Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Panie i Panowie! Już jutro- niedziela, Stalówka rozegra pierwszy mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV przy Hutniczej . Przeciwnikiem zielono czarnych będzie Wólczanka Wólka Pełkińska . Początek spotkania o godzinie 17:00. Wszystkich sympatyków zielono-czarnych zapraszamy na trybuny!!! Kupujemy karnety i bilety !!! Od pierwszej do ostatniej minuty głośno dopingujemy . Hej Stal!!!

Komentarze (43)

Stalowiak40 | 2020-08-22 21:06

Czy coś takiego jak Stalowka tv jeszcze istnieje?

Marco | 2020-08-22 22:05

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....

Również podbijam pytanie dlaczego Stal Tv nie przeprowadza transmisji z meczów. Nawet jeśli były by płatne to myślę że było by dużo chętnych, zwłaszcza że nie są organizowane wyjazdy i każdy jeździ indywidualnie, A jak wiadomo nie każdy zawsze może.

Kamil | 2020-08-22 22:05

Obecnie to sa.media klubowe. Na razie zbyt duze zamieszanie w klubie. Może będą transmisje ale musimy poczekać chwilę aż wnkubie się sytuacja ustabilizuje.

Kolejny transfer
» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....

Młodynie | 2020-08-22 22:12

Wolczanka ogarneła transmisję

Marco | 2020-08-22 22:15

No to już jest kompromitacja

1938fc | 2020-08-22 22:42

Jaka kompromitacja? Jeśli Wolczanka chciała robić transmisje to po co Stalowa by miała też swoją organizować, doszło do porozumienia między 2 klubami w sprawie transmisji i tyle. Chcieliście transmisje to macie . Na ten moment trzeba zrobić wszystko aby ustabilizować klub i te wszystkie zawirowania jakie są i spokojnie budowac

Fanatyk38 | 2020-08-22 23:01

Co budować fermenciarzu? Większość zawodników została , tak jak chciał trener wiec jak jest taki dobry i jak Ten szrot , który nas spuścił z ligi ma ambicje i umiejętności TO NIECH ROBIĄ WYNIK I AWANS a nie budują. Już zimą zbudowali i się zawaliło a ty bredzisz dalej . Koniec mydlenia ludziom oczu!!!

1938fc | 2020-08-22 23:38

To żeby spokjnie budować było skierowane do ludzi zarządzającym klubem , bo piłkarze są od grania a trenerzy od trenowania . Byłem jednym z pierwszych który poinformował że Ukrainiec ma przyjść i że temat jest dość Intesywny i się sprawdziło. Co do tego że napisałem że Wolosozyn i Czubat są nie oficjalnie bo żadnej oficjalnie decyzji przecież nie ma ale popytaj osób bliżej klubu to na ten moment oni są bosami.

Fanatyk38 | 2020-08-23 00:05

Już Chodorek z Nowakiem zbudowal. Roztrwonili kasę i teraz następny będzie mial tylko gorzej bo ograniczą mu środki. Tym bardziej że Lucek nie ma juz w klubie swoich ludzi to nie ma komu pomagać. Ty znawco powinieneś to wiedzieć bo czytając twoje wpisy jesteś obcykany na wielu płaszczyznach . Smierdzi tu bobkiem lub chodorkiem

Tomko | 2020-08-23 01:03

Avia wygrała dziś swój mecz 6:1 a Białek rozstrzelał się. Więc na ten wynik tydzien temu trzeba inaczej spojrzec. Moze ta Avia nie jest taka słaba, jak sie wydawało. Ale przecież będzie awans i wyniki, oni są dopiero po 1-szym meczu, juz dzisiaj dwóch graczy przyszło. Więc trzeba uzbroic sie w cierpliwość trochę. Są kiż też zapowiadane dobre transfery.

Jutro juz zobaczymy stalową siłę. Stawiam na 4:0 dla Stali, Fidziukiewicz strzeli 2, a po jednej Pilch i Szifer.

Młodynie | 2020-08-23 08:46

Jak nie ma w klubie swoich ludzi będzie miał Wołoszyn i Czubat to jego ludzie tym bardziej ten pierwszy

1938fc | 2020-08-23 09:38

Tak jestem Chdorkiem hahaha i dlatego w poprzednich wpisach pisałem że gość musi odejść to samo ma się stać z Fabianowskim i Nowakiem . Bez komentarza gościu ....

