Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 2:0 (2:0)

Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 2:0 (2:0)

Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 2:0 (2:0)
Bramki:
Tomasz Albingier (21 min), Mariusz Pliżga (44 min)

W Zamościu melduje się 136 fanów Stalówki w tym 15-tu z Resovii Rzeszów (2 przepełnione autokary + samochody). W przerwie meczu dochodzi do awantury w naszym sektorze. Na widok grupki która wybiegła zza trybuny krytej próbujemy się do nich dostać koroną stadionu, lecz policja szybko blokuje wyjście w tym miejscu. Następnie dopadamy do ogrodzenia i 2-krotnie za nie szarpiemy, próbując rozwalić bramkę na bieżnię, oraz zerwać drut kolczasty na ogrodzeniu. Ogrodzenie wygina się na wszystkie strony lecz nie chce się rozwalić. Jednak  dodatkowo  bramka w naszym sektorze była prowizorycznie przymocowana jakimś grubym drutem, przez co nie udało nam się  jej otworzyć ani wyważyć. W czasie demolki ogrodzenia policja sprzed sektoru nas pałowała. Otoczyli nasz sektor i na bieżnię wpadł upierdliwy koleś z kamerą który co jakiś czas nas nagrywał już od rewizji przed Zamościem, więc zabawa się skończyła. Nie odkryję Ameryki gdy powiem, że nasi piłkarze zagrali kiepsko i po raz kolejny nas zawiedli. W 82 minucie meczu wkurzeni ich postawą opuszczamy stadion i udajemy się do Stalówki.

Komentarze (111)

~adam | 2005-04-24 07:19

to wkoncu o ktorej jest zbiorka dzisiaj na Hetman??

~Glupek | 2005-04-24 08:33

o 13:oo

~zdezorientowany | 2005-04-24 08:41

Czyli 13.00 koło PKS tak?

~kolo | 2005-04-24 09:29

qrwa nie czaje was albo wy jestescie takimi idiotami albo cos krecicie klania sie czytanie ze zrosumieniem

~kibic | 2005-04-24 16:22

po 20 min 0-0

~mlodytoporek | 2005-04-24 16:29

hej kibic a skond jesli mozna wieciec

~kibic | 2005-04-24 16:41

po 35 minutach przegrywają 1-0 :/

~ptasznik | 2005-04-24 16:52

No to zajebiście :/ dajcie znac jak coś sie zmieni !!!

~jan | 2005-04-24 16:57

no to kanał i kórwa 4 liga

~kibic | 2005-04-24 16:57

1-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w 43 Juda !

~tomeks | 2005-04-24 17:00

W Zamosciu 2-0 do przerwy wygrywaja gospodarze!

i przestań pierdolic ty "kibicu" !!!!!!!

~pedril | 2005-04-24 17:16

qrde no to w końcu ILE JEST !!!!!!!???????

~xavery | 2005-04-24 17:17

skad macie info o meczu??

~korniszon | 2005-04-24 17:18

JAKI jest W tej chwili wynik ludzie ???

~kamil | 2005-04-24 17:33

no własnie czy ktos ma prawdziwe info jaki jest wynik meczu w Zamosciu!!!!!

~HETMANIAK | 2005-04-24 17:34

HETMANEK PROWADZI i PANUJE niepodzielnie na boisku !!!!
hehe Słupek i poprzeczka przed chwila byla hehe NASI was rozklepią !!!!
POZDRAWIAM !!!!

~stalowka | 2005-04-24 17:36

hetmaniak ile jest , jaki wynik

~adamus | 2005-04-24 17:42

W 4 LIDZE TEZ JEST FAJNIE, SZKODA TYLKO ZE NIE ZAGRAMY WTEJ SAMEJ GRUPIE CO JANOWIANKA, BO MOGLBYM Z JEDNYM TAKIM FAJNY BIZNES OTWORZYC W TEJ LIDZE, ALE MYSLE ZE I W TEJ 4 ZNAJDZIE SIE KTOS, KTO WIE NA CZYM RZECZ POLEGA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH SPRZEDAWCZYKOW, UKŁADOWCZYKOW I SEDZIOW, A I KWALIFIKATOWROW, HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

~stalowka | 2005-04-24 17:47

jaki wynik jest czy ktos wie czy tylko sie domyslacie

~zdenerwowny | 2005-04-24 17:52

JAKI JEST WYNIK I CZY MECZ SIE JUZ SKONCZYL QRWA NIECH KTOS NAPISZE WYNIK !!!!!!!!!!!

