Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» II liga mocno zagrożona !!

II liga mocno zagrożona !!

Jak zapewne część z Was obejrzała już filmik z konferencji prasowej po meczu Stalówka - Olimpia.

krótsza wersja w wersji do poczytania: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/362371/byt-stalowki-mocno-zagrozony

Niestety nie wygląda to wszystko zbyt dobrze. Chłopaki działają już od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę przypomina to walkę z wiatrakami. Nikt nie chce za bardzo pomóc a co najgorsze od klubu odwracają się też sami kibice. Skoro na mecze przychodzi po 300-400 osób to o czym my tui mówimy. Do Tarnobrzega jedzie 1000 osób a u siebie ich brakuje. Niestety tak dalej być nie może.

To od Nas zależy jaki będzie los klubu.

Komentarze (23)

Matistw | 2013-06-6 11:36

Najwyższy czas w końcu otworzyć trybunę dla gości...

Marek | 2013-06-6 11:51

Niektorzy jezdzili dla lansu i taka jest prawda, to jest ewnement ze wiecej kibicow Stali bylo na wyjazdach niz u siebie.Niestety 300 osob na meczu zrobilo swoje, zamykanie trybun z reszta tez.Sama historia i kibicami nie da sie otrzymac licencji.Trybuna dla gosci juz dawno powinna byc otwarta i przez nia Stal moze wyladowac w 4 lidze jak czytamy w paragrafie.Dodatkowo brak wsparcia ze strony Prezydenta i UM.Najwazniejszy w tym miescie jest KUL i pomnik na rondzie.. najwazniejsze jest muzeum w Rozwadowie.Sport tutaj dla wladz sie nie liczy.I tak Siarka mimo ze dostaje w d... moze sie utrzymac a Stal spasc.Taka smutna prawda.Dziekujmy Prezydentowi za wspaniale wsparcie.

Jack | 2013-06-6 12:19

obudźcie się. sektor gości to nie jest kwestia Klubu, tylko MOSIR-u,on to ogarnia. Tyle tylko że to kolejna głupia wymówka żeby nie przychodzić na stadion.\
Najpierw było gadanie, że kibice będa chodzić jak się wyjebie Adamusa, później że jak będą wyniki. Co ku....wa teraz niue ma Adamusa, są wyniki, a kibiców i tak niema. Więc nie pierdo....my że jak będzie sektor gości to będziecie chodzić. Rozumię: derby z Siarą że przyjdzie więcej, ale co wczoraj byłby tłum jakby było 20 kibiców z Elbląga. Bez jaj.
Najwierniejsi Fanatycy :)

Fanatyk38 | 2013-06-6 13:07

Dokladnie. Sektor gości to mała składowa problemu frekwencji. Są wyniki jakich nie było od x czasu. Trener swój, grają młodzi...
Mieli zacząć przychodzić ich koledzy, rodziny , itd...
Stadion świeci pustkami i to jest NASZA słabość, którą widzą władze miasta i mają nas,Klub w dup..e.
Kogo mają się niby wystraszyć, 200 osób??
Za czasów I ligi był młyn i było widać moc.

Poza tym w śmiesznych artykulikach o problemach Stali jakoś nie padły żadne kwoty z konferencji.
Ludzie musza pojąć i zakodować sobie pewne rzeczy !!!

NISKO DAJE 180 TYS NA SOKÓŁ PLUS DODATKOWE KILKADZIESIĄT NA RESZTĘ KLUBÓW Z POWIATU.
U NAS PREZYDENT MÓWI ,ŻE BUDŻET MU SIĘ ZAWALIŁ I NIE MA NAWET 200, NOSZ KUR..A.

Przeanalizujcie sobie budżety II ligowców z naszej grupy i podajcie Kluby, które funkcjonują bez pomocy samorządu.
To jest ewenement na skalę kraju. No ale jagody, komiksy, biblioteki i muzea również więc... o czym tu gadać.

ZADBAJMY I ZAWALCZMY O TO CO NASZE. CZAS UCIEKA.

