Wierna Małogoszcz  - Stal Stalowa Wola 0:0

WIERNA - STAL  0:0

STAL: Wietecha 6 - Kasiak 6, Łuczakowski 5, Drozd 6, Sałek 5 - Krawiec 2, Włoch 7, Ożóg 6, Radawiec 6 - Pietrasiewicz 6, Bednarz 2.
WIERNA: Maj - Piotrowski, Szpiega, Drej, Lniany - Piwowarczyk, Grzesik, Grzyb, Szymański - Fatyga, Gil

90' - koniec meczu
90' - w sytuacji sam na sam niewidoczny cały mecz Bednarz wprost w ręce Maja,
89' - żółta kartka dla Łuczakowskiego,
85' - ogromna przewaga drużyny Stali,
81' - strzał Radawca wybija przed siebie Maj, nikt jednak nie dobija piłki
80' - czerona kartka dla Szpiegi za zatrzymanie wychodzącego na czystą pozycję Pietrasiewicza
71' - zmiana w drużynie Wiernej, boisko opuszcza Fatyga a w jego miejsce wchodzi Kleszcz
66' - żółta kartka dla Krawca
64' - zmiana w Wiernej, Bień zmienia Grzesika
58' - żółtą kartką ukarany został Włoch
58' - groźna akcja drużyny z Małogoszczy, jednak strzał głową Fatygi minimalnie minął słupek,
46' - rozpoczęła się druga połowa,
44' - kolejkna akcja prawą stroną Włocha, do jego dośrodkowania nie dochodzi Pietrasiewicz,
42' - żółtą kartkę otrzymuje Sałek,
40' - Ożóg w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wiernej  strzela ponad bramką
35' - wyrównana gra z lekką przewagą zawodników Stali,
27' - strzał głową Pietrasiewicza po dośrodkowaniu Włocha z prawej strony łapie na linii bramkowej Maj, zawodnicy Stali domagaja się uznania bramki twierdząc że piłka minęła linię bramkową
25' - gra głównie w środku pola, bez akcji podbramkowych,
14' - niebezpiecznie pod bramką Stali, po rzucie rożnym spore zamieszanie na naszym polu karnym, na szczęście po strzale zawodnika Wiernej piłka nie trafia do bramki,
8' - piłka uderzona przez Radawca z ok. 20 m trafia w poprzeczkę,
4' - Pietrasiewicz po dośrodkowaniu z prawej strony z 8 metrów nie trafia w bramkę.
Mecz ropoczął się z 15 minutowym opóźnieniem.

Komentarze (103)

~ | 2005-05-3 10:46

to juz dzisiaj ten mecz??

~kibic stali | 2005-05-3 11:12

dzis naszych pilkarzy czeka trudna potyczka z beniaminkiem 3 ligi.Mam nadzieje ze STAL wroci z tej wyprawy z 3 pkt

DUMNII PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAZCE

STALOWKO ja zawsze bede z TOBA na dobre i na zle

~ | 2005-05-3 11:45

~kibic | 2005-05-3 12:47

ale kurwa maja stadion tam pewnie kurwa krowy sie pasa i czasami swinie ja stadion olimpijski pozdro dla kibolo RESOVI RAKOWA I STALOWKI 3majcie sie

~... | 2005-05-3 12:51

a u nich tam w ogule jest jakas trybuna bo ja nie widze hahahaha

~blejk | 2005-05-3 12:55

macie racje wieś jak chuj ale chuj z tym lepiej niech nasi kopacze uważaja na pobliskie byki zeby nie było kontuzji buhahah :D

~hehehe | 2005-05-3 13:06

nie no spoko... ale popatrzmy że tacy kolesie co im na boisku pasą się krowy grają lepiej od naszej Stalówki... Boże co za czasy...

~m. | 2005-05-3 13:28

Nieważny jest stadion, ważne jak grają. I widze na fotkach że robią krzesełka, których będzie wiecej niż na Stali.

