Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wysoka porażka z Lechią.

Wysoka porażka z Lechią.
Stalówka wysoko przegrała w meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk ( 0:4 ) i żegna się z tymi rozgrywkami. Ten mecz...się odbył... Frekwencja na trybunach bez rewelacji. Kilkadziesiąt osób prowadzi przeciętny doping. Tego dnia z nami po kilku przedstawicieli Łady, Karpat i Stali Rzeszów. Dzięki za obecność. Czekamy na szlagier z Wólczanką. Hej Stal. 19 sierpnia 2020, 16:30 - Stalowa Wola (stadion PCPN) Stal Stalowa Wola 0-4 Lechia Gdańsk Karol Fila 18, Łukasz Zwoliński 23, Maciej Gajos 52, Jakub Kałuziński 68 Stal: 12. Matthew Korziewicz - 14. Mateusz Hudzik (69, 15. Filip Szifer), 10. Piotr Mroziński, 21. Piotr Witasik - 5. Piotr Zmorzyński, 20. Szymon Jopek, 2. Adam Waszkiewicz, 13. Przemysław Stelmach (62, 4. Wiktor Stępniowski), 7. Michał Płonka - 11. Rafał Surmiak (64, 26. Oliwier Pilch), 9. Michał Fidziukiewicz. Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 19. Karol Fila (80, 77. Rafał Kobryń), 25. Michał Nalepa, 5. Bartosz Kopacz, 2. Rafał Pietrzak - 11. Jaroslav Mihalík (67, 88. Jakub Kałuziński), 36. Tomasz Makowski, 6. Jarosław Kubicki, 7. Maciej Gajos (58, 31. Žarko Udovičić), 21. Mateusz Sopoćko (67, 17. Mateusz Żukowski) - 9. Łukasz Zwoliński (58, 28. Flávio Paixão). sędziował: Albert Różycki (Łódź). widzów: 850. Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Komentarze (53)

Pjona_ziom | 2020-08-21 10:16

Czy kupując bilet normalnie w kasie trzeba mieć kartę kibica czy można wejść nie mając wyrobionej karty tylko mając sam bilet? Ja mam karnet ale pytam bo są ludzie którzy nie posiadają karty kibica a chcieliby wejść na mecz

Nicke | 2020-08-21 10:50

Mozna wejsc z samym biletem

1938fc | 2020-08-21 11:58

Solecki chciał także wywalić Wietechę lecz nie udało się to bo nie zdążył. Jeśli ktoś był by ciekaw jakie miał gościu zamiary

Filip kacper k. | 2020-08-21 12:09

rudy fałszywiec

Młodynie | 2020-08-21 12:16

Chcial ich wymienić na ludzi ze Stali Rzeszów .

1938fc | 2020-08-21 12:19

No i nie potwierdzone i nie podane do opinii publicznej ale z tego co wiadomo to Czubat jak i Wołoszyn prezesami , teraz ich będziemy rozliczać

Filip kacper k. | 2020-08-21 12:37

to jest jakis paradoks ze my bierzemy przyklad z Rzeszowa, ktory pilkarsko przez 30 lat nie istnial.
To oni powinni to STW jezdzic na szkolenia jak sie robi pilke nozna na miare przedsionka ekstraklasy.

To ze do 2 lat jest kasa w Stali Rzeszow, nie znaczy ze to fachowcy. chcemy robic cos na miare naszych mozliwosci to bierzmy przyklad z Zaglebia Lubin czy jak Stal Mielec okrzepnie w esktraklepie to od nich.

Bo z przyklady rzeszowskeigo to my 3 ligi nie utrzymammy

Maxtor84 | 2020-08-21 12:42

za sterami kolejny duet który ma tyle doświadczenia w prowadzeniu klubu co my tutaj udzielający się ...do czego to wszystko zmierza ?

Młodynie | 2020-08-21 12:44

Jedyne co mają do doświadczenie w szkoleniu młodzieży. Ale nie oszukujmy się na fachowca nas nie stać bo pojdzie do Mielca czy Rzeszowa w pierwszej kolejności

Cisse | 2020-08-21 13:22

Jeśli to prawda to teraz planem jest stworzenie ze Stali kuźni talentów i granie swoimi.
Można wnioskować, że prezydent w takim wypadku będzie ciął koszty maksymalnie.
Zobaczymy ile starczy cierpliwości, bo pierwsze roczniki Akademii dopiero za 3-4 lata zaczną się pojawiać w seniorach, a na teraz nie za bardzo jest kim grać.
Rozeznanie w piłce młodzieżowej mają. Talenty z regionu wszystkie na pewno na oku też.
Ciekawy plan, ale niestety w takim układzie szykuje się ładnych parę lat w III lidze.

