Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą!!!

Wszyscy na Hutniczą!!!
Panie i Panowie!!! Przed nami mecz z kibicami gości!!!

Już jutro STALÓWKA zagra przy HUTNICZEJ z Wisłą Sandomierz. Mobilizujemy się na to spotkanie . Pierwszy gwizdek o godzinie 18.00 !!!

Widzimy się na ZBIÓRCE POD MDK O GODZINIE 16:30 !!!

Razem idziemy pod stadion.

Po raz pierwszy na nowym obiekcie pojawią się kibice gości. Nikogo chyba specjalnie nie trzeba namawiać do przyjścia na mecz. Konkretnym składem meldujemy się na sektorze G. Żony, dziewczyny, kochanki, sąsiadki, mamy, babcie, siostry, bracia, ojcowie, synowie, dziadkowie, itd ,zapełniają trybunę. Pokażmy WSZYSTKIM, że razem tworzymy siłę !!!

Wspieramy piłkarzy głośnym dopingiem od pierwszego gwizdka i poprowadźmy ich kolejny raz do zwycięstwa!!!

Musisz tam być razem z nami!!!

Hej STAL!!!

Komentarze (117)

Stary stalowiak | 2020-10-2 16:29

No i tak jak było mówione na wyjeździe e Ostrowcu, wszyscy zbiórka pod MDK o 16.30 tak.Zbietsmy sie i robimy przemarsz na stadion.Tak jak to było przed meczem z Bytovia.Niech każdy poczuje atmosferę tego meczu.Hej Stał!!!

Stary stalowiak | 2020-10-2 16:29

No i tak jak było mówione na wyjeździe e Ostrowcu, wszyscy zbiórka pod MDK o 16.30 tak.Zbietsmy sie i robimy przemarsz na stadion.Tak jak to było przed meczem z Bytovia.Niech każdy poczuje atmosferę tego meczu.Hej Stał!!!

Nicke | 2020-10-2 20:26

co biega z biletami? rano było na sektorze K5 wolnych 107 teraz zadnego. Tyle zeszło? czy sektor wyłaczono ze sprzedazy?

Dżef | 2020-10-2 20:56

Sandomierz

1938fc | 2020-10-2 22:29

Jak Sandomierz jak to sektor na starej trybunie ludzie stali do biletów jak przejeżdżałem Jeśli ktoś wykupił z sandomingo bilet to może być ciekawie na starej trybunie ale nie ważne jaka trybuna czy stara czy nowa panowie jazda jutro z dopingiem i jedziemy z kur....

Daro | 2020-10-3 00:25

Jest pula 999 biletów. Sandomierz dostał podobno 150 biletów i musieli tyle wyłączyć z naszych sektorów.

Sciemaa | 2020-10-3 10:53

999? cos chyba nie bardzo bo by byl to becz bez podwyzszonego ryzyka... z parasolami i smierdzielami?

Nicke | 2020-10-3 11:28

No jeśli by było więcej niż 999 to po co by wyłączali sprzedaż z sektora K5?

Wiru1 | 2020-10-3 11:44

Wyłączyli sektor bo 150 biletów z 999 musieli odjąć z ogólnej sprzedaży. Mecz podwyższonego ryzyka może być nawet na 200 osób. Powyżej 999 jest Masówka ale nie koniecznie musi być podwyższonego ryzyka . Tu widocznie jest mecz podwyższonego ryzyka na 999 osób i to jest prawnie OK.

Edek38 | 2020-10-3 16:08

16 : 30 WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA ZBIÓRCE POD MDK!!!

OSOBY BEZ BILETU TEŻ PRZYCHODZĄ !!!
Będziemy ogarniać temat pod stadionem!!!

Nie spóźniać się. Razem idziemy ze zbiórki !!!

1938fc | 2020-10-3 16:13

Miło mi poinformować że wszystkie bilety wyprzedane na dzisiejszy mecz

Filip kacper k. | 2020-10-3 16:15

Pulawy wlasnie pokazują jak liga jest slaba.

1938fc | 2020-10-3 16:19

no już tylko 2:1 prowadzą

1938fc | 2020-10-3 16:27

i już z prowadzenia 2:0 z Podhalem jest 2:2 , oby stracili punkty :)

Maniek | 2020-10-3 17:11

Lider stracil punkty, trzeba to wykorzystac

Jw27 | 2020-10-3 18:18

w transmisji kiepski dzwiek tylko ja mam?

Jacek22 | 2020-10-3 18:54

Szkoda tej sytuacji, Wisla wiecej szczescia niz rozumu, ich bramkarz ma niesamowite szczescie na razie. Wygrywa druzyna ktora oddala jeden strzal na bramke. Oby w drugiej polowie sie to zmienilo.

