Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Chuligani znów w akcji

Chuligani znów w akcji

Koniec z wejściówkami na Stal

Wielkim "zgrzytem" i nietaktem ostatniego, derbowego spotkania w Gorzycach pomiędzy trzecioligowymi piłkarzami Tłoków i Stali Stalowa Wola było zachowanie "szalikowców" gości. Podczas meczu, toczonego pod hasłem "Pojednanie z Papieżem", pseudofani ze Stalowej Woli nie potrafili chociaż raz podarować sobie wulgarnych przyśpiewek i uszanować wyjątkowości tego dnia. Władze klubowe nie zamierzały czekać z założonymi rękami...



Podczas spotkania z Motorem Lublin pseudokibice Stali Stalowa Wola wtargnęli na murawę stadionu. Taka sytuacja ma się już więcej nie powtórzyć.

- Tacy pseudokibice przynoszą naszemu klubowi tylko wstyd. Oni nawet pewnie nie przychodzą oglądać meczu, ich interesuje co innego - mówił prezes Stali Bronisław Żak. - Podobnie było podczas wcześniejszego spotkania z Motorem Lublin, gdy wybiegli na murawę w trakcie spotkania i przerwali mecz. Szkoda, że nie zareagowała wtedy policja i służby porządkowe i nikt z chuliganów nie zapłacił nawet kolegium. Ale my wcale nie zamierzamy się ich bać. To się musi zmienić...
W klubie postanowiono działać, zaplanowane zostało specjalne spotkanie dotyczące dalszego postępowania wobec pseudokibiców, z udziałem przedstawicieli Stali, policji i firmy ochroniarskiej.
- Spotkaliśmy się z komendantem policji Lucjanem Maczkowskim, reprezentantem firmy ochroniarskiej "Skarem" Janem Wiśniewskim, zjawiły się osoby zajmujące się organizacją meczów, Ryszard Lipko i Bogusław Niemiec - relacjonuje dyrektor sportowy Stali Tadeusz Duszyński. - Musimy doprowadzić sytuację do normalności. Przed meczem z Motorem Lublin rozdaliśmy naszym kibicom 100 wejściówek, po ostatnich wydarzeniach na pewno jednak to się skończy, wszyscy będą już płacić za bilety.
Działacze Stali zastanawiali się, czy nie wprowadzić dla kibiców specjalnych identyfikatorów.
- Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na to. Ustaliliśmy za to zasady rozstawienia służb porządkowych na stadionie. Odpowiedzialny będzie za to Ryszard Lipko, kierownik obiektu. Rozmawialiśmy o sposobach zabezpieczenia spotkań, jak nie dopuścić do wnoszenia na stadion rzeczy metalowych i plastikowych. Przez policję obstawiona zostanie korona stadionu po jednej i drugiej stronie obiektu, czyli także tam, gdzie siedzą nasi kibice, a nie tylko przyjezdni - w odpowiedniej odległości, by nikogo nie prowokować. I na wyraźne życzenie organizatora policja będzie interweniować. Kibice będą wpuszczani na godzinę przed meczem, nie wcześniej. Zamierzamy też zorganizować monitoring naszych "szalikowców", którzy będą filmowani przez cały mecz.
Działacze Stali nie wykluczają, że w razie poprawy zachowania kibiców wrócą do przyznawania im wejściówek. Ale już na innych zasadach. Wejściówki będą wręczane każdemu osobno, po okazaniu dowodu lub legitymacji szkolnej. Spisywane będą PESEL, imię i nazwisko, adres, kibic będzie musiał też złożyć swój podpis.
źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (30)

~ | 2005-04-14 13:02

hehehe sami sie wpakowaliście nie będziecie mieli jusz wejściówek. No i po co wam to bylo ? teraz będziecie musieli zbierać jkase na bilety...

