Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Nowego Sącza

Wyjazd do Nowego Sącza
W tą środę jak wiecie Nasza Stalówka gra swój 3-ci mecz wyjazdowy z rzędu. Tym razem gramy z Sandecją w Nowym Sączu. Tak więc zmobilizujcie się panowie a po raz kolejny pojawimy się tam przyzwoitą ekipą. Zbiórka przed wyjazdem jest o godz. 12:00. Koszt wyjazdu wynosi około 25 zł (ostatecznie wyjaśni się na zbiórce) + bilet na mecz 6 zł. Mecz jest o godz. 17:00, tak więc tym razem zbiórka nie będzie trwać zbyt długo i szybciej wyjedziemy. Jest to dla nas ważny wyjazd więc nawet nie zastanawiajcie się czy macie na niego jechać. Do zobaczenia jutro!

Komentarze (26)

~Szakal | 2005-04-26 12:22

Jedziemy do Sacza!!!Moze to byc bardzo ciekawy wyjazd wiec ruszmy dupy.Grozi nam 4 liga wiec moze to bys ostatni taki wyjazd na jakis czas...

~nieznany | 2005-04-26 14:04

moze nam sie uda wygrac.Niezapomniejmy ze jak bedziemy jechac przez mielec moga byc atrakcje

~Stalówka | 2005-04-26 14:23

Jutro zbiórka na SANDECJE o 12!!Mysle ze niema sensu wczesniej wyjezdzac niz o 13!!MEcz jest o 17 wiec mamy 4 godz. na dojazd , wiec starczy spokojnie z postojami!!Wiec do Jutra PIOZMKI!!..Only..STAL...pozdro dla RESOVI i Rakova..

~ | 2005-04-26 14:34

Takze juz przed 12.00 trzeba tam byc !!

~D | 2005-04-26 14:40

Tylko zeby nie bylo wiecej wpisow niz wyjazdowcow. Kto chce pojechac to pojedzie. Do jutra:)

~JAA | 2005-04-26 15:15

No to jak nie ma być więcej to się tylko raz wpiszę ;) a jutro to nie wcześniej niż 12:30

~Stalówka | 2005-04-26 15:20

Czekajcie jutro do 13 , bo pare osób odemnie ze szkoły sie wybiera ale niedamy rady wczesniej niz 12:45!!O tej bendizemy jush na BANK...:)pozdro..do jutra..

~... | 2005-04-26 16:25

do Stalówka:

No to akurat uważaj ze bedziemy czekac na Ciebie i kolegów :|.Zerwijcie sie z ostatniej lekcji.Inni tez maja szkole i nie narzekaja :]

~kibol | 2005-04-26 16:47

w marcu było mówione że wyjazd do Nowego Sącza będzie kosztował 30 zł !! a teraz jedziemy za 20 zł ?? hmm... dziwne ... żeby puźniej nikt nie był zdziwiony na zbiórce ...

~Keke | 2005-04-26 16:47

Zbiorka jest o godzinie 12.Mysle ze wyjazd ze Stalowej nastapi kolo 13 ale najlepiej zeby do tej pory byla juz zebrana kasa i wszystko zalatwione.Tak wiec jutro schodzimy sie kolo 12 zeby pozniej nie bylo zadnego ale.Aha wyjazd moze kosztowac troszke wiecej niz 20 zl wiec dobrze by bylo gdyby kazdy mial cos wiecej...

~kolo | 2005-04-26 17:17

Dobra jak sami wiecie wyjazd do Zamosci kosztowal nas po 20zl,wiec do Nowego Sacza bedzie kosztowal wiecej,DO Nowego Sacza jest ok.200km,wiec nie oklamujmy sie,trzeba wiece kasy!!!Ja sam bede musial sie zaporzyczyc na ten ATRAKCYJNY wyjazd,kto nie ma to niech sobie porzyczy od kumpla,itp.Jeszcze jedna sprawa,prawdopodobnie bedzie jechala z nami Resovia wiec przygotujcie sie na to,ze bedzie trzeba sie dodatkowo dolarzyc!!!To tyle,jutro o 12-00 zbiurka pod PKSem,rozpowiadajcie wszystkim znajomym,ze jutro jest wyjazd,trzeba pojechac w dobrej liczbie.

~Sandecja | 2005-04-26 19:05

No czekamy na Was, mam nadzieje ze bedzie "ciekawie". Do zobacznia na meczu.

~;] | 2005-04-26 21:00

Pana Brzezinskiego znam soboscie i on nie przyjmie obsady trenera gdzy ma to glepoko w dupie raz juz z nim w kulki polecicieli i mowil mi ze nie bedzie juz nigdy trenerme Stalowki a to dobry fachowiec

~Alfred | 2005-04-26 21:23

-to ja pierdole nigdzie nie jade...najpierw 20 potem 30 .....ludzie nie róbcie nas w chuja

~... | 2005-04-26 21:27

Alfred a kto mówil ze 30 ? :|

~Keke | 2005-04-26 23:16

Kurwa nikt nikogo nie robi w chuja ale nikt nie bedzie doplacal zeby inni mieli taniej.Jak ktos ma jakies watpliwosci to niech stoi przy wejsciu liczy kase a potem patrzy jak sie rozliczamy z kierowca.Wkurwia mnie takie cos...Zalatw sam do chuja pana

~... | 2005-04-27 00:01

Keke z całym szacunkiem ale czy potrzebna sa w Twojej wypowiedzi przeklenstwa ?:D.Chyba nie :).Oczywiscie rozumiem Twoje zdenerwowanie tematem ale przeciez mozna sie obyc bez tych zbednych słów :)...
Co do zalatwiania i rozliczania sie to ja tam nie mam nic przeciwko zeby bylo wiecej kasy :].I tak pojade wiec 5-10 zł. nie robi zadnej róznicy, a zreszta jesli ktos chce jechac to pojedzie, bez zadnych wymówek ze robia w **** z kasa :]

~Leoś | 2005-04-27 08:04

Mam propozycję w Tbg. jest dziadek Złotek, kręci mecze dobrze jak mietek bierzmy go i IV mamy pewna ........ i tak spadek i tak

~D | 2005-04-27 08:34

Alfred: nic sie nie stanie moze jak nie pojedziesz, skoro roznice ci robi 5-7 zloty to zostan w domu i wpisuj na ksiedze " wiecie moze jaki wynik ", "ilu pojechalo ze stalowej" itp:)
PApa:)

~kibic | 2005-04-27 10:21

Panowie dziemy jedziemy na ten mecz to jest jeden z najważniejszych meczy wyjazdowych w tym sezonie dla asekuracji wziąść sobie na ten wyjazd troche więcej kasy

~:( | 2005-04-27 18:22

w Saczu 0:0 Ozóg niestrzelił karnego!!!:(

~MHs | 2005-04-27 19:23

Sandecja - Stal St.W (0:1) :(

~MHs | 2005-04-27 19:24

Sandecja - Stal St.W (0:1) Wynik Końcowy :(

~S. | 2005-04-27 19:42

Gratulacje zwycięstwa...poziom meczu słaby...na trybunach z naszej strony też słaby...dużo psiarni i ochrony

~STALOWKA | 2005-04-27 20:06

czy wie ktos gdzie mozna zobaczyc fotki z meczu w Zamosciu??

~/\/\/\/\/\ | 2005-04-27 20:10

Mozna zobaczyc zdjecia z tego meczu ma forum:www.hetman1934.prv.pl.Pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 603 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 399 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 539 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 105 057 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01543