Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kompromitacja przy Boboli

Kompromitacja przy Boboli
Stal Stalowa Wola w zaległym, wyjazdowym spotkaniu z Jutrzenką Giebułtów przegrała 3:2. Spotkanie zostało rozegrane w Krakowie na obiekcie Prądniczanki. Porażka z outsiderem rozgrywek jest bardzo wstydliwa.

Nasz zespół prowadził w tym spotkaniu już 2:0 ,jesnak gospodarze odwrócili losy meczu i zdobyli 3 bramki , które dały im komplet punktów .

Trenerze!!! Walka o górną część tabeli aktualna? Już nauczyli się Panowie tej ligi czy Kraśnik ma udzielić kolejnej lekcji!?

Kiedy i czy ktoś się obudzi??!!

Spadamy z ligi. Zostaje trener i trzon zespołu. Mają gwarantować walkę o awans!!!

ZARABIAJĄ TE SAME LUB WIĘKSZE PIENIĄDZE!!! OGRYWAJĄ NAS AMATORZY , którzy po meczu idą na 3 zmianę.

Kilka rozwiązań dla zarządu.

Zamrozić część wynagrodzeń piłkarzom i trenerom. Wypłacić kasę po awansie.

Zatrudnić zawodników na minimum pół etatu w lokalnych firmach. Zarobek będzie składową kontraktu.

Koniec z jakimś ultimatum. Za Takie porażki jak dziś i te poprzednie z Avią , Chełmianką, Wisłą czy remis w Zamościu, grajki i trenerzy powinni oddawać pieniądze do kasy klubu.

Hej STAL

Komentarze (102)

Raul | 2020-10-14 17:46

Haniebna , a nie wstydliwa.

Johny | 2020-10-14 17:53

Prezes, jaką inną kompromitację ma ta drużyna pod wodzą tego "ego-trenera" osiągnąć, żeby pozbyć się go z tego stadionu??? Rozumiem, że nie wejdą, bo natracili punktów od cholery, ale co chwilę ktoś dochodzi do drużyny i chyba potencjał jest na tyle solidny, żeby nie musieć kompromitować się co kilka dni z jakimiś prawie amatorskimi drużynami???? Czy ten facet jest nie do ruszenia? Co takiego niesamowitego jest w jego pracy trenerskiej i grze drużyny, że utrzymywany jest ten stan od wielu tygodni?
To jest dno, syf i wstyd !!!! Wpadliśmy do zaścianka piłkarskiego i z tym amatorem-trenerem pozostaniemy tu na bardzo długo. Póki jeszcze kilku sensowych grajków zostało w klubie ( kontrakty), to jeszcze jest kim grać i od czasu do czasu wymęczyć jakąś wygraną, ale co będzie za rok....???? Za chwilę na meczach w Stalowej Woli będzie 200 osób i mierna piknikowa atmosfera, bo sami piłkarze pracują na taki stan rzeczy. A grają tak, jak są trenowani i ustawiani na boisku. Tu trzeba świeżego spojrzenia zupełnie nowego trenera, a nie kolejnego młodego i ambinego, który sobie jakieś papiery zdobył i myśli że wszystkie rozumy pozjadał, a jego samouwielbienie przerosło już wszelkie możliwe rozmiary.

Kamil | 2020-10-14 17:58

My się wkur....wiamy a reszta ma wyj...ebanena górze i w szatni. Licza tylko kasę w tysiącach leja na nas

Stary stalowiak | 2020-10-14 18:09

W jego pracy jest to niesamowitego, że ma kontrakt spisany przez oferme prezesa do końca sezonu.I nie ma gość jaj, nie ma godności i honoru,trzyma się dobrze opłacanego stołka i za żadne skarby nie ma zamiaru sam odejść.Musieli by mu bulic do końca sezonu,gdyby się go pozbyli.On odejdzie po sezonie, kiedy na wspóle z Bobrem wyczesza nasz klubowy budżet do zera i spuszczą jeszcze patałachy naszą drużynę do 5 poziomu rozgrywek.Niestety jesteśmy w czarnej du pie i do końca sezonu skazani na kolejne mecze wstydu i hańby,Oni się kompromitują i ośmieszają tylko Nas kibiców i hańbią nasz klub.

