Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal-Wigry już dzisiaj.

Stal-Wigry już dzisiaj.

Dzisiaj (24 kwietnia - środa) rozegrana zostanie 25 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. Stalowcy zagrają kolejny mecz na własnym terenie. Początek zawodów przy ul. Hutniczej o godz. 16:00. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będą suwalskie Wigry. Zespół z bieguna zimna to podobnie jak Motor bezpośredni rywal Stali w walce o utrzymanie.

Biało-niebiescy rozegrali w rundzie wiosennej już 7 spotkań. Drużyna zdobyła w nich 10 punktów, trzy razy wygrywała, raz zremisowała i doznała trzech porażek. Podopieczni trenera Venceviciusa w 24 spotkaniach zdobyli 23 punkty i zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce przegrali na własnym boisku ze Zniczem 0:1.

Stalowcy w 4 meczach na wiosnę zdobyli 7 punktów. W tej rundzie szczęśliwy jest dla nas stadion przy Hutniczej na którym Stalówka odniosła dwa zwycięstwa. Zielono-czarni w 21 spotkaniach zgromadzili na koncie 25 oczek i plasują się na 12 miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce nasz zespół pokonał Motor Lublin 1:0 a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Wojciech Reiman.

Bilans 5 ostatnich meczów z Wigrami wypada korzystnie dla naszej jedenastki, która doznała jednej porażki, raz zremisowała i trzy razy wygrywała. W rundzie jesiennej Stal pokonała Wigry w Suwałkach 0:1 a bramkę w tym meczu zdobył Wojciech Fabianowski. Fabian wraca do składu na mecz z biało-niebieskimi po pauzie za kartki. Wszyscy liczymy na jego kolejne trafienie do siatki przeciwnika.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy o godz 16, na stadion MOSiR w Stalowej Woli. Naszym piłkarzom życzymy kolejnego zwycięstwa na własnym terenie. 

Komentarze (13)

Stalowkawola | 2013-04-24 16:23

.....narazie w plecy 0:1 :(

Aleksander | 2013-04-24 18:04

W DUPE 0-1 ....

Mariuszstalowa | 2013-04-24 18:34

tak slabej Stalowki juz dawno niebylo. Chyba jednego roku bylo takie dziadostwo pare lat temu.

Stalowiak1938 | 2013-04-24 18:34

Trzeba napisać prawdę : DNO !!! Nie dało się na to patrzeć...

Damiano88stw | 2013-04-24 18:40

Słabiutko i cieniutko! Oj trudna to będzie walka o te utrzymanie. Mecze z silniejszymi zespołami dopiero przed nami, a oni gubią punkty z Wigrami.
Mówiono przed meczem, że to mecz o +6 punktów-to ja powiem tak: Stalówka zdobyła w tym meczu -3punkty.
Brak pomysłu na grę, jedyny pozytyw to gra Wojciecha Reimana bo dobre piłki dawał. Reszta no comment!
Nie da się ukryć, że Wołoszyn po raz kolejny w bramce zawala mecz.
Miał być progres, a jest regres w grze Stalówki.

Cdncdn | 2013-04-24 18:47

Bylem na meczu.Zenujace widowisko.Posmiewisk o podkarpacia.Posmiewi sko Stalowej Woli.Wygladalo to jak zawody niepelnosprawnych.A woloszyn juz w kolejnym meczu(podobnie bylo w Niepolomicach)popeln ia juniorskie bledy.Gosc bez pojecia.A Kalita patrzy na to i ...trzepie wacka w kieszeniach.Czy ci ludzie na boisku maja jakies treningi.Bo nawet po szkolnym WF-e lepiej sie ludzie ruszaja niz ci co sa zawodowcami.Kalita czlowieczek z Debicy ma w dupie to co bedzie ze stalowka.A naiwni placa jeszcze mu pieniadze..Caly ten zarzad lacznie z Zajacem i tym drugim powinni na taczkach wywiesc.Zero umiejetnosci.Zero ambicji.Kuzwa.czy w tym miescie nie ma normalnych ????Kalita..Daj sobie spokoj z praca w Stalowej Woli.No chyba ze na budowie.Nie upakarzaj juz naszego miasta.

Stalowiak1938 | 2013-04-24 19:01

CDN "fajnie spoko" tylko zważ też na to że gdyby nie Pan Zając i Szymański nie bylibyśmy nawet w tej lidze !!! Dzięki nim jeszcze jesteśmy tu gdzie jesteśmy bo bez nich nie było by nas wcale !!!

Marek | 2013-04-24 19:21

Najwiekszy popis gry dal Damian Juda.Dla przypomnienia on gral w Stali okolo 10 lat temu i jego gra nic a nic sie nie zmienila.Lata po boisku i nie wie gdzie ma grac, wtedy mozna mu bylo to wybaczyc bo mial nascie lat a teraz stary byk i dalej gra jak junior! Co to za wzmocnienie panowie prezesi? Woloszynowi mozna jeszcze wybaczyc co ma gosciu zrobic jak trener na niego stawia to gra, a ze gra zenujaco slabo to juz nie nasza wina ze trener tego nie widzi, poza tym zero ladu, procz Reimana i w drugiej polowie Kachniarza co wszystkich opierd.. l i slusznie to dzis nie bylo nic a nic.A Damian Juda byl dzis bezprzecznie bohaterem meczu, co pilka to strata, a latal bez przydzialu jak prawie 10 lat temu.A wtedy byl juniorem przypominam.. Jesli taki Juda ma tak grac to lepiej juniorow dac Grabowskiego dac czy tego Mistrzyka, roznica zadna a mlodsi o wiele beda tez tak latac bez przydzialu ale przynajmniej pokopia w 2 lidze cos!!

