Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bezpłatna transmisja z meczu.

Bezpłatna transmisja z meczu.

Mecz z Olimpią Elbląg zostanie rozegrany bez udziału publiczności.
Wszyscy Kibice będą mogli oglądać DARMOWĄ TRANSMISJĘ LIVE z tego spotkania. 
Nikogo to nie uszczęśliwia... ale w tej sytuacji nic nie możemy zrobić. 
Na stadion nie będą mieli wstępu również przedstawiciele mediów.
Dopingujemy Stal wszelkimi możliwymi sposobami.
HEJ STAL!!!

 

Komentarze (95)

Filip kacper k. | 2020-03-12 14:59

» http://www.90minut.pl/news/303/news3.....

Z kazda minuta spadek coraz blizej

Stary stalowiak | 2020-03-12 15:12

Tak jak juz wiemy,w tej sytuacji mozemy jeszcze liczyć tylko na cud.Żeby wskoczyć na bezpieczne miejsce musimy bezprzecznie ten mecz wygrać i liczyć na potkniecia Skry na Widzewie,co jest realne,ale już mniej realna wygląda sytuacja z Siedlcami,muszą przegrać z Gryfem,wtedy wyprzedzamy ich,bo w meczu bezpośrednim tam u nich wygralismy.Jest to możliwe i wykonalne,ale czy Gryfowi który juz spadł będzie aż tak zależało?Wątpię. Rozgrywki już nawet po tej kolejce mogą bć zakończone,bo nadchodzi dopiero kulminacja tej zarazy,wiec trzeba mieć małą nadzieję'Jesłi wiara czyni cuda,My wierzymy ,że się uda'.

Młodynie | 2020-03-12 15:15

a klub może by wydał stanowisko w tej sprawie ? jak nas tak załatwią to trzeba uruchomić prezydenta i wystosować pisma do odpowiednich osób

Młodynie | 2020-03-12 15:19

Przecież ten pana Kożmińskiego można ruszyć aby coś zdziałał

Stalowiak1938 | 2020-03-12 15:20

Lecimy i tyle i nic nie poradzimy... Ale jeśli wiara czyni cuda...?

Młodynie | 2020-03-12 15:24

napewno trzeba walczyć jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest anulowanie ligi opcja druga sprawa Siedlec opcja trzecia ktoś nie dostanie licencji np Bełchatów w 1 lidze

Stary_kibic40 | 2020-03-12 15:26

Póki piłka w grze, trzeba trenować i walczyć do końca. Czkawką się może odbić to granie szydełki na 0-0....

1938fc | 2020-03-12 15:28

Jeszce nie lecimy , macie info dobrze wiecie ile pójdzie pozwów do sądu, nie można tak skończyć sezonu. Spokojnie czekamy na info

Maxtor84 | 2020-03-12 15:54

Do 1938FC moga tak skończyć i nic nie zrobimy wystarczy że jeszcze jakie 2-3 drużyny z obawy o zdrowie odmówią gry i będzie po zawodach a my spadamy bez żadnej wymówki

Filip kacper k. | 2020-03-12 16:10

Podobnego zdania, co w Legionowie, są również w Katowicach. GKS na swojej stronie internetowej właśnie zamieścił pismo, które wysłał dziś do PZPN. ?W nawiązaniu do Uchwały nr III/42 z dnia 12 marca 2020 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników imprez wnosimy o natychmiastowe zawieszenie rozgrywek II ligi piłkarskiej do odwołania? ? czytamy w nim. ?Nadrzędną wartością ponad wszelkie inne, z naszego punktu widzenia jest bezpieczeństwo i zdrowie uczestników imprez w tej szczególnej sytuacji? ? argumentują działacze katowickiego klubu.

Można się spodziewać, że to nie ostatni taki przypadek, a rozegranie następnych spotkań stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.


Trzeba sie pogodzic. od jesieni 3 liga i mecze z Motorem, Siarka itp

Okulickiego | 2020-03-12 16:13

Póki co w sobotę gramy z Olimpią i Trzeba robić wszystko aby Wygrać....!!!!.... Jednocześnie licząc że rozgrywki Nie zostaną przerwane.... A jeśli nawet to co...???? Nie takie kluby spadały niżej niż III liga i podnosiły się....!!!! O Wszystkim tak czy inaczej decyduje Kasa.... Nawet jak polecisz niżej a masz kasę to utrzymasz zawodników i spokojnie awansujesz za rok.... To jest najważniejsze.....! !!! Ale póki co na tą chwilę gramy z Olimpią i albo podchodzą grajki do meczu na serio i odpowiedzialnie albo sobie robią żarty.... Ja nie chcę słyszeć że po raz kolejny były sytuację i nie wykorzestane.....!!! ! Dość mam tych tłumaczeń...!!!

