Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - HUTNIK KRAKÓW 1:1 (0:1)

STAL - HUTNIK KRAKÓW 1:1 (0:1)

STAL - HUTNIK KRAKÓW 1:1 (0:1)
0:1 Madejski 45'
1:1 Radawiec (z wolnego) 74'
STAL: Wietecha 6 - Kasiak 6, Drabik 7, Drozd 5, Sałek 5 (55' Pająk) - Krawiec 3, Szarowski 3, Ożóg 6, Radawiec 6 (86' Pietrasiewicz) - Juda 5, Bednarz 3 (46' Włoch 4 )
HUTNIK: Sotnicki - Stanula, Atanaskowicz (46' Wiącek), Pasionek, Kostera - Kaczor, Kwieciński, Stolarz (78' Kępa), Madejski - Jasiak (72' Antas), Czajka
Żółte kartki: Szarowski, Drabik, Krawiec - Wiącek
Sędziował Marcin Szrek z Kielc.  
Widzów 1000.

Komentarze (21)

~kibic | 2005-05-1 01:22

pojedynki z wierna i wieliczka zadecyduja o bycie w III lidze

~FW | 2005-05-1 08:43

Nie damy sie!!

~ | 2005-05-1 09:30

chwilow cos nie dziala ranking w typperze

~pachoł | 2005-05-1 09:41

ciezko teraz bedzie stalowce, jak nie kupia meczy

~ | 2005-05-1 10:02

Kiedy jest mecz z Wieliczką a kiedy z Wierną ?

~M.ZetkA | 2005-05-1 10:59

Ja to bym dał troche inne oceny... -

Wietecha 6 - Kasiak 7, Drabik 7, Drozd 5, Sałek 5 (55' Pająk) - Krawiec 2, Szarowski 2, Ożóg 6, Radawiec 5 (86' Pietrasiewicz) - Juda 5, Bednarz 1 (46' Włoch 4 )

Kasiak - zawsze dobra forma, chodził po prawej stronie, az miło było patrzec...
Radawiec - tragiczny mecz oprócz ładnie strzelonej bramki...
Krawiec - niech lepiej popracuje na kondycja...
Bednarz - tragedia, jego trzeba na ławe dac a w jego miejsce dac Pietrasiewicza...
Juda - młody i waleczny, bedzie z niego pozytek
Szarowskiego - na ławe, tragedia, on potrafi tylko podawac do tyłu[chociaz i to czasami mu nie wychodzi]
Ożóg - solidna firma, biegał przez cały mecz... młodzi powinni choc troche brac z niego przykładu
ogolna ocena dla mnie to 4 tylko za chęć dązenia do zdobycia wyrównujacej bramki...
jak nie wygramy z wierna i z kmita bedzie bardzo cięzko...

FORZA JUVE ! ! ! FORZA ZKS STAL ! ! !

~ZKS | 2005-05-1 11:00

Sa Fotki Z Meczu Z Hutnikiem ??

~ktos | 2005-05-1 11:22

Wietecha - możemy sie tylko cieszyc ze mamy tak solidnego bramkarza. Dzieki niemu mamy kilka punktow wiecej i nie jestesmy posmiewiskiem ligi.
Kasiak - obok bramkarza drugi najsolidniejszy zawodnik Stalowki.
Drabik - gdy przychodzil do Stali staral sie wiecej . Z kazdym dniem czuje sie coraz pewniej a co za tym idzie gra coraz slabiej
Drozd - po kontuzji nie moze sie odnalezc , calkiem inny grajek niz nas do tego przyzwyczail
Sałek - przypomina mi Wieprzęcia , głowa na dół i piłka w trybuny , nieraz uda sie ja wykopać w boisko.
Krawiec - w innych drużynach nie miałby prawa miescić się w składzie no ale tu jest Stalowa...
Szarowski - fatalna forma , która trwa od kilku sezonów , albo nie potrafi albo mu sie najwyraźniej nie chce
Ożóg - ambicji mu nie można odmówić, szkoda ze w niektórych meczach zamiast grac tylko się wydziera na innych.
Radawiec - niespełniony talent , ktory czasem zapomina ze pilka nozna to gra zespołowa
Juda - ciekawy chłopak , pasowałby idealnie do Stali w "spokojnym" sezonie ale na dzisiajszy dzien potrzeba nam z przodu tarana który zdobywa bramki , dobrze że go mamy ale ....
Bednarz - bezproduktywny z przodu , gra bo musi , lepiej mu to wychodziło gdy miał konkurencje ale teraz spokojny o miejsce w składzie tylko przebywa na boisku
Adamus - gdyby mu tak bardzo zależało na utrzymaniu Stali , podałby sie juz dawno do dymisji.

