Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis z Lewartem.

Remis z Lewartem.
Kolejny ligowy mecz za nami. Niestety i tym razem atut własnego boiska oraz magia jupiterów nie zadziałały. Stalówka traci kolejne punkty remisując bezbramkowo z Lewartem . Mecz się odbył i tyle można o nim napisać.

Szkoda , że zespół rozczarowuje . Trenerów i zawodników z kontraktami na poziomie 1 i 2 ligi przerasta 3 ligowa rzeczywistość. Ktoś walczył o to by ich zostawić w klubie . Mieli gwarantować jakość i grę o awans. Czar pryska ale kasa się zgadza i można odnieść wrażenie, że wszyscy są zadowoleni ...bo przecież , jakoś to będzie.

Winni tej sytuacji odeszli w cień bez żadnych kosekwencji i patrzą z boku na efekty swoich poczynań. Następcy, postawieni przed faktem dokonanym już na wstępie są w bagnie po uszy z małym polem manewru.

Źle się dzieje w Stali. Czy i kiedy ktoś uderzy pięścią w stół??!! Czy obudzi się właściciel, który wyraźnie obrażony po interwencji Kibiców w sprawie jego ludzi również nabrał wody w usta . Już nie ma planów i deklaracji o budowie profesjonalnych pionów oraz zawodowego klubu.

Porażka jest sierotą i dokładnie to sprawdza się w Stalowej Woli. Klub się stacza - winnych brak!!! Zabawa w sport przerosła urzędników, którzy myśleli , że za pieniądze osiągniemy wynik i będą się szczycić efektami swojej pracy. Szkoda tego wszystkiego. Kiedy zaświeci światełko w tunelu?! Kilkadziesiąt osób prowadzi przeciętny doping. W takim tempie frekwencja szybko stopnieje i nawet darmowy wstęp nie uratuje sytuacji.

Komentarze (67)

Johny | 2020-09-21 09:45

Nic dodać nic ująć.....
Amatorszczyzna na ławce trenerskiej, na boisku i w gabinetach....
Kiedyś na meczu barażowym ( chyba z Heko Czermno) wywieszony był transparent z hasłem: " Jeśli wiara czyni cuda, My wierzymy że się uda". Powoli przestaję wierzyć, że w tym klubie zapanuje profesjonalizm i normalność, a klubem zaczną rządzić osoby z doświadczeniem i umiejętnościami, a nie bawiący się w piastowanie stanowisk, którzy powinni rządzenie klubem traktować nie tylko jako pracę, ale też jak misję. Teraz nikt i za nic nie ponosi odpowiedzialności. Każdy spokojnie sobie "pracuje" ze świadomością, że jutro, za tydzień i miesiąc - nic się nie zmieni....

Stalowiak40 | 2020-09-21 10:11

Jak maja zdobywac gole jak jest obecnie jeden napastnik ktory cos potrafi grac. Odszedl Spiewak i kto przyszedl na jego miejsce? Uczacy sie grac Pilch, ktory jest na poziomie napastnikow ze Stali II, jak nie gorszym. NAPASTNIKA i to doswiadczonego trzeba bylo sciagnac bo Fidziukiewicz zlapie kontuzje i koniec. Kto bedzie wtedy gral w ataku? Ukrainiec?? Ale skoro bramkarzy jest wiecej niz napastnikow to na takie wyniki trzeba byc przygotowanym, 0:0 czy 1:0 w jedna albo w druga strone. Już to ze Szydelko wystawia obronce w ataku swiadczy o kompletnej amatorce i nie tyko Szydelki ale odpowiedzialnego za transfery. Nie wiem kto tam teraz odpowiada za sciaganie czy trener czy ktos inny w kazdym razie to osoba najbardziej zawalila ze nie wypełnila luki po Śpiewaku!!! Albo Mistrzyka w ataku, co 10 lat temu gral na tej pozycji jako jeszcze junior. Maja pop... we łbach ci ludzie. To nic ze 3/4 zostalo z 2 ligi, przeciez nawet przedszkolak wie ze z taka taktyka wszyscy sie beda bronic ze Stala, nawet Wisla Pulawy i beda meczarnie. I wyniki po 1:0 w jedna albo w druga strone bo Siudak zawsze cos moze zmalowac albo ktorys obronca!!

Młodynie | 2020-09-21 11:42

Pieniadze na napastnika pójdą na imprezy i pensje dla zarządu i trenera.Dostali kasę za Kacpra większą niż za Dadoka i gdzie ona jest ?