Nicke | 2020-10-14 18:10

Dlatego trzeba przestać chodzić na mecze. Może coś do nich dotrze jak nie będzie kasy z biletów...

Nicke | 2020-10-14 18:11

Aż się ogarną i zaczną wygrywać, ale w sumie teraz już i tak Pulaw nie dogonimy... ograć Siarkę i Kszo i przegrać z Jutrzenką... dramat

Stalowiec1938. | 2020-10-14 18:15

Rozgonić to towarzystwo od trenerów i piłkarzy którym nie zależy na grze w tym klubie . Jak by im zależało to po takim haniebnym spadku jakiego nie było w historii klubu dawno wzięli by dupska w garść i gryźli by trawe i pokazywali ambicje że im zależy na zmazaniu tej hańby i szybkim powrocie do 2 ligi a oni co raz bardziej kompromitują nasz klub . Rozgonić to i tak sezon na straty nie ma co nawet śnić i marzyć o awansie z tym trenerem i podejściem zawodników którzy traktują klub jako przystanek do zarabiania pieniędzy nic pozatym nawet nie zasługują za to co robią na te wypłaty . Rozgonić to zacząć od nowa Swoimi wyróżniającymi plus reszta z regionu jest paru ciekawych zawodników w Wólczance Sieniawie Sandomierzu itp itd plus doświadczony trener z regionu .

Nicke | 2020-10-14 18:19

W sumie podobno jutro maja wejsc obostrzenia kolejne czyli mecze bez publiczności...

Kamil | 2020-10-14 18:20

Budżet 2.5 miliona. Kasa z.miasta będzie a oni tam na górze będą dalej zgarniać kasę. Bilety to niewielka część budzetu. Niestety dopóki za nic będą dostawać taką kasę nic się nie zmieni. Oni powinni dostawać kasę na wygrane a nie za to ze kopia się po czołach. Dotyczy to również sztabu szkoleniowego

Cisse | 2020-10-14 18:21

Stary Stalowiak, ale czy Ty mu masz to za złe?
Znamy jakieś przykłady w Polsce, że trener na dorobku, z ważnym kontraktem zrezygnowal rezygnując z kasy od klubu? Co go łączy ze Stalowa Wola, że ma się honorowo zachować?
Jest niestety wokół Naszego Klubu wiele osób, które Mu bardziej szkodzą, na większej liczbie płaszczyzn, i są nie do ruszenia, a my maglujemy ciagle jego.
Wiadomo, jest na pierwszej linii frontu, ale oczywiste jest, że dopóki sie go nie zwolni to nie odejdzie. A widocznie są takie cięcia w budżecie, że nie ma mowy o opłacaniu dwóch trenerów.
Na tę chwilę mamy niewydolny ośrodek PCPN, niewydolny klub i przez niewydolne szkolenie w najblizszych latach nie będziemy mieć wychowanków na poziomie.
Z całym szacunkiem, ale naprawdę trener nie jest nawet w pierwszej trójce osób, które szkodzą Stalówce.

Cisse | 2020-10-14 18:31

Jego łączy ze Stalowka coś więcej niż kontrakt :) Za to ma szacunek, mimo tego epizodu.

Stary stalowiak | 2020-10-14 18:32

Bo Paweł jest gość i człowiek honoru, zrobił to dla dobra klubu i drużyny, wiedząc że nic z nich nie wyciśnie.Ten cudak z Sieniawy jest tu tylko dla kasy i swojej kariery.Nie ma jaj, niema honoru i nie odejdzie

Stary_kibic40 | 2020-10-14 18:54

Przegrana z wsią liczącą 1132 mieszkańców. To się zapisze w historii stalowowolskiej piłki nożnej. Coraz lepiej panie szydełko. Prowadzić na wyjeździe 2-0 ze słabeuszem tej ligi i przegrać 2-3. Szkoda się denerwować. Trener powinien wylecieć z hukiem już po szczęśliwym remisie w Zamościu, a piłkarzynom powinno się wówczas zamrozić część pensji do momentu awansu. Nie ma awansu, nie ma pieniążków. Koniec kropka. Czubat i Wołoszyn weźcie coś ludzie zacznijcie ogarniać w końcu, a nie w godzinach pracy spacerować po spółdzielczym banku we dwóch i śmiać się od ucha do ucha.