Vielitz | 2013-04-24 19:21

No niestety, ale albo naprawdę nasz zespół jest tak tragicznie słaby, albo jest to znak że chcą nowego trenera - co w Polsce jest bardzo modne. Mam nadzieję że zarząd ma kogoś już na oku, bo nie ma wyjścia już raczej - gorszej gry Stalówki już być nie może, więc chyba czas i coś zmienić. Pewnie lepszego fachowca nie znajdziemy na ławkę, ale może cokolwiek zmieni nastawienie piłkarzy? Bo grają jakby im się naprawdę nie chciało i nie zależało - więc Kalita już z tym nic nie zrobi...

Jaszczur | 2013-04-24 19:48

JA PRETENSJI DO WOŁOSZYNA NIE MAM .PIŁKA NOZNA TO GRA BŁEDÓW WIGRY BŁĄD WYKORZYSTAŁY TYLKO NIE MOGE ZROZUMIEC JEST 85 MINUT NA STRZELENIE 2 GOLI BIERZE SIE PIŁKE I ZAPIERDALA.GRA JEST FATALNA MYSLE ZE JEZELI PREZESOWI ZALEZY NA DOBRU ZESPOŁU TO WYCIĄGNIE WNIOSKI Z WIOSENNYCH MECZOW .JA NA MECZ JUZ NIE PÓJDE DOPUKI BEDZIE W STALOWEJ TEN PAJAC kalita! ZAWODNICY SĄ SAMI WSCIEKLI ZE IM NIE IDZIE A DLACZEGO? BO NIC ICH NIE NAUCZYŁ. Z TAKĄ GRĄ TO III LIGA PEWNA.NAJLEPIJ ZAGRAŁ REIMAN /JEDYNY CO MA POJECIE O GRZE / I BARTKIEWICZ . kalita MA MOZE JAKIS CEL ZEBY SPUSCIĆ STAL BO DYDO DOBRZE BRONIŁ Z MOTOREM I CO ŁAWA.MISTRZYK TEZ ZA AMBITNIE ZAGRAŁ Z MOTOREM WIEC NIE PASUJE DO DRUZYNY I CO ŁAWA kalicie PASUJE GRA WIDZA ,I INNYCH PARALITYKÓW .JUNIOR NIE BYŁBY GORSZY OD NIEKTÓRYCH.

Vielitz | 2013-04-24 20:21

Jaszczut - Kalita nie jest od tego by ich nauczyć grać, oni są z ZAWODU piłkarzami! Dostają za to kasę (chyba że nie dostają?) i powinni się starać tą pracę wykonywać! A w grze tego nie widać! Im się nie chce grać i tyle, to jedyne co mi do głowy przychodzi. Albo więc to jest strajk bo nie ma kasy, albo strajk bo nie chcą trenera. Mam szacunek dla zarządu że jakoś to trzymają w tych ciężkich czasach, ale znów muszą coś zrobić i ratować to co zostało. Przy takiej grze, to ten nowy stadion nie potrzebny, 300 ludzi to i na bocznym boisku się zmieści. Załamka niestety i tyle, nie zazdroszczę teraz tym co muszą coś z tym zrobić, bo ciężka to sytuacja.

Luka | 2013-04-24 20:43

W klubowej kasie pustka to i pilkarzy mamy takich na jakich nas stac.Oni nie maja umiejetnosci i to widzimy wszyscy.Mozna sie denerwowac ale nic to nie zmieni.Trzeba miec nadzieje ze jakims sposobem utrzymamy sie w lidze w tym sezonie.A Ci ktorzy pisza ze teraz juz nie ma sensu budowa stadionu bo druzyna gra aktualnie slabo to zgraja krotkowzrocznych gryzoni.Pilkarski poziom zaczyna sie budowac od bazy sportowej

Stan99 | 2013-04-30 15:58

Gościu Marek!!!, widać że masz zero pojęcia na temat piłki, wiele lat grałem w Stali ,a teraz jej kibicuję, jak piszesz to około 9-ciu lat temu ten że Juda był jednym z Tych którzy uchronili nas od spadku!, dziś jest jednym z nielicznych w tej drużynie którzy szukają gry, zmieniają miejsce, jednak jeśli ma się takich kompanów że nie potrafią w porę dograć piłki, to nie jest już jego wina, ale to wszystko trzeba troszkę kumać, a nie jak Ty,, Marku" i kilku innych twego pokroju, BZDETY WYPISYWAĆ!!!. Pozdrawiam piłkarzy i kibiców ,,Stalówki" Stan K.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2021-09-25, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

2 : 2

Świderski 77
Jakimiuk 87
    
Maj 70
Maj 73
Sędzia: Mateusz Czerwień ( Kraków )
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 9 6-3-0 21
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 4-4-1 16
5 Chełmianka Chełm 9 4-3-2 15
6 Podhale Nowy Targ 9 4-3-2 15
7 Stal Stalowa Wola 9 4-2-3 14
8 Unia Tarnów 9 3-4-2 13
9 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
10 KSZO Ostrowiec Św 9 3-3-3 12
11 Wisłoka Dębica 9 3-3-3 12
12 Avia Świdnik 9 3-2-4 11
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 9 1-2-6 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3026) » 1938fc (1557)
» Vielitz44 (1299) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1243) » Fanatyk38 (902)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (617) » Misio (570)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 591 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 59 428 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 821 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 404 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.01231