Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z KSZO!!!

Wygrywamy z KSZO!!!
Stalówka wygrywa kolejny ligowy mecz. Zielono-czarni po golach Piotra Mrozińskiego pokonali na wyjeździe KSZO Ostrowiec 2-1. Honorowe trafienie dla rywali zaliczył Wojciech Trochim. KSZO (skład wyjściowy): Szymkowiak – Chudyba, Majewski, Mężyk, Głaz, P.Kaczmarek, Trochim, Chrzanowski, Zaklika, Dwórzyński, Stanisławski. Stal: Siudak – Waszkiewicz, Jarosz, Witasik, Mroziński (78′ Mistrzyk), Wiktoruk, Zmorzyński, Szifer (62′ Stępniowski), Surmiak (62′ Sobotka), Stelmach, Fidziukiewicz (86′ Grabarz).

Komentarze (59)

Maniek | 2020-09-30 19:10

W koncu bylo widac roznice jakosci, miedzy Stalą a rywalem z tej wlasnie ligi, choć z Siara tez bylo widac. Może Szydełko znalazl jeszcze sposób na ta druzyne. Jakby chcieli to by im nastrzelali w podobnych rozmariach co z Siarka. W 1-szej polowie KSZO jeszcze cos gralo a w drugiej juz spuchło, dominacja Stali byla ogromna.

Amator | 2020-09-30 19:32

Super! Gratulacje

Młodynie | 2020-09-30 19:40

Ten Wiktoruk 4 bramki 4 asysty w 2 lidze ? Jeszcze napastnik .Bo kreator gry chyba jest wreszcie

Vielitz44 | 2020-09-30 19:41

Gratki dla drużyny, ale jakoś dalej mnie to wszystko nie przekonuje, dalej mam jakiś niesmak po zwycięstwach, ale ciul z tym, niech chociaż wygrywają dalej.

ps
A tymczasem właśnie Kacper Śpiewak brameczkę koronie cyknął, brawo - oby w końcu jakiś chłopak od nas coś osiągnął (jak ktoś się od nas wybije to zawsze szanse rosną, że ktoś będzie chciał się tu odbudować itp. - na razie tylko na to można liczyć).

Vielitz44 | 2020-09-30 19:42

Ten Witoruk jak zagrał dziś? Za Mroziem i Fidziem? Pokazał coś? Trochę tak z marszu pierwszy skład.
Dziwne, że strona klubu milczy o tym, że ktoś do nas dołączył...

Młodynie | 2020-09-30 19:45

No zobaczymy co pokaze szkolony w Villareal więc na 3 ligę powinien dać radę trochę gwiazdorzy z tego co słyszałem ale to już efekt hiszpańskiego wychowania

Młodynie | 2020-09-30 19:50

» https://www.youtube.com/watch?v=oHWLWbk0ovY Delimat kiedyś film o nim zrobił

Młodynie | 2020-09-30 20:03

Gość który stylem powinien być podobny do Trąbki jednak trzeba pracować nad głową

Kamil | 2020-09-30 20:15

Spiewak dziś z golem

Kamil | 2020-09-30 20:16

Celem przed obecnym zarządem, trenerem i piłkarzami jest awans. Z tego będziemy ich rozliczać. Wydaje się że wreszcie pojawiło się światełko w tunelu

Pazimieh | 2020-09-30 20:29

Czyżby TOMKO zmienił nick? :)

Amator | 2020-09-30 20:39

To juz trzecia "jaskolka", a dopiero jesien idzie...:). Jednego sie tylko obawiam...w Stalowej moze im sie paradoksalnie grac trudniej; oby narod pomogl gardlami, zwlaszcza ze to maly mecz na szczycie!

1938fc | 2020-09-30 20:40

» https://stal1938.pl/aktualnosci/bart.....

