Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Relacja live

Relacja live
Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się dziś na stadionie na relacje z pucharowego meczu Stali z Lechią Gdańsk. Początek meczu o 16.30.

Komentarze (215)

1938fc | 2020-08-19 14:10

Spiewak w Termalice

Stary stalowiak | 2020-08-19 14:12

Tak jak pisałem wczoraj, że odszedł

1938fc | 2020-08-19 14:15

Niech mu się wiedzie jak najlepiej ale chociaż coś klub zarobił nwm ile

Stary stalowiak | 2020-08-19 14:16

Miał odstępne 70 tys

Stary stalowiak | 2020-08-19 14:17

Ale wątpię że tyle mogli dać

Młodynie | 2020-08-19 14:18

Akurat klub wcale nie zły nie podpalił się na Zabrze czy Mielec . Teraz trzeba go zastąpić

Młodynie | 2020-08-19 14:20

Poza Gergelem to ma spore szanse na grę

1938fc | 2020-08-19 14:21

Musieli tyle dał, jeśli kwota odstępnego wynosiła tyle jak podajesz

Vielitz44 | 2020-08-19 14:22

No to lipa - trzeba teraz w takim razie za niego innego grajka znaleźć i tyle, pewnie nie równie perspektywicznego, ale kogoś do pomocy Fidziowi, bo oni we dwóch tylko coś ciągnęli.

Vielitz44 | 2020-08-19 14:24

A pewnie to czy plota? Patryk Czarnowski dopiero co dołączył do Termaliki, też napastnik.

Młodynie | 2020-08-19 14:24

Sztafeta i Biel piszą o tym

Vielitz44 | 2020-08-19 14:26

No to pierwsze konkretne osłabienie, taką dziurę ciężko będzie załatać.

Młodynie | 2020-08-19 14:29

Ciężko bedzie był Pląskowski do wziecia ale już nieaktualne. Zostajemy z Fidziem i Tomkiem Płonką

Stary stalowiak | 2020-08-19 14:31

No i z gwiazdą z Jarosławia Plichem

Młodynie | 2020-08-19 14:31

Zawsze 70 tyś a nie 25 jak za Dadoka

Stary stalowiak | 2020-08-19 14:31

No i z gwiazdą z Jarosławia Plichem

Vielitz44 | 2020-08-19 14:46

Gdzie był Pląskowski? Chętny do gry w III lidzie? Co to za głupie teksty :) Messi będzie wolny może, też go brać :) Do nas to teraz mogą albo emeryci albo ktoś na odbudowę, albo jakieś "noname" - nie liczmy na więcej - skończcie te bajki.
No nie wygląda to teraz fajnie, bo jedyna dobra formacja się nam rozpada...

Kamilosss | 2020-08-19 14:53

Vielitz z takim podejściem to spadniemy jeszcze niżej. Da się wyjąć nawet z 3 ligi dobrych grajków, bo obecnie można nawet jeśli piłkarz zagrał już w 3 lidze mecz ;) Trzeba umieć szukać i prowadzić rozmowy. Mieli na to czas.

Makaio | 2020-08-19 14:58

Gergel wraca na skrzydło. Śpiewak będzie rywalizował z Czarnowskim i Snopczyńskim.

Młodynie | 2020-08-19 15:05

Ale z Motoru odrzucił ofertę niech mu się wiedzie i Ekstraklasy jak najszybciej

Młodynie | 2020-08-19 15:37

Tłuczek albo Piotrowski im dałbym szansę

Stary stalowiak | 2020-08-19 15:41

Kurde szkoda,z Lechią jeszcze mógł zagrać i pomóc nam w tym meczu.Ciekawe jak by wypadł na tle takiego rywala

Kamil | 2020-08-19 15:59

Stal: Korziewicz - Waszkiewicz, Witasik, Hudzik, Mroziński, Zmorzynski, Stelmach, Jopek, Surmiak, M. Płonka, Fidziukiewicz.

Lechia: Alomerovic - Pietrzak, Kopacz, Kubicki, Gajos, Zwoliński, Mihalik, Fila, Sopocko, Nalepa, Makowski.

Kamil | 2020-08-19 16:02

Rezerwowi Stal: Siudak, Stepniowski, Szifer, Jarosz, Tłuczek, Pilch.

Rezerwowi Lechia: Kuciak, Urbański, Żukowski, Paixao, Udovicic, Kobryń, Kryeziu, Kałużyński.

Kamil | 2020-08-19 16:04

Sedzia: Albert Różycki.

Okulickiego | 2020-08-19 16:09

Kacper popełnił błąd. Tu byłby podstawowym zawodnikiem i przy odpowiednim ustawieniu i graniu na niego mógł jeszcze sezon pograć. Tam będzie tylko uzupełnieniem. Ale mimo tego życzę powodzenia.

Pjona_ziom | 2020-08-19 16:22

Tego jeszcze nie widziałem
Gra 6 pomocnikami w tym wiekszosc defensywna i jeden napastnik z przodu...
Obym się mylił ale stoper młodzieżowiec także wygląda niepokojąco...

Młodynie | 2020-08-19 16:23

A jak mieli wyjść ofensywnie ? wiadomo że będą się bronić i czekać na kontrę

Kamil | 2020-08-19 16:27

Stal zagra na biało, Lechia na szaro. Za chwilę początek meczu

Kamil | 2020-08-19 16:28

W składzie nie ma już Kacpra Śpiewaka, który został wykupiony przez ekipę z Niecieczy.

Kamil | 2020-08-19 16:28

Początek meczu. Zaczęli goście.

Kamil | 2020-08-19 16:31

2 Mihalik powstrzymany przed polem karnym. Lechia atakuje.

Kamil | 2020-08-19 16:32

3 niedokładna wrzutka Zmorzynskiego do Fidziukiewicza

Kamil | 2020-08-19 16:33

5 strata Mrozińskiego, ale Gajos w polu karnym przegrał pojedynek sam na sam z Korziewiczem

Kamil | 2020-08-19 16:34

6 Jopek z ok 25m ale na drodze piłki stanął Nalepa

Kamil | 2020-08-19 16:41

12 fatalny błąd Hudzika, strata pilki, Zwoliński popędził w kierunku bramki ale świetnie w polu karnym zabrał mu piłkę Witasik.

