Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0), Adamus odetchnął

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0), Adamus odetchnął

Wyjazdowe łupy gorzyczan i stalowowolan
Ileż dobrego może sprawić jeden gol. Bramka strzelona przez Tadeusza Krawca w Nowym Sączu nie tylko wydobyła "stalówkę” z dna tabeli, ale dodatkowo uratowała Sławomira Adamusa, który w razie niepowodzenia musiałby komuś innemu przekazać trenerski stołek. Duże pochwały należą się Marcinowi Pacule i Markowi Kusiakowi z Tłoków. Ten pierwszy "zrobił” w Lubartowie karnego, drugi zachował zimną krew i gorzyczanie są już blisko ścisłego czuba tabeli.
SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL STALOWA WOLA 0-1 (0-0)
0-1 Krawiec (80, po zgraniu głową Drozda)
SANDECJA: Jachowicz 0 - Szczepanik 4, Świerad 5, Damasiewicz 4 - Basta 3 (57. Florian), Ciastoń 4, Szczepański 5, Bartkowski 5 (81. Zalewski), M. Gryźlak 5 - Nowak (30. Bodziony 6), Gurba 4 (72. Kudryk).
STAL: Wietecha 6 - Sałek 6, Drabik 6, Drozd 6, Kasiak 6 - Krawiec 7, Ożóg 5, Radawiec 6 (90. Skiba), Szarowski 5 (64. Włoch), Pająk 5 - Bednarz 6 (81. Pietrasiewicz).
Sędziował Tomasz Pacuda (Częstochowa). Żółte kartki: Szczepanik, Ciastoń - Szarowski. Czerwona kartka: Jachowicz (30. - faul w polu karnym na Bednarzu). Widzów 1000.
Już po I połowie goście powinni być w komfortowej sytuacji, bo przeważali i mieli szereg dogodnych okazji. W 10. min Piotr Jachowicz wygrał pojedynek z Danielem Radawcem, a 6 min później w ostatniej chwili uprzedził Stanisława Bednarza. W 17. min Mieczysław Ożóg huknął z woleja, ale piłka przefrunęła tuż nad poprzeczką. Największy zawód spotkał przyjezdnych w 30. min; Jachowicz sfaulował w polu karnym szarżującego Bednarza i za moment obejrzał czerwony kartonik. W bramce Sandecji stanął Stanisław Bodziony, a piłkę na 11 metrze ustawił Ożóg. Niestety, bramkarz Sandecji wyczuł jego intencje i nadal było 0-0.
Mimo przewagi liczebnej, w II połowie wypracowywanie sytuacji nie szło stalowcom zbyt dobrze. W końcu jednak goście doczekali się upragnionego gola. Z wolnego centrował Daniel Radawiec, Marek Drozd strącił piłkę głową na 7 metr, a Tadeusz Krawiec załatwił Stali 3 punkty.
Był to mecz zaległy z 18. kolejki.

 LEWART LUBARTÓW - TŁOKI GORZYCE 0-1 (0-1)
0-1 Kusiak (42-karny, faul Mitury na Pacule)
LEWART: Karnas 5 - Mitura 4, Bednaruk 5, Nowak 4 (58. Meksuła), Onofryjuk 5 - Szczawiński 6, Kaciczak 5 (76. Brozowski), Chrupała 4, Bordzoł 5 (76. Pisarczyk) - Kaczmarski 6, Klepacz 5.
TŁOKI: Petrykowski 8 - Piasecki 7 (90. Murdza), Lebioda 6, Gołąbek 6, Łatkowski 7 - T. Szmuc 0, Wtorek 7 (80. Gielarek), Ławryszyn 6, Kusiak 6 - Syguła 6, Pacuła 6 (90. Korzonek).
Sędziował Artur Radziszewski (Warszawa) oraz Jacek Gudyn i Tomasz Ostaszewski. Żółte kartki: Nowak, Chrupała - Szmuc, Lebioda, Wtorek. Czerwona kartka: Szmuc (86. za dwie żółte). Widzów 600.
W zaległym meczu z 2 kwietnia piłkarze Tłoków odnieśli bardzo ważne zwycięstwo, które pozwala im na dalszą walkę o drugą ligę. Dla gospodarzy porażka może okazać się przysłowiowym "gwoździem do trumny” w grze o trzecioligowy byt.
Zaczęło się obiecująco dla miejscowych; w 7 minucie Łukasz Kaciczak strzelał głową z 7 metrów ale najlepszy tego dnia na boisku Krzysztof Petrykowski był na posterunku. W odpowiedzi Tomasz Szmuc również uderzał głową ale bez efektu. Rozstrzygnięcie padło tuż przed przerwą - Marek Kusiak pewnie wykorzystał "jedenastkę”.
W drugiej odsłonie było dużo walki, a emocje zaczęły się w końcówce. Gospodarze wszystko postawili na jedną kartę, jednak strzały Borysa Kaczmarskiego i Marcina Pisarczyka zatrzymał golkiper Tłoków.

