Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pogoń Staszów - Stal 2:1 (2:0)

Pogoń Staszów - Stal 2:1 (2:0)

POGOŃ STASZÓW - STAL 2:1 (2:0)

Jest taka piosenka, zatytułowana "Mniej niż zero". I tak wyglądała gra naszego zespołu w pierwszej połowie - gorzko komentował Edward Chmura, sekretarz stalowowolskiego podokręgu PZPN.
Przeżywająca ogromne kłopoty finansowe Pogoń, dopuszczona tylko warunkowo do rundy wiosennej przez piłkarskie władze, dostawała do tej pory lanie od każdego rywala. Co więcej, staszowianie nie zdobyli nawet na wiosnę gola. - Dlaczego więc nie miałaby w Staszowie wygrać i "Stalówka"? - pytali kibice, a potwierdzali to sami piłkarze. I co?
W Stali nie mogli zagrać Andrzej Kasiak i Jacek Maciorowski, byli zawodnicy Pogoni. Pierwszy z powodu nadmiaru żółtych kartek, drugi kontuzji. Pierwszy gol dla miejscowych padł już w piątej minucie, gdy prawą stroną urwał się Dariusz Mielec i podał dokładnie w pole karne do Damiana Krakowiaka. Nasi obrońcy "spali", a zawodnik Pogoni spokojnie skierował z bliska piłkę do siatki. Drugą bramkę mieliśmy pół godziny później, gdy Marcin Drabik podał do Tomasza Wietechy, a bramkarz Stali źle wybił piłkę. Tę przejęli rywale i spokojnie podwyższyli wynik.
Po zmianie stron nasi nie mieli już wyjścia i ruszyli odrabiać straty. Zadanie mieli ułatwione, bo rywale "siedli" kondycyjnie. A mimo to w drugiej połowie gości musiał przed stratą trzeciego gola ratować... słupek, po strzale Mielca. Stal też miała swoje szanse, ale po uderzeniach Damiana Judy i Daniela Radawca piłkę z linii bramkowej wybijali obrońcy, Stanisław Bednarz zmarnował sytuację "sam na sam" z bramkarzem gospodarzy. Dopiero w 75 minucie goście zdobyli gola, gdy w polu karnym faulowany był Mieczysław Ożóg. Sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola. Do remisu doprowadzić się już jednak nie udało. Stali zabrakło i pomysłów i umiejętności...

1:0 Krakowiak 5',
2:0 Zabłocki 44',
2:1 Ożóg 75' (karny).

STAL: Wietecha 3 - Szarowski 2, Drozd 2, Drabik 2, Sałek 2 - Krawiec 2, Ożóg 5, Skiba 2, Radawiec 4 - Pietrasiewicz 1 (46 Bednarz 2), Juda 2.
POGOŃ: Przygoda - Kot (22 Staraba), Papierz, Kaznecki  - Mielec, Krakowiak, Gromala, Dudajek, Rzepa - Kajda (70 Zgórski), Zabłocki .
Żółte kartki: Sałek - Kaznecki, Mielec. Sędziował: Roman Rościszewski z Jeleniej Góry. Widzów: 200.

-

Źródło: Echo Dnia

Komentarze (17)

~... | 2005-04-21 11:00

no i bardzo dobrze ze przegrali ! niech prezesi sie zastanowia co oni wyrabiaja z druzyna ! A nasz trener Adamus jest fenomenalny ... eh :(

~anty adamus | 2005-04-21 11:26

te wiechcie sprowadzą stal do 5ligi

~kibic | 2005-04-21 11:41

prezesi zamiast wziasc sie za druzyne to sie boira za kibicow. ostatnio na przemyslu kilku mlodych przyszlo wczesniej 2h bo kasy nie mieli i chcieli ich wyjebac ... :/

~vf | 2005-04-21 12:35

tak to jest jak co roku sprzedaje się jakiś dobrych graczy którzy zaczynają błyszczeć w stali. teraz okazuje sie że wasze strategie motaniny mają taki efekt

~pazi | 2005-04-21 13:48

oj panowie cos tu widze IV lige :/

~Zbyszek Kieliszek | 2005-04-21 15:51

O co ja widzę Stalówka jet w IV lidze:/ smutne ale prawdziwe:/
Po prostu szkoda słów. Wystarczy spojrzeć na dotychczas rozegrane mecze Pogoni w tej rundzie:
Pogoń Staszów - Wisła II Kraków 0:3
Pogoń Leżajsk - Pogoń Staszow 2:0
Górnik Wieliczka - Pogoń Staszów 4:0
Pogoń Staszów - Sandecja N. Sącz 0:2
Pogoń Staszów - STAL Stalowa Wola 2:1