Jw27 | 2020-10-3 18:59

spore odłegłości pomiedzy zawodnikami/formacja mi u nas. Wisła dobry pressing. na farcie remis?chyba ze wisła spuchnie i odpuszcą krycie

Jacek22 | 2020-10-3 19:55

FRAJERSTWO FRAJERSTWO FRAJERSTWO!@!!!

Jacek22 | 2020-10-3 19:56

JK..... chociaz remis to nie zawsze musza spie... jak sie dA!@!!!!

Jw27 | 2020-10-3 19:58

oczy bolą od oglądania tego. Wisła dziś szybsza zdecydowanie, bez pomysłu - tylko wrzutki to jedyne zagrożenie. Bez przytrzymania piłki, wrzutki na najmniejszego Wiktoruka. Nie ma karnego nie ma gola...Nic sie nie zmienia 2 dobre mecze i teraz dwie kompromitacje będą.

Sciemaa | 2020-10-3 20:11

Oni chyba maja za dobre warunki u siebie... luxusy swiatla...

1938fc | 2020-10-3 20:16

Nie strzela się 3 setek w 1 połowie po 25 minutach to się przegrywa mecz . Proste

Kamilosss | 2020-10-3 20:17

Hej krytyka krytyką, ale dzisiaj walczyli i brakowało skuteczności. Fidziukiewicz mógł mieć hat tricka na dobrą sprawę. Wisła tylko strzały z daleka i jeden wpadł. Nie zawsze da się wygrać a dzisiaj robili co mogli, atakowali stale i tych co po meczu wyzywali piłkarzy zupełnie nie rozumiem. Nie dziwi mnie że piłkarze wybuchnęli złością.

1938fc | 2020-10-3 20:21

Kamilosss a wiesz dlaczego bo ludzie już powoli maja dość tych piłkarzyków , spadli z 2 ligi przyjeżdża ekipa z Sandomierza i zabiera 3 punkty . Walka walką ale w lidze punkty się liczą a nie walka , super wygrali 3 mecze bardzo wazne dzisiaj porażka co będzie z Jutrzenka czy tam z kim grają teraz , każda wpadka równa się zrównaniem z błotem ich .

Kamilosss | 2020-10-3 20:23

Jasne że tak, ale jak grali kupe z Chelmianka, Lubartowem czy innym Zamosciem to nalezala sie bura i zjechanie pilkarzykow. Jednak dzisiaj po prostu zabraklo szczescia.

Inna sprawa ze Szydelko nadal powinien odejsc a czesc grajkow nie radzi sobie na tym poziomie.

Sciemaa | 2020-10-3 20:26

zaraz co mecz im bedzie szczescia brakowac

Nicke | 2020-10-3 20:33

Wyszło zmęczenie po Ostrowcu. Na plus Szifer i Mroziu.

Szymek2007 | 2020-10-3 20:34

Totalny brak pomysłu na grę.Wisła wyszła trochę wyżej i nie wiedzieli jak grać. 2 razy wolniejsi od Wisły.

Szymek2007 | 2020-10-3 20:34

Totalny brak pomysłu na grę.Wisła wyszła trochę wyżej i nie wiedzieli jak grać. 2 razy wolniejsi od Wisły.

Nicke | 2020-10-3 20:34

Kurde oni od maja grają co trzy dni. Sandomierz cała rundę odpoczywał wiosną

Stalowiak40 | 2020-10-3 20:39

Brawo gwiazdy, brawo fantasta z Sieniawy!! nawet mają na tacy podany remis lidera to nie potrafią wykorzystać. I te fantastyczne zagrania wrzutki na najmniejszego na boisku to musiało przynieść efekt!! I własnie przyniosło, proponuje jeszcze im dac wiecej kasy. Gwiazdy jak najbardziej zasłużenie otrzymały po meczu slowa uprzejmosci, niech wiedza ze tutaj nie ma frajerow, tu sie gra! Fantasta z Sieniawy bedzie zadowolony pewnie. I beda otrzymywac jak przeplacane gwiazdy nie wezma sie za gre, dziekujcie ze Wisla Pulawy dzis tez sie nie popisala, ale byla szansa na dogonienie i oczywiscie w sposob wspanialy ja zmarnowaliscie. Brawo!

Stallzks | 2020-10-3 20:43

Stalówka jest mocna tylko na papierze przy tym pseudo trenerze, przekonuje się o tym kolejny czwartoligowiec który wywozi punkty ze stalowej woli, ile jeszcze przyjedzie drużyn na hutniczą którzy będą świętowali komplet zwycięstw. Mecz analogiczny jak z Siedlcami, przyjechała drużyna co chciała grać w piłkę i rządziła na murawie. Dobrze że nie skończyło się trójką .. nasze sytuację rodziły się z przypadku i wogole nie mieliśmy argumentów w tym meczu. Współczuję zawodnikom którzy pracują na wynik jednak ustawienie w jakim przyszlo im grać niweluje ich wszelkie wysiłki. Nie mogę się doczekać kiedy fantasta z Sieniawy odejdzie a my zobaczymy ofensywną stalówkę która nie ma problemu ze strzeleniem bramki u siebie takim firmom jak Chełm, Lubartów, Sandomierz.

