Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mariusz Szymański w konferencji pomeczowej mówi o sytuacji w klubie

Mariusz Szymański podczas konferencji mówi o sytuacji finansowej w klubie Stal Stalowa Wola.

W szczegółach newsa filmik z tej konferencji.

Komentarze (7)

Ernesto72 | 2013-06-5 22:50

Co tu dużo mówić .... masakra.
Musimy coś zrobić i to szybko !

Cdncdn | 2013-06-5 22:52

Może ten apel uświadomi wam co sie dzieje.Nie rozumie jak możemy dopuścić do rego aby stalówka upadla.Nie ma co prosic grubego tylko żądać.,krzyczeć, protestować .Nagłośnić.Przeci eż nie chodzi tu o miliardy tylko naprawdę niewielka sumę dla takiego miasta jak Stalowa Wola.A ta frekwencja to naprawdę żenujące.Czy wy młodzi w szkołach nie rozmawiacie o tym?Nie zależy wam na tym?Ja jestem na każdym meczu i na wielu na wyjazdach mimo ze nie z wami.Ale jestem, i żyję tym..
A tu wypowiedz Szymańskiego.Właś ciwie blaga was o pomoc .Nie może tego powiedzieć dosłownie ale myślę ze namawia do protestu.

Rusko18 | 2013-06-5 23:47

W NIEDZIELĘ OSTATNI MECZ STALÓWKI W TYM SEZONIE. BYĆ MOŻE OSTATNI W TEJ LIDZE (gdy nie zostanie przyjęte odwołanie) ALBO NAWET I OSTATNI W HISTORII. DLATEGO K*RWA WSZYSCY 9.06.2013 g. 16.30 (celowo podana taka godzina) WIDZIMY SIĘ NA HUTNICZEJ 15 !!! ZAPEŁNIAMY STADION (całą nowa trybunę) I FANATYCZNYM DOPINGIEM SETEK GARDEŁ POKAŻMY ŻE STALÓWKA NIE MOŻE ZGINĄĆ I NIGDY NIE ZGINIE !!! JEŻELI KTOŚ NIE TRAKTUJE TEGO APELU POWAŻNIE TO NIECH NIE NAZYWA SIĘ KIBICEM STALÓWKI !!!

NIGDY NIE ZGINIE STALÓWKA NIGDY NIE ZGINIE !!!

Rozsyłać info gdzie się da. Mecz za 4 dni wiem że POTRAFIMY SIĘ ZMOBILIZOWAĆ !!!

Heniek38 | 2013-06-6 00:44

Nadszedł czas gdzie oglądanie się na innych już nie pomoże - MUSI zacząć przychodzić więcej osób na mecze - wiadomo - grupa fanatyków jest stała - ale dzisiaj na meczu z tych co się mienią fanatykami brakowało... 80% że tak powiem! Chyba już czas przenieść młyn na czas stały na nową trybunę - przynajmniej do czas aż pijani krzykacze nie będą jej sami w stanie zapełnić. Magnesu w postaci kibiców gości jeszcze długo nie będzie - są za to wyniki (przynajmniej w ostatnich 6 kolejkach), pogoda przyzwoita mimo wszystko, dach nad głową jest.
W rozmowach z kibicami innych klubów słyszę często - "zazdrościmy Wam tego fanatyzmu" - z dumą przyjmuje te słowa - ale coraz częściej zastanawiam się ilu z Was na to miano fanatyka sobie zasłużyło?? Najlepiej niech każdy sam sobie na to pytanie odpowie.

Gorgi | 2013-06-6 12:07

wk*sie więc napiszę szybko i z bledami, wiecej ludzi nie bedzie przychodzic, chociaz niektorych moga przyciagnac wyniki, moj pomysl to otworzyc sektor gosci, to zawsze przyciaga kibicow i wzbudza emocje (gdyby Stal Mielec przyjechala w przyszlym sezonie napewno przyszlo by 2x tyle kibicow, to tez jest $) APEL do ludzi którzy mogli by ogarnac protest : trzeba to zrobic, szreg zgarnie 6 mln. za sprzedaz dzialek dla sweedwood, mogl by cos odpalic, poza tym to by sciagnelo media itd. a przeciez on tez mysli o nastepnej kadencji wiec zwocil by uwage na to i sie zastaowil. priorytetem powinno byc zatrzymanie trenera i wiekszasci skladu bo widac ze sie dogaduja i potrafia wygrywac.. z POzdrowieniami kibic ZKS

Jack | 2013-06-6 12:34

Znowu ktoś bredzi o sektorze gości, którego uruchomieniue nie zależy od Klubu, tylko od MoSIRU. Ok derby z Mielcem czy Siarką, ktoś by przyszedł, ale na 20 kibiców z Elbląga co ? też przyszłyby tłumy ? Bez jaj. Ja kumam o co chodzi, ale najważniejsza jest Stal, a później dopiero kibice gości. Kolejność się Wam pomyliła!
Jak ktoś chodzi tylko dla przyjezdnych to szkoda gadać. A co z innymi Klubami też przyciągnęły by wiecej ludzi np. Puszcz Niepołomice, Pelikan łowicz???Brednnie!! !

Gorgi | 2013-06-6 12:51

dobra ponioslo mnie troche, lecz to tylko pierwszy pomysl, co do protestu i innych spraw to bym sie klucil, mialem jeszcze napisac, ze na ostatnim video prezes chyba zamknal gemby szczekaczom. ZKS

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 677 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 557 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 23 294 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 727 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01448