Filip kacper k. | 2020-08-21 13:27

jzu wiadomo ze kasa bedzie cieta mocno

Młodynie | 2020-08-21 13:29

Zobaczymy powrót do przeszłości . Jednak na pierwsze efekty trochę poczekamy .Czubat to od poczatku powinien być na stanowisku Fabiana

Makaio | 2020-08-21 13:29

Z tym pseudotrenerem to szybki spadek i gnicie na dnie.

Kamil | 2020-08-21 13:31

Nie tak to się powinno robić niestety. Jeśli chcą iść tokiem mieleckim to niestety, ale czekają nas bardzo chude lata. Widocznie brak wizji jest też jakąś wizją.

Młodynie | 2020-08-21 13:32

Ale czy nasi są zdolni wygrać 3 ligę ? Jak mają problemy w 4 . Niby najzdolniejszy rocznik od lat

Okulickiego | 2020-08-21 13:56

Dobrze by było i wiarygodnie gdybyście tu oprócz tych KOMENTARZY PODAWALI ŹRÓDŁO BO PÓKI CO TO WSZYSTKO CO TU PISZECIE NIE MA KOMPLETNIE POTWIERDZENIA i NIE CHODZI O PERSONALIA TYLKO np. O JAKIEŚ INFORMACJE O CIĘCIACH itp. Konkretne dane a nie domysły i jakieś z kosmosu ploty.

Kamilosss | 2020-08-21 13:59

Mójtta w ŁKS Łagów. Co prawda ma 34 lata, ale na tym poziomie będzie jednym z lepszych grajków w obronie. Statystyki ma dobre.

Łagów robi lepsze transfery od nas ;)

1938fc | 2020-08-21 14:05

Lagów to ma sponsora i to dość ciekawego i to jakiś prywaciarz , gdzie rzuca kasą od tak . To że ściągnęli jakiegoś brazylijczyka czy teraz Mójte to nic nie znaczy . Sprawdzianem dla nich będzie gra z górą tabeli bo na ten moment 4 mecze i 4 mecze z dołem 3 ligi

Filip kacper k. | 2020-08-21 14:06

my narazie 1 mecz z dolem i w plecy, a teraz baaaardzo ciezki mecz z Wolka Pelkinska (jak to brzmi z calym szacunkiem do przeciwnika?)

Makaio | 2020-08-21 14:50

Wólczanka Wólka Pełkińska

Nauczymy się tych nazw, spokojnie, mamy czas ;/

Jaszczur | 2020-08-21 16:55

Spadek byl zaplanowany bo Stalowej woli nie stac na ll lige teraz są plany zeby nie awansowac przez 10 lat ogrywac mlodziez wiec nie liczcie na transfery , gadanie o awansie to sciema przeciez prezydent nie powie ze bronimy sie przed spadkiem , najwazniejsze zeby wygrac z Wolczanka

1938fc | 2020-08-21 17:04

Jaszczur powiedz jaki diler albo gdzie można taki dostać bo nieżle cię przewiało hahahhhaha

Nicke | 2020-08-21 17:10

Skoro nie stać na 2 ligę to po co stadion i jupitery?

1938fc | 2020-08-21 17:17

Zaraz ci napiszę że to była obietnica wyborcza i Lucek chciał zdobyć głosy haha to nawet się kupy nie trzyma ;)

Fanatyk38 | 2020-08-21 18:28

1938fc. Gown...o wiesz a siejesz tu największy ferment. To duet trenerków miał i ma koncert życzeń co do zawodników itd . Bo ?jak nie to odejdą? . A Chodorek im załatwiał z Menago Fabianem i kasa się rozpływała .
Jestem ciekawy jak przebiegły renegocjacje kontraktów . Czy obniżono kopaczom wynagrodzenie?!
Jeżeli nie to ...zgnijemy w tej lidze z długami . Bo zawodowcy z pensjami na poziomie 2-1 ligi dostali lanie od 38 letnich dziadków . Obudźcie się i skończcie marzyć .

Młodynie | 2020-08-21 18:34

renegocjiwali umowy .Dla niektórych pewnie gra niżej za mniejsze pieniądze była nie do przyjęcia .Np Chromiński pewnie się nie zgodził to go pożegnali bez żalu.Inni też by odeszli tylko mają ważne kontrakty

Fanatyk38 | 2020-08-21 18:35

Jeżeli miasto nie utrzyma dotacji na odpowiednim poziomie i ktoś nie będzie rzeczywiście pilnował żeby racjonalnie wydawać pieniądze to leżymy i kwiczymy.
Sami zaniżamy poziom szukając usprawiedliwień . Kiedyś nie było stadionu i pieniędzy a w PP odprawialismy ekstraklasowe zespoły z kwitkiem i nikt nie marudził. A dziś jęczenia bo wielka Lechia przyjechała...heh. W papę w Świdniku to ...wypadek przy pracy i z Wólką już 6:0 hehe. Gdzie wy żyjecie . Chcemy awansu itd a sami usprawiedliwiamy cyrk , który robią pseudo znawcy.

