Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Relacja live

Relacja live
Zapraszamy do śledzenia relacji live z meczu Stal - Wólczanka. Początek o godzinie 17.00

Komentarze (100)

Stary64 | 2020-08-23 16:13

Śpiewak bramka w PP.

Kamil | 2020-08-23 16:36

Stal: Siudak - Waszkiewicz, Witasik, Jarosz, Mroziński, Zmorzynski, Jopek, Surmiak, M. Płonka, Fidziukiewicz, Pilch.

Wólczanka: Bieniek - Szczypek, Baran, Durda, Olejarka, Galara, Pietluch, Podstolak, Łazarz, Wrona, Peda.

Kamil | 2020-08-23 16:37

Rezerwa Stal: Korziewicz, Stepniowski, Wojtak, Stelmach, Szifer.

Rezerwa Wólczanka: Dusilo, Matofij, Bała, Michalski.

Kamil | 2020-08-23 16:38

Sędzia: Jakub Moskal (KS Świętokrzyski ZPN).

Filip kacper k. | 2020-08-23 16:50

ile baboli pusci dzis Siudak?

Młodynie | 2020-08-23 16:51

Śpiewak to jeszcze 2 asystty powinien mieć kapitalny debiut

Kamil | 2020-08-23 17:00

Początek meczu.

Kamil | 2020-08-23 17:05

5 początek meczu dla Stali. Na razie jednak bez okazji bramkowym

Kamil | 2020-08-23 17:06

7 Fidziukiewicz 1-0

Kamil | 2020-08-23 17:07

Świetna wrzutka Waszkiewicza i Fidziukiewicz z kilku metrów głową zdobywa gola.

Kamil | 2020-08-23 17:11

11 w polu karnym teraz Zmorzynski ale tylko korner. Jego podanie nie doszło do Fidziukiewicza

Kamil | 2020-08-23 17:14

14 goście właściwie nie wychodzą z własnej połowy. Ogromna przewaga Stali

Kamil | 2020-08-23 17:14

14 po wrzutce z rogu minimalnie niecelnie głową uderzał Jarosz

Kamil | 2020-08-23 17:16

16. Podstolak z wolnego z 35m i świetnie odbija na róg Siudak

Kamil | 2020-08-23 17:22

23 goście powoli zaczynają się organizować i przechodzą do ataku

Kamil | 2020-08-23 17:29

29 dobry początek Stali a teraz sporo chaosu.

Kamil | 2020-08-23 17:32

31 okazja gości. Ale zawodnik gości w ostatniej chwili został zablokowany

Kamil | 2020-08-23 17:34

34 pietluch i 1-1

Filip kacper k. | 2020-08-23 17:35

siudak jak zawsze recznik. strzal w centralnie w srodek bramki, on wyszedl zeby zasloznic chyba rozgrzewajacyhc sie rezerwowych

Kamil | 2020-08-23 17:35

35 żółta Surmiak

Filip kacper k. | 2020-08-23 17:36

oj ciezko bedzie utrzyamc sie w tej lidze

Wojtas93 | 2020-08-23 17:39

Tomek wróć proszę na bramę ....

Kamil | 2020-08-23 17:41

41 mocne uderzenie Waszkiewicza z 25m ale piłka przechodzi metr nad poprzeczką

Kamil | 2020-08-23 17:45

Doliczone 2min

Mariuszstalowa | 2020-08-23 17:45

Ale klepisko. Co oni zrobili ze Stala . Ciezko sie na to patrzy. Zamist jechac te drozyny to my sie obawiamy o remis.

Kamil | 2020-08-23 17:47

Przerwa. Remis 1-1

Pjona_ziom | 2020-08-23 17:54

Nic zupełnie nic na środku na mamy. Jedynie skrzydła.
Dlaczego są takie dziury w środku? Moim zdaniem potrzeba kogoś na środek pomocy.

Kamil | 2020-08-23 18:03

Zaczynamy 2 połowę meczu

Stallzks | 2020-08-23 18:03

Na to wygląda że potrzeba tutaj będzie dobrego trenera z nastawieniem ofensywnym. Tomko zabierz ich że soba i zabierajcie się ze Stalowej Woli.

Kamil | 2020-08-23 18:06

48 Waszkiewicz w pole karne do Pilcha ale ten nie zdołał do dojść do piłki

Kamil | 2020-08-23 18:11

53; poprzeczka ratuje Stał przed utrata gola

Filip kacper k. | 2020-08-23 18:13

mam nadzieje ze szydlko sie jzu pakuje

Kamil | 2020-08-23 18:14

56 Stelmach za Jopka

Mariuszstalowa | 2020-08-23 18:17

Jak dzieci we mgle. Akcje sa tak przejrzysye , ze Wolka nie ma problemu z ustawieniem sie i rozczytywaniem naszych akcji.