~hetman1934 | 2005-04-24 17:52

na 100% HETMAN NADAL PROWADZI !!! JEST 87 min DZWONIE NA SEKTOR I ZARAZ BEDE WIEDZIAL. HETMANEK NASZ KOCHANY !!!!

~SSW | 2005-04-24 17:56

koniec meczu. Hetman - Stalówka 2-0 ;((( info pewne.

~Nash | 2005-04-24 17:56

2:0 dla hetmana koniec meczu

~RAFF HOLL's | 2005-04-24 17:57

2: JAJO

TYLKO HETMAN, TYLKO ZAMOJSKI KS !!!
Pozdrawiam Kiboli ZKS !!!

~Ka)v(iL | 2005-04-24 17:59

no to teraz mamy przejebane wiadomo ze trudno bylo wygrac w zamosciu ale w takiej sytuacji jakiej jestesmy powinnismy wygrac no ale cóż WITAJ IV LIGA.....:(((

~trener | 2005-04-24 18:00

Adamus maił ultimatum 4 pkt w meczach z hetmanem i sandecją jest lipa i będzie nowy trener ...czesiek Palik >????

~ | 2005-04-24 18:00

kurwa mać!! adamus ścierwo wypierdalaj!! tylu trenerów jest dobrych w okręgu to akurat musieli załatwić takiego nieudacznika... przeciez Stal nie ma cienkich zawodników... tylko trzeba trenera. adamus się nadaje najwyzej trampkarzy szkolić. z sandecją też w plecy będzie. nie jestem pesymistą tylko realistą i wiem ze tak właśnie będzie bo z takim trenerem zaden zespół nic by nie osiągnął

~kibic | 2005-04-24 18:02

Janusz Batugowski trenerem !!!

~HZ | 2005-04-24 18:14

nie macie powodow do zmartwien sprawiedliwy wynik bylby 4:1 wiec 2:0 to nie jest taka tragedia

~kudek | 2005-04-24 18:20

stalowa 17 pkt ma natomiast 20 pkt ma polonia przemyusl ktora wygrala 2:1 ze stala rzezow :/ jestemy na ostatnim miejscu

~ | 2005-04-24 18:20

Ja proponuje trenera Brzezińskiego!

~pazi | 2005-04-24 18:23

polonia przemysl ma tez 17 baranie

~do : kudek | 2005-04-24 18:24

kudek Przemyśl nie ma 20pkt tylko 17 czyli tyle co my. i To oni są na ostatnim miejscu. Do tego mamy jeden mecz mnie rozegrany. pozdro.

~tak tak tak | 2005-04-24 18:24

Brzeziński by się nadawał, ale po tym jak mu kiedyś wała wycieli (awans do II ligi i degradacja z funkcji trenera) wątpię żeby się na to zgodził... utrzymałby Stal w III lidze i co? znowu by go wykopali?!

~Nash | 2005-04-24 18:27

Dobrym trenerem bylby Palik ale chyba za duzo sie juz wydarzylo choc ja chcialbym wlasnie jego

~gongi | 2005-04-24 18:31

pazi wyluzuj koles sie pomylil a ty go baranem nazywasz... nieladnie tak

~Hetman | 2005-04-24 18:34

Mecz ogolnie nienudny i nieciekawy. Stalowki na moje oko ok.150-180 Nas kolo 250. Mecz bez emocji. Tyle. 2:0 po pieknym strzale plizgi z przewrotki :)

~ | 2005-04-24 18:44

Co ty koles piszesz wogle ze stalowki 180 !!! gora 120 ! hetmana okolo 250 plus duzo osob poza sektorem Pozdrawiam i zycze utrzymania !

