Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komunikat.

Komunikat.

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie członków społeczności kibicowskiej z Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym, przedstawicielem Rady Miasta Stanisławem Sobierajem oraz przedstawicielami Klubu Stal P.S.A.w tym m.in. nowym prezesem Panem Sołeckim, Panem Fabianowskim i  Chodorkiem.
Z przykrością informujemy, że mimo póby wyjaśnienia sytuacji w jakiej znalazł się Nasz Klkub nie udało Nam się dojść do porozumienia w kluczowych sprawach. Oznacza to, ze odcinamy się od wszelkich działań zarządu i przedstawicieli Stal P.S.A. Nie godzimy się na dalszą politykę , która doprowadziła Klub do degradacji sportowej , organizacyjnej i finansowej.
Nasze postulaty pozostają bez zmian. Żądamy rozliczenia osób odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy oraz wyciągnięcia wobec nich konsekwencji. 
Klub STAL BYŁ, JEST I BĘDZIE dla Nas najważniejszy !!! Nie bojkotujemy Klubu, tylko osoby decyzyjne i ich działania, których efektem jest fatalna sytuacja Stalówki. Jako Kibice , akcjonariusze Stali P.S.A nie wyrażamy zgody na dalszą , nieudolną działalność tych samych ludzi, którzy w dwa lata spuścili Klub do 3 ligi. NIEUDOLNIE Wydali miejskie - NASZE pieniądze !!!
Deklaracje i obietnice były inne. Miało być pięknie i profesjonalnie. Standaryzacja i kilka pionów. 
Jak wyszło, każdy widzi!!! Klub zdegradowany sportowo do 3 ligi, zadłużony z łatką afery korupcyjnej. 
Na tą chwilę wszyscy "decyzyjni" są na swoich stołkach (Pan Nowak-(były Prezes) w PCPN) i BUDUJĄ POTĘGĘ, KTÓRA BĘDZIE WALCZYĆ O AWANS ;) . 
Ci "Piłkarze", którzy nie zgodzili się na obniżenie wynagrodzeń lub skończyło im się wypożyczenie wyjechali, też ich nie rozliczymy... spakowali się i pewnie już zapomnieli, że tu byli. Nie oceniamy ich pojedyńczo bo opinii będzie tyle ilu zawodników i kibiców. Oceniamy ich jako drużynę , która spuściła z ligi Stal. Jesteśmy tak dobzi jak nasz ostatni mecz... Każdy Kibic i zawodnik zna to powiedzenie. W tej chwili piekne 90 minut z Elaną nie ma znaczenia...niestety.
Nie oceniamy drobiazgowo każdego działania. Oceniamy efekt końcowy. Mieli czas, mieli pieniądze. 

Więcej informacji niebawem.

Komentarze (105)

Stary stalowiak | 2020-08-6 13:51

Brawo chłopaki nie odpuszczamy tej śmierdzącej sprawy i tak trzymamy i wszyscy bądźmy w tym solidarni i zgodni.Te nieroby zajmujące w klubie ciepłe posadki biorąc za to ciężkie pieniądze zniszczyli naszą Stalówkę, doprowadzili swoim nieróbstwem głupota i chciwością ten klub do upadku.Nie padły nawet żadne słowa przepraszamy, mają świetnie, jak widzieliście wczoraj są też w świetnym humorze i nastroju,tak jakby nic wogole złego się nie stało,a wręcz przeciwnie, zachowują się tak, jakby odnieśli wspaniały cudowny sukce.Ludzie słuchajcie, nadszedł czas rozliczeńbi musimy oczyścić ten kluby z tej czarnej stonki,z tych szkodników, którzy ciągle działają i robią wszystko by doprowadzić ten klub do ruiny.Musimy teraz naprawdę w tym ciężkim dla każdego z nas momencie,po prostu się wszyscy zjednoczyć i pokazać swoją siłę.Nie możemy przejść obok tego tak obojętnie, tyłko pokażmy na co nas stać i walczmy o swój klub!!!!!Wszyscy winni naszej degradacji-niezwlocz nie do dymisji!!!! Dość kolejnych kłamstw i tej ich obłudy.Nie godzimy się na to.Idziemy już teraz w zaparte u trzymamy się stanowczo naszego postulatu i nie ugniemy się przed niczym.Wiec ratujmy nasz klub.Tylko DYMISJA!!!!!!

1938fc | 2020-08-6 13:58

Pytanie kolego co wam prezes nowy zroibł i kto zostanie nastepcą ? Szymański?

Młodynie | 2020-08-6 13:59

Adaś

Filip kacper k. | 2020-08-6 14:03

z Szymańskim temat taki ze wielu go mocno krytykowało. Ja tez. Tylko ze zawsze udawało mu się utrzymać druzyne i kasy z miasta albo nie mial albo mial kilka razy mniej. Nagle przyszedl stadion, jest kasa i jest spadek. Gdyby to Szymanski spadl, kazdy chcialby jego deportacji z kraju. A taki Nowaczek zdegradował nas tak nisko pierwsyz raz od 50 lat i chodzi usmiechniety notujac straty na PCPN.

Teraz mamy caly obraz pisu. Oni nie tylko Stal i miasto doprowadza do ruiny, ale i cala Polske

Fanatyk38 | 2020-08-6 14:05

Czytaj ze zrozumieniem. Nikt nie wini Sołeckiego. Sprawa rozbija się o Nowaka, Fabianowskiego i Chodorka- Decyzyjnych. Więc nie siej fermentu !!!
Szymański pewnie złożył by papiery gdyby miał chęć.
A jak już o nim mowa to był kilka lat (8 ? ) z Zającem , byli amatorami jak wszyscy pisali, ale nie narobili takiego bajzlu co
ZAWODOWCY I PROFESJONALIŚCI W 2 LATA !!
Więc jak masz ochotę kogoś z klubu bronić (poza Sołeckim) to dawaj argumenty.
Poza tym, Sołecki budując zespół zasobów ludzkich , którym będzie zarządzał zaczyna od nich, od ludzi , którzy właśnie spuścili klub. i koło się zamyka. dobrego dnia

Maniek | 2020-08-6 14:05

Kto miałbyć następcą? Zeby zmieniać miusi być NASTĘPCA. A nie zwalniać zeby nikogo nie było. Bo mam wrazenie że wszyscy chcą zwalniać a nowych nie ma.Poza tym ten Sołecki jest ledwie miesiąc. Tylko niech nikt a nie pisze tekstów w stylu "idz na prezesa bo jestes taki mądry" bo to juz nie przejdą takie teksty. I nie ma takiego słowa "dobzi" i ":)". Co za gość pisze te teksty. Widać że jakiś facebookowicz nawet juz po stylu pisania. Ja nie popieram tego obecnego składu zwłaszcza Fabianowskiego, ale nowy prezes jest ledwie miesiac i juz go chcecie zwalniac? Bez przesady. Oznacza to i tak gnicie w 3 lidze, albo nawet spadek nizęj i gra z Sokołem NIsko za rok. Taka prawda. Burdel niesamowity. A i jeszcze ten matoł Rafix tez swoje zrobił. I co gorsza jeszcze on tu pisze pod zmienionym nickiem. Stale te z Mielca i Rzeszowa mają awanse a Stalowowolska ma RAFIXA i jego bełkot w komentarzach. Taki los.

