Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy !!!

Dzień meczowy !!!
Panie i Panowie!!! Przed nami kolejny mecz o ligowe punkty. Już o 19:38 STALÓWKA zagra przy HUTNICZEJ z Podlasiem Biała Podlaska . WSZYSTKICH sympatyków Stali zapraszamy na to spotkanie!!! Zadbajmy o dobrą frekwencję i atmosferę na trybunach!!! Jest to również ważny mecz dla sztabu szkoleniowego, ponieważ trenerzy dostali ultimatum od zarządu. Drużyna w dwóch najbliższych meczach musi zdobyć komplet 6 punktów . W innym przypadku Pan Szydełko i jego asystent podadzą się do dymisji. Dla nas , bez względu na wszystko najważniejsza jest wygrana , która pozwoli zmniejszyć stratę do lidera. MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI !!! TYLKO ZWYCIĘSTWO!!! HEJ STAL!!!

Komentarze (47)

Adams | 2020-09-23 13:43

No to jak panowie myslicie ... dziś brak wygranej i pożegnanie sztabu szkoleniowego ?
Osobiscie odnoszę wrazenie mecz skonczy sie remisem 1:1

Młodynie | 2020-09-23 14:35

Nie rozumiem napastnika można chociażby wypożyczyć to samo pomocnik

Makaio | 2020-09-23 15:33

Bez względu na wynik Szydełko musi odejść.

Młodynie | 2020-09-23 16:49

Zieliński na pewno nie przyjdzie Czubat zdementował. Zkolei synka Zielińskiego musi boleć Stal widzę bo wpisach na Twittrze

1938fc | 2020-09-23 17:03

Syn zielińskiego jak ma na Twiterze żeby sprawdzić co tam pisze

Jefrey | 2020-09-23 17:41

Moim skromnym zdaniem,wygramy 2:0,jeżeli nie to piłkarze grali przeciwko trenerowi lub klubowi(może faktycznie im nie płacą)

Amator | 2020-09-23 18:24

Bede niepopularny ale dla mnie jakiekolwiek ultimatum powinno byc karalne sadownie. Nie chodzi mi akurat o Szydelko ale to sa chore sytuacje ze trenerow zwalnia nie sie po roku badz wczesniej - przyklad teraz Vuko, kiedy tak naprawde nawet nie mieli szansy zbudowac swojej druzyny od A do Z bo na to potrzeba pewnie kilku lat - wiec z zalozenia sytuacja nierealna. Dla przypomnienia Zielinski byl przez krotki czas pilkarzem Stalowki, ale moim zdaniem to za wysokie progi choc i jego gwiazda od lat blednie. Wspomina ktos Brzezinskiego - to ja zapytam: co on takiego osiagnal przez dziesieciolecia szkolac mlodziez w Stalowce? Paru przecietnych wychowankow. Zreszta mial szanse w Rzeszowie.

Amator | 2020-09-23 18:25

Tak czy inaczej skoro wciaz jeszcze na boisku graja pilkarze - to zwyciestwa zycze zaciskajac kciuki i o relacje prosze :)

Mariuszstalowa | 2020-09-23 19:37

Do Amator - niech sie cieszy , ze dostal szanse bo po takim graniu ja osobiscie bym juz dawno go zwolnil

Amator | 2020-09-23 19:51

Mariusz - pewnie masz racje, trener tez czlowiek - przyzwyczaic sie do kopa w dupe musi, jak kazdy. Zreszta, kogo w ten sam sposob "mile" nie wspomina sie w Stalowce - mam wrazenie tylko ze Musiala i Galka na przestrzeni kilkudziesieciu lat. A jak tam mecz? Toczy sie? :)))

Pazimieh | 2020-09-23 19:54

AMATOR jak dla mnie ultimatum jest zupełnie czymś normalnym. Klub jako pracodawca chyba ma prawo stawiać jakieś cele/wymagania swoim pracownikom?

A co do meczu to jak widać po tych kilkunastu minutach widać, że jak im się chce to potrafią coś zrobić z przodu.

Pjona_ziom | 2020-09-23 20:00

Waszkiewicz po rzucie różnym i 1-0

Pazimieh | 2020-09-23 20:04

Wielbłąd Jarosza i 1:1

Dżef | 2020-09-23 20:06

Jaki wielbłąd. Takie siaty zakładaja ojcowie , 4 letnim synom.