1938fc | 2020-10-14 19:01

Kamil | 2020-10-14 19:03

Płacimy na nieudolność poprzedników którzy podpisali takie kontrakty. Prawda jest taka że ktoś im dał na umowie takie pieniądze i grają jak grają. Niestety ale wątpię że można im coś zamrozić i dać po osiągnięciu jakiegoś celu. Musieliby wyrazić zgodę

Kamil | 2020-10-14 19:07

Qrwa Jutrzenka nawet nie wiadomo było kto zagra bo z pracy wrócili na mecz. Zawodowy pozoranci

Raul | 2020-10-14 19:26

Bez Jaj , bez serca ,bez charakteru, umiejetnosci i radosci z gry - oto stazysta Szymek i Jego najemne wklady. To stazysta dopominal sie , any Je zostawic i sciagnac. Widocznie ma w planach spadek do okregowki.Kolejna konferencja i widac jakiego Buca zamiast trenera many .Mniej niz ZERO.

Stary piknik | 2020-10-14 19:42

Tego "trenera" nie wolno zwolnić bo mu sie jeszcze przysługę zrobi, a na to nie zasługuje. Jego trzeba odsunąć od drużyny. Niech piłki nosi, prowadzi bank danych, filmuje mecze, aż wypełni kontrakt albo sam odejdzie, ale niech się trzyma z daleka od drużyny. Niech Sławek z Jarkiem ich wezmą bo materiał ludzki jest spokojnie na 2 ligę tylko ktoś ich musi poprowadzić. Z takim składem tą ligę powinniśmy zjeść, ale jak się ma na ławce typa co nie reaguje na to co jest na boisku, nie widzi predyspozycji zawodników, ma ego jak Murinho to jest jak jest. To jest nasłabsze ogniwo. Wystarczy popatrzyć jak ustawiał zawodników, co gadał na konferencjach. Jak ktoś trochę sezonów oglądania Stali ma za sobę i trochę ogarnia o co chodzi w piłce to widzi. Jedyna opcja to ktoś nowy na ławce i to od zaraz. Ja nie uratujemy tego sezonu, przynajmniej jeśli chodzi o atmosferę wokół klubu to za rok jedteśmy w czarnej d...

Nicke | 2020-10-14 19:49

Ale trener za nich nie podaje, nie strzela, nie robi błędów w obronie, nawet z tym trenerem powinnismy wygrywac

Nicke | 2020-10-14 19:53

Ale ze co? Prowadzili 2:0 kontrolowali mecz i taktyka była ok ich się nagle stało?

Stalowiec1938. | 2020-10-14 20:03

» https://www.youtube.com/watch?v=BcMR3VgK16Y pięknie trener gospodarzy podsumował mecz ! Pozerzy bez ambicji i honoru do normalnej pracy docenicie moze w końcu co macie angaże 2 ligowe , obiekty stadion Kibice a wy tylko wstyd przynościcie kur... ile można za was świeć oczami macie coś takiego jak poczucie Wstydu ? kur.. ludzie przychodzą dla tego Klubu na mecze bo mają go w Sercu a co dostają w zamian kolejne blamaże i kompromitacje jak ma ktoś jaja z rządzących tym klubem to rozgoncie to jak najszybciej!

Kamil | 2020-10-14 20:07

W Wiazownicy trener zrezygnował. Może tam wyślemy naszego.

