Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Motor Lublin

STAL Stalowa Wola - Motor Lublin

Sobota- 2 kwietnia godz. 11:00..

Komentarze (100)

~lukibn | 2005-04-1 18:18

powodzenia wam zycze na jesien wygralismy z wami 3:1 i mam nadzieje ze teraz bedzie jeszcze lepiej !!!! czas pokaze LUBLIN CZEKA MY CZEKAMY NA STRZELENIE PIERWSZEJ BRAMY!!!

~kibic stali | 2005-04-1 20:07

czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w sercu moim jest STAL i na dobre i na zle motor korwa tak jest

STALOWKA & RAKOW & RESOVIA

~boss | 2005-04-1 20:15

poraszka bedzie jak nic. 0:4

~ZycIE staLowki | 2005-04-1 20:39

Wygramy ten mecz tylko to sie liczy pozdro dal wszystkich kibiców stalowki,resovi,rakowa pierdolic MotoR

~tomeks | 2005-04-1 20:53

Oby jutro dopisała publiczność :)

~?? | 2005-04-1 20:54

a bedzie ten mecz na pewno

~LJA | 2005-04-1 20:59

POZDROWKI DLA KIBICOW STALOWKI&RAKOWA&RESOVI

~tomeks | 2005-04-1 21:06

a czego ma sie nie odbyc ?

~AnOReT | 2005-04-1 21:06

Mi sie zdaje ze meczu jutro nie bedzie

~tomeks | 2005-04-1 21:09

z jakiego powodu ?
czyżby... :(

~!! | 2005-04-1 21:09

CHyba nie bedzie z powodu Papierza

~adiS | 2005-04-1 21:11

ej a oddbendzie sie meczyk bo sa pogloski ze nieodbendom sie mecze ze wzglendu na stan zdrowia papieza ??

~kibic | 2005-04-1 21:15

nie pierdolcie jutro wszyscy na hutnicza szkoda wielkiego czlowieka ale mecz sie odbedzie

~stal | 2005-04-1 21:18

kurde moze nie byc meczu bo dzisiaj mecz Lech - Pogoń zostal przerwany w 39 minucie

~gonzo | 2005-04-1 21:27

Dajcie znać, ale konkretnie, czy bedzie mecz! tylko bez jaj.chodzi o sprawdzone źródła,nawet jutro.Pozdro dla fanów Stali

~adiS | 2005-04-1 21:28

Ja przyjde ale niewiyaje mi sie ze to niejest mozliwe to JEST mozliwe ale itak zajze ;]

~.... | 2005-04-1 21:30

"- Jeśli bardzo złe informacje nadchodzące z Watykanu zostaną potwierdzone, odwołane zostaną wszystkie mecze - powiedział Marcin Stefański - dyrektor Departamentu Rozgrywek i Licencji PZPN. "


90minut.pl/news.php?id=262726

~xavery | 2005-04-1 21:33

tak czy inaczej przyjdzmy na ten mecz.czy bedzie czy nie to sie okaze na miejscu.

~adiS | 2005-04-1 21:36

Co prawda to prawda ..::mondrze::..

~Gruby | 2005-04-1 21:36

ja przyjde na pewno mysle ze wiekszosc kibicow przyjdzie lecz w obliczu tej wielkiej tragedii znowu przeloza mecz

~ktos z miasta | 2005-04-1 21:37

jedna lipa umarl Papież druga odwolaja mecz ehh kurw...

~adiS | 2005-04-1 21:38

juz wiadomo ze przelozyli??

