Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Janowianka 5:1 (1:1)

Stal - Janowianka 5:1 (1:1)
W dzisiejszym spotkaniu Stal pokonała Janowiankę 5:1 (1:1). W całym spotkaniu przeważała Stalówka, ale po jednej kontrze zespołu z Janowa Lubelskiego goście objeli prowadzenie 1:0. Tuż przed przerwą Damian Juda odegrał do Bednarza, który strzelił po ziemi w długi róg i po błędzie bramkarza było 1:1. W drugiej połowie doszło do zmian, na boisko weszli: Jakub Łuczakowski, Marek Drozd i Tomasz Pietrasiewicz. Zmiany były trafne, już pierwsza akcja Stali przyniosła rezultaty, w pole karne wpadł Pietrasiewicz, który został sfaulowany i rzut karny pewnie wykorzystał Daniel Radawiec. Chwile potem Pietrasiewicz zdobył trzecią bramkę dla stali. Po podaniu Judy znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem i pewnie to wykorzystał. W niedługim czasie po raz kolejny Pietrasiewicz wpisał się na listę strzelców. Po dośrodkowaniu wpakował piłkę do siatki strzelając głową. Wynik zamknął Jacek Maciorowski po rzucie rożnym domknął akcje strzelając piłkę główką i Stalówka mogła cieszyć się pewnym prowadzeniem. Stal atakowała całą 2 połowę. Technicznym strzałem z za pola karnego popisał się Tadeusz Krawiec, lecz bramkarz przeniósł piłke nad poprzeczką. Sytuacje miał też Daniel Radawiec jednak bramkarz był górą i wybił piłkę na rzut rożny. Jedyną żółtą kartkę w tym meczu otrzymał Andrzej Kasiak za dyskusje z sędzią.
Widzów około 150.

Komentarze (38)

~kudek | 2005-03-25 13:33

Zaczeli cos grac jak Szarowski zszedl z boiska .Ja bym go wywalil na zbity pysk cieniasa jednrgo

~Kredek | 2005-03-25 13:37

Święta prawda!! Nawte Adamus powiuedziła: "Szarik weż się kurwa do roboty" w przerwie meczu go ściągnął i chyba się obraził bo potem poszeld do sztni i już nie wyszedł hehehehe

~kredek | 2005-03-25 13:40

wogóle to taka uwaga do ternera Adamusa. jak weszli młodzi naobisko to walczyli i chcieli się poakzać i grać dla zespołu i był ruch w polu, a wcześniej to gra była na byle do przodu! moze pora coś zmienic, najlepeij szarowskiego wywalić bo on to nic nei robi !! nic !!

~kudek | 2005-03-25 13:42

a Jude widziales??

~krdek | 2005-03-25 13:43

bardzo dobrze radził sobie juda!! 2 asysty! Ze streciwilkiem tworzył by swietny duet w ataku! dzialacze stali powinni sie o niego bic. naprawde jest swietym graczem, techikom blyszczal tez tadizu krawiec :D:D:

~Zks kibic | 2005-03-25 13:45

krótko mowiac Szraowski z boiska od razu sie lepiej gra :) szarowski z wozu koniom lzej jak zszedl od razu gole wpadly

~Cyc-u | 2005-03-25 13:46

Oby równie skutecznie zagrali z Motorem a 3 pkt pozostana w Stalowej:)
pozdro!

~blejk | 2005-03-25 14:07

no stalówka bardzo dobże aż miło patrzeć:P:D ponoć motor sie szykuje w 4-5 autokary więc my tez sie pokażymy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~coco | 2005-03-25 14:30

szkoda ze nie bylem na tym meczu:(
takiego wynku dawno nie widzialem jesli chodzi o Stal nawet w sparingach:)a tego Jude to niech sprowadzaja do nas,mozee byc swietnym zawodnikem.

~ | 2005-03-25 14:38

macie racje Judas jest zawodnikiem godnym uwagi

~gripes | 2005-03-25 16:26

szkoda byłoby jakby Stalowka przegrała rywalizację o dobrego zawodnika z piątoligowcem. Sokół i bez Judy awansuje, a ten koleś ma smykałke i wydaje się, że z powodzeniem mógłby grać w III lidze i strzelać bramki.

~kibic | 2005-03-25 16:35

a bedzie jakis dym z tymi hujami jebanymi pozdro dla kibicow stalowki i resovi i rakowa 3maj cie sie

~do kibic | 2005-03-25 16:58

ZAMKNIJ DUPE !!