Sito | 2020-09-21 12:00

Kiedy skończy sie nieudolne prowadzenie drużyny przez Pana SZ. Przecież to co sie odwala to woła o pomste do nieba. Do Fidziukiewicza potrzeba napastnika który przytrzyma piłke. Mistrzyk nie nadaje sie na napastnika, trzeba kogos kto zastawi piłke, ktory wywalczy stały fragment. Ktoś kiedyś tu wspomniał o Turze z Niska, nawet na weekendzie strzelił całkiem fajna bramke z rzutu wolnego. Oprócz niego są równiez inni ciekawi zawodnicy w okolicy tylko wystarczy poszukać. Nie oszukujmy sie ale w tym sezonie nie wrocimy do II ligi, skoro mamy placic takie pieniadze obecnym zawodnikom to mozna dać naszym chłopakom. Podejrzewam że jezeli Pan SZ zostanie zwolniony to druzyne obejmie Daniel Kijak, takie chodzą głosy

Młodynie | 2020-09-21 12:37

Patryk zjada 4 ligę takie są fakty to jest najlepszy kandydat na 2 napastnika do tego wychowanek.

Stary_kibic40 | 2020-09-21 12:38

Jeżeli to prawda jak ktoś już wcześniej tu pisał, że nowy chłopek nazwany ,,dyrektorem sportowym' w taki sposób odniósł się do trenera to o czym my tu w ogóle panowie mówimy. Jak ktoś taki może nawiązywać nowe relacje biznesowe, pozyskiwać sponsorów, rozmawiać z lokalnymi władzami itd. itd. Przecież to słoma z butów na odległość chłopkowi wystaje. To chłopku nie Sparta Jeżowe czy Sokół Kamień.

Młodynie | 2020-09-21 12:40

Wołoszyn to szczyt chamstwa.Ale czego mogliśmy się spodziewać swoją karierę zawdzięcza Warchołowi

Adams | 2020-09-21 12:46

Panowie to oczywiste Stalówka po tym sezonie nie wróci do 2 ligi zresztą napiszę wiecej ... bardziej dobitnie widząć aktualne wyniki najwyżej stać na 4 miejsce ... Chyba że w końcu ktoś w klubie pomyśli i da ultimatum trenerowi w 3 meczach zyskać przynajmniej 7 pkt w tym obowiązkowo wygrać z Siarką i z Wisłą z Sandomierza

Fanatyk38 | 2020-09-21 13:02

Stary , a trenerkom to słoma nie wystaje? W 5 meczach za pyskowanie do sędziów wylatywał z ławki i co??tym pokazywał charakter?? Jak się nie ma atutów sportowych na boisku to chcą krzykiem na sędziach wymusić decyzje ??? Został potraktowany tak jak on traktuje innych, ot co. Niech szanuje prace innych, dziennikarzy , kamerzysty i trenera gości i robi to co do niego należy , czyli po meczu konferencja a nie pogaduszki z wkładami do koszulek. Jak chcesz kogoś obrzucać błotem to zapoznaj się z faktami bo mało wiesz a szczekasz bo ktoś coś napisał wcześniej.

Adams | 2020-09-21 13:02

Z Siarką tylko wygrana nie żaden remis... z nimi obowiązkowo trzeba wygrać ... w sumie z Wisłą to samo tylko wygrana w innym przypadku pozostaje zdegradowac trenera Szydełko do prowadzenia rezerw

Sito | 2020-09-21 13:48

do Młodynie:
Nie byłem jakims fanem Patryka gdy był młodzieżowcem w Stali, ale nie oszukujmy się mieliśmy wtedy Łanuche, Reimana i pozniej Sekulskiego. Na pewno złapał troche doświadczenia i może by sobie poradził, ale musiałby przepracować cały okres przygotowawczy

1938fc | 2020-09-21 14:15

Stowarzyszenie się śmieje z wyników wychowankow przypomnę że teraz ci chłopcy to są roczniki za rządów Szymańskiego i kiedy klubem rządzili kibice . Trzeba było się wziąść za trenowanie młodych chłopaków A teraz są tego owoce . Szkolenie kulało a teraz pytanko Czubat i Woloeszyn gdzie są sponsorzy , jakieś ruchy w tą stronę. Może czas zobaczyć czy sprowadzili już kogoś czy oni też bawią się klubem a kibice się na to godzą

Johny | 2020-09-21 14:29

Podobni obydwaj Panowie mieli problemy ( coraz większe) żeby pozyckać sponsorów na stroje dla dzieci, więc raczej zapomnijmy o sponsorach dla klubu. To nie Ci ludzie! Ten klub jeszcze troche się pobuja i koniec

Nicke | 2020-09-21 14:59

Jeśli chodzi o sponsorów to od lat ta sama śpiewka: prowadzimy rozmowy...