Daro | 2020-08-6 14:06

Rozumiem, że tutaj nie chodzi o prezesa tylko o byłego prezesa Nowaka (który tak naprawdę doprowadził do tego spadku), który ma ciepłą posadkę i Fabianowskiego, który odpowiadał za transfery.

Wiem co zaszło, nie ukrywam, że te osoby powinny odpowiedzieć ale co teraz ? Do rozpoczęcia ligi półtora tygodnia i kto ich zastąpi ? Ktoś z przeszłości, kiedy wcale nie było lepiej i tylko dzięki szczęściu się utrzymywalismy ?

Nie lepiej zbudować teraz zespół żeby być w czołówce po jesieni i głębsze zmiany zrobić logicznie i dając sobie czas a nie teraz na szybko ?

1938fc | 2020-08-6 14:13

To poczytaj sobie na Fb o co prosicie aby także obecny prezes odszedł i teraz pytanie do stowarzyszenia macie prezesa wyznaczonego, tak wywalić tą 3 A zostawić obecnego prezesa , dajcie mu ku.....a szansę.

1938fc | 2020-08-6 14:15

Gość jest ledwie miesiąc , pytanie kogo on ma sprowadzić jako dyrektora sportowego do klubu? Nie bronię tu Fabianowskiego ank Chodorka ani Nowaka bo to prawda oni muszą odejść . Na FB piszecie że też chcecie dymisji obecnego prezesa gdize przypomnę jest miesiąc w klubie , a teraz tu mi pisze że go nie chcecie wywalić to jak to jest .

Młodynie | 2020-08-6 14:20

Mówił że docelowo chce dyrektora z zewnatrz ale nie ma na to teraz czasu . Musiałby z każdym porozmawiac

Vielitz44 | 2020-08-6 14:44

Jakiego dyrektora? Jesteśmy w półamatorskiej lidze - prezes i trener mają tyle na głowie, że transferów nie ogarną? Za dużo kasy w klubie, że trzeba sztuczne stanowiska tworzyć? Jest wystarczająco ludzi w klubie, by ich zadaniami obdzielić. Jak wywalczymy awans do normalnej ligi, to będzie można sobie wprowadzać nowe standardy - teraz jesteśmy w du..., trzeba brać się do roboty.
Co do Nowaka, to gdzie te różne kluby, które miały się bić o możliwość treningu na naszych obiekcie? Na razie to oprócz okolicznych wiosek co sobie kopią na sztucznym, to na razie brak info, by jakaś drużyna chciała się tu przygotowywać - klub rozwalił, a czy ktoś już go rozliczył za pracę w tym PCPN?

Młodynie | 2020-08-6 14:49

Jak Fabiana chcą zostawić to proponuję jako rzecznika prasowego przynajmniej niczego nie zawali

Maniek | 2020-08-6 14:51

Tak to prawda.Trzeba brać się do roboty, więc kompletować skład i zostawić 3/4 tego co było. I walczyć o powrót do 2 ligi. O tym chciało by się przeczytać, o jakichś przymiarkach do drużyny, o tym kto zostaje, a kto odchodzi. A nie o skandalach i protestach. Jedyne nowe informacje to takie że wrócił Konefał po nieudanym sezonie w Katowicach, że Kiercz i Ciepiela odchodzi. I że trener zostaje. Chyba że trwają tzw "negocjacje" tak burzliwe że potrzebują tygodni. Chyba dopiero ze Skrą w Pucharze Polski się okaże, jak sytuacja stoi.

Młodynie | 2020-08-6 14:53

Testują Surmiaka z Garbarni i młodzieżowca to jeszcze wiemy. Jakieś decyzje przed Skrą muszą zapaść bo wątpie że na 2 nowych się skończy

Stary_kibic40 | 2020-08-6 15:06

W pełni podpisuję się pod komentarzem kibica Stalówki o pseudonimie VIELITZ44. Nic więcej nie trzeba dodawać. O jakim ty dyrektorze solecki mówisz???? Na 4 ligę dyrektor??? Chyba, że nowe stanowisko: Dyrektor ds. pierdzenia w stołek, to się zgodzę. Skończcie tworzyć w klubie jakieś nowe bezsensowne stanowiska, bo skończy się kasa z miasta, Vodexu i klub będzie do rozwiązania. Jest nowy prezes ok, niech już będzie. Ale nie róbcie jaj z dyrektorem ds sportu, czy kierownikiem drużyny. Będzie 2 trener, także może ruszyć tyłek i chociaż przytrzymać tabliczkę ze zmianami. Także Drozd również do wyrzucenia.

Kamil | 2020-08-6 16:13

O ile mi wiadomo to kierownik ma też inne zadania niż tylko pokazywanie zmian. Dyrektor po co? Skoro nawet nie potrafi transferow robić. Posada bez sensu dla generowania kosztów

Młodynie | 2020-08-6 16:21

Szydełko nie potrzebuje Fabiana ściągnie kogo będzie chciał prezes załatwi i tyle .To jest sztuczne stanowisko

Fanatyk38 | 2020-08-6 17:15

1938FC . WIEM CO JEST NAPISANE BO WYCZYTAŁEM ze zrozumieniem, nie rozmywaj tematu bo najmniej chodzi tu o nowego prezesa. Jest napisane: w przypadku nie podjęcia decyzji/ działań...
Głównie jednak rozchodzi sie o pozpstałych panow i tu jest sedno sprawy więc nie zmieniajmy tematu.