Kamil | 2020-08-19 16:44

16 Stal na razie na tle faworyzowanej Lechii nie prezentuje się źle.

Kamil | 2020-08-19 16:46

17 Pietrzak z ostrego kąta ale czujny Korziewicz i tylko róg

Kamil | 2020-08-19 16:47

18 po chwili Fila głową zdobywa gola z kilku metrów. 0-1

Pjona_ziom | 2020-08-19 16:47

Budzik do zmiany to co on robi to kryminał

Kamil | 2020-08-19 16:49

20. Blisko kolejnego gola goście. Gajos w polu karnym nie potrafił jednak z bliska skierować piłki do siatki.

Kamil | 2020-08-19 16:52

23. Nalepa do Zwolinskiego i ten mimo asysty i wyjścia z bramki golkipera trafia do bramki. 0-2

Kamil | 2020-08-19 16:53

24 Zwoliński był bliski kolejnego gola, ale przestrzelił minimalnie.

Motomoto | 2020-08-19 16:55

Zeby to sie nie skonczylo jak bayer - barca

Kamil | 2020-08-19 16:56

27. Zmorzynski świetnie do Surmiaka, ten od razu uderzył z 10m ale minimalnie nad poprzeczka

Kamil | 2020-08-19 16:58

29 najpierw kombinacyjny rzut wolny po którym zablokowany został Fidziukiewicz a po chwili z dystansu Jopek mocno niecelnie

Makaio | 2020-08-19 17:01

Może po meczu podziękują temu pseudotrenerkowi. Choć i tak przydałyby się jakieś transfery.

Kamil | 2020-08-19 17:03

34 Stal mimo niekorzystnego wyniku stara się stwarzać zagrożenie pod bramką gości

Lubelak | 2020-08-19 17:03

Podziękować trenerowi bo przegra z Lechią Gdańsk w meczu mało istotnym dla nas, nie licząc prestiżu?

Kamil | 2020-08-19 17:04

36 Gajos z dystansu lecz niecelnie

Tomko | 2020-08-19 17:07

Szkoda ze nie moge byc na meczu, ale cos niedobrego sie dzieje skoro przegrywaja 0:2.. nie takiego wyniku wszyscy sie spodziewali.. Ale poki pilka w grze, jest jeszcze druga polowa..

Kamil | 2020-08-19 17:07

38. Gajos przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Stalówki

Młodynie | 2020-08-19 17:08

I tak wynik był wiadomy niech chociaż trochę krwi napsuja faworytom

Kamilosss | 2020-08-19 17:09

TOMKO bzdura naiwniaku.Każdy normalny kibic spodziewał się takiego wyniku a będzie on jeszcze większy. Nawet nie ma komu grać.

Kamil | 2020-08-19 17:10

41 błąd Jopka ale znów świetnie sytuację sam na sam tym razem ze Zwolińskim zachował się Korziewicz

Makaio | 2020-08-19 17:11

Podziękować trzeba było już dawno. Amator spuścił ten klub na dno, a teraz kontynuuje swoje dzieło. Avia wyjaśniła nas, wyjaśni za chwilę Wólczanka.

Kamil | 2020-08-19 17:13

45 Makowski z 35m. Lecz dobry metr od bramki

Fanatyk38 | 2020-08-19 17:13

Tomko!? Wszyscy?! Co ty pier... chyba w urzędzie miasta liczyliście na cud.
Jakaś nadzieja zawsze jest i każdy chce wygranej ale nie ?wszyscy? mają tak zryty łeb jak ty

Kamilosss | 2020-08-19 17:14

bo Szydełko ma betonowe defensywne ustawienie i na 3 ligę takie coś nie przejdzie w klubie który ma niby aspiracje awansować ponownie.

Tomko | 2020-08-19 17:14

A  Śpiewak pięknie poszedł na kasę. Będzie gnił na wsi w Niecieczy, od ławy sie nie uwolni. Tutaj mialby pewny skład.. Ale krzyż na drogę. Niech się przebija. Ale niestety obstawiam gnicie i powrót z podkulonym ogonem za rok..
Kamilosss, Stal zawsze potrafila sie postawic z druzynami z topu. I jakby wygrali to nei bylo by wielkiej sensacji. KSZO potrafilo zalatwic Wisle.. Przynajmniej Śpiewak jeszcze by pomógł w tym meczu to zwiał jak szczur za kasą. Szkoda.

Kamil | 2020-08-19 17:14

Przerwa. Przegrywamy 0-2. Stal popelnia zbyt wiele błędów w defensywie

Kamilosss | 2020-08-19 17:15

Potrafiła się postawić, ale teraz jest bałagan w klubie, drużyna spadła po 50 latach. Przejrzyj na oczy. Połowa z nich nie nadaje sie na 3 lige a poza tym kadra jest wąska jak podpaska.

Kamillo26 | 2020-08-19 17:15

Widać jakie śpiewak miał stalowe serce jak mówił

Pjona_ziom | 2020-08-19 17:17

Dlaczego ni gra Jopek a w 11 jest człowiek który nie odnajduje się na boisku i wygląda jak dziecko we mgle? Jeśli ma być młodzieżowiec niech wejdzie Szifer. Jarosz nie może grać a jest na ławce?

Kamilosss | 2020-08-19 17:17

Po co te pretensje do Śpiewaka? Ciekawe co wy byscie zrobili dostajac oferte z 1 ligi i finansami 3x wiekszymi. Na pewno odmówilibyście. To młody chłopak, trzeba trzymać kciuki aby powiodło mu się.

Pjona_ziom | 2020-08-19 17:18

Chodziło o Jarosza a nie Jopka

Makaio | 2020-08-19 17:18

A co, miał gnić tu, w coraz większym burdelu? Ma ambicje, spróbuje się w lepszym klubie i w wyższej lidze.

Kamilosss | 2020-08-19 17:21

Hudzik najsłabszy. Korziewicz swietny mecz, w przodzie tragedia. Jak były okazje to pudło dość duże.

Pjona_ziom | 2020-08-19 17:25

Numer 14 do zmiany i skoro ma być mlodzoezowiec to Szifer na boisko tylko czy mamy kogoś są tego Hudzika. Dlaczego Jarosz nie gra?

Misio | 2020-08-19 17:25

Proponuję Makaio na nowego prezesa! Zwolni Szydełke i zatrudni na jego miejsce swojego partnera życiowego niejakiego Michała Sz. pseudonim "Margot". Następnym ruchem będziesz zmiana barw na tęczowe i ściągnięcie Sorosa jako sponsora. Ot jest przepis na Ligę Mistrzów w Stalowej.