Adams | 2020-09-23 20:12

Zapewne po dzisiejszym meczu trener Szydełko może zacząć szukać sobie nowego klubu ...

Dżef | 2020-09-23 20:18

2 do 1

Amator | 2020-09-23 20:19

Pazmieh - jak najbardziej, tylko jaka miarka mierzyc poziom sportowy? To zawsze mozna powiedziec ze pilka jest okragla a bramki sa dwie. Jesli w kontrakcie jest zapis ze druzyna musi to i tamto i za to odpowiada trener to jakies podstawy sa; jesli nie ma a opinia wykluwa sie na podstawie kichy granej przez pilkarzy - to w jaki sposob udowodnic nieudolnosc trenera? Z zalozenia kazdy dobrze chce...; dzieki za relacje - klub Stal sie nie fatyguje na TW

Pjona_ziom | 2020-09-23 20:23

Fidziu tyłem do bramki po wrzutce w pole karne Mrozińskiego strzela ładną bramę z ciężkiej pozycji

Vielitz44 | 2020-09-23 20:24

Dużej zmiany brak, coś tam chcą, dalej nie widać pomysłu jakiegoś, dalej fidziu chce rozgrywać, jarosz z boku ustawiony to żart, nie widzę sensu w tym. Wynik lepszy niż mecz...

Pjona_ziom | 2020-09-23 20:27

Jarosz w tym sezonie nie rozegrał ani pół dobrego meczu. Powiem więcej jak lubiłem tego zawodnika i lubię nadal to w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu gość jest mega słaby tzn poprzednich spotkaniach w obronie pełno strat piłki i błędy w ustawieniu, bez sensowne wybicia do przeciwnika... A dzisiaj zawalił bramę

Pazimieh | 2020-09-23 20:37

Najlepszą miarą są wyniki, a te nijak pasują do celu założonego przed sezonem, czyli awansu. A ten sport jest taki, że łatwiej zmienić trenera, niż X zawodników. Jednak każdy trener podejmując się swojego zawodu bierze odpowiedzialność za wyniki w największym stopniu na siebie.

Dzisiaj rzeczywiście coś próbują z przodu, ale patrząc na niektóre zagrania zawodników Podlasia, zaczynam się zastanawiać, czy to u nas coś ruszyło, czy przeciwnik jest najsłabszy jak do tej pory. Jarosz zupełnie niepewny w swoich zagraniach.

Młodynie | 2020-09-23 21:20

Żegnamy Szydełko

Mariuszstalowa | 2020-09-23 21:22

No w koncu bo ten sezon to tragedia jak na te lige

Filip kacper k. | 2020-09-23 21:23

cudak z sieniawy nie odejdzie. zwolnia goi beda mu placic hajs.

Młodynie | 2020-09-23 21:24

3 do 2 strzelcowi powinien oddać pensje

Adams | 2020-09-23 21:25

Potweirdzily sie moje przypuszczenia co do remisu i pozegnalnego meczu "włoskiego cudaka" z Sieniawy ...

Młodynie | 2020-09-23 21:26

Jak wygrali Fidziu w doliczonym na 3 do 2

Adams | 2020-09-23 21:28

Ale sie mu poszczęściło w ostatnich minutach ... chyba bedzie musial postawić w nagrode dla pilkarzy ...

Młodynie | 2020-09-23 21:28

Gdyby nie Fidziu to bylibyśmy jeszcze niżej

Adams | 2020-09-23 21:30

poprawka : miało być bedzie musiał coś postawić w nagrode za wygrany mecz w ostatnich sekundach ratując chwilowo posade

Pazimieh | 2020-09-23 21:42

Dzisiejszy mecz to w sumie żaden wyznacznik, bo Podlasie bardzo słabe. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w Tarnobrzegu w sobotę.

Młodynie | 2020-09-23 21:46

Bartek już gotowy na Siarkę po weselu wolne chyba się już powinno skończyć

Filip kacper k. | 2020-09-23 21:48

srednia wieku Podlaska 21,5 lat.
W Siarce gra co mecz 6 mlodziezowcow- pojada nas 3;0

Jefrey | 2020-09-23 21:49

Nowa przyśpiewka ....mega zajebista...szybko wpada w ucho ....super!!!!