Zmieńmy bohaterów tego smutnego spektaklu na Zająca i Szymańskiego. I proszę odnieść się do zaistniałej sytuacji z ich udziałem.
Zrobil się szum i komuś jest nie na rękę?? Hehe
Gdyby nie SKSSW to na sportowych faktach zakończyla by sie dyskusja o spadku . Wszyscy zyli by dalej dluvo i szczęśliwie budując Wielką Stal.
Przez 8 lat czytalem o nieudacznikach i amatorach z zarządu , że powinni odejść itd. Teraz ich nastepcy w 2 lata zrobili profesjonalny spadek i sa nie do ruszenia. Pis wam glowy wypral pięknie.
Czytaj czytaj ale też myśl. To nie boli

Jefrey | 2020-08-6 18:24

W Pisie....mierny ,bierny ale wierny ...r?żni byli włodarze z r?żnych parti...ale takiego bur...jak teraz to jak żyje nie było w każdej dziedzinie...nawet k... tu...

Mariuszstalowa | 2020-08-6 18:33

Problem polega na tym , ze u nas sie nie szuka graczy tylko zarzat i osoby w zarzadzie czekaja az sie ktos pokaze.

Marco | 2020-08-6 19:25

Zostało kilka dni do meczu PP i kilkanaście do pierwszego meczu w lidze a u nas to wygląda tak że zamiast zjednoczyć siły w tym trudnym okresie to powstają na siłę "konflikty " które napewo nie pomogą w osiągnięciu celu. Ale na końcu winny będzie tylko zarząd i drużyna, bo oczywiście my kibice nie mamy sobie nic do zarzucenia.

Marco | 2020-08-6 19:33

MANIEK kto ci powiedział że Konefał wrócił po "nie udanym sezonie ", a raczej rundzie bo był tam pół roku. Wrócił ,bo Fabianowski chciał 25 tyś za niego na co klub z Katowic nie przystał . A Łukasz do Katowic poszedł gdyż chciał nauczyć się gry na przedpolu nogami (jak noyer) A niestety u nas nawet Tomek Wietecha (który jest obecnie trenerem bramkarzy)nigdy nie był mocny w tym elemencie.

Młodynie | 2020-08-6 19:41

Jak chciał się nauczyć gry nogami to go do rezerw Legii wysłać po znajomości najlepsi specjaliści od bramkarzy w kraju a nie w Katowicach

Stary_kibic40 | 2020-08-6 19:52

Kamil tyle ma tych zadań ,,kierownik', że z powodzeniem może to również robić 2 trener. Nie róbcie cyrków na 4 ligę.

Filip kacper k. | 2020-08-6 19:55

w tej lidze to na wyjazdy nie jezdzi sie z masazysta, tylko w razie w korzysta z masarzysty gospodarzy. panowie, polowa tej ligi do kopacze chodzacy codziennie po 8 h do roboty a wieczorem trening.

Ciezko bedzie sie tu utrzymac. Zobaczysie jak bedzie lapac oklep w Sieniawie, Wolce Pelkinskiej, Giebultowie i Wiazownicy

Marco | 2020-08-6 20:03

Idzie się tam gdzie Cię chcą A nie gdzie ty byś chciał iść.

Daro | 2020-08-6 20:20

Nie rozumiem logiki niektórych z Was. Czy to, że spadliśmy do ligi niżej to mamy zrównywać się poziomem ? Nie rozumiem tego.

Co mnie obchodzi, że w Giebułtowie czy Wiązownicy mają tak czy inaczej zarządzany klub ?

Mnie obchodzi to tyle, że mam nadzieję, ze to będzie nasz jedyny rok w tej lidze ale żeby to był pierwszy i ostatni rok to wiadomo musimy wygrywać z takimi Wiązownicami, Jutrzenką Giebułtów czy ŁKS Łagów ale też i to przede wszystkim mamy być lepsi od Wisły Puławy, KSZO, Podhala i Siarki, a to nie są kluby amatorskie.

Podzielam zdanie odnośnie Fabianowskiego bo po co dyrektor sportowy, nawet w 2 lidze (Podbeskidzie awansowało do ekstraklasy, bez dyrektora sportowego a jego obowiązki pełni trener, który ma większą władzę) ale pisanie o kierowniku to już według mnie przegięcie.
To samo Nowak...od początku zastanawiam się w jakim celu było wyłącznie PCPN jako osobnego tworu, dać to pod MOSiR )notabene też Nowak ale inny).

Odnośnie starej władzy, to niektórzy chyba zapominają, że kilka lat temu też tak naprawdę spadliśmy tylko utrzymaliśmy się "przy zielonym stoliku" dzięki wycofaniu się Dolcana Ząbki, Okocimskiego, braku licencji dla Zawiszy Bydgoszcz. W tabeli wyprzedziliśmy wtedy tylko Nadwiślana Góra ! 37 pkt Było jeszcze gorzej niż teraz.

Ja naprawdę rozumiem i sam chce żeby Nowak, Chodorek czy Fabianowski odpowiedzieli ale czy ostry konflikt teraz na kilka dni przed rozpoczeciem sezonu jest potrzebny ?

Z tej ligi trzeba się wydostać teraz, bo jak nie teraz to ugrzęźniemy.

Młodynie | 2020-08-6 20:56

Dokładnie koniec konfliktów trzeba się spiąć i przejść po tych wioskach jak walec są 3 kluby poważne reszta tak średnio się liczy .Zobaczymy czym się wykarze prezydent Może zwiększy dotacje jeszcze bardziej wesprze klub.Na niektórych graczy ponoć nas nie było stać .Np Pieczara chciał wyższy kontrakt to dostał go w Rzeszowie .Jak nie masz konkurencyjnych warunków to nie licz na cuda .Bez finansów nie zdziałasz nic na dłuższą metę .Mogą być epizody jednosezonowe jak Garbarnia czy Resovia która ma sponsora w przeciwienstwie do nas

Pjona_ziom | 2020-08-6 20:58

Potrzeba koniecznie sprowadzić napastnika chociażby ze Zdziar czy innej drużyny w okręgówce ... Jak my mamy zagrać puchar se Skrą Tłuczkiem w ataku?

Johnnymalce | 2020-08-6 20:58

Jak bedzie poziom dotychczasowy utrzymany to mysle ze zlejemy kazdego w tej 3 lidze. Czytam tutaj duzo komentow jakaz to straszna ta 3 liga .. Prawie jak ekstraklasa! Gdyby tak bylo to co roku final Pucharu Polski bylby obsadzony przez trzecioligowcow lub i czwartoligowców... A jakos tak nie jest... Poczekajmy do niedzieli...bo moze zapanuje euforia juz wkrotce.. Z Sekulskim i Lechie Gdansk pokonalismy.. Historia lubi sie powtarzac.