Kamil | 2020-08-23 18:17

60 kolejny bardzo słaby mecz Stali. Gra Stali nie wygląda dobrze

Kamil | 2020-08-23 18:18

61 Waszkiewicz po rykoszecie. 2-1

Kamil | 2020-08-23 18:19

62 Bala za Podstolaka

Kamil | 2020-08-23 18:20

62 Stepniowski za Pilcha

Kamil | 2020-08-23 18:24

66 Durda dostał prostopadła piłkę od Pietlucha, wyszedł sam na sam ale nie trafił w bramkę

Kamil | 2020-08-23 18:25

67. Bała zdobywa gola z pola karnego mimo asysty obrońców. 2-2

Mariuszstalowa | 2020-08-23 18:28

Kqrwa ale poziom grania. Wolka jak by miala wiecej szczescia to powinna juz wygrwac. Nasi to biegajace drewno , zero indywidualnosci i zero pomyslowosc . Dno i nic wiecej.

Filip kacper k. | 2020-08-23 18:28

szydelko musi na taczkach wyjechac

Kamil | 2020-08-23 18:29

70 Jarosz niebezpiecznym wślizgiem w polu karnym uchronił Stal być może nawet przed utrata gola

Kamil | 2020-08-23 18:30

73 Wojtak za Płonkę.

Wojtas93 | 2020-08-23 18:30

Tak retorycznie surmiak to gra czy udaje ?;)

Mariuszstalowa | 2020-08-23 18:34

Bez obrazy ale jak ktos twierdzi , ze Fidziukiewicz jest dobry to chyba zyje w innym swiecie. Koles tylko dostanie podanie , odkopie pilke i od czasu do czasu uda musie cos strzelic ale zero indywidualnych akcji , po ktorych padaly by bramki.

Młodynie | 2020-08-23 18:36

Ale i tak potrafi wiecej od innych to jest podwieszony napastnik a Kacper był od czarnej roboty i ganiania

Kamil | 2020-08-23 18:36

78 Jarosz w zamieszaniu w polu karnym zdobywa gola. 3-2

Kamil | 2020-08-23 18:42

84. Pietluch 3-3

Mariuszstalowa | 2020-08-23 18:42

Tak naprawde to wynik nie odzwierciedla prawdziwej sytuacji na boisku. To my mamy duzo szczesicia , ze nie przegrywamy.

Kamilosss | 2020-08-23 18:43

Jak coś to gra podstawowa obrona z 2 ligi(Waszkiewicz za Sobotkę tylko). Wólczanka stworzyła sobie więcej okazji na zdobycie bramek. Tak tylko dodam w formie ciekawostki.

Kamil | 2020-08-23 18:45

Żenująca gra obrony Stali. Błędu błędy błędy

Fanatyk38 | 2020-08-23 18:45

Tomko . Obudziłeś się już ?!!

Kamil | 2020-08-23 18:45

88 Fidziukiewicz 4-3!!!

Filip kacper k. | 2020-08-23 18:47

Fidziukiewicz do 80 % wartosci tej druzyny, reszta to dno

Stallzks | 2020-08-23 18:49

MariuszStalowa ekspercie ty, idąc twoim tokiem rozumowania to Lewandowski też jest cienki bo nie drybluje całej obrony i czeka tylko na podania, źle defininiujesz pozycję napastnika. Jak nie bardzo ogarniasz futbol proszę nie pisz głupot, jak wiadomo napastnik żyje z podań. Dziękuję

Kamil | 2020-08-23 18:51

Ostatnie sekundy spotkania.

Kamilosss | 2020-08-23 18:51

Filip


Racja. W tej lidze Fidziukiewicz wygląda jak Lewandowski. I nie mówię tego prześmiewczo. Przyrównajmy go do choćby Michała Płonki czy nowego Surmiaka. Tych na boiku nawet nie widać. Dlatego w pomocy jest tragedia.

Kamil | 2020-08-23 18:55

Koniec. Wygrywamy po męczarniach 4-3.

Filip kacper k. | 2020-08-23 19:00

niestety ale szydelko musi odejsc. inaczej ciezko bedzie sie utrzymac w tej lidze

1938fc | 2020-08-23 19:04

Stalówka walcząca, Stalowka walcząca do końca. Brawo drużyna tak się walczy . Do Kacper poszedł kuponow na Wolczanke i co i mamy 3 punkty. Brawooooo

Misio | 2020-08-23 19:06

Dla Łagowa strzela Balotelli, to jak my mamy wygrać tą ligę?!

