Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bojkot zakończony. Wspieraj Stal - kupuj bilety i karnety

Bojkot zakończony. Wspieraj Stal - kupuj bilety i karnety

Po dzisiejszej dymisji prezesa PSA Stal Stalowa Wola Tomasza Soleckiego grupy kibicowskie zakończyły bojkot. W środę czeka naszą drużynę pucharowy bój z Lechią Gdańsk, a już w weekend kolejny ligowy pojedynek, tym razem w Stalowej Woli z Wólczanką  Wólka Pełkińska.

Klub jak również Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zachęca wszystkich zielono-czarnych fanów do zakupu wejściówek na środową potyczkę jak również karnetów na rundę jesienną rozgrywek w III lidze.

Ceny biletów na mecz pucharowy z Lechią Gdańsk: 
ulgowe: 20zł i 15 zł
normalne: 30 zł i 25 zł
Dzieci do lat 6: 5 zł i 3 zł
Sektor VIP: 60 zł normalny i 45 zł ulgowy


Ceny karnetów na rundę jesienną rozgrywek w III lidze:
Trybuna główna:
normalny - 110zł
ulgowy - 75zł
Dzieci do lat 6 - 7zł

Trybuna Hutnicza:
normalny - 75zł
ulgowy - 45zł
Dzieci do lat 6 - 7zł

VIP/sektor D:
normalny - 425zł
ulgowy - 310zł
Dzieci do lat 6 - 95zł



Ceny biletów na rundę jesienną rozgrywek w III lidze:
Trybuna główna:
normalny - 15zł
ulgowy - 10zł
Dzieci do lat 6 - 1zł

Trybuna Hutnicza:
normalny - 10zł
ulgowy - 6zł
Dzieci do lat 6 - 1zł

VIP/sektor D:
normalny - 55zł
ulgowy - 40zł
Dzieci do lat 6 - 12zł

szczegóły: http://www.bilety.stal1938.pl

Komentarze (112)

Stary stalowiak | 2020-08-17 20:26

To jednak czubat prezesem a Wołoszyn prokurentem.jutro pewnie info

Młodynie | 2020-08-17 20:27

Nagroda za trenowanie dzieci prezydenta musi być

Kamil | 2020-08-17 20:30

Nie znam ich osobiście więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat. Na pewno in plus, że ludzie stąd, znający się na piłce.

Młodynie | 2020-08-17 20:32

Rozkręcił to od zera nawet biznes się udał szansę powinien dostać. Oby stawiali na naszych

Stary stalowiak | 2020-08-17 20:33

Wołoszyn to przydupas znów Marcina Warchoła,ministra, więc wszystko dalej PiS wszystko dalej po po partyjnosci i po kolesiowsku.Lejba jakich mało

Młodynie | 2020-08-17 20:36

Ale co takiego ma do roboty prokurent Czubat będzie wszystko ogarniał

Johny | 2020-08-17 21:27

Sorry, ale ja tego nie widzę. Za pół roku znowu bojkot i biadolenie.

Pjona_ziom | 2020-08-17 21:42

Jeśli to zostanie potwierdzone to .... Nie wyobrażam sobie żeby to tak zostawić... Wiem że miasto ma większość udziałów ale to nie polityka nie można robić z klubu partii i obssdzać stołki swoimi ... Potrzeba ludzi ze stalowym charakterem którzy wkładają w to serce ...

Marco | 2020-08-17 21:48

no to teraz to już na lata utknęliśmy w lidze "amatorów" , ale ważne że w klubie znów będzie odbywać się "Wisła Kraków" w najlepsze... Nigdy nie przypuszczałem że to napisze ale Szlęzak wiedział co robi i jak widać w przeciwieństwie do Lucka nie dał się zastraszyć.

Młodynie | 2020-08-17 21:50

ale tak zawsze jest że właściciel bierze swoich znajomych do roboty

Pjona_ziom | 2020-08-17 22:02

Już wystarczy że Nowaka se wziął...

Stary stalowiak | 2020-08-17 22:23

Kufa powiem szczerze, że sam się tego Nie spodziewałem, dalej widzę kolesiostwo i cieple stołki po znajomości.Kufa co ten Lucek odpierdziela, powołuje na prezesa 25 letniego gówniarza, tylko dlatego że ma szkółkę i trenuję jego synów?no i najważniejsze że jest przecież z PiSu,a to dla Kudłatego podstawa.Kiedy w końcu polityka skończy brać u nas górę nad sportem.Ja sam tego nie widzę, jakie doświadczenie ma taki chlystek żeby sprawować tak poważną funkcje.Szok

