Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor Lublin 0 : 0

STAL -  Motor Lublin  0 : 0
    Stalówka remisuje w meczu inauguracyjnym z drużyna z Lublina 0 : 0.
    Kibiców z Lublina około 190-220.
Kilkakrotnie piłkarze Stali  mieli dogodne systuacje strzeleckie, jednak ich nie wykorzystali.
W drugiej połowie meczu doszło do incydentu.
Co sie działo można zobaczyć na zdjęciach - TUTAJ 

Komentarze (109)

~stal | 2005-04-2 13:35

lol przehuj ten typ co biegl pierwszy dobra akcja :ddd bravo stal a mogly byc 3 pkty :) minuta ciszy :D pozdro

~kudek | 2005-04-2 13:38

minuta ciszy sie nalezala :)
co do gry to najlepiej grał wietecha i juda !! reszta tak sobie a szarowski krawiec i mietek na emeryture

~Mocartzks | 2005-04-2 13:40

Spoko akcja !! ale biorąc pod uwage okoliczności wydaje mi sie ze nie na miejscu !!

~l | 2005-04-2 13:41

akcja nie na miejscu
teraz nic nie jest na miejscu...

~:] | 2005-04-2 13:47

mecz byl ogolnie spoko tylko szkoda ze byl taki wynik ....a z tym wjazdem to troche niewypalilo ale z drugiej strony to moze dobrze ...

~yhy | 2005-04-2 13:52

uszanujmy panowie te dni...co?! no!!! (patrz : lech- pogon)

~ | 2005-04-2 14:00

autorzy "akcji" jesteście żałośni. wstydze sie tego że jesteście ludźmi

~Greenpi | 2005-04-2 14:01

Ludzie troche powagi!!!!
To żeście pokazaliu!!! Żałosne!!!

~Fan | 2005-04-2 14:02

co sie działo na meczu??moze ktos wyjasni co za incydent??

~szatany | 2005-04-2 14:06

No niestety jak na to wszystko patrzy sie troche z zewnatrz to czlowiek mysli ze za 3 lata beda tam grali tylko tramkarze.Zarzad dalej trzyma Szarowskiego ktory utwierdza mnie z kazdym meczem ze jest boiskowym debilem(poza nim tez madroscia nie grzeszy) mietek juz niestety nie to zdrowie nic nie pokazal ,krawiec to myslalem ze pluca wypluje jedyne co pocieszajace to kilku mlodych szczegolnie ten chlopak z niska a kibice???banda dzieci ktore rzucaja sie na wielkich chlopakow_przeciez jakby nie bylo pal to motorek by was zajechal ateraz co?zarzad zaplaci kare moze zamkna stadion i przez kogo ?przez ludzi ktorzy twierdza ze to wlasnie im najbardziej zalezy na stalowce!!!szkoda na to wszystko patrzec bo sie lezka w oku kreci jak z pierwszej ligi pilki chodzilo sie na pierwsza lige kosza a do tego te malolaty robia takie akcje w tak powaznej dla swiata chwili _debile pozdrawiam prawdziwych kibicow staloweczki!!!

~79 | 2005-04-2 14:06

a co mozna oczekiwac od wiesniaków ze stalowej wólki

~oszolomy | 2005-04-2 14:07

kurwa zajebać te łyse pały bezmuzgowe w końcu to wszystko będzie normalne. To nie ludzie bydło,

~romek | 2005-04-2 14:08

szatany dziecieaki buehehe powiec tym dzieciakom to w oczy a nie sie na necie napinas

~ | 2005-04-2 14:08

zgadzma sie z sztanem !!!!!!!!!!!!