Stary_kibic40 | 2020-09-21 15:32

Fanatyk38, jako ,,dyrektor sportowy' (tak tylko z nazwy) powinien mieć do każdej osoby na stadionie, czy to trenera, sponsora, czy nawet zwykłego kibica szacunek, a nie używać takich słów. Pójdzie do podstrefy stalowowolskiej (TSSE) na rozmowy, powie ,,dawać kasę na sport, albo wyp......"?? Taki jest twój tok myślenia? To gratulacje.

Młodynie | 2020-09-21 15:40

Postraszy prezydentem że podatki im podwyższy

Kamil | 2020-09-21 16:50

Za Szymańskiego brakowało tak 200tys zł żeby nie było jakis poślizgów w wypłatach. Mimo że mieli jakieś o połowę mniejszy budżet niż jest obecnie jakoś to ciągnęli. W pewnym momencie postanowiono narzucić im granie na PJS i odeszło sporo graczy jak Kantor, Lanucha, Bogacz itd. stało się co stało a teraz jest jak jest. Niektórzy nie zrozumieją

Młodynie | 2020-09-21 18:17

Szydełko oficjalnie z ultimatum ale mogli poinformować trenera a nie media teraz to na Siarkę wyjdą mając ku.. w portkach

Młodynie | 2020-09-21 18:19

Kijak się cieszy

1938fc | 2020-09-21 18:21

Młodynie czytałeś komunikat gadali z trenerem i trener dobrze wie co ma zrobić poinformowało opinie publiczna i dobrze

Nicke | 2020-09-21 18:23

Takie ultimatum ma jedna wadę. To nie trener gra na boisku i wiele zależy od grajków...

Młodynie | 2020-09-21 18:26

Jeśli trener się im nie podobał to będą grali na zwolnienie jeśli sa za nim murem to będą walczyć

Vielitz44 | 2020-09-21 18:29

No to się wyjaśni, czy piłkarze są za trenerem czy przeciwko - dobrze, że jest jakakolwiek reakcja w końcu i jasny cel. Sam już nie wiem co jest lepszym wyjściem - czy wygrane czy przegrane, masakra, że doszło do takiej sytuacji, akurat wtedy jak trzeba walczyć o powrót do normalnej ligi, ale chyba niestety to nam nie grozi...

Młodynie | 2020-09-21 18:33

Z napastników to można Pietlucha wyciągnąć z Wólczanki daje sobie radę

Tomko | 2020-09-21 19:19

To niektórzy się mogą cieszyć. Trener dostal ultimatum, zadowoleni niektorzy?? Poza tym niech sie ten cały Lewart cieszy ze osiagnal sukces tak ogromny dla siebie, ze swoim antyfutbolem tej ligi nie zwojuje i tylko dlatego ze Stelmach nie trafił do pustej bramki to nie przegral. Takich druzyn jak Chełmianka czy Lewart to nie da sie ogladac, to jest zabijanie tej dyscypliny sporti.. bronienie sie tylko i liczenie na farta.. W srode juz Stal załatwi Podlasie, jestem o tym przekonany. To bedzie zdecydowane zwyciestwo, typem sie jeszcze nie dzielę zrobię to w środę. Ale bramek padnie sporo, w jedną stronę wiadomo jaką.

Nicke | 2020-09-21 19:31

Tomko to ile tym razem? 5:0 czy 4:0? Bo nie wiem ile stawiać, a twoje typy zawsze wchodzą

Stary_kibic40 | 2020-09-21 19:54

Tomko przemyśl na spokojnie, jaki będzie wynik. Kibice Stalówki czekają na Twój typ z utęsknieniem. Postaraj się jak najszybciej. Fidziukiewicz z hattrickiem? Pozdro Tomko

Adams | 2020-09-21 19:59

No ładnie ... kilka godzin temu w godzinach popołudniowych zaproponowałem ultimatum dla trenera i tak sie stało ... Czyzby prezes skorzystał z podpowiedzi ? xD

Adams | 2020-09-21 20:00

A tak na serio może niepotrzebnie wspomniałem o ultimatum mogłem troche odczekać ...