Stary stalowiak | 2020-08-17 22:23

Kufa powiem szczerze, że sam się tego Nie spodziewałem, dalej widzę kolesiostwo i cieple stołki po znajomości.Kufa co ten Lucek odpierdziela, powołuje na prezesa 25 letniego gówniarza, tylko dlatego że ma szkółkę i trenuję jego synów?no i najważniejsze że jest przecież z PiSu,a to dla Kudłatego podstawa.Kiedy w końcu polityka skończy brać u nas górę nad sportem.Ja sam tego nie widzę, jakie doświadczenie ma taki chlystek żeby sprawować tak poważną funkcje.Szok

Stary stalowiak | 2020-08-17 22:34

Już nie wspomnę o przydupasie ministra Warchola z Niska Wołoszynie.Kazdy kto go trochę zna czy o nim słyszał,to wie, że to zwykłe popychadło ministerka,biega za nim i buty mu czyści i otwiera drzwi do samochodu.Gosc bez charyzmy bez jaj dosłownie, zwykły wieśniak z Bukowiny nie ma nawet nic wspólnego ani z naszym miastem ani naszym klubem.Ja pierdziele ale dozylismy czasów, żeby takie coś jedno o drugie zajmowało takie stanowiska.Takiemu Szymańskiemu np czy choćby Zającowi to wybaczcie, ale nawet do pięt nie sięgają.I jak zobaczymy ich rządy,to jeszcze za nimi zatęsknimy.Nigdy nie myślałem że to napiszę

=1938= | 2020-08-17 22:56

Buhaha jaki nagly ruch kibicowski. Tylko że kibicem sie jest na dobre i na zle a nie tylko bywa jak w wiekszosci tutaj przypadkow. Bojkot zakonczony. No coment. A i jeszcze jedno. Jak ta dwojka nie sprowadzi sponsorow to Wy sami ich zjecie jak poprzednika.

Stary64 | 2020-08-17 23:04

O sponsorach to możemy tylko pomyśleć.

1938fc | 2020-08-17 23:35

Goście z niczego zrobili swoją akademię,.domyslam się że to są przyszli prezesi ale spokojnie rozliczymy ich że wszystkiego . Kibice rozlicza ich z wszystkiego co zapowiedzą

Kibic368 | 2020-08-18 00:02

mam nadzieje ze nie czubat i woloszyn bo to zwykle lelum polelum, trenowali mojego syna 8 lat temu to komedia

1938fc | 2020-08-18 00:28

Dla Ciebie komedia a dla innych podobno .porzadni goście. Zobaczymy jak to teraz będzie, ale tak jak pisałem wcześniej rozliczymy ich ze słów i zapowiedzi, Solecki któremu zaufałem jak spora część kibiców uciekł bo się przestraszył presji jaka wywarli kibice nie kupując karnetów i biletów. Co tylko pokazuje że nie był gościem na to stanowisko . Co cieszy że nie ma bojkotu i kibice zaczynają działać i pojawia się na stadionie w środę. Oby to był początek dobrych zmian ale po tych zawirowaniach napewno kibice będą baczniej się przyglądać sytuacji w klubie

Jw27 | 2020-08-18 00:49

Prezes nie ogarnął regulaminu rozgrywek? O co tu chodzi? Ze nie odzyskał 2 ligi a próbował powiększyć ligę? Nie kupił miejsca od Skry za 2 mln?Ze karnety sprzedawane dopiero od 3ciej kolejki? Czy bojkot stowarzyszenia...a może zwolnił masażystę? A może nie załatwił sponsorów?A może mecz z Avią zdecydował...od początku brakuje tu transparentności.

1938fc | 2020-08-18 01:21

Co jest też dziwne że gość nie przypilnował aby wszyscy juniorzy było.zgloszeni do rozgrywek i dlatego juniorzy starsi dostali za 2 pierwsze mecze walkowery

Stallzks | 2020-08-18 06:53

Teraz jeszcze pseudo trenerzy co nam ligę spuścili N F i można budować z dala od tych ekspertów piłkę w Stalowej Woli.

Cisse | 2020-08-18 08:40

Tak się składa, że ci panowie stworzyli pierwszą profesjonalną szkółkę dla dzieci w tym mieście.
I zgranęli mnóstwo sukcesów.
To nie przypadek, że dzieci z Akademii zdecydowanie ogrywają swoich rówieśników ze Stali. Niby dzieci z tego samego miasta, a wyniki często dwucyfrowe na korzyść Akademii.
Te szkolenie w końcu przyniesie efekty, bo efekty szkolenia młodzieży w ZKS Stal (z wyjątkami) możemy co najwyżej oglądać w sąsiednich LZSach ;)

Młodynie | 2020-08-18 08:42

Doszli też do finału w Warszawie

Kategoriak | 2020-08-18 09:04

Ostatni rocznik który gdzieś coś w miarę grał w juniorach to był rocznik bodajże 1995 który trenował Wieprzec i grał z nimi w CLJ, od tamtej pory jedna wielka posucha

Misio | 2020-08-18 09:06

Tak tylko informacyjnie. Szkółkę stworzył pedoFilip, a Michał Czubat jest z rocznika 78 lub 79 więc nie ma 25 lat. Resztę pozostawiam bez komentarza! PS. Moim kandydatem na nowego prezesa jest Pan Henryk Motyka! Człowiek chyba najdłużej związany z ruchem kibicowskim w tym mieście.