Maxtor84 | 2020-03-12 16:16

GKS Katowice chce zawieszenia rozgrywek

Młodynie | 2020-03-12 16:19

jakie zawieszenie anulowanie pozatym można przeczekać aż sytuacja się uspokoi i dokończyć ligę np na wiosnę

Maxtor84 | 2020-03-12 16:22

Myślisz że tak szybko się unormuje jak wynalezienie szczepionki ma zająć 18 miesięcy

Młodynie | 2020-03-12 16:23

a co da przerwanie ligi teraz jak przez najbliższy sezon też nie będzie można grać ?

Młodynie | 2020-03-12 16:25

ewentualny mecz w 3 lidze na wiosnę 2021

Młodynie | 2020-03-12 16:25

to lepiej zawiesić ligę i w 2021 dokonczyć obecny sezon a potem zacząć nowy

Stallzks | 2020-03-12 16:58

Moim zdaniem ligi zostaną zawieszone i nie dokończone w sytuacji takiej jaka jest w Realu Madryt lub Juventusie- analogicznie zawodnik dostaje wirusa reszta musi przejsc kwarantanne. Już Ci na górze będą to układali jak to zakończyć, najprawdopodniejszy scenariusz to zakonczyc lige z aktualna sytuacja tabeli.
Idąc tym tokiem rozumowania musimy jak najszybciej wydostać się ze strefy spadkowej, bo co jak co ale ani razu nam ta sztuka się do tej pory nie udała...
Więc APEL do PIŁKARZY; 3 PKT Z ELBLĄGIEM I 3 PKT Z ŁĘCZNĄ - pewnie dwie ostatnie kolejki w tej lidze. Jeśli nie wygramy z elblągiem u siebie tto znaczy że nie ma o czym gadać i lecimy z hukiem.
Pozwy? to tak jakby pozwać koronawirusa dlaczego się rozpowszechniasz...

Stallzks | 2020-03-12 17:06

Jeżeli okaże się, że jakiś zawodnik czy członek sztabu jest chory, czego mam nadzieję nie będzie, to rozgrywki zostaną przerwane. Decyzje o tym podejmą władze ligi, nie federacja. Na teraz nie założyłbym się, czy odbędzie się najbliższa kolejka ekstraklasy, bo za trzy godziny może się okazać, że ktoś jest zakażony - dodał.

- Jeżeli jutro okaże się, że nie będziemy grać, to rozgrywki będą zawieszone, nie przerwane. Legia nie będzie jeszcze mistrzem, bo sezon możemy dograć do 21 maja. Tak naprawdę są trzy scenariusze: pierwszy, idealny (kończymy sezon 15 maja po rozegraniu 37 kolejek), drugi: jeżeli sezon zostanie przerwany, to ustalamy dodatkowe kolejki z terminem granicznym 21 maja. Trzeci scenariusz: kończymy sezon i za wiążące bierzemy wyniki z ostatniej rozegranej kolejki. Innych opcji nie ma - zakończył.

Stallzks | 2020-03-12 17:09

Więc jest to kwestia najbliższej kolejki, wygrywamy, przeskakujemy Skrę, może Siedlce umoczą to się utrzymujemy. Jeśli bedziemy na 1 miejscu spadkowym to też jest szansa że ktoś nie przystąpi do rozgrywek, a więc piłkarze z Elblągiem o być albo nie być.

1938fc | 2020-03-12 17:57

Jest zapis że nie wolno zmieniać zasad w czasie rozgrywek a właśnie PZPN zmienił dlatego mówiłem że mogą pójść wezwania do sądu

Młodynie | 2020-03-12 18:00

Dokładnie tak jak Siarka chciała zmienić przepisy aby ich rezerwy awansowały do 4 ligi wtedy nam przyznali rację

Filip kacper k. | 2020-03-12 18:02

Panowie, dzis wieczorem bedzie komunikat klubu.
Regulamin został uchwalony.
Lecimy i trzeba sie z tym pogodzic.

Stallzks | 2020-03-12 18:04

Żadne odwołania do sądu tu nie pomogą. Wygrać z Elblągiem i mamy ligę uratowaną. Nie wygrywamy to znaczy że lecimy z hukiem.

