Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Specjalny pociąg do Mielca

Specjalny pociąg do Mielca

W środę piłkarze rozegrali zaległą 18 kolejkę a już w sobotę i niedzielę rywalizować będą w ramach 24 serii. Na miano najciekawszego pojedynku zapowiada się mecz starych, utytułowanych firm: Stali Mielec i Resovii. Nasi kibice wynajęli specjalny pociąg, którym pojadą do Mielca - mówi kierownik Resovii, Witold Walawender. - W sobotę o 13.00 skład z czterema wagonami piętrowymi ma wystartować z Rzeszowa. Na mecz ze Stalą wybiera się 600 naszych kibiców. Mecze Stali Mielec z Resovią zawsze wyzwalały emocje wśród kibiców. Tak będzie i tym razem. Jesteśmy podbudowani wygraną z Rzemieślnikiem. Chcemy przywieźć jakąś zdobycz punktowy z Mielca.Czeka nas kolejny trudny mecz - dodał trener mielczan, Włodzimierz Gąsior. - Spotkanie z Żurawianką potwierdziło, że gdy nie strzelimy gola na początku gry to później przy z reguły zagęszczonej defensywie przyjezdnych jest coraz trudniej trafić do bramki rywala. Dlatego zaatakujemy od pierwszych minut z zadaniem zdobycia gola.

JERZY NACHMAN
 
Źródło: Super Nowości

Komentarze (13)

~ | 2005-04-22 06:39

Jak dobrze wiecie kibiców Stalówki czekają teraz 3 kolejne wyjazdy:
w sobotę do Mielca na Resovię,
w niedzielę do Zamościa, oraz
w środę do Nowego Sącza.
Tak więc zbiórka na mecz z Hetmanem Zamość jest o godz. 13:30 w niedzielę. Koszt wyjazdu to 20 zł. + bilet na mecz. I na ten mecz są zamówione 2 autokary, tak więc na ten mecz jedziemy wszyscy. Nie ma pierdolenia, że ktoś nie ma kasy itp. Po prostu ma jechać! Mecz jest o 16:00.


W związku z dużym zainteresowaniem odnośnie wyjazdu kibiców Stalówki na mecz Sovii ze Stalą Mielec podaję kilka istotnych informacji odnośnie tego meczu. Mecz jest w sobotę o 16:00. Na ten mecz jedziemy z Rzeszowa pociągiem specjalnym na 600 osób. Zbiórka kibiców już w Rzeszowie jest na godz. 11:00, natomiast wyjazd o godz. 13:00. W sprawie tego wyjazdu proszę się pytać u chłopaków "na mieście", aby uzyskac więcej info. Można także we własnym zakresie dojechać na dworzec w Rzeszowie, z kąd będzie wyjazd na mecz.
Jakieś pytania? Zapytajcie się starszych kibiców to wam wszystko wyjaśnią. I jak ktoś nie pojedzie na mecz z Hetmanem bo nie ma kasy itp. to więcej nigdzie nie pojedzie, chyba że na wózku inwalidzkim!

~005 ddc | 2005-04-22 08:58

we wtorek wychodze dopiero :( ale całym sercem jestem z Wami!!! dojebcie pedałom!!!

"Na Zawsze Wierni Swojej miłości pozostaniemy My i Nasi potomkowie"

Wiosna 2004/20005

6.05.2004 - 26.04.2005
"Ojczyzno spłaciłem Swój dłóg"

~ktos tam | 2005-04-22 11:53

Wielcy panowie chuligani pomyslcie troche ze taki normalny kolo ma szkole dziewczyne i inne obowiazaki i go nie stac na wszytskie wyjazdy jak was co wy gdzies stojicie na bramkach i macie flote zastanowcie sie a nie odrazu grozicie bo napewno duzo ludzi by jezdzilo tylko pieniadze to jest przeszkoda... pozdro