Stallzks | 2020-08-18 09:34

Ile w końcu bedziecie jeszcze oglądać pseudo trenera który nas spuścił z ligi a w 4 w lidze gość zamierza dalej grać swoją cudowną taktyka 532 - 352. Przecież nie trzeba być ekspertem ze to jawne oddawanie pola gry przeciwnikowi, każdy widzi jaką klęską to się skonczyło w Swidniku z Siedlcami ze Skrą Garbarnią i Bóg wie kto nas jeszcze pogrąży w 4 lidze.Tak można grać przeciwko uznanym markom które mają mnóstwo jakości z przodu w celu rozbijania głownie ich akcji i lczenia na kontry. A nie przeciwko półamatorom w 4 lidze. Szydełko nie chce Cie atakować ale spójrz prawdzie w oczy. Zrobiłeś dobry bilans po pandemii ale to był bilans głównie spowodowany idealnym terminarzem 10 meczy u siebie( kilka szczesliwych wynikow łęczna, elbląg, rzeszów(x2 czerwien) ).Więc twoje wyniki nie są w zadnym stopniu miarodajne. Spuściliscie nam zespół z ligi a z tej nas raczej nie wydostaniecie jak bedziesz gral zza podwojnej gardy.

Tomko | 2020-08-18 09:41

A ja mówię że trener Szydełko awansuje i to w wielkim stylu. To są pierwsze koty za płoty. Z druzyn ktore grają to jedynie obawiam się Wisły Puławy i KSZO. Mocny zespół w miarę ma też Podhale Nowy Targ. I oczywiście Siarka, ale tu ze względu na derby i okoliczności. Tylko tych zespołów się obawiam że mogą pogrozić mocno Stali. Reszta jest spokojnie do ogrania. Na 1-szy ogień idzie Wólczanka! A wcześniej przystawka w postaci ekstraklasowej Lechii. Dobrze że ten cały bojkot został zakonczony. To będzie normalne kibicowanie na stadionie a nie jakieś bluzgi za płotem.

Tomko | 2020-08-18 09:43

I ciekawy mecz będzie z Sokołem Sieniawa, nasz trener będzie miał wtedy mieszane uczucia.

Stallzks | 2020-08-18 09:55

Fakt z tymi drużynami które wymieniłeś stal może i powalczyć nawet wygrać ale na nic to się zda gdy przyjedzie Wólczanka Świdnik Wiązownica i wtedy z takimi drużynami Nie będzie stalowa wygrywała i to jest mankament tego trenera.jak wiadomo awans się robi wygrywając z każdym nie tylko z najmocniejszymi z każdym z tymi przede wszystkim najsłabszymi.

Misio | 2020-08-18 13:00

STALLZKS myślisz, że to ustawienie decyduje o tym kto jest przy piłce? Myślisz, że ktoś oddaje przeciwnikowi piłkę, bo lubi się bronić? Otóż NIE! O tym, kto prowadzi grę decydują umiejętności i przygotowanie fizyczne. I nie ma dziś sztywnych ustawień. Jest wymienność pozycji i taki np. wahadłowy jest obrońcą jak bronimy i skrzydłowym jak atakujemy. Podobnie jest z defensywnymi pomocnikami, a nawet napastnikami. Jak się drużyna broni, to środkowy napastnik jest pierwszym obrońcą, a jak drużyna atakuje, to środkowi obrońcy są rozgrywającymi. A! I najważniejsze. Gra się tak jak przeciwnik ci pozwala.

1938fc | 2020-08-18 13:13

Zapmietajcie najważniejszy mecz jest w niedziele z Wolczanką , można powiedzieć że będzie to możliwe że mecz o życie dla Szydełko . Tylko zwyceistwo w niedziele a co do jutra może jakimś cudem coś ugramy

Misio | 2020-08-18 13:14

No i jeszcze o przygotowaniu fizycznym napiszę. Jak nie jesteś w tzw. "gazie" to zapomnij o graniu piłką. Jak piłkarz nie jest odpowiednio przygotowany albo jest "zajechany" to choćby to był Messi nie zrobi tzw. "sztycha". Zawsze będzie pół kroku wolniejszy od przeciwnika, słabszy fizycznie, aż w końcu przestanie nadążać za akcjami. I prawdopodobnie tym przegraliśmy w Świdniku. Tym przegrała Wisła z KSZO, Manchester City z Lyonem i Barca została zdeklasowana przez Bayern. Trzeba pamiętać, że drużyny 3-ligowe miały bardzo długi czas na urlopy, a potem spokojne przygotowania do sezonu. My natomiast ledwo zakończyliśmy sezon, gdzie grano co 3 dni, a już trzeba grać następny zwariowany sezon. 20 kolejek ligowych plus mecze pucharowe.

