Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na derby.

Jedziemy na derby.
Panie i Panowie!!! Już w sobotę-26.09. ruszamy na mecz do smrodkowa. LAJKUJEMY I UDOSTĘPNIAMY TEN POST . Nagłaśniamy ten temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu !!! Tym razem derby rozegramy na 3 ligowym poziomie ale to bez znaczenia!!! My Kibice , musimy zachować standardy do których wszyscy się przyzwyczailiśmy. Ruszamy tam konkretnym składem !!! Zapisujemy się na listę wyjazdową pod linkiem: http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ Mamy mało czasu więc wszyscy chętni wpisują się jak najszybciej by ułatwić zadanie organizatorom. Pobijamy liczbę z Dębicy i Zamościa !!! Musisz tam być razem z Nami!!! Miejscowi również mobilizują się na to spotkanie!!! Zapowiada się ciekawy pojedynek pod względem kibicowskim!!! Więcej informacji niebawem. Hej STAL!!!

Komentarze (22)

1938fc | 2020-09-22 14:24

Czy ja wiem że Zieliski nie jest poza zasięgiem? Poczytajcie o Steżycy i jak tam wyglądają kontrakty . Zawodnicy są wpisani jako urzednicy miasta za najmniejsze pieniądze a ile dostają pod stołem to każdy wie liczby 5 cyfrowe ale to mogą dawać takie bo to najbogatsza wioska w Polsce. To samo może być z Zielińskim że to miasto będzie wypłacało kontrakt

Stalowiak40 | 2020-09-22 14:56

Po co przepłacać Zielinskiego czy innego eksperta jak mozna u siebie poszukać? Piotr Brzezinski, człowiek który zna ten klub jak mało kto, nie wiem czemu nikt jemu nie da szansy. Tak samo jak Gielarek, Gąsior czy może poprosic jeszcze Łacha? Przynajmniej by spróbowali..

Kibic z młodynia | 2020-09-22 14:58

Z Zielińskim myślę że byłby dobry ruch. Wiadomo sporo by zarabiał jak na nasze realia ale z jego znajomościami w polskich klubach po części mógłby sprawować stanowiska dyrektora sportowego. Więc takie dwa w jednym. Takie moje luźnie przemyślenia.

Vielitz44 | 2020-09-22 15:12

Wy tak serio? Klepiemy w buraczanej lidze, nie mamy za bardzo kim grać, a wy trenerów z eklasy sobie życzycie? U nas nie trzeba strategów, u nas trzeba doświadczonego trenera, co poustawia to co mamy oraz załatwi na szybko 2-3 graczy, bo to co jest to bida - jeden napastnik i 0 kreatywnych pomocników, to jest problem drużyny, główny. Z Płonką nie mogą rozwiązać kontraktu, są jakieś przesłanki że kiedyś wróci? Chyba śmiało kogoś na jego miejsce na rok mogą zakontraktować, chyba i tak w większości ZUS teraz opłaca Płonkę? Jak weźmiemy drogiego trenera to skąd weźmiemy na graczy?

Młodynie | 2020-09-22 15:17

Janekx twierdzi że nie ma tematu Zielińskiego

1938fc | 2020-09-22 15:18

Ja tylko podaje że Zieliński w takim rozrachunku wejść do klubu ale on nie przyjdzie do nas to pewne

Młodynie | 2020-09-22 15:19

Oferta była ale sam zainteresowany niechętny

Okulickiego | 2020-09-22 18:28

Cud i niedowieżanie. To nie może być prawda. To prawie jak wtedy co Stalówka spadła z II Ligii. To nie może tak być na pewno to nie prawda. Itd itd. Na Proroków jest urodzaj wielki dobrze że choć tu piszecie o tych fantastycznych newsach. Bo info o Zielińskim już na wszystkich portalach jest prezentowane i oby nie było tak że kłamstwo powtórzone 100 razy robi się prawdą. Poczekamy niebawem wszystko się wyjaśni.

Młodynie | 2020-09-22 18:31

Skąd Jadczak by o tym wiedział ?

Nicke | 2020-09-22 18:34

Okulickiego: na jakich wszystkich portalach? Pisze o tym tylko podkarpacielive i Tygodnik Nadwiślański...

Johny | 2020-09-22 20:10

Ty Tomko to chyba masz procent od Szydelki za "PR".
Na niego żadna presja nie działa, bo on ma i tak wszystko w .... a zwłaszcza umiejętności trenerskie, o czym świadczą jego niesamowite wyniki. Niech się chłop cieszy że jeszcze ma robotę, bo w innym klubie już dawno by wyleciał. Tu nawet już nie chodzi o punkty, ale o styl ( brak stylu) , genialne transfery i cofnięcie drużyny o 100 lat wstecz.

Okulickiego | 2020-09-22 20:22

Jeszcze będąc w II lidze Szydełce zabrakło repertuaru i konkretnego tłumaczenia po porażkach. Po jakimś czasie to jak się usprawiedliwiał na tych pseudo konferencjach to była kpina....!!! Gdyby miał jaja to krzyknoł by choć raz na grajków.. A tu co mięka fajka i to wsio. Chłop nie ma warsztatu i wygląda jak nowicjusz po kursach... Współczuję mu bo zderzył się że ścianą która go przerosła w każdym aspekcie. Najgorsze że rozj... ł szatnię bo tam każdy sobie. Chyba jeszcze sporo musi się wydarzyć aby zagościła normalność...

Okulickiego | 2020-09-22 20:27

Zapomniałam dopisać.... Czyli jutro Dzień Sądu...!!!! I dobrze niech to bezmózgowie się skończy....