~adiS | 2005-04-1 21:40

jeszcze nieumarl ~~pozdro dla fanatykow Staloweczki :D

~*StaLóWeCzKa*<=MaLa=> | 2005-04-1 21:41

Mecz musi sie odbyć i koniec;]
pokazemy tym skurwysynom z lublina że "bóg rzadzi światem a stalówka podkarpaciem" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrowienia dla stalówki:*

~karol | 2005-04-1 21:41

no to co sie tak proja wszycy ze nie zyje??? i mecz juz przerwali w poznaniu

~xxx | 2005-04-1 21:49

Tego wieczoru lub tej nocy Chrystus otworzy drzwi papieżowi" - powiedział arcybiskup Angelo Comastri, papieski wikariusz generalny dla Państwa Watykańskiego podczas różańca odmawianego na Placu św. Piotra przez kilkanaście tysięcy osób.- czyli chyba niebedzie meczu

~Mocartzks | 2005-04-1 21:50

Jeśli kto kolwiek bedzie miał pewne na 100% info czy jest jutro mecz czy nie to niech napisze !!!!

~megas | 2005-04-1 21:51

do "MALEJ"- jesteś pusta jak cegła dziurawka ,miej szacunek małolato dla największego człowieka na Swiecie...
POzdro dla "NORMALNYCH"

~tomeks | 2005-04-1 21:56

Jedno wiadomo :
jeśli Jan Paweł II odejdzie - meczu nie będzie !

~wojtek | 2005-04-1 22:00

odejdzie a coz to znaczy??? przestana funkcjonowac jego organy? dla mnie juz Papież odszedł i zawsze pozostanie w mojej pamieci jako TEN WIELKI I JEDYNY


NIGDY NIE BEDZIESZ SAM[*]

~student KUL | 2005-04-1 22:04

Jesli Papiez umrze,a stan jego zdrowia sie pogarsza, narzady nie funkcjonuja, oprocz serca i mozgu...to wszystkie mecze zostaja odwolane. Nie chce nic mowic,ale Motor nie przyjezdza autokarami, tylko samochodami jak Craxa,wiec badzcie czujni i nie zbijam, bedzie okolo 50 wozkow. Pozdrawiam.

~adiS | 2005-04-1 22:05

bezfalszu.webpark.pl/ Sluchajcie Dajcie Linka Innym radio internetowe aldycja "zdrowie dla papierza DJ Margo

~Poreby | 2005-04-1 22:05

Student kulu skad masz takie info???

~adiS | 2005-04-1 22:08

takie informasce mozna nabyc na www.90minut.pl/news.php?id=262726

~student KUL | 2005-04-1 22:09

Nie wazne skad,ale wiem i nie zbijam,jestem ze Stalowej i wiesz nie mial bym interesu pisac sobie od tak czegos takiego.Mam nadzieje ze bedzie doping i jakies ptk w meczu z Motorem.
Mial byc pociag,ale mecz o 11,mialy byc 4 autokary okolo 160 osob ale ostatecznie z tego co wiem z Lublina to beda wozki.

~.... | 2005-04-1 22:11

~ | 2005-04-1 22:14

zacisnijcie piesci moga sie jutro przydac;-) nie dajcie dupy chlopaki TYLKO STALÓWKA

~.... | 2005-04-1 22:16


Może w takiej chwili oszczędzicie sobie słów "nienawidzę"... Może ta smutna dla nas chwila nauczy nas tego,żeby się szanować.Nie musimy się kochać, ale powinniśmy szanować. Jeśli zrozumieli to dzisiaj kibice Lecha i Pogoni będzie to dowód,że kochamy Ojca Świętego. Mam nadzieję,że to co głosi(ł) Papież zrozumie każdy kibic w Polsce od Bałtyku po Tatry. Dzisiaj jestem dumny z tego,że jestem kibicem oraz z tego ,że nie zawsze show musi trwać! Ojciec Św. gdyby to widział byłby z nas kibiców dzisiaj dumny! Brawa dla Was...SOrry za chaos, ale mam łzy w oczach...

~ | 2005-04-1 22:17

Szkoda Wielkiego Czlowieka ,ale mecz musi byc. I niewiadomo jak z frekwencja z powodu papieza ale zmobilizujmy sie!!