Dobry mecz naszej Stali teraz czas na sandomierz

Młodynie | 2020-09-30 21:46

Surmiak kontuzja stawu skokowego Fidziu kolano Waszkieiwcz rozciętą głowa wylądował na SOR

Jaszczur | 2020-09-30 21:54

Gratulacje za 3pkt ale gra slabsza niz z siarą, pierwsze 10 min przewagi ale nic konstruktywnego, pozniej przewazalo Kszo i tylko dzieki Siudakowi ktory wybronil 3 grozne strzaly byl remis do przerwy .Wyrownanie po wysokim presingu i jedynym strzale do przerwy .Druga polowa;15 min przewagi kszo ale bramkarz i obrona radza sobie , po wpuszczeniu Sobotki ,Stepniowskiego to Stal ma przewage i wykorzystuje to gol Fidziego . Wiktoruk zagrał slabo jedno celne podanie do przerwy w drugiej juz lepiej grał

Jaszczur | 2020-09-30 21:57

Nie wiem kto bedzie grał z Wisłą Sandomierz bo kontuzji duzo Fidzi,Mrozinski, Surmiak potrzebują odpoczynku.

Vielitz44 | 2020-09-30 22:09

A jak Grabarz? Bo w końcu widzę coś zgrał, może w końcu na niego by postawił trener, trochę dłużej, ale najlepiej z Fidziem w parze.
Z wisłą ważny wizerunkowo mecz, bo seria zwycięstw, ostatni mecz przy jupiterach więc pewnie znów najdzie się ludzi, pogoda ma być ładna, trzeba wygrać i najlepiej dobrze zagrać i odbudowali by trochę pozycję i wizerunek - oby tego znów nie zje...li...

1938fc | 2020-09-30 22:18

Grabarz wszedł i poszarpał , jakby był troszkę szybszy to by strzelił gola . Jeśli to prawda z jakimś Portugalczykiem to ciekawe kto i jak to wygląda

Młodynie | 2020-09-30 22:23

Zobaczymy co wymyśli Szydełko napastnik z Portugalii oby

Johny | 2020-09-30 22:28

Może Ronaldo?

Daro | 2020-09-30 23:03

Vielitz, jaki ostatni mecz przy jupiterach ? Przy jupiterach gramy jeszcze z Wisłą Puławy i Podhalem w tej rundzie.

Misio | 2020-10-1 08:01

Przydałoby się teraz oczyścić atmosferę wokół Szydełki i piłkarzy, by mogli poczuć luz w grze oraz wsparcie trybun. Może dlatego gorzej im się gra u siebie, bo czują presję "szczekaczy" z trybun? Trzeba punktować i niestety oglądać się na innych. Przed Wisłą Puławy mecze prawdy: z Podhalem i Sieniawą. Liczę na stratę punktów w tych meczach przez "lidera".

Stary stalowiak | 2020-10-1 08:19

Mecz na wielki plus, bardzo dobra druga połowa, akcje skrzydłami, wiele strzałów i sytuacji bramkowych, czasami wprost dominacja nad przeciwnikiem. Taką walczącą Stalówkę zawsze chciało by się oglądać w każdym meczu, tym bardziej w wyjazdowym.Pierwszej połowy i bramek nikt z nas wyjazdowiczow nie widział,bo wchodzimy na sektor w ok 40 minucie i od razu z porządnym pierdzielnieciem.Dob ry głośny doping przez cały mecz wspierających piłkarzy, widać było że dostali od razu wiatru w żagle i naprawdę walczyli i dali z siebie wszystko.Stad uzasadnione podziękowania na sektorze po meczu i świetna wspólna zabawa okraszona fajnymi przyśpiewkami.W super nastrojach wracamy do domu, oby więcej takich meczy, takiej świetnej atmosfery i dobrej gry naszych piłkarzy.Mam nadzieję, że już kryzys za nimi i odpalili wreszcie na dobre i zaczną wygrywać seriami.W sobotę wszyscy na Wisłę, będzie dużo przyjezdnych, musimy głośnym dopingiem wspierać naszych i poprowadzić ich do kolejnego zwycięstwa!!!!