Stary stalowiak | 2020-10-3 20:43

Trzy zwycięstwa pod rząd, derby z rywalem zza miedzy znów zachęciło kibiców do przyjścia na stadion.Swietna pogoda, godzina meczu przy blasku światła, cała taka fajna otoczka tego meczu,kibice gości, piękny głośny doping u nas przez cały mecz, każdy z nas żył wiarą i nadzieja, że wreszcie może odpalili na dobre, że wreszcie się uda to wygrać i piąć się w tabeli,tym bardziej że Puławy straciły punkty.Kufa to znów to samo, powtórka z rozrywki, panowie piłkarzyki sprowadzili nas na ziemię.Zapowiadalo się wszystko tak pięknie i tak mogło też się i skończyc.To nie,bo skórokopy jak zwykle musieli nam zepsuć święto o to wszystko totalnie spartolic.kufa ileż to już razy!!!!

Stallzks | 2020-10-3 20:45

Widać jak na tacy dzisiaj że porażki w drugiej lidze z garbarnia Siedlcami Skrą to efekt super dobranej formacji. Przeciwnik przyjeżdża i rządzi na boisku, proszę o dymisję Ciebie pseudo trenerze wraz z osobą która Cię zatrudniła

Pjona_ziom | 2020-10-3 20:47

Usprawiedliwiajcie ich dalej. Ja jestem dumny po zwyciestwie i wierny po porażce ale w Ostrowcu piłkarze cisnęli w drugiej połowie i nie dali gospodarzom stworzyć pół akcji a dziś co się dzieje? Znowu beznadziejne akcje bokiem próba wrzutki i to co zwykle ... O stratach i głupich zagraniach nie będę wspominal... Jasne brakło szczęścia mecz mógł inaczej się ulozyc gdyby wykorzystali przynajmniej jedna sytuację która powinni zamienić w gola w byly co najmniej trzy setki ale cóż trzeba pogodzić się z 3 liga będziemy jeździć po wioskach kilka lat szydełko odejdzie bober odejdzie jego funfle najemnicy także odejdą a nas zostawia z 3 liga i budżetem na minusie...

Jaszczur | 2020-10-3 20:52

Tego fantaste z sieniawy naprawde trzeba sie pozbyc .brak mu odwagi powinien w 75 min wpuscic Mistrzyka i Wojtaka do ataku i zagrac czterema napastnikami moze by wdusili bramke albo przegrali 4 ;0, zmeczenie dzis widoczne ale walczyli . Liderem druzyny dla mnie jest Mrozinski, Szifer super zagrał do przerwy , Wiktoruk bardzo dobrze , Witasik dobrze , najgorzej to wypadł Fidziuk i Siudak

Stary_kibic40 | 2020-10-3 20:53

Mecz taki typowo na remis. Jak na 4 ligę całkiem dobre spotkanie. Mogło pójść zarówno w jedną, jak i w drugą stronę. Wygrała Wisła Sandomierz, no trudno. Takie panie do treneiro, drużyna przegrywa, po to są zmiany żeby troszkę zmienić ustawienie, zaryzykować. Na co ty chłopie czekałeś??? Bierz przykład z trenera gości, widział, że zawodnicy opadają już z sił, robił bardzo dobre taktyczne zmiany, po dwóch nowych świeżych chłopaków, a szydełko czeka, czeka, czeka i czeka, aż sędzia gwizdnął koniec spotkania. W rywalizacji byłego trenera STW i obecnego, zdecydowanie na korzyść trenera Wójcika.

Stallzks | 2020-10-3 21:08

Mamy trenera który uparcie wierzy w formacje która gwarantuje mu bycie średniakiem ligowym, czy zarząd Stali się jeszcze o tym nie przekonał? Problem ze zdobyciem bramki u siebie w 4 lidze przeciwko polamataorom z Chełma Lubartowa Sandomierza,plus oddawanie pola gry dzięki super formacji 532. Ile to jeszcze będzie trwało, kto taki koszmar zafundował Stali, czy jest ktoś w zarządzie kto ma jaja i powie dość tego dziadostwa! Na piłkarzy proszę nie najeżdżać, grają jak tylko mogą ale w tej formacji są skazani na bycie średniakiem - 7 miejsce w 4 lidze to max jaki nasz taktyk może nam zafundować.

Jaszczur | 2020-10-3 21:15

Wisla Sandomierz to dobra druzyna trener Wojcik zmontowal dobry zespoł lepiej graja niz rok temu ,zarobki pilkarzy to 3 tys . Jezeli nie wygrywa sie z takimi druzynami to nie ma myslec o awansie ,moze za rok.

Marco | 2020-10-3 21:16

Konferencja prasowa » https://fb.watch/UxS5vRiu1/
Tu macie odpowiedz co do zmian itd...