~lubelak | 2005-04-1 22:22

Z racji wydarzenia proponuję nie robić jutro oprawy.
o autach tez slyszalem

~Tomek | 2005-04-1 22:23

ludzie odróżnijcie jedna rzecz mecz jest meczem nie bedzie teraz bedzie za tydzien,Papieżowi należy sie szacunek!!!
To jest Wielki Człowiek z Którym nie jeden z nas w tych ciezkich czasach dorastał i był dumny z tego ze jest POLAKIEM!!!

~adiS | 2005-04-1 22:25

Siwenta prawda "...." ja sie w tym zgodze w 100% bo mecz zostanie przeniesiony a zycie wilkiego POLAKA nie

~flex | 2005-04-1 22:28

sorry sorry ale nie wiem czy każdy będzie w stanie dopingować, głośno i radośnie krzyczeć... Jeśli mecz w ogóle się odbędzie... Chociaż miejmy do końca nadzieję że nasze modlitwy zostaną wysłuchane...

~adiS | 2005-04-1 22:31

Ej a jak mecz zostanie przelozony to na kiedy wie ktos ????

~kolo | 2005-04-1 22:32

adis nie siej chlopie zametu spokojnie 3 glebokie oddechy i bedzie wszystko ok

ps moim zdaniem mecz bedzie

~tomeks | 2005-04-1 22:34

narazie nie wiadomo czy zostanie przelozony a Ty sie poytasz juz na kiedy ? :/

Wg mnie : nieznacznie od jakiejkolwiek sytuacji mecz(e) powinny byc odwołane ! Z 1 ligi, 2 ligi 3 ligi itd ! Bo Ojcu Świętemu należy sie szacunek !

~kibic | 2005-04-1 22:36

no sory napalałem sie na ten mecz od tygodni ale po dzisiejszych info wcale nie mam ochoty isc na stadion. jestem z tego powodu po prostu przygnebiony na maksa i nie krzyczcie ze jestem kibicem do niczego bo kibic też człowiek i uczucia ma

~tomeks | 2005-04-1 22:41

dokladnie, ja Ci popieram w 100% !
:(

~:( | 2005-04-1 22:50

Ten Wielki Człowiek Będzie zawsze w śród nas !! Papież Jan Paweł II jego los jest w rękach Boga !! uważam że rozgrywki i wogole jakiekolwiek rózne rzeczy powinny zostać wstrzymane i każdy Polak nawet niewierzący powienien uszanować to i śledzić co się dzieje z paieżem w TV !!

~opamietanie | 2005-04-1 23:15

kolesie nie piszcie o polsce i o polakach bo podnosicie łapy na rodaka czy z krakowa czy z lublena

~ANGOL | 2005-04-2 00:04

Moim zdaniem mecz powinien sie odbyć ponieważ papież zyje i miejmy nadzeje!!Wybieram sie na ten mecz ale do stalowej mam kawałek..Jak ktos będze wiedzał coś to niech da cynk przed 9.00.WSZYSTCY KIBICE WÓDLMY SIE ZA NASZEGO WIELKIEGO POLSKIEGO ŚW BRAMKAŻA!

~SSW | 2005-04-2 00:09

Wszyscy kibice Stalówki jutro przychodzą na mecz! A Bóg ma w swojej opiece Papieża.

~ona | 2005-04-2 00:09

[']

~szatany | 2005-04-2 00:14

www.cracovia.krakow.pl/ zobaczcie matoły jak sie zachowuja prawdziwi kibice i Polacy!!!

~... | 2005-04-2 00:26

Nie mówicie o tym że Jan Paweł II odchodzi bo jak narazie walczy !.I tak niech pozostanie !.Niech walczy jak najdłużej !!.

~HEHE | 2005-04-2 06:27

SZYKUJCIE SIE NA MECZ BO BEDZIE CIEKAWIE

~mlody | 2005-04-2 06:53

Czekalem pol roku ale nie bede zly jezeli mecz nam przelozoa, bowiem Papież to Wielki Człowiek ... podobno Ostatni Wielki :(:(:(

~Stalowiec | 2005-04-2 07:35

mam prosbe do dzieci z Motoru: zamknijcie dupy !!!! napinacze !!

