Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

W galerii pojawiła się pierwsza mała porcja zdjęć z wczorajszego derbowego meczu pomiędzy Siarka a Stalówką - a będzie ich sporo więcej.

Zapraszamy do ogladnięcia: http://stalowka.pl/gallery/

Komentarze (17)

Ernesto72 | 2013-05-19 11:02

Bardzo cieszą 3 pkt zdobyte przez nasza drużynę.
Chociaż jak zwykle - piłkarze zafundowali nam bardzo nerwową końcówkę :P

Mobilizacja na mecz udała nam sie w 100% - super prezentował sie pochód na stadion i ze stadionu, a także nasz sektor na stadionie - tym razem na pewno mogliśmy zaśpiewać "Jesteśmy u siebie" :)
Z dopingiem naszym troszkę tym razem było ciężko z tego względu, że byliśmy rozciągnięci na całej długości boiska, i tutaj aby wszytko wyszło super potrzeba było w 2 częściach trybuny megafonów.

Oczywiście Siarkoholicy potwierdzili w 101%, że są zaściankiem, a ich zachowanie było gorsze niż na nie jednym stadionie na wsi.
Pozerzy i tyle - a fakty są takie że jedyne tylko co mogą zrobić to pokrzyczeć przez kraty.

Jeśli chodzi o przerzuty (parasoli z Sandomierza) - to zostali "sportretowani" i niedługo .......

Omegas | 2013-05-19 11:24

~~ERNESTO72
Zgadzam się z tobą w 1938% Mecz bardzo ciekawy z lekka ciarką , Doping dobry a byłby 10x lepszy gdyby były megafony. wszyscy sie musieli sciskac zeby cokolwiek uslyszec. Ale i tak szacunek dla prowadzacych dopingiem za cierpliwosc co do niektorych. Pozdrawiam. Mecz poprostu zajebisty.

Ontour | 2013-05-19 12:51

Kto nie pojechał może żałować !

A W STALOWEJ SIEDZĄ DZIADKI WPIE..... CZEKOLADKI

Rusko18 | 2013-05-19 14:08

Siarka & Wisla .....

Fan! | 2013-05-19 14:32

... to nie jest polski klub !

Aleksander | 2013-05-19 16:40

TRZEBA BUDOWAC DRUZYNE NA PRZYSZLY SEZON!! MIEJSCE STALOWKI JEST NA ZAPLECZU EKSTRAKLAY W CZOLOWEJ 5 WALCZACEJ O AWANS!!! BO TAKICH MAMY KIBICOW!! NIECH WRESZCIE DZIALACZE STANA RAZ NA WYSOKOSCI ZADANIA ZEBY STALOWKA NIE BYLA SLYNNA TYLKO Z KIBICOW ALE I DRUZYNY!!!

Pokal | 2013-05-19 17:49

Aleksander , polecam dłuuuugi spacer.

Vielitz | 2013-05-19 18:15

:) dobry komentarz powyżej, trafny :)
super że udało się siarę pokonać, jak nie ma walki o awans to chociaż trzeba pokonać wrogów zza miedzy :) fajnie by było jednak by ten mecz był o awans, a nie o utrzymanie. Szczerze, to mam nadzieję że i Stal i siara się utrzyma, bo takie derby to fajna sprawa. Oby u nas sektor otwarli na przyszły sezon, bo nie ma co owijać w bawełnę, tak to jest iż kibice gości mobilizują najlepiej i budują frekwencję oraz cały klimat meczu - niech nikt tu nie wywala teraz z jakimiś górnolotnymi tekstami, taki jest fakt i tyle. Oby jednak za rok Stal grała w końcu o powrót na zaplecze Ekstr,

Desiderata | 2013-05-19 18:40

DLACZEGO na zaścianku wybudowali taki stadion w tak szybkim tempie a u nas przebudowa będzie trwała jeszcze kilka żeby nie powiedzieć kilkanaście lat? Sektor gości zostanie oddany zapewne na końcu co by nie robić problemów ... Dlaczego?

Podziękowania dla piłkarzy za walkę jak i organizatorom wyjazdu, szkoda jedynie tego że zabrakło megafonów. Pozdrawiam wszystkich kiboli i na koniec takie przypomnienie KIBICEM się jest a nie bywa

Vielitz | 2013-05-19 20:19

O czym ty gadasz ? wybudowali jedną trybunę i drugą odremontowali i tyle - tam jest koniec budowy. Fakt, że tam prezydent jesr PRO sport, więc kasę wali tyle że nie wielkie rezultaty, a poza tym to miasto im umiera. U nas myślę sytuacja w mieście lepsza i większe szanse że coś z tego wzrostu miasta w końcu odbije się na kondycji klubu. A stadio u nas powoli ale rośnie i mam nadzieję że za parę lat będzie się czym pochwalić - pierwszy krok zrobiony.

Rysiu123 | 2013-05-19 21:09

ładna liczba MkS

Marek | 2013-05-19 22:12

Zeby awansowac potrzebne sa pieniadze, a tych w klubie jak nie bylo tak nie ma, potrzebny jest sponsor, choc troche komicznie to wyglada ze klub i stadion leza kolo wielkiego kolosa co zajmuje tyle ile miasto czyli obok HSW i ten klub jest jednym z biedniejszych w 2 lidze, ale majac takie wladze w tym miescie co wola dac na jagody to jest jak jest.

Luka | 2013-05-20 02:10

Marek popieram w 100%,te wladze to tragedia dla naszego klubu

Vielitz | 2013-05-20 07:11

Marek - nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale po Hucie to została nazwa kolego, z kolosa to został cień. Teraz to jest wiele małych firm, które próbują przetrwać w ciężkich czasach - stąd ciężko tak o sponsora. Kluby z dużo większych miast ledwo zipią a ty masz jakieś uwagi do naszych władz. Szacun dla tych co walczą o egzystencję naszego klubu i mam nadzieję, że i władze miasta przeproszą się z klubem na dobre i zacznie się współpraca na 102%!

Bastek8809 | 2013-05-20 11:02

Ile bylo zgod Stalówki na meczu z Siarą?

Edek38 | 2013-05-20 12:05

Nie bylo zgod bo nie mamy zadnej.

Bastek8809 | 2013-05-20 12:41

A Resovia?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2210) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 850 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 26 452 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 625 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 033 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01701