1938fc | 2020-08-6 21:00

Wpisem Dara można by bylo skończyć temat na tej stronie bojkotu i wpisem zakończyć sam bojkot. Podpisuje się pod tym co napisał Daro brawo

Młodynie | 2020-08-6 21:01

Masz Fidzia Śpiewaka jeden z nich zostanie.Fidziu ma kontrakt ważny .Jest Piotrowski i Surmiak Michał Płonka może zagrać też

1938fc | 2020-08-6 21:02

Chodorek i Fabiam odchodzą z klubu szczerze nie spodziewałem się

Filip kacper k. | 2020-08-6 21:03

a Nowaczek bez honoru i ambicji stoleczka nie pusci...
Boze chron Stalowke przed Nowakiem

Młodynie | 2020-08-6 21:06

A znasz kogoś innego kto pokieruje PCPN ?

Filip kacper k. | 2020-08-6 21:09

tak, Mosir. po co dublowac spolki? zeby tworzyc nowe stoleczki?

A jakie kompetencje ma Nowak zeby miec ta funckje? jest tylk pisuarem i to jedyne jego zyciowe osiagniecie

Daro | 2020-08-6 21:09

Chodorka już nie ma. Fabianowskiego po wypowiedzeniu. Teraz za transfery niech odpowiada Szydełko.

Jeszcze PCPN włączyć pod MOSiR.

Młodynie | 2020-08-6 21:09

A na Mosirze nie pisuar i też Nowak

Młodynie | 2020-08-6 21:11

Nie wiemy jak to będzie wygładać czy Szydełko będzie odpowiadał i czy prezes nie bedzie chciał mieć dyrektora z zewnątrz o czym mówił

Filip kacper k. | 2020-08-6 21:12

to po co nam ten prezes? zaraz zacznie mowic ze mial gro sponsorow ale w wyniku spadku nikt nie przyjdzie.

Ciekawe czy rudy bedzie na tyle honorowy ze tez obnizy sobie pensje o 20 %? a nie przeciez to partyjniak

Młodynie | 2020-08-6 21:14

Nikt charytatywnie pracował nie bedzie . Prezes myślę może sobie obniżyć tylko trzeba mu to zaproponować . To porządny gość przynajmniej na pierwszy rzut oka

Pjona_ziom | 2020-08-6 21:14

MŁODYNIE
Fidziu ma dalej problem z ręką a Śpiewak szuka nowego klubu z moich info na Skrę wychodzi Tłuczek ...

Młodynie | 2020-08-6 21:16

To muszą kogoś ogarnąć . A Tluczek ma fajny sprawdzian

Ramirez | 2020-08-6 21:24

Wywalanie w takim waznym momencie z klubu Fabianowskiego i Chodorka to strzał w kolano tylko idiota mógl takie decyzje przyjąć lub podjac nie wiem jak sie to odbylo

Szydełko jest od trenowania a nie dzwonienia po zawodnikach i ma dawać nazwiska a reszte ma załatwiać Fabianowski albo wiceprezes którego w klubie nie ma tak to powinno sie odbywac. Trener ma wozic zawodnika z dworca na staidon?? Prezes ma sie zajac szukaniem kasy i rozmowami z obecnymi pilkarzami. Teraz to dopiero zacznie się KABARET...

MY JAKO STAL spadlismy 5 lat temu z tej ligi » http://www.90minut.pl/liga/0/liga8071.html tylko mielismy na tyle farta ze w niej zostalismy

2014/15 54 pkt
2015/16 37 pkt
2016/17 42 pkt
2017/18 44 pkt
------------------ ---
2018/19 51 pkt
2019/20 46 pkt

Wyniki osiągnięte przez Fabianowskiego, Nowaka i Chodorka to jedne z trzech najlepszych w trakcie sześciu ostatnich sezonów w tej lidze LUDZIE OPRZYTOMNIEJCIE W KOŃCU !!!!! Myśmy z tej ligi powinni spaść kilka lat temu ale mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu. TERAZ CO NIEKTÓRYM ROZUMU BRAKUJE BO ODEJŚCIE TYCH LUDZI SPROWADZA TEN KLUB Z POWROTEM NA DNO.

Młodynie | 2020-08-6 21:26

Chcieli to mają Lucek spełnił prośbę . W razie niepowodzenia mam nadzieję że kibice wezmą winę na siebie

1938fc | 2020-08-6 21:44

Ramirez Fabian Nowak Chodorek weszli do kluby i po roku zajeliśmy 7 miejsce z 51 punktami , 2 rok ich rządów spadamy z ligi . Masz odpowiedz , teraz nowy prezes ma pole do popisu i ja wierze że się uda

Kamil | 2020-08-6 21:48

90% z Was nie ma.zielonego pojęcia o tym co działo się w klubie jak to wszystko wyglądało. Wiecie tyle co gdzieś wyczytacie. Zmiany w pionie zarządzającym musiały nastąpić. Miało być inaczej wyszło jak wyszło. Trzeba ponieść konsekwencje błędnych decyzji dlatego musiało dojść do dymisji.

Do Stary kibic
Akurat 2 trener ma duzo zadań więc o byciu kierownikiem.mowy być nie może. Ta funkcja jest potrzebna tylko pytanie czy wszystkie zadania wykonuje obecnie Marek Drozd jako kierownik.

Młodynie | 2020-08-6 21:55

Teraz pytanie kto usunał tych panów czy prezes czy prezydent wydał rozkaz . Decyzje podjęte za szybko . Bo prezes nie chciał ich usuwać .

Ramirez | 2020-08-6 22:05

czy ty 1938FC się kur.... słyszysz? SPADLIŚMY Z TEJ LIGI W SEZONIE 2015/16 utrzymujac sie przy zielonym stoliku kosztem czyjegos nieszczescia chłopie goście zrobili dwa z trzech najlepszych wyników punktowych a ty mowisz o dymisji? JESTEŚ NORMALNY? Chcemy wrócić do 2 ligi i usuwamy ludzi bo w nienormalnym sezonie niefortunnie spadlismy? Jak chcesz wrócic do tej ligi? To nie gra w football manager ....

Młodynie | 2020-08-6 22:07

Niezmienia to faktu że wynik punktowe to zasługa wyłacznie Szydełki. Jedyna decyzja udana no może i Fidziu reszta szkoda gadać

Młodynie | 2020-08-6 22:14

Ja bym jednak w roli trenera zostawił bo na tym się zna troszkę. Dyrektorowanie go przerosło

1938fc | 2020-08-6 22:41

Spytam jeszcze raz której lidze jesteśmy i mam rozumieć że z tą 3 awansowaliśmy byśmy do 2 ligi po roku , jasnowidzem jesteś czy jak?

