Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Zadyma" w Stali Stalowa Wola

Wokół zespołu trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola jeszcze niedawno panowała "zadyma". Po słabych meczach nie wytrzymał zarząd klubu, grożąc zwolnieniem trenerów i zamrożeniem pensji piłkarzy. Nie wytrzymali kibice, którzy w chamski sposób grozili zawodnikom. A i w samej drużynie pojawiły się konflikty.

Wśród kibiców Stali pojawiła się opinia, że trener Sławomir Adamus źle przygotował zespół, w dodatku jest za dobry dla piłkarzy, traktując ich po "kumpelsku". No, ale nic dziwnego, w końcu z większością występował jeszcze na boisku...
- Początek rundy wiosennej przecież mieliśmy niezły, zremisowaliśmy z faworytami do awansu, Motorem Lublin i Tłokami Gorzyce, potem wygraliśmy z Polonią Przemyśl. Przyszła jednak wpadka w Staszowie i wszystko runęło - przyznaje Sławomir Adamus. - Dlaczego przegraliśmy z Pogonią, wytłumaczyć nie potrafię. Czy zespół jest źle przygotowany? Ja uważam, że nie. Po prostu niektórzy zawodnicy potrafią tyle, ile potrafią. Czy ja mam krzyczeć na kogoś, kto nie potrafi dobrze przyjąć piłki i ta odskakuje mu na trzy metry? Kiedyś na treningu trenowaliśmy strzały na bramkę i w pewnym momencie kazałem zejść z niej Tomkowi Wietesze. I co? Wiele strzałów nadal było... niecelnych. Krzyk tu nie pomoże, podobnie jak kary finansowe. Mamy taki zespół jaki mamy...
Kibicom trudno jednak uwierzyć, że takie nazwiska jak Ożóg, Wietecha, Radawiec, Szarowski, Krawiec, Kasiak, Drozd, Bednarz, piłkarze, którzy z niejednego pieca chleb jedli, nie potrafią stworzyć solidnej drużyny. - Według mnie niektóre z tych nazwisk są przereklamowane - jasno stawia sprawę trener Adamus. - Na dodatek w zespole są konflikty (nieoficjalnie wiadomo, że starsi piłkarze nie potrafią porozumieć się z młodszymi - przyp. ARKA), który nie pomaga nam w walce o utrzymanie. I ja ten konflikt widzę na boisku, bo to się przenosi na ligowe spotkania. Oczywiście mógłbym zdjąć jednego czy drugiego zawodnika, który wywołuje spory. I czasami to robię. Ale trudno czasem wpuścić na boisko kogoś wyraźnie słabszego...
Adamus przyznaje, że jego zespół nie jest gotowy do spadku. - Powinien zajmować ósme miejsce w tabeli - mówi szkoleniowiec. - Ale w trzeciej lidze trzeba walczyć. A tego często zawodnikom brakuje. Najbardziej boli to, że 90 procent z nich jest wychowankami klubu. No, ale jeżeli ja słyszę z ust młodego zawodnika, że on się o nic nie martwi, bo w czerwcu kończy mu się kontrakt i będzie mógł odejść, to ręce opadają...
Trener Stali ze spokojem oczekiwał na to, co postanowi zarząd klubu w jego sprawie. - Taki jest ten zawód - nie ukrywał Sławomir Adamus. - Tylko pytanie, czy gdyby przyszedł ktoś nowy, to nagle krzak od razu przemieni się w różę? Ja mam rozpisane konspekty z zajęciami Wisły Kraków, mam opracowania psychologów. Ale co z tego? Musimy po prostu wziąć się w garść i walczyć o cel, który przed nami postanowiono, czyli o utrzymanie.
Okazuje się, że zespół, gdy bardzo chce, to jednak potrafi, wygrał ważny mecz w Nowym Sączu z Sandecją 1:0.
W Stali może być lepiej, szkoda tylko, że z zespołem na dobre i złe nie są wszyscy kibice. Po meczach w Zamościu, a potem w Nowym Sączu, "szalikowcy" w skandaliczny sposób grozili zawodnikom.
- Po meczu w Zamościu jechaliśmy ze strachem w drodze powrotnej, patrzyliśmy tylko, w którym lesie zatrzymają nas nasi kibice - przyznał jeden z piłkarzy "Stalówki".
"Echo Dnia"

Komentarze (16)

~stal | 2005-05-2 11:34

po pierwsze to piłkarze grają dla kibiców ,apo drugie jeżeli przychodzimy na mecze jezdzimy z nasza drużyną a oni tego nie zauwarzaja i grają beznadziejnie to co mamy się cieszyć z tego że walczą o utrzymanie a nie o awans do 2 ligii to coś z drużyną i zarządem jest nie tak

~ | 2005-05-2 11:43

stary otrząśnij się! popatrz na składy innych drużyn i na ich możliwości a dopiero później pisz teksty typu walka o awans... fakt, że tę drużynę stać na więcej ale bez przesady co? mam nadzieję, że mimo wszystko się utrzymają a w następnym sezonie zrobią jakąś rewolucję w składzie i nie będzie już bronienia się przed spadkiem

~M.ZetkA | 2005-05-2 12:30

jest jeden pozytyw po tym meczu - pan sędzia Szrek... Od roku na stadionie Stalówki nie widziałem tak dobrego sędziego. " Gwizdał " bardzo dobrze, kartki pokazywał słusznie... Oby więcej było takich sędziów w III lidze... Brawa dla pana Szreka !!!
MuSiMy WyGrAć ! ! !

FORZA JUVE ! ! ! FORZA ZKS STAL ! ! !

