Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:0 (0:0)

STAL Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:0 (0:0)

STAL - POLONIA PRZEMYŚL 1:0 (0:0)

1:0 - Ożóg 57' (karny)

STAL: Wietecha 6 - Kasiak 6, Maciorowski (11' Dziuba 4, 46' Skiba 5) Drabik 6, Sałek 5 - Drozd 5, Krawiec 4, Ożóg 6,  Radawiec 6 - Bednarz 3 (74' Pietrasiewicz), Juda 7
POLONIA: Szramowiat - Strzałkowski, Rostecki, Rogalski, Jaroch - Gwóźdź, Smycz, Ibrahim (66' Szczygieł), Pilawa (70' Wojtas) - Kot (63' Lee Quaye), Rybkiewicz.
Żółte kartki: Bednarz, Juda, Sałek, Kasiak, Pietrasiewicz - Rostecki
widzów:1000

W meczu "o 6 punktów" pomiędzy Stalą a Polonią Przemyśl lepszą okazała się drużyna ze Stalowej Woli. Zwycięstwo to jest bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie się w III lidze.
Kibice na stadionie przy ul. Hutniczej byli świadkami słabego widowiska. Piłkarze obu drużyn nie uraczyli nas piękną grą, dużo za to było walki. Przewagę przez całe spotkanie mieli piłkarze Stali co udowodnili w 57 min strzelając zwycięską bramkę z rzutu karnego podyktowanego po faulu na najlepszym na boisku Damianie Judzie. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Mieczysław Ożóg.

Relacja minuta po minucie:
90'+2 - Sędzia kończy spotkanie
90'+1 - Drozd dochodzi do dośrodkowania z rzutu roznego ale jego strzał głową pewnie łapie bramkarz.
90' - Strzałkowski z rzutu wolnego z ok. 30 m wysoko ponad bramką.
90' - Kolejna akcja Judy tym razem prawą stroną, do jego dośrodkowania dochodzi Pietrasiewicz ale nie trafia do bramki z 5 m.
89' - Indywidualna akcja Judy po strzale którego piłka odbita od nogi obrońcy wychodzi na rzut rożny.
88' - Zgranie Judy do Pietrasiewicza ale jego strzał z linii pola karnego leci ponad bramką.
88' - Żółta kartka dla Rosteckiego za faul na Krawcu.
87' - Żółta kartka dla Pietrasiewicza za wybicie piłki.
86' - Żółta kartka dla Kasiaka.
74' - Zmiana w Stali. Pietrasiewicz wchodzi za Bednarza
73' - Spore zamieszanie w polu karnym Stali, jednak udaje się obrońcom Stali wyekspodionować piłkę za linię bramkową
70' - Zmiana w Polonii.Pilawę zmienia Wojtas
69' - Żółta kartka dla Sałka.
66' - Szczygieł zmienia Ibrahima
65' - Żółta kartka dla Judy za wybicie piłki.
63' - Zmiana w Polonii. Lee Quaye zmienia Kota.
62' - Strzał Skiby z 25 m w środek bramki.
58' - Do wymianie podań pomiędzy Radawcem, Judą i Bednarzem ten ostatni strzela w kierunku bramki ale zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza
57' - GOL!!! Rzut karny na bramkę zamienia Mieczysław Ożóg. Bramkarz Polonii wyczuł intencje zawodnika Stali ale piłka była uderzona bardzo mocno.
56' - Juda wpada w pole karne, popychany przewraca się, sędzia dyktuje rzut karny !!!
52' - Rzut rożny wykonuje radawiec, do dośrodkowania dochodzi Drozd ale główkuje ponad bramką.
52' - Strzał Radawca z rzutu wolnego tuż za polem karnym, piłka odbija się od obrońców Polonii i wychodzi na róg.
50' - Indywidualna akcja Radawca ale jego strzał z 15 m zostaje zablokowany.
46' - Zmiana w Stali. Skiba wchodzi za Dziubę.
45' - Akcja Radawca lewą stroną boiska, piłka przez niego dośrodkowana trafia do Ożoga, który strzela wprost w rece bramkarza.
44' - Juda otrzymuje piłkę od Bednarza, wbiega w pole karne ale jego strzał w nieprawdopodobny sposób broni Szramowiat
38' - Akcja Radawca lewą stroną boiska, piłka przez niego dośrodkowana trafia do Ożoga, który strzelaobok bramki.
37' - Żółta kartka dla Bednarza za faul na Ibrahimie.
32' - Do dośrodkowania Radawca dochodzi Juda ale jego strzał głową jest niecelny.
30' - Akcja Polonii, z narożnika pola karnego strzela Gwóźdź, Wietecha broni jego strzał a z odbitą piłką minimalnia mija się Rybkiewicz.
22' - Zbyt wysokie dośrodkowanie Bednarza do piłki nie dochodzi Juda. Piłke przejmuje Radawiec dośrodkowuje z drugiej strony ale Strzałkowski wybija piłkę.
11' - Zmiana w Stali. Kontuzjowanego Maciorowskiego zmienia Dziuba.
10' - Akcja rybkiewicza z Pilawą skutecznie powstrzymana przez Drabika.
 6' - Do dośrodkowania z lewej strony Radawca nie dochodzi Krawiec.
 1' - Strzał Radawca z 25 m ponad poprzeczką.

Źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (62)

~ | 2005-04-16 11:15

do boju zks :) dzisiaj wszyscy sie stawiamy i robimy lux doping, stawiam 2:0 dla stalóweczki

~pazi | 2005-04-16 11:46

podobnie jak przedmowca typuje 2 0 dla STALÓWECZKI
ale doping by sie przydal bo polonia przyjezdza !!
wec kazdy kto moze niech wpadnie na ten meczyk !!

~ns | 2005-04-16 12:40

Wyniki no to sie okaze ale trzeba pokazac sie z dobrej strony.Najlepiej sie spisywala stara gwardia teraz jest hujnia na młynie trzba wrocic w tamte czasy by sie nauczyc wielu rzeczy od starszych STALÓWKA 88

~on | 2005-04-16 12:45

dlatego trzeba przyjsc jak najwieksza grupa !!

~:Pst | 2005-04-16 13:34

grupy duzej na młynie napewno niebedzie bo starsza gwardia pojechała na mecz do Nowej Dęby! ja u nas typuje 3:1 dla naszej Stalóweczki:D

~:Pst | 2005-04-16 13:34

grupy duzej na młynie napewno niebedzie bo starsza gwardia pojechała na mecz do Nowej Dęby! ja u nas typuje 3:1 dla naszej Stalóweczki:D

~psss | 2005-04-16 13:36

Sokół gra w Nowej Debie??

~Cyc-u | 2005-04-16 13:37

to można zebrac sie na krytej tam gdzie kiedys był na niektórych spotkaniach mały młynek.

PS. doping to powinien byc chyba dlatego ze gra Nasza STALÓWKA a nie dlatego ze przyjedzie jakas Polonia ;)

Pozdro

~tomeks | 2005-04-16 14:10

moje typy na dzisiaj :) :

ZKS "STAL" Stalowa Wola 3-0 MKS Polonia Przemyśl


Polpak Świecie 86-94 ZKS "STAL" Stalowa Wola


;)

pozdro Raków&Sovia

~radek | 2005-04-16 15:03

a ja myślę zę będzie z Polonią wymęczone 1:0
A z polpakiem wygramy po dogrywce

~palss | 2005-04-16 15:20

A ja stawiam na 1:1, bo Stalowka nie strzeli kurwa znowu karnego ! gdyby sie przylozyli to by wygrali !!

~radek | 2005-04-16 15:27

jaki wynik??

~maxsiu_mks | 2005-04-16 15:42

znacie wynik do przerwy ??? jak tak to piscie

~:) | 2005-04-16 16:17

pewnie go w chuja zrobili heheheheheh
wyslal synka na mecz i mu napisal glupote w smesie buehehehe
nie napisaj sie tak prosze panie "zasmucony"

~ | 2005-04-16 16:18

z tego co wiem to przemysl jeszcze jest polski a nie ukrainski i graja tam tez polacy ... - do "barczysty"

~g | 2005-04-16 16:20

stalowka wygrywa 1:0

~a | 2005-04-16 16:20

STAl:POLONIA 1:0

~Siwek | 2005-04-16 16:40

No i tak ma byc :).Dla pewnosci jeszcze jedna :D

~Siwek | 2005-04-16 16:42

Aha i zeby znowu nie stracili w 90 minucie :/

~? | 2005-04-16 16:49

Jak się skończyło??

~Siwek | 2005-04-16 16:50

Chyba 1:0 ale nie jestem pewny :]

~radek | 2005-04-16 16:51

no to pierwsza przepowiednia się sprawdziła:)

~lukasz | 2005-04-16 16:52

1:0 koniec meczu

~Siwek | 2005-04-16 16:53

Stal wygrała 1:0 z Polonia Przemyśl po golu Mieczysława Ożoga z rzutu karnego :]

~radek | 2005-04-16 16:54

WIEDZIAŁEM! JESZCZE TYLKO ZOSTAŁ POLPAK

~mlody | 2005-04-16 16:58

Brawo STALÓWKA !!!!!! Nareszcie wygrana i karne ma strzelac Mietek a nie jakas cipa radawiec !! STAL ZKS !!!!!!!