Filip kacper k. | 2020-10-3 21:24

Mistrz wojcik wyjasnil giermka i cudaka z sieniawy.
Prawda jest taka ze za Wojcika nie spadlibysmy za chija z tej ligi

Stalowiak40 | 2020-10-3 21:26

Już takie prezenty od Wisły Puławy mogą się nie powtórzyć. Przez chwilę myślałem że oni na serio może dogonią lidera, ale po dzisiejszym popisie wszystko wróciło po staremu. Frajerstwo porównywalne do ostatniego meczu z Pogonią Siedlce. Niestety oni przypominają Widzew z 2 ligi z poprzedniego sezonu, tez mieli trenera kaleke i jak na lige swietne nazwiska. Tylko że mogli sobie pozwolic na takie kaleczenie bo mieli przewage.

Stallzks | 2020-10-3 21:36

Trener Wojcikt jasno daje sygnał że widziałby się w Stali ponownie w tych warunkach jakich dane jest pracować naszemu fantascie. Nasz fantasta ciągle ma wymówki, ciągle mówi o tym że zespół jest świetny tylko brakuje wykończenia a nie widzi że Sandomierz grał i cieszył się gra w piłkę. Smutno widzieć Stalówkę która nie potrafi wyjść z połowy, która Sandomierz zamyka na własnej polowie, a jego brak ogarnięciem szatni widzimy na tacy że boi się wprowadzić Stelmacha bo jest to destrukcyjny chłop, a Śpiewak to jaki był jak go wpuszczał na ogony do przodu bo mecz mu uciekał? Boi się ściągać Mrozińskiego który dzisiaj słaby mecz bo nie trzyma szatni ten człowiek. Wywieźć go z dala od Stalowej Woli, zrobimy to dla dobra piłki nożnej w tym mieście, tu potrzeba ludzi z pokorą którym pozwoli się grać w piłkę tym zawodnikom bo naprawdę mamy kadrę na połowe tabeli w 2 lidze, tylko nie z tym człowiekiem, który to rujnuje.

Pjona_ziom | 2020-10-3 21:39

Skoro trener z uefa pro zabiera na ławkę jednego ofensywnego gracza i tłumaczy się że nie ma kogo zmienić to do kogo może mieć pretensje ? Kupił Pilcha którego Adamus w drugiej drużynie nie chce bo jest taką ofensywna rakietą ... Szydełko nie czyta gry ... Rozumiem doświadczenie ale trzeba wziąć na ławkę dwóch chłopaków z drugiej drużyny tym bardziej że to młodzieżowce i na ostatnie minuty robić zmiany ofensywne ale to wymaga zmiany ustawienia ale nie bo nasz trener uważa że 3-5-2 za wszelką cenę nie można zmienić na 4-3-2-1 ani na 4-2-3-1 ... Tylko akcje bokiem tylko atak wachadłowymi pomocnikami którzy cofają się do własnego pola karnego...

Johny | 2020-10-3 21:39

Cudaku z Sieniawy, weź się wreszcie spakuj!!! Ile można ?? Przecież to jest dno, żeby tyle punktów tracić, z taką Wisłą ( nie Kraków). Dno !!!

Młodynie | 2020-10-3 21:44

Samym Mrozinskim i Wiktorukiem meczu nie wygrasz wreszcie chłopak w środku który nie boi się grać

Vielitz44 | 2020-10-3 21:55

Mroziu to nie napastnik, Fidziu bez formy, więc nie mamy potencjału niestety - do tego cały mecz wisła walczyła na maxa i tyle, do tego błąd bramkarza (a już myślałem, że się wyrobił) i kolejna bolesna porażka. Szkoda bo na trybunach było fajnie, znowu zmarnowany potencjał, znowu kupa ludzi sobie odpuści Stalówkę...

Raul | 2020-10-3 22:15

Biale chusteczki dla Szydelki .Niech skonczy kaleczyc Nasza Religie.

Jaszczur | 2020-10-3 22:22

Te wypowiedzi tego trenera są okropne , przeciez powinien zaryzykować zmienic Jopka na Mistrzyka i Khorolskiego na Wojtaka a Witasika wyzej co mial bronic jednobramkowej porazki !?jezeli gra sie 4 napastnikami to obroncy Wisly zmuszeni by byli wracac do obrony.

Maxtor84 | 2020-10-3 22:46

zamiast udać się po meczu prosto do szatni to piłkarzyki wdają się w dyskusję z kibicami i mają jeszcze pretensję że ktoś na nich podnosi głos hahah .... ich tłumaczenie że grają co 3 dni ... a czyja to wina ? kibiców ? kto spuścił 2 ligę ze Stalowej Woli ?
Wisła grają fajnie broniła się mądrze dobrze przesuwała a nasi jak dzieci we mgle ... i te długie piłki na naszych najniższych zawodników gdzie tu sens i jakaś logika ? na plus to ten nowy chłopaczek widać że piłka mu nie przeszkadza ale sam nic nie zrobi ....