~Zks | 2005-05-2 13:23

Ej bedą foteczki z meczu z Hutnikiem krakow jak tak to kiedy

~derby | 2005-05-2 13:54

ciagle tylko narzekania -ze nie ma kto grac,nie ma talentow,ludzie otrzasnijcie sie ,w 40 mln kraju nie ma talentow?,nie ma chetnych do gry za pieniadze?jakby nie prasa to taki JUDA tez bylby gdzies na dnie.pytam :kto sie stara znalezc zawodnikow do gry?! kilka lat temu poszedlem do klubu bo napisali ogloszenie :nabor do sekcji pilki noznej.przyszlo ok 20 osob.przyszedl jakis klient i pyta co tu robimy? pokazalismy mu ogloszenie-a ten zdziwiony(pewnie sekretarce sie cos przysnilo i wydrukowala ogloszenie o naborze).ok .klient przyniosl pilke.rzucil na jedno z bocznych boisk i podzielil nas na 2 druzyny.chlopcy pokopali 20 minut.i gosc nie wykazujac zainteresowania podziekowal wszystkim.takie jest podejscie do wyszukiwania mlodych ,zdolnych.bylem chyba najslabszym na boisku,ale widzialem chlopakow ze wsi ,ktorzy mieli takie pluca,biegali od jednego konca boiska do drugiego,dobra kiwke mieli,i co ? i olewka.wola pracowac z nieudacznikami ktorych wychowaywali od najmlodszych lat ale ktorzy nic nie prezentuja.a wogule to ilu pilkarzy rodem ze stalowej sie wybilo? jedyne nazwisko dla mnie to PIECHNIAK.

~derby | 2005-05-2 14:03

a tak wogole to ciekaw jestem jak NISKO sobie bedzie radzic w przyszlym sezonie w 4 lidze.widac ze tam pracuja mocno i walcza,zycze im aby weszli,do 3 ligi i pokazali tym pseudopilkarzom i pseudodzialaczom jak sie rozwiazuje sprawy organizacyjne,finansowe,i przede wszystkim jak sie walczy w kazdym meczu.

~mlody | 2005-05-2 14:46

Prawda jest taka ze jakby pilkarze dostali porzadny wpie*dol to by napewno zaczeli lepiej grac ... jak oni nie moge z rzutu karnego strzelic gola to o czym my tu rozmawiamy !!

~do mlodego | 2005-05-2 15:10

ty koles co tu za glupoty piprzysz jak bys mial choc troche poijecia o pilce to wiedzialbys ze karnego niejest tak latwo strzelic pajacu jeden i skacz juz to klupie gadanie zeby wpierd**ic pilkarzom bo jak dla mnie jestes tylko cwaniakiem ktory sie napina przez neta

~ktos | 2005-05-2 15:12

co jest z tym rankingiem kiedy bedzie dzialal

~pazi | 2005-05-2 16:10

nie wiem czy zauwazyliscie ale od 3-4 lat w STALÓWCE nie ma napastnika, ktory strzelilby w sezonie wiecej niz 10 bramek
ostatnim takim byl chyba Andrij Griszczenko !!

~Zigus | 2005-05-2 16:50

Jedno pytanie do Trenera Adamusa...Powiedzial ze zmiany nie chce przeprowadzac bo nie chce wpuscic slabszego zawodnika..ciekawe..gdzie on ich obserwuje jak nawet niema II druzyny zeby mogli grac gdzies ci mlodzi siedza prawie caly sezon na lawce bez zadnego ogrania i potem sie dziwicie ze niema mlodych dobrych zawodnikow!!! wiec ja sie pytam was gdzie maja grac ?? nie narzekajcie !!! trening meczowi nie rowny i kazdy trener wam to powie !! wiec skoro mlodzi typu luczakowski, pajak graja moze 90 minut lacznie przez runde to nie oczekiwajcie od nich cudow!! pozdro dla prawdziwych !!

~kibic 2 | 2005-05-2 17:05

Prawda jest taka, że przed sezonem trener Adamus nie chciał Judy, że za młody, za wysokie progi, a teraz co ???
Juda najlepszy obok Ożoga i Wietechy !
To właśnie nos trenera !!!

~derby | 2005-05-2 19:15

no wlasnie,nawet karnego nie ma komu strzelic.ludzie zapieprzaja w hucie po 8 godzin,to nic sie im nie stanie jak beda wiecej czasu trenowac.a niech zapieprzaja na boisku,az sie beda na nogach slaniac.nie pasuje to wypad.wielu za ich pensje jest chetnych do gry.SMUDA by sie przydal,wycisk by im dal konkretny,i opierdol tez.ktos napisal ze ci mlodzi nie maja gdzie grac.a wypozyczyc ich za darmo chocby do A klasy,jak sie chca wybic niech zapieprzaja.trening czyni mistrza

~Zigzi | 2005-05-2 22:48

No to jak ich wypozycza..to ciekawe kto tu bedzie na lawce...kolejnych szarowskich sprowadza co biora najwyzsze pensje na lawce...a moze kolejnech pielechow i pokrywki co grali w 2 druzynnie a brali duzo kasy...i latwiej jest byc zauwazonym w 3 lidze niz w A klasie.

~kibic stali | 2005-05-3 08:35

co jest z tym typerem

~bulu | 2005-05-10 09:56

pamietacie jak na tlokach kazdy nasz pilkarz bal sie strzelac karnego??wiec o czym my tu rozmawiamy skoro nasi pilkarze boja sie podejsc do rzutu karnego trzeba im dac porzadny wpierd*** to wtedy bedzie moze 3 liga

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1347)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 562 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 167 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 198 648 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 978 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01912