~... | 2005-04-16 17:04

No i po co te wyzwiska ?:|

~Gonzo | 2005-04-16 17:14

Młody, nie mów na Radawca cipa, bo był jednym z najlepszych na boisku. Trzeba było być na meczu, to byś widział...ale najlepszy był Daamian Juda - gościu ma talent. Niech w klubie już szykują worek z pieniążkami, żeby go wykupić, bo szkoda by było puścić takiego chłopaka. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców Stalówki!!!

~ | 2005-04-16 17:15

Byl ktos z Polonii?

~kibic stali | 2005-04-16 17:24

beda jakies fotki z meczu

dzieki wielkie dla Stalowki

~pazi | 2005-04-16 17:24

grupka kolo 30-40 kolesi zmyli sie kolo 75 min

~pazi | 2005-04-16 17:25

i bravo dla maszych kibicow
i tak powinno byc na kazdym meczu
jeszcze raz bravo !!

~pazi | 2005-04-16 17:27

jeszcze zeby w kosza wygrali :D

~Wit | 2005-04-16 17:31

no nareszcie nasi kibice pokazali ( w drugiej połowie), że można wspierać swoją drużynę i przyjść na mecz tylko dla swojej ekipy, a nie dlatego, że przyjeżdzają jakieś inne półgłówki

~ | 2005-04-16 17:33

panowie ale jak prowadzicie doping to przynajmniej z kulturą. co wam dało rzucanie bananem do Murzyna czy chamskie przyśpiewki w jego stronę? to żałosne... tak pewnie nie potraktowaliby Murzynów w takim Czermnie, gdzie wg. wielu ludzi mieszkają wieśniacy.

~Dnio | 2005-04-16 17:44

Brawo dla chlopakow prowadzacych doping i tak powinno byc na kazdym piknikowym meczu !!

~kudek | 2005-04-16 17:50

brawo dla adamusa ze szarowskiego nawet na rezerwie nie bylo !! a tak pozatym do bednarz poiwinieni do niego dolaczyc nic chlop nie robil nic !! :[ brawa dla judy drabika mietka i wietechy :)

~tomeks | 2005-04-16 17:51

mogli wygrac wyzej spokojnie, ale mamy w kadrze Pietrasiewicza :] wiec tylko 1-0 :)

~PAZI | 2005-04-16 17:52

co chcesz od pioetrasiewicza??
moze ten bednarz jest lepszy??

~Stalowiec | 2005-04-16 18:08

Pietrasiewicz przynajmniej mial styuacje i szedl na bramke a ze nie wyszlo mu zdarza sie a nie jak Bednarz ucieka od sytuacji bramkowych i wiecej gada niz robi,darl sie na Jude a sam nic nie robil,w koncu Adamus pomyslal i wypierdzielil kolejnego gadacza Szarowskiego a w jego miejsce dal o niebo lepiej grajacego Skibe,slaby mecz Krawca i Radawca,dobry Mietka O,Drabika Sałka i Kasiaka.

~adam | 2005-04-16 18:13

Bednarz po tym co dzis pokazal powinien byc kolejnym po Szarowskim kandydatem na lawe,za niego Pietrasiewicz kotry jest pracowity i szybki,no i stawiac na mlodych,Juda gral jak stary wyga to samo Skiba i Sałek,dac szanse Wieckowskiemu Luczakowskiemu Pajakowi.A ktos wie co sie z Telka dzieje?

~kibic stali | 2005-04-16 18:17

korwa skaczcie juz na rzekac na pilkarzy jak przegraja to zle jak wygraj tez niedobrze kazdy narzeka jak nie na krawca to znowu na pietrasiewicza czy bednarza a napewno lepiej by sam niezagral cieszmy sie z tego co mamy a mamy bvardzo wazne 3 pkt
pozdro dla kibicoe stali

~tomeks | 2005-04-16 19:49

ja nie narzekam, ale jak juz ma tych kilka okazji to niech strzeli chociaz w swiatlo bramki a nie 2m od :|
:)
dla mnie tez sa wazne 3pkt :) wiec jest OK !

