Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Heko Czermno - STAL 3 : 1

Heko Czermno - STAL  3 : 1
Niestety - kolejna porazka !!!
Dobrze było tylko do przerwy. Stal, po ładnym trafieniu Pietrasiewicza w długi róg bramki Heko, objęła prowadzenie, które utrzymała do przerwy. Kilka minut po zmianie stron, gospodarze wyrównali po problematycznym rzucie karnym i od tej pory osiągnęli wyraźną przewagę, którą udokumentowali strzeleniem kolejnych dwóch goli.

Źródło: www.stal.stw.pl

Komentarze (23)

~harmoniusz | 2005-05-15 08:58

no panowie jazda ,przegrali to trzeba troche po nich pojechac,pare wyzwisk,pare hui,pare haseł typu 4liga itp

~x | 2005-05-15 09:07

Jak pojchac to po - trenerze i prezesie.Brak rezultatow a oni jeszcze tam siedza.

~D | 2005-05-15 10:24

Przegralismy z 2 druzyną w tabeli, my sie mamy bronic sprzed spadkiem powinno byc 5-0 dla Heko. 3-1 to i tak nie kompromitacja. Zobaczymy co dalej

~zks stal | 2005-05-15 10:25

no przeciez nowoscia by niebylo jak by nieprzegrali ale prowadzic do przerwy 0:1 i przegrac 3:1 to trzeba umiec a widac ze nasi takie cos potrafia zobaczymy co teraz pokaza u nas z lewartem

~ | 2005-05-15 10:26

Adamus zabieraj ten twój warsztat i wypierdalaj ze stalówki i bierz tego Szarowskiego z tad bo zanirza poziom!!

~... | 2005-05-15 10:55

A Ty weź słownik ortograficzny w reke i idź się troszke pouczyc :)

~m | 2005-05-15 12:02

AMATORZY !!

~kibic stali | 2005-05-15 12:16

brak mi slow niechce mi sie komentowac co niektorych znajdujacych sie tu wypowiedzi
przegrali ok nic sie niestalo jak wy mozecie sie naywac kibicami STALOWKI jak piszecie 4 liga 4 liga zks zobaczycie pajace ze STAL jeszcze sie utrzyma teraz czeka ja bardzo wazne mecze u siebie potrzebujemy 6 pky i bedzie ok

pozdro dla wiernych kibicow ktorzy sa ze STALA na dobre i na zle

~johnny | 2005-05-15 12:44

a ja mowie 9 pkt nasze.wieliczka ,lewart i lezajsk

~:D | 2005-05-15 14:14

Tytuł sagi Mieczysława Ożoga: Z pierwszej do czwartej ligi i to z jednym zespołem. To mógłyby być poradnik który stał by sie bestsellerem

~ja! | 2005-05-15 15:00

Wydaję mi się że wynik jest i tak zadowalający bo graliśmy z drużyną która walczy o awans do drugiej ligi i myślę, że mogłobyć tylko gorzej ale przynajmniej zdołali zdobyć bramkę. Stal Stalowa Wola!!

~;] | 2005-05-15 15:43

nie dziwie sie ze przegralismy,heko walczy o awans a My o utrzymanie(jak juz tu pare osob zauwazylo)w najblizszych meczach u siebie musimy wygrywac:)
Pozdro dla prawdziwych kibicow STALOWKA

~Nash | 2005-05-15 16:01

10 mecz w tej rundzie i tylko 2 zwyciestwa... czyli tak jak w rundzie jesiennej.... ok ale po wzmocnieniach mialo byc lepiej :/

~tomeks | 2005-05-15 16:42

Stalowka nie wygrała w tym sezonie różnicą 2 bramek :/
Stal 1-0 Polonia
Sandecja 0-1 Polonia ...

~?? | 2005-05-15 16:58

wez stalowa nie powinna grac w soboty ani w niedziele bo po nocnej planecie nie są w stanie do grania wogule parodia

~m. | 2005-05-15 17:10

Stal Sanok rezygnuje z walki o III lige.
Zarząd klubu.

~była jest i bedzie stal | 2005-05-15 17:15

niewiadomo co ten zarzad wymysla ale co roku stalówka coraz bardziej się stacza .klub który ma takie tradycje wstyd zeby grał po 4 ligach . liczeze w tym sezonie utrzymamy się ale w nastepnym zagramy o 2 lige(o ile zarzad się zmieni)

~jery | 2005-05-15 17:53

nie oszukujmy się Stali wystarczy szczelić więcej niż 1 bramke i 3 pkt pewne. Przecież oni w tym sezonie w żadnym meczu nie zdobyli chyba dwóch bramek. Brawo napastnicy

~.. | 2005-05-15 18:27

byl ktos od nas na HEKO?

~m. | 2005-05-15 18:36

nie

~ | 2005-05-15 21:56

W naszej druzynie niema atmosfery piłkarskiej po co było tego Ożoga sprowadzać kiedys był dobry ale niestety wieku nie oszuka a tylko psuje atmosfere w druzynie wydziera ryja na tych młodych a sam od huja piłek pierdoli nastepny Szarowski gosc jest prze huj niewiem czy by go Pysznica chciała moze by sie kurwa na pływanie przezucił bo w piłce juz kariery nie zrobi a wiec prezesi czas podziekowac Adamusowi za trenerke bo nie popisał sie w tym sezonie zajoł przedostatnie miejsce w tabeli a mysle ze warunki w stali nie są jeszcze najgorsze zresztą tak powiedział w gazecie prezes Zak stal powinna zajmowac jakies 4 lub 5 miejsce anie kurwa w dole tabeli to jest kurwa wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Kibic Stali | 2005-05-16 12:15

pajak sobie nie radzil hahaha a jak mial sobie radzic jak koles siedzi prawie caly czas na lawie gra od czasu do czasu az tu nagle mecz z liderem i pajak w pierwszej 11 hahaha brawo trenerze widac ze wie pan jak ustawic druzyne . Moim zdaniem to Stal byla skazana na porazke w Heko a na kogos trzeba bylo zgonic wiec padlo na Pajaka .

~ZKS | 2005-05-17 22:24

Panie X,z taka gra my pojedziemy do 4 ligi, bo inaczej nie da sie to powiedziec.Jak mozna przegrac w takiej sytuacji jak Stal byla. Do przerwy powinni prowadzic 3:0 a pozniej przepuscic 2 gole i byly trzy punkty. A tak to nie wiadomo jak uciekly nam punkty

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1180) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (988) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 49 046 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 467 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 070 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 32 838 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01746