Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi trenerów po meczu

Po meczu powiedzieli:
Robert KASPERCZYK (trener Hutnika): W pierwszej połowie moja drużyna bezbłędnie realizowała założenia taktyczne i mogliśmy znacznie wcześniej strzelić bramkę, bo trudno sobie wymarzyć lepszą sytuację od tej, którą miał Rafał Kwieciński, kiedy po jego strzale z bliskiej odległości piłka wylądowała na poprzeczce. W drugiej połowie w naszych poczynaniach był bałagan i im było bliżej końca meczu, tym coraz bardziej telepałem się ze strachu w obawie przed utratą drugiego gola. Stal grała bardzo ambitnie i nawet w ostatniej akcji meczu była blisko strzelenia nam bramki. Z wywalczenie w Stalowej Woli punktu jestem zadowolony, a także z 90 minutowego debiutu Pawła Czajki. Jeżeli w następnych meczach Stal będzie grała taką piłkę jak z nami dzisiaj, to nie będzie miała żadnych problemów z uratowaniem się przed spadkiem.

Sławomir ADAMUS (trener Stali): Po wygranej w Nowym Sączu, zależało nam bardzo na zdobyciu dzisiaj trzech punktów, ale nie udało się. Drużyna była zmotywowana i myślę, że widać było na boisku ogromne chęci do gry, ale często bywa tak, że jak się bardzo czegoś chce, to nie wszystko wychodzi. Niestety, tak to już jest, że nie wszystko w życiu się udaje… Po raz kolejny w tej rundzie straciliśmy bramkę w ostatnich minutach, w Gorzycach w 90., w Staszowie w 43., a dziś tuż przed zejściem na przerwę. Nie znajduje innego wytłumaczenia jak brak konsekwencji i koncentracji. Nie wygraliśmy, ale i z jednego punktu zdobytego w meczu z tak dobrym zespołem jak Hutnik, powinniśmy być zadowoleni. Trener Hutnika mówi o telepaniu się w drugiej połowie ze strachu, ale i ja miałem chwile grozy, gdy jego drużyna wyprowadzała szybkie, niezwykle groźne kontry.

Źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (17)

~m. | 2005-05-1 15:13

"Drużyna była zmotywowana i myślę, że widać było na boisku ogromne chęci do gry, ale często bywa tak, że jak się bardzo czegoś chce, to nie wszystko wychodzi. Niestety, tak to już jest, że nie wszystko w życiu się udaje…"

przydało się kilka słów kibiców po meczu z Sandecja !

~Nash | 2005-05-1 15:53

Jedno trzeba przyznac pilkarze dali z siebie wszystko widac bylo pelne zaangazowanie... na tyle nas stac ile pokazalismy w tym meczu wiadomo ze mecz meczowi nierowny czasem zdazy sie cos ustrzelic a czasem nie.... i jeszcze jedno poziom III ligowej pilki jest bardzo slaby ... calkiem Stal gra ladnie tylko gdy jestesmy z pilka na wysokosci pola karnego nikt nie wie co ma robic... z wyjatkiem Radara Mietka i Judy kazdy mysli tylko jak najszybciej pozbyc sie pilki... a te wrzutki w pole karne tez sa smieszne (aby tylko kopnac) niewazne czy do swojego czy nie... ale mysle ze przy odrobinie szczescia i wiekszej konsekwencji w grze stac nas na naprawde dobre wyniki... chlopaki prawdziwi kibice sa z wami na dobre i na zle....

~kudek | 2005-05-1 18:39

nie no mecz godny uwagi jak na 3 lige wszystko ok !!!!!!!!!!1

~ | 2005-05-1 21:27

To Kasperczak już ternuje inny krakowski zespół?
A podobno miał trenować Legie ?

To jak tak to z wyniku powinniśmy być zadowoleni !!!

~derby | 2005-05-1 22:51

a adamus nadal bedzie trenerem?i co teraz z wierna, znow wtopa?potrzebny jest wstrzas bo kolejek coraz mniej na uratowanie 3 ligi.

~pierdole | 2005-05-1 23:38

dzis pod MDK nasz zawdonik młodzieżowiec TELKA wraz z podajże szarym pili browce pod Mdk i oni mają grac???

~m. | 2005-05-1 23:51

to już im kurwa pić nie wolno ?

~szatany | 2005-05-2 00:08

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~szatany | 2005-05-2 00:32

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~szatany | 2005-05-2 00:32

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~m. | 2005-05-2 00:46

ale mecz jest w srode wiec... :]. Rozumie ze nie powinno miec to miejsce ale piłkarz to też człowiek i pić musi :)

~m. | 2005-05-2 00:46

ale mecz jest w srode wiec... :]. Rozumie ze nie powinno miec to miejsce ale piłkarz to też człowiek i pić musi :)

~e | 2005-05-2 09:07

to juz kurwa nie mozna sie napic ? pilkarzz tez czlowiek ! :) trening trenigiem a piwo piwem :) przeciez nie upijal sie ani nic to po co kurwa sie drzesz ;]

~zks | 2005-05-2 09:19

kiedy beda jakies fotki z tego meczu prosze o kontakt ???

~szatany | 2005-05-2 10:01

do "E" Piwskiem sie nie uchlał a szlugami sie nie zaciągal:)Moze za niedługo zacznie wciągać pilsy i też bedzie usprawiedliwiony bo tylko połóweczki...

~T | 2005-05-3 13:36

TELKA pil z SZARYM piwo pod MKD ??? pierdolnijcie sie w leb !!! nie dziwne ze qrwa ktos pilkarzy nie lubi jak pierdolicie takie glupoty...ktos jebnie plote i qrwa ponziej afery robicie...

~T | 2005-05-3 13:38

a poza tym TELKA nie pije takich sikow z Janowa jakie sprzedaja na tej wiejskiej imprezie...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 54 350 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 143 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 616 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 63 970 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.01813