Makaio | 2020-08-19 17:27

Misio, weź spier... i skończ bredzić, debilu skończony.

Kamil | 2020-08-19 17:31

Początek 2 połowy

Kamil | 2020-08-19 17:32

47. Fidziukiewicz przed ogromną szansą. Minął bramkarza i uderzył na bramkę ale piłkę zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców gości

Kamil | 2020-08-19 17:36

50 świetna interwencja Mrozińskiego w polu karnym zapobiegła utracie gola przez Stal. Obrońca zielono-czarnych w ostatniej chwili przeciął lot piłki zmierzające do.Zwolinskiego który miałby przed sobą pustą bramkę

Kamil | 2020-08-19 17:37

52 Gajos osamotniony w polu karnym ładnie przyjął piłkę i mocno strzałem.zdobyl gola. 0-3

Filip kacper k. | 2020-08-19 17:38

wczorajsze info o podpisaniu kntraktu doytczylo bylego doradce Nowaka- Marca, bylego dyrszkolki legii Takze wraca plan 5 letni

Młodynie | 2020-08-19 17:39

Ale gość mieszka w Warszawie to co wzieli go na prezesa ?

Tomko | 2020-08-19 17:40

Napiszę jedno : Nie tak to miało być.. Teraz trzeba odrabiać strate 3 goli.. moze ten nowy nabytek Pilch dotalby szanse, trzeba ratowac jeszcze ten mecz poki pilka w grze!

Kamil | 2020-08-19 17:41

56 Mihalik z linii pola karnego ale dobrze broni Korziewicz

Kamil | 2020-08-19 17:42

57 Paixao za Zwolińskiego oraz Udovicic za Gajosa

Kamil | 2020-08-19 17:44

60 Surmiak z 15m ale wprost w bramkarza

Quick1986 | 2020-08-19 17:45

Tomko ile Ty masz lat?

Kamil | 2020-08-19 17:45

60 Korziewicz znów dobrze w bramce. Tym razem powstrzymał Mihalika

Kamil | 2020-08-19 17:46

61. Stepniowski za Stelmacha

Kamil | 2020-08-19 17:48

64 Pilch za Surmiaka

Tomko | 2020-08-19 17:49

Quick1986 kto wie czy nie wiecej od ciebie?? Stępniowski może cos wniesie nowego w ofensywie..

Kamil | 2020-08-19 17:50

66 jak na razie sporo ożywienia zniósł młody Pilch

Kamil | 2020-08-19 17:51

66 Kaluzinski za Sopocke i Żukowski za Mihalika

Tomko | 2020-08-19 17:51

Nareszcie wchodzi Pilch, szkoda ze dopiero teraz.. on powinien grac od poczatku z Fidziukiewiczem w ataku. Troche odwazniej, ale nie ja jestem tutaj od ustawiania bo trener Szydełko wie co robi i nic nie poradzi że jego zawodnicy nie mają swojego dnia..

Tomko | 2020-08-19 17:52

Z Wólczanką sobie odbiją i jestem przekonmany że zobaczymy inną Stal!!

Kamil | 2020-08-19 17:53

68 Kałuzinski w polu karnym z pierwszej piłki po dograniu uderzył ladni płasko i zdobył gola. 0-4

Kamillo26 | 2020-08-19 17:54

TOMKO weź skończ się kompromitować pisało yo samo parę dni temu zejdź na ziemię i się nie udzielaj co ty wafel szydelki

Kamil | 2020-08-19 17:54

69 Szifer za Hudzika

Kamil | 2020-08-19 17:55

69 kolejna okazja Fidziukiewicza i znów nie ma gola. Z pola karnego napastnik Stali nie trafił w bramkę

Quick1986 | 2020-08-19 17:55

Można domyśleć się że mój rok urodzenia jest podany w nicku. Po prostu nie wierzę w Twoje komentarze...
Myślę realnie i dlatego obstawilem "powyżej 3,5 bramki"...
Obudź się

Młodynie | 2020-08-19 17:59

Dariusz Marzec zostanie nowym prezesem . Nowak mile pozdrawiany przez trybuny

Kamil | 2020-08-19 18:00

75 Płonka prostopadle do Pilcha ale.ten trafia w bramkarza gosci

Tomko | 2020-08-19 18:02

KAmillo26 stanowczo sobie nie zycze takich zwrotow w moją stronę. Sam zobaczysz że w niedzielę będzie to inna druzyna, odmieniona. Mecz z Lechią to tylko Puchar Polski i moze Szydełko potraktował ten mecz jako sparing. Prawdziwą Stal sądzę że ujrzymy dopiero z Wólczanką. Tak czuję że nie dają z siebie wszystko w tym meczu i to nawet gdsy na nim nie jestem wyjątkowo... Przecież oni nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Nikt mnie nie przekona. Po prostu potraktowali Puchar Polski jako sparing.. i tyle.. coz poradzic

Wojtas93 | 2020-08-19 18:03

Bramkarza nie mamy obrony nie mamy drugiego napastnika do pomocy fidziowi nie mamy kaplica a każdy kto widzi inaczej to chyba na innym swiecie żyje...

Kamil | 2020-08-19 18:04

79 Stal momentami próbuje ambitnie walczyć ale zdecydowanie widać różnicę umiejętności

Młodynie | 2020-08-19 18:04

Bramkarza to akurat mamy i tak robi co może

Kamil | 2020-08-19 18:04

80 Kobryń za File

Amator | 2020-08-19 18:07

Po co te wyzwiska na Spiewaka? To jego zawod - idzie tam gdzie mu zaplaca wiecej plus byc moze ma szanse na rozwoj bo w Stalowce zwykle o to ciezko. Byle nie przepad - powodzenia mu zyczyc i DZIEKUJEMY!

Jazda | 2020-08-19 18:07

Lechia przyjechała sobie na trening. Leje jak chce. I czym oni chcą zrobić awans do II Ligi?.