Młodynie | 2020-08-18 13:16

z trenerem to poczekajmy może do 3 kolejki . Przyjdzie nowy prezes i co zatrudni swojego trenera ?

Pjona_ziom | 2020-08-18 13:30

Widzę że Pan Szydełko z Panem Boberem się zaprzyjaźnili z naszym wspaniałym dyrektorem panem Nowakiem do tego stopnia że jadają wspólne posiłki w restauracjach a co .... KA BA RET

Młodynie | 2020-08-18 13:33

Szydełce robotę załatwił Nowak znaja sie jeszcze z 4 ligi

Kamil | 2020-08-18 13:42

Pozostało:

trybuna główna: 168 biletów
trybuna hutnicza: 250 biletów

Quick1986 | 2020-08-18 13:42

A co z Fabianem? Zmieni stanowisko i to wszystko?

Stary_kibic40 | 2020-08-18 13:43

Pjona zapewne omawiają przy takich ,,obiadach czwartkowych' sprawy związane z klubem i funkcjonowaniem PCPN. Może jakieś nowe innowacyjne pomysły, ciekawe rozwiązania z rynku zachodniego. Być może zakup nowych dronów. Wszystko musi być w 100 % profesjonalne, jak wspaniały duet trenerów i oczywiście pan dyrektor.

Młodynie | 2020-08-18 13:48

Będzie dzisiaj jakaś konferencja ?

1938fc | 2020-08-18 14:04

Domyślam się że nie , dzisiaj się rada nadzorcza się zbiera i coś postanowią . Wpadłem na pomysł że może Lucek stoi za tą dymisją Soleckiego , a i tak takich momentem który napędził tą lawinę wkur....a kibiców było zwolnienie Fijarczyka.

Stallzks | 2020-08-18 14:24

Misio wchodzenie w ogólniki nie musisz mi tłumaczyć tej formacji bo od kilkunastu meczy widzę jak drużyna wygląda w tej formacji. Drużyna nie jest zajechania czy czuje trudy zeszłego sezonu, nie daj sobie nawinąć makaronu na uszy jak to potrafią robić doskonale zarząd do tej pory gdy nie szło. Drużyną kieruje trener który daje wytyczne każdemu kto gdzie ma się fokusować na boisku. Dlaczego tym ustawieniem oddajemh automatycznie pole gry przeciwnikowi a no dlatego że to jest klasyczny autobus 5 w linii obrońców i 3 pomocników środkowych którzy pracują na odbiór jak już to wypracują to podanie do przodu a tam Fidziu z Kacprem muszą sobie radzić tlen bo wahadła musiały być mieć płuca jak Mietek Ożóg i kreatywność jak Lola. Tak więc czasami ta taktyka zda egzamin jak przyjedzie mocny zespół czyli np jutro, ale jak przyjedzie Wólczanka to śmiem twierdzić że będzie ona rządziła i dzieliła na boisku...

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:24

Na Fijara uwzial się Bober już od jakiegoś czasu, uważał że nie jest profesjonalnym maserem i o małej wiedzy, w porównaniu do nich do nieskazitelnego duetu świetnych trenerów z Sieniawy

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:31

Chodził za Soleckim narzekał aż w końcu dopiął swego celu

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:33

Ja wam mówię że ten pacjent po cichu, za plecami robi w klubie największą krecia robotę, największy bałagan

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:35

A teraz widzę że od jakiegoś czasu dołożył sobie kolejny nowy nick Misio i poucza nas tutaj głupców w swoich referatach


1938fc | 2020-08-18 14:39

No to jutro jest okazja z nim pogadać , narzekamy to jak się go zawoła po meczu to wytłumaczy się, bo my tu narzekamy tylko A na rozmowę to Jeszce nikt kibiców nie wziął

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:41

Zresztą sami go poczytajcie od kilku newsów wstecz, jak w zaparte broni ciągle trenerów, Fabiana Nowaka i piłkarzy wciskając każdemu z nas ciemnotę, że nikt z nas się nie zna na rzeczy.Zalosne to Konrad z Twojej strony

Misio | 2020-08-18 14:43

Stary Stalowiaku ja tak naprawdę do końca, to nie wiem kto to jest ten Bober. Domyślam się, że ten co pachołki rozstawia i piłki przed meczem uzupełnia. A jak masz kontakt z adminem, to możesz zapytać czy mój nick nie jest jednym z najstarszych na tym portalu. Zalogowałem się chyba w pierwszy dzień od kiedy wprowadzono logowanie.