~do romek | 2005-04-2 14:10

posluchaj po co takie zachowania :/ wiem ze te debile z lublina wpierwszym meczy malo co nie wjechali na naszych ale trzeba bylo wyzwac ich pozadnie a nie wjezdzac klub biedny pewnie zabuli kare :/

~romek | 2005-04-2 14:12

wyzywac co ty chlopie mowisz...
akcja spontan nie tak mialo byc.....szkoda z tej perspektywy az mi wstyd

~szatany | 2005-04-2 14:13

romek nie pierdol bo siedzialem na luku i wszystko widzialem kolesie po siedemnascie lat a to ze jakiegos spaslaka zescie na przod wystawili to o niczym nie swiadczy zdjecia zreszta beda ponoc to zobacysz biegnacych nastolatkow a pozniej matka pieprzy ze moj synek niewinny i odszkodowania chce

~mks | 2005-04-2 14:13

Adamus co to za druzyna !! nabrałes tych kurwa emerytów i co z tego masz tak sie kurwa podniecałes tym 40 letnim Ożogiem on juz sie nie nadaje do 3 ligi nastepny Krawiec ledwo dyszał no i ten gwiazdor Szarowski co ty człowieku w nim widzisz ludzie na trybunach sie z niego śmieja a ty go dalej tzymasz w druzynie dam ci rade Rybaka jeszcze sprowadz bedzie zajebiscie 4 liga gwarantowana !!!!!!!!!

~romek | 2005-04-2 14:16

szatany wes wypusc powietrze bo od tej napinki sie powoli fioletowy robisz a tak na marginesie nie tak mialo byc

~bobi | 2005-04-2 14:17

gnoje niepierdolcie o papiezu bo to co robicie ma się nijak do jego nauki. wy się leczcie, patrioci wielcy od giertycha hehe

~szatany | 2005-04-2 14:18

okim romus pewnie ty biegles pierwszy a ze nie tak mialo byc to tylko szczescie dla was ze was motor ani paly niedojechaly!!!!!

~kekolec :) | 2005-04-2 14:18

szatany co ty mozesz wiedziec, siedziales na luku i srales w gacie zeby po ryju nie dostac, a to ze wybiegli nastolatkowie, to chyba dobrze, ze juz nastolatkowie sie pala do takich akcji, bedzie ekipa z nich ja dorosna :)), a co do tych matek to chyba nie widziales reakcji psów, stali jak zamurowani :| wiec zastanow sie czlowieku co gadasz a pozniej siadaj przed komputer ...

~JDOL | 2005-04-2 14:18

Szarowski w planecie bedzie "Papa Dance" idziesz !!!

~do romek | 2005-04-2 14:19

mnie anjbardziej wkurwia to ze takie cwaniaki z tych z lublina !! stali i czekali zeby dostac w leb !! ja pamietam jak bylo na wyjezdzie jak cwele rzucali w naszych kamieniami.
ale skoro nie wyszło to było wogole nie jwezdzac :/

~old kibic | 2005-04-2 14:20

ekipe emerytow stworzyli no nie, pozbierajcie resztę kolesi ktorzy nie mają gdzie grac, to rozpacz i niedaj bóg 4liga

~ | 2005-04-2 14:21

Szarowski zmień sobie dyscypline bo piłka nie dla ciebie idż kurwa na pływanie !!!

~cyc-u | 2005-04-2 14:23

zaraz się znacza głosy ze zajebista akcja .... ale dla mnei było to nie na miejsy po prostu na takie cos zalewa mnie krew...trzeba uszanowac papieza... to ze największy polak zmaga się z smiercia... a nie w ten dzien wjeżdzac na murawę po kilka tak naprawdę nieistotnych flag ... ja się zastanawiam czasem po co ja na mecze przychodze... ;/

popatrzecie na mecz Lecha z Pogonia tam kibice potrafili zachowac powagę....

~ | 2005-04-2 14:26

na jesien byli sami mlodzicy heheh teraz beda emeryci hehehe

~kekolec | 2005-04-2 14:28

nie dziwie się ze wszyscy starli jak zamurowani... bow taki dzien takie "akcje" to jest cos co mi i wielu innym się nie miesci w głowie...
ale ok bawcie się jak chcecie... ja na to wopływu przeciez nie mam...

~Cyc-u | 2005-04-2 14:29

ten poprzedni wpis miało byc DO KEKOLEC ...sorry za pomyłke !