~hujemjestes | 2005-04-24 18:46

zamknij ryja kurwa pisalem ze od 150 a ty pisZesz ze od razu 180 albo i wiecej wpizdu

~JDOL | 2005-04-24 18:52

Trener przecierz nie gra on kompletuje skład i Adamus własnie skompletował oparł gre na 40 letnim Ożogu przecierz on niema siły drugi kurwa Krawiec ledwo dyszy przeciez jak on by był taki dobry to by go Radomsko nie pusciło niewspomne o Szarowskim kibice sie z niego smieja na trybunach a ten go dalej trzyma co on kurwa w nim widzi Kasiak jaeszcze jako taki ale chaotyczny bardzo niebezpieczny w polu karnym i to jest tzon druzyny Stalowej Woli ..

~kredek | 2005-04-24 18:54

ja jestem dobrej myśli i wierze że sie utrzymamy! Narazie zespol sie sypie: streciwilk kontuzja, maciorowski kontuzja, wloch kontuzja, dizuba powraca do gry! I mysle ze Adamusa warto zostawic! I dac mu szanse

~kredek | 2005-04-24 18:56

masz racje! Mietek ma wole walki ale nie ma juz sil :( natomiast szarowski niech spierdala ze stalowej!! Kasiak jest potrzebny wg mnie uratowal wiele sytuacji! Krawiec tez juz nie pokazuje klasy :(

~IV liga :( | 2005-04-24 18:57

moze przynajmniej po spadku ktoś to wszystko weźmie za dupe (o ile wcześniej nie rozwiążą sekcji) i za dwa sezony będziemy mieli mocnego III ligowca. bo dla mnie taki styl w III lidze czy mecze w IV lidze w jeszcze gorszym stylu to jeden chuj. tam przynajmniej będą mecze atrakcyjne pod względem kibiców. a ostatnio nawet tego nie ma...

~ | 2005-04-24 18:59

Brzezinskiego na trenera !

~kibic stali | 2005-04-24 19:02

niechce mi sie czytac co niektorych komentarzy. kiedys sie spytalem czemu na meczu z tlokami u nas niebylo naszego mlynu to ktos powiedzial ze czekaja na atrakcyjnieszych rywali .to teraaz sie pytam dla kogo wy mlyn robicie dla siebie czy dla pilkarzy bo to jest bez sensu mam nadzieje ze Stal niespadnie do 4 ligi ale jesli to i tak bede z nia na dobre i na zle

~kredek | 2005-04-24 19:02

teraz niech sie utzrymaja!! i potem mysla o wzmocnieniach i niech wypierdolą tych burakow typu szarowski itp! i najlepiej jakby im ktos przegadal do rozumu! a jak nic to nei da niech rozwiaza sekcje! i niech wszystko dadzą na koszykówke! bo na koszu jest duzo lepiej niz na pilce teraz! nie ma takiego kalectwa!

~zawsze ze stalą | 2005-04-24 19:21

A Adamus przed sezonem sie wypowiadał w Nowinach: " Myślę, że na pewno sie utzrymamy,a w przyszłym sezonie powalczymy o coś więcej " - buahahahahahaah

~Polscy Sedziowie hahahaha | 2005-04-24 19:27

Skandal w II lidze: Będzie protest

Zarząd Łódzkiego Klubu Sportowego zapowiedział złożenie protestu do Polskiego Związku Piłki Nożnej w związku z postawą sędziego sobotniego meczu 2. ligi Kujawiak Włocławek - ŁKS.

Arbiter pokazał piłkarzom ŁKS cztery czerwone kartki i przerwał spotkanie. Sędzią meczu Kujawiak - ŁKS był Zbigniew Rutkowski, reprezentujący Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Zdaniem Jarosława Papisa, działacza sekcji piłkarskiej ŁKS, sędzia niesłusznie karał zawodników tego klubu czerwonymi kartkami i sprzyjał drużynie Kujawiaka. Wypowiedź arbitra, który powiedział, że czuł zagrożenie ze strony piłkarzy ŁKS, uznał za "skandaliczną insynuację". "Protestujemy przeciwko takiemu zachowaniu, bo nie chcemy być oszukiwani. W poniedziałek wyślemy do PZPN oficjalny protest" - powiedział Jarosław Papis.