~ | 2005-03-25 17:15

"szkoda byłoby jakby Stalowka przegrała rywalizację o dobrego zawodnika z piątoligowcem."

sokol wcale nie musial o jude rywalizowac... gdyby tylko chcial to by w sokole zostal wiec co to za rywalizacja:)

~gripes | 2005-03-25 17:52

jasne ze jakby chciał to by został w Sokole. z tym że koleś nawet w wywiadzie mówił ze chciałby się sprawdzić w III lidze, a podobno Sokół nie jest zainteresowany jego odejściem do Stali, więc sprawa Judy nie zależy tylko od niego ale od obu stron - jak nie dojdą do porozumienia to będzie się chłopak marnował przez sezon w 5 lidze.

~Krzachu | 2005-03-25 18:09

co do Damiana Judy ,a jest to mój przyjaciel to powim tak:
1.juz jest wypozyczony do Stalowki
2.jest przezawodnikiem!!!
3.uratuje wam 3 lige!
4.ten duet ze streciwilkiem by nie przeszedl bo Damian jest 5 razy lepszy!!!
5.jak Juda wyjdzie w pierwszym z Motorem ,a wyjdzie napewno to 3 pkt macie w kieszeni!!!

~do krzachu | 2005-03-25 19:03

wez sie ziomek nie gas nie porownuj go do streciwilka !

~do karzchu 2 | 2005-03-25 20:14

zamknij morde ... szkoda mi tego judy jezeli ma takich kolegow ... ;/ pozdr dla kumatych !

~kibic2 | 2005-03-25 21:14

streciwilk jest bardziej doswiadczony:!! i napewno lepiej gra od judy

~Damian Juda | 2005-03-25 21:37

Ej niesluchajcie tego kolesia:P:P chyba byl pijany jak to pisl:>>> niezwracajcie na to:] a Ja musze trenowac ,trenowac zeby byc dobrym:) Stalowka musi sie utrzymac przeciez:D:D!!!!!!

~do Damiana | 2005-03-25 21:42

to bedziesz grał na hutniczej czy nie ??

~Frugo | 2005-03-25 22:01

Proste ze Juda gra w Stalowej. Cale pol roku w naszych barwach.

~Damian Juda | 2005-03-25 22:08

Nom bede bede:] Narazie pól roku:) a pozniej sie4 zobaczy:) Bede sie staral pomoc kolegom z druzyny w utrzymaniu Stw!!!!
Razem dojdziemy do celu..:))
pozdrawiam:]

~P!otrek | 2005-03-25 22:24

Widzę, że będzie dobrze :-)

~heh | 2005-03-25 23:21

Tylko ze ktoś sie podszywa za tego kolesia Judę a wy w to wierzycie ehh...

~iudex | 2005-03-26 08:27

pewnie zę się podszywa bo juda niepotrafi pisać

~do iudex | 2005-03-26 12:17

koles czy zawsze jestes taki chamski. Zamknij się !!

~Dzialacz | 2005-03-26 13:49

PIETRASKIEWICZ I JUDAzagrali bardzo udany mecz.Druzyna w tym spotkaniu wypadla bardzo dobrze.Piszcie komentarze kogo nie powinno byc w pierwszej 11.Pozdrowka Stalowka

~kkk | 2005-03-26 14:20

Szarowskiego nie powinno być. Chlopak calkiem zapomnail jak sie gra w pilke.

~Ronaldo | 2005-03-26 14:23

Siema, jestem Ronaldo, jestem wypozyczony do waszego klubu na pol roku, bo Real nie wiadomo czy zdobedzie mistrzostwo...

ktos was w chuja robi, a wy to łapiecie... parodia !

~do Ronaldo | 2005-03-26 14:25

Widac ze jestes zwykly feajer nic wiecej ... hahaha w pilke nie potrafisz kopnac dzieciaku :D:D

~Ronaldo | 2005-03-26 14:32

a co ma piernik do wiatraka ?

~ | 2005-03-26 14:41

Nie no poniosło mnie. Sorry ale nie lubie takiej gadki ...

~Jaś Fasola | 2005-03-26 15:20

Koleś weź się nie gaś, sam jestes wieśniak!!! Pozdrowinia dla chłopaków z FC Janów Lub.

~do działacza | 2005-03-26 21:46

z pierwszym zostawił bym szarika uważam że to dobry doświadczony zawodnik jednak ostatnio mu coś niewychodzi co napewno postara sie poprawić.. wywalił bym natomiast skibe lub łuczakowskiego. może maciorowskiego..

~boss | 2005-03-26 23:47

strzelili wieśniakom z 10 ligi kilka goli i juz wszyscy cieszą!

~Frugo | 2005-03-27 08:44

A zeby nawet sie podszywal ttuaj ktos pod Jude to i tak chlopak gra w Naszych barwach. Zapraszam na strone kibicow Sokola.

~do boss | 2005-03-27 09:22

ale strzelili ty bys nawet pilki nie kopnal

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2242) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1180)
» Filip kacper k. (1085) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (688)
» Kamilosss (545) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 810 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 382 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 33 429 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 10 677 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01609