Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Polpak Świecie 104 : 80 !!

Stal Stalowa Wola - Polpak Świecie 104 : 80 !!

Dzisiaj ponownie doszło do spotkania play-off Stali z Polpakiem Świecie. W pierwszych dwóch kwartach stan rywalizacji był wyrównany 20:20, 22:21. Natomiast w 3 kwarcie doszlo do przełamania koszykarzy ze Stalowej Woli. Krótko mówiąc urządzili sobie konkurs rzutów za 3 punkty, o czym świadczy wynik trzeciej kwarty 35:19. Taki stan utrzymywali do końca meczu. Wprawili kibiców w stan euforii przekraczając granice 100 pkt. Godne uwagi jest też przybycie miejscowych ultrasów, którzy zagrzewali Stal do walki! Przygotowali wspaniałą oprawę meczu. Publiczność podziękowała koszykarzom na stojąco! Takiego meczu dawno nie było w Stalowej Woli! Gratulacje dla Stalowców. Oby podobnie było w Świeciu w sobote, Stan rywalizacji 2:2. Kibiców przyjezdnych 0.

STAL - POLPAK ŚWIECIE 104:80 (20:20, 22:21, 35:19, 27:20)

STAL: Malcherczyk 30 (4x3), Pydych 30 (3x3), Prawica 22 (5x3), Bieleń 12 (2x3), Zalewski 4, Grzyb 4, Szewczyk 2, Ucinek 0,
POLPAK: Gołąb 17 (5x3), Kowalczyk 12 (1x3), Molenda 12, Cywiński 10, Morkowski 8, J.Kalinowski 7 (1x3), Głowala 7, Migała 4, Twierdziński 3, Żytko 0, K.Kalinowski 0.

Komentarze (13)

~tomeks | 2005-04-13 20:42

Jazda ! Wygramy ten mecz ! Oby zagrali teraz tam w Swiecu i wygrali ! Bravo !

~ | 2005-04-13 21:03

~Cyc-u | 2005-04-13 21:50

mysle ze z tego wyjazdu mogło by cos byc. mogło by pojechac sporo osob bo nie jeden chciałby zobaczyc awans koszykarzy do nastepnej rundy, poza tym nie ma w tym czasie zadnego ważnego meczu piłkarzy. tylko potrzeba sponsora bo 50-60 złotych + bilet na mecz to koszt za duży i nie kazdy miał by tyle hajsu więc pozostaje znalezenie jakiegos sponsora.:)

~kibic | 2005-04-13 22:21

do świecia niema co jechać , grają w szkole, niema nawet gdzie usiąść 200 miejsc siedzących to maks. .Jedyną atrakcją jest Janusz Dzięcioł który jest na każdym meczu Polpaku :)

~ | 2005-04-13 22:22

jak cos to piszcie o wszystkiim zwizanym z wyjazdme :D

~FAN STALOWKI (PILKI I KOS | 2005-04-14 00:17

ja mysle ze jakby kibice pilkarscy sie sprezyli to spokojnie mogloby ich pojechac co najmniej 100 albo i wiecej. a wtedy by pokazali tym kolesiom ze swiecia ktorzy mysla ze sa najlepsi w polsce jak sie kibicuje. wystarczy ze pojedzie 100 wezma te male flagi na kijach i jeszcze pare innych i hala w swieciu bedzie opanowana. a wiec panowie macie pole do popisu... mysle ze przy takiej liczbie kibicow ze stalowki koszykarze poczuliby sie jak u siebie i wygrali. i jeszcze jedno nie kloccie sie ktorzy kibice sa lepsi pilkarscy czy koszykarscy. KIBICUJECIE JEDNEMU KLUBOWI -STALOWCE! i pilkarzom i koszykarzom potrzebny jest doping wiec sie nie dzielcie tylko kibicujcie razem jednym i drugim. uwazam ze w swieciu powinno byc nas bardzo duzo bez wzgledu na pojemnosc hali (i tak wszystkich wpuszcza bo sie beda bali zadymy) bo jest szansa na awans do nastepnej rundy i trzeba ja wykorzystac. a doping kibicow STALOWKI (pilkarskich i koszykarskich) moze tylko pomoc!!!