~wkurwilem_sie | 2005-04-14 13:14

Chyba was popierdolilo? Pojednanie dla papieza do wymysl mediow! Kazdy odczul smierc papieza w swoj sposob a niecodzienne zachowania kibicow ogladalismy do piatku. A wy dzialacze zamknijcie mordy i wezcie sie za klub bo mamy 3 lige na ostatnim miejscu a nie zajmujecie sie teraz pseudokibicami.

~Sun | 2005-04-14 13:14

Chuj w dupe tym dzialaczom i tym pilkarzykom, ktorzy potrafia tylko balowac po dyskotekach no i niektorzy tak jak Szarowksi po treningach pala papierosy.
To jest smieszne !
Niech sie lepiej wezma za gre bo skonczy sie z nimi zabawa !!!!
Bo moga zakonczyc kariere i to szybko.

Jak nei ebdzie wejsciwoek to sobie sami bedziemy wchodzic tak jak dawniej - 200 osob na raz przez brame i tyle !!!

~wkurwilem_sie | 2005-04-14 13:17

I dzialacze zapamietajcie sobie: STAL TO MY A NIE WY !!!

~Adam | 2005-04-14 13:57

I po co wam to było??bezsensowne nabijanie sie z Szafrana i z bramkarza Gorzyc? Co oni wam zrobili? Po co te chamskie przyspiewki?? Okazcie szacunek do innych kluboiw nie tylko do Rakowa i Resovii..

~k | 2005-04-14 13:58

Bo zapomnielismy grila ze soba Adamie..

~zdenerwowany | 2005-04-14 14:03

adamie po gowno po huj sie pytasz pomysl to nie boli sory za napinke ale juz nie czaje was a zarzad moze dostac wpierdol ze zle wyniki

~blejk | 2005-04-14 14:19

to jest śmieszne debile buhehehehehehe popieram kolege 200 osób przez brame i tyle a jak nie to nie i tak my placimy jebane 5 czy 8 zł za jebane widowisko jak by nie my to za co by placili piłkażom barany jebac zarząd. A co do Papieża to można jeszce 5 lat niewyzywać sie jak jest żałoba i tak dalej do piątku była żałoba. ________________________________________________________
to są moje przemyślenia SARMACI POŁUDNIA

~tomek | 2005-04-14 14:24

Kto jest za tym aby zbierac sie przed stadionem i wjezdzac bez biletow w wiekszej liczbie wpisujcie sie!!!!

~D | 2005-04-14 14:30

tomek:) watpie ze to dobry pomysl by o tym tu pisac:)

~Stk | 2005-04-14 15:03

macie racje zeby sie wbijac poprostu na mecz a jeszcze jak zrobia ze ktos sobie przyjdzie 2 godziny przed meczem i go wygonia to oni szybko dostana wpierdol cos mi sie tak wydaje a co do zarzadu stali to niech sie nie wpierdalaja miedzy wodke a zakaske oni niech sie zajmuja dobrymi wynikami a nie ze jestesmy w 3 lidze i to na ostatnim miejscu
pojebani oni sa nie maja na modernizacje stadionu a maja na jakis pojebany monitoring albo na inne chuje muje

~Cyc-u | 2005-04-14 15:26

Nikt jakos szczegolnie może poza Szafranem nie został w gorzycach zbluzgany. W zasadzie to na niemal każdym polskim stadionie zdarzaja się bluzgi także nie rozumie okreslenia "pseudofani". Ale tak to juz z gazetami jest oni lubia działac na wyobraznie czytelnika i czesto naduzywaja sformułowan w stylu "pseudokibice", "pseudofani" itp. Szkoda tylko że ludzie tym gazetom wierza...
Inna sprawa jest mecz z Motorem...
A działania zarzadu można w jakis tam sposób zrozumiec, tylko te identyfikatory... one i tak nie pomoga najwyzej zniechęca i tak juz niewielu kibiców do przychodzenia na mecze gdyż wyrobienie takiego identyfikatora zapewne nie będzie darmowe...
Lepiej niech wyremontuja Nam stadion. Jeszcze niedawno słyszałem wypowiedzi naszego "prezydenta" miasta że maja wygospodarowane fundusze na instalacje nowcyh krzesełek... i co ...i nic... na gadaniu sie zakonczyło...