Stalowiak40 | 2020-10-3 22:50

Najbardziej pyskował to chyba Szifer jak dobrze widziałem i oczywiście Jarosz

Maxtor84 | 2020-10-3 22:57

i jeszcze treneiro mówi że jest zadowolony z pracy napastników czy ten gość jest ślepy ?

Raul | 2020-10-3 22:57

Wojcik pozamiatal Szydelka na konferencji wszystkie katy . Ten spuscil leb , bo nie mial zadnej sensownej odpowiedzi.Ludzie !!!!!Obudzcie sie w koncu !!!!!! Zespol 2 ligi ( place !!!! i " umiejetnosci" ) dostaje w czape u siebie z amatorami -pasjonatami laczacymi treningi i prace zarobkowa z gra , z Chelma , Sandomierza i traci 2 pkt z dziecmi z Lewarta . Aby w koncu na wyjezdzie dostac oklep od Avii i z dziecmi z Zamoscia wywalczyc bezcenny remis .Aha , bylbym zapomnial u siebie rzutem na tasme pokonujemy uczestnikow ostatniej LM , czyli Wolczanke i Lewart . K...A , nie mam wiecej pytan . Jak dlugo jeszcze bedziemy TO COS TOLEROWAC.??????!!!! ! PODOBNO HONOR NIE POZWOLIL SZYDELCE ODEJSC. I AWANS MIAL ZMAZAC ( tylko Jak???? Hanbe zwiazana ze spadkiem ) Zegnamy , choc lepiej NIGDY NIE BYLO CIE POZNAC SZYMON .......P.S. Pokonalismy Dzieci z Siarki i KSZO , co sam Krawiec mowil , ze mielu problem , by uzbierac 11 na mecz .KABARET !!!!!!!

Maxtor84 | 2020-10-3 23:01

dokładnie ....

Makaio | 2020-10-3 23:16

Szydełko, amatorze, won! Grajków też pogonić!

Makaio | 2020-10-3 23:16

Szydełko, amatorze, won! Grajków też pogonić!

Maxtor84 | 2020-10-3 23:27

I nie dziwcie się ludziom że mają pretensje do piłkarzy bowiem dawno w Stalowej Woli nie było takiego poziomu rozgrywkowego jaki jest teraz dawno nie bylo takiej kopaniny jaka jest teraz. Kiedyś może i było skromniej nie było stadionu jupiterów ale były drużyny które miały stalowy harakter walczyły do upadłego jeździły na dupie

Maxtor84 | 2020-10-3 23:29

I nie dziwcie się ludziom że mają pretensje do piłkarzy bowiem dawno w Stalowej Woli nie było takiego poziomu rozgrywkowego jaki jest teraz dawno nie bylo takiej kopaniny jaka jest teraz. Kiedyś może i było skromniej nie było stadionu jupiterów ale były drużyny które miały stalowy charakter walczyły do upadłego jeździły na dupie. Kiedyś nasz stadion był twierdzą nie do zdybycia a teraz przyjeżdżają do nas wioski na nas ogrywają albo grają jak u siebie... Kibic w Stalowej Woli oczekuje czegoś więcej i byle minimalizm go nie zadowoli

Stallzks | 2020-10-4 06:22

Nie wiem co musi się jeszcze zdarzyć, świetna formacja szydełki to taka która ogranicza pole manewru własnym zawodnikom - efekt zerowe konto bankowe w 4 lidze w meczach u siebie z polamatorami z Chełma Lubartowa Sandomierza. Kiedy w końcu ktoś powie dość i wywali na zbity pysk tego pseudo trenerzyne. Zawodnicy przy nim się męczą nikt nie wskakuje.na poziom wyżej. Z prostej gry w piłkę gość robi coś co nie idzie oglądać, nie jest skuteczne, nie widać tego czy jesteś ślepy trenerze. Już Nawałka chciAl grać 352 to sami zawodnicy mu to z głowy wybijali, bo brakowało.stylu i wyników, a ten uparcie przy swoim jak się to skończyło wzzydcuy wiedzą. A Ty Szymonie chcesz tak samo jak on. My Ci dziękujemy już za amatorkę, wiem że spusciles mój klub do 4 ligi, a w niej robisz pośmiewisko z siebie i co gorsza z Klubu.

Filip kacper k. | 2020-10-4 07:05

Ejże lucek dawaj jeszczevz miliona bo szymon ma potrzeby. Obiecuje on środek tabeli

Młodynie | 2020-10-4 08:54

Filip to lepiej niech się skupi na grze bo potencjał ma ale oby sodówka nie uderzyła

Stallzks | 2020-10-4 09:57

Proponuję przyjrzeć się zawodnikowi z Wisły w środku pola z numerem 8, gość w destrukcji perfekcyjny , w ofensywie nie boi się brać ciężaru na swoje barki a widać że to 22-24 latek. Inna sprawa że w taktyce Wójcika widać sporą chęć do gry, radość z utrzymywania się przy piłce. A co widać w taktyce szydełki? Laga do przodu i niech się coś dzieje....