Młodynie | 2020-03-12 18:11

jak jak zapewne mecz z Elblągiem nie dojdzie do skutku jedyny ratunek to odwołania i protesty jak droga sportowa już zamknięta .Mówię powołać sie na przykład naszych rezerw argumentując że nie zmienia się zasad w trakcie sezonu

Młodynie | 2020-03-12 18:13

jednorazowo powiekszyć ligę a w następnym sezonie więcej spadkowiczów Gryf i Legionowo odstają wyraznie więc mogą spaść ale o utrzymanie bije sie jeszcze kilka zespołów

Okulickiego | 2020-03-12 18:42

Zanim co poniektórzy tu napiszą o licytacji czy spadamy czy nie . Proszę ze zrozumieniem przeczytać kilkarazy decyzję PZPN z dnia dzisiejszego ze szczegówlnym uwzględnieniem spraw bezpośrednio nas dotyczących:

Mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi i II ligi oraz Totolotek Pucharu Polski będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

Art. 2 1) Jako kolejność drużyn w końcowej tabeli rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek.

2) Za ostatnią rozegraną kolejkę rozgrywek przyjmuję się tę, w ramach której zostały rozegrane wszystkie zaplanowane mecze lub w sytuacji nierozegrania pojedynczych meczów zostały one zweryfikowane, zgodnie z postanowieniami regulaminów rozgrywek lub Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

Cały Art.3 dot. zmian rozgrywania meczy. Ale najważniejsze jest Pierwsze zdanie dzisiejszej decyzji.

I nie ma się co nakręcać spadamy czy nie spadamy itp. Najważniejsze jest zwycięstwo z Olimpią ....!!!!!

Młodynie | 2020-03-12 18:43

Jak GKS i Legionovia nie chcą grać

Pazimieh | 2020-03-12 18:48

Bo przy takich zasadach nie mają o co. Jedyne drużyny, które będą chciały grać to my, Srka i Resovia.

Młodynie | 2020-03-12 18:51

powinni zlikwidowac spadki w tym sezonie i dołączyć mistrzów 3 ligi za rok wiecej ekip spada chyba jedyne uczciwe rozwiązanie

Stallzks | 2020-03-12 18:55

Z Olimpia o być albo nie być, bo to pewnie ostatni lub przedostatni mecz w tym sezonie. Wygrywamy liczymy się w walce o utrzymanie, każdy inny wynik wiadomo co oznacza. Tyle w temacie teorii

Młodynie | 2020-03-12 18:57

ja nie rozumiem tej decyzji w Serie A nikt nie spada tylko w nowym sezonie więcej drużyn i ta decyzja nikogo nie krzywdzi a tutaj spuszczają przy zielonym stoliku 10 klubów z 3 szczebli rozgrywkowych

Okulickiego | 2020-03-12 18:59

GKS i Legionovia nie chcą grać bo widocznie mają w tym jakiś cel. Boniek przed chwilką gadał że ta dzisiejsza decyzja jest na dziś bardziej się skupił na tym aby nie powtórzyła się sytuacja jaka jest teraz we Wloszech gdzie u zawodnika wykryto wirus. (Juventus) Powiedział że ta decyzja może być cofnięta wszystko zależy od rozwoju sytuacji. Nadnienił również że Nikt nie będzie miał możliwosci do wykorzystania wirusa dla swoich celów.

Młodynie | 2020-03-12 19:05

kiedy oswiadczenie klubu ?

Jefrey | 2020-03-12 19:10

Młodynie-tu jest Polska nie Italia 2 liga to nie serie a ,kogo obchodzi jakaś Stal czy Skra lub Resovia w Warszawie ważne by Legia była pierwsza

Stallzks | 2020-03-12 19:12

Sytuacja jest kryzysowa więc robią to co uważają za słuszne. Widzimy i obserwujemy to co się dzieje, a będzie jeszcze większa transmisja wirusa więc maksymalnie dwie kolejki się odbędą po czym zamkną lige na tym na czym ona stanie. Od dwóch meczy albo i nawet jednego zależy nasze pozostanie w tej lidze. hehe co to się porobiło.

Filip kacper k. | 2020-03-12 19:14

W 2 lidze zarządzono internetowe głosowanie wszystkich klubów, czy chcą grać, czy nie chcą.