Mecz Kujawiak - ŁKS został przerwany w 65. minucie. Dwie minuty wcześniej Kujawiak zdobył bramkę ze strzału Tomasza Bekasa. Na boisku było już wtedy tylko ośmiu łodzian, ponieważ wcześniej czerwone kartki otrzymali Paweł Golański, Robert Sierant i Igor Sypniewski. Chwilę po zdobyciu gola kolejny piłkarz ŁKS - Rafał Niżnik - został usunięty z boiska za popchnięcie sędziego.

Zdaniem dziennikarzy, obserwujących mecz we Włocławku, sędzia przerwał mecz twierdząc, że drużyna ŁKS jest zdekompletowana. "Po kilkunastominutowej rozmowie z delegatem PZPN, arbiter uznał, że powód przerwania jest jednak inny. Do dziennikarzy wyszedł delegat piłkarskiej centrali i poinformował, że sędzia był zastraszany przez piłkarzy" - powiedział obecny na meczu we Włocławku dziennikarz łódzkiego Radia Pogoda Robert Blesiński.

Decyzję w sprawie wyniku spotkania i ewentualnych kar podejmie Polski Związek Piłki Nożnej.

~Obiektywny | 2005-04-24 19:28

Ale liczby...moim zdaniem Stalowki ok 100 a Hetmana ok170. Postaralem sie podac obiektywnie, niech inni weryfikuja. Pozdro

~Młody | 2005-04-24 19:59

KRÓL WSCHODNIEJ POLSKI NASZ HETMAN ZAMOJSKI

~ | 2005-04-24 20:07

NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR!!!

PS. QRWA MAC STALOWA GRAC!

~kolo | 2005-04-24 20:08

pokazaliscie w przerwie biegniecie w 20 gora 25 osob na nas nie wiem co to mialo byc ale wyszlo na jebana wasza pozorke jak rusza w wasza strone okolo 5 psow zrywacie sie my probujemy wylamac krate i wjechac na murawe

~HETMAN | 2005-04-24 20:23

was 120 osob nas 250 osob a nie 170 jak jakis typek napisal ( bez przesady ) nie chce sie tutaj napinac ale kto ci uciekal przed 5 psami wes koles skoncz pisac glupoty.
KROL WSCHODNIEJ POLSKIE TO JEST NASZ HETMAN ZAMOJSKI

~po huj ci to?? | 2005-04-24 20:28

Was bylo ok. 100 - 120 ,u nas na moje oko bylo 230 ale moge sie myslic. Dla tych co nie byli na meczu: jak juz wiadome przegraliscie 0:2. z oprawy mielismy tylko konfetti i 12 rac. W przerwie rusza na was 20 osobowa ekipa ktora nie stala w mlynie. Do wiekszego dymu nie dochodzi bo psy skutecznie zapobiegaja wyjsciu z sektora zamojskichkibiow. Po chwili tamta ekipa cofa sie a wy szarpiecie sie z siatką. Na murawe wjezdzaja pieski staja wam pod sektoremi juz spokoj do konca meczu. Wy wywiesiliscie 2 flagi, doping pierwsza polowa sporadyczny skutecznie zagluszany przez nas, w drugiej juz nie prowadziliscie.
Szkoda jednagoziomka od nas co podszedl pod wasz sektor i zaczal cos tam odpierdalac i go psy na izbe wytrzezwien zawiozly :(:(:(. Mecz jak najbardziej udany.

PS. Mecz odbyl sie bez obustronnych bluzgow

~ | 2005-04-24 20:28

NA WSCHODZIE LICZY SIE TYLKO MOTRO Z LUBLINA!!! BYL, BEDZIE, JEST MOTOR RKS!!!

~HETMAN | 2005-04-24 20:30

KROL WSCHODNIEJ POLSKI TO JEST NASZ H E T M A N ZAMOJSKI

~kibic | 2005-04-24 20:33

do kibicow Hetmana macie jakas stronke kibicow gdzie sa foty itp bo nie chodzi mi o ta lipna co jest oficjalna

~..... | 2005-04-24 20:37

gratulacje dla hetmana za ,,AKCJE'' buhahaha !!! Macie kolejny powód do dumy !!!