~ | 2005-04-2 07:44

Czy ma ktoś już jakieś informacje czy będzie dzisiaj ten mecz z lublinem czy zostanie on przełożony.. prosze o szybką odpowiedź...

~12 | 2005-04-2 07:48

Mecz sie odbędzie więc wszyscy na mecz. Oczywiście kibice otoru wiecie o tym, że WYJAZD JEST SAMOCHODAMI.

~:D | 2005-04-2 08:09

Papież żyje wiec mecz nie bedzie przelozony !

~gonzo | 2005-04-2 08:19

A ja już wczoraj ok. 22 w wiadomościach na TVP3 słyszałem, że odwołano wszystkie rozgrywki.Włączyłem końcówkęi nie jestem pewien. Czy ktoś to słyszałll? a w ogóle to terazi takmi sie nie chce iść na mecz, wole poczekać pare dni. i tak nastrój do dupy...

~ | 2005-04-2 08:24

jeśli mecz się odbędzie to moim zdaniem prowadzenie dopingu będzie na miejscu. ale pod warunkiem, że będzie to kulturalny doping bez żadnych wyzwisk. to samo tyczy się niektórych dreszczy z krytej, żeby zachowali powagę i przynajmniej ten jeden raz nie tankowali na meczu (przed i po też!). Lublinianie również powinni się godnie zachować i nie bluzgać w naszą stronę jak to miało miejsce rok temu. trzeba w jakiś sposób uszanować Wielkiego Polaka i Człowieka.
Ojcze Święty jesteśmy z Tobą!!

~Tomek | 2005-04-2 08:31

Papież żyje nie uśmiercajcie do!!!!!!!!
Mecz sie odbedzie i wszyscy na stadion , zmobilizujmy sie zeba nas nikt nie zaskoczył!!!!!!!

~alik | 2005-04-2 08:35

ale piszecie, że się odbędzie mecz...czy to wasze chęci, czy dzwonił ktoś do klubu, bo możemy sobie tak piepszyć tu bez sensu i podniecać się, a może już od dawna wiadomo, że nic sie odbedzie

~ | 2005-04-2 08:42

Motor wyjechal - na darmo by nie jechali - trzeba ich przywitac ;)

P.S. sam zadzwon jak masz taki swietny pomysl

~Gruby | 2005-04-2 08:43

alik takie decyzje nie zapadaja w nocy wiec wiesz.. idziemy na mecz

~Stalowka* | 2005-04-2 08:53

Papiez wczoraj powiedzial zeby sie nie martwic tylko radowac i modlic sie razem z nim ... Mysle ze przed meczem powinna byc odmowiona modlitwa za Papieza ... A Bog napewno mu pomoze .
Nie zapominajmy ze papiez tez byl wspanialym sporotwcem !
[*]
Stalowka Jestesmy Z Toba :) z Papiezem rowniez ...
Jutro na Hutnicza ... Pozdro dla Fanatykow Stalowki c( :

~...::: PoReBy :::... | 2005-04-2 09:02

Zobaczymy chlopaki w jaki sposob Motor pokaze szacunek dla Papieza ... i czy wogole pokaze . Pozdro dla Stalowi & Rakowa & Reosvi

~tomeks | 2005-04-2 09:15

Już do Nas jadą - nieproszenie goście.

:)

~lubelak | 2005-04-2 09:34

Motoru na zbiórce ponad 100 (na moje oko sportowej ekipy) ale nie byłem do końca więc nie wiem, czym pojechali nie wiem takze.
kolejny raz proponuję nie robic oprawy....

~lubelak | 2005-04-2 09:37

do adminów, czy nie można zrobic coś na kształt Cracovii z naszą stronką? i jednocześnei udostepnić tylko księgę gości? to szczególny dzień...