Fanatyk38 | 2020-10-1 09:13

Misiaczku... szczekacze to Ty i Tomko. Grajki Nie radzą sobie z presją?? Drugoligowcy?bez jaj.
Ludzie z trybun oczekują wyników i awansu a internetowe trolki jak ty , szukają usprawiedliwień.
Oni obronią się zdobytymi punktami. Po zwycięstwie nikt ich nie skarci. Po spadku to oni muszą coś udowodnić a nie nie ludzie. A Kibice na trybunach robią swoje czy to w Stalowej czy na wyjazdach więc skończ pier...ć.

Daro | 2020-10-1 09:20

Wrócił temat gry Resovii w Stalowej. 4 mecze mają być u nas. Sandecja, Radomiak, Arka i Jastrzębie. Każdy mecz to 50 tys. zł. Tak przynajmniej piszą na stronie Nowin.

Vielitz44 | 2020-10-1 09:31

Oby to nie był taki Portugalczyk jak mają Karpaty, ale marketingowo fajna sprawa :) No zdecydowanie przydałby się nam normalny napastnik, bo jak się nam zaczną kontuzje (a już Surmiak wyleciał) to będzie bida.

Młodynie | 2020-10-1 09:36

Raczej do 1 składu jak zawodnicy z 3 ligi hiszpańskiej dają radę w Ekstraklasie to w 3 lidze sobie poradzi nawet z 6 poziomu

Stary stalowiak | 2020-10-1 09:57

Fajnie by było jak by to wypaliło z tymi meczami Resovii na naszym stadionie.Zawsze by coś wpadło grosza i ciekawe interesujące mecze pod względem kibicowskim a i piłkarskim.Nasi bracia z Jastrzębia w ostatnim meczu grali by i czuli by się u Nas jak u siebie.Bylaby świetna atmosfera i konkretny doping dla nich.

Misio | 2020-10-1 10:05

Wyleciał Surmiak przyszedł Wiktoruk. Tragedii nie ma. Wracają Włodek i Jopek. Może niedługo Michał Płonka. Jest kim grać. Uważam, że zamiast szukać napastnika lepiej ogrywać Grabarza, Świerada, Tłuczka czy Ziółkowskiego. A póki co Mroziński zapycha wszystkie dziury. I daje radę na każdej pozycji. Największy problem mamy na środku obrony. Wszystkich Jarosz irytuje, ale kto za niego? Jest tylko niepewny Hudzik.

Vielitz44 | 2020-10-1 10:13

Stary stalowiak - jak w ogóle to będzie mecz z kibicami, ciekawe jak Reska do tego podejdzie. Pewnie wpuszczą grupkę swoich itp. - ja bym tak zrobił w każdym razie na "wrogim" terenie - ale obym się mylił.

Daro - faktycznie, mój błąd, widziałem, że następny mecz z kraśnikiem już o 14 to założyłem, że reszta podobnie. Tak czy siak - z Wisłą mega ważny mecz i piłkarsko i kibicowsko i marketingowo.

Vielitz44 | 2020-10-1 10:18

Misio, Jarosz to irytuje, bo gra z boku obrony, co jest idiotyzmem i w każdym meczu jest powodem do problemów, gość w ogóle do tego nie nadaje, bo to typowy środkowy i tak zawsze u nas grał, a teraz jakiś eksperyment, przez co wchodzą w nas środkiem jak w masło, albo mijają go na szybkości. Może i jest w słabej formie, ale trener mu tym ustawieniem na pewno nie pomaga.

Misio | 2020-10-1 11:02

Vielitz pewnie tak. Może rozwiązaniem jest zamiana pozycji Jarosza z Witasikiem? Ustawienia trener nie zmieni. To jest dobre ustawienie, bo zakłada wariant zarówno ofensywny jak i defensywny. Przejście z 3-5-2 na 5-3-2 a jak trzeba, to nawet na 5-4-1 gdy się Fidziu cofa. No i w teorii zagęszcza środek. A, że nie zawsze wypala, to już inna sprawa. Z Katowicami zagrali w tym ustawieniu perfekcyjny mecz. Bo defensywnie i z kontry, a w tej 3 lidze (z nazwy) trzeba jednak prowadzić atak pozycyjny. Fajnie to wczoraj wyglądało po golu na 2-1. Praktycznie nie daliśmy KSZO powąchać piłki. Jednak tak trzeba grać cały mecz, a nie tylko 30 minut.