~Dziennik Nowiny | 2005-04-14 08:34

Koszykówka: Brawo Sokół

Stalówka miała dzień konia

Koszykarze Sokoła awansowali do najlepszej czwórki I ligi. Łańcucianie w meczu nr 4 I rundy play-off pokonali w Zielonej Górze Zastal, wygrywając z nim serię 3:1. Na rywala w II rundzie Sokól musi poczekać. Możliwe, że będzie to Stal Stalowa Wola, która rozbiła wczoraj Polpak i teraz czeka ją mecz o wszystko w Świeciu.
ZASTAL ZIELONA GÓRA - SOKÓL ŁAŃCUT 57:81 (20:18, 16:17, 13:26, 8:20)
Stan rywalizacji 1:3, awans Sokoła do II rundy
ZASTAL: Olejnik 18 (1x3), Chodkiewicz 9, Taberski 10 (1x3), Olszewski 2, Buczyniak 8 (2x3) oraz Urbaniak 4, Terlikowski 3 (1x3), Czapla 1, Busz 2.
SOKÓŁ: Miś 18, Baran 18 (3x3), Ecka 19 (1x3), Koszuta 0, Chromicz 6 oraz Romanek 12 (4x3), Pazdan 0, Podolec 2, Bielecki 0, Rusin 6.
Sędziowali: Roman Kuczyński (Poznań) oraz Marcin Animucki (Warszawa) i Marcin Bieńkowski (Wołomin). Widzów: 300.
Przez ponad 20 zdawało się, że mecz nr 5 jest całkiem możliwy. Zastal zaczął od prowadzenia 7:2 i długo był na plusie. Inna sprawa, że Sokół w I połowie zdawał się nie anagażować na całego. Efekt - 36:35 dla miejscowych po 20. minutach. W przerwie łańcucianie doszli do wniosku, że pora zabrać się do solidnej roboty i już w 25. min byli na plusie (48:44), a do końca kwarty ich przewaga urosła do bardziej konkretnych rozmiarów (61:49). W ostatniej ćwiartce gospodarze szybko zostali odarci z resztki złudzeń. Nie do zatrzymania był Piotr Miś, bez kłopotów robiący wiatrak z pilnujących go na zmianę Olejnika i Urbaniaka. Znakomicie radził sobie Marcin Ecka. W pewnym momencie trener Chodkiewicz machnął ręką i wpuścił na boisko najgłębsze rezerwy. Po meczu kibice gromkim „Dziękujemy” pożegnali miejscowych, którym przed sezonem nikt nie dawał szans na 6 miejsce.

STAL STALOWA WOLA - POLPAK ŚWIECIE 104:80 (20:20, 22:21, 35:19, 27:20)
Stan rywalizacji 2:2
STAL: Prawica 22 (5x3), Pydych 30 (3x3), Bieleń 12 (2x3), Grzyb 4, Malcherczyk 30 (4x3) oraz Zalewski 4, Szewczyk 2, Ucinek 0.
POLPAK: Gołąb 17 (5x3), Molenda 12, Morkowski 8, Migała 4, J. Kalinowski 7 (1x3) oraz Kowalczyk 12 (1x3), Cywiński 10, Głowala 7, K. Kalinowski 0, Twierdziński 3 (1x3), Żytko 0.
Sędziowali Wacław Woźniewski oraz Zdzisław Wojciechowski (obaj Łodź) i Maciej Kucharski (Kutno). Widzów 500.
Tego chyba nikt się nie spodziewał - Polpak został dosłownie rozjechany. Wszystko rozegrało się w III kwarcie, po dwóch było 42:41. Po dużej pauzie miejscowi postanowili podziękować kibicom; od dwójki i trójki zaczął Bieleń, a potem zza linii 6,25 punktowali Prawica, Pydych i Malcherczyk. Na 14 trafień zza łuku Stal w III ćwiartce zaliczyła 8 (!). W całym meczu gospodarze pokazali rewelacyjną skuteczność; 80 procent w rzutach za 2, tyleż w rzutach wolnych i 50 w trafieniach za trzy. - Zwyciężyła dyspozycja dnia, a Stal miała dzień konia – powiedział tuż po zawodach Aleksander Krutikow, trener Polpaku.

PBS MOSiR KROSNO - AZS GLIWICE 86:72 (27:12, 24:19,14:25, 21:16)
MOSiR: Adamczyk 15 (1x3), Oczkowicz 13 (1x3), Osiniak 11, Pilecki 16 (2x3), Rusin 0 oraz Baran 2, Kamiński 2, Cygan 14 (1x3), Puścizna 13 (2x3), Frydrych 0, Barański 0.
AZS: Przybycień 7 (1x3), Mandowski 6, Bojaryn 14 (2x3), Walczuk 38 (4x3), Pruksa 2 oraz Białecki 0, Świerdza 1, Kaczmarski 4, Marcinkowski 0.
Sędziowali: Marek Borowy (Wałbrzych), Mateusz Tychowski (Wrocław). Widzów 200.
W zaległym meczu z 5 lutego krośnianie od początku przejęli inicjatywę i kibice zastanawiali się, czy pęknie „setka”. Początkowo wszystko na to wskazywało. Na przerwę miejscowi schodzili przy stanie 51:31, a w III kwarcie powiększyli przewagę do 26 punktów (61:35 w 6. min). I wtedy coś się zacięło w ich grze. Fakt, że weszli na parkiet zmiennicy, ale to w niczym nie usprawiedliwia poczynań podopiecznych trenera Grzegorza Wiśniowskiego. Od tej pory ich przewaga malała w oczach, nawet do wyniku 65:61. Paweł Adamczyk z Danielem Oczkowiczem poderwali jeszcze zespół do walki i skończyło się na 14 punktowej zaliczce. U gości dał z siebie wszystko kapitan zespołu Sylwester Walczuk, który imponował walecznością i skutecznością.

~ | 2005-04-14 10:37

FAN STALOWKI zapominij ze ktokolwiek pojedzie na kosza do jakiegos swiecia...

~ | 2005-04-14 14:05

w niedziele mecz z hetmanem pomysl co wybiora tzn przez was "chuligani"

~Cyc-u | 2005-04-14 15:20