 W zaległym meczu 19. kolejki:
WIERNA MAŁOGOSZCZ - HUTNIK KRAKÓW 0-0

1. HEKO 21 44 37-23
2. Motor 21 43 35-13
3. Tłoki (s) 21 41 34-16
4. Górnik 21 37 33-17
5. Stal Rz. 21 36 30-24
6. Hutnik 21 31 27-15
7. Kmita(b) 21 30 29-28
8. Hetman 21 30 24-31
9. Wierna(b) 21 25 25-31
10. Pogoń L. (b) 21 24 24-20
11. Pogoń S. 21 24 17-33
12. Stal SW 21 20 15-26
13. Sandecja 21 19 18-31
14. Wisła II 20 18 17-26
15. Lewart (b) 21 18 16-30
16. Polonia 21 17 11-31

Żródło: Dziennik Nowiny

Komentarze (37)

~Wkoncu | 2005-04-27 20:01

No wkoncu ile mozna bylo czekac Gratukacjie

~Marcin | 2005-04-27 20:05

Noooo Nareszcie ... Czekalem Na To Jak Na Zbawienie ... Obawialem Sie Bo Sandecja Nie Tak Dawno Zremisowala Z Heko U Sibie Ale Dzis Gora Byla Nasza STALOWECZKA :D ... Oby Tak Dalej ZKS-ie :D 3mam Za Was Kciuki :D

Pozdro Dla Kibolow :P

~xxx | 2005-04-27 20:06

Kto strzelił bramke ???
A kto nie strzelił karnego ???

~ | 2005-04-27 20:09

78 krawiec tadeusz gol
a mietek spudlowal karniaka

~Ale sie ciesze! | 2005-04-27 20:09

Kurcze, wreszcie. No, widać kolejne światełko w tunelu. Tylko, żeby w sobote znowu nie zgasło...

~pazi | 2005-04-27 20:10

wiecie co mam pomysl
niech karen strzela Tomek Wietecha
no jest najpewniejszym punktem druzyny

~Kibic 666 | 2005-04-27 20:11

Teraz wszyscy bedą mówić, że Adamus to super trener, a potem wtopi i znów go będą wieszać. A ja mu gratuluje, bo według mnie jest bardzo dobry trener, ale nie ma kim grać ( z całym szacunkiem dla naszych piłkarzy)

~:: List gończy za kibicem | 2005-04-27 20:11

Krakowska prokuratura rozesłała dziś listy gończe za czwórką kibiców Cracovii, którzy pobili jednego z kibiców Wisły Kraków. Poszukiwani pochodzą z ulicy Teligii na krakowskim Prokocimiu. Mają oni już na koncie wyroki w zawieszeniu. Prokuratura zarzuca trzem udział w bójce z użyciem niebezpiecznych przedmiotów, a jednemu usiłowanie zabójstwa. 12 marca ok. 40 osoba grupa kibiców Cracovii napadła 16-latka udającego się z kolegami na mecz Wisły z GKSem Katowice. Krakowska prokuratura ostrzega, że za ukrywanie poszukiwanych grozi do 5 lat więzienia.

~ | 2005-04-27 20:13

gratuluje pilkarzom wygranego meczu!Oby tak dalej!widzicie,jak chcecie,to mozecie!!!Dzieki

~Nash | 2005-04-27 20:19

nie ma sie co rozklejac tylko niech tak dalej graja!!!!!!!!

~ | 2005-04-27 20:19

ciesze sie ze zwyciestwa ale i tak nie powinni grac w stalowce

~ | 2005-04-27 20:28

Cholera IV liga jak nic !!!!! :P

~ekhm | 2005-04-27 20:31

Mietek to sie juz do niczego nie nadaje, zeby karnego nie strzelic... ;/

~mareczek_drozd | 2005-04-27 20:37

Ciekawe jak tam Lewart : Tłoki
Licze na zwyciestwo Gorzyczan. Jak Tłoki wygrają to kolejna ekipa bedzie za naszymi plecami :D.

~kibic stali | 2005-04-27 20:38

wiedzialem ze wygraja wiezylem w to

FOREVER STALOWKA

~kibic stalowki | 2005-04-27 21:32

Czym wy się tak podniecacie??? Chcecie znać prawde to wam napisze. Zawodnicy złożyli się i opłacili sędziego i dzięki temu wygrali mecz bo chcieli zeby Adamus został trenerem. Wstawili sie za nim, zeby mogli dalej "pomiatać" nim na treningach.

~Zet Ka eS | 2005-04-27 21:37

Gorzyce pchneły Lubartów 1:0

~M.ZetkA | 2005-04-27 21:37

Sandecja Nowy Sącz-Stal Stalowa Wola 0:1
Lewart Lubartów - Tłoki Gorzyce 0 : 1
Wierna Małgoszcz - Hutnik Kraków 0 : 0
więc jesteśmy na 13 miejscu... jest dobrze, musimy w sobote wygrac z hutnikiem i tyle jak nie to po nas...

FORZA JUVE ! ! ! FORZA ZKS STAL ! ! !