Dżef | 2020-09-21 20:34

ten tomko to troll.
może bober :)

Kamil | 2020-09-21 20:56

Tomko to może być Bober jest do tego zdolny. Mocno maci. Może wypadałoby się jego pozbyć i może byłoby lepiej

Makaio | 2020-09-21 21:02

Szydełko spuścił ten klub i nie ma usprawiedliwień, bredzenia, że brakowało szczęścia. Powinien od razu wylecieć po kompromitacji z Pogonią Siedlce. Niech się uczy trenerki w jakiejś Koniczynce Ocice. Im dłużej będzie w Stali, tym gorzej.

Tymon | 2020-09-21 21:33

Hmmm a może to zawodnicy grają kupę, bo nie mają płacone? Ciekawe gdzie podziała się kasa z pro junior i za Kacpra śpiewaka? Tutaj jak nie Jaro wieprzec to nie ma nikogo.. tutaj trzeba że dwóch trzech grajków którzy wezmą ten wózek i pociągnął . Taki Mi ciut Ożóg by pokazał jak się gra

Vielitz44 | 2020-09-21 22:19

No ekipa albo bez formy (nawet Fidziu ostatnio gra piach), albo grają by zwolnić trenera, no albo faktycznie im nie płacą, ale wtedy robili by nas kibiców w ch... to ukrywając i grając specjalnie taki piach.
Ciekawe jak dalej będą ch... grać ale psim swędem wygrają te dwa mecze - co wtedy? Ta liga jest słaba i Stal mimo wszystko może wszystko wygrać - 2-3 graczy naprawdę może ten zespół diametralnie odmienić - zmiana taktyki i ktoś do ataku i może coś będzie z tego, tak o się łudzę, po raz kolejny.

Pjona_ziom | 2020-09-21 23:14

Na postały stw24 napisali że w przypadku dymisji Szydełku nowym trenerem ma zostać Jacek Zieliński...

Adams | 2020-09-21 23:23

No tak juz stw 24 działa z swoimi dobrymi żartami ... co do wyboru nowego trenera tymczasowo do pierwszego zespołu dopuścić Adamusa , w roli asystenta na jakis czas Tomka Wietechę

Młodynie | 2020-09-22 06:41

Zieliński to ma objąć Wisłe po Skowronku

Młodynie | 2020-09-22 08:30

Nowym będzie na pewno Kijak

Vielitz44 | 2020-09-22 09:21

Młodynie, ty coś wiesz, czy ploty szerzysz? Bo już mi się nie chce słuchać tych strzałów.

Młodynie | 2020-09-22 09:26

Nie muszę być jasnowidzem wystarczy popatrzeć na układy

Stalowiak1938 | 2020-09-22 09:39

To jak zawodnicy grają przeciwko Szydelce to co będzie za Kijaka? chyba L4 wszyscy pójdą :) haha

Stalowiec1938. | 2020-09-22 09:56

z całym szacunkiem do Kijaka ale to była by kompromitacja zarządu trener A klasowej Wólki Tanewskiej do 3 ligowego klubu trochę powagi tu trzeba doświadczonego trenera który posprząta ten bajzel i zmotywuje jakoś nasze gwiazdy żeby im się chciało pracować chociaż to powinno być ich obowiązkiem

Młodynie | 2020-09-22 10:01

Im to potrzeba np Świerczewskiego kogoś z charakterem

Młodynie | 2020-09-22 10:12

Jutro po raz ostatni gramy o 19.38. Z Wisła Puławami i Podhalem gramy o 18 reszta w południe

Młodynie | 2020-09-22 10:37

Coraz wiecej informacji mówi że Jacek Zieliński dostał ofertę od Stali Stalowa Wola ma tez z Wisły

Vielitz44 | 2020-09-22 10:40

I bardzo dobra i logiczna decyzja, w końcu na czasie, a nie jak było na początku, że graliśmy w największy upał w południe - zero logiki. Koniec ciepłych dni więc wieczory mało komfortowe - dograć przy jupiterach co się da, a potem tylko okazyjnie (np by uniknąć środowych meczy o 13 czy innych "wiejskich" akcji). Na wiosnę będzie można powrócić do meczy o 19:38, oby było po co.

Adams | 2020-09-22 10:42

Nie ma opcji z Jackiem Zielińskim to zwykła plota dziennikarska dla naiwnych .
Pisząc o zmianie godzin rozgrywania meczu dopiero dzis pojawil sie oficjalnie komunikat na klubowej stronie co jest kolejnym przykładem amatorki ... zabawne jest to iż bardziej zaznajomieni z tematem wiedzieli o zmianach godzin blisko 2 tygodnie temu

Młodynie | 2020-09-22 10:44

Zobaczymy to już jednak Jadczak nie STW 24 .Tonący brzytwy się chwyta osobiście chcialbym zobaczyć Zielińskiego w Stali

Adams | 2020-09-22 10:54

Tak wogóle wystarczy pomyśleć skąd nagle news o trenerze Jacku Zielińskim ? Logika podpowiada jedno co jest najbardziej prawdopodobnym wyjasnieniem ... jak wiadomo w sobotę Stalówka gra z Siarką w Tarnobrzegu dalej może chyba każdy domyślić o co chodzi ( podpowiem jedynie może o szum przed derbami?)