~xx | 2005-04-14 15:44

Pierdzielone pismaki bulwersuja sie ze jedne z drugim zostali troche zwyzwania.
Niech powiedza jak my mamy siec czuc patrzac na bane alkoholikow, ktora zajmuje sie tylko imprezowaniem a nei graniem.
I my sie mamy nie wkurzac na to ze oni nas olewaja i nic nie robia !!!

Dokladnie powiem: ch..... w dupe zarzadzowi i tym nieudacznikom, ktorzy nie potraifa grac w pilke, nadaja sie jedynie to gry w pilke podblokowa.

Z nimi wlasnie przydaloby sie zrobic porzadek, aby sie wreszcie wzieli za gre labo zakonczyli "kariere" (jak to gre mozna nazwac kariera :):):) )

~Łukasz17 | 2005-04-14 16:06

wogóle ten zarząd to niech sie nie wypowiada na takie tematy niech sie zajmują sprawami sporowymi a tak apropo"pseudokibiców" niech gazety nie wypisują takch bzdur.bo komu podzikowali piłkarze po meczu w gorzycach kto jeszdzi za druzyną i jądopinguje kto płaci kase zeby na nich patrzec na innych sadoionahc to huralnie spiewa do boju stalówka ?? kto robi oprawe meczu kto krzyczy dopnguje mobilizuje chłopaków?? CI jak to pisze prasa własnie "pseudokibice"(to sa prawdziwi kibice) a nie jakies stare dzady które siedzą na krytej i jeszcze opierdalają cłopaków grają jak grają ale trzeba ich dopingowac aniee .....STAL TO MY A NIE WY...........a co do petrykowskiego to był bluzgany bo pyskował........i niech wszyscy skonczą z tymi opisami w gazetach pseudokibice itp niech zarząd bierze sie za klub a nie jakis jebany monitoring nech oni sobie monitorują rece kto kurwa ile kasy bierze do kieszeni niech tylkostalówka spadnie to zobaczą wtedy!!!!;[.........STAL TO MY A NIE WY!! W MOIM SERCU JEST STAL!!!!!!!!!

~mlody | 2005-04-14 17:38

wezcie sie kurwy za klub ktory upada, dumą Stali chuligani !! gdyby nie hool's to Stalówka nie byla by wcale w Polsce znana, kurwa zajmijcie sie klubem bo spadamy coraz nizej !

~Zawsze z TobioM | 2005-04-14 18:50

wez kurwa stalowa tylko zyje z kibicow tio dzieki nam ten klub istnieje znajom nas tylko z dobregio a policja to moze nam ciognoc druta -- psy bojom sie same siebie teraz meczyk z poloniom i 3 pkt

~x | 2005-04-14 19:10

KURWA JESTEŚCIE WSZYSCY CHORZY PSYCHICZNIE!!!A jak zarząd rozwiąże klub to co matoły zrobicie. Założenie bluzki za 200 zeta z kapturem i dresików za jeszcze więcej nie czyni z was kibiców tylko debili ograniczonych psychicznie!A cała Polska słyszy dzięki wam o STALI i TURLA się ze ŚMIECHU.Wielcy wojownicy jesteście śmieszni i tyle! Banda baranów! Jeżeli wasza jest STAL to ja takiemu klubowi nie kibicuje.JESTEŚCIE ŚMIESZNI STALÓWKA JESTEŚCIE ŚMIESZNI tak o was będą śpiewać kmioty jedne. Pewnie wytną ten komentarz bo za dużo prawdy w nim jest ale sami siebie OSZUKUJECIE!!!!!!