Młodynie | 2020-10-14 20:09

Szydełko raczej by chciał Motor objąć z tego co wiem to brak PRO był przeszkodą

Johny | 2020-10-14 20:18

Ja pierniczę, przegrali z robotnikami, którzy kopią w gałę po pracy, co trzy dni !!!!! Tak jak Stary Piknik mówi - odesłać Szedełkę do koszenia murawy, chociaż nie wiadomo, czy by dał radę.
Mysle, że chyba trzeba domagac się zwolnienia trenera: głośno i wyraźnie, a nie tylko na piłkarzy ujadać.
Grają tak, jak są codziennie trenowani, a nie są szkoleni przez trenera, bo normalnie w swiecie NIE MAMY TRENERA!!! Jest jakiś brodaty facet, który nosi dres w barwach klubu i coś plecie na konferencjach. ......

Sciemaa | 2020-10-14 20:25

Oni bez trenera powinni z amatorami wygrac....

Amator | 2020-10-14 20:43

Wow - ale wybuch. Po 6:0 bylo zdecydowanie ciszej, ale mniejsza z tym. Coz, wypadaloby pamietac stara maksyme bodajze Kazia Gorskiego - pilka jest okragla i bramki sa dwie. Ja nie wiem czy trener zle ustawia druzyne czy zawodnikom brakuje i klasy i klepek w glowie, chyba trudno to tak do konca ocenic. Jasne, najlatwiej i pewnie najtaniej zawsze zwolnic trenera - tak Stalowka juz od wiekow zwalnia, zmienia i ... pamieta ktos dobrego trenera z wyjatkiem moze Musiala czy Galka? Nic, zabe trzeba przelknac i isc dalej; okazji do pienienia sie z pewnoscia w tym roku nie zabraknie :). Tylko szkoda w tej dziurawej lidze utkwic na dobre

Kamil | 2020-10-14 20:53

Trenera zatrzymał zarząd. Trener chciał i zatrzymał takich a nie innych kopaczy na co wydał zgodę zarząd. Zarząd podpisał takie a nie inne kontrakty. To oni wydają kasę na lewo i prawo a wyników nie ma. Mówimy o piłkarzach ale mamy to co mamy. Po raz kolejny powtórzę że gdyby dostawali po 1500zl a kolejne pieniądze w premiach od zdobywanych punktów to może wyglądało by to inaczej. Jest co jest

Sciemaa | 2020-10-14 20:54

Wypier... ich na stadion LA na Staszica. To zaplecze jest im niepotrzebne skoro dostaja w pizde z amatorami co jak przyjada do stalowej na stadion to sie pogubia i na bocznym beda chcieli grac.

Maxtor84 | 2020-10-14 22:48

gdzie są obrońcy tego ex trenera :D

Amator | 2020-10-14 23:42

Kamil - nie sposób się nie zgodzić. Meczu nie widziałem - ambicji brak czy fuksy?

Jw27 | 2020-10-15 00:24

Mecze w kratkę wynikają ze słabej psychiki i podejścia do gry. Zero motywacji, a wręcz demotywacja. Kto wie jak ich dzis trener, a może kapitan zdemotywował w przerwie?

Jw27 | 2020-10-15 00:55

Ultimatum motywuje, a więc do końca rundy jesiennej miejsce 1-3, min 40 punktów, strata do lidera max 9 punktów. zatrudnijcie psychologa sportowego.

Młodynie | 2020-10-15 06:24

Fabian swego czasu chciał im załatwić trenera mentalnego

Stallzks | 2020-10-15 06:32

Szydełko marudzi że w tej formacji bardzo dużo robią Babilon, że nie przystoi na tym poziomie, pytanie kto ich wrzuca do tej formacji że totalnie im to nie wychodzi? Sklep że, głupcze etc ileż jeszcze mamy oglądać ta drużynę w tej pseudo formacji, narobiłeś kursów to nic z tego jak Ty piłki nożnej nie czujesz.

1938fc | 2020-10-15 06:33

Miasto dofinansuje PCPN na kwotę 900 tyś zł. Sorry ale wg mnie czas abyśmy się tym gościem o nazwisku Nowak zajęli. Gość dostał stanowisko i nic na nim nie robi . Jak nasze Stowarzyszenie tak chętnie były za tym aby wyrzucic Soleckiego z klubu tak może teraz zadzialaja w sprawie Nowaka ? Pytanko co dobrego zrobił Czubat wraz z Wołoszynem od wejścia do klubu? Czy tylko konto bankowego sprawdzają?