Gołym okiem widać dokąd nasza drużyna zmierza. Pogoń po 4 meczach rundy rerwanżowej zdobyła 0 pkt, zdobyla 0 bramek, straciła aż 11. Niestety przyszedł mecz ze Stalą St. W. i zdecydowanie poprawili sobie statystyki:/

~Yaroslaw | 2005-04-21 16:59

Zbyszku K. Sa dobre mecze i te do bani! Ja widzialem ten mecz z Motorem (i kilka sparingow wczesniej), uwazam jednak ze Stal i tak sie utrzyma. Czas zgrania tych wiekowych pilkarzy z tymi mlodymi jest tutaj istotny. Chyba raczej trzeba sie zastanowic co po tym sezonie? Skad tu wziac nowych zawodnikow? NP. Jablonski, chlopak z papierami na granie - nie ma kasy, Juda -zalatwiony w ostatniej chwili prawie fuks. Do tego dochodza Ci "Wspaniali" kibice, ktorzy dopingiem i zachowaniem powinni zachecac jeszcze innych do przyjscia na stadion to oni ich odstraszaja, a pozniej zamieszcza sobie kilka fotek jak jakis "grubas" biegnie na 100 - (nawiasem mowiac dobrze, ze na serce nie umarl). Adamus, co Adamus a co on moze tutaj zrobic - np. odsunac pilkarza za slabszy mecz do rezerw??? jakich rezerw? ukarac finansowa??? a ilu sie tu placi pilkarzom? Juz i tak wiekszasci mlodym kazano lub pozwolono odejsc - Quo Vadis Stalowo? Wiec trzeba mierzyc sily na zamiary, te czasy co Stalowa za kase grala w I lidze minely bezpowrotnie!

~Cyc-u | 2005-04-21 17:22

Yaroslaw Ty całkiem dobrze gadasz...
trzeba wierzyc w utrzymanie... wiadomo...bedzie ciezko...

~marcin | 2005-04-21 17:22

ja tam wierze,ze Stalowa sie utrzyma.Jestem z nimi na dobre i zle,czsem po prostu tak jest i nie mozna winic za to pilkarzy

~Nash | 2005-04-21 18:02

Nasi pilkarze naprawde nie grali zle... bramki stracone po fatalnych bledach ale tyle sytuacji niewykorzystanych i nie chodzi tylko o brak umiejetnosci naprawde zbraklo tez troche szczescia... naprawde jestesmy duzo silniejsi niz jesienia ale do cholery za ladna gre punktow nie daja i jesli nie zacznie sie gra przekladac na wyniki to bedzie IV liga

~D | 2005-04-21 18:32

A ja sie pytam gdzie jeden z drugim byl w srode?? Ta strona ma sluzyc jako informator kibicow Stali a nie jako miejsce na madrzenie sie osob ktore zapomnialy ze klub gra takze na wyjazdach. Jesli wam tylko madrzenie sie w komentarzach i na ksiedze w glowach to wypierdalac.

~Yaroslaw do D | 2005-04-21 18:47

Ty troche wychamuj, bo jak na obecna chwile to prezentujesz jak prymityw! Ty sie nazywasz prawdziwym kibicem? bo co na wyjazdy jezdzisz? a historie klubu znasz? a bez wulgaryzmow umiesz sie wypowiadac! tylko sila, zadyma i cegla zamiast mozgu cie cechuje! tacy jak ty to temu klubowi sa nie potrzebni!!!

~D | 2005-04-21 18:51

Wiecej mi da wypowiadanie sie w komentarzach i lamentowanie jak to u nas jest zle? Nie mniej jednak zapraszam Cie do Zamoscia w niedziele.Elo.

P.S. I bez zadnych "sila, zadyma i cegla zamiast mozgu cie cechuje" bo w poniedzialek matura a w niedziele mecz:)

JESTESMY WSZEDZIE TAM GDZIE STALOWKA GRA

~.. | 2005-04-21 19:09

Stalówka powinna ten mecz wygrać
Szkoda
Tu w Stalowej powinna być przynajmniej 2 liga.

~Nash | 2005-04-21 19:34

Na meczu bylem a to ze nie z kibicami Stali to inna sprawa i wcale sie nie madrze tylko pisze co widzialem

~Yarosław jeb się | 2005-04-21 23:37

(y) jarosław ty jestes chorym optymistą i podpierdalaczem, te pionki sprowadzą poważny klub do poziomu wiochy

~ten co gra | 2005-04-21 23:50

zrzuta na najnowszego cm-a dla trenerów A i B

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 460 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 388 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 41 204 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 75 022 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01354