1938fc | 2020-08-6 22:42

Mieli 2 lata i w te 2 lata spadli , czas na Soleckiego i trzymam kciuki jak wielu innych kibiców

Bzcst1938 | 2020-08-6 22:50

Na pewno predzej z nimi niz z samym Soleckim

Mieli dwa lata i w dwa lata osiagneli dwa najlepsze wyniki których ten klub nie miał w tej lidze od pięciu lat i to w tym roku nawet nie wystarczylo zeby zostac w tej lidze

ja tez bym to uznal jako przypadek i splot nieszczesliwych wydarzen niz polozenie wszystkiego tak jak zrobil to gryf czy legionovia a dymisjonowanie ludzi ktorzy pracowali spolecznie albo za pieniadze za ktore nowy prezes nie zatrudni nikogo z zewnatrz z takimi kompetencjami jest jak to napisal Ramirez idiotyzmem czemu to ma sluzyc?

Bzcst1938 | 2020-08-6 22:51

Sztucznemu widowisku?

Ramirez | 2020-08-6 23:07

Przypominam sobie jak wielu tutaj po fatalnej jesieni pisało ze Fidziukiewicz powinien odejsc a teraz co? Nagle super zawodnik? Nagle dobry transfer Fabianowskiego? Wtorek doprowadził go do takiego stanu a Szydełko go odbudował ale winny jest Fabianowski gdzie tu jest logika ? szkoda strzepic ryja

Fanatyk38 | 2020-08-7 01:16

Daj im medal ramj...

Tak Młodynie .to kibole spuścili klub i przez kiboli nie awansujemy. Jesteście żałośni. Odpocznijcie od internetu. Wywiesimy trans : przepraszamy za Fabiana na wólczance ;) .
Tak, zwiększą kasę i w 3 lidze bedzie viceprezes i 2 dyrektorów zeby czasem jeden się nie pomylił.
Kibice mają dopingować , pilkarze grać a zarząd ogarniać co do niego należy. 5 czy 10 lat temu bywał 1 trener bez asystenta i nikt o dyr sportowym nie marzył bo liczyło się pieniądze. Teraz jak nie ma ograniczeń to jest na bogato, szkoda że w 3 lidze.

Stallzks | 2020-08-7 07:01

Zagramy jesień wyskoczy pandemia którą nie będzie szło opanować i znów zakoncza rozgrywki przedwcześnie. Dlatego ważne jest aby mieli lidera po jesieni. Póki co kadra jest tak wąska i nie pewna że to chyba moje marzenie. Dobrze że winni odeszli. Gość od transferów po spadku wypowiada się że nie jest przygotowany na transfery bo nie wiedział że spadną, to pytanie co on na codzien robił w tym klubie. Nie stękać tutaj że będzie gorzej, historyczny spadek zaliczyli pod rządami tych panów, jeszcze jeden został, liczę że również zda sobie sprawę że jest temu winien.

Kamil | 2020-08-7 07:13

Lamentujecie że odeszli teraz i co będzie z drużyną. Przecież przez tydzień od spadku do decyzji PZPN był tydzień czasu. Można było odbyć rozmowy z zawodnikami starymi w dwóch wersjach. To.naprawde nic trudnego. Po drugie wcześniej transfery mógł dopinać prezes z trenerem to i na tą buraczana ligę też mogą.

Po 20 kolejkach czyli po jesieni mieliśmy 2 punkty straty do miejsca dającego utrzymanie. Na wiosnę odrobiliśmy tylko 1 punkt a twierdzą tu osoby ze było dobrze. Nie graliśmy jednak na tyle.dobrze żeby się utrzymać. Nie atakuje trenera teraz bo uważam że zostać powinien ale dobrze że.winni błędnych decyzji przed i w trakcie sezonu odeszli.

Fanatyk38 | 2020-08-7 08:55

MŁODYNIE | 2020-06-13 20:02
Rozwalili taka ekipę Dziubiński Janiszewski Trąbka Dadok Trubeha Łetocha a mamy Witasika i Fidziukiewicza

MŁODYNIE | 2020-06-16 13:18
Problemem jest brak kreatywnego pomocnika i brak napastnika bo Fidziu jest dobry jako podwieszony ale musi mieć kogoś kto ma wykończenie i się nie zastanawia długo kogoś jak Dadok


MŁODYNIE | 2020-06-28 09:13
tylko jak wyjdzie to nikt bramki nie strzeli oni grają tylko wrzutki na Fidzia a potem tracą bramki po kontrach. Słaba kadra

MŁODYNIE | 2020-06-28 09:37
Dodam że inne drużyny już robia transfery i przygotowywują się do 3 ligi u nas nawet nie bedzie czasu na rozliczenia pewnie połowa machnie ręką i odejdzie bo nie będą kopać w 3 lidze zostaną wychowankowie nie wiem jak Śpiewak

MŁODYNIE | 2020-06-28 10:10
rezerwy Lecha , Górnik Polkowice , Elana , Widzew i GKS Katowice, Pogoń Siedlce mecze prawdy nie ma miejsca na błedy

MŁODYNIE | 2020-06-28 13:04
dwa mecze o zycie piłkarze wiedzą że spadku nikt im nie wybaczy więc muszą grać.



1938FC | 2020-06-13 21:12
Każdy mecz będzie cieżki i meczem o życie ale panowie nie oszukujmy się z Łeczną byłem dumny dzisiaj jest mi wstyd z tą grą spadniemy z ligi

1938FC | 2020-06-14 09:16
To ja przypomnę ze za przygotowanie motoryczne nie dają dodatkowych punktów ,a zaraz się może okazać ze spadniemy z 3 ligi

RAMIREZ | 2020-06-15 14:15
Te gwiazdeczki to niedorajdy a nie trener bo jaki on ma wplyw na to ze Sobotka podaje pilke przeciwnikowi a w drugiej bramkowej aakcji Jopek i Ciepiela daja sie ograc jednemu pilkarzowi skry a w dodatku to co zrobil w tej sytuacji Mrozinski to jest kabaret albo sie piłkarzyny weźmiecie w garść wiem ze to lamusy czytacie albo wonn z tego klubu


mamy tu trochę rozdwojenie jaźni. Skoro za transfery odpowiadali wszyscy: Trener i Fabian i podpisywał Chodorej jako prokurent lub pełniący obowiązki to???


Fanatyk38 | 2020-08-7 08:57

nie chce mi się tracić czasu na szukanie innych waszych mądrości bo piszecie brednie w zależności od sytuacji w jakiej jesteśmy.

Stary_kibic40 | 2020-08-7 09:37

Panowie nie ma się co tu na siebie denerwować. Najlepiej podejść do tego na spokojnie i zdać sobie sprawę, że poważna piłka nożna w Stalowej Woli się niestety skończyła.