~student KUL | 2005-04-2 10:02

Mecz sie odbedzie,tylko zeby spiker nie zrobil minuty ciszy, bo Papiez zyje i zawsze bedzie zywy wsrod nas, proponuje po prostu Ojcze Nasz i mecz bez wulgaryzmow. Pozdrawiam

~tomeks | 2005-04-2 10:16

5 autokarów Motoru zawitało do Stalowej :)

~gofer | 2005-04-2 11:09

podajcie wynik do przeryw.dzięks

~łoli | 2005-04-2 11:35

ilu kibiców Rakowa w Stalowej...??
pozdro.

~barczysty | 2005-04-2 11:44

~ | 2005-04-2 12:01

do przerwy 0-0
kibicow Motoru około 200-230
Stalowki okolo 300+Rakow
nowa sektorowka - STALÓWKA
dobry doping

~luka | 2005-04-2 12:17

Ole MOTOR!! Nareszcie 0:1!!!!

~Lubliniak | 2005-04-2 12:33

Luka skąd wiesz????

~Pełek | 2005-04-2 12:35

Nie siej zamieszania

~WKS ŚLĄSK WROCŁAW | 2005-04-2 12:37

JAKI WYNIK NIESTETY NIEMOGŁEM Z CHŁOPAKAMI JECHAĆ NA TEN MECZ ALE JESTEM Z NIMI
ŚLĄSK I MOTOR TAKICH BRACI SIE NIE TRACI

~Hw.d.p | 2005-04-2 12:45

nie walcie zamieszania tylko spokojnie powiedziecie którą minuta i jaki wynik

~gofer | 2005-04-2 12:47

wynik wynik wynik

~stalowka -rozwadów | 2005-04-2 12:57

koniec meczu 0-0

~radek | 2005-04-2 13:03

na początek dobre i to

~1905 | 2005-04-2 13:03

ziomy jaki jest tam wynik u was??


STALÓWKA&RESOVIA na zawsze razem

~wynik | 2005-04-2 13:07

0:0 bylo

~radek | 2005-04-2 13:08

działo się coś na trybunach?? Czy wszyscy się zachowali jak przystało na ten dzień? Jak wyglądał doping?

~Stalowka -rozwadów | 2005-04-2 13:13

Stal -Motor 0-0
Siarka -Resovia 2-1

~tomeks | 2005-04-2 13:18

Radek - trzebabyło być na meczu
mecz przerwany ... ;]

~radek | 2005-04-2 13:27

do tomeks: bardzo bym chciał ale niestety musiałem być w Lublinie. A mecz chyba nie był przerwany a jak był to na moment bo jest podany końcowy wynik

~ | 2005-04-2 13:40

no prosze jaka ilość komentarzy do jednego tematu! To chyba rekord

~ | 2005-04-2 13:41

co to za akcja była?

~łoli | 2005-04-2 13:43

ilu bylo kibiców Rakowa...??!!

~Stalóweczka | 2005-04-2 13:43

radek chyba jednak byl i to nie z powodu minuty ciszy nie wracajmy do tego

~stalowiak | 2005-04-2 14:53

no i huj ze mlodzi biegli wazne ze biegli i chcieli zeby do czegos doszlo a nie kurwa stali i sie patrzyli jak jacys pajace i wqurwia mnuie takie cos ze ktos cos gada ze mlodzi to chyba nie byl na meczu albo byl i jest internetowym napinaczem

~Freek | 2005-04-2 16:45

Trochę się chaotycznie wypowiedziałeś... A poza tym to niepotrzebnie kibice Stali wybiegli pod bramę, gdzie stali kibice Motoru, szczególnie w taki dzień. A co do meczu to szkoda, że gola nie strzelił ten, co mial szansę na początku spotkania główką, no i remis u siebie to nie jest najlepszy wynik. :/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2053) » 1938fc (1352)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (657)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 20 101 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 31 945 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 24 546 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 996 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01584