Tomko | 2020-08-23 19:11

Wygrywana to jest najważniejsze. Nie liczy się styl tylko 3 punkty. A pamiętajmy że jeszcze widać trochę brak zgrania. Bo doszlo nowi piłkarze. A jeszcze pamiętajmy że Sobotka i Tomasz Płonka są kontuzjowani. I jak dojdą to powinno być już całkiem dobrze. Wy chcecie zwalniać trenera po wygranym meczu? Bez przesady. Ja nawet jak tamci remisowali to wiedziałem że Stal wygra. Rutyna i doświadczenie z porzpedniego sezonu zadziałała. A jak ktoś wygrywa mecz po średniej grze to też świadczy o klasie drużyny. Ważne przełamanie i teraz do Giebułtowa po 3 punkty!!!

Tomko | 2020-08-23 19:13

A Fidziukiewicz śmiało moze walczyć o króla strzelców 3 ligi. Z taką imponującą skutecznością.. on oddał 3 strzały i padły 2 gole. Pilch nieco słabiej, ale warto mu dawać szanse. Mnie brakowało może trochę też Filipa Szifera, wybieganie i tzw wiatr w jego wykonaniu mógłby też sporo zrobić.

Nieznalski | 2020-08-23 19:20

Wiatr to robisz Ty Tomko swoim komentarzami. Giebultow będzie trudny do pokonania na swoim boisku za stodołami.

Stallzks | 2020-08-23 19:33

Szydełko pakuj te walizy, kabaret odstawiasz. 3 mecze -10 bramek straconych ( nie licząc tych nieznanych)..
Mega trudno się gra zawodnikom w tej drużynie w tym ustawieniu... Pilch? Do rezerw z tym szrotem.

Maxtor84 | 2020-08-23 19:34

przypomni mi ktoś kiedy na naszym stadionie padło 7 bramek :) ja nie pamiętam wracając do meczu nie mogę zrozumieć tylko jednej decyzji Szydełki ... mianowicie dlaczego zdejmuje z boiska jako pierwszego chłopaka który najbardziej walczy i biega w tym zespole ?

Tomko | 2020-08-23 19:38

Nieznalski - ale przynajmniej miałem rację że wygrają.. wiec wiatr był ale w dobrą stronę
STALLZKS -chcecie zwalniać trenera po wygranym meczu? Rozumiałbym jakby przegrali że takie głosy.. ale są 3 punkty. Trzeba się cieszyć a nie narzekać.

Stallzks | 2020-08-23 19:38

Takich nie zrozumiałych sytuacji jest mnóstwo, Stelmach najlepszy na placu z Lechią schodzi pierwszy a dzisiaj zaczyna od ławki, Pilch chłopaczek który odbija się od obrońców gra w 11, aż tak słaby jest ten Tłuczek? Mistrzyka wychowanek odpalony, no i wreszcie granie w formacji która przyniosła blamaż Polsce na euro, dała nam spadek przy której w ostatnich trzech kolejkach straciliśmy 13 bramek w tym nie uznane...
Panie trenerze tak kolorowo nie jest i tu trzeba zmian, napewno w Pana myśleniu i podejścia do drużyny

Pjona_ziom | 2020-08-23 19:39

Ale jak można ściągnąć Jopka zaraz na początku drugiej połowy? Niby Szydełko ogarnia 3 ligę a ściąga zawodnika który najwięcej biega w środku... Zamiast zagęścić środek to robią się jeszcze większe dziury. Waszkiewicz słaby mecz mimo tej bramki to w drugiej połowie za dużo strat. Dlaczego nie wszedł Szifer w drugiej połowie? Środek pola u nas w ogóle nie funkcjonuje i kopacze na środku zachowują się jak tyczki, same piłki do boku... Tak nie można grać... Jeśli taka Wólczanka z całym szacunkiem ale trzema podaniami ze swojej połowy wyprowadza atak i kończy bramką to nie świadczy dobrze o naszych zawodnikach i będziemy to tłumaczyć brakiem zgrania? Jak obrona gra stale ze sobą no może brak Sobótki...