~kekolec :) | 2005-04-2 14:32

dzien jak dzien, wiadomo Papież umiera, ale pały są od tego zeby zapobiec awanturze a nie stac i sie patrzec... a ty cyc-u nie musisz chodzic na mecze, nikt cie siła nie drze na mecze.
Bo kibicem sie jest, a nie bywa.

~Stalówka38 | 2005-04-2 14:34

Admin jak mozesz to wykasuj te niektore wypociny a swoje komantarze niech zostawia dla siebie Stalówka Hooligans

~jjjj | 2005-04-2 14:36

wg mnie akcja po pierwsze nie na miejscu a po drugie z góry skazana na niepowodzenie ... bo Motor był tak "obwarowany" przez policje ze ze nawet jakby chcieli to ciezko by im bylo cos wykrecic, po drugie tak brama wielka ... tez trudna do przebycia !! Ale przyznac trzeba ze Motor bande miał na meczu dobrą ... Stalóweczka też nieźle sie wysypała ekipą !! Ale jeszcze raz napisze - akcja nie na miejscu ... uczmy sie od innych (lech - pogon)



OJCZE ŚWIĘTY JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!!!!! ZAWSZE BEDZIESZ W NASZYCH SERCACH !!!!!!!!!!!

~ktopś | 2005-04-2 14:40

bobi jeżeli to Ty jestes tym kolesiem z rudnika to zamknij dupe. bo Cie dorwe pajacu.
Aha i prosze nie wprowadziaćdyskusji że w stalowej same dzieci....ten kto to mówi to chyba namecze nie chodzi.....

~xavi | 2005-04-2 14:42

Po 1wsze to nie byla zadna akcja, przebiec sie 200m po luku ok, Motor za kratami, polcja nie reagowala bo po co, Motorek na kraty ale nic z tego, piszecie ze paly staly jak zamurowane a jak armatka wjechala to co?powrot nawet nie zdazyla wjechac.Zalosne to wszystko,kara bedzie wyniku nie ma na plus, punkty stracone nie ma nic ogolnie, nie ma kibicow, nie ma nic.
Pozdrawiam.

~fd | 2005-04-2 14:44

jak tam resovia?

~ | 2005-04-2 14:47

Sovia przegrała 1-2

~Cyc-u | 2005-04-2 14:49

no spoko wykasujcie te wpisy moje i innych lepiej cenzurowac niz zastanowic się nad soba....
spoko;p
mimo wszystko pozdrawiam:)

~Gruby | 2005-04-2 14:56

cos foty nie chodza

~ziom | 2005-04-2 15:05

do cyc-u: to nie przychodz na mecze i wypierdalaj. i nie mieszaj papieza do meczow trzeciej ligii. nara

~stalowiak | 2005-04-2 15:09

stalowka ponad prawem fajna akcja

~Cyc-u | 2005-04-2 15:10

do zioma
no spoko wiesz ale ja jestem na niemal kazdym meczu i bede gdziekolwiek by nasza STALÓWKA nie grała, więc nie mów do mnie "wypierdalaj" dobra?... moze Ty papieża nie szanujesz ale wdług mnie nie potrzebne było to wszystko... nie mieszam Papieża do rozgrywek 3 ligi tylko ogolnie on jest obbecny w naszym (moze w twoim nie) zyciu i jakis szacunek się nalezy...
pozdrawiam

~ziom | 2005-04-2 15:13

Cyc-u: spoko spoko. ale nie zastanawiaj sie po co na te mecze chodzisz tylko po prostu kibicuj a nie wyjezdzasz z papiezem. pozdro

~stalwoiak | 2005-04-2 15:17

ej cycu wlasnie i nie pierdol ze jestes na kazdy meczu stalowki bo ja cie znam i cie na wyjezdzie zadnym nie widzialem i ja tez szanuje papieza i nie mieszaaj go do tego co bylo na boisku