Vielitz44 | 2020-08-23 09:50

Dajcie se siana już z tym zwalnianiem kolejnych ludzi i wyzywaniem od Chodorków - dziś mecz, to istotne. W końcu drgnęło z transferami, wyglądają ciekawie, może faktycznie coś z tego będzie. Dziś jednak ważniejsze, czy naszym się będzie w końcu chciało grać czy nie, bo na chodzonego tej ligi nie wygramy - dziś wygrana, albo Szydełko out, niestety (jestem przeciwny zwalnianiu trenerów, ale takie są fakty - z Wtorkiem czekano długo i mamy przez to III ligę).
Jak wygląda sprzedaż biletów - pustki i piknik?
Do tych co ma wejścia - czy klub w ogóle planuje zagrać w tym sezonie przy jupiterach? Tych mniej obytych przeciwników dodatkowo myślę by to mogło wystraszyć :) A serio, to zupełnie inna otoczka meczu no, wiem, że liga buraczana, ale można chociaż to lekko ukryć.

Kamillo26 | 2020-08-23 10:03

Pytałem ostatnio kto decyduje o której godzinie są rozgrywane mecze.
Uwierzcie ze przy jupiterach frekwencja będzie dużo wyższa nie ważne z kim będziemy grali ludzie latami czekali a wcześniej marzyli żeby stalówka kiedyś grała przy jupiterach, teraz jest możliwość a nie gramy.
Przy większej ilości kibiców zwróci się koszt oświetlenia i klub więcej będzie miał zysku ze sprzedazy
Dzisiaj mecz z wolczanka a będzie może max 500 osób, jakby mecz był o 20 było by ich wiele wiecej

Stadion | 2020-08-23 10:09

Chłopie później jest Lm .Pasuje właśnie ta godzina .Mecz jakby się zaczął o 19 wyszedlbym że stadionu o 21 ,a w tv już byłby gwizdek ..

Kamil | 2020-08-23 10:16

Biletów dostępnych:
Trybuna główna 386
Trybuna hutnicza: 274
Razem: 660

Kamillo26 | 2020-08-23 10:22

A co mnie LM dla mnie mój klub jest ważniejszy niż jakikolwiek inny
TYLKO STAL

1938fc | 2020-08-23 10:22

Bardzo mało osób dzisiaj będzie , wyniki jak i godzina i pogoda nie zachęca do przyjścia . Musimy to przeboleć przykro ale taka jest prawda

Stary stalowiak | 2020-08-23 10:29

No to dzisiaj pustki będą na stadionie,no niestety taka godzina meczu nie zachęca zbytnio tych mniej gorliwych l pikników do przyjścia.Jestem również przekonany, że gdyby mecze były rozgrywane o tej 19 przy światłach ,a bilety nawet na to konto by pokryć koszta byłyby te parę złotych droższe, to ludzi było by 2 razy więcej, niż tyle co będzie dzisiaj.Niewiem czy w tym klubie to ktoś jeszcze myśli, kto jest za to odpowiedzialny.Czy to nie kibic ma być najważniejszy,u Nas widocznie nie.

Daro | 2020-08-23 10:30

Na Podkarpacie live ktoś napisał, że trenują u nas Ojamaa i Mąka z Widzewa....pewnie to plotka jak o Januszu Golu ale duzo bardziej prawdopodobna....cho ciaż bardziej realny byłby transfer Mąki gościa po kontuzji rezerwowego w 2 ligowym Widzewie.

Dzisiaj tylko zwycięstwo !

Młodynie | 2020-08-23 10:32

Mąka dostaje pewnie z 15 tyś w górę nas na piłkarzy topwych klubów 2 ligi nie stać . Szydełko wezmie tych których zna

Daro | 2020-08-23 10:42

Dlatego wydaje mi się że to na pewno plotka bo Ci zawodnicy spokojnie znaleźliby sobie klub w 2, a nawet 1 lidze

Nicke | 2020-08-23 11:53

Co to za wymówki? Wyniki, pogoda? Przegraliśmy 5 meczów z rzędu? Gramy przy -5 mrozu?

Kamilosss | 2020-08-23 12:52

Niska frekwencja to nie wynik godziny meczu czy nawet poziomu i renomy rywala. Niska frekwencja to wynik działań wokoł klubu i w klubie. Dla mnie zwolnienie prezesa niczego nie załatwiło co widać po następnych kiepskich decyzjach a kadry pełnej jak nie było tak nadal nie ma. Nie wiadomo kto jest w klubie na jakim stanowisku oprócz trenerów. Co to ma być?

Nie idę na mecz.

Kibic z młodynia | 2020-08-23 13:06

Dokładnie. Spadek do 3 ligi, brak zarządu ludzi na stanowiskach, bałagan organizacyjny do tego bojkot i grobowa atmosfera to sprawi że kibiców będzie garstka.
Ale ja Kamilos idę na mecz. Na dobre i na złe.