~HETMAN | 2005-04-24 20:40

teraz kazda strona jest w przebudowie i niema jeszcze zdjec

~Siwek | 2005-04-24 20:41

Do zawsze ze Stalą:

Sam przeczysz temu co piszesz i temu jak sie podpisujesz :|.Ja wciaz wierze ze nasza "Stalówka" sie utrzyma bo tak bedzie zobaczycie :].A w przyszlym sezonie beda walczyc o powrót do II ligi :].

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !!

~HETMAN | 2005-04-24 20:43

jaka akcja ty tutaj nawet nie bylo mowy o jakiejs akcji ludzie od nas co stali nie daleko was najwyrazniej mieli powod aby to zrobic bez napinki (ale wy rewelacyjnii tez nie byliscie) koniec tematu

~Chelmianka | 2005-04-24 21:09

Czy ktos wie ile bylo Unii Hrubieszow na tym meczu:>???

~xxxxxxxxxxxx | 2005-04-24 21:16

bylo 14 autokarow i jakies 20 wozkow co daje jakies 800 osob tylko z Unii.

PS. dowiesz sie wszystkiego na dniach bo tu na pewno nie ma nikogo od dawania relacji

~Chelmianka | 2005-04-24 21:19

Chyba mnie nie zrozumiales chodzi mi o mecz Hetman - StalowkaIle bylo osob z Unii Hrubieszow na tym meczu?

~Unia H | 2005-04-24 21:31

27

~don king | 2005-04-24 21:33

wracają do meczu to powiem,że takie kopacze jak- Radawiec,Krawiec,Bednarz niepowinni wogóle grac w stali z taką formą,pojebało im się w głowach czy co.... troche to dziwne,ze najlepsi na boisku są Ozóg i Kasiak którzy w sumie maja z 75 lat i chce im się biegać i zapierdalają za 3,a reszta pierdoli gre, ale trzeba wierzyc,ze sie utrzymają....

~Fan-Zamosc | 2005-04-24 21:37

kibicow Unii Hrubieszow na tym meczu 17 albo 19(nie pamietam)nas w mlynie okolo 250 osob + troche porozsiadanych w grupkach po calym stadionie a co do was to mysle ze 100-120 to was bylo...

~M | 2005-04-24 21:43

Nie no kurwa to co wy tu piszecie to jest przegiecie !!
Hetmana - ok. 120 w mlynie !!
Stalówki - 130 !!
W przerwie biegnie 20 osob w nasza strone jednak gdy podchodzi do nich 5 psow zawracaja nawet nii dobiegli do Nas, byli jakies 20 metrow od siatki. MY probujemy przejsc przez siatke ale psy nawalaja palkami, wiec probujemy wjechac z brama, jednak plot wygina sie we wszystkie strony ale nie chce sie rozjebac :(( A co do Hetmana to wg mnie jest to smieszna ekipa jestescie bardzo slabi ~!!

~DO M | 2005-04-24 21:45

korwa koles ale mnie rozjebales teraz ile ty masz lat buahahahahahahahah

~ | 2005-04-24 21:45

ej powiem wam jedno wescie juz skoncie pisac te wszystkie glupoty nie byla to akcja na stalowke tylko obczajilismy paru kolesi odwas jak wyszli z sektro i tyle !

~DO M | 2005-04-24 21:46

korwa koles ale mnie rozjebales teraz ile ty masz lat buahahahahahahahah

~M | 2005-04-24 21:55

8 za miesiac ide do komunii !!

~ | 2005-04-24 21:56

niechce mowic kto zajebal konkretna pucowe na motrze hahahah czemu ostatnio jak byli nie wyskoczyliscie z nimi na murawe ?

~Obiektywny | 2005-04-24 23:18

136 fanow stalowki? w zyciu! ok100! Hetmana w sektorze, moze sie troszke pomylilem ale 250 napewo nie bylo. A co do tej akcji to jednak psy gora, no coz latajac z palami maja przewage. Pozdro

~oldkibic | 2005-04-24 23:37

no kurwa ci pseudo dzialacze i trenerzy zajebali stalówkę klub z tradycjami

~ktos z miasta | 2005-04-24 23:42

Hetman zawsze miał skłonności do przesadzania ilosci osób na ich młynie nie bylo ich wiecej jak 200.

