Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w sobotę kolejny mecz Stalówki

Już w sobotę kolejny mecz Stalówki
Panie i Panowie!!!

Przed nami kolejny mecz ligowy. Już w sobotę Stalówka zagra przy HUTNICZEJ. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:38.

Zadbajmy o konkretną liczbę na trybunach i głośny doping. Kupujemy karnety i bilety. Zachęcamy wszystkich znajomych do przyjścia na stadion .

To od nas zależy frekwencja i atmosfera , którą stworzymy .

WSZYSCY NA zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze G.

Na meczu z Chełmianką było dobrze ale mamy potencjał i stać nas na zdecydowanie więcej . Musisz tam być razem z nami .

Kasy przy stadionie otwarte będą w czwartek i piątek w godzinach 15-18 oraz w sobotę od 17 do 19!!!

Hej STAL !!!

Komentarze (18)

1938fc | 2020-09-15 19:51

Wszyscy na mecz panowie i panie !

Stalowiak1938 | 2020-09-15 21:39

Od kąd pamiętam marzyłem o tym żeby oglądnąć. W Stalowej mecz przy sztucznym świetle, napić się piwka na stadionie. Teraz to mamy i zamierzam korzystać z tego nie ważne która liga. Wszyscy na mecz!!

Adams | 2020-09-15 23:53

Przyznam od dłuższego czasu czytam prawie wszystkie komentarze i napisze wprost ...Jestem zażenowany poziomem dyskusji i rożnymi kłótniami które można nazwać bezsensownym pie**oleniem ....
Przypomnę o tym co jakiś czas temu pisałem o profesjonalno - kibicowskiej stronie , znowu po raz kolejny utwierdzam sie że tu dzieją sie coraz gorsze opinie ...

Adams | 2020-09-16 08:39

Zauwazyłem w moim poprzednim wpisie wkradła sie pomyłka w ostatnim zdaniu ... dlatego edytuje ... utwierdzam sie że tu na stronie dzieją sie coraz gorsze i niezrozumiałe wpisy .

Młodynie | 2020-09-16 16:33

okienko przedłużone do 5 pazdziernika

Pjona_ziom | 2020-09-16 17:28

Myślę że najlepszym transferem byłaby sprzedaż Szanownego Pana Bobera ejkej specjalisty od treningów dla rezerwowych zawodników pan który najwięcej mąci... kasa kasa wiele się wyprze

Amator | 2020-09-16 18:19

Adams - po czesci sie zgodze, wielokrotnie mnie tez irytuje...ale po pierwsze innej strony nie ma a po drugie to zawsze jest STALOWKA, to jestem, czytam, sprawdzam :) ... ignoruje gdzie w oko kole :). Dodam - podnosmy jakosc, takze tu :)

Adams | 2020-09-17 11:22

Zauwazyłem po raz kolejny zmieniono godzinę rozgrywania meczow przy Hutniczej ... Ktoś zna wiecej szczegołów z jakiego powodu czy to kolejny wybryk w klubie ?

Stary_kibic40 | 2020-09-17 11:54

Masz przecież 19:38

Adams | 2020-09-17 11:57

Z innych zródeł m.in 90 minut jest podane od początku pazdziernika mecze od 18stej itd

Vielitz44 | 2020-09-17 12:35

Adams - akurat to byłoby logiczne rozwiązanie, bo gra na jesień w nocy to średnia frajda, a od 18 i tak już ciemno, więc dalej przy jupiterach, ale w normalnej temperaturze.

Nicke | 2020-09-17 14:14

Wyglada na to, ze z Kraśnikiem gramy o 14:00

Adams | 2020-09-17 14:48

Nie tylko z Krasnikiem o 14:30 ... podobnie w listopadzie z Orlętami więc granie w rożnych godzinach niekoniecznie wieczorowych

Adams | 2020-09-17 14:53

Podejrzewam komuś zaczęły przeszkadzać rozgrywanie meczów na Hutniczej po 19:30 ... w sumie mozna sie domyslić jakiej grupie osób moze narzekać na hałas i wrzaski na stadionie póżną porą

Daro | 2020-09-17 16:16

Dlaczego patrzycie na 90minut, a nie na oficjalną stronę klubu ? O 19:38 gramy wszystkie mecze u siebie do meczu z Wisłą Puławy włącznie. Nie ma ustalonych godzin dla dwóch ostatnich meczów z Orlętami i Podhalem w listopadzie.

Teraz czeka nas gra co 3 dni, a zaległe mecze gramy w najbliższą środę z Podlasiem, 30-go września z KSZO oraz 14-go października z Jutrzenką.

Adams | 2020-09-17 16:36

Daro jestes pewny? bo mozna miec wątpliwosci co do oficjalnej klubowej strony ktora nie jest czesto aktualizowana a co do 90 minut strona jest jedną z najbardziej wiarygodnych żródeł ...

Wojtas93 | 2020-09-18 07:53

Pytanie do kogoś kto ogarnia jak chce zabrać kolegę na mecz to będzie jego pierwszy na nowym stadionie dalej jest potwierdzanie tożsamości i czy można to zrobić przy kasie ?

Nicke | 2020-09-18 08:06

Można przy kasie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 550 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 53 523 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 500 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 023 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01325