Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy.

Dzień meczowy.
Szanowni Kibice!!! Już za kilka godzin Stalówka rozegra kolejne spotkanie ligowe . Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół rezerw Korony Kielce. Pierwszy gwizdek przy ul. Hutniczej o godzinie 17:00. Korona II po 6 kolejkach zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Kielczanie dwa razy wygrali i doznali czterech porażek. Wszystkich sympatyków Stali zapraszamy na to spotkanie. Kupujemy bilety i karnety. Przypominamy , że sektor dopingujący będzie na nowej trybunie. Wszyscy na zielono lub czarno z szałem w ręku meldujemy się na stadionie przed 17. Od pierwszego do ostatniego gwizdka dopingujemy Stalówkę !!! Nagłaśniany ten temat i Zachęcamy znajomych do przyjścia na mecz!!! Musisz tam być razem z Nami !!! Hej Stal!!!

Komentarze (23)

Onstw19 | 2020-08-30 12:00

witam czy kupie bilet dzisiaj przed meczem ?

1938fc | 2020-08-30 12:18

Tak od 15 do 16 15 otwarte kasy są przed stadionem

Onstw19 | 2020-08-30 12:21

dzieki morda

Misio | 2020-08-30 12:23

Nie rozumiem polityki klubu wobec drużyny rezerw. Zawsze myślałem, że 2 drużynę ma się po to aby zawodnicy rezerwowi z 1 drużyny mogli zaliczyć mecz podczas weekendu. Kiedyś było tak, że 1 drużyna grała w sobotę, a Rezerwy w niedzielę i każdy rezerwowy z 1 drużyny obowiązkowo grał w Stali II. Wiem, że obecnie jest napięty terminarz, ale nie zawsze Stal II może liczyć na wsparcie piłkarzy z 1 składu

Młodynie | 2020-08-30 12:28

Rezerwy mają być wzmocnione naszymi wychowankami .Czyli zapewne bracia Tur może wrócą

Fanatyk38 | 2020-08-30 12:41

Misio tak dużo wie a tak mało rozumie. Wie o mocy prądu , czyta w myślach Szydełki, który mówi o górnej części tabeli ale jednak o awansie wg Misia. Przyjdź wiec na stadion skoro czegoś nie rozumiesz i zapytaj . No chyba , że liczysz na odpowiedź Tomko. Rzecznika internetowego sztabu szkoleniowego

Stary_kibic40 | 2020-08-30 13:05

Nowy prezes (może lepiej brzmi - kolejny kandydat na to stanowisko), powinien od razu zabrać się do roboty i troszkę zrobić tu porządek. Bilety po 10 zł. Jak na 4 ligę cena byłaby ok, a nie jakieś 15 zł. wzięte z kosmosu chyba. Po drugie, porozmawiać z szydełko, wspólnie wyznaczyć cel drużyny na ten sezon, żeby ten drugi nie wypowiadał się idiotycznie, mówiąc o jakiejś pierwszej piątce. Po trzecie, obniżyć kontrakty zawodnikom i oczywiście trenerom o np. 20 %. Na koniec sezonu, w przypadku tylko i wyłącznie awansu do wyższej ligi, dać im premię w postaci właśnie tych 20 %. Koniec kropka. Nie róbcie tutaj jakiejś ,,krainy miodem płynącej', gdzie po spadku kontrakty są 2 ligowe, trenerzy mają wszystko, są ,,obiady czwartkowe', itd. Będą wyniki, będą premie.

Misio | 2020-08-30 13:07

Nie martw się. Kiedy jestem w Stalowej, to jestem na meczu. Dziś będę. A wywiad z Szydełką jest na innej stronie. Możesz posłuchać, obejrzeć.

Filip kacper k. | 2020-08-30 13:11

szydelko cudaku z sieniawy wypie**aj

Fanatyk38 | 2020-08-30 13:13

Czyli jak 95 % udzielających się tu Kibiców. Jesteś kiedy możesz ...raz w roku hehe. A chcecie ustalać ceny, skład , taktykę , zarząd. Macie takie studia online. Modne ostatnio. Coś ktoś usłyszy , coś napisze, przeczyta relacje live i już macie podstawę do analiz, wniosków i debaty na 100 komentarzy. Tylko nie na tym polega Kibicowanie. Żenada.
Ciekawe ilu z was ma karnet?! A sory , po co wam jak...nie chodzicie na mecze

Misio | 2020-08-30 13:14

Bilety po 10 zł, to były w Zarzeczu 13 lat temu.

Misio | 2020-08-30 13:20

Fanatyk - nie wpieprzam się w skład czy taktykę, bo od tego jest trener. Od biletów i innych spraw organizacyjnych jest zarząd. Ja mogę sobie co najwyżej napisać co mi się podoba, a co nie. A co do obecności na meczu, to wiesz jak jestem 800 km od Stalowej, to raczej specjalnie na mecz nie przyjadę.

Misio | 2020-08-30 13:33

"Celujemy w górną część tabeli i chcemy nawiązać do walki o awans". Dosłownie zacytowałem słowa Szydełki z wywiadu po meczu w Pysznicy. Gdzie tu macie o jakimś 5 czy 6 miejscu???

Kamil | 2020-08-30 13:44

Naprawdę niektórzy muszą uspokoić nerwy. Poczekajmy jeszcze chwilę z osadami trenera. Za 3-4 spotkania możemy coś powiedzieć na temat przyszłości. Spokojnie.

1938fc | 2020-08-30 14:52

Rezerwy prowadzą z wiceliderem 4 ligi Koroną Rzeszów po 1 połowie wynik 1:0 bramkę zdobył w 30 minucie Kacper Piotrowski

Młodynie | 2020-08-30 14:58

Piotrowskiemu dałbym szansę w 1 zespole stara się chłopak

Młodynie | 2020-08-30 15:12

Tłuczek 2 do 0

1938fc | 2020-08-30 15:13

No i mamy 2:0 dla Stali . Tłuczek brawo młodzeży!!!!!

Stallzks | 2020-08-30 15:17

Zobaczymy gdzie dzisiejszy autobus szydełki nas zawiezie..

Młodynie | 2020-08-30 15:44

Dziopak 3 do 1

Jaszczur | 2020-08-30 16:04

Powinni wygrac ze słabą Koroną.Po pierwszych 3 meczach bedzie widac o co gramy

Młodynie | 2020-08-30 16:06

Najzdolniesi z Korony byli w Głogowie wiec powinno byc łatwiej

Amator | 2020-08-30 18:04

Jakiś wynik? Jest ktoś na meczu?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 547 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 450 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 23 507 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 21 002 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01377