~lub | 2005-04-2 15:18

Cyc-u dzięki i szacunek.
Papiez mimo wszystko. to On jest teraz najwazniejszy.
już niektórzy zapomnieli jak miało nie być wyjazdu do Lublina jak zmarł jeden z nas?
Dlatego mecz dzisiejszy powinien byc spokojny, na akcje przyjdzie jeszcze czas....
a co do ewentualnej cenzury, nie zmieni ona tego, że zdecydowana większośc kibiców potępia to co się stało.
a dzieci udające hooliganów niech uważają, bo nie znają dnia ani godziny, kazdy z nich kiedyś umrze.
A teraz umiera Największy z Najwiekszych Polaków i dlatego należny jest szacunek!!!

~Cyc-u | 2005-04-2 15:27

dobra wyjazdy to druga sparawa...nie ejstem na kazdym meczu..ale u siebie na kazdym (chyba ze cos wypadnie) a chodizło mi o to ze od Stałowki sie nigdy w jakiej kolwiek lidze by nie grała nie odwróce się także bez tesktów w stylu "nie podoba sie ? to wypierdalaj!"
Wiadomo piłka jest piłka a to co sie dzieje to inna sparwa ale jest to jakos ze soba powiazane... jak nie widzicie zadnego zwiazku i uwarzacie ten dzien za normalny taki ja kazdy inny to trudno... mogę chyba miec sowja własna opinie na ten temt ?

~Cyc-u | 2005-04-2 15:27

dobra wyjazdy to druga sparawa...nie ejstem na kazdym meczu..ale u siebie na kazdym (chyba ze cos wypadnie) a chodizło mi o to ze od Stałowki sie nigdy w jakiej kolwiek lidze by nie grała nie odwróce się także bez tesktów w stylu "nie podoba sie ? to wypierdalaj!"
Wiadomo piłka jest piłka a to co sie dzieje to inna sparwa ale jest to jakos ze soba powiazane... jak nie widzicie zadnego zwiazku i uwarzacie ten dzien za normalny taki ja kazdy inny to trudno... mogę chyba miec sowja własna opinie na ten temt ?

~Cyc-u | 2005-04-2 15:27

dobra wyjazdy to druga sparawa...nie ejstem na kazdym meczu..ale u siebie na kazdym (chyba ze cos wypadnie) a chodizło mi o to ze od Stałowki sie nigdy w jakiej kolwiek lidze by nie grała nie odwróce się także bez tesktów w stylu "nie podoba sie ? to wypierdalaj!"
Wiadomo piłka jest piłka a to co sie dzieje to inna sparwa ale jest to jakos ze soba powiazane... jak nie widzicie zadnego zwiazku i uwarzacie ten dzien za normalny taki ja kazdy inny to trudno... mogę chyba miec sowja własna opinie na ten temt ?

~ziom | 2005-04-2 15:30

opinie moze miec kazdy. ale powtorze: jak sie zastanawiasz po co chodzisz na mecze to nie chodz. i z glowy.

~LBN | 2005-04-2 15:34

z ta akcja to chyba byla nie przemyslana rzecz mogliscie najpierw zadzwonic ze chcecie wybiec a nie kurwa podbiegacie a my nie mozemy nic zrobic trzeba najpierw sie zastanowic co sie robi 2 razy

~Motor ponad wszytko | 2005-04-2 16:01

akcja zaczeta i nieskanczony z wiadomych powodów .szkoda ze rok temu tak niezrobiliscie jak była wsumie wieksza okazja starcia na płycie tylko akurat w dzien w którym wszycy mogłi by zachowac pokore trudno mam nadzije ze w niedługim czasie nasze ekipy wyjasnia se kto jest lepszy

~do LBN | 2005-04-2 16:04

Ty kurwa nie kozakuj tak okej ? wiesniaku z Lublina

~kibic | 2005-04-2 16:04

zdobyliscie jakies barwy motoru? ale widze ze akcja wspanial

~mirek | 2005-04-2 16:04

wstyd na cala polske !!! nawet psy z was sie smialy !!! pomyslcie dwa razy za nim cos zrobicie !!!