Stallzks | 2020-03-12 19:19

Szkoda, to jest ich praca. Czy w Waszym srodowisku pracy tez robicie coś takiego jak głosowanie czy przychodzimy do pracy czy też nie? Piłkarze bez udziału publiczności są otoczeni maksymalnie 30 ludzmi dookoła są to rywale sztab itd. A w Waszych srodowiskach pracy ilu jest ludzi? czesto ponad 50 w skupisku. Dla mnie troche to wygląda na cykorzenie z ich strony ale to jest moje zdanie.

Filip kacper k. | 2020-03-12 19:22

dokladnie, ciekawe czy beda tak samo cwani w przypadku rezygnacji z pensji w tym samym czasie

Lubelak | 2020-03-12 20:45

Info z dzisiejszego głosowania i rozmów II ligi:

» https://www.dziennikwschodni.pl/spor.....

Filip kacper k. | 2020-03-12 21:32

W głosowaniu tylko 4 klubu chce grac. To koniec

Młodynie | 2020-03-12 21:33

Ale reszta chce zawieszenia rozgrywek a nie zakończenia

Filip kacper k. | 2020-03-12 21:36

To przeczytaj regulamin

Daro | 2020-03-12 21:37

To nie jest cykorzenie to jest specjalna zagrywka. Większość klubów jest zadowolona z pozycją w tabeli albo pogodzona z sytuacją (Gryf i Legionovia które już tak czy siak spadły). Zawieszenie rozgrywek teraz jest równoznaczne z zakończeniem sezonu bo lepiej niż teraz przez przynajmniej 2 miesiące nie będzie.

Jak dla mnie jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest w przyszłym roku powiększenie tymczasowe lig do 18 dla ekstraklasy, 20 dla 1 ligi i 22 w drugiej. Nikt nie spada a zespoły oprócz barażowego miejsca awansują bo baraże i tak nikomu nie dawały pewności. Drugim rozwiązaniem jest anulacja sezonu czyli rozpoczęcie kolejnego tak jakby obecnego nie było.

Załatwili nas przy stoliku i tyle.

Młodynie | 2020-03-12 21:42

nasi chłopcy chcą grać nawet jeśli spadniemy to chcieli walczyć i trzeba to docenić miejmy nadzieję że nie spuszcza nas przy stoliku

Maxtor84 | 2020-03-12 21:50

A się jaracie spadną to spadną trzeba było na jesień grać a nie teraz

Młodynie | 2020-03-12 21:52

nie spadną bo sprawy będą się ciągnąć długo poczekajmy na oficjalne stanowisko ale zapewne zostało tylko walczyć w sądzie i w PZPN o to by nie było spadkowiczów i powiększenie ligi

Maxtor84 | 2020-03-12 21:59

Myślisz że w PZPN przejmuja się jakaś Stalowa Wola hahah chłopie bedzie koniec i tyle

Maxtor84 | 2020-03-12 22:02

Nie oszukujcie się jedna noga jestemy w 3 lidze

Młodynie | 2020-03-12 22:02

Nami może nie ale Widzewem już tak oni chcą grać

Okulickiego | 2020-03-12 22:21

Nikt nas nie załatwił !!!! ......... i przestań jeden z drugim pitolić wkólko te dyrdymały.... Co to jest ???? Każdy może sobie robić jakieś ankiety itd. Dziś PZPN wydał decyzję która mówi jasno że gramy !!!! i póki co tej decyzji nie odwołał . Więc każdy może sobie robić ankiety i pisać pisma .... Do póki jest obowiązująca decyzja to tego trzeba się trzymać a gadki że już się stało ale się jeszcze nie stało to sobie możecie gadać sami do siebie. Te kluby które odmawiają gry powinny w myśl dzisiejszej decyzji zostać zweryfikowane. Druga sprawa jest taka czy te kluby które odmawiają gry są za zakończeniem sezonu i zostawieniem miejsc w tabeli jak dziś ... Bo o tym nikt nie mówi. Czy są za np. zawieszeniem rozgrywek na dwa trzy tygodnie i po tej "kwarantannie" wznawiamy rozgrywki aby dokończyć sezon...? Póki co nikt rozgrywek nie zawiesił a wręcz przeciwnie .... Trzeba grać....

Młodynie | 2020-03-12 22:21

Mecz z Olimpia się odbędzie wynika z komunikatu chłopaki chcą walczyć

Stallzks | 2020-03-12 22:22

Mlodynie, proszę bo piszesz o sądach itd. a tego się już czytać nie da, proszę czarno na białym że liga będzie miała jescze 1-2 kolejki i wg tego co jest napisane nie pisz więcej swoich teorii

1) Jako kolejność drużyn w końcowej tabeli rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek.