~don king | 2005-05-3 17:05

ciągle mecz się nie zaczął,bo sołtys nie zagonił bydła do obory ma jeszcze 10 min i walkower dla naszych

~kibic | 2005-05-3 17:57

37 minuta O-O swinie kibicuja gospodarzom a nawet kury bo jajka zniosa : ale trzeba uwazac na byki bo jak sie wiernej ich jajami bawia to nasi beda miedz kontuze

~ | 2005-05-3 17:58

Juz mam relacje na zywo ;] ... łaski bez K :]

~K | 2005-05-3 18:00

a moze zeby było weselej ,zrobimy parodie relacji na zywo 42 min i cos tam.......dawajcie kto lepszy

~kibic | 2005-05-3 18:03

tloki wygraly;/;/;/;/ a nasi musza wygrac z eby w IV lidze nie grac z gorszymi wiesniakami jak mielec ;/;/ widelec pozdro dla stalowki

~ | 2005-05-3 18:06

40' - Ożóg w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wiernej strzela ponad bramką

~xavery | 2005-05-3 18:20

STAL: Wietecha - Kasiak , Łuczakowski, Drozd, Sałek - Krawiec, Włoch, Ożóg, Radawiec - Pietrasiewicz, Bednarz

46 minuta :
WIERNA - STAL 0:0

~ | 2005-05-3 18:24

50 minuta :

~pazi | 2005-05-3 18:27

Polonia Przemyśl 2-1 Pogoń Staszów

~ | 2005-05-3 18:36

58' - groźna akcja drużyny z Małogoszczy, jednak strzał głową Fatygi minimalnie minął słupek,

~don king | 2005-05-3 18:37

KMITA-LEWART 3:0

~ | 2005-05-3 18:38

~ | 2005-05-3 18:39

Stal mimo porazki i tak pozostanie oczko wyzej niz miejsce spadkowe ... ale licze na wygrana !!

~Jaś Fasola | 2005-05-3 18:39

Godzina gry i wciąż lipa:(

~KIBIC | 2005-05-3 18:40

I TAK 4 LGA sTALOWKA

~ | 2005-05-3 18:40

Leszpy remis niz porazka :) ... oby nie przegrali !

~Bolek | 2005-05-3 18:41

oczko wyzej niz ostatnia pozycja w tabeli... a w strefie spadkowej i tak zostaniemy w przypadku porazki

~ | 2005-05-3 18:42

Jestemy teraz na 14 :] ... po podliczeniu meczu Lewartu i Poloni ...

~xavery | 2005-05-3 18:43

jesli bedzie remis a sandecja przegra a pewnie tak bedzie to bedziemy na 12

~ | 2005-05-3 18:44

na 13 :P

~xavery | 2005-05-3 18:44

64' - zmiana w Wiernej, Bień zmienia Grzesika

~stalowiak26 | 2005-05-3 18:57

stalowko my wierzymy!graj na calego do upadlego o pelna pule!

10 minut nadzieji :(

~ | 2005-05-3 18:59

85' - ogromna przewaga drużyny Stali

~! | 2005-05-3 18:59

Nawet remis dobry:>

~Jaś Fasola | 2005-05-3 19:00

Żeby tylko na jakąś kontre się nie nacieli:/

~ | 2005-05-3 19:01

adamus wpuscil pietrasiewicza od poczatku i cos gra.zamiast bednarza juda powinien grac

~tom | 2005-05-3 19:03

gollllllllllllllllllll 88 salek

~ | 2005-05-3 19:04

90' dalej 0:0 :(((

~xavery | 2005-05-3 19:10

po chuj ten bednarz gra?? juda choc ma 17 lat jest od niego o niebo lepszy a ten pietrasiewicz gra malo ale cos probuje

~ | 2005-05-3 19:11

Bednarz to frajer :|

~don king | 2005-05-3 19:12

drewniany Bednarz po ch.. nam taki słabiak podobno cały mecz się opierdalał złób

~don king | 2005-05-3 19:14

w pizdół z 2 strony 1 pkt jest,ale atak do wymiany

~stal | 2005-05-3 19:20

ale w sumie nie narzekajmy na Bednarza lepszy remis niz porazka ale moze Bednarz jeszcze cos pokarze jestem pewien ciekawe czy byki i swinie sie na nas rzucily po meczu po remisie i lepszej grze stalowki hehehe Pozdro dla kiboli STALOWKI