1938fc | 2020-08-18 14:46

Każdy ma swoje zdanie na temat trenerów dla mnie Szydełko jest dobry i tyle

Stary stalowiak | 2020-08-18 14:53

Jeśli tak jest to zwracam honor i sorki.Wybacz ale piszesz bardzo podobnie i zaglebiasz się często w jakieś taktyczne referaty dokładnie tak samo jak tamten ściemniacz pod różnymi nickami

Misio | 2020-08-18 15:03

Bo piłka to moja pasja! Grałem do 35 roku życia w okolicznych klubach. Nawet chwilę bawiłem się w trenerkę. Osiągnąłem awans z klubem, który trenowałem, więc uważam że z sukcesem;-))) Natomiast mecze oglądam jakie lecą, a że pracę mam taką, że dużo jeżdżę, to bywam na meczach nawet A-klasowych na drugim końcu Polski.

Nicke | 2020-08-18 17:05

Ja to ludzi nie rozumiem. Gramy na 4 poziomie no ok nie kupią biletu na mecz, bo słaby poziom, ale gramy z finalistą Pucharu Polski, 4 drużyna ESA i dalej nie możemy zapełnić nawet 999 miejsc.

1938fc | 2020-08-18 17:14

Po pierwsze godzina która nie zachęca i wiekszość jest wku...iona za spadek

Acer | 2020-08-18 17:50

Dobra passa była wygranych spotkań nikt się nie spodziewał spadku ,mecz pucharowy też ich przerarza jeżeli nie postawią się Lechi i zagrają jak równy z równym może być to obciach wynik jak Barcelona z Monachium.Lechia gra podobną piłkę jak to trzecia liga tylko na większej szybkości na robią swoje ataki trzeba krótko przy nich pierwsi do piłki biegną skaczą wyprzedzają do przyjęcia nie pozwalając drużynie z Gdańska na dokładne rozegranie piłki można zatrzymać ich ataki do tego ustawienie jest odbiór piłki na całym boisku na 40metrze swojej połowy robi się cała drużyna a kontrataki robi się czteroma pięcioma zawodnikami najbardziej po przejęciu piłki wysuniętych z przodu.

Marco | 2020-08-18 17:54

Tu już nawet o godzinę nie chodzi. Zbyt wiele negatywnych rzeczy wydarzyło się w klubie i jego otoczeniu. Jak nie jakieś pisma do PZPN-u to jakaś próba korupcji do tego niby jakiś bojkot. Brakuje w tym wszystkim pozytywów, nie ma transferów nie ma nawet konferencji prasowej że Świdnika, ale wywiad z kapitanem to już dało radę zrobić. Ewidentnie brakuje pomysłu na przyszłość i obecnie to wygląda że "jakoś może samo się ułoży "

Daro | 2020-08-18 18:28

Rada nadzorcza coś ustaliła ?

Makaio | 2020-08-18 19:06

Pisowcy dalej będą niszczyli ten klub, jak to robią od kilku lat. Z sezonu na sezon jest tylko gorzej. Nędzni prezesi, nędzni trenerzy, nędzni piłkarze. Jak długo jeszcze? Zamiast grać spokojnie w I lidze spadamy wciąż niżej.

Misio | 2020-08-18 19:14

Makaio tęczowy bobku wykup akcje, wpompuj swoją kasę, wybierz się prezesem i rób awanse! My ci będziemy kibicować. A jak nie, to się nie udzielaj. Twoi idole nic dla klubu nie zrobili.

Misio | 2020-08-18 19:18

A Makaio przepraszam. Jednak twoi idole zrobili coś dla klubu. Rozwalili koszykówkę!

Makaio | 2020-08-18 19:21

Misio pajacyku, każdy wie, kim jesteś przebierańcu. Ładnie Twoi kolesie okradają i niszczą klub. I nikomu nie pozwolą zainwestować w niego. Masz gdzieś klub, wolisz patrzeć jak gnije na dnie i bić brawa sobie i swoim koleżkom.

Misio | 2020-08-18 19:29

O! To powiedz kim jestem? Moi kolesie, to pewnie siedzą teraz na piwie. Hahaha

Kamil | 2020-08-18 19:31

Stan biletów:

Główna - 101biletow
Hutnicza - 211 biletów

Młodynie | 2020-08-18 20:12

Dinamo Bukareszt przechwyciło nasz cel transferowy

Acer | 2020-08-18 21:20

Co z Fabiańskim zapowiadał się na dobrego trenera .

Kamil | 2020-08-18 21:40

Czyżby coś się szykowało

» https://twitter.com/StalPsa/status/1.....

Młodynie | 2020-08-18 21:49

Ukrainiec pewnie

Blezu11 | 2020-08-18 21:51

misio.Jego koledzy doprowadzili do upadku koszykówki a twoi dokonali rzeczy niemożliwej od 51 lat.Od sezonu 69/70 po raz pierwszy gramy w 4 lidze.