Filip kacper k. | 2020-08-19 18:08

jaki awans? oby nie spadli w tym sezonie

Młodynie | 2020-08-19 18:09

Tutaj trzeba pracy od podstaw zobaczymy co Marzec wymyśli raczej bez wsparcia z zewnątrz się nie obedzie

Tomko | 2020-08-19 18:09

Jazda - mozna powiedziec ze Stal tez gra treningowo. I tak nalezy traktowac ten mecz. Ale trzeba przyznac ze ten trening moze byc dla Stali korzystny bo sprawdzili sie na tle ekstraklasowicza. A ktos tam napisal ze bramkarza nie mamy. A wlasniew ze mamy, dzisiaj gra bardzo dobrze na bramce.

Kamil | 2020-08-19 18:09

84 Lechia zdecydowanie już oszczędza siły. Stal walczy o honorowe trafienie

Quick1986 | 2020-08-19 18:11

AMATOR masz rację. To nazywa się frustracja kibiców. Piłkarze uciekają bo widzą co tu dzieje się...
KAMIL dzięki za relację.

Kamil | 2020-08-19 18:12

87 Jopek z dystansu ale kilka metrów nad bramką

Kamil | 2020-08-19 18:15

90 Zmorzynski z kąta z pola karnego ale dobrze broni Alomerovic

Tomko | 2020-08-19 18:15

O tym sparingu, bo ja to nazywam sparing a nie mecz, trzeba jak najszybciej zapomnieć..

Kamil | 2020-08-19 18:15

3 minuty doliczone

Kamil | 2020-08-19 18:17

92 Fidziukiewicz znów przed szansą i z 7m trafia w obronce

Kamil | 2020-08-19 18:18

92 żółta Stepniowski

Kamil | 2020-08-19 18:19

Koniec meczu. Przegrywamy 0-4 i odpadamy z rozgrywek Pucharu Polski

Misio | 2020-08-19 18:20

Ja także chciałbym serdecznie podziękować Kamilowi za relację!

Młodynie | 2020-08-19 18:20

Skąd wiecie że Marzec ? Czubat z Wołoszynem dzisiaj bardzo oficjalnie ubrani na trybunach

Motomoto | 2020-08-19 18:23

Uff...tylko 4

Filip kacper k. | 2020-08-19 18:24

MŁODYNIE | 2020-08-19 17:59

Dariusz Marzec zostanie nowym prezesem . Nowak mile pozdrawiany przez trybuny

MŁODYNIE | 2020-08-19 17:39

Ale gość mieszka w Warszawie to co wzieli go na prezesa ?


MŁODYNIE | 2020-08-19 18:09

Tutaj trzeba pracy od podstaw zobaczymy co Marzec wymyśli raczej bez wsparcia z zewnątrz się nie obedzie

MŁODYNIE | 2020-08-19 18:20

Skąd wiecie że Marzec ? Czubat z Wołoszynem dzisiaj bardzo oficjalnie ubrani na trybunach

Kamilosss | 2020-08-19 18:32

TOMKO

Ty jestes niemozliwy. Pisałeś po meczu z Avią że odpuścili itp bo mają ważny mecz pucharowy z Lechią.

Teraz piszesz, że potraktowali mecz z Lechią sparingowo, bo mają ważny mecz z Wolczanka gdzie pokaza idealna gre. Czy Ty trollujesz?

Jefrey | 2020-08-19 18:51

Młodynie-zastanawia jące faktycznie są Twoje wpisy...dzięki FK.K za podgląd...

Młodynie | 2020-08-19 18:53

Bo są różne opcje jeden z dziennikarzy twierdzi że Marzec z kolei inni że Czubat z Wołoszynem. Im dłuzej to trwa tym gorzej dla klubu

Sciemaa | 2020-08-19 19:08

Livio | 2020-08-19 19:09

Kiedy w końcu ten trener odejdzie...

Sciemaa | 2020-08-19 19:10

Johny | 2020-08-19 19:25

Z takim składem czeka nas kilka ładnych lat w lidze amatorskiej. U nas zawodowo wygląda jedynie stadion i stroje. Cała reszta: zarządzanie, transfery, skład gra to zjad, który jest konsekwencją fatalnego zarządzania od kilku lat. Ludzie, którzy tu przyszli gr ać prezentują poziom 3 ligi, a poza tym brakuje zawodników w każdej formacji. Za kilka kolejek okaże się że nie ma kto grać. Już nawet nie chodzi jak grać, ale ogóle kto będzie biegał po boisku.

Tomko | 2020-08-19 19:27

Kamilosss nie mam nic innego do roboty tylko trollować.. przecież to widac bylo ze nie dawali z siebie wszystkiego. I w trakcie spotkania stwierdzili ze lepiej potraktowac jak sparing. I tak potraktowali.. Lepiej zapomnieć o tym sparingu i skupic sie na lidze. Tutaj Stal będzie już grala swoje i nie bedzie ogladala sie tam na puchary czy nie puchary. Trener Szydełko prawdopodobnie w przerwie gdy juz wynik byl niekorzystny tak stwierdzil ze bedzie gral sobie sparingowo. Dlatego stad tak mysle że moglo tak byc. Pierwsze koty za płoty. Z Wólczanką wygrają i to zdecydowanie!!! Trzeba się na tym skupic a o tym treningu bo to nawet mecz nie byl tylko trening trzeba zapomniec.

Tomko | 2020-08-19 19:29

Jakos nie moge sie pogodzic ze Śpiewak odszedl.. zawiodł mnie i to bardzo, wydawalo sie ze to czlowiek ze stalowym sercem. Obawiam sie ze w 1 lidze czeka go ława. I tyle bedzie z jego rozwoju.. tu mogl jeszcze pograc troche. I pomoc Stali w awansie.. a tak to trzeba szukac jeszcze jednego napastnika. Chyba ze Płonka sie wyleczy.

Jw27 | 2020-08-19 19:36

spiewak frajerze! Pół roku temu o tobie nikt nie słyszał i tak będzie za pół roku.

Nieznalski | 2020-08-19 19:41

Ale Ty Tomko bredzisz. Co to za piłkarze, którzy nie dają z siebie wszystkiego na boisku i w trakcie meczu stwierdzili , że to tylko sparing. Tylko w twojej chorej głowie mogą zrodzic się takie pomysły

Stallzks | 2020-08-19 19:42

Nie ma co oczekiwać cudu w postaci korzystnego wyniku z Lechią. Brawa za walkę. Nie chcę krytykować itd bo nie oto tu chodzi, mecz był totalnie nie do wygrania. Bardzo mało jakości z przodu jak dotychczas.
Kluczem będzie mecz w niedzielę, jak tu Wólczanka przyjedzie i będzie dzieliła i rządziła na murawie to w poniedziałek chce widzieć rezygnację trenerów. Tyle w temacie

Stallzks | 2020-08-19 19:43

Tomko żałosny jesteś

Siatkarz | 2020-08-19 19:45

Ten trener nie ma honoru i nie odejdzie sam i parobek również . Ma dobrze skrojony kontrakt i będzie siedział ile się da.