~xavery | 2005-05-3 19:20

Heko Czermno 5-1 Pogoń Leżajsk Kmita Zabierzów 3-0 Lewart Lubartów Wierna Małogoszcz 0-0 Stal Stalowa Wola
Hutnik Kraków 1-0 Stal Rzeszów Hetman Zamość 1-0 Wisła II Kraków Polonia Przemyśl 2-1 Pogoń Staszów Tłoki Gorzyce 1-0 Górnik Wieliczka Motor Lublin 5-0 Sandecja Nowy Sącz

~` | 2005-05-3 19:24

kurde nie mogą sie przelamac i nie maja szczescia :( jak nie slu[ek to poprzeczka to w rece bramkarza :/

~ | 2005-05-3 19:31

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki

~Stalowiec | 2005-05-3 20:03

Drabik nie gral? Juda nie gral? Czyzby za kartki?

~tomilidzons | 2005-05-3 20:08

Po chuj Adamus trzyma tego Bednarza na boisku Kolejny mecz i znowu nic na boisku nie robi a jak juz ma sytuacje to podaje bramkarzowi Jeszcze zdjol Jude co on co mecz jest jednym z najlepszych na boisku Widac jak koles zna sie na pilce w nastepnym meczu powinien grac Juda z Pietrasiewiczem a tego Bednarza wujebac na lawke

~m. | 2005-05-3 20:16

Remis jest dobry ! Teraz licze na 3pkt z Kmitą Zabierzów !

~pazi | 2005-05-3 20:24

ja kurwa proponuje atak z Kmita Pietrasiewicz i Juda bo jak kurwa znowu zobacze tego móła Bednarza to jebne temu pseudotrenerowi adamusowi !! :]

~adamek | 2005-05-3 20:55

był ktoś od nas ?

~zks | 2005-05-3 20:57

Kiedy do Adamusa dotrze ze Bednarz sie nie nadaje do gry,Juda grzeje lawe a ten stary wapniak tylko oslabia nasz zespol,postawic od poczatku na Pietrasiewicza i Jude,a Bednarza ewentualnie na 15 minut,a tak to stawia z uporem na tego pseudonapastnika ktory widac nie ma kondycji i caly mecz przechodzi.

~m. | 2005-05-3 20:57

Liverpool 1-0 Chelsea !
Liverpool tak trzymać ! Bo mnie wQ cwaniaki z Londynu ! Myślą że mają Abramowicza to mogą mieć wszytko !

Go, go, go LIVERPOOL ! :)

~kibol ZKSu | 2005-05-3 21:05

Adamus wypierdalaj!!!!!!! Remis to jest porażka!!!!!

~Fan Adamusa | 2005-05-3 21:36

Adamus ty huju jak nie bendzie 6 punktow w trzech najbliszszych meczach o wypierdalasz !!!!!!!!!! myslisz ze jestes tak jak Inter remis jest dobry jak tak myslisz to jestes w blendzie i kibice ci to mogom moment z głowy wybic tu jest POLSKA i tu remis jest porazkom a przegrana klęskom

~m. | 2005-05-3 21:52

Szkoda słów na wasze komentarze ;]

~-=-SkOlKo | 2005-05-3 22:38

ano szkoda tego co piszecie.. Wcześniej były wpisy że już lepszy remis niż porażka a teraz że remis to porażka :D jestescie naprawde żenujący

~ | 2005-05-3 22:42

hehe jakby stalowa miala murinio to i tak nic by z niej nie zrobil nie adamus jest winny tylko pilkarze !!!!!!!!!! bo to oni graja

~ | 2005-05-3 22:46

a taktyki zeroooooo to jest kopanina adamus co moze zrobic?
Jak powiedzial szpakowski: ze taktyke ustala trener a zrealizowac musza ja zawodnicy" :/ a my takich nie mamy

~ | 2005-05-3 22:51

brawo Dudek!!! :D

~ | 2005-05-3 22:52

Liga Mistrzów: Liverpool w finale!