Fanatyk38 | 2020-08-21 18:37

Teraz nowi ludzie i nowe rozdanie . Sprawiedliwie było by , gdyby otrzymali od miasta itd takie samo wsparcie jak Nowak Fabian. I mieli szanse coś zrobić . Jak im odetną kasę to ...stawiamy na swoich i walka o utrzymanie

Fanatyk38 | 2020-08-21 20:41

Młodynie. Ale nie masz informacji , że temu obniżono x % , ten odszedł bo się nie dogadał.
Nie wiemy czy trener jest zadowolony ze składu , który został czy nie. Nic nie wiemy bo nadal nikt nic nie mówi.
Po kolejnej porażce trener powie , że jednak nie podoba mu się zespół i odchodzi bo miała być paka na awans a nie ma kasy , zawodnicy odeszli to on nie ma kom grać. Już nieoficjalnie się tak wypowiedział przed startem negocjacji z grajkami

1938fc | 2020-08-21 20:44

Kto sieje ferment ten sieje ferment ... Ja na pewno nie sprawdzonej informacji ty nie wrzucałem . Właśnie nie oficjalnie tak powiedział wiec jest możliwość ze w ogóle tak nie powiedział . Co jest fajne że jest oficjalny fanpage klubu który jest prowadzony w normalny sposób jak i strona . Prawda tutaj potrzebna jest osoba od finansów

Młodynie | 2020-08-21 21:04

Co nie zmienia faktu że jednak im wiecej naszych chłopaków tym lepiej. Bo najemnicy różne rzeczy odwalają i grają tylko dla klasy. Wtorka załatwili pewnie bo wymagał biegania . Przykład Stokowca pokazuje że najemnicy są zdolni do wszystkiego

Fanatyk38 | 2020-08-21 21:57

Cytat
No i nie potwierdzone i nie podane do opinii publicznej ale z tego co wiadomo to Czubat jak i Wołoszyn prezesami , teraz ich będziemy rozliczać.

Twoje słowa wiec skoro nie potwierdzone a ty to wrzucasz wiec zaprzeczasz sam sobie. I co masz na tej stronie napisane? Odszedł , przyszedł . Jutro mecz. TYLE. A reszty się domyślasz albo coś gdzieś usłyszysz i grasz kumatego. Śmierdzisz chodorkiem z Um internauto

Pjona_ziom | 2020-08-21 22:11

Nie jutro a pojutrze TYLE. Pzdr

Stallzks | 2020-08-21 22:41

Panie Szydełko może mala a jakże pozytywną odmiana dla Pana formacji na 4141, Sevilla dzisiaj w finale super chodzi w tej formacji, przeciwko United to samo...
Apeluje bo.my non stop nie mamy skrzydeł, a w tej formacji ich będzie aż nadto

Stary_kibic40 | 2020-08-22 09:58

Ciekawe czy Szydełko wraz ze swoim super asystentem, tak mocno przywiązanym do barw klubowych, również zgodzili się na obniżenie swoich (niemałych) kontraktów??? Swoją drogą, fachowcy od spadków drużyn do niższych lig, wystawiajcie od początku Filipa Szifera, bo młody zasługuje na grę 90 minut w każdym meczu, a nie grzanie ławy!!!!

Pjona_ziom | 2020-08-22 10:34

Jak już fachowcy kupili na miejsce Filipa kolejnego pomocnika...
Tak w tym klubie ni będzie nigdy już normalnie jeśli nie będzie się szanowwc wychowanków tylko sprowadzać swoich żeby siano się zgadzało i kontuzja i pyk na stadion grzejemy krzesełka całą rundę ...

Tomko | 2020-08-22 11:16

Spokojnie Filip Szifer będzie grał. Będzie stawianie na wychowanków, bo przecież jest świetny Stelmach, jest Konefał, Stępniowski i Tłuczek. Napewno beda dostawac szanse. I w koncu mamy nowych zawodników. Nareszcie coś fajnego ruszyło. Teraz nasz trener musi to odpowiednio poukładać. Jutro to wiadomo że będzie zwycięstwo i to okazałe. Staiwam na jakieś 4:0 z Wólką Pełkińską. Takich rywali Stal bedzie ogrywać wysoko. Nasz trener ma juz doświadczenie grania z tym rywalem. Jutro zwycięstwo, nie ma bata!!!