Stallzks | 2020-10-15 07:20

Nowak wprowadził standardy 4 ligowe, trenera wykopał zza stodoły, tylko finanse na to dał 2 ligowe, a za nagrodę spartolenia roboty dostał posadę dyrektora. Nadawał to by się na cięcia co najwyżej. Lucek to jednak jest idiota.

Johny | 2020-10-15 07:57

Bo Lucek lubi swoich kolegów....
Takiego kolesiostwa to jeszcze nie było. Od ciecia, po prezesa - sami swoi. A wynik sportowy to sprawa drugorzędna. Musi być jakaś tam drużyna, w którejś tam lidze, aby był powód do nadawania sobie stanowisk, pensji, zapewnienua sobie roboty w trudnych czasach

Jaszczur | 2020-10-15 08:25

Pilkarze odpuscili sobie ten mecz .Pierwsza bramka to mało agresywnie przed polem karnym , druga to wahadlowy odpuszcza sobie dosrodkowanie i Zmorzynski tez odpuszcza . Jezeli trener ma jaja to powinien wciągnąć konsekwencje od tych pilkarzy co im sie nie chcialo , ale w to wątpie

Młodynie | 2020-10-15 08:25

Nawet teraz do spotu reklamowego muszą brać żonę Nowaka a nie przypadkowych mieszkańców

Stary_kibic40 | 2020-10-15 10:27

Strata do Wisły Puławy zamiast topnieć zostaje taka sama. Skoro nie chce się grać o awans, nie sprowadzajcie kolejnych zawodników z Hiszpanii, czy nie wiadomo skąd. Lepiej dograć sezon tymi gościami, ktorzy są. Wszystko jest elegancko. Dobrze, że jest nowy ,,dyrektor sportowy'. Przynajmniej prezes nie musi sam chodzić do banku w godzinach pracy. Paranoja zrobiła się w tym klubie niesamowita. Jedynie kibice, zresztą jak zawsze trzymali, trzymają i będą zawsze trzymać dobry poziom. Reszta aspektów rodem ze Sparty Jeżowe czy Sokoła Kamień (nie obrażając oczywiście tych dwóch klubów).

Cisse | 2020-10-15 11:54

Wy patrzycie na tu i teraz, a mnie zastanawia inną rzecz. Od spadku z 1 ligi minęło 10 lat. Przez ten czas żaden piłkarz wychowany w naszym klubie nie wskoczył już na ten poziom.
Przez 10 lat nie byliśmy w stanie dać polskiej piłce ani jednego zawodnika, nawet obrońcy-drwala, który zagrałby chociażby na drugim poziomie rozgrywek, nie mówiąc o ekstraklasie.
Teraz dopiero Śpiewak, przez przypadek zrobiony napastnikiem, tego dokonał. Zagrał na zapleczu ekstraklasy. Sukces na miarę naszych ambicji.
Odpowiedzmy sobie na pytanie ile talentów zostalo zmarnowanych i kto za to odpowiada.

Mariuszstalowa | 2020-10-15 14:15

Ja osobiscie podziekowal bym trenerowi za praca i staralbym sie moze o kogos innego. On niestety nie potrafi utrzymac druzyny w stalej dyspozycji. Zaduzo ma wpadek-Polkowice , Garbarnia ,Pogon, Chelmianka, Jutrzanka, Hetman , Avia, Lewart - to druzyny , ktore zabraly na 2 lige i co pozbawiaja nas szans w walce o awans - co je wszystkie laczy - sa lub byly to druzyny , ktore mialy problemy z wygraniem lub nawet zremisowaniem meczy , a potrafily nam urwac punkty.