Liverpool w finale Ligi Mistrzów! W rewanżowym spotkaniu na Anfield Road „The Reds” pokonali Chelsea 1:0 (1:0). Pierwszy mecz na Stamford Bridge zakończył się bezbramkowym remisem.

Liverpool rozpoczął spotkanie piorunująco! Już w 4. minucie Steven Gerrard zagrał prostopadle w pole karne do Milana Barosa, ten minął Cecha, ale nie zdołał skierować piłki do siatki, bo był przytrzymywany przez czeskiego bramkarza. Na szczęście dla „The Reds” w polu karnym był także Luis Garcia, który z kilku metrów skierował piłkę do bramki obok desperacko interweniujących obrońców Chelsea. Piłka minimalnie przekroczyła linię bramkową, ale sędzia bez wahania uznał gola.

Pierwszą dogodną sytuację do zdobycia gola piłkarze Chelsea stworzyli sobie w 24. minucie. Po błędzie Garcii przed polem karnym przy piłce znalazł się Joe Cole, ale piłka po jego strzale z ostrego kąta przeleciała nad poprzeczką bramki Jerzego Dudka. Po chwili naszego bramkarza zatrudnił Geremi, który zbyt głęboko dośrodkował piłkę w pole karne.

Do końca pierwszej połowy częściej w posiadaniu piłki byli piłkarze z Londynu, ale ich ataki rozbijały się o świetnie zorganizowaną obronę Liverpoolu. Jerzy Dudek był praktycznie bezrobotny i ograniczał się do wykopywania piłki po nieudanych akcjach rywali.

Po zmianie stron pierwszy strzał na bramkę oddali piłkarze Liverpoolu, ale piłka po uderzeniu Riise w znacznej odległości minęła bramkę Cecha.

Pierwszy strzał na bramkę Dudka goście oddali dopiero w 17 minucie drugiej połowy. Z rzutu wolnego uderzał Droga, ale piłka przeleciała nad bramką Liverpoolu. Kilka minut później Chelsea ponownie wykonywała rzut wolny z około 25 metrów. Tym razem celnie uderzył Lampard, ale Dudek popisał się znakomitą interwencją.

Przez ostatnie 20 minut meczu piłkarze Mourinho niemal cały czas przebywali na połowie Liverpoolu. Trener Mourinho postawił wszystko na jedną kartę. Na boisku pojawili się Kezman i Robben W 75. minucie na bramkę naszego bramkarza groźnie uderzał ten drugi. W rewanżu Cisse próbował zaskoczyć Cecha główką z 10 metrów, ale bramkarz Chelsea nie miał kłopotu z wyłapaniem piłki.

W 83. minucie kibice Liverpoolu zamarli, gdy piłka odbita przez Traore po dośrodkowaniu Robbena o metr minęła bramkę Dudka.

Dwie minuty później sędzia na chwilę musiał przerwać spotkanie po tym jak na murawie pojawiło się kilku kibiców.

W końcówce spotkania dobić rywali mógł Cisse. Piłka po jego strzale o pół metra minęła bramkę gości.

Ze względu na przerwy w grze sędzia Michel przedłużył spotkanie aż o sześć minut, jednak nie pomogło to piłkarzom Chelsea w strzeleniu gola, który dałby im awans do finału w Stambule. W ostatnich sekundach spotkania Gudjohnsen nie trafił z kilku metrów do bramki "The Reds".

Jerzy Dudek jest pierwszym Polakiem, który wywalczył awans do finału Ligi Mistrzów. Wcześniej w finale Pucharu Europy Mistrzów Krajowych zagrali i wygrywali Zbigniew Boniek i Józef Młynarczyk.

Liverpool – Chelsea 1:0 (1:0)
Bramka: Garcia (4 min.)

~Gremlin | 2005-05-4 08:43

a ja myślałem, że mecz dzisiaj. Do cholery , nawet spiker mówił w sobote, że nasi grają w środę wyjazd. no nic, pozdro dla fanów Stalóweczki

~Cyc-u | 2005-05-4 11:04

Liverpool miazdzył wczoraj dopingiem... ich You'll never walk alone zaspiewane po meczu po prostu ...miazga :)