1938fc | 2020-08-22 11:36

Szifer jest tragiczny i każdy dobrze to wie i to widzi a będzie tylko dlatego że jest młodzieżowcem . Tomku nwm czy to dla beki piszesz ale jesteś dobrym w tym

Kamillo26 | 2020-08-22 11:40

TOMKO to nowy nabytek na naszej stronie teraz on będzie podkręcał hehhe

Stallzks | 2020-08-22 11:40

Zgadzam sie z Tobą ze Szifer jest słabiutki niestety... ja bym chciał widzieć Stal w ustawieniu 4141 wtedy moze beda wyniki, bo 532 jest tak nudne, ze chyba przestane na mecze chodzic

Kamillo26 | 2020-08-22 11:43

Ustawienie którym gra szydelko dobre by było może gdybyśmy awansowali a nie spadli tu powinniśmy grać
3-4-3 lub 4-4-2 a nie grać defensywnym ustawieniem jeśli myślimy o powrocie

Misio | 2020-08-22 11:55

Ustawienie ma się tak: jak jesteśmy słabsi, to się w 11 bronimy, a jak lepsi, to w 10 atakujemy. I nie ma znaczenia czy wyjdą 532 czy 118

Kamillo26 | 2020-08-22 11:57

Mam pytanie do kogo się zgłosić w sprawie rozgrywania meczów wieczorem przy jupiterach kto podejmuje tą decyzję bo wydaje mi się że grając mecze wieczorem przy oświetleniu ok 20 dużo więcej osób by przychodziło na mecze a co za tym idzie koszt oświetlenia został by i tak pokryty i większe zyski z biletów dla klubu, wydaje mi się że nie jeden chciał pójść na mecz przy jupiterach gdzie jest fajny klimat nie zależnie z kim będziemy grac

Kamil | 2020-08-22 12:12

Szifer niestety potrzebuje sporo grania podobnie jak inni młodzi. Akurat z Lechią zagrał bardzo słabo. Lepiej zaprezentował się Stepniowski. Pilch np pokazał że m spore ambicje. Zobaczymy co będzie w kolejnych meczach.

Aleksander | 2020-08-22 13:27

W następnej edycji PUCHARU POLSKI STALOWKA zmierzy się z OLIMPIA PYSZNICA.Jezeli pokona ta drużynę to w następnej rundzie zagra z Wólka Tanewska.

Nicke | 2020-08-22 14:47

Nie w następnej, a w obecnej edycji

Tomko | 2020-08-22 15:35

To będzie kolejny sparing do zagrania, niedaleko bo w Pysznicy, moze szanse dostaną młodzi zawodnicy? Taki jest urok tego sportu, byłe Lechia, będzie Pysznica. Bo wiadomo ze nawet w juniorskim składzie, Stal rozjedzie Pysznicę. I na dwucyfrowym wyniku sie skonczy.
I przydało by się by ktoś robił transmisje online. Więcej ludzi by obejrzało np ci co nie mogą być na meczu. Polowa tej ligi robi transmisje, Lewart, Siarka, Podhale, obie Wisły, więc czemu Stal ma być gorsza?

Młodynie | 2020-08-22 15:36

Rok temu młodzi dostali lanie od Jastkowic wiec nie wiem czy ryzykować

Kamillo26 | 2020-08-22 18:00

TOMKO skończ już pisać te brednie bo wg ciebie przed każdym meczem jest fantastycznie każdego rozjeżdżamy a jak narazie to tylko klapa
Niewiem kto cie zatrudnił ale dziobiesz dobrze

Tomko | 2020-08-22 21:03

Kamillo26 a ile to Stal rozegrała spotkan ze klapa? Bo ledwo ledwo jednoprzy niektórych juz 5 w kolejce. I nie wiadomo czy w Giebułtowie rozegra bo coś tam z wirusem kombinują gospodarze. A z Lechią to nie ma nawet co brać pod uwagę.

Fanatyk38 | 2020-08-22 23:08

Z Lechią nie ma brać bo co? Były czasy , że nie było stadionu i kasy a z kwitkiem odprawialiśmy ekstraklasowe zespoły!!! Teraz jest wszystko a wy bronicie nieudaczników i zaniżacie poziom . Śmiech na sali. Lanie od emerytów , półamatorów w Świdniku i nagle nic się nie stało . Gdzie wy żyjecie? Przez takie tracenie punktów zabrakło nam oczka do utrzymania. Teraz jak ktoś nam mydli oczy walką o awans to punkty ze świdnika mogą być równie cenne.
No ale dalej piszcie te swoje kocoboły o taktykach i ustawieniu . Brońcie wszystkich bo to przecież kibolka spuściła klub.
Analityka w klubie szukają. Składać papiery bo na tym się znacie

Tomko | 2020-08-23 00:57

Avia dzisiaj wygrała 6:1 więc taka słaba nie jest jak sie okazuje. A Białek strzelil hattricka.

Fanatyk38 | 2020-08-23 13:19

Tak tomko ... a świstak siedzi i zawija... Boże wracaj do gimnazjum

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (787) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 853 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 148 173 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 19 034 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 351 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01698