Gorgi | 2013-06-6 13:16

Jedyna opcja na hajs : PROTEST (zachowuje sie jak CDN ale w ostatnich wpisach go popieram ((bez obrazy CDN )) ) od siedzenia i pisania nic nie przyjdzie . ZKS

Fanatyk38 | 2013-06-6 14:04

Pierwsza manifestacja powinna odbyć się już w neidzielę podczas ostatniego meczu w Stalowej Woli.
Nie będziemy mieć innej możliwości podziękowania chłopakom za osiągnięty wynik , utrzymanie, ostatnie zwycięstwa.
Zrobili to czego każdy z nas oczekiwał, podobnie jak w derbach ze śmierdzielami.
Niech KOLEJNY RAZ poczują ,że zawsze będziemy z nimi i z tym Klubem. NA DOBRE I NA ZŁE.
USTALAMY ZBIÓRKI OSIEDLOWE I MECZ Z PRUSZKOWEM MA UROSNĄĆ DO RANGI DERBÓW.
Pokażmy się z jak najlepszej strony . Zróbmy to co do nas należy.
Kibice w całym kraju walczą o swoje Kluby wychodząc na ulice miast itd.
Teraz kolej na nas.
Czy sprostamy temu zadaniu??
Jak zawsze, wszystko zależy od nas, od zaangażowania każdego z osobna.
ZALEŻY CI NA STALI ?? PRZYJDZ NA MECZ W NIEDZIELĘ O 17 !!!
WALCZ O SWÓJ KLUB !!!

Wstawiać info gdzie się da i jedziemy grubo z tematem.
Zadbajmy o to , by nie był to ostatni piłkarski weekend w Stalowej Woli.

TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY !!!

Johny | 2013-06-6 14:30

Z ta frekwencją na stadionie jest tak, jak z frekwencją na stronie. Za czasów jak chodizło kilka tysięcy na mecze,na stronce też wpisów było od cholery. Dzisiaj te same osoby w liczbie kilkanascie. Te same osoby, czyli, te które żyją w myśl zasady KIBICEM SIĘ JEST, A NIE BYWA. Reszta ma internet..... Moze gdyby powyłączał to gówno, to by towarzystwo ruszyło dupy na stadion, jak za dawnych lat. Nie rozumiem, jak w mieście kilkudziesięciotysi ęcznym + mniejsze wsie i miejscowości może się nie zebrać 2-3 tysięcy, którzzy by się interesowali pilka nożną.... Tylko jak klub upadnie, to tych, co będą żałowali bedzie 10 tysięcy. Tylko czego nikt - zarównio kibice, jak i włodarze klubu i przede wszystkim Miasto z Prezydentem i Radą na czele nie zdają sobie sprawy, że piłka nożna jest ostatnia poważnie działającą sekcją sportową w tym mieście. Nie wiem, co dalej pisać, bo ogarnia mnie smutek, złość i żal..... Panowie wszyscy, ale to wszyscy w niedzielę na mecz z głośnym dopingiem i najlepszą oprawą na jaką nast stać. I każdy niech zabiera swoją starą, dzieci, psy i koty..... i Pana Prezydenta....

Karnet | 2013-06-6 14:32

OGARNIAMY SIE !!!

Toldi1938 | 2013-06-6 14:51

Widzimy się w Niedziele!!

Rusko18 | 2013-06-6 15:12

W NIEDZIELĘ OSTATNI MECZ STALÓWKI W TYM SEZONIE. BYĆ MOŻE OSTATNI W TEJ LIDZE (gdy nie zostanie przyjęte odwołanie) ALBO NAWET I OSTATNI W HISTORII. DLATEGO K*RWA WSZYSCY 9.06.2013 g. 16.30 (celowo podana taka godzina) WIDZIMY SIĘ NA HUTNICZEJ 15 !!! ZAPEŁNIAMY STADION (całą nowa trybunę) I FANATYCZNYM DOPINGIEM SETEK GARDEŁ POKAŻMY ŻE STALÓWKA NIE MOŻE ZGINĄĆ I NIGDY NIE ZGINIE !!! JEŻELI KTOŚ NIE TRAKTUJE TEGO APELU POWAŻNIE TO NIECH NIE NAZYWA SIĘ KIBICEM STALÓWKI !!!