~- | 2005-04-24 23:45

do Zamościa.....każdy wie że jesteście ciency mogłobyWas być nawet i 300i co??
NIe toczcie już dyskusji , tu wypwoiada sie w 99 % ludzie b. młodzi 15-18lat...takie polemiki do niczego nie[rpwadzą.
ZaSTAlzaZKSpójdziemyAżPoŻycia kres
mielec kurwa tak jest

~tom | 2005-04-24 23:50

hej ja chcialem wrocic do tego co pisal ten koles ktory by chcial palika na trenera wytlumacz mi jedna rzecz kto to jest palik i co on tutaj w Stalowej osiagnol??????????? spuscil stalowa do 3 ligi jesli ma byc nowy trener to brzezinski gosc jest swoj chlop i wie czego chce przedewszystkim zna zawodnikow i wie czego chce napewno nie sprowadzalby do stalowej zawodnikow typu krawiec czy szarowski ktorzy przyszli na pilkarska emeryture do stalowej........ choc z drugiej strony pan brzezinski napewno by sie nie zgodzil prowadzic druzyny po tym co mu zrobili zarzad i dzialacze jak wprowadzil nasza stal do 2 ligi!!co do trenera adamusa i batugowskiego to uwazam ze powinni odejsc bo to nie sa zadni trenerzy tylko materialy na trenerow hahaha jesli adamus i batugowski dalej beda w stalowej to 4 lige mamy gwarantowana!!pozdro:))

~szubrawiec zmc: | 2005-04-25 00:00

a ja tam mam to w dupie pierdolnąłem 3 kieszonki na meczu i jestem zarobiony ...hehe

~PAWilon | 2005-04-25 00:00

Ludzie do czego to doszło, że miejsce sportowych zawodów musi być odgradzane drutem kolczastym od "oglądających" mecz. Przykro na to wszystko patrzeć.

~szubrawiec zmc: | 2005-04-25 00:05

fajne dupki były na meczu ciekawe czy na nastepny ...przyjdą..:)Był będzie jest hetman nasz KS mam 22 lata jak by ktos pytał i nie pirdol kolo że nie zginał ci piter na meczu jak frytki kupowałeś hehee

~ktoś z miasta | 2005-04-25 00:52

Mi się wydaje tak. Mamy kadre która spokojnie by mogła walczyć o awans do II ligi, tylko do tego trzeba chęci, ambicji i motywacji w grze, czego brakuje naszym piłkarzom. Na te 20 rozegranych meczów mi osobiście podobały się zaledwie 3 mecze !. Mecz u siebie z Sandecją (2-0), mecz u siebie z Wierną (3-1), i z Tłokami na wyjeździe (1-1). Wtedy chciało im sie coś grać, reszta to gówno grania i tak jak m.in. w meczu z Pogonia Staszów "mniej niż zero!". Niestety w Stalowej Woli, coraz bardziej widoczne jest widmo spadku. Jeżeli ta sytuacja nie zmieni się w najbliższych kilku kolejkach to nie ma co mowic ale 4 lige mamy. Az ciezko mi to mowic ale tak niestety moze byc. Nie zwalajcie winy na Adamusa, tylko na tych co graja. Bo to od nich zalezy czy wygrywaja czy nie !. Trzeba teraz wywieźć pkt z Nowego Sącza, potem tez pkt z Hutnikiem, oraz ograć benieminkow z Małogoszczu i Zabierzowa co będzie bardzo cieżkim zadaniem. No ale jesli chce sie grac dalej w tej III lidze to trzeba zaczac wygrywać bo nikt nam pkt nie dopisze !.

~ŁYSY1980 | 2005-04-25 01:51

to jedna z naszych stron , tylko jeszcze brak aktualizacji z biezacego sezonu.

Co do MOTORU, to jestescie LESZCZAMI !!! MOTOR PIERDOLCIE SIE CIENIASY !!! PRZYJEDZCIE teraz do ZAMOSCIA to WAS godnie PRZYWITAMY.

TYLKO HETMAN KS !!!!
motor RKS jebał PIES !!!! WYPIERDALAC, WYPIERDALAC, WYPIERDALAC, WYPIERDALAC,
WYPIERDALAC MOTOMYSZY !!!!!