Marco | 2020-08-23 13:28

Przynajmniej mecze domowe Stalówki powinny być transmitowane przez Stal Tv ,a że w naszym profesjonalnym klubie sportowym profesjonalna to jest tylko nazwa drużyny to już inna sprawa. Zapewne prezes Wólczanki wysłał zapytanie do klubu czy będzie transmisja, A na odpowiedź że nie złożył prośbę o możliwość przeprowadzenia jej przez Wólczanka Tv . Jeśli według Ciebie tu wszystko jest w porządku to należało by wymazać z nazwy "profesjonalna " i zostawić samo "drużyna sportowa " jak ma np.nasz najbliższy rywal .

Fanatyk38 | 2020-08-23 13:33

O właśnie . Przez takich kamilosow jest jak jest. Zamiast zajmować się frekwencją i zachęcaniem ludzi do przyjścia na stadion to wy pouczajcie trenera co ma robić , kogo sprowadzić i jakim ustawieniem grać. Paranoja. Ok. Przynosi wam ulgę pisanie tych bzdet ale jeżeli macie nadzieje ze ktoś was posłucha to macie tez coś z głowa .
Jest tu 30 -może mniej osób które się udzielają internetowo bo pewnie część ma po 2 konta. Gdyby każdy przyprowadził kolegę lub dwóch to już by był jakiś początek. Ale nie . Lepiej biadolić jak stare baby.
Zawsze będzie coś nie tak. Porażka.brak prezesa. Za drogi bilet. Deszcz. No kur...a. Ludzie jest mecz i obowiązkiem Kibica jest być na stadionie a nie pisać brednie w necie.
Bojkot był i nieudacznicy winni spadku odeszli. Jak miasto nie będzie wspierać następców tak jak Nowaka to będzie lipa.
Kliknij -kup bilet a nie piszesz glupoty

1938fc | 2020-08-23 13:34

No to Kamiloss się nie popisałeś , mam nadzieje że nie bedziesz komentował dzisiejszego wyniku bo w swoim wpisie w tym momencie wypiałeś sie na klub. Ja także idę na mecz . Na dobre i złe . Hej Stal:)

Stalowiak40 | 2020-08-23 13:54

Mimo że dobrze ze jednak transmisja będzie to trochę obciach zeby ludzie z miasteczka z Wólki Pełkińskiej organizowali transmisję przyjeżdzając na wielkie centrum podkarpackie do 70 tys miasta.. wstyd dla klubu i dla miasta też. W tym klubie jednak jest burdel jak był. Pewnie sama Wólczanka była zdziwiona bo myśleli że tak profesjonalny i mający się za taki klub będzie robił transmisje. A tu sami przyjadą z prowincji i zrobią. Wstyd dla miasta dla klubu. Poza tym dalej do publicznej wiadomości nie ma podanego, kto został prezesem. To tez swiadczy o braku profesjonalizmu. Uczcie się od Wólczanki, działacze i spece od wszystkiego w klubie.

Kamilosss | 2020-08-23 14:01

Nie wkładaj mi w ust czegos czego nie napisałem. Nigdy nie wypinam się na klub. Wypinam się na tych co doprowadzili, że klub jest w tej sytuacji jakiej jest i nadal nie widać ruchów aby znalazł się w lepszej.

1938fc | 2020-08-23 14:02

Co najlepsze jest domyślam się że o transmisje krzyczą najbardziej ci których nie będzie na stadionie nie ze względu na prace czy coś bo to też ważne ale tym co nie będzie się po prostu ruszyć 4 liter z domu i przyjść na stadion i oglądać za free Stalówkę a potem tutaj będą 1 do pisania i wylewania na klubie pretensji i żalu

1938fc | 2020-08-23 14:04

No dobra Kamiloss , wypinasz się na tych ale ci co to zrobili odeszli i ich nie ma w klubie . Piłkarze zostali bo mają fajna kasę nawet po obniżkach kontraktów i nikt ich pewnie nie chciał nawet , dlatego ja zachęcam abyśmy dzisiaj wybrali się na mecz i wspierali zielono czarnych . Bez spinki , no moze troszkę ja przesadziłem z tym wpisem

Antoniooo1989 | 2020-08-23 14:05

Kibicem się jest, a nie bywa.
1 liga obecny, 2 liga, obecny, 3 liga obecny... 15 sezon że STALA.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!!!

P. S
Do zobaczenia o 17????

Kamilosss | 2020-08-23 14:06

Fanatyk

Bojkotujesz dalej? Czy bojkotowałeś przed wywaleniem Soleckiego?

