Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozgrywki zawieszone.

Rozgrywki zawieszone.
❗WAŻNY KOMUNIKAT ❗ Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zawiesił rozgrywki Fortuna I ligi i II ligi do dnia 26 kwietnia . Niestety... Czeka nas długa przerwa... Pozostaje mieć nadzieję , że sezon jednak będzie dograny do końca i to na boisku rozstrzygnął się awanse i spadki. Przy okazji apel do sympatyków Stalówki o nie rezygnowanie z zakupionych karnetów czy kart kibica. Jak każda firma w tym okresie , nasz Klub znalazł się w trudnej sytuacji nie z własnej woli. Pamiętajmy, że zawodnikom i pracownikom trzeba płacić mimo zawieszenia rozgrywek. Nagły odpływ gotówki może jeszcze bardziej skomplikować sytuację. WSPIERAJ SWÓJ KLUB!!! KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA!!! Z kibicowskim pozdrowieniem HEJ STAL!!!

Komentarze (14)

Cisse | 2020-03-28 19:31

Nie ma sprawy, ale jak ma się sytuacja z całym kierownictwem, dyrektorami itp? Mam nadzieję, że każdy w klubie się dostosuje do sytuacji. Nie tylko kibice.
Fajnie jakby było to transparentnie przedstawione, że wszyscy w klubie się poczuwają do ratowania sytuacji, to i kibicom byłoby lżej na sercu w tej sytuacji.

Jacek22 | 2020-03-28 19:58

Powinno się zorganizować marsz protestacyjny że dograć należy sezon do konca a nie żaden spadek bo wirusik, niech Boniek nie wymysla takich rzeczy, a jak cos takiego bedzie to powinien byc marsz na cale miasto protestacyjny!!! Nie po to byly transfery zeby teraz spasc za darmo z ligi. Boniek pewnie bedzie naciskał bo jego ukochany Widzewek prowadzi wiec zrobi wszystko zeby zakonczyc teraz ligę ale my na to nie pozwolimy!!! trzeba zrobic marsz i niech wlacza sie wszyscy kibice do tego marszu, jak bedzie szum na cala Polsce to moze to Bonka przekona powinien ten marsz przejsc ulicami az pod stadion

Fanatyk38 | 2020-03-29 00:36

Zapewne wszystkie informacje będą podane jak coś zostanie ustalone. Do decyzji o obniżeniu/zamrożen iu wynagrodzeń trzeba też pewnie rozmów z piłkarzami a większość trenuje indywidualne poza Stalową.
Jeżeli zapadnie decyzja o zakończeniu sezonu to również ustalone zostanie czy np karnety" przechodzą" na rundę jesienną czy będzie inne rozwiązanie.

Normalny50 | 2020-03-29 14:39

Ten JACEK 22 to chory czlowiek o czym ty mowisz jaki marsz wymysliles teraz gdy ludzie borykaja sie z wirusem kto ci bedzie maszerowal chyba taki sam Debil ja ty co ma byc to bedzie teraz ludzie mysla zeby ten wirus minol zeby mieli prace a czy spadniemy czy nie to jest najmniej wazne Pozdrowienia Dla normalnych kibicow

Maxtor84 | 2020-03-29 15:55

ale te wypociny JACKA22 fajnie się czyta :D

Młodynie | 2020-03-30 12:40

Ja akurat pomartwiłbym się czy klub przetrwa kryzys finansowy wiele klubów zapewne zbankrutuje co chce wykorzystać min Stal Rzeszów ,która zgłosi swój udział w rozgrywkach Ekstraklasy zapowiedział ich prezes Rafał Kalisz.» http://podkarpacielive.pl/pl/wydarze.....

Filip kacper k. | 2020-03-30 13:20

Kwestia bardziej tygodni niz miesiecy bedzie zakaz wydawania kasy na sport wyczynowy przez samorzady i spolki miejskie.

Wiele razy apelowalem zeby oddzielic nasza pilke od polityki.

Efekt bedzie taki ze z dnia na dzien braknie w PSA jakichkolwiek wpywow.

Młodynie | 2020-03-30 13:55

Pytanie teraz co robić moze HSW się więcej dorzuci a zarazem miasto bardziej ich wesprze finansowo .Nie wiem ile klub dostaje od Cellfastu czy Nadsańskiego Banku ale to raczej nie wystarczy do spokojnego funkcjonowania

Stary_kibic40 | 2020-03-31 12:36

Panowie z klubu, na co wy czekacie??? Czy tak trudno jest podjąć decyzję (najlepiej z własnej woli) o obniżce swoich wynagrodzeń minimum o 50 %??? Chcecie dłużej czekać i zrobić drugą Zilinę????

1938fc | 2020-03-31 13:52

A może taka decyzja została podjęta tylko nie została podana do opinii publicznej?

Stary_kibic40 | 2020-03-31 13:59

A czy to jest jakaś tajemnica wagi państwowej?

Filip kacper k. | 2020-03-31 17:05

nowy tymczasowy prezes nie pobiera pensji wiec ciezko tu cos dzielic.

Zostaja pilkarze i trenerzy

Jacek22 | 2020-04-1 09:24

Jak patrze na to wszystko co sie dzieje to mam taką propozycje. Proponuję schować się u mamusi pod pierzyną.

Normalny50 | 2020-04-1 19:37

Jak czytam te brednie JACKA 22 to mi jedna mysl przychodzi do glowy ze glupich nie sieja glupcy sie rodza

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 276 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 42 950 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 38 559 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 715 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01373