Tomko | 2020-08-23 19:39

I nawet się sprawdziło kiedy słusznie stwierdziłem że strzelą 4 gole przed meczem, i co? strzelili, nie sprawdzila mi sie jedynie liczba goli rywala, bo typowałem zero a skonczylo jak sie skonczylo no ale najwazniejsze ze sa 3 punkrty

1938fc | 2020-08-23 19:49

Jopek dzisiaj słabiutko to samo ten nowy chlopaczek z garbarni . Panowie my ten mecz wygraliśmy po wpuszceniu Wojtaka który nie ma 18 lat , Stepniowskiego który ma 19 i Stelmacha który ma 23 A każdy z nich to wychowanek. Mecz dobry fajnie się oglądało w tej lidze nie liczy się styl tylko 3 punkty które mamy i to nas powinno interesować. Brawo młodzieży, Wojtak zaskoczył chyba wszystkich walka i tym jak wyglądał i prawie strzelił gola . Brawo drużyna za te 3 punkty, tak zwalniajcie trenera a jeszcze 2 miesiące temu po zwycięstwach chwlailiscie go. Jeszcs raz brawo ekipa

Stary64 | 2020-08-23 19:52

Niestety ale bramkarze nie dają jakości. Kiepsko to wygląda.

Młodynie | 2020-08-23 19:52

Pilch nie jest gotowy na 90 minut na ławkę okej ale brakuje mu fizyczności .Wojtak walczył widać że ta Cracovia coś w nim widziała .Najbardziej oburzająca decyzja Siudak w bramce

Johny | 2020-08-23 19:54

Szydełko, pakuje się wreszcie i zabieraj że sobą to swoje ustawienie z 3 obrońcami, którzy zostawiają tyle wolnego miejsca że wóz z węglem wiedzie bez problemu w nasze pole karne. Tyle bramek ile dostajemy dzięki temu ustawieniu to jeszcze nie było. Dzięki Bogu jeszcze potrafią coś z przodu ugrać, chociaż generalnie to coraz gorzej to wygląda. Taki z Ciebie znawca, że jako pierwszy zszedł z boiska najlepszy Jopek. Z taką grą to tylko srodektabeli i 5 lat w 3 lidze

Maxtor84 | 2020-08-23 19:57

Jako pierwszy do zmiany to był Płonka i gość z nr 2 ... sory ale tam biegał tylko nr dobrze że przynajmniej strzelił bramke ...

Młodynie | 2020-08-23 19:59

W każdej formacji jest potrzebny co najmniej 1 nowy piłkarz .Khorolskyi już jest więc zostaje 3

Jefrey | 2020-08-23 20:06

Tomko-wiatr to będziesz miał po kapuście z grochem ...następny Acer...znafca...zost ań przy Fifie...najlepiej zrobisz..

Vielitz44 | 2020-08-23 20:23

Gra w obronie to jakieś nieporozumienie - wszystkie bramki to wina obrony, dramat.
Płonka osłabiał drużynę, straty i brak jakichkolwiek dobrych zagrań, dramat kolejny - tu jednak musi nastąpić poważna zmiana, nawet na kredyt ale trzeba kogoś ściągnąć na tą ważną pozycję.
Wojtak na plus, nowi ogólnie widać na 3 ligę się nadają, zobaczymy pozostałych - tu po prostu trzeba ganiać i wrócić do starego Stalowskiego sposobu gry - ganiać i kosić/nie odstawiać nogi, i tyle na tą ligę trzeba. Ktoś musi jeszcze odciążyć napastników od rozgrywania i biegania przez pół boiska z piłką, bo całkowicie tracimy potencjał z przodu.

Maxtor84 | 2020-08-23 20:27

otóż to co pisze kolega wyżej ... Fidziu cofa się do pomocy bo rozegrać a brakuje go z przodu brakuje nam ewidentnie gościa do rozegrania

Daro | 2020-08-23 20:27

Ktoś wie dlaczego nie podpisujemy z Konefałem ? Obecnie nie mamy pierwszego bramkarza.

Khorolskyj to środkowy czy boczny obrońca ?

Makaio | 2020-08-23 20:35

Zwycięstwo, choć fartownie, cieszy.

Marco | 2020-08-23 20:37

Zrozumcie jedno, my tu jesteśmy jak Legia czy Lech w extraklapie. Każdy będzie się na nas motywować x3 i każdy mecz to będzie "wojna nerwów " . Kto był na meczu ten widział jak czasami prowokacyjnie zachowywali się zawodnicy Wólczanki. Inna sprawa, poziom sędziowania który też może irytować .

Maxtor84 | 2020-08-23 20:38

jeśli chodzi o dzisiejsze sędziowanie to myślę że nie było aż takie złe

Młodynie | 2020-08-23 20:43

Korziewicz kontuzja czy coś bo Siudak puszcza wszystko co w niego leci

Młodynie | 2020-08-23 20:44

Konefał musi wrócić

Mariuszstalowa | 2020-08-23 20:44

Jak moze coeszyc takie zwycienstwo??? To dramat , ze my u siebie na boisku tracimy 3 bramki i grajac ostatnie minuty na przetrzymanie by nam bramki nie wbili. Myslalem , ze po spadku to druzyna nasza bedzie siedziec z pozycyjnym atakiem na drozyny ktore do nas przyjezdzaja . Stalowka to powinna bic takie wisoki po 3:0 ,4:0 , a nie my sie modlimy by dowiezli wynik. Ale drewno gra .