2) Za ostatnią rozegraną kolejkę rozgrywek przyjmuję się tę, w ramach której zostały rozegrane wszystkie zaplanowane mecze lub w sytuacji nierozegrania pojedynczych meczów zostały one zweryfikowane, zgodnie z postanowieniami regulaminów rozgrywek lub Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

Cisse | 2020-03-12 22:22

Ludzie czy my w klubie mamy takich niekompetentych ludzi? Przecież sami zagłosowaliśmy przeciw swoim interesom! Na szczęście inni nas wyręczyli.
Tylko zawieszenie rozgrywek daje nam realną szanse na dogranie rozgrywek i utrzymanie się w lidze.
Jeśli gralibyśmy dalej wystarczyłoby, że ktoś by się wyłamał (np. Wojewoda mazowiecki, co dałoby Siedlcom utrzymanie, a Legii mistrza) i już koniec. A tak prawdopodobnie Euro 2020 zostanie przełożone na 2021, ten dzisiejszy "regulamin" wygaśnie ze względu na decyzje z pominięciem władz administracyjncych i daj Boże wrócimy do gry za jakiś czas.

1938fc | 2020-03-12 22:23

Którys kolega że miało być pismo klubu na temat spadku ? Kolego gdzie to jest ,widze tylko ze gramy w sobote , tylko 3 punkty

Młodynie | 2020-03-12 22:23

To trzeba walczyć w sobotę 3 punkty i liczyć na potknięcie Siedlec w Wejcherowie

1938fc | 2020-03-12 22:25

Ale ten podpisy jest aby zawiesić rozgrywki do czasu gdy wirus się osłabi a nie że kończymy rozgrywki ludze dlaczego siejecie panike ?

Stallzks | 2020-03-12 22:26

» http://www.90minut.pl/news/303/news3.....
zanim napiszecie wszelkie rzeczy nr powiększania lig sądów itd odwołuje do jedynej póki co obowiązującej informacji.
Z Olimpia o byc albo nie być!!

Stallzks | 2020-03-12 22:31

Sprawę w swoje ręce postanowili wziąć przedstawiciele klubów II ligi. Do godz. 20 działacze mogą wziąć udział w internetowym głosowaniu, wskazując za którym rozwiązaniem optują. Nieoficjalnie mówi się, że większość zagłosuje za przełożeniem rozgrywek na późniejszy termin.

Co w takiej sytuacji zrobi PZPN? Spekuluje się, że władze polskiej piłki po prostu zakończą rozgrywki, przyjmując obecny stan tabeli za ostateczny.

AKTUALIZACJA - 21:28

Głosowanie dobiegło końca. Za kontynuowaniem rozgrywek są tylko 4 kluby, a 14 jest przeciw.

Głosowanie w 2 lidze zakończone.

Chcą grać: Górnik Polkowice, Widzew Łódź, Stal Stalowa Wola, Skra Częstochowa.

Reszta nie chce.

Okulickiego | 2020-03-12 22:33

Na obecną chwilę to bym się martwił czy Płonka z Fidziukiewiczem lub jakiś inny grajek będzie w stanie Olimpii walnąć bramkę... Bo tu mam wątpliwości czy są na tyle piłkarsko i umysłowo uzdolnieni aby to zrobić ....

Młodynie | 2020-03-12 22:34

To nasi twierdzą że się nie poddadzą to o co chodzi ? nawet zapraszają na transmisję sobotniego meczu

Młodynie | 2020-03-12 22:46

Ja bym postawił na duet Fidziu Szczutowski Zmorzynski obowiązkowo w 11 ale prawdopodobnie kolejka nie zostanie rozegrana

Jacek22 | 2020-03-12 22:47

Nie rozumiem tej calej paniki jakby zarazenie miało powodować od razu śmierć, tak reagują, od razu odwołuja wszystko, moglo by sie to odbyc przy pełnych trybunach, i tak nie ma w Stalowej tego calego wirusa to raz, a dwa to choruja na to tylko stare dziady i maja jakies tam problemy. Stare dziady by tylko nie chodzily na mecze i ogladaly w domu. To jest przesadzone moim zdaniem i mecze powinny sie rozgrywac. Wiekszosci nic nie jest jak to zlapia te przypadki to i na zwykla grype mozna zachorowac i umrzec. Ale panika w tym kraju niesamowita. Powinni grać a nie ogladac sie na panike ludzi. A kibice powinni byc wpuszczeni na trybuny, jak normalnie wczesniej.