~Admin | 2005-04-14 19:30

212.182.81.134

~werty | 2005-04-14 20:22

tak wjezdrzajcie, a stalowka po prostu przestanie grac i dwiescie osob wjedzie na nie swoj stadion na ktorym nikogo nie bedzi wtedy dopiero debil moze cos zaczai.... banda kretynow... STALOWKA TO my a nie wy... che che gdzie wyscie takie hasla wynalezli... Ja wam powiem kto jest stalowka... stalowka to LUDZIE KTORZY BEZ ZAJAKNIECIA WYRECYTUJA WAM SKLAD Z PRZED 10 lat... to jest stalowka... a nie banda przyglopow obrazajacych wszystkich naokolo i przynaszacych tylko szkode... NIEjestescie nikomu potrzebni ---

~wyzej_tam | 2005-04-14 20:52

werty:a z ciebie jest kibic? Pojedz gdzies na wyjazd zaczniesz trzasc portkami to wtedy zobaczysz co warci sa kibice STALOWKI. Pierdolic przed kompem kazdy moze... chyba jeszcze zyjesz czasami sprzed 10 lat..

~Cyc-u | 2005-04-14 21:10

Nie mówcie kto jest a kto nie jest kibicem... bo kibicem jest każdy komu ten klub nie jest obojętny, kto przychodzi na mecze nie tylko gdy jest pięknie ale także wtedy gdy jest ciężko. Może byc zwykłym piknikowym kibicem może byc to ultras ale moze też byc hooliganem. Każdej z tej grup klub nie jest obojętny tak już jest nie zmienia tego wpisy że "ci i ci to debile, nie kibice , bezmózgi" itp...
nie kazdy może popierac hooliganke, tak samo jak niektórych wnerwiaja dziadki siedzace na krytej ale kibic to kibic... zreszta tym którzy pisza tu bluzgi proponuje najpierw nauczyc się dysktowac a potem się wpisywac.. dziękuje za uwage;-)
pozdro:)

hehe

~Do Cyca | 2005-04-14 21:33

hm... moze i madrze piszesz :D wes idz moze do sztafety :D ... Znalazl sie pan Profesor :D Ostatnio prawie cie ubilem :] ale szkoda mi woich krzywych oczu

~cyc | 2005-04-14 21:35

spoko spoko chłopaki bedziemy mieli co sprzedac monitoring troszke kosztuje a mozna sprzedac za dobra kase :P hahahahhahaha a działacze to moze by wkoncu inwestowali w zawodnikow a nie kurwa w monitorig i ochrone ;/ Kurwa Zak Jebnij sobie Baranka ;/

~Cyc-u | 2005-04-14 22:23

znamy się w ogole kolego który się nie podpisał...?
nie wiem o co ci chodzi... strona i te komenatrze sa po to zeby pisac w miare na temat i w miare madrze i tak się staram pisac...

~cyc-u | 2005-04-14 22:30

a co do oczu to się ciesz ze masz kurwa proste ;]

~andrzej p. | 2005-04-14 23:55

zak splacil juz raz dlugi stalowki teraz splaca drugi (juz chyba jestesmy na zero) wiec sie od niego sie odczepcie bo robi duzo dobreg. jesli nie splacilby dlugow to komornik juz by siedzial na kontach i majatku klubu, kartach zawodniczych itp. a stalowka by byla tylko historia. wasze zachowanie naraza klub na straty finansowe a potem rzadacie kasy na lepszych zawodnikow. wezcie sie troche zastanowcie nad tym co piszecie. stadion jest wlasnoscia mosir a wiec miasta - klub nie bedzie lozyl kasy na nie swoj obiekt. o remont stadionu upominajcie sie u szlezaka. a co do poziomu pilkarzy to mamy takich grajkow na jakich nas stac. zrozumcie ze jak nie mam kasy to nie ma wynikow. chociaz postawa koszykarzy temu przeczy. wynika z tego ze jak ktos chce grac to nie patrzy na kase. a pilkarzom widocznie nie zalezy na niczym i opierdalaja sie bo i tak maja placone (moze nie duzo ale na nocne balety starcza). to ze ktos chce sie tluc to rozumiem ale nie robcie tego na stadionie mozecie przeciez sie umawiac na ustawki i lac sie do woli. zadymy na stadionie szkodza tylko klubowi i naprawde nie pomagaja w znalezienu sponsora. bijcie sie ale nie na stadionie!!! jesli bedziecie dobrzy i bedziecie wygrywac te ustawki to polska (inni kibole) i tak o was uslyszy.