~Cyc-u | 2005-04-2 16:05

chodze po to zeby byc ze swoja drużyna...

~kibic 2 | 2005-04-2 16:06

NIE BYŁO TO POTRZEBNE, A POZA TYM PO AKCJI ZACZĘŁY się wulgarne przyśpiewki, myślałem, że potrafią się godnie zachować niektórzy, ale cóż...

~haha:) | 2005-04-2 16:28

Spoko wyjazd pozdrowienia dla GRUBCIA

~ | 2005-04-2 16:28

pożałowania godne... jeśli doszłoby do czegoś poza stadionem i nie byłby przerywany mecz to jeszcze jakoś by to wyglądało. aż szkoda słów. akcja zupełnie nie na miejscu, jeszcze dziwią się że kolesie z Lublina na nich charkali.
dla kibiców prowadzących jedynie doping
szacunek (dla obu stron). przynajmniej bez niepotrzebnych bluzgów było

~jozek | 2005-04-2 16:48

nieh ktos napisze co sie dzialo bo nic nie czaje jestem za granica

~do goscia co pisał do lub | 2005-04-2 16:49

kto tu kurwa kozaczy wielki miastowy człowieku z stalowej hamie

~19(M)50 | 2005-04-2 16:52

Ale wy pojebani jestescie... az kurwa wstyd. Prawda jest taka, ze w zyciu Motorowi nie dorownacie, a nastepnym razem zobaczymy kto jest lepszy jak sie spotkacie, bo Motor mial imponujaca ekipe, stalowka nie bardzo... p.s gruby sie nie zasapal jak dostal w pizde?

~LBN | 2005-04-2 16:54

BUAHAHAHAHAHA JA NIBY KOZACZE TY KURWA OSZLOLOMIE Z MISTA ROWEROW JA TYLKO NAPISALEM JAK BYLO A TEN GRUBAS TO CHYBA SIE OSRAL JAK BIEGL I POLEWACZKA MUSIALA MU DUPE OMYC :D SZKODA ZE NIE MIELISMY KRATY ROZJEBANEJ NIE WIEM CO BY Z WAS ZOSTALO A TEGO GRUBEGO WIEPRZA TO DZIGIEM BY SCIAGALI

~jozek | 2005-04-2 16:56

jest ktos z janowa

~S | 2005-04-2 17:07

Cyc-u: Kurwa, nierozumiem Cie! Piszesz ze chodzisz na mecze bo jestes ze swoja druzyna, w takim razie czemu zastanawiasz sie co robisz na stadionie. Jak Ci cos nie pasuje to poprostu nie odwiedzaj Stadionu. Rozumiem powage sytuacji. Co do akcji mam swoje zdanie ale to juz nie temat na internet.

~wlodi | 2005-04-2 17:07

mysle ze temat mozna zakonczyc bo mnarza sie niepotrzebne napinki

~stal | 2005-04-2 17:10

...tak pewnie kazdy moze tak mówic co by było gdyby....;/Kibice MOTOR-u mieli pokazac nam na co ich stac , i pokazali ze umieja pluc przez płot.., no ale było mineło , napewno sie jeszcze spotkamy...Only STAL

~do józek | 2005-04-2 17:13

Początek meczu - spokojnie, bez wyzwisk, kibice obu drużyn śpiewały nie obrażając nikogo, ale później (nie pamętam która połowa, ale to było gdzieś w środku spotkania) na murawę wybiegli kibice Stali (nie wszyscy, połowa została, za co należy się szacunek) , żeby wymienić "kilka zdań" (i chyba zabrać też flagi) z kibicami z Lublina. Jednak podczas pogawędki Stalowcy nagle wrócili na swoje miejsca. Pompy nie widziałem. Policja nie zareagowała, jedynie spiker krzyczał, aby nie było niepotrzebnej oprawy. Po meczu nie było zamieszek.