Maxtor84 | 2020-03-12 22:50

Nie jarajcie się tak teraz któryś z drużyn uzna że boi się grać to wo nie dostanie a czym więcej takich drużyn tym szybciej skończą rozgrywki i nie pierdo.... Już że piłkarze chcą grać trzeba było walczyć cały sezon a nie teraz

Maxtor84 | 2020-03-12 22:56

Jacek bez komentarza widzę rozum przedszkolaka hahhahaa

Cisse | 2020-03-12 23:05

"A co w przypadku nagłego przerwania rozgrywek? - Jeżeli jutro okaże się, że nie będziemy grać, to rozgrywki będą zawieszone, nie zakończone. Legia nie będzie mistrzem, bo do 21 maja będzie można rozpisać dodatkowe kolejki. Za tydzień, czy dwa tygodnie być może będzie można wrócić do rozgrywania meczów - wyjaśnił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej"

Na dzień dzisiejszy 14 drużyn jest przeciw grze czyli "jutro" nie będziemy grać. Czyli zawieszamy rozgrywki, a nie kończymy.
Ja się tego trzymam. To oficjalne wypowiedź prezesa i w razie czego tym się brońmy. W maju są cztery terminy środowe i można odrabiać.

Cisse | 2020-03-12 23:16

Nie można przede wszystkim dopuścić do odwołania jakiegokolwiek meczu przez wojewodę czy inny organ państwowy, bo to daje PZPNowi podstawę do zakończenia sezonu z aktualną tabelą przy zielonym stoliku. Lepiej żeby ta decyzja klubów przeszła jako wspólna i została zaakceptowana i modlić się o zatrzymanie tego wirusa w rozsądnym terminie i start rozgrywek w Europie odbierając podstawy do zakończenia w Polsce, a co za tym idzie wznowienia zawieszonych rozgrywek.

Jacek22 | 2020-03-12 23:16

Na 50 zakazen na to wszyscy w stanie dobrym i bez niczego, zmarla tylko jedna i to stara baba. A na drogach ginie dziennie mnostwo ludzi i co tez przez to odwolacie mecze, czy zamkniecie miasto? Dobra tam Wlochy gdzie epidemia tego ejst to jeszcze idzie zrozumiec, a u nas od razu wszystko sie odwoluje i zamyka, jakby zarazona osoba od razu miala umierac. Mam nadzieje ze rozgrywki przynajmniej beda trwaly, poza tym nuie ma co ogladac bo wszystko odwolane wokol, jak juz kaza siedziec w tym domu to pezynajmniej by zadbali o jakas rozrywke sportowa, mam nadzieje ze dojdzie do tego meczu nawet z zamknietymi trybunami ale bedzie co przynajmniej ogladac na weekendzie bo tak to pozostana filmy na netflixie

Maxtor84 | 2020-03-12 23:24

Żałosny jesteś człowieku

Maxtor84 | 2020-03-12 23:25

I dalsza dyskusja widzę nie ma sensu

Daro | 2020-03-12 23:27

Wy naprawdę wierzycie, że za 2,3 tygodnie zaczniemy grać ? Za 2,3 tygodnie to będzie gorzej niż teraz. Po tym co widać w innych krajach nie ma szans na polepszenie sytuacji w przeciągu dwóch miesięcy co i tak jest wersją optymistyczną.

Chciałbym się mylić ale w ten weekend będzie ostatnia kolejka.

Jedyną w miarę możliwą opcją wznowienia po zawieszeniu jest czerwiec-lipiec jak nie będzie Euro w tym roku, a raczej nie będzie.

Maxtor84 | 2020-03-12 23:35

Daro ja nie wierzę jutro ostatni mecz i koniec... Boniek tylko czeka na sygnał od klubów... Dzisiaj Błaszczykowski pisał sam aby zawiesić zakończyć rozgrywki a Zini na to że czeka tylko na sygnał od klubów

Cisse | 2020-03-12 23:48

Przecież w tej sytuacji to, że Siedlce grają dzień po nas to jest skandal. Jeśli faktycznie zagramy tę jedną kolejkę i wygramy z Olimpią, to przecież oni mają wszystko do dyspozycji, od walizki dla Gryfa po symulację choroby. Jesteśmy w sytuacji beznadziejnej i będę się trzymał tego, że tylko zawieszenie jutro rozgrywek do odwołania nas ratuje. Skoro III liga może to II też.

