Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal-Wisła Sandomierz.Okiem Kibica.(video)

Stal-Wisła Sandomierz.Okiem Kibica.(video)

Za nami kolejny piłkarski weekend.

W sobotę Stalówka zagrała w Stalowej Woli z Wisłą Sandomierz. Niestety przegrywamy ten pojedynek 0:1. Mecz z Wisłą był pierwszym od wielu lat z kibicami gości przy HUTNICZEJ. Ten fakt i światła jupiterów zmobilizowały zielono-czarnych fanatyków, którzy szczelnie wypełnili sektory dopingujące na nowej trybunie.

Przed meczem organizujemy zbiórkę osiedli i FC na Placu Piłsudskiego, skąd pochodem, ze śpiewem na ustach ruszamy pod stadion. Przed wejściem odpalamy race. Wieszamy kilka flag i od pierwszego gwizdka prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Na murawie lądują serpentyny i konfetti. W drugiej połowie na płocie pojawia się transparent "Jesteśmy ZKS STAL" i flagi na kijach.

Tego dnia wspiera nas 7 osób z Jastrzębia i delegacja kilku osób z Rzeszowa. Dobrze pokazali się sympatycy z Gorzyc oraz jak zawsze Nisko. Wszystkim dziękujemy za obecność.

 

Tu video z  dopingu: https://youtu.be/LXtm4mwDAlA

Do następnego!!!

Goście zapewne opiszą się sami. Przyjechali w ok.150 osób ?

HEJ STAL!!!

Komentarze (16)

Amator | 2020-10-6 18:26

Mam pecha ilekroc tylko jest okazja ogladnac caly mecz Stalowki. To byl moj pierwszy caly od Siedlec. Szkoda. Wisla, jeden taki kapec w strone bramki i gol, Stalowce zdecydowanie braklo szczescie i umiejetnosci [Fidziu i jego glowa]...plus, zdaje sie powinien byc karny za reke w pierwszej. To co boli najbardziej to te wykopy, lagi od obrony do przodu ale klade to na karb zubozenia intelektualnego obroncow typu Waszkiewicz raczej niz swiadomie obrana na mecz strategie. Mam wrazenie iz Wisla zdecydowanie lepiej wyprowadzala pilke, zwlaszcza w wysokim pressingu - natomiast Stalowka zwyczajnie sie w nim gubila i...laga do przodu. Te kilka fajnych podan pokazaly ze mozna w pilke grac, mozna wyjsc na pozycje i tak sie grac powinno. Kolejna szansa stracona i czolo odjezdza. A swoja droga, kto by pomyslal ze przyjda czasy kiedy Sandomierz przyjedzie do nas w roli faworyta i wyjedzie z tarcza...

Pilkarzyk | 2020-10-6 18:38

Bardzo fajnie, że znowu pojawiają się filmiki z dopingiem. Jak wygląda sytuacja z kanałem Stalówka TV? Może warto wrócić do dodawania filmików z dopingu na ten kanał ? Dobra rzecz, nakręcajmy się coraz mocniej. Chociaż my pokażmy, że nie wypadamy z formy. Atmosfera przełoży się też na wyniki ;)

Kamil | 2020-10-6 19:20

Nie liczyłby na pierwszy skład w pucharze. Raczej mogą być jednostki. Wydaje mi się że Stelmach, Sobotka, Mistrzyk, Stepniowski, Hudzik, Wojtak i może ktoś tam jeszcze pójdzie na mecz. Reszta dostanie wolne

Vielitz44 | 2020-10-6 20:10

No oby, bo ta gra co 3 dni to nie na naszych grajków, wypompowani i pozbawieni radochy z gry. Im by się kilkutygodniowy postój przydał...
Co z tym nowym, doszedł ktoś jeszcze?

Młodynie | 2020-10-6 20:38

Czubat twierdzi że kadra jest zamknięta więc syn Clebera do nas nie trafi

Nicke | 2020-10-6 21:11

Mówi w wywiadzie, ze nasza kadra jest szeroka. Jeden napastnik...

Misio | 2020-10-7 08:22

Fidziukiewicz, Tłuczek, Pilch, Grabarz, Świerad, Ziółkowski i kontuzjowany Płonka, to chyba więcej niż jeden.

Nicke | 2020-10-7 08:34

Który z nich gotowy na 90 minut w 3 lidze oprócz Fidzia?

Nicke | 2020-10-7 08:35

W sumie dałbym szanse zagrać Grabarzowi albo Tluczkowi obok Fidzia z Wiazownicą

Misio | 2020-10-7 08:54

Pisałeś o kadrze, a nie o umiejętnościach.

Stary stalowiak | 2020-10-7 14:57

Mecz z Wiązownica przełożony z niedzieli jednak na sobotę o godzinie 15.Czy będzie to mecz z kibicami gości? Będziemy mogli wejść? Będzie ogarniany jakiś wyjazd w zorganizowanej grupie,czy każdy na własną rękę? Jak to na daną chwilę wygląda, pytanie do kumatych w tym temacie

Amator | 2020-10-7 14:58

Pytanie - czy kluby dostaja jakis grosz z tych internetowych telewizyjek za transmisje?

Vielitz44 | 2020-10-7 16:36

na 4miasta na fejsie transmisja z pucharu.

Stary stalowiak | 2020-10-7 17:53

Mecz w naszym wykonaniu na tle przecież amatorów to tragedia.Nie radzimy sobie nawet z tak słabymi zespołami, więc z czym do wałki o 2 ligę.Grali przecież zawodnicy 1 drużyny.Teraz dopiero możemy sobie uświadomić jacy my naprawdę bardzo słabi jesteśmy.Z tym trenerem niestety to my daleko nie zajedziemy, taka prawda

Raul | 2020-10-7 18:47

Szydelko odejdz Sam , bo i tak Cie W..........Y !!!!!!!!!!!!!

Raul | 2020-10-7 18:47

Sorry , moj blad Ty nie masz grama Honoru.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 26 659 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 349 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 888 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 26 500 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02513