Młodynie | 2020-09-22 10:55

Zobaczymy ale żeby aż Jadczaka angażowali gość raczej pisze o Krakowie i w kontekście Wisły

Nicke | 2020-09-22 11:02

Mi się wydaje, ze Zieliński to trener, którego warunki finansowe mogłyby spełnić jedynie kluby z ESA i 1 ligi...

Młodynie | 2020-09-22 11:06

Na pewno dużo by zarabiał ale jak taka desperacja w klubie i ze strony prezydenta. Musielibyśmy przebić Wisłe aby skusił się na 3 ligę

Vielitz44 | 2020-09-22 11:07

Szkoda gadać, u nas to lepiej za taką kasę dać trenerowi dobrego napastnika i pomocnika i nagle jak zwykle zaczną grać - teraz po prostu skład słaby (bo źle skrojony) oraz połowa bez formy, nie wiem czy jakiś trener to zmieni - chyba, że jak zwykle, przyjdzie trener ze znajomościami i sprowadzi swoich, tak już u nas bywało i dawało efekt - nie wiem, czy ktoś oczekuje, że nasi nagle zaczną lepiej przyjmować, centrować, strzelać? Nauczy ich ktoś tego w 2 dni czy jak?

Młodynie | 2020-09-22 11:09

Zieliński znajomości ma ale ten ruch mi nie pasuje wolę Jarka Wieprzecia plus wypłatę przeznaczyć na wzmocnienia.

Adams | 2020-09-22 11:17

Dodam jeszcze o tym newsie z Jackiem Zielinskim - człowiek z Tarnobrzega czyli prowokacyjna podpucha dla kibiców dwóch klubów ( bardziej dla tych z Siarki)

Młodynie | 2020-09-22 11:18

A jakby tego Marca z Mielca ?

Vielitz44 | 2020-09-22 11:24

Młodynie - tak, zatrudnij go. Znowu się komentarzach zaczyna filozofowanie, menadżerka i trenerka :)

Nicke | 2020-09-22 11:50

A jak dogadają się z Zieinskim, a Stal wygra oba mecze?

Kibic z młodynia | 2020-09-22 11:58

Jarosław Królewski dementuje na TT informacje o ofercie złożonej przez Wisłę Zielińskiemu.

Daro | 2020-09-22 12:38

Przecież z tym Zielińskim to jakaś plotka. Nie stać nas na drugiego napastnika, a ściagalibyśmy Zielińskiego, który ma oczekiwania finansowe na poziomie ekstraklasy ? Bez przesady.

Młodynie | 2020-09-22 12:39

Pewnie gra medialna przed derbami jednak do licha skąd Jadczak by o tym wiedział ?

Vielitz44 | 2020-09-22 12:51

"Do licha" przestańcie szerzyć plotki, to nie pudelek czy 90minut...

Adams | 2020-09-22 13:06

Pisałem wyżej w temacie trenera Zielińskiego i jak wyglada sytuacja wystarczy pomyśleć a nie pisać jakies smieszne dyrdymały . Nie siać fermentu przez głupią prowokację

Cisse | 2020-09-22 13:31

"nowym na pewno Kijak będzie"
"potrzeba np. Świerczewskiego, kogoś z charakterem"
"Zieliński ma objąć Wisłę"
"coraz więcej informacji, że Zieliński dostał ofertę ze Stali"
"chciałbym zobaczyć Zielińskiego w Stali"
"Zobaczymy"
"A jakby tego Marca z Mielca?"

Napisała jedna osoba w ciągu 3 godzin.
Jak to nie jest trolowanie, to zalecam odsapnąć troszkę.

Filip kacper k. | 2020-09-22 13:53

Widac jesli chodzi o Mlodynie chorobe psychiczna, nie ma co tego brac na powaznie ani sie nasmiewac.

Sisq | 2020-09-22 14:00

Nikt tak naprawdę nie wie. Czy Klubu na to nie stać. Może być tak, że znalazł się jakiś sponsor, który może pokryć indywidualny kontrakt Jacka Zielińskiego. O czym nie musi wiedzieć opinia publiczna.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 529 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 337 608 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 257 363 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 164 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.01481