Stallzks | 2020-08-7 10:08

Jeśli zrobią lidera na jesieni to będzie awans, bo z planowanych 40 kolejek może odbyć się tylko jesień, więc do roboty, jest czas i szansa by odkupić blamaż z zeszłego roku. Co było to tego nikt z nas nie jest w stanie zmienić, co będzie to akurat trener i zawodnicy macie na to wpływ wraz z prezesem i jego ofensywą na rynku transferowym.
Mamy pewnych gości za sobą, Wtorek i Fabianowski zrezygnowali, czas na Nowaka, dać pcpn pod mosir, przecież gość dostał produkt i czas na jego promocje wraz ze sprzedażą w postaci najmu dla zgrupowań. Co z tego jak on tego nigdy nie robił.
Przyjdę na stadion i zobaczę jak drużyna się prezentuje. Martwią mnie plotki jakoby miało nas opuścić dwóch podstawowych napadziorow i nasz defensor...

Stary_kibic40 | 2020-08-7 10:11

Ten nowak serio chce zostać? Chociaż odrobinka przyzwoitości by pasowała wicedyrektorku szkółki.

Daro | 2020-08-7 10:12

Z takim podejściem to na pewno. Co za pesymizm tego się czytać nie da.

Były kluby które lata się kisiły w tej lidze ale były też takie w ostatnich latach jak Garbarnia i Resovia, które wracały po roku.

Jaki jest poziom 3 ligi ? Nasz poprzedni skład w kryzysie na jesieni wygrał że średniakiem Chemikiem Police na wyjeździe 4:0.

Stała się tragedia ale jak czytam niektórych to mamy się poddać i pogodzić, najlepiej zrównać się poziomem i organizacyjnie z Jutrzenką czy Łagowem i wtedy będziecie chyba zadowoleni.

Kupujemy karnety, bilety i wchodzimy na pełnej .... do 2 ligi i tyle. My Kibice to duży zastrzyk gotówki do klubu a bez kasy dobrej piłki nie da się zrobić.

Młodynie | 2020-08-7 10:18

Jest jeszcze jeden fakt na naszą korzyść nikt nie zna lepiej tej ligi jak Szydełko i napewno wie jak ją wygrać

Stallzks | 2020-08-7 10:19

Otóż to. Trzeba zamknąć etap spadku, na to nie mamy już wpływu. Zróbmy kibice co w naszej mocy by licznie zjawić się na meczach stalówki. Nie bądźmy kibicami sukcesu. Czy wygrywasz czy nie...
Kupujemy karnety bilety i wspomagamy Stal tak by ta zgromadziła najwięcej punktów na jesień bo to może okazać się kluczowe biorąc pod uwagę zeszły sezon.
Tak więc nie obrażać się tylko się musimy zmobilizować by wszyscy dookoła mogli poczuć wiare we własne umiejętności wiare w awans tylko tak możemy zbudować coś co nam odebrano.
Zróbmy to dla dobra klubu bądźmy z nim na dobre i na złe.
Hej Stal!

1938fc | 2020-08-7 10:48

Stalzks jeśli chodzi o Fidzia to nie odchodzi to wiadomo z dobrego źródła gość jest zadowolony z tego co tu ma , co do Śpiewaka czekamy bo nie wiadomo a klub na pewno na nim coś zarobi . Każdy mówi o tłuczku a jak wygląda sytuacja z Tomkiem Płonką on trenuje na 10 % czy jak to ? Wydaje mi się ze Fidziu wyjdzie w 1 na Skre która na ten moment się osłabia i to dość mocno

1938fc | 2020-08-7 10:49

Fabianowski odchodzi ze stanowiska po zbudowaniu kadry a nie teraz i z tego co wiadomo zmienia stanowisko . Chodorek niby była a każdy czuł tak jakby go nie było

Kamilosss | 2020-08-7 11:10

Z tego co prezes mówił z Tomkiem była dziwna sytuacja. Chciał szybko wrócić i kolejna kontuzja a potem nikt nie mógł zaradzić ;) Fajnie by było jakby był zdolny do gry, bo na 3 ligę nadałby się jeszcze spokojnie.

Stary stalowiak | 2020-08-7 11:29

Na Skrę pojedziemy trochę eksperymentalnym składem,brak napastników sprawia , że z przodu zagra ten Tłuczek,na obronie ma wystąpić zawodnik zagadka ten Hudzik , Sobótka też kontuzja, zastąpi go Filip Szifer.Maja być na ten mecz ponoć jeszcze inne roszady w składzie.Zobaczymy czy dadzą radę

1938fc | 2020-08-7 11:31

Moim zdaniem nie ma co ryzykować zdrowiem ważych gości bo puchar też nie jest najważniejsy , na ten moment najwazniejsza jest liga i jeden cel :)

Młodynie | 2020-08-7 11:35

Chociaż mecz z Lechią jednak to coś

Marek1938 | 2020-08-7 12:35

Ramizrez masz cos z głową? Nie mów że wyniki za Nowaka i Fabianowskiego są super i ze spadliśmy bo od spadku w 2010 nigdy nie spadlismy niżej. Chyba w 2016 bylismy najniżej ale wtedy w zwiazku z zamieszaniem i wycofaniem sie od początku bylo wiadomo ze spada 3 druzyny, my zajęliśmy 15 miejsce i jako ostatni sie utrzymaliśmy. Co do najlepszych wyników to w 2015 trener Wieprzęć o maly wlos nie awansował, przegralismy awans w ostatnim meczu chyba Błękitnymi i uzbieralismy 54 pkt. a rok wcześniej trener Wrorek zajał 5 miejsce i 53 pkt, a spadało wtedy z ligi 10 drużyn. Mawet nie porównuj wyczynów tych nieudaczanikow do tefo co było. W pierwszym sezonie jeszcze szarpnęliśmy skladem ktory został po Szymanskim bo nie pamiętam zeby Nowak ściągnął kogoś wrtosciowego Trąbka zosatał z poprzedniego sezonu a Dadoka sciagneli przed objeciem sterów przez tych nieudaczaników.
Co by nie powedziec o Szymańskim i Zającu to jakoś to ogarniali przy tej kasie to i tak sciagali zawodników ponad masze możliwości. Sekulski, Rejman, Czarny, Mikołajczak , Trąbka, Dadok, Piątkowski a teraz najlepszy transfwr to Fidżiu co zarabia 10 tysiaków i spadek do 3 ligi. Otrząsnij sie chłopie. Wtedy nie bylo dyrektorów i stadionu, gowno bylo ale jakimś cudem.gralismy a teraz dyrektory menagery i kuźwa 3 liga. Solecki niech się bierze do roboty i ogrania ro razem z trenerem. Do rozliczenia pozostaje Nowak największe zło pilki w Stalowej.