Kupowałem przez tyle lat każdy bilet, u siebie, czasem wyjazd, więc nie pleć głupot. Teraz powiedziałem dość, bo nie będę dokładał do takiego bałaganu.

Antoniooo1989 | 2020-08-23 14:06

Kibicem się jest, a nie bywa.
1 liga obecny, 2 liga obecny, 3 liga obecny... 15 sezon ze STALA.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!!!

P. S
Do zobaczenia o 17.

Stary64 | 2020-08-23 14:11

Nie wszyscy mogą być na meczu bo z Irlandii nie da się
przylecieć na mecz .Mecze powinny być transmitowane nawet za drobną opłatą.

Fanatyk38 | 2020-08-23 14:12

Mam na myśli twoje pstatnie zdanie NIE IDĘ NA MECZ....
Dziwnym trafem większość komentatorów zawsze ma poemat do napisania i złote recepty ale na meczu z " różnych przyczyn " nie moze byc obecna . Domaga sie transmisji , najlepoej za darmo itd. Zeby budowac klimat na stadionie trzeba na nim BYĆ!!! to jest rola kobica.
Jak chcecie budować kadrę i nakreślać taktyke to zmieńcie stronę bo ta jest KIBICOWSKA a nie nie trenerko menagerska.
Ok. Kazdy moze miec swoje danie i je wyrażać ale już oczy bolą od tych wypocin.
A na koniec jasne i wymowne... nie ide na mecz . Nie mogę . Nie ma mnie. Heh. Kibice.
Od 97 jestem na większości meczów u siebie i na wyjazdach bo to jest moja rola- robie to co nalezy do obowiązków Kibica. Byli różni prezesi, trenerzy i zawodnicy.
Oni odeszli a ja nadal jestm i robie swoje. Nie obrażam się i nie filozofuję.
Zależy mi na Klubie więc wspieram go jak mogę.

Kamilosss | 2020-08-23 14:27

Nigdzie nie pisałem o transmisji, wiec po jakiego grzyba do mnie to pijesz?

Ok oni odeszli ty jestes, fajnie. Mnie zbyt bolało to co zrobili w tym klubie ostatnim czasem, bolał mnie spadek i to jaki obecnie jest bałagan, nieporządek. Także jak mam wyrazić swoje niezadowolenie, sprzeciw? Frekwencja to idealna odpowiedź. Inaczej dalej żyj w bańce mydlanej.

Fanatyk38 | 2020-08-23 14:27

Solecki to inna bajka. Na spadek nie mial wpływu ale swoim zachowaniem wpątał siebie i Klub w niejasną aferkę. Efekt - donos , ktory w środowisku Kibiców jest nie do przełknięcia i powinieneś to wiedzieć. Nie wiem czy sam się w to wpakował czy ktoś mu podpowiadał bo myśleli że utopią Skrę i się utrzymamy ...ale w środowisku piłkarskim też jesteśmy już postrzegan? jak donosiciel i nie pomoże nam to. Nawet prezydent zdaje sobie z tego sprawę. Bo przedstawiciele SKSSW mają kontakt z władzami miasta- włascicielem Klubu.
Byl ktoś z was na spotkaniu z prezesem i trenerem??? Tam na zywo mozna bylo wylac swoje zale i dac pomysly? No ale praca .rodzina , emigracja...heh

Fanatyk38 | 2020-08-23 14:35

Rób co chcesz chłopie. Jak internet przynosi Ci ukojenie to pisz - załóż bloga. Nie piszę tylko do ciebie bo jak zauważyłeś uzywam liczby mnogiej zazwyczaj i mam na myśli 80 % udzielakących sie tu znawców. Więc nie pochlebiaj sobie bo nie mam zamiaru się z toba przegadywac.
Gdyby nie Kibice i ich reakcja to nic by się nie zmieniło i cała ferajna zachowała by stołki. Więc bojkot był wyrazem niezadowolenia i przyniosl efekt. Teraz jest nowe rozdanie i idziemy dk przodu.
Chłopy są 3 dni i mają kadrę i mecz do ogarnięcia. Robią swoje a nie piszą w necie. W klubie noe ma 10 pracownikow bo noe ma na nich poenoedzy. Ogarnia wszystko kilka osób więc byly sa i będą niedociągnięcia

Kamilosss | 2020-08-23 14:46

Rób co chcesz? No i robię, tu piszę, po co mi blog?
Na razie to żadnego rozdania nie ma a przynajmniej oficjalnie.

Stary64 | 2020-08-23 16:12

Śpiewak bramka w PP.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 691 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 906 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 32 027 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 21 545 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.0131