Vielitz44 | 2020-09-23 21:50

Naprawdę ciężko to się ogląda no, to ustawienie dalej dziwaczne, coś tam ruszał w środku, ale to dalej się kupy nie trzyma (Fidziu się cofa i chce się kiwać od 40m, Jaroszn a boku traci co się da, długie wysokie wrzuty na Zmorzyńskiego, Mrozu w ataku - ma sa kra). Podlasie słabiutkie, a było w stanie nas zdominować pod koniec i wepchnąć bramkę, tylko ta akcja na aferę tym razem wyszła i jakoś wygrali. Dawno tak smutny po zwycięstwie nie byłem. Szkoda mi tego zespołu i Szydełki - chcą, ale po prostu to nie działa...

Maxtor84 | 2020-09-23 22:01

trener jest dumny z drużyny .... :)

Filip kacper k. | 2020-09-23 22:09

cudak z sieniawy zawsze jest dumny, bo widzi stan konta co miesiac

Vielitz44 | 2020-09-23 22:11

No dumny może być, bo mimo takiego ustawienia jakoś wygrali. W sumie to jedyny plus, walka do końca, tyle plusów widzę. Błędy w obronie tragiczne, brak pomysłu w ataku, dramat. Mówi, że zabrał młodego Grabarza, ale go nie wpuścił :) i dalej uparcie gra 1 napastnikiem, i wciska tam jeszcze Mrozia by udawał napadziora, a wtedy środka nie ma, no dramat. No będą wygrywać jakieś mecze, ale taka gra to środek tabeli no, tylko dlatego, że są tu w lidze słabe drużyny.

Młodynie | 2020-09-23 22:14

Przepiękny gol Fidziukiewicza

Maxtor84 | 2020-09-23 22:18

Mroźiński z Jaroszem dzisiaj najsłabsi

Filip kacper k. | 2020-09-23 22:35

Mrozinski musi grac an srodku pomocy, a cudak ustawia go albo srodek obrony albo atak.
Wyszlo ze Spiewakiem i teraz cuduje z ruskimi z przodu itd.
Sciagnal Pilcha bo sie znal z ojcem a ten sie po czole kopie. poziom pomiedzy A i B klasa

Dżef | 2020-09-23 22:44

No cóz wynik nowy.
Gra taka sama.....

Amator | 2020-09-23 23:31

3 punkty się liczą panowie :)!

Mariuszstalowa | 2020-09-24 02:23

Bez obarzy Amator - ale sezon temu takie wpisy to moze robily furore do momentu , az spadlismy o lige nizej . W tej chwili to powinnismy stawiac na to iloma bramkami wygramy , a nie czy wogole wygramy. Jak narazie bilans meczy jest bardzo slaby 4 wygrane i 4 porazki wiec niema sie czym cieszyc

Amator | 2020-09-24 02:40

Masz racje Mariusz - powinni jechać po 4:0 /jak Arka/ nie dają rady. Coś nie trybi, tylko co? Popatrz jaka kicze robił Widzew - za jakie pieniadze i z jakimi ?gwiazdami? i prawie linczem sie skończyło. Pamietam jeszcze pod koniec drugiej, kiedy wciąż była szansa, ludzie przestrzegali przed 3-cia liga i jej specyfika. Szkoda tylko straconego roku - oby tylko jednego.

Fanatyk38 | 2020-09-24 05:04

Oni Twój nick powinni mieć na koszulkach . Pooglądaj konferencje i posłuchaj co mówi trener, tak uwielbiany i wychwalany przez byłych zarządców .
Skoro spadliśmy to nasz poziom jest 3 ligowy!!!
Pan redaktor zadał bardzo trafne pytania. I trener dał się nabrać . Został trzon zespołu wiec sam potwierdził , że niesłusznie grali w 2 lidze hehe

Fanatyk38 | 2020-09-24 05:04

Oni Twój nick powinni mieć na koszulkach . Pooglądaj konferencje i posłuchaj co mówi trener, tak uwielbiany i wychwalany przez byłych zarządców .
Skoro spadliśmy to nasz poziom jest 3 ligowy!!!
Pan redaktor zadał bardzo trafne pytania. I trener dał się nabrać . Został trzon zespołu wiec sam potwierdził , że niesłusznie grali w 2 lidze hehe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 591 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 161 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 53 792 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 109 294 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0228