Marek1938 | 2020-08-7 12:38

Dobrze że Fabianowski wypierdziela i niech nie wraca zawsze uciekał. Nikt w klubie nie będzie za nim płakał zwłaszcza wychowankowie których zniszczył.

Filip kacper k. | 2020-08-7 12:42

100 % poparcia dla Marka 1938, mysle ze ten post zamyka dyskusje.

Nowak out, Fabian nie tylko dymisjia ale won z klubu, a Nowak Won z miasta

Stalowiak68 | 2020-08-7 12:47

Chyba połowa z was to chodzi do gimnazium bo aż cięzko czytac te wypociny Spadliśmy z ligi i to sie liczy wasze gadki nic nie znaczą bo za spadek odpowiadają ci co rządzą. Najbardziej Nowak bo się chłopczyk zabawił i uciekł na ciepłą posadkę gdzie się też bawi. Fabianowski mniej bo główny zarzut że nie robił po prostu nic . Pewnie też teraz jak żonka dostanie ciepłą posadkę. Sam mówił w zimie na spotkaniu że transfery to Wtorek i Szydełko. Fidziukiewicza chciał bardzo Wtorek to go wzięli ale za tyle pieniędzy to powinniśmy mieć 2 napastników. Teraz prezesina niech nie kwiczy tylko zapierdziela z trenerem żeby to odbudować bo nie wiem co Nadbereżny zrobi z długami które zostały po tej bandzie krwiopijców. Prezesinie trzeba dac szansę choć ja to cienko widze bo powinni sciągnąć kogoś kto się zna na piłce a nie zrządzaniu ludźmi.

Filip kacper k. | 2020-08-7 12:50

ja to w ogole mam watpilowisc czy ten pisowki rudy chlopaczyna potrafi zarzadzac ludzmi, ale trzeba dac mu szanse. Gorszym niz Nowak nie da sie byc

Marek1938 | 2020-08-7 12:52

Dobrze prawisz Filip dożywotni zakaz stadionowy i z dala od piłki w Stalowej dla obydwu a Chodorek do urzędu miasta pieczątki przebijać.

Młodynie | 2020-08-7 13:30

Gebalski ponoć chętny na powrót

1938fc | 2020-08-7 13:32

Źródło ? Lepiej dla niego niech nie wraca bo kibice mu nie wybaczą hahah

Stalowiec1938. | 2020-08-7 13:48

już lepiej niech Piechniak wróci młody perspektycziny może by w końcu odpalił u Szydełki jak Śpiewak

Młodynie | 2020-08-7 13:52

Co do transferów to nie oszukujmy się że do nas przychodzą ci ktorych chcemy przychodzą ci których inni nie chcą . Np taki Fidziu nie był ponoć na szczycie listy życzeń .W zimie poważnie chcieli Pieczare ale za frytki nikt grać nie bedzie dadzą mu lepszy kontrakt w Rzeszowie. Całość niestety rozchodzi się o pieniądze . Bez nich i sponsora nie liczmy na cuda .Gdyby była kasa to sami by się do nas zgłaszali

Stalowiak68 | 2020-08-7 14:04

Młodynie Pieczara nie błysnął w Rzeszowie i go odpalili a czy Fidziukiewicz jest wart 10 tyś miesięcznie też bym polemizował. Od tego jest trener i prezes żeby znaleźli takich zawodników co dopalą w Stalowej napewno nie zrobi tego Fabianowski ani Nowak bo nie mieli o tym pojęcia. Resovia jakoś ma mniej kasy od nas i potrafili ściągnąc w zimie Hebla i Zapytkowskiego co im dali awans a u nas w zamian przyszli koledzy trenera z Sieniawy.

Stalowiak68 | 2020-08-7 14:05

Motor miał kasę i jakby nie załatwianie to też by nie awansował.

Młodynie | 2020-08-7 14:07

Kasa plus odpowiedni ludzie .Bez niej o niektórych zawodników cieżko.Zapytowski i Hebel byli w zasiegu . Fabian nawet interesował się młodzikami Wisły Płock tylko wział Szczutowskiego a obok był Zapytowski

Młodynie | 2020-08-7 14:21

Teraz nie dziwmy się że Dadok odszedł bo co go tutaj trzymało ? Poziom sportowy nie finanse nie .A coś koło 10 tyś miesiecznie napewno zarobi . Nowak dostawał 25-30 tyś . Krykun gdyby były odpowiednie finnse konkurujace z innymi klubami byłby spakowany i stał na dworcu . Był do odbudowania po Garbarni pokazał się . Swoje w Motorze zarobi . Dla piłkarza po 23 roku zycia w pewnym momencie jasne staje się że kariery nie zrobi wiec przynajmniej wydoi jak najwiecej z kontraktu

Vielitz44 | 2020-08-7 14:32

A tymczasem Ferenc walczy by Reska grała w Rzeszowie a nie u nas - czyli co Panie Nowak, zarobi ten PCPN na czymś czy tylko będzie utrzymywany przez miasto? Jest jakiś plan samowystarczalności ? Bo skoro jako jedyny nie podał się do dymisji, to wyniki muszą być super?! Wszędzie piszą, gdzie to różne kluby się przygotowują, ale nie widziałem by było info, że ktoś przygotowywał się będzie na naszych obiektach? Wychodzi, że największy pasożyt jednak pozostał...

Młodynie | 2020-08-7 14:35

Właśnie też jestem ciekawy gdzie te zagraniczne zespoły o których mówił . Może się nie dogadali bo po angielsku nie za bardzo Mateusz

Filip kacper k. | 2020-08-7 14:39

na zysk z PCPN nie ma szans. sukcesem bedzie minimalizowania strat, ale zyski z inwetsycji za 55 mln zl poki co prawie żadne...

Młodynie | 2020-08-7 14:41

Ciekawe gdzie AEK jedzie w tym roku

Młodynie | 2020-08-7 14:43

Nie oszukujmy sie że jak mają wybrać Podkarpacie to wybiorą Arłamów to samo inne drużyny

Filip kacper k. | 2020-08-7 14:49

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny 18 lutego ogłosił wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Funkcję tę obejmie Mateusz Nowak, dotychczasowy Prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej ?Stal? Stalowa Wola.