Sciemaa | 2020-10-1 11:14

A Stal Rz gdzie bedzie w koncu grac? jak nie u nas? dziwne... bo niby u siebie. Modernizacji nie ma?

Vielitz44 | 2020-10-1 11:31

Na nowinach info, że mają rozpisać lada moment przetarg na murawę i światła, więc pewnie w przyszłym roku jednak coś tam będą już mieli, także Reska w tym roku już na nas skazana, 200tyś dostali z miasta na wynajem stadionu.

Kamil | 2020-10-1 11:44

Przypominam. W sobotę kolejny ważny mecz. O 18 gramy z Wisłą Sandomierz. Kupujemy bilety.

Dziś i jutro kasy otwarte od 15 do 18.
W dniu meczu od 16 do 17.30

Zadbajmy o dobrą frekwencje

Sciemaa | 2020-10-1 12:03

Stal niby gra u siebie(nie ma info ze u nas)... nie lepiej resovi na miejskim grac? moga grac w dzien nie potrzeba im oswietlenia. Czy podgrzewana im az tak bardzo potrzebna...

Vielitz44 | 2020-10-1 12:07

Sciemaa - chcieć to sobie mogą, są wymagania ligi, a tu nie istotne co chcą, musi być stadio z jupiterami (i chyba podgrzewana od następnego sezonu albo i od tego nawet), dlatego muszą grać na odpowiednim stadionie, a taki mają u nas, dopóki nie zrobią modernizacji miejskiego. Stal RZ gra u siebie bo w 2lidze takich wymogów brak, ale jak im zaczną stadion modernizować to może też do nas zawitają.

Młodynie | 2020-10-1 12:08

W zimie i na jesieni to o 15 już ciemno a zanim zrobią podgrzewanie i oświtlenie na miejskim to trochę zajmie czasu plus nikt nie chce Resovii na Hetmańskiej

Stalowowolanin | 2020-10-1 12:40

Jak zaczną modernizować stadion miejski w Rzeszowie to Stal raczej będzie grać w Boguchwale

Stalowiak40 | 2020-10-1 13:32

I z czego tu sie cieszyć?? Szydełko dalej sie bedzie kisił bo wygral z pol amatorami z KSZO. Komu zalezy na dobru klubu powinien kibicowac w sobote Wiśle!!! Moze wtedy niektorzy obudza sie..

Nicke | 2020-10-1 14:18

Ale przecież nie masz gwarancji ze za Szydelke przyjdzie ktoś lepszy

Młodynie | 2020-10-1 14:29

Zostaje Szydełko da radę jedynie Grabowski jest wolny inne wynalazki Kijaki i cuda na kiju stanowczo nie

Młodynie | 2020-10-1 15:10

I agent Pietrziewicza znalazł kolejnego frajera tym razem w Nowym Sączu

Onstw19 | 2020-10-1 15:32

elo dobrym ludziom czy będą kasy jutro otwarte po południu lub w sobote przed meczem by zakupić bilet na mecz z parasolami zza wisły

Nicke | 2020-10-1 16:52

Mam taki pomysł. Żeby przyciągnąć ludzi na trybuny trzeba raz zrobić bilety po 5 zł. Przyjdzie dużo więcej ludzi i może złapią klimat i będą chodzić częściej...

Nicke | 2020-10-1 16:55

Jednorazowo po 5 zł oczywiście.

1938fc | 2020-10-1 16:55

Dzisiaj i jutro kasy otwarte od 15 do 18 a w sobotę od 16 do 17:30

Dżef | 2020-10-1 17:17

Mnie irytują ilosci kufli po piwie , które się turlaja po meczu.
Może pójść w sposób jak na zachodnich stadionach, gruby plastik wielokrotnego użycia , przy kupnie piwa kaucja.
Na kufel nadruk z herbem klubu.
Koszta kupna ,druku niewielkie.
Dzialanie eko.
Niejeden kufel wzialby do domu , nie jeden by kufle porzadkował.