**TYLKO HETMAN & STAL RZESZÓW & UNIA H. & przyjaciele :)**

~ŁYSY1980 | 2005-04-25 01:52

~Hetman Z. | 2005-04-25 02:03

tu chcialbym zamiescic oficjalny wpis hetamana nas w mlynie okolo 200-230 stalowki okolo 120-130(dwa nabite konkretnie autokary i dwa wozki)w pierwszej polowie zauwazlismy ze co chwile kolesie ze stalowki wyskakuja z sektora i chodza do sklepu w przerwie meczu zauwazyslimy 3 typow jednemu znich koles od nas probowal postawic noge a po chwili doszlo do po chwili doszlo jeszcze do malego starcia jeden na jeden w co szybko wmieszala sie psiarnia nasza grubke przegania psiarnia a stalowka probuje wydostac sie na murawe ale uniemozliwili im w tym psy Pozdro

~unia hrubieszów | 2005-04-25 09:53

nas na hetman stal 25+1 panna 19 busem 4 PKS 2 samochodem pozro dla zomków z hetmana.UNIA...

~tom | 2005-04-25 10:55

nie mow ze nie ma tu winy adamusa bo po czesci to jego wina bo tak przygotowal chlopakow do sezonu i sprowadzil takich zawodnikow ze sie plakac chce patrzac na to jak graja (poza juda) co swiadczy o tej druzynie jak taki juda chlopak przychodzi z 5 ligi do 3 praktycznie bez zadnego ogrania i jest najlepszy na boisku .......przeciez to jest kupa smiechu bez obrazy dla judy

~Fanatyk | 2005-04-25 11:32

Nas w mlynie okolo 230+Unia Hrubieszow 25osob, Stalowka przyjezdza w okolo 25 minucie meczu 2nabitymi autokarami i 2 samochodami(okolo100-120 chlopa)z naszej strony bardzo dobry doping przez caly mecz.Stalowa prowadzi sporadyczny doping tylko przez 1 polowe meczu, zostaja zagluszani przez nas.W przerwie meczu psiaki wypuszczali kibicow gosci po 3osoby(obrywaja kolo miejscowego kibla)w tym momencie okolo 30-osobowa grupa Hetmanowcow, ktora nie byla w sektorze rusza w ich kierunku.Stal przeskakuje przez siatke i biegna w naszym kierunku w gora 15 osob lecz do starcia nie dochodzi.Po powrocie stalowki na swoj sektor proboja jeszcze kilkakrotnie przeskoczyc przez plot lecz uniemozliwia im to policja.Proboja takze rozwalic brame dzielaca ich sektor od murawy.Do konca meczu spokoj,brak dopingu ze strony Stalowej, natomiast my prowadzimy dobry doping do konca spotkania.Tego dnia ze strony Ultras prezentowalismy sie mizernie-byly tylko konfetti i 12 rac.To chyba tyle.

~Keke | 2005-04-25 11:56

Kto oberwal przy kiblu???Jeden koles od was wylapal gonga a reszta bala sie podbic do 3 naszych chlopakow...W sumie to caly chuj zrobiliscie.Wpadniecie jeszcze w nasze lapy i zobaczymy wtedy jak przykozaczycie...

~do lysy 1980 | 2005-04-25 12:54

prawda jest taka ze jak motor do was sie wybierze to zaczniecie se dołki kopac na cmentarzu StAlOwIaK

~Hetmanek+Unia+Stal Rz | 2005-04-25 13:49

Mhhhhh pewnie!!!!!

~ULTRAS | 2005-04-25 14:08

MOTOR to leszcze !!!
Teraz sie na was przygotujemy i zobaczycie co to znaczy młyn !!!!

MOTOR nie ma wcale takiej silnej EKIPY, nawet nie ma konkretnego wsparcia, oprocz SLASKA.

tylko ZAMOJSKI HETMNAN KS !!!!
RKS pierdolcie sie !!!!

Do Boju Hetman !!! Do Boju KS !!!
JEBAĆ LUBELSKI RKS !!!!