Do ogłoszonego po raz drugi konkursu na dyrektora PCPN zgłosiło się 4 kandydatów, z czego 3 spełniało kryteria formalne. Stanowisko dyrektora zostało powierzone Mateuszowi Nowakowi.

? Mateusz Nowak w ostatnich kilkunastu miesiącach w pełni zaangażował się w budowanie nowego projektu, jakim jest zawodowa drużyna ?Stali? Stalowa Wola. W tym okresie nabrał ważnego doświadczenia zarządzania sportem, nawiązał niezbędne kontakty w całej Polsce i nie tylko, by zachęcić partnerów do skorzystania z naszej infrastruktury ? mówił Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. ? Dzisiaj powierzając mu funkcjonowanie tej flagowej inwestycji na rzecz sportu w Stalowej Woli, chciałbym życzyć, aby pomysły, które złożył w koncepcji funkcjonowania Centrum zostały zrealizowane i by Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej tętniło życiem ? życzył nowemu Dyrektorowi włodarz miasta.

? Chciałbym podziękować po raz kolejny za zaufanie. Myślę, że przez ten czas udowodniłem swoją pracą, że można na mnie polegać. Moje rozstanie z klubem jest tylko formalne, bo mentalnie zawsze będę blisko klubu, blisko ?Stali?. Jestem przekonany, że moja nowa funkcja pomoże w funkcjonowaniu klubu. Z ludźmi, z którymi współpracowałem, którzy tworzą ten klub dalej będę współpracował. Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej to ośrodek szkoleniowy dla młodzieży, ale mam nadzieję, że będzie to ośrodek, który będzie powodował pozytywne emocje, które sobie założyliśmy w wizji funkcjonowania klubu 1,5 roku temu ? mówił dyrektor PCPN Mateusz Nowak.

Podkreślił, że na PCPN będą organizowane nie tylko wydarzenia sportowe ale również konferencje, targi, szkolenia, turnieje i zgrupowania drużyn. Prezydent zadeklarował natomiast, że miasto dalej będzie rozwijało PCPN, inwestując m.in. w takie elementy jak przykrycie balonem boiska ze sztuczną nawierzchnią.

? Etap wznoszenia Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej został już zakończony, teraz zaczyna się etap jeszcze trudniejszy ? etap budowania marki tego miejsca ? stwierdził Prezydent. Pierwszym wydarzeniem, które zainauguruje funkcjonowanie PCPN będzie mecz ?Stali? Stalowa Wola z Bytovią Bytów 29 lutego 2020 roku. Spotkanie rozpocznie się o symbolicznej godzinie ? 19.38. Na przełomie marca i kwietnia odbędą się z kolei międzynarodowe turnieje U-16, podczas których zagra młodzież z Wenezueli, Iranu, Islandii oraz Polski.

Filip kacper k. | 2020-08-7 14:49

minelo pol roku, Kudlaty, pokaz wyniki

Młodynie | 2020-08-7 14:51

Mecz został odwołany ma się odbyć w pożniejszym terminie zapowiedział Golba

Fanatyk38 | 2020-08-7 15:48

Daro. Co Ty bredzisz??? Pieniądze trzeba umiejętnie wydawać i bedziesz mial zawodnikow ktorzy zapewnią poziom. Nie . Duze pieniadze nie oznaczają dobrej piłki co pokazywał Widzew czy Motor np. Więc skończ. Teraz mieli z miasta kranik bez linitu i efektem jest spadek. Wiec co? Kasa nie zagrała? Na sespół wydano więcej niż rok czy 3 lata temu .

Inni to chyba w urzedzie miasta konta pozakladali zeby kolegów bronić bo wynika z wpisów, że powinniśmy spaść lata temu ale poprzednicy amatorzy tak nieumiejętnie zarządzali , że trzeba było zatrudnić zawodowców żeby zrobić wreszcie ten spadek.

Tu nie chodzi o czyjeś ambicje czy cokolwiek. Tylko o zwykłe rozliczenie gości z obietnic, planów, zapewnień.itd.
Jeszcze w zimie slyszałem z ich ust żeby kibice się nie wtrącali, dali

Fanatyk38 | 2020-08-7 15:56

Dali im pracowac i rozliczymy się w czerwcu... mamy sierpień i efekt pracy widoczny . chyba dla wszystkich oczywisty ale dla niektorych komentatorow zadowalający z tego co piszą. Jesteście żenujący.
Kto mi da gwarancję, że jak nas spuścili to nas wprowadzą do ligi ??!! Damy im czas do zimy a jak coś to zmienimy i bedziemy korygować?
Teraz awans ma 1 zespół i nie ma miejsca na pomyłki.
Po każdej porażce Szymańskiego czytałem : wypad z klubu , mimo końcowego utrzymania po sezonie to samo.
Teraz spadamy a towarzystwo krzyczy , zostawcie tych ludzi , dobrze wykonali robotę...
Albo czasy sie zmienily albo to te profesjonalne standardy z konferencji Nowaka, Marca i Nabereżnego.

I żaden z was nie będzie decydował o sprawach bojkotu, śpiewania czy tym podobnych.
Możecie Szydełce zawodników poszukać bo Fabian już nie może a od kibicowania 3 ch w bok.

Stalowiak68 | 2020-08-7 16:21

Nowak prawdopodbnie jest na urlopie i wszystko ma gdzieś, klubu jeżdzą na obozy badania a Nowak tak jak w klubie zbiera dług :) i ludzie od Nadbereżnego to jedna wielka pomyłka i wstyd dla sportu w Stalowej. Tak jak w klubie tak w pcpn nie będzie nic.

Daro | 2020-08-7 16:24

FANATYK38 masz rację. Ja nie bredzę, ani Ty nie bredzisz. Wydaje mi się cze piszemy to samo tylko w innych słowach. Mi chodziło o to że pieniądze się przydają i mogą pomóc ale wiadomo że trzeba je wydawać umiejętnie.

Młodynie | 2020-08-7 18:10

» http://www.90minut.pl/news/305/news3..... pierwqszy już jest czekamy na następne

Stary stalowiak | 2020-08-7 18:21

Młody szybki waleczny przyda się napewno

Młodynie | 2020-08-7 18:23

Czyli mamy 2 szybkich Zmorzyński i Surmiak

Filip kacper k. | 2020-08-7 19:32

Przesmycki, Szlage, Nowak - najwieksze zakały krzywdzące nasz klub od lat 90-tych

Makaio | 2020-08-7 19:37

Nadbrzeżny niech nie niszczy dalej do spółki z Sołeckim i Fabianowski klubu!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 67 263 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 41 322 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 66 639 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 821 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01536