~Zmierzch | 2005-04-27 21:39

Mietek podnietek-ty stary feście mało ci jeszcze??.........Nareszcie wygrana-jej smak jest zajebisty.........Pozdro Dla rakowa......28

~kibic 2 | 2005-04-27 21:40

Też mi się tak wydaje, tym bardziej, że etatowy pierwszy bramkarz Bodziony rozpoczął spotkanie na... ławce !
Dziwne, że mieliśmi i kartkę i karnego, no ale...

~ | 2005-04-27 22:28

ja pierdole mietek wypierdalaj ztej stalówki stary pryszczu :P huj mu w dupe jak można karnego nie strzelić.... no nie moge :( ale i tak dobrze że wygraliśmy w końcu ale co z tego jak teraz będziemy przegrywać jak ostatnio...... udało nam sie poprostu dzisiaj.... :P

~ | 2005-04-27 22:42

odwalcie się od Mietka. Najlepszym się zdarza...

~lol | 2005-04-27 22:43

czy ja dobrze widze ze stalowka wygrała??????? wooooooooooooooow jestem normalnie z was dumny, zauwazyłem ze gdy mietek strzela karne to kazdy mowi ze tylko on sie nadaje do piłki i wogole a jak nie strzeli to kazdy go wyzywa od starych dziadów:///// zastanowcie sie, pozdro

~Kredek | 2005-04-27 22:45

to już 3 nie strzelony karny z czego 2 byly na wage zwyciestwa !! Adamus zrób coś z tym ://

~misiek | 2005-04-27 23:29

eeeeeeee ludzie który to już karny niewykorzystany dajcie pokój, to kaleki a nie kopacze, w lidze niepełnosprawnych byliby w środku tabeli

~hfrfvwtb | 2005-04-27 23:42

Stalowki w saczu 65 w tym 6 Resovia przed na i po meczu spokoj mecz nudny jedyna atrakcja na stadionie to jakis chyba dobrze porobiony koles w bialej bluzie w mlynie sandecji tanczyl spiewal chuj wie co jeszcze robil jakby byl pierwszy raz na meczu po meczu psy eskortuja nas okrezna droga zeby tylko nie przez mielec ale z pewnych informacji wynika ze mielec nawet sie na nas nie szykowal a jeszcze cos byli dzisiaj na swoim wyjezdzie w okolo 40 osob po meczu atakuje ich wisloka mielec nie podejmuje walki wogole nie wychodzac z autokaru oj cos niedobrego dzieje sie z tymi chlopakami (wisloka atakowala ze sprzetem) no i chyba tyle tego wszystkiego mozna dodac ze na meczu wisialy fany cracovi gks-u Tychy i czarnych jaslo Pa

~Piotrek | 2005-04-27 23:54

Dodam jeszcze do poprzedniego wpisu, że piłkarze w drodze powrotnej zostali "zmotywowani"... ;d

~lubelak | 2005-04-27 23:57

zapytam z głupia przez kibiców czy przez zarząd?

~Hektor | 2005-04-28 00:08

Kibicu stalówki nie wypysuj bzdur bo gdyby chcieli sie złożyć zrobili by to w zamościu bo hetman już się utrzymał.a druga sprawa to kto wymyślił by tak wspaniały scenariusz nie strzelic karnego i czekac do 80 minuty na bramkę.Jesli życzysz żle stalowowolskiej piłce to po prostu nie jesteś kibicem nie byłeś i nie będziesz.

~Piniek | 2005-04-28 00:26

Tak tak słyszałem o zajebistej akcji z piłkarzami! jestescie dumni ?trzeba było jeszcze busa im przewrocic,lux!!!

~ | 2005-04-28 00:48

A jak Radawiec nie strzelil karnego nic nie sapaliscie :|.Dajcie sobie siana :].Wazne ze wygral i to sie liczy

~ktoś | 2005-04-28 07:08

ale opierdalacie miecia zle wam jeszcze ! miecu w ostatnich meczach wkoncu szczelil bramki tak wazne dla nas i to z karnego a teraz poprostu go wyczul bramkarz dzieki Mieciu ze jestes !!! i nie ma co mu dupy obrabiac bo jak by nie ona to bysmy z polonia nie wygrali !!!!!

~STK | 2005-04-28 08:19

brawo STALÓWKA mam nadzieje ze tak bedzie dalej i teraz bedziecie wygrywac nawet po 1:0 ciesze sie bardzo ze trener Adamus narazie nie opusci STALI i gratulacje dla Tadeusza Krawca za gola

~Lol | 2005-04-28 09:18

Brawo!najpierw zajebisty wjazd na płyte w dniu smierci Papieża ,teraz jakas zadyma z pilkarzami,pobijcie jeszcze ich rodziny i dzieci i opiszcie to dokladnie w ksiedze gosci :)

~mlody | 2005-04-28 11:50

No i jak przetelepaliscie pilkarzy to bardzo dobrze !!

~mlody2 | 2005-04-28 12:52

przetelapac to se mozesz napleta zjebie!!!

~KHS | 2005-04-28 19:55

No stalowka wygrala ŁoŁ hehe ale to dobrze, utrzymajcie sie :) Bedzie lepiej dla dobra 3 ligi. Pozdro z Zamoscia.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 26 115 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 58 362 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 19 457 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 067 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.01595