~gorg | 2005-04-16 21:34

gratki dla stali/pozdrawiam

~xavery | 2005-04-16 21:54

stalowka przegrala w kosza 109-89

~Kibooollll | 2005-04-16 22:51

No i Nisko w Nowej Debiewygrało i kolejne 2 bramaczki dla SOKOŁA !!!!!!!!!!! JAK DOBRZ MIEC W DRUŻYNIE DARKA MICHALAKA NIECH STALOWA /DZIAŁACZE/ ZAŁUJE TERAZ A MY SIE CIESZYMY. BRAWO DAREK

~16.IV.1940 | 2005-04-17 00:23

K A T Y Ń - rocznica jebac bolszewikow

~kaczyelO | 2005-04-17 02:14

Pozdro z Anglii ponownie kozacka impreza na motorze pozdro HBG angole z Bristolu ogladaja zdjecia stalowki:)os.hutnik - Hemp Gru

~heh | 2005-04-17 10:34

panowie teraz szykujemy sie na hutnik !!

~kredek | 2005-04-17 11:35

juda najlepszy z wietechą !! juda wywalczyl karnego i w wielu akcjach uczestniczył

~Cyc-u | 2005-04-17 12:33

Brawo dla Judy, ten chłopak ma talent, gdzie sa teraz Ci którzy tak pieprzyli że słaby że Streciwilk sto razy lepszy... Jak wida Damian pokazał co potrafii nie tylko dzis ale też w poprzednich meczach.
Niezle grał Mietek, słaba pierwsza połowa Radawca, co z tego że dostawał piłki jak pieprzył niemiłosiernie po przerwie zagra już dużo lepiej.
Fajno że udao się zorganizowac jakis mały młynek:)

~hej | 2005-04-17 16:38

moim zdaniem powinni wyjebac radawca bo zamiast skupic sie na grze to skupia sie na tym by byc zajebistym playboyem

~kibic | 2005-04-17 16:56

najlepszy w meczu byl juda,drabik i wietecha.brawa dla nich!!!

~StallllowkA | 2005-04-17 19:32

hej dobrze piszesz ! pilkarz powinien byc kurwa twardy a nie uzelowana panienka !

~XXX | 2005-04-17 20:26

Kto zna stronki poloni przemysl???

~do dzialaczy | 2005-04-17 20:32

panowie musicie kupic Damiana Jude teraz poki jkeszcze nie jest zbyt drogi bo jak tak dalej bedzie gral to jego wartosc zdecydowanie wzrosnie !!

~do xxx | 2005-04-17 20:51

WWW: www.mkspolonia.pl (oficj.)
www.polonia1909.prv.pl (nieoficj.)

~Adam | 2005-04-17 23:07

Radawiec to ostatnio stal sie gwiazda na boisku zapominajac o graniu.Jak tak dalej pojdzie spotka go to samo co Szarowskiego.To samo Bednarz,zero ambicji pyskowanie i gwiazdorstwo.Wywalic gwiazdy postawic na mlodych ambitnych i chetnych do gry.Taki Pietrasiewicz grzeje lawe a zrobil wiecej akcji od Bednarza ktory przestal caly mecz,to samo Skiba ktory jest o niebo lepszy od Szarowskiego,sam chciwy Juda w ataku nic nie zrobi,pomysl Adamus i wsadz na lawe tych co "gwiazduja" a nie graja.

~wyjadacz | 2005-04-18 11:12

Ludzie, co wy chcecie od Radawca? Przecież on zagrał naprawdę dobrze. Fajnie że Mietek wrócił bo bardzo się przydaje (chociaż zdarza mu się krzyknąć na kogoś kiedy sam zawali :).
Juda faktycznie ma papiery na granie i mam nadzieje że postawi na piłkę a nie rozrywkę. A najgorsi to Bednarz i niestety Tadek ( czemu taki powolny??) dzięki za zwycięstwo brawo Stalówka!

~bodzio | 2005-04-18 15:56

nie wiem dlaczego tak sie czepiacie Radawca i Bednarza.Staraja sie jak moga i bez nich moglbyscie zapomniec o nastepnym sezonie w IIIlidze

~Bartoli | 2005-04-19 12:36

JESTEM PELEN PODZIWU DLA MLPDYCH FANATYKOW PROWADZOCYCH DOPING NA POLONII!!!!!!!! BRAWO MLODZIKI TRZYMAJCIE TAK DALEJ!!! POZDRO:d:d

~Mlody Polonia | 2005-04-19 23:10

bedziemy do konca zycia dopingowac i bic sie za lonie tylko zebysmy byli dobra ekipa mosim,y troche poczekac ale damy rade i dzieki za wsparcie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 440 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 755 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 162 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 195 016 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01529