Młodynie | 2020-08-18 21:54

Chyba że coś grubszego bo inaczej by się nie bawili w takie rzeczy

1938fc | 2020-08-18 21:57

Własnie tak się Młodynie robi markieting

Młodynie | 2020-08-18 21:58

Wiem ale w tym okienku po raz pierwszy wcześniej już stosowali w 2 lidze

1938fc | 2020-08-18 21:58

I żeby ludzie zyli takimi informacjami ale jutro pewnie się to wyjaśni . Fajnie nawet jakby te trasnfery wrzucali o godzinie 19:38 tak jak to np robi Raków

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:16

Nie spodziewajcie się cudów, dzisiaj doszedł do nas młodzieżowiec z Craxy Zięba na wahadło i to jest ta ich tajemnica

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:16

Nie spodziewajcie się cudów, dzisiaj doszedł do nas młodzieżowiec z Craxy Zięba na wahadło i to jest ta ich tajemnica

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:18

Poza tym jutro lipa Jarosz i Filip Szifer nie zagrają,a na obronie Hudzik i Waszkiewicz

1938fc | 2020-08-18 22:20

Wole takei zapowiedzi a nie jak za Szymańskiego gdzie szedłeś na 1 mecz i nie wiedizałeś jaki jest skład , jeśli nie zagra jutro Szifer i Jarosz to nic od tego są rezerwowi , najważniejsza jest liga

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:21

A w ataku sam Fidżiu lub z tym młodym Pilchem z Jarosławia, Śpiewak jednak odszedł ,ma już też pewnie dość tego burdelu w tym klubie

Misio | 2020-08-18 22:21

Blezu moi koledzy? Konkretnie kto? Bo osobiście nie znam nikogo z obecnych piłkarzy, trenerów, czy władz miasta. Znam Tomka Wietechę, Marka Drozda i Fabiana, ale nie żebym się z nimi jakoś kolegował. Stare czasy.

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:23

Jarosz kufa nie zagra bo w tym wspaniałym klubie zapomnieli mu zrobić testy na Covida.Dalej totalna amatorka

1938fc | 2020-08-18 22:27

Stary Stalowiak rozumiem że nie pasuje ci coś ale posłuchaj co do Śpiewaka zrozumiała decyzja chyba nawet nie muszę sie rozpisywać dlaczego . Co do Jarosza popytaj kiedy robili testy na Covida a kiedy Jarosz zdecydował że zostaje w klubie .

1938fc | 2020-08-18 22:30

Teraz to ja już nwm czy też bawiłeś w bojkot ale pytanko czy wiesz coś na temat spotkania rady nadzorczej? Jakie decyzje

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:43

Zgadza się ale testy miał mieć zrobione wczoraj tak żeby na jutrzejszy mecz były gotowy, jednak nie było nikogo kto by się tym zajął, dlatego właśnie że jest bałagan w klubie i nikt nie wie za co teraz odpowiada

Stary stalowiak | 2020-08-18 22:45

Śpiewak był zdecydowany zostać o dograć chociaż tą rundę, ale wobec takiej sytuacji jaka tu panuje, sam się mu nie dziwię

Filip kacper k. | 2020-08-18 22:48

jestesmy faworytem jutrzejszego meczu » https://lechia.net/newsy/historia/hi.....

Filip kacper k. | 2020-08-18 22:49

DYNAMO BREST - FC Astana 6:3!!!

Blezu11 | 2020-08-18 23:12

Misiu o swoich obecnych pisowskich kolegach zapewne , którzy doprowadzili klub do spadku do 4 ligi to nie za bardzo wiesz i mało ich znasz ale o jego, którzy 10 lat temu pogrzebali koszykówkę to dużo masz do powiedzenia.

Misio | 2020-08-18 23:26

Blezu weź chłopie odbij gdzieś w bok. Jedź na weekendzie na jakąś tęczową paradę, zrelaksuj się z przypadkowym kolegą, a mnie do Pisu nie mieszaj, bo to nie moje klimaty! PS. Pamiętaj o skórzanych stringach!

Kategoriak | 2020-08-19 08:06

Ale mnie boli strasznie ten mecz o 16:30. Jak nie było stadionu i zaplecza, a były mecze w PP ze Śląskiem czy właśnie Lechia to każdy mówił, ale to by był mecz przy jupiterach, teraz gdy oświetlenie na stadionie jest zamontowane no przy nim nie gramy. Oni robią wszystko odwrotnie do tego co powinno być.