Stallzks | 2020-08-19 19:47

Bardzo dobra decyzja Śpiewaka, życzę Ci powodzenia Kacper, dbaj o formę a napewno wrócisz kiedyś i wspomozesz Stalówkę. Więcej wdzięczności i życzliwości dla naszego wychowanka, tutaj mamy poziom polamatorski więc poszedł z awansem do profesjonalnej ligi i do profesjonalnego zarządzania klubem. U nas póki co długo długo nic nie będzie na to się zanosi.

Stallzks | 2020-08-19 19:59

Co do naszego nabytku Surmiaka, wolałbym oglądać któregos z wychowanków....

1938fc | 2020-08-19 20:10

Drodzy kibice nie chodzi o Dariusza Marca tego z ekstraklasy lecz chodzi o tego pana który dzisiaj był na meczu . Wiem bo byłem na nowej trybunie i widziałem na własne oczy » http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1276

Stalowiec1938. | 2020-08-19 20:13

najgorsze jest to że najlepsi co zostali Fidzu Mrożiński itp zamiast ciągnąć ten wózek grają jak za kare coraz bardziej da się to zauważyć to nie ci sami zawodnicy co w tamtej rundzie

Vielitz44 | 2020-08-19 20:15

Mecz nie do wygrania, Lechia po prostu dużo lepsza. Hudzik - daleka droga przed nim jeszcze.
Pilch - myślę, że coś z niego będzie, jak wszedł, to dużo lepiej to wyglądało, zgra się z Fidziem i może być dobry duet, bo widać bardzo było brak Śpiewaka, jednym napadziorem nic z przodu się nie da.
Były przebłyski, może jeszcze coś z tego będzie. Ten Surmiak to może i na tą 3 ligę będzie ok, bo tutaj wiele mu nie dali. Ale te nie wykorzystane akcje to dalej bolą, było tego sporo, przynajmniej jedną powinni uwalić. Bramkarz pierwszą bramkę wg. zawalił, potem już był pewniejszy i parę setek wyjął. Wzmocnić to kilkoma graczami, może kogoś jednak do pomocy i ataku jeszcze i nie powinno być źle w tej 3 lidze (ale jak będą grać, biegać i walczyć, bo tam wirtuozerii nie trzeba).

Daro | 2020-08-19 20:15

Przecież ten Dariusz Marzec to trener a nie prezes czy dyrektor...to on jest szykowany na prezesa czy trenera za Szydełko ?

1938fc | 2020-08-19 20:24

Predzej na trenera dlatego mecz w niedziele może być dla Szydełki meczem o życie

Pjona_ziom | 2020-08-19 20:26

Po pierwsze potrzeba jednego pewniejszego środkowego obrońcę.
Po drugie kogoś szybszego na atak.

Kamil | 2020-08-19 20:28

Dariusz Marzec były prezes ekstraklasy. To nie jest ten co był w Mielcu trenerem. On był podczas przedstawienia Nowaka jako prezesa i.mial mu pomagać

Młodynie | 2020-08-19 20:30

Dwóch gósci ma identyczne personalia i zrobil się kłopot ale na meczu był ex trener Mielca

Daro | 2020-08-19 20:33

Chyba, że chodzi o tego i tego :D ale to by oznaczało chyba jakiegoś sponsora...bo po prostu na jednego i drugiego Marca nas po prostu nie stać.

Tym bardziej, że trener Dariusz Marzec po wywalczeniu awansu z Mielcem, nie jest dalej trenerem bo miał za duże wymagania finansowe....

Vielitz44 | 2020-08-19 20:34

No na obronie zamiast Hudzika mamy Jarosza, jest jeszcze Sobotka, więc raczej w obronie zmian już nie będzie. Za Śpiewaka przydałby się napewno jakiś dobry napastnik, a Plich wtedy na zmianie. Dalej brak skrzydeł i dobrego środkowego pomocnika, ale takich u nas od paru lat nie ma (z krótkim epizodem Trąbki).

Stary stalowiak | 2020-08-19 20:34

Jarosz nie mógł zagrać, bo tak jak wspomniałem wczoraj, nie miał zrobionego testu na Covida.Byl na ławce tyłko jako statysta, żeby sie liczba rezerwowych zgadzała.Odpowiadam więc tam komuś, bo miał wątpliwości co do mojej informacji, chyba Vielitzowi bodajże.Pozostale infa też przecież prawdziwe że zagra Hudzik, Szifer ława,a Śpiewak dziś odejdzie

Młodynie | 2020-08-19 20:35

Nie finansowe tylko chciał mieć swoich ludzi w sztabie a Mielec chciał swoich

Młodynie | 2020-08-19 20:36

Pozatym jedyną opcja jest ten Marzec co doradzał Nowakowi. Tamten tylko wydoi kasę

1938fc | 2020-08-19 20:49

Dobra Stary Stalowiak pytanie co robił Marzec dzisiaj na meczu ? Jakieś info przecieki ?

Jaszczur | 2020-08-19 20:50

Spiewak za rok wroci do Stalowki.

Młodynie | 2020-08-19 20:52

Ale to że był na meczu jeszcze nic nie znaczy.Janusza Niedzwiedzia to z 2 razy na naszym meczu też widziałem

Stary stalowiak | 2020-08-19 20:56

Szydełko będzie nadal trenerem, jeśli ten Marzec trener był na dzisiejszym meczu, to tylko prywatnie, jako widz, przecież ma prawo

Pjona_ziom | 2020-08-19 20:57

No dobra ale moim zdaniem potrzeba jeszcze napastnika ew ofensywnego pomocnika szybkiego i z ciągiem na bramkę bo widzę że cały czas skrzydłami gramy w środku jak coś się dzieje to tylko Fidziu i nikt ... Pilch dobra zmiana ale sezon będzie długi i w 3 lidze jest więcej walki a mniej techniki i taktyki dlatego potrzeba zdecydowanie kogoś ogranego.
Jeśli nie chcemy gnić w tej 3 lidze latami to przydałaby się szerszą kadra... kontuzje kartki itd Płonka już do końca kariery na trybunach ?