~D | 2005-04-22 12:04

Do ktos tam i jemu podobnych: jesli przyjdziecie na zbiorke i zamiast 20 zlotych bedziecie mieli 10 i powiecie jaka sprawa to na 99% i tak pojedziecie. Pod warunkiem ze kasa na autokar bedzie juz wystarczajaca. I zawsze mozecie poszukac tanszych przewoznikow lub pozyczyc poprostu kase od kogos:)
Gadanie ze panna i ze brak kasy jest dla mnie nieco smieszne, ostatnio rozmawialem z kumplem i pisal ze sporo meczy jest teraz i chyba bedzie musial zastawic w lombardzie telefon- i co ? to tez jest wyjscie.Wybor nalezy do was:)

~damiano | 2005-04-22 12:12

No ale wyjazd do Zamoscia jest tez troche drogi - 20zl, dlaczego nie moze byc za 10zl, kasy za bardzo nie mam a na cos bym sie wybral ... Stal Gorzyce jechala na Stal Rzeszow za 10zl autokrem wlasnie !

~D | 2005-04-22 12:20

A Polonia Przemysl do nas za 5 zl, nie interesuje mnie jak to zrobili. U nas kosztuje to tyle i tyle i nie bedzie taniej. Zreszta do wyjazdu troche czasu i od dawna wiadomo jakie mecze sa na wyjazdach wiec konczmy temnt braku kasy:)
Do zobaczenia w niedziele.

~ewdw | 2005-04-22 13:09

kurwa,ale pierdolicie o tych bramkach,kto ma mozliweosc i sie nadaje to stoi,ja sie tam nie pytam jednego z drugim z kad ma kase na wyjazdy,po prostu kombinowac trzeba i tyle,koniec gadki!!

~kibic | 2005-04-22 13:23

u nas sytuacja wyglada nastepujaco jest 2,5 za 1 km ktos znajdzie tanszego przewoznika nie ma sprawy wiele firm jak tylko slyszy ze na mecz od razu mowie ze nie ma o czym rozmawiac... wiec nie ma co pierdolic.....

~ktoś | 2005-04-22 13:29

No wlasnie 2,50zl za 1 km do Zamoscia i z powrotem jest 200km, czyli lacznie 500zl do zaplaty, miejsc w autokarze jest 40 + kilka stojacych, czyli jak kazdy da po 10zl liczmy ze bedzie to 450 zl... a przy zamowieniu drugiego autokaru kase mozna zbic do 2zl za km, czyli i tak na tym nikt nie straci ... 20zl to za duzo !

~ | 2005-04-22 13:58

Panowie nikt nikomu nie grozi tylko dajemy do zrozumienia ze nasz wyjazd to podstawa.Owszem ziomali tez nalezy wspomoc ale priorytet to wyjazd do Zamoscia w tej chwili.Wiec jak ktos ma dylemat to w ten prosty sposob zostal on rozwiazany...Jak ktos nie jedzie do Zamoscia to w Mielcu tez lepiej zeby go nie bylo.A jak bedzie w Mielcu to w Zamosciu tez musi byc i basta.Panowie badzmy powazni,nie robmy scen.Sa zamowione 2 autokary i lepiej zeby byly pelne...

~kibic nr 1 | 2005-04-22 19:14

W sobote Raków z Myszkowem gra...

~Keke | 2005-04-22 19:43

No wlasnie Rakow gra w Myszkowie.Niestety nie roztroimy sie i zabraknie nas tam.Ale Rakow dobre chlopaki i dadza sobie rade z CHŁOPCAMI Z MARGINESU:) bez nas.Pozdro pod Jasna Gore.STALOWKA & MEDALIKI

~Blantoman | 2005-04-22 21:11

Zbiorka na Hetman jest o 13 a nie ja podano o 13:30.Tak wiec panowie punkt 13 wiadomo gdzie...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 689 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 501 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 012 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 246 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04871