Vielitz44 | 2020-08-19 08:26

Kategoriak - szkoda gadać, żeby chociaż transmisja była to bym zrozumiał, a tak? Kszo z Wisłą przy jupiterach, fajna atmosfera itp. - a u nas będzie "cudowny" piknik... - dobrze, że chociaż słońca nie ma, bo jeszcze jakby w palnik grali to byłby szczyt.
Może ktoś bliżej klubu jest w stanie nas oświecić? Czy tylko szkoda im kasy i to jedyne wyjaśnienie czy jest jednak jakieś sensowne wyjaśnienie? Pasowałby zakończyć te domysły - czy rządzą u nas dalej ludzie oderwani od rzeczywistości czy jak?

Stary_kibic40 | 2020-08-19 08:50

Takie pytanko. Czy bilet zakupiony przez Internet trzeba wydrukować i okazać przy wejściu, czy też można okazać go na urządzeniu mobilnym? Pozdrawiam

Vielitz44 | 2020-08-19 08:59

Stary_kibic40 - mi z komórki nie odczytywało i ochroniarz mówił, że raczej nie zadziała, więc ja drukuję.

1938fc | 2020-08-19 09:12

Tak wydrukuj bo może być problem z wejściem

Stalowiak40 | 2020-08-19 09:36

JA bylem przkeonany ze Polsat zrobi transmisje, chamy i tyle. Moze podkarpacielive zrobi. Dla tych ktorzy z przyczyn osobistych nie moga byc na meczu. Jesli nie bedzie zadnej transmisji z takiego meczu to tez bedzie kompromitacja i klubu i Polsatu. Nawet Lewart Lubartów robi transmisje.Bo Siarka to wiadomo. JEstem zaskoczony, ale amatorka w tym klubie. Jedyna nadzieja chyba w podkarpaciu live. Moze z nimi sie dogadaja. Az sie chcialo pokazac obiekt na cała Polskę, brawo Polsat i brawo klub

Młodynie | 2020-08-19 09:39

Klub chciał z tego co wiem wręcz upominał się i zaczepiał Polsat na Twitterze

Stalowiak40 | 2020-08-19 09:39

Druga sprawa ze jupitery wybudowane i az sie prosilo zeby taki mecz byl wieczorem. Moze Polsat po prostu mysli ze dalej Stalowa gra w Boguchwale.

Stalowiak40 | 2020-08-19 09:45

No to Polsat zawalił. Mogli chociaz łaskawie odpowiedziec ze nie planuja transmisji a oni milcza. Ja widzialem tego twittera. Poje... stacja od lat, wszystko pokodowane i chyba nawet finalu ligi mistrzow nie pokaza na otwartym. I te cale zasrane prawa sprawiaja ze nawetr podkarpacie gdyb ychcialo robic to by nie moglo.. Polsat polszmat, tak pasuje nazwa do tej stacji!!! Szkoda takiego obiektu, okazji na pokazanie całej Polsce w tym roku moze juz nie byc.. brawo Polsat.

1938fc | 2020-08-19 09:47

Ludzie Stalowa nie może robić transmisji z tego meczu bo Polsat ma wszystkie prawa do meczów Pucharu Polski , dlatego nie było transmisji meczu Skry - Stal . Wiec to nie jest amatorka ludiz z klubu tylko Polsat robi problemy i tego nie da się obejść od tak

Młodynie | 2020-08-19 09:49

Dokładnie zaczepiali prosili Lechia też chciała ale Polsat woli powtórkę Lecha z Chrobrym

Młodynie | 2020-08-19 09:50

Z Odrą oczywiście

Vielitz44 | 2020-08-19 10:01

Co wy tu pitolicie, Polsat ma prawa i wybiera sobie mecze jakie chce, wtedy kiedy ma dziury w ramówce i takie mecze które opłaca mu się realizować (transmisja to nie jeden chłopak z kamerką w ręku). Porażka to jest wybór pory meczu - chcecie powiedzieć, że nasi wybrali taką godzinę bo mieli nadzieję, że się Polsat skusi :)? To jest 1/32 PP i tak dziwne, że im się chce jakiekolwiek transmisje robić, bo zainteresowanie pewnie śladowe.
Na chwilę obecną to wszystko wskazuje na to, że ludzie odpowiedzialni mają wszystko w dupie = nie interesuje ich widowisko, odbębnić i zapomnieć... - kolejny zmarnowany potencjał i tyle.

1938fc | 2020-08-19 10:06

Ludzi którzy ustatali godzinę meczu itp w sprawie tego meczu nie ma już w klubie , może to i lepiej ale zobaczymy . Do zobaczenia na meczu :)

Vielitz44 | 2020-08-19 12:23

Czyli kto, prezes miał takie błyskotliwe pomysły? No to może dobrze, że odszedł, jak ma takie wyczucie.

Kamilosss | 2020-08-19 12:30

Kolejny dzień mija. Dziś mecz z Lechia, w sobote Wolczanka a tu dalej bałagan. Dwa transfery które raczej idą na uzupełnienie a nie wzmocnienie kadry, odejście prezesa i głucho wszędzie. Co to będzie?