~do ktos | 2005-05-1 11:54

co do drabika to sie nie zgadzam
byles wczoraj na meczu??
drabik zagral zajebiscie w obronie
mial jeden blad !! tylko jeden
a Ty tu piszesz ze coraz slabiej

~ktoś | 2005-05-1 12:16

mowie o kilku meczach rundy rewanżowej a nie tylko o wczorajszym meczu .

~do ktos | 2005-05-1 12:19

wedlug mnie drabik jest filarem naszej desensywy po kontuzji drozda

~lukasz | 2005-05-1 12:26

drabik wczoraj byl jednym z lepszych na boisku. jakby nie on to porazka jak nic. on zatrzymal chyba w trzech akcjach sam na sam. co by bylo gdyby jego nie bylo, nawet nie chce mi sie myslec:/

~ktoś | 2005-05-1 12:33

zgodze sie z Toba , ale wczesniej jego gra m.in w Sokole czy poczatki gry w Stali były zdecydowanie lepsze niz obecnie. Dodam tez , że wole takiego jednego Drabika niz kilku graczy typu Szarowski czy Krawiec

~Stalowka90 | 2005-05-1 12:34

Juda najlepiej grał powinien miec 8 a z resztiom sie zgadzam --Pozro dla racovi i sovi

~xavery | 2005-05-1 12:49

szarowski i krawiec do lasu.wiecej drzew nam nie potrzeba.troche ich rosnie dookola stadionu.aby ta druzyna zaczela cos grac potrzeba trenera z charyzma ktory jak trzeba pokrzyczy a nie dziada adamusa.on powinien prowadzic druzyne z okregowki a nie 3-ligowa druzyne.brak tez klasowego napastnika.co z tego ze Juda kombinuje jak moze ale kto mu ma pomoc?? bednarz??

~kibic stali | 2005-05-1 13:58

drabik byl wczoraj najlepszy na boisku, i zgadzam sie ze gdbyby nie on to porazka!!!we wszystkich meczach jest on filarem obrony i nie wyobrazam sobie stalowki bez tego zawodnika!!!

~lool | 2005-05-1 14:57

zgadzam się z większością - Drabik obok Kasiaka i Ożoga grał najlepiej. zupełnie nie rozumię dlaczego Adamus wpuszcza od pierwszych minut Bednarza... przecież on w decydujących chwilach zwalniał jak tylko się dało całą akcję albo odgrywał do tyłu bo juz nic innego mu do głowy nie przychodziło. dobrze sobie radził na jego pozycji Włoch, który miał troche niecelnych zagrań, ale wprowadził z przodu więcej ożywienia. Adamus - out , Bednarz - out!

~pazi | 2005-05-1 18:42

panowie wedlug mnie ozdoba spotkania i okazaniem poziomu obu druzyn byl strzal Marka Drozda w ok. 30 min meczu - strzal zamiast prosto przed siebie do bramki to poszedl rownolegle do jego lewej reki i wylecial na aut :) dla mnie to byl hit tego meczu
Marek otrzymal brawa nawet od kibicow z Krakowa !

~lukasz | 2005-05-1 19:07

slabo ogladales mecz bo autu po tym strzale nie bylo. chyba radar pilke na glowke przyjal. ale potwierdzam strzal byl pierwszej marki:)

~pazi | 2005-05-1 19:32

aut chyba byl ale Radar probowal zagarnac pilke ale chyba mu sie nie udalo ale nie jestem pewny:)

~Zibi | 2005-05-2 08:18

A ja sie zastanawiam jaką rolę pełni tak naprawdę pan Batugowski ? bo odkąd przyszedł do Stali, to zespół gra fatalnie...Przecież jest doświadczonym trenerem i siedzi tu już pół roku, a efektów zero... Pozdro dla kibiców!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2028) » 1938fc (1332)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1054) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 125 552 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 931 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 077 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 741 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01779