Młodynie | 2020-10-2 09:06

» https://youtu.be/czo3T04wTuY skrót z meczu rezerw naprawdę Piotrowski bardzo fajnie wygląda

Gallanonim | 2020-10-2 09:37

Piotrowski dobrze, Świerad piękną bramkę strzelił. Nie wiem który to zawodnik chciał strzelić gola przewrotką, ale cóż, musi popracować jeszcze nad tym elementem :-) Gra defensywna to prawdziwy dramat, dobrze że z przodu mają argumenty. Poza tym nie pamiętam już, kiedy ostatni spośród wychowanków mieliśmy obrońcę w pierwszym zespole.. w każdym razie nie zanosi się na to w najbliższej przyszłości.

Młodynie | 2020-10-2 10:10

Był to Pilch Za to Hudzik to od juniorów odstaje

Stalowiak40 | 2020-10-2 13:08

Pilch to złote dziecko fantasty z Sieniawy. A ile ten wspaniały napastnik strzelił goli w Stali obecnie.. i z jakimi rywalami. Na "ARENA OF STODOŁA" w Pysznicy i to na razie tyle jego kunsztu strzeleckiego. A Wiktoruk? Kolejny wspaniały transfer, z trybun Siedlec czy skąd go tam wywęszyli tutaj przyszedł. A w Hiszpanii rozumiem był gwiazdą, dosłownie wszyscy się o niego bili:-)

Daro | 2020-10-2 14:03

STALOWIAK40 można kogoś nie lubieć ale Ty sobie chyba zrobiłeś cel życiowy z narzekania na Szydełko. Żebyś jeszcze prawdę pisał.

Sam lubię konstruktywną krytykę ale u Ciebie to się przeradza w jakaś obsesję.

Tak się składa, że Wiktoruk nie był na trybunach w Siedlcach, tylko był przez dwa sezony podstawowym zawodnikiem i rozegrał prawie 60 meczów w 2 lidze, a jest jeszcze młodzieżowcem.

Gość zagrał pierwszy mecz i to praktycznie bez treningów z zespolem, a Ty już go negatywnie oceniasz.

Sciemaa | 2020-10-2 14:07

wszyscy w rezerwach graja swietnie tyle tylko ze grzeja ostatnie miejsce

Kibic z młodynia | 2020-10-2 15:07

Ktoś wie jaka pula biletów była w sprzedaży na mecz z parasolami? Dalej tylko 999 i impreza nie masowa?

Młodynie | 2020-10-2 15:11

Akurat Wiktoruk w Siedlcach pokazywał dobrą grę chłopak gdyby glowa dojechała to miałby ESA u stóp.Slowa Tarachulskiego i jego trenera z młodzieżówki to potwierdzają .Szydełko musi nim wstrząsnąć i będzie super piłkarz

Stary_kibic40 | 2020-10-2 15:19

3 ostatnie mecze, 3 zwycięstwa. No brawo Panowie. Trzeba gonić Puławy. Jutro ciężki mecz. Wisła jak na taki ogórkowy poziom, całkiem niezła drużyna, oczywiście ze starym znajomym Piątkowskim w składzie. Kibice z bliskiego Sandomierza i Tbg zmobilizowani, przyjadą. Szkoda, że dostali tylko 150 biletów.

1938fc | 2020-10-2 16:22

Impreza masowa jest już od początku sezonu na ten moment otwieramy staidony w 50% i Stalowa z tego korzysta

Marco | 2020-10-2 21:57


1938FC po co siejesz zamęt kobieto ? Tak jak było tak jest czyli 999 biletów i impreza nie masowa co pozwala zaoszczędzi klubowi na kosztach .Jeśli masz jakieś "ale" to zobacz na liczbę sprzedanych biletów . A w sumie co ja będę z kobietą polemizował o męskim sporcie . Najważniejsze żebyś zarówno ty jak i ja pomogli naszej Stalówce wygrać kolejny mecz .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 937 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 105 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 111 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 59 709 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01923