Jaszczur | 2020-03-13 00:00

Najlepszym rozwiazaniem bedzie zakonczyc rozgrywki i zeby nikt nie spadał z ligi dokoptowac zwycieskie cztery druzyny z III ligi a w nowym sezonie 8 druzyn do spadku

Mariuszstalowa | 2020-03-13 00:47

Rozgrywki w takiej sytuacji jak jest zagrozenie to powinni anulowac i zagrac w nastepnym sezonie od nowa. Wy to juz czarny scenariusz , ze spadniemy. Nie niespadniemy bo po to sa mecze domowe i wyjazdowe by wylonic druzyny ktore maja awansowac, zostac i spasc . Skoro nie da sie wylonic druzyn to rozgrywki sa anulowane i zaczyna sie to odnowa.

Marco | 2020-03-13 02:49

Nie jestem pewny ale chyba jeśli została rozegrana ponad połowa sezonie to nie można go anulować. Najlepszym rozwiązaniem było by zawiesić rozgrywki do czasu zniknięcia zagrożenia i następnie dokończyć sezon, nawet kosztem przerwy wakacyjnej.

Mariuszstalowa | 2020-03-13 06:09

Art. 18
1. Zawody muszą być rozegrane w ustalonym terminie.
2. Dopuszcza się możliwość rozgrywania meczów wyznaczonych w terminach sobota/niedziela, w piątki poprzedzające te terminy, bez konieczności uzyskania wcześniejszej zgody przeciwnika. Wyjątkiem od tej zasady jest rozgrywanie następujących po sobie kolejek rozgrywek w terminach środa i sobota/niedziela. W takim przypadku, gdy mecze poprzedniej

kolejki zostały rozegrane w środę, możliwość rozegrania meczu w piątek, będzie uzależniona od wcześniejszego uzyskania zgody przeciwnika.
3. Ustala się, że mecze II ligi odbywać się będą z zastrzeżeniem terminów obligatoryjnych PZPN, terminów wynikających z przepisów UEFA dotyczących rozgrywek pucharowych oraz terminów ustalonych ze nadawcą posiadającym Prawa Telewizyjne w terminach określonych w terminarzu.
4. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN w uzgodnieniu z nadawcą posiadającym Prawa Telewizyjne do rozgrywek II ligi może wyznaczyć obligatoryjny termin rozegrania zawodów.
5. W wyjątkowych sytuacjach, wynikających z decyzji organu administracyjnego, sądowego lub związkowego, lub innych nadzwyczajnych okoliczności, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN może wyznaczyć obligatoryjny termin rozegrania zawodów.
6. W przypadkach, o których mowa w ust. 4 i 5, terminy wyznaczone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN są dla klubów wiążące.
7. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN może wyznaczyć rozegranie zawodów o Mistrzostwo II ligi na jeden termin o jednej godzinie.


Art. 16
1. Zawody o Mistrzostwo II ligi mogą być rozgrywane na stadionach spełniających wymogi licencyjne określone w Podręczniku Licencyjnym dla klubów II ligi PZPN. Klub jest w pełni odpowiedzialny za przygotowanie stadionu do meczu. Klub, który nie dopełnił tego obowiązku i z winy którego zawody nie doszły do skutku ponosi stosowne konsekwencje regulaminowe oraz pokrywa przeciwnikowi wszystkie koszty związane z przyjazdem na nie odbyte zawody.

Daro | 2020-03-13 06:12

To by było najlepsze ale PZPN zamieścił w regulaminie zapis, że jak przerwa będzie za długa i nie uda się dokończyc sezonu po wznowieniu do tygonia ponad planowany termin to liga zostanie anulowana.

Misio | 2020-03-13 08:56

Jestem przekonany, że nie odbędzie się żaden mecz w ten weekend. To takie moje przeczucia i głos rozsądku.

Cisse | 2020-03-13 09:57

Ok. 10:00 ma spotkać się komisja ws. pisma klubów 2 ligi. Czekamy.

Daro | 2020-03-13 10:05

Górnik Zabrze nie wyjechał na mecz do Łodzi.

Dzisiaj raczej na pewno wszystkie rozgrywki zawieszone. Zarząd naszego klubu powinien zabiegać o powiększenie ligi, bez spadków i trzeba to zrobić jak najszybciej. Możliwe że liga po zawieszeniu wróci ale w razie czego trzeba działać.

Jacek22 | 2020-03-13 11:30

Oby mecz się odbył. Górnik niech panikuje, prawdziwi wojownicy nigdy nie stchórzą! Na ten czas to mecz jest o 15-stej i nie zapomnijcie o dopingu ! Jak nie na stadionie to przy bramach trzeba wspomóc ich w walce obowiazkowo z szalikiem i na zielono ! Wszyscy na mecz !