~Stalowka_38 | 2005-04-15 00:47

Chyba sie komus popierdolilo w dupach jak i dzialaczom tak i pierdolonym piknikom ktorzy sami nie wiedza co pisza tak samo dziewczynki z popieluszki w niebieskich spudniczkach z bialymi wibratorkami przeciez to jest proste ze jezeli pojawia sie jakies idenfikatory albo jakis pojebany monitoring to nie bedzie zadnego dopingu zadnych flag tylko transparenty skierowane wiadomo do kogo a te wejsciowki mozecie wsadzic sobie w pizde Ci ktorzy beda chcieli obejrzec mecz to go obejrza a Ci ktorzy nie beda chcieli to poloza na to wszystko laske robcie tak dalej a niestety na naszych meczach albo bedzie wielki burdel albo na mecze bedzie przychodzilo po 100 dziadkow (a pod kryta siedza dziadki ,wpierdalaja czekoladki) i wtedy moze oni rusza dupe do sacza do krakowa zamoscia i chuj wie gdzie jeszcze i moze wtedy zaczna sie wypowiadac kto jest kibicem a kto nie nigdy nie napisali nam jako tym prawdziwym kibicem bo ja jako jezdzacy tak sie wlasnie czuje nigdy w gazetach nie napisali ze kibice stalowki pojawili sie tu i dopingowali jak mogli nasz zespol o tym nigdy nie napiszabo kogo to interesuje a jezlei jest zadyma to pierdola bajki a jeden z drugim przeczyta takaglupote bo przewaznie gazety zamadrze nie pisza i pozniej kazdy ma takie a nie inne zdanie wlasnie o tym najbardziej zagozalych fanatykach

~bulu | 2005-04-19 08:55

Tomek moze to i dobry pomysł z tym wchodzeniem an stadion w wiekszych grupach ,ale to jest i niebezpieczne bo przed stadionem stoi duzo psow i ochrony wiec odrazu bysmy stracili z 50 osob , wiec trzeba jeszcze troche pomyslec .Proponuje jeszcze nad tym pomyslec , mi obojetne czy bede wchodzil i placil za bilety czy bede wskaiwal przez brame , tylko ta 2-druga opcja jest troche niebezpieczna :)

~lelek | 2005-04-19 13:41

hehe to jak zauwazyłem to na młyn zaniedługo beda przychodziły sama baby bo tylko one maja wejsciówki zadarmo heheh no i moze ona beda prowadziły młyn eeheh pozdoro dla hooliganek:D

~Maciek_RKS | 2005-04-19 22:44

Wszyscy najeżdzają tutaj w komentarzach na działaczy, ale pseudofani popatrzcie na siebie ! Na co to Wam ? Teraz dobrze i ja osobiście jestem za tym, aby za takie stadionowe wybryki kibice przez co najmniej 3 lata nie mieli wstępu na piłkarski stadion. Piłka nozna jest sportem dla mnie najlepszym, owszem mozna kibicować, ale nie w stylu tego co pokazali pod koniec I połowy pseudokibice Stali w meczu z Motorem, to przynosi tylko chańbe i wstyd Waszemu klubowi, a nie jak to Wy mówicie, " my walczymy za klub" Pozdrawiam, 2 liga, 2 liga RKS !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1180) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (988) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 612 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 29 665 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 18 627 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 712 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01537