Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» KS WIĄZOWNICA - STALÓWKA.Relacja + video

KS WIĄZOWNICA - STALÓWKA.Relacja + video

Za nami kolejny wyjazd!!!

Wczoraj wybieramy się na mecz do Wiązownicy. Jedziemy autokarami i autami w ok 130 osób w tym : Łada , 12 Inter Mediolan, 2 Polonia i 1 Dynamo . Wszystkim dziękujemy za obecność!!! Na trasie mijamy auta JKSu Jarosław jadące do Sarzyny. Wysypujemy się z autokarów ale szybko reagują niebiescy i po zabawie. Na miejsce dojeżdzamy spóźnieni. Sprawnie wchodzimy na obiekt , wieszamy jedną flagę i prowadzimy rwany doping. Atmosfera piknikowa. Piłkarze gładko wygrywają 6:0 i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli gdzie w jednym z lokali świętujemy do białego rana.

Od wczoraj nasze przyjacielskie kontakty z fanami Interu nabierają oficjalnej formy. Historyczne wydarzenie w...Wiązownicy .

Do zobaczenia na kolejnych wyprawach. Hej STAL!!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=718188122114470&id=377678756165410

Zapraszamy na krótki filmik z dopingu:

 

Komentarze (42)

Filip kacper k. | 2020-10-13 16:28

Stalowka jutrzejszy mecz nie zagra w Zabierzowie.
Mecz bedzie na stadionie pradniczanki o godz 14

1938fc | 2020-10-13 17:52

Dodam jeszcze że powodem tej zmiany jest zalane boisko w Zabierzowie

Nicke | 2020-10-13 19:09

Pradniczanka ma jupitery o mocy 500 luksów. Szkoda, ze nie grają wieczorem

Makaio | 2020-10-13 19:56

Szydełko, wyjazd!

Misio | 2020-10-14 09:07

Przecież Szydełko wie, że dzisiaj jest wyjazd.

Filip kacper k. | 2020-10-14 12:22

roczny koszt utrzymania PCPN to prawei 2 mln zł. polowe da lucek z naszych pieniedzy- bo wiadomo on bogaty.
Druga polowe ma znaleźć Mateuszek vel wieczny dyrektor.

Nicke | 2020-10-14 12:23

Resovia zagra ze 3 mecze w tym roku u nas to coś tam wpadnie...

Filip kacper k. | 2020-10-14 12:26

pejsovia jak juz

Misio | 2020-10-14 13:12

Filip ile tak konkretnie z "Twoich podatków" będzie na tą dotacje? 1,50 zł?

Młodynie | 2020-10-14 13:15

Oni na wiosnę też bedą grać u nas Ferencowi się nie spieszy Stal musi najpierw awansować

Nicke | 2020-10-14 13:19

Ciekawe jak wiosna będą grać u nas jak maja z 8 meczów pod rząd co tydzień...

Młodynie | 2020-10-14 13:28

Ferenc nie zrobi podgrzewania do marca

Misio | 2020-10-14 13:30

Nie no powiedz, bo ja wiem, ale może ktoś się przy okazji dowie. Pochwal się jaki z Ciebie biznesmen i ile oddajesz lokalnych podatków. Ja 54 złote rocznie od metrażu. O dochodowym i vacie nie powiem, bo z tego tylko ileś procent trafia do miasta/gminy. Więc z moich 54 złotych ile może trafić na PCPN? Więcej niż 1,50?

Pjona_ziom | 2020-10-14 13:47

Wam też zacina transmisje?

1938fc | 2020-10-14 14:35

Prowadzimy 1:0 Waszkiewicz

Pawelsw | 2020-10-14 14:40

jest i najlepszy strateg filipek. BRAWO WASZKA

1938fc | 2020-10-14 15:09

Strzelamy na 2:0 lecz sedzia odgwizduje spalonego

1938fc | 2020-10-14 15:13

Mamy 2:0 Fidziukiewicz z karnego

1938fc | 2020-10-14 15:16

Mamy bramke dla Jutrzenki . Wynik 1:2

1938fc | 2020-10-14 15:27

Mamy remis 2:2

1938fc | 2020-10-14 15:39

Szkoda słów przegrywamy 3:2

Stary stalowiak | 2020-10-14 15:44

Rany boskie,co oni tam wyprawiają? Jak można wypuścić wypuścić pewne zwycięstwo z rąk.I to jeszcze z taką potęga.Wstyd i hańba.Szydelko Twój czas się już skończył, straciliśmy już do Ciebie gościu cierpliwość

Stary stalowiak | 2020-10-14 15:44

Rany boskie,co oni tam wyprawiają? Jak można wypuścić wypuścić pewne zwycięstwo z rąk.I to jeszcze z taką potęga.Wstyd i hańba.Szydelko Twój czas się już skończył, straciliśmy już do Ciebie gościu cierpliwość

Blezu11 | 2020-10-14 15:48

Szydełko i cała ta partyjna pisia ekipa zabierać już się.

Młodynie | 2020-10-14 15:49

A Nowak ma to w d... i się śmieje 10 tyś co miesiąc przytuli

Johny | 2020-10-14 15:53

Ile jeszcze raz ten zapatrzony w siebie pajac będzie udawał że trenuje piłkarzy ???? Ile jeszcze porażek i wstydu !!! Wygrywają z kelnerami i po chwili przegrywają z takimi samymi kelnerami!!! To jest kpina !!! Czubat, odeslij tego pseudotrenera do zmiatania stadionu, jak najszybciej, bo za chwilę nie będzie dla kogo grać i po co w ogóle grac mecze. Póki jescze czas....