Pjona_ziom | 2020-09-22 21:27

Nawet chłopaki piłkarzyki mówią że cały czas to samo na treningach i nie widzieli zagrań prostopadłych i nie trenują żadnych akcji środkiem. Co to za trener co nie czyta gry. Zawsze jest wytłumaczenie że czegoś brakuje...
Potrzeba kogoś kto ogarnia lokalne podwórko i pokaże że można z walką i zaangażowaniem grać do przodu.
Jeśli Pan Płonka nie zamierza już być piłkarzem to należy grzecznie podziękować panu a nie sanatorium w naszym klubie ... Drugi Płonka więzadła krzyżowe w kolanie i Sobotka achillesy kontuzje czyli postawowi zawodnicy odpadają do tego kartki bo nasi dostają dużo ... Potrzeba kogoś kto sprowadzi naszych chłopaków którzy kopią w okolicy a takich nie brakuje... Zamiast taktyki w tej lidze potrzeba serca zaangażowania chęci woli walki i zapie....ć

Vielitz44 | 2020-09-22 22:08

Tak tak PJONA_ZIOM - chłopaki z wiosek zbawieniem...
Już powrót Mistrzyka miał wszystko odmienić, a jak jest to widać.
Tu trzeba dobrego gracza do ataku i pomocy, a nie chłopaków z okręgówek itp. - to, że ktoś se radzi jako tako w tych niższych ligach nie oznacza, że wejdzie w grę w 3 lidze. Takich jak już to można pozbierać i do Stal II by potem wybrać powoli tych co faktycznie mogą nas wzmocnić, ale to nie jest rozwiązanie na już.

Pjona_ziom | 2020-09-22 22:25

Wiem że nie stać klub na transfery dlatego nie oczekujmy że kupią jakieś gwiazdy a taki Fidziu wiecznie nie będzie strzelał... Transfery które zrobił szydełko to na jest wielkie nieporozumienie dlatego uważam że na tą chwilę warto ściągnąć trzech ofensywnych zawodników którzy wyróżniają się w okolicy..
To jest moje zdanie

Vielitz44 | 2020-09-23 10:11

Luzik, ale takie grajki to mogą być uzupełnieniem składu, a nie wzmocnieniem. Skoro grają w okolicach, to oznacza, że kariery wielkiej nie zrobili i jakiś powód tego jest. Tu trzeba jakieś może odpady/rezerwowych z wyższych lig poszukać - gości co się chcą odbudować i lepiej sprzedać potem - raczej ktoś ograny już. Perły łatwo trafić raczej nie będzie.
ps
Jakie Szydełko zrobił transfery? Paru chłopaczków za drobne, żadnych GRACZY - więc albo nie ma kasy, albo ma tak marne wymagania.

Filip kacper k. | 2020-09-23 10:16

Szydelko jest opwpoedzialny za sprowadzenie: Pietrzykiwicza, Kiercza, Korzkiewidcza, Ochala, Pilcha, Tomka Plonke, Chrominsiego, Chorulskyege- wszyscy raczej na minus. Fabian przy nim to mistrz lowienia okazji.

Szydelko był zadnym pilkarzem- Tomek Bienko (nie oblizajac) to byla przy nim gwiazda.

Trenerem marnym z jednym wybiciem w Wolczance.

Nie ma zadnych wiekszych kontaktów, nie jest zahaczony w srodowisku.

Jest zwykla pijawka ktora bedzie ciagnela kase do konca bez honoru.

Stary stalowiak | 2020-09-23 11:33

Powiem krótko, oni są słabi, nawet przesłabi,a brodaty trener jeszcze słabszy od nich, żaden trener.Jakim cudem oni wygrywali na Łęcznej czy z Gieksa to już zostanie zagadką.Po tym co widziałem, ich bezmyślną grę z Chełmianka, Lewartem i w Dębicy,mimo że wygrali to zadaje sobie sam to pytanie i czy tamte zwycięskie mecze w 2 lidze były tylko tak naprawdę ich zasługą.Ta drużyna jest bez ikry, bez jaj,tak jak ten cały cudzak uzdrowiciel z Sieniawy.Z tą grą nie liczę nawet na zwycięstwo w dzisiejszym meczu ze słabiutkim Podlasiem.Tym bardziej, że znów pewnie eksperymentów dzisiaj ciąg dalszy i z Pilchem w ataku , który był nawet za słaby na 4 ligę . Boże widzisz to wszystko i nie grzmisz

Stalowiak1938 | 2020-09-23 11:49

Dzisiaj ciekawy mecz w Stalowej. Dlaczego? Bo jak wygrają to człowiek będzie szczęśliwy. Jak nie wygrają jakoś smutny nie będzie :) ciekawe doświadczenie. Ja biorę białe chusteczki dziś bo może byc komuś machane po meczu. Wszyscy na mecz!! HEJ STAL!!

Stary_kibic40 | 2020-09-23 11:50

No to dzisiaj X w meczu z kolejną wielką drużyną i pseudotrenerzy pakują swoje manatki. Czas najwyższy, ba zdecydowanie za późno. Już po ,,historycznym' remisie w Zamościu powinno być ultimatum dla tych ,,trenerków'. Na co czubat czekałeś??? Teraz to już sezon praktycznie z głowy, także następnym razem czekaj do wiosny z jakimiś konkretnymi decyzjami.

Nicke | 2020-09-23 14:04

Jaki X? Niech wygrają z Podlasiem i potem powalczą z Siarką najwyzej zremisują..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 289 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 47 495 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 86 097 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 767 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02002