NIGDY NIE ZGINIE STALÓWKA NIGDY NIE ZGINIE !!!

Rozsyłać info gdzie się da. Mecz za 4 dni wiem że POTRAFIMY SIĘ ZMOBILIZOWAĆ !!!

Bono | 2013-06-6 15:46

Powinniśmy zrobić mobilizację podobną jak na Motor 21.05.2008. Wtedy mecz był o pietruszkę a stadion był pełny. Zrobić mobilizację by pokazać że zależy nam a do tego by w ostatnim meczu wpłynęło do kasy klubu 10-20 tysięcy złotych. Na pewno skoro udało się to w meczu z motorem o pietruszkę może się udać i teraz zwłaszcza że zespół dobrze gra ale przede wszystkim pod hasłem ratowania drużyny. Porozwieszać transparenty z odpowiednim hasłem, Ci którzy zawsze się tym zajmują, porozwieszać ulotki choćby kilkanaście w często uczęszczanych miejscach i może udałoby się nawet w kilka dni nakłonić np 2 tysiące osób. No i oczywiście młyn powinien być pełny, więc Ci którzy bywają na codzień na młynie powinni wymagać od kolegów by na ten mecz przyjść. Pomyślcie, młyn 700 osób, nowa trybuna pełna w całości, w sumie ponad 2 tysiące ludzi na ostatnim meczu. Do kasy wpada 25 tysięcy złotych "bonusowo" i wspaniała atmosfera dzięki czemu możemy zostać zauważeni.

Stalowiak1938 | 2013-06-6 17:06

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE I ŻWIRKI NA MECZ ZE ZNICZEM PRUSZKÓW W NIEDZIELE 9.06.2013 O GODZINIE 16.00 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!

19kuba38 | 2013-06-6 17:51

A może niech piłkarze wezmą się za robotę, wezmą jakieś ulotki do ręki i w sobotę chodzą po rynku i reklamują nasz ukochany klub wśród mieszkańców. Myślę że mają czas bo przecież u nas nie jest tak jak w innych profesjonalnych klubach gdzie piłkarz=zawód, a zawód to praca od rana do wieczora, a nie jakieś dwie godzinki dziennie na trening poświęcają. Oni też są częścią tego klubu i jeżeli im nie będzie zależeć to nic nie ruszy. Może w tym mieście gdzie nasi wymagający kibice, którzy wolą finansować inne kluby poprzez jeżdżenie na wyjazdy(podejrzewam że większość dla lansu) zobaczą piłkarzy wychodzących do ludzi zrozumieją że sprawa jest BARDZO POWAŻNA!! W końcu, i nie ma się co oszukiwać, bez odpowiedniej reklamy w tym kraju nic nie zaistnieje i Prezydent bez tej całej otoczki też niekoniecznie musi dostrzec zapotrzebowanie na sport na wysokim poziomie w naszym mieście! A wywieszanie napisów na prześcieradłach jak widać nie do wszystkich dociera! W tym mieście nie za wiele się dzieje i wątpię że większość z nas zerka na jakiekolwiek afisze na słupach ogłoszeniowych. Trzeba zrobić o wiele wiele więcej. Na chwilę obecną pozostaje mieć nadzieję: ŻE JAKOŚ TO BĘDZIE, TAK JAK Z SEZONU NA SEZON!

Arni | 2013-06-6 18:41

do 19kuba38

Jak dla mnie to super pomysł - aby piłkarze wyszli na miasto - tylko trzeba by jeszcze wydrukować ulotki o jakiejś sensownej, porywających ludzi treści.

Malax5 | 2013-06-6 21:09

Mówcie, co chcecie, ale prezydent ma kibiców gdzieś. Mówi, że nie ma 300-500 tys. na pomoc klubowi, ale 13 mln na "Dedala i Ikara" to się jakoś znalazło...

Matys | 2013-06-6 22:20

zrób ktoś plakat na ten mecz i jedziemy ostro z mobilizacja!

Johny | 2013-06-6 22:32

pocztajcie sobie jak Anioł i jego atletyka dostali od miasta 135 tyś zł. od Urzędu MIasta. Normalnie jaja! Jeżeli miasto teraz wypnie się na piłkę to dla mnie to świadome działanie mające na celu pozbycie się problemu.