Jaszczur | 2020-08-19 20:58

Bardzo wazny mecz w niedziele z Wolczanka jak nie wygraja to bedzie draka. Srednia wieku w Wolczance to 20 lat

Filip kacper k. | 2020-08-19 21:09

Potwierdzam Tomek Plonka do konca kariery bedzie mial kontuzje. mam kontrakt taki ze czy gra czy nie sianko jest takie samo i to niemale.

To po co ma sie pocic?

Jazda | 2020-08-19 21:11

Szydełko pakuj walizy z boberem. Spuściłeś klub do III LIGI. Nadal jesteś trenerem. W innym klubie już byś poleciał za brak wyników. A Bober jak, się nie podoba stalowka to wypad. Zdałeś herb stalówki z koszulki. Inaczej zamazałeś, żeby się nie wstydzić.

Pjona_ziom | 2020-08-19 21:38

Po raz kolejny powtórzę że w tym klubie nie będzie normalnie. Najemnikom najczęściej blisko emerytury daje się kontrakty za to że kiedyś grali a swoim jakieś stypendium ze zwyżką za występy kiedy grają ...

Ponoć planowany jest wałek związany z rezygnacja występów w pucharze okręgowym pucharze Polski w następnym sezonie ma wystąpić 1 drużyna w zamian za rozwiązanie 2. Kabaret.

Tomko | 2020-08-19 21:58

Jaszczur - Śpiewak wróci za rok z podkulonym ogonem po rocznym przyspawaniu do ŁAWY
Jazda - Spuściły to raczej pozostale druzyny i dziwne wyniki. Szydełko był na wiosnę 5 tą drużyną w lidze. Ale kuriozalne wyniki z beznadziejnym Widzewem na czele spuściły Stal niezasluzenie z ligi.
StallZKS - Ty nie lepszy, a moze nie mam racji z tym sparingiem dzisiaj? Nie mam racji z tym ze liga jest najwazniejsza?
Nieznalski - taka jest logika piłkarska. Po co się meczyc przy wyniki 0:3 jak sie ma mega wazny mecz z Wolczanka w niedzielę?
Trener Szydełko powinien spokojnie pracować, wyniki przyjdą i już w niedzielę zobaczymy odmienioną Stal i zupełnie inny wynik. Teraz reset, o tych sparingach Stali ostatnich zapominamy.
I w niedziele macie kibicowac a nie protestowac..

Stary_kibic40 | 2020-08-19 22:01

Co do dzisiejszego spotkania, można powiedzieć, że się tylko odbyło. Bardziej taki sparing dla Lechii był. Wynik z góry był wiadomy. Najgorsze w tym wszystkim było nastawienie zawodników Stalówki, zero uśmiechu, jakiejś radości z gry. Ciągle jakieś pretensje między sobą, każdy jakby już tu grał od niechcenia, za karę. Z takim nastawieniem tylko odpychacie kibiców od przychodzenia na kolejne mecze. Cały czas co jest tutaj nie tak.

Stallzks | 2020-08-19 22:10

Oj Tomko Tomko jakiś ty zakochany w Szydelce... Mam nadzieję że nie zakopiesz się w niedzielę po meczu po blamażu jaki nam Szydełko zaserwuję...

Vielitz44 | 2020-08-19 22:37

Po komentarzach to wygląda tak, jakby większości zależało jednak na tym, by to nie wypaliło...
Ja mam nadzieję, że z Wólczanką jednak zagrają na miarę możliwości i pokażą na co ich stać. Jak stracą punkty, to wtedy wszystko jasne, zmiany.

Fanatyk38 | 2020-08-20 00:13

Tomko ty mu gałe robisz?

Kamil | 2020-08-20 06:27

Resovia grać będzie na miejskim więc kolejna kasa dla pcpn przepadła

Vielitz44 | 2020-08-20 07:14

Na razie widzę odszedł chyba najmniej winny człowiek (i dalej nie wiedzieć czemu jest wyzywany, a jedyny miał jaja - chyba, że coś się działo w kuluarach, że kibolka go tak nienawidzi), a ci co pierdzą w stołki i winni są za całokształt to bez zmian - ciekawe czy Lucek będzie miał jaja by rozliczyć Nowaka, co ten dYREKTOR oprócz odpalania zraszania trawy osiągnął na swoim stanowisku?

Kamil | 2020-08-20 09:08

17-letni wychowanek Sokoła Nisko Maciej Wojtak podpisał kontrakt ze Stalą. Ostatnio występował w Cracovii w CLJ gdzie zdobył 6 goli.

Młodynie | 2020-08-20 09:12

I dobrze chlopak ponoć potrafi grać. Kto wie może bedzie z niego drugi Śpiewak

Daro | 2020-08-20 09:40

Według mnie Pilch się wczoraj bardzo dobrze pokazał. Widać, że ma potencjał i warunki fizyczne jak na 18 latka bardzo dobre. Surmiak waleczny ale chaotyczny na 3 ligę się nada. Hudzik straszne błędy wczoraj.

Nicke | 2020-08-20 10:28

Sztafeta na pierwszej stronie pisze, ze Czubat prezesem.

Młodynie | 2020-08-20 10:32

Oczywisty wybór Marzec za drogi pozatym nie bedzie wracał do miasta

Pjona_ziom | 2020-08-20 10:34

Wszystko zostaje w partii PIS stołki dalej obsadzane i będzie tylko gorzej. Już wiadomo kto będzie prokurentem za.chodorka ten lizodu...
W tym klubie nigdy nie będzie normalnie?

Młodynie | 2020-08-20 10:36

Prokurentem Wołoszyn

Młodynie | 2020-08-20 10:47

1938fc | 2020-08-20 11:28

Obiektywnie patrząc wczoraj widząc po naszej drużynie zmęczenie poprzednim sezon i niech się tu nikt nie kłuci bo to widać .Liczyłem że wczoraj Lechią wyjdzie w słabym składzie a widze że wyszli tak jak wyjdą na Ligę Europy .Nasi dochodzili do sytuacji i może to cieszy a na pewno nie cieszy skuteczność . Wydaje mi się że wczoraj było tak przegrać jak najniżej i najmniejszym nakładem sił . Oby w niedziele to odpaliło bo będzie źle , Pilch wczoraj dobrze zagrał teraz zobaczymy co będzie z Wojtakiem i czy będzie grał w ogóle .