Młodynie | 2020-10-4 10:02

Bramkarz też potrzebny bo Siudak też puszcza babole. Konefał może by dostał szansę

1938fc | 2020-10-4 11:13

Rezerwy prowadzą z Polonią Przemyśl 1:0 . Strzelcem bramki Sobotka

Vielitz44 | 2020-10-4 12:12

Już 1:1, zaciąg z pierwszego składu nie wiele pomógł, fajnie jakby jednak wygrali coś.

1938fc | 2020-10-4 13:17

Z 1 był Korzeiwcz , Sobotka ale zagrał tylko 1 połowę, Stelmach cały mecz , Mistrzyk cały mecz i byk nowy chlopaczek Malinowski z Resovi

1938fc | 2020-10-4 13:17

Z 1 był Korzeiwcz , Sobotka ale zagrał tylko 1 połowę, Stelmach cały mecz , Mistrzyk cały mecz i byk nowy chlopaczek Malinowski z Resovi

Kibic z młodynia | 2020-10-4 13:22

Coś więcej na temat Malinowskiego. Może go ktoś opisać

Stallzks | 2020-10-4 17:04

Zresztą kiedyś na konferencji nasz Dowodzący Szydełko się wygadał... Jak Fidziukiewicz nie strzeli to jego drużyna nie strzela... Zmysł trenerski taktyczny rodem z okręgówki, wywieźć ich na taczkach z dala od Stalowej Woli

Jaszczur | 2020-10-5 00:39

Jak ma sie dobrego trenera to mozna zmontować fajną druzyne, przykladem tego jest Wisla sandomierz; bramkarz Polit grał w sokolnikach ,Siedlecki w Iglopolu debica, Zawislak Błekitni ropczyce, Bełczowski w Kszo. A w Stali same gwiazdy i nie widać tych umiejetnosci na boisku wiec winny jest trener i tyle . Mam pytanko do trenera kiedy zobacze gola z rzutu wolnego bo od roku nic nie bylo, albo chociaz dobre dosrodkowanie z naroznika?

Młodynie | 2020-10-5 09:12

Okienko jest do dzisiaj ? Napastnika kiedy można się spodziewać ? wie ktoś

Johny | 2020-10-5 09:43

Dobry trener to podstawa sukcesu. U nas jest bardzo słaby trener, to i sukcesu nie będzie. Jest kim grać, tylko potrzeba człowieka który będzie umiał rządzić drużyną i będzie potrafił poukładać drużynę. Na poziomie 4 ligi z takimi piłkarzami można wygrać ligę ale to tego potrzeba solidnego taktyka s nie człowieka który klepie do upadłego te same schematy

Stallzks | 2020-10-5 10:15

Johnny słuszna uwaga, aż dziw bierze że w zarządzie że dwóch trenerów to ślepcy. Grają te same schematy i nie wiem jakich zawodników im tu dostarczyć i tak swoją świetna formacją ich zadusi. Smutne ale prawdziwe, obudźcie się w tym zarządzie i tu potrzeba kolejnego ultimatum w postaci 9 pkt. Albo gonić to towarzystwo bo i tak za długo grzeją tu swoją posadkę i wciskają nam ciemnotę że tak to powinno wyglądać. 4 liga człowiek mówił sobie że chociaż teraz będą wygrywali po 3-4 do zera, nic bardziej mylnego nas pseudo taktyk w swojej świetnej formacji nie może przełamać bloku obronnego Lubartowa Chełma Zamościa Sandomierza, wiem wiem że się powtarzam, ale Szydełko się powtarza w swoich błędach i uczy się trenerki.kosztem Stalówki robiąc dobrą minę do złej gry. Stażysta to dobre określenie na tego pseudo trenerka.

Stary_kibic40 | 2020-10-5 11:04

Jeszcze raz brawa dla trenera Wójcika, który wyjaśnił szydełce, którzy zawodnicy powinni grać od początku.

Nicke | 2020-10-5 11:05

A może spisali już sezon na straty? Wchodzą Puławy, nie dogonimy ich to gramy bez presji...

Adams | 2020-10-5 11:08

Pisząc o trenerze to ogólnie jego czas minął od razu po spadku co oznacza nie powinien być dopuszczony do trenowania pierwszego zespołu w kolejnym sezonie. Po drugie po spadku do niższej ligi mając w planach szybki powrót do 2 ligi ... niedopuszczalne jest grać dalej defensywną taktyką dlatego aktualny trener dla dobra klubu obowiązkowo musi odejść....