Kategoriak | 2020-10-15 14:22

Prawda jest taka ze tej drużynie potrzebny jest nowy sternik. Niedługo koniec rundy, podejrzewam ze zawodnicy typu Fidziu czy Mrozinski odejdą, ale nowy trener jest potrzebny od zaraz, efekt nowej miotły może pozytywnie zadziałać na ta drużynę. Pora skończyć te cyrki i brać się za walkę na boisku, bo jak będzie walka to będą wyniki. Można mecz przegrać ale przede wszystkim po walce. Odkąd pamietam publiczność lubiła walkę, jazdę na tyłku byle przerwać akcje, nikt złego słowa nie mówił

Młodynie | 2020-10-15 15:17

Fidziu ma do laa kontrakt ale może negocjować z następnym klubem

Młodynie | 2020-10-15 15:17

do lata

Stallzks | 2020-10-15 15:36

Jasne jest to że spadliśmy z tej ligi przez naszego trenera i ludzi którzy na niego postawili. Jak on potrafi umoczyć z Jutrzenką, Chełmem, Sandomierzem, nie potrafi wygrać z Zamościem, Lubartowska to nie dziwię się że najważniejsze mecze o 6 pkt u siebie przegrywał że Skra Częstochowa, Garbarnia Kraków, Pogonią Siedlce. Czemu on jeszcze jest w klubie? Mamy sporo byłych graczy którzy ten klub poprowadzą w 4 lidze z powodzeniem bez zbędnego pitolenia.

Nicke | 2020-10-15 16:00

Czemu jest i czemu jest... bo klubu nie stać płacić dwóm trenerom...

Młodynie | 2020-10-15 16:08

To dlaczego wygrywają z górą a ze słabeuszami nie ? Problem leży w głowach lekceważą innych.Trener mentalny byłby wskazany albo dobry psycholog

Młodynie | 2020-10-15 16:08

Próbowaliśmy przełożyć mecz, bo w Zabierzowie były ciężkie warunki. Zadzwoniliśmy do Komisji Ligi, która powiedziała, że nie ma problemu i wszyscy się z tym zgadzają. Natomiast Stal Stalowa Wola powiedziała, że nawet na to bagno przyjedzie do Zabierzowa i że sami chcą to zobaczyć - kontynuuje zniesmaczony trener Jutrzenki Giebułtów. Super podejscie mają w klubie

Okulickiego | 2020-10-15 16:22

Kurs w buków na Jutrzenkę średnio 6.50... Hehehehe i już wszystko jasne. Resztę domyślcie się sami.... Nic z tego nie będzie.... Napierniczacie na trenera ok ja również dawno bym go pogonił... A jeśli wszyscy są w zmowie i kontrolują sytuację po to aby sobie zarobić tak niewinnie tak że nikt się nie skapuje. Mecz pod kontrolą całkowitą i co trzy strzały a bramkarz dziurawe ręce... Myślicie że spadliśmy z ligi bo byliśmy słabi.... Hehehehe Kasa się zgadza.... I wszystko jasne.

Młodynie | 2020-10-15 16:29

Ligi i tak nie dogramy do końca najprawdopodobniej anulują

1938fc | 2020-10-15 16:46

Młodynie nie gadaj głupot usuń konto bo co komentarz swoje zdanie o 180 stopni

Stary_kibic40 | 2020-10-15 16:52

Co do buków, trzeba dodać, że wczorajszy mecz był do grania na Live. Przy wyniku 0-2, kurs na Jutrzenkę był 29.00 .........

Sciemaa | 2020-10-15 17:35

No i mamy mecze znowu bez widzow

Nicke | 2020-10-15 17:40

Tyle ze jak kilka osób postawi nagle duża kasę u buka to buk się skapnie i może wycofać mecz z oferty... nie wiem jak to jest z live...czy wtedy tez...