Stary stalowiak | 2020-10-14 15:54

I sensacja stała się faktem, leją nas nawet chłopy z pola od pługa odciągnięci.To już jest szczyt wszystkiego,zrobili nam taki wstyd.Ten cały niby zarząd musi cos z tym zrobić i wywalić dziada trenera na zbity pysk,inaczej kibice wywiozą go na taczkach, cierpliwość się już skończyła.liga dla Nas się już zakończyła, żegnaj 2 ligo.

Stallzks | 2020-10-14 15:56

Stażysta ma wyje**** z pseudo dyrektorkiem.

Stallzks | 2020-10-14 16:00

Czego on dalej wogole piastuje stanowisko trenera? Zremisował w ostatnim hetmanie teraz przegrał w przedostatniej Jutrzence, gość nam spuścił historycznie Stalówkę z ligi, jak widać nie ma nikogo nad sobą

Pjona_ziom | 2020-10-14 16:07

Typek spełnił ultimatum i gwiżdże na nas kibiców... Razem z Panem Nowakiem i Boberem liczą tylko zera na koncie... Robota jaka była taka jest

Siatkarz | 2020-10-14 16:10

Po takim wyniku dałbym mu następne ultimatum. 9 pkt w 3 następnych meczach a jak nie to wypad.

Nicke | 2020-10-14 16:17

Kurs u buka na Giebultow był 7

Pjona_ziom | 2020-10-14 16:19

Jakie ultimatum dać awans panowie Nowakowi i kolejnego trenera zatrudnić bo dwóch to mało

Kociak | 2020-10-14 16:20

Kopacze powinni wpier... dostać na mieście za kompromitację klubu, a Murinio won

Nicke | 2020-10-14 16:26

Tu jest jakieś drugie dno. Nie są się wygrać z Wiazownicą 6:0, a potem przegrać z Giebultowem gorszym od Wiazownicy, niewytłumaczalne... może oni nie chcą dogonić tych Pulaw tylko być średniakiem w tej lidze?

Stallzks | 2020-10-14 17:25

Jakie drugie dno? Gość myśli że jak poustawia swój autobus to będzie to trybilo, siedzi w nędznej defensywnej formacjj, pytanie przed on chce się bronić jadąc do takiej Jutrzenki czy Zamościa. Mamy człowieka który jest wyjątkowo nieudolnym trenerem. Nie chciał bym grać za czasów tego stażysty w Stalówce, drużyna ma potencjał ofensywny a ten autobus co mecz w 4 lidze stawia. Co on bierze pytam się?

Stalowiec1938. | 2020-10-14 17:33

grają anty futboll strasznie defensywnie a taka Jutrzenka wbija nam 3 gole wcześniej Wólczanka to samo . Brakuje już słów i nerwów na poczynania naszych asów 0:2 wygrywać i przejeb.. rozgonić tych najemników trenerów i piłkarzy grać swoimi i doświadczony trener z rejonu i tak ten rok już na straty ogrywać młodzież przed nowym sezonem i tak kwestia czasu kiedy odejdzie Fidziukiewicz itp itd niech zostaną ci co chcą coś z tym klubem osiągnąć reszcie podziękować . Największe sukcesy i awanse notowała Stal jak grała swoimi zawodnikami którzy afiszowali się z klubem z miastem czasy Ożóga Krawca Lebiody Balona Kusiaka Kasiaka itp itd i to jest droga jaką trzeba podążać jest Pietluch z Wólczanki są ambitni zawodnicy teraz w Sandomierzu Sieniawie brać z regionu plus nasi najlepsi młodzi inaczej to sensu nie ma co runde pół składu sie zmienia najemnicy przychodzą zarobić i uciekają nie tędy droga

Dżef | 2020-10-14 17:36

Wiecie co ? Pan Szydełko jest trenerem. I nic nie widzi.
Trybuny lepiej widzą co sie dzieje.

Ten pan trener , skórokopy doprowadzily do tego , że nasz nowy stadio kojarzy mi sie źle.

Nicke | 2020-10-14 17:46

Jaki autobus? Sieniawa leje Giebułtow 8:0, a my przegrywamy 2:3? Nawet defensywna taktyka powinnismy wygrać ze 2:0...

Stallzks | 2020-10-14 18:01

Zaproponuj Szydelce żeby zrobił staż w Sieniawie jak oni to robią, mamy stażystę który nic nie wnosi tylko hańbi klub

Nicke | 2020-10-14 18:04

Ale to jednak piłkarze grają, a nie trener... jak masz słabego trenera, ale ambicje to wygrasz i tak..

Marco | 2020-10-14 21:54

STALOWIEC1938. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisałeś, gdyż najpierw chcesz grać wychowankami i usunąć "najemników " ,by za chwilę proponować ściągnięcie "najemników. Co do Wólczanki i jej zawodników to jest to klubu partnerski Stali Rzeszów i zapewne rzeszowska Stal obecnie może im więcej zaoferować niż nasza, która prezentuje gorszy poziom od Wólczanki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 105 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 138 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 22 631 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 106 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01617