Pozostaje modlić się o cud.

Vielitz44 | 2020-08-19 12:34

Stary stalowiak - siejesz propagandę/ploty, czy w klubie kłamią? Bo pojawiło się info, że są wyniki badań i Stal zagra w pełnym ustawieniu bo wszyscy zdrowi, więc?

Młodynie | 2020-08-19 12:34

Dzisiaj ma coś być

Vielitz44 | 2020-08-19 12:37

Kamilosss - ale jakich ty transferów oczekujesz w ogórkowej lidze? Utrzymali praktycznie skład 2 ligowy na 3 ligowe rozgrywki, to rzadkość raczej (i chyba jednak sukces - może gwiazd nie było, ale jednak to grajki 2ligowe). Trzeba dołączyć kilka osób by ławka się powiększyła i na więcej to chyba nie ma co liczyć na razie - przerwa zimowa to powinna być jednak ofensywa, bo wtedy się okaże, kto się nadaje do gry w 3 lidze, a kogo trzeba odpalić? Śpiewak w końcu zostaje czy nie? Bo takie ploty tu lecą, że ciężko już się zorientować.

Kamilosss | 2020-08-19 12:56

Jak to jakich? Mozna wyciągnąć niezłych grajków 3 ligowych. Nawet Gwarek Tarnowskie Góry zrobił lepsze transfery. M.in wzięli z 2 ligi Bętkowskiego, który grał sezon temu w 3 i miał świetną rundę. Myślisz że ten skład jest dobry na 3 ligę? Tu nie ma kreatywnych pomocników, skrzydeł(na tych grają wahadłowi). Powodzenia.

Vielitz44 | 2020-08-19 13:00

Czyli co, na II ligę nie ma co brać graczy I ligowych? Jak biorą graczy z niższych lig to źle bo dziady, jak z wyższych to źle bo nie te realia - nie ma widzę dobrej odpowiedzi. Jaki jest ten skład taki jest - ale mało komu udaje się po spadku utrzymać trzon drużyny (co parę razy pokazał, że coś tam jakości jest). To co, mają jednak wszystkich wymienić i może się uda ich w tydzień zgrać? Serio? Skład cudowny nie jest, ale akurat ja na ich miejscu poszedłbym tą samą drogą - zobaczymy czy zda to egzamin.

Stadion | 2020-08-19 13:02

Vielitz44 -słuchaj tu potrzeba zawodników co będą mogli zastąpić jak ktoś będzie przemęczony,kontuzj owany,jak ktoś będzie pauzował za kartki .Sezon jest długi i ciężki wszystko może się wydarzyć ,musimy się ewentualnie zabezpieczyć. Przykład dzisiaj gramy puchar ,przykładowo 2 franków dostaje uraz (Fidziu,Witasik)I na Wolczanke wychodzimy osłabieni.Patrzac że najlepsze zgranie jest między Fidziukiewicz-Spiewa k ..

Vielitz44 | 2020-08-19 13:46

Stadion - no ok, ale chyba ktoś przecenia po pierwsze dostępność teraz konkretnych graczy, a dwa naszych możliwości - ci co zostali to jak pisałem II ligowi gracze (czy się sprawdzą to się okaże, ale kto jest pewny czy ktoś się sprawdzi czy nie, nowi się sprawdzą na 100%?), co za darmo tu grać nie będą. Raczej na 2 równe jedenastki to nas nie stać - tak jak pisałem, trzeba nam kilku graczy na ławkę, którzy mogą coś wnieść oczywiście, a nie tylko tam siedzieć, ale nie będą to gwiazdy. Jesteśmy w dupie (bałagan, ferment, smutek po spadku, widmo obniżenia kasy z miasta itp.), trzeba wprowadzać naszą młodzież i tyle, my musimy wychować zawodników, bo na zakupy nas nie stać.

Kamilosss | 2020-08-19 14:26

Velitz umiesz czytać? Kto tu mówił aby ich wywalić? Pisałem o tym że trzeba wzmocnić kadrę a było kim nawet w tym okienku. Ponadto ją poszerzyć bo jest wąska. Z obecną kadrą środek tabeli, zobaczysz :)

Vielitz44 | 2020-08-19 14:50

Umiesz czytać? Czyli uważasz., że stać nas na 2 jedenastki? Poszerzyć możemy ławkę i tyle - kto był do wzięcia niby? Jak będzie to się zobaczy, ale jakie było inne wyjście? Albo dobieramy na ławkę, albo wymieniamy trzon i ryzykujemy, że zgrają się pod koniec rundy (albo w ogóle) - bo na dobrych graczy na ławkę na bank Stalówki nie stać. Pisać jest łatwo, ale wziąć na siebie odpowiedzialność to inna sprawa.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (787) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 830 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 35 736 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 20 908 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 728 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01615