19kuba38 | 2013-06-7 12:18

Uważam że mój pomysł wcale nie jest zły i cieszy mnie to że też to popieracie. Nie mam zbytnio kontaktów z osobami decydującymi w tym temacie, ale mam nadzieję że zaglądają tu od czasu do czasu i oby wychwycili najciekawsze propozycje i wzięli się za robote jak najszybciej bo czerwiec szybko minie, a w lipcu zostaniemy z ręką w nocniku. Pozdrawiam miłośników piłki ze
Stalowej Woli.

Fanatyk38 | 2013-06-7 13:40

Z całym szacunkiem Kubuś ale pracę to mają raczej piłkarze od 3 ligi (nie wszędzie) w dół.
Nie mówię, że pomysł z wysyłaniem gdzieś grajków jest zły. Zresztą oni już chodzą po szkołach, ochronkach i jakoś promują piłkę,kibicowanie. Gdybyś sie czymś interesował to byś wiedział.

A tekst: "wzięli się za robote jak najszybciej " to do kogo?? rusz dupsko z kolegami, przejdz wieczorem po kilku osiedlach i zachęcaj do pójsia na stadion , korona Ci z głowy nei spadnie. Powieś trans gdzieś i siebie. Udostepnij newsa w necie.
To jest jeden z większych naszych problemów. Pomysłodawców i pomysłów jest setki, tylko jak przyjdzie cos wykonać to spotyka się kilka/kilkanaście tych samych osób od których oczekuje się "roboty".
Jesteś śmieszny ale pomysł oczywiście zajefajny.
Napisz jeszcze co sam z kumplami zrobiłes w jakimkolwiek kierunku.
Napisałes post??? no to "robota" odwalona.

Jack | 2013-06-7 13:41

Jak zwykle chcecie,żeay ktoś zrobił coś za was.ŻENADA! Piłkarze są od grania,a my od kibicowania!To może w niedzielę jeszcze ich na młyn :-) super,gratuluję inteligencji i proponuję porzcić kompy,ciepłe kapcie i na mecz w niedzielę!

19kuba38 | 2013-06-7 19:02

Nie każdy ma zdolności do poprowadzenia jakiejkolwiek akcji internetowy napinaczu! Chyba po to część z nas się odzywa i dzieli się pomysłem z innymi i wierzy w to że ludzie którzy podjęli się kierowania tym wszystkim będą czerpać jakąś inspirację z tego wszystkiego. A nazywanie mnie śmiesznym jest jeszcze śmieszniejsze. Może jeszcze każdy ma chodzić i prosić sponsorów o wsparcie?? Nie wiem kto poważny dał by choć złotówkę na tak nieprofesjonalny klub, który kompletnie sobie nie radzi.
Jeżeli dalej ma tak być to nie oszukujmy się, homonto na plecy i zaorać ten bajzel, może wtedy komuś otworzą się oczy.
A i nie musicie już cisnąć, bo nie mam zamiaru udzielać się więcej, bawcie się dobrze internetowi napinacze! A i jeszcze jeździjcie wszyscy na wyjazdy i napełniajcie kieszenie wszystkim śmiesznym klubikom, a na nasz stadion nie przychodźcie bo przed kim się będziecie napinać i komu chwalić.

Fanatyk38 | 2013-06-7 19:27

No i Kubuś powiedział co wiedział.
Zebranie twoich kumpli z piaskownicy i podejście pod stadion to nie jest żadna skomplikowana akcja gamoniu.
Żałosny ty ty jesteś a nie ten Klub. Właśnie przez takich jak ty ledwo sobie radzi, bo wam żal dupsko ściska. Zaloguj się na onecie kmiocie a nie tutaj.

Tyberius | 2013-06-8 23:05

Nie rozumiem jak bez powodu można tak na kogos naskakiwac. A kilka postów wyżej ktos pisał, ze frekwencja na stronie tez jest mizerna.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 35 631 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 582 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 630 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 955 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01806
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Taxi Stalowa Wola |