Adams | 2020-10-5 11:17

Jeśli wspomniano o trenerze Wójciku w sumie po ostatnich wynikach jego pracy w Wiśle zasługuje na otrzymanie kolejnej szansy trenowania Stali .

Stalowiec1938. | 2020-10-5 11:44

niestety ten sezon spisany na straty nic nie gramy męczymy się strasznie w tej lidzę wiele winy trenera którego taktyka nie pasuje poprostu do tej ligi i wiele winy piłkarzy którzy nie mając charakteru do tej ligi nie oszukujmy się tu nie ma wirtuozji w tej lidze poprostu trzeba mecze wybiegać i wywalczyć a u nas zaciąg piłkarzy którzy czeszą hajs póki kontrakty ważne a pózniej uciekną z klubu . Potrzeba doświadoczego trenera jak Gosiąr itp itd swoich młodych wyróżniających wprowadzić i z regionu np z Wisły Sandomierz uwierzcie że więcej dadzą z siebie niż teraz nasze gwiazdy co grają . Druga sprawa brakuje gościa co by to wziął w garść kiedyś był Ożóg Wietecha itp itd a teraz nie ma gościa z charakterem który by odał wszystko za ten klub

Vielitz44 | 2020-10-5 11:50

Adams - już nie pier... bo pewnie byłeś jednym z pierwszych co chcieli gościa zlinczować w STW. Przed chwilą Wtorka każdy opluwał, a nagle co drugi chce jego powrotu. W ostatnim meczu to brakło świeżości, ale przede wszystkim skuteczności - 3-4 sety zmarnowane, a Wisła w sumie oddała jeden strzał z daleka i wpadł babol. Niech dojdzie napadzior jakiś co odciąży naprawdę Fidzia (bo gość stracił totalnie skuteczność i pewność), Mroziu z Wiktorukiem (gość ma potencjał) do środka i powinno zadziałać. Trzeba też "odkryć" kogoś z młodych do ataku na zmianę i pewnie jakoś to będzie. Bolesna porażka za nami, walczyć i tyle.
ps - ale dalej taktyki z Jaroszem na boku nie trawię, oraz tym brak odwagi przy złym wyniku (chociaż pewnie liczył, że znów się uda coś wcisnąć jak z Dębicą czy Podlasiem - bez gry, ale doświadczone grajki wpychały).

1938fc | 2020-10-5 12:45

Malinowski lat 18 , grał w Resovi i z tego co wiem to ma być przypisany do 1 drużyny. Na boisku nie pokazał jakieś wirtuozi ale też nie źle wyglądał . Na ten moment to wyróżnia się na parkingu klubowym jak przyjedzie swoim Porshe

Vielitz44 | 2020-10-5 14:23

To jest obrońca czy jaka pozycja? A co z tym "ronaldo"? Dojdzie jeszcze do klubu?

1938fc | 2020-10-5 15:19

Środek pomocy skrzydło. Portugalczyk był obecny na Wiśle Sandomierz podbno jest to gość z 3 ligi portugalskiej ale ile w tym prawdy to nwm ale na meczu był obecny

Młodynie | 2020-10-5 15:47

Ma dłuższe włosy ? bo jeden na profilu społecznościowym polubił klub i zdj niby z VIVO

Kibic z młodynia | 2020-10-5 16:30

Ptaszki świerkają że ten Portugalczyk to Wallence Vinicius

Pjona_ziom | 2020-10-5 17:01

Ten Portugalczyk siedział na ostatnim meczu na vipie razem z siurmiakiem i murzynem

Marco | 2020-10-5 17:16

Jakiś obcokrajowiec siedział też na trybunie od ul. Hutniczej. Był z jakimś Polakiem (albo kimś kto rozmawia w naszym języku)bo nie bardzo ogarniał na bramkach wejściowych i ochrona prosiła o wyjaśnienie mu co i jak.

Młodynie | 2020-10-5 17:31

Ale jak ma być zawodnikiem to raczej ten z VIPa

Młodynie | 2020-10-5 18:16

Ten chłopak polubił klubowy profil na Instagramie więc zapewne to może być on

Vielitz44 | 2020-10-5 18:44

Skąd oni go wytrzasnęli? To widzę bardziej jakiś pomocnik? Szkoda, miałem nadzieję na prostego, szybkiego napadziora na 4 ligę, a nie technika jakiegoś, ale zobaczymy.

Młodynie | 2020-10-5 18:51

Jeszcze może być tak że ściągnie kolegów i się zrobi kolonia portugalska .Sam jestem ciekaw skąd go wytrzasneli

Kamil | 2020-10-5 19:50

Syn Clebera co grał w Wiśle. Grał w Siedlcach w 2018

Kategoriak | 2020-10-5 20:00

Dokładnie. Chodzi o syna Clebera

1938fc | 2020-10-5 20:02

Właśnie czyli wątek tego 2 kolegi odpada ale dziwne że gość gra w piłkę i wysyła ze Stalowej fotkę z Vivo może coś w tym też jest pytanie jak wyglądał syn Clebera w Siedlach i czy będzie realnym wzmocnieniem dla nas

1938fc | 2020-10-5 20:05

Ale jak się pytałem ludzi związanych z klubem to oficjalnie miał być to Portugalczyk a3 tutaj wychodzi że Brazylijczyk nie chce tu snic zadnych teorii ale może wezmą duet hehe

Młodynie | 2020-10-5 20:08

Brazylia a Portugalia jeden język chodzi o tego pana » https://www.transfermarkt.pl/lucas-g.....