~ | 2005-04-2 17:15

pokazali by Wam gdyby jak rok temu kraty były by do pszejscia

~jozek | 2005-04-2 17:20

dzieki dla tego koleszki co odpisal jozek

~stal | 2005-04-2 17:43

pierdolic lublin tych pustakow jebanych duzy szacunek dla stalowki pozdro jebac lublin

~x | 2005-04-2 17:43

Jak dobrze słyszałem to do hooliganów SSW dzwoniła już kilka ekip z "oburzeniem".... widocznie tylko u nas mysli się rękami a nie głowa...

~? | 2005-04-2 17:44

mam pytanie do kibicujacych dzieciakow- po co spierdalaliscie do wyjscia jak nasi sie wysypali na murawe? to wygladalo beznadziejnie i smiesznie :/

~TheGits | 2005-04-2 17:52

Powiem Tak. papiez, jak wiadomo bylo zawsze byl chory, to ze masmedia napierdalaja ciagle w Tv czy radiach jak to on ledwo zyje itp, to niczego nie znaczy.Liczy sie to ze nadal zyje, i jakby zmarl to by nie bylo rzadnej akcji. Papiez papiezem, a chuliganstwo chuliganstwem, To są dwie rozne rzeczy.Byla minuta ciszy?! nie wiem na chuj jak jescze zyje, zostal przez stalówke pozdrowiony?!i to wszytko co moglo sie zrobic. Mielismy polozyc sie krzyzem na murawie? to by mu pomoglo?Jakby byl w takim stanie jak jest teraz, dajmy no to byl jescze przez 2 miesiące, to tez by nie wypadalo nic robic? dajcie spokój, pomyslcie. Jako taki Szacunek dla papieza powinien byc, nawet jesli nie jest ktos katolikiem, ale chuligani to chuligani!..mysle ze papiez z tego powodu nie poczuł sie bardziej zle. hooligans to nie rurki z kremem:D....

~ | 2005-04-2 17:56

chlopaki - za ta akcje to bedziemy w wiadomosciach na 1 kanale :D

~hmm | 2005-04-2 18:02

Dajcie dupie siana, jakby Motorowi udaloby sie wylamac bramke napewno byloby ciekawiej, tak wyszlo w sumie gowno i nie ma co polemizowac.

~m | 2005-04-2 18:03

glupi jestes calkiem co ty baranie w ogule piszesz i za kogo ty sie uwazasz juz niema dla ciebie zadnych wartosci .do the gits

~herr | 2005-04-2 18:12

Troche kiszka bo spaslak, ktory biegl na przodzie dla "efektu" dostal klapa w cycka i teraz podobno chce za to krecic sprawe w sadzie i chce wyrwac jakies odszkodowanie...

~hmm | 2005-04-2 18:20

...i zawijal je w te sreberka..

~Bobi | 2005-04-2 18:32

wielki szacunek dla stalowki!!!!!!!!!

~SSW | 2005-04-2 18:32

nie zapomnij, że debili dzisiaj nie pokazą w TV za to Lecha owszem. bo jest różnica pomiedzy debilizmem a patriotyzmem i hooligaństwo tu nie ma nic do tego...
jeśli ktoś tego nei rozumie to może sobie poszukac innego kraju. koniec w tym temacie

~Bobi | 2005-04-2 18:32

wielki szacunek dla stalowki!!!!!!!!!

~Stalowiec | 2005-04-2 18:42

Wstyd mi, poprostu wstyd,po co byla ta cala akcja? Jeszcze w takim dniu.. po co to bylo? Tak bardzo chcieliscie pokazac nienawisc do Motoru? To pokazaliscie dzis klase ehh,moglibiscie sie ws3mac przynajmniej w tym smutnym dla Polakow dniu,bierzcie przyklad z Lecha i Pogoni,druzyny rowniz nie przepadaja za soba ale jakos potrafili sie zachowac.. Szacunek dla Pogoni Lecha i wszystkioh prawdziwych kibicow Stali.