Stary_kibic40 | 2020-03-13 11:39

W takich momentach ,,prawdziwi wojownicy' nie mają znaczenia. Później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Odwołać całą weekendową kolejkę i spokój. W tym PZPN to naprawdę niepoważni ludzie pracują.

Młodynie | 2020-03-13 11:40

ligę powinni anulować na Twitterze oburzenie i wielokrotnie podają nasz klub za przykład 10 meczy spokojnie można się utrzymać

Młodynie | 2020-03-13 11:41

zgadzam się zdrowie jest ważniejsze ale rozsadni ludzie w PZPN powinni albo anulować ligę albo brak spadkowiczów ale że tam jedna mafia siedzi

Młodynie | 2020-03-13 11:46

pozatym uchwała obowiązuje jak organy państwowe przerwą rozgrywki więc tutaj Nadberezny może się wykazać

Filip kacper k. | 2020-03-13 12:44

nie ma meczu z Olimpia, spadek...

Kamil | 2020-03-13 12:48

Kolejka odwołana. Co siejesz ferment. Jak się sytuacja uspokoi to będą mecz co 3 dni

Filip kacper k. | 2020-03-13 12:49

Czlowieku, masz leb na karku? Sytuacja nie uspokoi sie przez conajmniej 4 miesiace

Kamil | 2020-03-13 12:55

Przełożą 2-3 kolejki sytuacja się ustabilizuje i będą grać
Możliwe że nie będzie wszystkich kolejek ale grać jeszcze będą i to myślę że już w kwietniu

Filip kacper k. | 2020-03-13 12:57

za duzo tvpis widze, chinczycy od listopada dopiero teraz maja wiecej wyzdrowien niz zachorowań, a zanim sie u nich unorumuje to jeszcze z 2 miesiace.
a oni maja to od listopada.

takze terminowe rozpoczenie nowego sezonu jest niepewne.

Młodynie | 2020-03-13 12:59

wiec po co zaczynać nowy sezon dograć stary i wszystko powinno się rozstrzygnąć na murawie

1938fc | 2020-03-13 13:00

Jest niepewne ale nie możliwe czekamy na 30 marca

1938fc | 2020-03-13 13:00

Ale nie nie możliwe *

Mariuszstalowa | 2020-03-13 13:02

Jaki spadek ? W regulaminie jaki ma PZPN na sezon 2019/20 nie ma nic o tym,ze rozgrywki mozna przerwac i zakonczyc kiedy sie chce ( liga ma byc dograna). To, ze i teraz cos kombinuja to ich problem. idzie sie z tym do sadu i PZPN bedzie musial placic odszkodowania klubom bo sam zmienia zasady, ktore sam wczesniej ustalil przed sezonem z klubami. Takie zmiany jakie wprowadzic by chcial PZPN w srodku sezonu moga miec w przyszlosci podloze korupcyjne i wplywac negatywnie na poziom czysto sportowy. W sadzie bedzie odrazu wygrana i porazka PZPN-u

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Stal Stalowa Wola             Wisła Sandomierz
2020-10-03, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 12 11-0-1 33
2 Wisła Sandomierz 12 7-4-1 25
3 Sokół Sieniawa 12 6-6-0 24
4 Avia Świdnik 11 7-1-3 22
5 Wólczanka W. Pełkińska 11 6-2-3 20
6 Stal Stalowa Wola 10 6-2-2 20
7 ŁKS Łagów 11 5-4-2 19
8 Podhale Nowy Targ 9 5-2-2 17
9 Siarka Tarnobrzeg 11 4-3-4 15
10 Chełmianka Chełm 11 4-3-4 15
11 Orlęta Radzyń Podlaski 12 4-3-5 15
12 Wisłoka Dębica 11 4-2-5 14
13 KSZO Ostrowiec Św 11 4-0-7 12
14 Korona II Kielce 11 4-0-7 12
15 Stal Kraśnik 12 3-3-6 12
16 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
17 Podlasie Biała Podlaska 10 3-1-6 10
18 Cracovia II 11 2-2-7 8
19 KS Wiązownica 11 2-2-7 8
20 Jutrzenka Giebułtów 9 2-1-6 7
21 Hetman Zamość 11 0-2-9 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1829) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1124) » Vielitz44 (1093)
» Filip kacper k. (960) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (744) » Kamil (609)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 271 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 49 774 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 87 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 127 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01871