1938fc | 2020-08-20 11:28

Jeśli rzeczywiście wczoraj było wyzywanie Nowaka to bardzo dobrze niech wie co ludzie o nim myślą

Vielitz44 | 2020-08-20 11:44

1938fc - kto niby LE :)?
Na Nowaka nic nie słyszałem, raz było chyba na Soleckiego.
Ogólnie na meczu ZERO klimatu - jeśli taki mecz jak z Lechią nie wywołuje już w STW fajnej atmosfery, to strach pomyśleć jak będzie ten sezon wyglądał na trybunach, pusto i smutno się zapowiada - chyba, że chociaż mecze późniejszą porą zrobimy, bo bez tego to sparingi/pikniki, większe emocje na Sanie Rozwadów...

1938fc | 2020-08-20 11:49

A nie przepraszam pomyliło mi się że Lechia puchar Polski wygrała ale widziałeś także jakim składem wyszli podstawowym bez Paixao, dokładnie na meczu 0 klimatu bo nie ma wyników godzina też świetna a spadek też zrobił swoje . Oby się to zmieniło

1938fc | 2020-08-20 11:50

Zięba w Stalowej oficjalnie :)

Vielitz44 | 2020-08-20 12:19

Co to za ziomek? Ktoś coś o nim wie więcej?

1938fc | 2020-08-20 12:22

Był w kadrach Polski u15 i u18 , trenował z 1 drużyna i jeździł na obozy , wicemistrz albo mistrz Polski z Progresem Kraków . Co do umiejętności to nie za bardzo się nie wypowiem bo nie widziałem go w meczu ale chyba go chwalą , no i podpisał kontrakt 1+1

Makaio | 2020-08-20 12:25

Prawy obrońca.

1938fc | 2020-08-20 12:42

Bilety na Wólczanke od 6 zł , wiec po bilety i na mecz kibice

Stallzks | 2020-08-20 13:36

Od kiedy można kupować bilety?

Vielitz44 | 2020-08-20 13:47

Na stronce już dostępne bilety.

Stalowiec1938. | 2020-08-20 14:11

przydał by się jeszcze jakiś pomocnik do środka i napastnik

Vielitz44 | 2020-08-20 14:14

A co z tą drugą drużyną w końcu? Gracze typu Hudzik itp. fajnie jakby się w tej 4 lidze ogrywali, to coś z nich będzie. Idealna sytuacja to mieć z 18-20 graczy 1 drużyny, i tych się na mecz nie załapią ogrywać w rezerwach, inaczej to będzie lipa...

Stary stalowiak | 2020-08-20 14:32

Tak jak pisałem już wcześniej że wezmą Ziębę do składu, to pozycja prawy wahadłowy, będzie rywalizował o nią z Filipem Sziferem i Adamem Waszkiewiczem

Stary stalowiak | 2020-08-20 14:35

Szkoda bo mogli by grać w podstawowym składzie wszyscy trzej, na 3 ligę jak najbardziej, Szydełko będzie musiał z dwóch zrezygnować na tą pozycję, chyba że jakoś inaczej ich poustawia na boisku

Stalowiec1938. | 2020-08-20 14:47

najabrdziej brakuje teraz kreatywnego pomocnika i kogoś do napadu

1938fc | 2020-08-20 14:54

Mogą grać i to jak najbardziej we 3 w 1 składzie. Waszkieiwcz na środku obrony gdize grywał w 2 lidze w trójce obrońców , Zięba lewe wahadło, Szifer prawe Wahadło . Waszkieiwcz będzie przygotowywany już bardziej do środka obrony i w takim razie Mrozinskiego przesuwamy do przodu i mamy typowo 4 obrońców ( Witaisk , Jarosz , Hudzik i Waszkieiwcz ) gdzie Hudizk będzie grzał ławce. Transfer Zięby daje duże pole manewru Szydełce w obronie, prawda znaleźć napastnika i kreatywna 8 lub 6 do środka pomocy aby wspomagał czy to Jopka czy to Surmiaka .

1938fc | 2020-08-20 14:56

Czy nawet Mrozniskiego , szukać i tyle wyłapywać gości fajnych i z potencjałem . Na ten moment u nas zawodnicy mają wszystko do tego aby się rozwijać Śpiewak jest jednym z przykładów ze rozwój może być bardzo szybki i jest w Termalice .

Stallzks | 2020-08-20 15:13

Chciałbym w końcu zobaczyć Stal jak za dawnych lat w ustawieniu 442 tak by mogła dominować by akcje szły dynamicznie skrzydłami, a nie ultra defensywne 532 w 4 lidze oglądać... Nie chcę krakać ale za chwilę będzie ujadanie że Fidziukiewicz cienki bo nie strzela, zabraknie Śpiewaka i nic sobie już Fidziu sam nie wykreuje, chyba że poczeka aż obrońca skrzydłowy z zapaleniem płuc będzie biegł do przodu by mu wyjść na klepkę... Pfff majstersztyk taktyczny, a raczej klops.

Kamillo26 | 2020-08-20 15:16

ŚPIEWAK to uciekł jak nie powiem kto z tonącego okrętu, gościu który ponoć tak przeżył spadek i takie serce miał dla stali powinien pomoc w trudnym momencie niby kochanej drużynie. Tak naprawdę to wyszło mu parę meczy a niektorzy z niego zrobili niewiadomo jaka gwiazdę.
zobaczymy jak będzie po roku czy się odnajdzie na wsi czy wróci z podkulonym ogonem

Młodynie | 2020-08-20 15:19

Ma kontrakt na 3 lata dostał 9 z miejsca wiec raczej myślą o nim poważnie

1938fc | 2020-08-20 15:22

Życzę Kacprowi wszystkiego dobre i gry jak najwyżej ale właśnie też się obawiam że Kacper może wrócić z podkulonym ogonem . To jest ta sama agencja która tak proponowała i prosiła aż Konefała że jak pójdzie do GKS Katowice to będzie grał itp. Właśnie Szydełko musi wychodzić coraz bardziej ofensywnie bo my wychodzimy strasznie defensywnie na każdy mecz a to nie wychodzi zawsze . Trzeba wierzyć że w niedziele odprawimy szybko Wólczankę i skupienie na następnym meczu. Co do infa ciekawego jakie mam to mecz pomiędzy Jutrzenką Giebułtów a Stalą Stalowa Wolą zostanie przełożony potwierdzenie ma być jutro ze względu na stan epidemi w Giełbutowie czy coś w tym stylu .