Maxtor84 | 2020-08-23 20:46

Panowie ale czy Siudak jest winny utraty tych bramek piszecie że puszcza wszystko co leci do bramki ... rywale strzelali z bliskich odległości raczej był bez szans przy tych bramkach więc nie wiem czemu macie do niego pretensje lepiej zapytajcie gdzie byli wtedy obrońcy ....

Pjona_ziom | 2020-08-23 20:48

Pisałem wcześniej i napiszę po raz kolejny że potrzeba środkowych pomocników, kogoś na rozegranie. Nie możemy grać wszystkie piłki na Fidzia który się cofa do środka boiska. Gramy 5 pomocnikami gdzie na środku nikogo nie ma.

Vielitz44 | 2020-08-23 20:51

Marco, ale co spinał, po co, bramki to my traciliśmy jak w juniorach, a nasz zdobyte to dużo szczęścia, a nie jakieś wybitne akcje.
Środka pomocy nie mamy, w dodatku Jopek dziś chyba najgorszy mecz w Stalówce - dobrze, że weszło dziś trochę fuksów.
Zobaczymy tych nowych, Wojtak pokazał, że ma chęci do gry, Surmiak robi dużo wiatru, Plicha dziś zajechali tym bieganiem, chyba bardziej jako wchodzący z ławki na razie by się nadawał, ale kto za niego?

Jaszczur | 2020-08-23 20:56

Ja jestem pod wrazeniem gry Wojtaka grał 17 min a wlozył tyle wysilku serca i ambicji ,asysta przy bramce Jarosza,tylko zeby go nie zniszczyli .Witasik prawdziwy wojownik super,Siudak okej , Surmiak dosrodkowania do poprawy ,Pilch dobrze dopuki siły byly, Bardzo słabo Płonka ,Stepniowski, Stelmach

Mariuszstalowa | 2020-08-23 20:58

Chyba wysle link z meczu do tego programu to moze dodadza nasze spotkanie » https://m.youtube.com/watch?v=coBucG1-8h0

Stadion | 2020-08-23 21:50

Kamiloss co Ty na ten wynik?

Marco | 2020-08-23 21:58

VIELITZ44 jak to po co? Choć by po to by się pokazać u teoretycznie jednego z faworytów tej ligi ,zwłaszcza młodzi których w Wólce dziś było kilku i dawali radę na tle naszych "gwiazd " ,co może sprawić że za pół roku naszą" gwiazdę " może zastąpić młody ambitny chłopak. To coś na wzór choćby naszego Śpiewaka.

Kamykrah | 2020-08-23 22:02

Elegancko dziś z dopingiem. Stal to My!

Vielitz44 | 2020-08-23 22:03

Marco nie zrozumiałeś mnie, Wolczanka nic nie musiała się spinać, bo bramki dostała w prezencie, nie zagrała super czy coś, tylko my graliśmy tragicznie w obronie. Na bank na nas będą się spinać, ale my musimy grać swoje, bo nawet bez super gry i z tragiczną pomocą wpakowalismy im 4 bramki. Poprawić obronę, zmienić pomoc i będzie ok.

Vielitz44 | 2020-08-23 22:34

KAMYKRAH tu racja, jak na pustki i lekko piknikowy klimat (pora, przeciwnik), to doping całkiem fajny, oby było tylko lepiej - i na trybunach i na boisku.

Młodynie | 2020-08-23 22:59

Ale pięknie Waszkiewicz zgasił na Facebooku w komentarzu

Pjona_ziom | 2020-08-23 23:29

Akurat Waszkiewicz zagrał słabe zawody. Gubił się gdy przeciwnik naciskał co przy takim doświadczeniu nie powinno się zdarzać, były straty nie raz ... Dzięki za bramę ale w obronie jest sporo do poprawy. Następny to Płonka który potrafi zagrać do przodu ale głównie gubi piłki i oddaje je przeciwnikowi w środku pola..

Stallzks | 2020-08-24 16:07

Przy tym ustawieniu żaden zawodnik się nie rozwija tylko co najwyżej przeciwnik rozwija skrzydła i zdecydowanie łatwo mu się gra przeciwko autobusowi. Pytanie jak długo taki stan rzeczy będzie trwał?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (787) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 29 490 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 30 030 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 35 979 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 162 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.0161