Vielitz44 | 2020-10-5 20:10

Ostatnio ten syn clebera grał w Portugalii, więc pewnie pomieszanie plotek.

Młodynie | 2020-10-5 20:18

Ma Dziewczynę z okolic Stalowej Woli

Jefrey | 2020-10-5 23:08

I czym tu się podniecać???...tale nt to on ma chyba do tarcia chrzanu,nie do piłki...jak by było inaczej nie trafił by do nas...ot co...

Szymek2007 | 2020-10-6 06:22

Po co nam taki grajek.On nic nie wniesie.Szybciej zniknie niż się pojawi.

Stallzks | 2020-10-6 07:20

Kogo by tu nie ściągnęli formacja defensywna szydełki i tak go zadusi, nie spodziewajcie się fajerwerek z tym trenerem jesteśmy tylko średniakiem ligowym. Musimy dotrwać z nim do końca sezonu i na koniec białe chusteczki z drogą bez powrotu. Stażysta to jest wielkie nieporozumienie stalowowolskiej piłki. Nowak był porażką a on jest jego owocem.

Młodynie | 2020-10-6 08:26

Z tego co wiem to nie potrafi grać w piłkę wolny jak wóz z węglem gra w piłkę za kare tylko bo ojciec tak chciał .Bardziej cekebryta niż piłkarz

Vielitz44 | 2020-10-6 09:46

A skąd to wiesz :)?

Młodynie | 2020-10-6 10:00

W Siedlcach przynajmniej miał taką opinię może się wyrobił

Młodynie | 2020-10-6 10:25

To już mogli tego z Łagowa w zimie kupić

Nicke | 2020-10-6 10:56

O której w końcu ten mecz w Jezowem? Jedni piszą 15:30 inni, ze o 16.00

Badi | 2020-10-6 12:54

MECZ W Jeżowym o godz 16 :)

Nicke | 2020-10-6 13:29

Czyli dogrywka po ciemku:)

Kamil | 2020-10-6 14:15

Nie ma dogrywki. Od razu karne w przypadku remisu.

Tomko | 2020-10-6 14:24

Stanowczo nie życzę sobie kasowania moich komentarzy. Miałem już nie wracać do pisania komentarzy bo byłem obrażony za to że je się kasuje. Ale postanowiłem że będę pisał komentarze, bo zalezy mi na tym żeby ten klub stał na nogach, dlatego będę pisał komentarze. I proszę nie kasować moich komentarzy bo sobie tego nie życzę. Dogrywka ze Spartą Jeżowe?? Przecież Stal zmiecie tego rywala.. Jak Sparta nawet w a klasie przegrywa to neich się modli żeby się na 10-ciu przynajmniej skończyło.. a Fidziukiewicz może ustrzelić pięciapaka przynnajmniej

Nicke | 2020-10-6 14:43

Przypomnieć ci jakie wyniki typowałeś z Lewartem i Wolka?

Kategoriak | 2020-10-6 15:11

Któryś pisał wyżej kiedy ostatni raz strzeliliśmy bramkę z rzutu wolnego, a tu czytając o Cleberze takie coś natrafiłem » https://sztafeta.pl/patryk-tur-specj.....

Stary_kibic40 | 2020-10-6 18:36

Tomko w końcu napisałeś. Tak trzymaj. Trzeba zrobić wszystko żebyś w najbliższych meczach mógł usiąść na ławce rezerwowych Stalówki, byś tam doradził szydełce kiedy i jakie zmiany ma robić, bo chłopina przegrywając nie ma pojęcia, co zrobić. Coś tam dyskutuje bez sensu z liniowym, drugi trener coś tam stęka nie wiadomo co, Sobotka musi wstać z ławki powiedzieć szydełce, że chce wejść bo w środku nie ma kto rozgrywać. Ręce opadają.

Adams | 2020-10-6 21:30

Sorry za prywatę ale mam pytanie do pewnego użytkownika tej strony o nicku Tomko...
Ty tak na serio? czy jesteś zwykłym trollem aby wznieść na tej stronie nerwowość i zrobić przy okazji zamieszanie?.
Człowieku obudź się jaki pięciopak Fidzia ..robisz sobie żarty czy co? z Spartą owszem wygramy.. ale wynik nie będzie zadowalający patrząc na "potencjał" naszych grajków .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 681 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 472 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 111 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 22 631 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.02513