~1934 | 2005-04-25 14:12

bez napinki panowie.. ja chcialbym zeby Stalowka nie spadla bo co nam zostanie w lidze . Szacunek ze przyjechaliscie , ale czemu tak pucujecie Motorowi ? My doskonale wiemy jaka to jest ekipa. A Wy chyba tez..... prawda..?

~TROLL's Hool'S | 2005-04-25 14:20

STALÓWKA zróbcie przetarcie MOTOROWI, zeby nie przyjechali pozniej do Zamościa na LESZCZA. Niech skurwysyny wiedzą że beda mieć taryfy ulgowej. CZEKAMY.

"HETMAN - STAL RZ. - UNIA H. - inni przyjazni"

~do hetmanów ! | 2005-04-25 14:25

My sie nie pucujemy Motorowi, ale po tym co pokazaliscie to serio jestescie tacy kurwa slabi u siebie na meczu NIC nie pokazaliscie !! Jeszcze 250 w mlynie hehe ;d czekamy na fotki, pozostaje niedosyt ze nie udalo sie wjechac z brama to wtedy wylapalibyscie, bo jestescie cieniasy !!

~h | 2005-04-25 14:45

I co wam dadza te bluzgi!!!Mecz juz dawno sie skonczyl i nic sie nie zmieni!!!A jak bylo to wie kazdy kto byl na meczu(stali ok.140, hetmana lekko ponad 200+Unia H.)Pozdro dla normalnych!!

Hetman&Stal Rzeszow&Unia Hrubieszow

~Leoś | 2005-04-25 14:47

pięknie cudownie i IV liga ...

~koles | 2005-04-25 16:48

czy sa jakies fotki z tego meczu?

~D | 2005-04-25 17:01

Dobra juz ochloncie:). Fotki beda lada dzien ( Gorzyce, Zamosc )

~hej | 2005-04-25 17:22

kiedy dokladnie beda fotki??:> bo ciekawe beda:D

~Unia | 2005-04-25 17:24

miło sie czyta jak układ wymienia sie w kolejnosci przed zgodą :) bez kitu w podpisach

~KNET | 2005-04-25 17:29

Nie zapominamy tez o naszych BLISKICH ziomkach z RUCHU CHORZÓW.

Hetman Zawsze z Wami.

HETMAN _ UNIA _ STAL RZ _ RUCH

BO RUCH TO TRADYCJA !!!!

~heh | 2005-04-25 18:29

hehe i kto tu sie komu pucuje :) hehe

~Khs | 2005-04-25 18:34

po co tu wpisy ludzi z Hetmana ? jak trzeba było to nie ruszyliście dup , tylko teraz nadrabaicie na necie!!!

~Khs | 2005-04-25 21:54

ULTRAS zdrowy Ty jesteś ? Mialeś okazje do wykazania sie kilkakrotnie , czemu tego nie zrobileś teraz to możesz pisac sobie :) i Spierdalać na księge nasza czy forum a nie sie błaźnic

~RAF | 2005-04-26 00:42

..HETMAN WLADCY WSCHODU..
...Zamojscy Kibice, Pierdola Lubelska Stolice..

~nieznany | 2005-04-26 10:44

huja prawda Hetman wyjechal dla pokazu ze oni niby sa zadymiarzami .Zobaczycie jak przyjedzie do was motor.Stalowki na mlynie okolo 140 a Hetmana 190-210

~HetmaniaK | 2005-04-26 19:47

Motor??ja go pierdole w sam leb...przyjada i nam wpierdola to fakt...niech wyskocza do ekipy z miasta odpowiadajacej liczby mieszkancow Lublina(okolo 350 tys.)np.Szczecin i niech pokaza jacy sa mocni pozdro...

~Cichy wielbiciel Hetmana | 2005-04-26 20:18

CWELE Z MOTORU !!!!
Popieram HETMANA !!!

Tylko Hetman

~piekny roman | 2005-04-27 04:04

a ja tam rucham baby , robie wałki, i kibicuje HETMANKOWI a tak na codzień to jestem ogrodnikiem z wykształcenia i z zawodu grabarzem a z zamiłowania jezdze winda i pluje na drzwi na 6 pietrze naraaa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 199 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 27 247 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 27 631 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 122 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01675