~! | 2005-04-2 18:45

dobra chlopaki - wrzuccie luz - bylo minelo - juz tego nie da sie zmienic a nie warto jeszcze miedzy soba o tym gadac - motor wystarczy :/

~xxx | 2005-04-2 18:59

A wiec tak...akcja akcją,PAPIEZ ZYJE...i napewno wszyscy o nim mysleli...jesli chodzi o to cale zamieszanie co jest glownym tematem to byl fakt niewypal bo KURWA MOTOR STCHORZYL,dlaczego nie wyszli przez gore jak chlopaki im kazali,a ta "gruba swinia" jak to okreslacie napewno rozjebala by nie jednego z Was.A teraz do Stalowki!!! ZAPOMNIELISCIE CO BYLO POD WIADUKTEM DWA LATA TEMU??? GDYBY NIE WSPANIALY POMYSL MOTORU ZEBY JECHAC ZA NAMI SAMOCHODAMI BO JAKBY NIE MOGLI DZIALAC U SIEBIE TO MOZLIWE ZE NASZ KOLEGA BY ZYL PRZEZ TA IDIOTYCZNA ZADYME BO MIAL PO TYM PROBLEM ZE ZROWIEM GLOWNIE Z CZASZKA I TO ZACZELO SIE OD MOTORU,ZE ZMARL.MOTOR JEST CWANY U SIEBIE W WIEKSZEJ GRUBIE,MOZE I JEST SILNIEJSZY LECZ MNIEJ ODWAZNY.I NIE MIESZAJCIE W TO PAPIEZA BO TO TYLKO GLUPIA WYMOWKA,SKORO TAKI WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO TO PO CHUJ SZLISCIE NA MECZ,TRZEBA BYLO ISC DO KOSCIOLA BO WIADOMO,ZE JAK SIE IDZIE NA MECZ TO ROZNIE BYWA TYMBARDZIEJ,ZE MOTOR.POZDROWKI DLA STALOWKI

~xavery | 2005-04-2 19:12

dobra panowie starczy juz tych zbednych komentarzy.bylo jak bylo.ja tego nie pochwalam ale zdarzylo sie i nie cofniemy tego.a robicie szum jakby cos strasznego sie stalo. a Motor to niech sobie pisze co chce. pozdro

~ | 2005-04-2 19:16

widzów około 1200 :)

~STWA | 2005-04-2 19:34

Chcialem spytac tych dzieciakow co spierdalali do bramy jak Hooligani Stalowki wjechali na murawe ... po chuj idziecie na Młyn [?] A jak co do czego to pierwsi spierdalacie [!] Rozumiem gdyby to byla powazna zadyma ale to był zwykły wjazd na murawe [!] Zalosni jestecie :| Pozdro dla Fanatykow Stalowki :)

~Wodnik | 2005-04-2 20:07

Czytam te nudne komentarze z meczu i nic nie moge sie dowiedziec o samym meczu tylko jakies akcje Wam w glowie.Piszecie jak byscie byli z innej planety.Kibic z 40 letnim stazem.Troche powagi,ludzie.

~normalny kibic | 2005-04-2 20:10

Ja w ogóle nie rozumiem tego, co się dzis stało w 2 połowie, pierwsze 60 minut doping był o.k., kulturka i wogóle, a potem okrzyki jeb.. Policję i H.W.D.P. PO CO ?! PYTAM SIĘ ?! Miało być dziś spokojnie i wjazd na murawę !!! Bezsens, a teksty w stylu Papież to Papież a Hooligans to co innego są głupie, wy tego naprawdę nie rozumiecie !!!

~ | 2005-04-2 20:29

wiecie co ludzie !!!!!!!!!!
z tego całego meczu najlepsza była minuta ciszy !!! ;(((( było słychac tylko ptaki nikt nawet słwoem sie nie odezwal :((

~Virus | 2005-04-2 20:39

hm... tak sie gleboko zastanowic to wiekszosc wpisów jest tutaj naprawde niepotrzebna. Chyba wiekszosc ludzi wiedzących o co chodzi wiedziala ze sie szykuje to i to .. i jakos nikt sprzeciwu nie mówił głosno. Nawet jak wbiegli nikt nie powstał i niepowiedział PRZESTAŃCIE !! A teraz napinka ?? hm... Z tego co widziałem reagował tylko Wietecha i paru tam piłkarzy a reszta czaiła jak bażanty :) Wiec wypowiedzi typu źle zrobili są żalosne.