Stary_kibic40 | 2020-08-20 15:23

Dostał chłopak ofertę, skorzystał. Każdy by tak zrobił na jego miejscu. Swoje jakieś tam szanse będzie miał, a czy je wykorzysta, zależy tylko i wyłącznie od niego. Trzeba trzymać kciuki za młodego. Niech próbuje swoich sił na bardziej poważnym poziomie, aniżeli mecze z Wólkami itd.

Stallzks | 2020-08-20 15:24

Doceń to co zrobił dla Stali, życz mu powodzenia, a nie jeszcze błotem go obrzucacie. Poszedł bo chce się rozwijać, tu w Stalowej gdyby nie czapy z początkiem sezonu z Elblągiem i kontuzja do końca kariery Tomasza Płonki nikt do tej pory nie wiedział kto to jest Spiewak. Dostał swoją szansę i ja wykorzystuję więc tylko mu kibicować.

Młodynie | 2020-08-20 15:27

Dokładnie nawet jak nie bedzie grał to zarobi sobie i wróci. Pokaże sie z dobrej strony w lidze . Może go Michniewicz zauważy do U21. O Lewandowskim też wszyscy mówili że sobie nie poradzi zależy to wyłacznie od Kacpra

Kamilosss | 2020-08-20 15:28

1938

Oby nikt nie przeczytał Twoich wypocin. Waszkiewicz na SO? Wielkie nieba, to już lepiej tam Hudzikiem grać.

Młodynie | 2020-08-20 15:31

Mamy Pilcha i Wojtaka są młodzi i z potencjałem .O Śpiewaku nikt by nigdy nie usłyszał gdyby nie szansa którą dostał od losu .

1938fc | 2020-08-20 15:35

Nie musisz czytać moich ,,wypocin" wczoraj Hudzik pokazał jak się nie powinno grać na ŚO , widziałeś to świetne przyjęcie gdzie mu piłka odskoczyła na 5 m i jakby nie Witasik wślizgiem to by było 1:0 . Gubił cały czas krycie , każdy ma swoją opinie i inaczej patrzy na skład ja mam takie spojrzenie ty masz inne spojrzenie i chyba tyle w temacie .

Pjona_ziom | 2020-08-20 15:58

Hudzik zagrał fatalnie... Może i ciężki mecz dla niego ale to jak wyglądało przyjęcie piłki i te jego straty... Nie wiedział co ma robić jak dziecko we mgle ... Pokazał jak nie może grać ŚO

Młodynie | 2020-08-20 16:02

O dziwo nie wiem jakim cudem grał we Włoszech i trenował z 1 drużyną ekipy Serie A

1938fc | 2020-08-20 16:06

Fajnie też ktoś skwitował Hudzika i jego występ . Gość na poziomie 3 ligi nie może się uczyć grać tylko jak już wychodzi w 1 składzie to ma jakiś poziom prezentować a wczoraj tego poziomu nie było i nie ważne że to była Lechia , jeśli tak mają wyglądać dalej jego występy w barwach Stali to niech lepiej siądzie sobie na ławce i z niej nawet lepiej niech nie wstaje bo coś zepsuje . Wczorajszym występem bardzo możliwe że zamknął sobie drzwi do 1 składu na dłuższy czas

Kibic z młodynia | 2020-08-20 16:08

Płonka jaka ma kontuzje i kiedy ja wyleczy? Zna ktoś odpowiedź? Pytań poważnie bo odpowiedzi do końca kariery są nie na miejscu.

1938fc | 2020-08-20 16:09

On podobno normalnie trenuje to samo Sobotka ale jak to wygląda to nwm

Kamilosss | 2020-08-20 17:25

Ty nie rozumiesz. Napisałem że Waszkiewicz tak sie nadaje na SO że już lepszy Hudzik tam. A przecież Hudzik zagrał beznadziejnie wczoraj. To mówi samo przez siebie co chciałem przekazać.

1938fc | 2020-08-20 17:29

Ale to jest twoja opinia że Hudzik jest lepszy na ŚO niż Waszkiewicz , a moja opinia jest taka że Waszkiewicz jest lepszy na tej pozycji w tym systemie grania . Grał za Szydełko na tej pozycji w 2 lidze i źle nie wyglądał i nie zdziwiłbym się jeśli by w niedziele wyszedł właśnie na tej pozycji , chyba że wyjdzie tak jak wychodził najczęściej czyli Mroziński Jarosz Witasik

Kamilosss | 2020-08-20 17:42

W jakich meczach grał na środku obrony?

Pjona_ziom | 2020-08-20 18:02

Mam tylko nadzieję że z Avią w Świdniku Jarosz miał słabszy dzień i będzie tylko lepiej w tym sezonie. W 2lidze dawał radę choć słabsze występy też się zdarzały ale większość było nieźle. Środek obrony musi być pewny i zgrany a nie eksperymenty...

Młodynie | 2020-08-20 18:15

Wydra dzisiaj 2 bramki dla Wiazownicy

Stary64 | 2020-08-20 21:37

Czy będzie transmisja w niedziele z meczu.

Kamil | 2020-08-20 21:44

Transmisje wideo były tylko z 2 ligi. Teraz.mie będzie

Stary64 | 2020-08-20 21:58

Smrody jakoś transmitują na TVCOM. Szkoda bo klub by zarobił coś od kibiców co nie mogą być na meczu z różnych przyczyn.

Dżef | 2020-08-20 23:28

co kogo smrody.
na co Ci te transmisje ?
Kupowałem karnety, jeździłem jak mogłem ,kupowałem transmisje , dawałem na sprzęt. Wpłacałem na składki.
A teraz ?? zaczynam w pełni rozumieć tych , którzy przestali patrzeć na Stal po spadku z 1 ligi, tych którzy nie chodzą od czasów tułaczki 2 liga > niżej.
A teraz ja sam od spadku do 4 ligi , mam wywalone na to.
Można by powiedzieć , bojkotu nie zakończyłem.
Stalówkę mam w sercu , ale ono teraz nie bije.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (787) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 456 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 465 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 54 989 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 33 407 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.02237