~rksiak | 2005-04-2 20:49

Hmm na początku napisaliście, że było Nas 250 teraz nagle 190-220:D. Tak naprawdę było Nas 230 i nie macie już co zaniżać.
Extra popisówka z Waszej strony:D
Pozdro dla Grubego i typa, który wyłapał dzidę:) Przynajmniej było wesoło w drodze do Lublina:D

~normalny kibic | 2005-04-2 21:08

Sorry, kibice z trybun krzyczeli; gdzie barany !!! Oni dalej biegli !

~ccc | 2005-04-2 21:49

w takim dniu, takie zachowanie tylko pokazało jakie wartości się dla niektórych( nie bede słów używał, bo i po co) się liczą.Przynajmniej raz w życiu można było się zastanowić. A w ogóle to co to za kibic, co w połowie meczu zwija się za stadion i ściąga flagi....wstyd

~GRANIA HOOLIGANS | 2005-04-2 21:56

CO WY SMIECIE WYPRAWIACIE CAŁA POLSKA W SMUTKU NASZ PAPIEZ A WY CO 0000000 SZACUNKU WIESNIAKI JEBANE BEZ KOMEN.

~GRANICA HOOLIGANS | 2005-04-2 21:58

TO BYŁO NA MIEJSCU WIESNIAKI JEBANE NIE MACIE SZACUNKU KURWA DLA SIEBIE A WY MACIE DO KOGOS CAŁY SWIAT A SZCZEGÓLNIE POSLKA JEST POGROZONA W SMUTKU ZA PAPIEZA A WY CO POPISALISCIE SIE WIESNIAKI BEZ.KOM

~ | 2005-04-2 22:01

jak bez komentarza to juz sie nie proj tak

~StalowkaHools | 2005-04-2 22:02

Już papież nie żyje :( Zmarł . Módlcie sie za niego ... Akcja z tym nic wspólnego nie ma nie mieszajcie do tego papieża w smutku jesteśmy wszyscy pogrążeni . Stalowiacy przez te 2 godziny byli poświęceni Stalówce

~xavery | 2005-04-2 22:03

moze juz wystarczy. wlasnie zmarl JAN PAWEŁ II
[*]

~virus | 2005-04-2 22:04

Papież nie żyje :((((((( [*] zapalmy świece !!! :( Najlepiej jakby admin zrobil jakąś zalobe na stronie

~DS | 2005-04-2 22:13

admin zablokuj strone na dzisiaj i jutro - tak jak Crakovii - trzeba zrobic zalobe i przy okazjii niech wszyscy przestana sie obgadywac - nie potrzebne nam sa wewnerzne konflikty - wystarczy :/

~cyc-u | 2005-04-2 22:18

papiez odszedł.....:((
[*]





zastanawiałem sie co robie tu bo zwatpiłem troche w kibiców... poza tym isane na goraco...

~Buehehe | 2005-04-2 22:23

Brechta z grubasa :)

~ja | 2005-04-2 22:24

[*]

~wierzący | 2005-04-2 22:24

brak słów....

~jakl | 2005-04-9 12:09

W stalowej sie ciesza z akcji a cala Polska sie smieje..;/

~kibic | 2005-04-9 23:10

Wstyd na całą Polske. Pojebani hoolgani mam nadzieje ze sie doczekam az z wami zrobia wreszcie porzadek!!!!! Idioci jebani , zamiast gumek powinni uzywac ostrej

~nn | 2005-04-10 12:23

ograniczone i puste zdemoralizowane lby.zmarl CZLOWIEK ktory zmienil swiat czy to do was dociera .SPIJ W SPOKOJU

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 41 106 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 772 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 661 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 33 704 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01638