Kamil | 2020-10-15 17:56

Także z Kraśnikiem ostatni mecz. Korzystać póki się da

1938fc | 2020-10-15 18:00

Własnie z Kraśnikiem bez publiczności ponieważ rozporządzenie wchodzi od 17 pazdziernika :(

Sciemaa | 2020-10-15 18:02

Od soboty(17) wiec krasnik juz odpada

Kamil | 2020-10-15 18:06

A faktycznie myślałem że od poniedziałku bo tak coś podawali że od 19

1938fc | 2020-10-15 18:08

Może to i lepiej dla nas kibiców hehhe

Kociak | 2020-10-15 18:47

Jak na mój nos to robią sporą kasę u buka, milicja powinna się tym zająć

Stary_kibic40 | 2020-10-15 18:54

Nickie, na live można stawiać śmiało, nic nie wycofują. Skoro zakład jest zatwierdzony, wszystko jest ok. Teraz mecze bez kibiców, będą mogli na spokojnie dorobić. Nikt już po meczu nie będzie ich wyzywał czy miał pretensji. Eldorado niech trwa dalej.

Sciemaa | 2020-10-15 19:04

KOCIAK a kiedy ktos w polszy takie cos udowodnil?

Młodynie | 2020-10-15 20:25

A Nowaczek sobie siedzi i nic nie robi kasa na koncie się zgadza dom w Pysznicy się buduje

Amator | 2020-10-15 20:46

Ogladnalem skrot i konferencje i niestety podzielam zdanie czesci komentujacych - problem tkwi w glowach [glowkach] naszych pilkarzykow. Stoja. Najdobitniej to widac na przykladzie Fidzia - nie to ze go potepiam. To czlowiek z duzym potencjalem, ale gra w 3 lidze. Potrafi strzelic, zastawic sie dobrze, wyjsc po pilke, odegrac, nie tracic pilki glupio...i potrafi czlapac po boisku, odpuszczac obrone czy nawet jakosc samego strzelania. Wystarczy przyjzec sie jak wykonal wczoraj karnego - tak sie strzela przy wyniku 4:0, gdzie sobie mozna z bramkarza kpic, albo tak sie strzela kiedy glowa jest gdzie indziej. I dlatego taki Fidziu nigdy nic nie osiagnie podobnie jak 99.9% innych pilkarzykow nie tylko ze Stali ale i z kazdego innego klubu. Polska ale i nie tylko polska specjalnosc - opuscic lby i odpuscic/olac. Brak charakteru i ambicji. Kolejny raz obserwuje jak chlopcy z innych druzyn rozkladaja naszych grajac z klepy, wychodzac latwo z presingu a panowie ze Stalowki zwyczajnie nie nadazaja. Trener to dokladnie podsumowal: dziurawe rece bramkarza, nie zablokowane dosrodkowanie, brak wyskoku... tylko pytanie - jak dotrzec do glowek graczy by to eliminowac i kto powinnien to zrobic. Powroznik mial racje - przyjechali panowie z metropoli Stalowa do wioski [nomen omen Krakow] i amatorzy dali im po pysku, bo sie nie chcialo biegac. Przy 3 bramce zauwazylem ze sedzia biegl szybciej od naszych. Najwyrazniej jemu lepiej placa...

Amator | 2020-10-15 20:48

Pelna zgoda z Cisse - nie ma i nie bylo u nas grajkow z wlasnego wychowu.

Nicke | 2020-10-15 20:59

Po co wygrywac? Jeszcze by dogonili Puławy i pojawiłaby się presja by wszystko wygrywac, a tak to luz... celem bycie w górnej szostce, które nic nie daje...

Makaio | 2020-10-16 01:25

Trochę szacunku dla Giebułtowa, a nie "ogrywają nas amatorzy". A kim są nażelowane pi*deczki z "wielkiej" w swoim jedynie mniemaniu Stali?
Wy*ebać jak najszybciej pseudotrenera, tych pseudograjków i odsunąć wreszcie pisiorów z zarządu. Ten klub to nie ich prywatny folwark!

Mareks | 2020-10-16 07:38

Dobry artykuł Mariusza Biela ze Sztafety dot. ostatniego meczu:
» https://sztafeta.pl/kompromitacja-st.....

Kategoriak | 2020-10-16 09:23

Rezerwy za mecz z Ropczycami dostały walkower

Kategoriak | 2020-10-16 09:23

Znów ktoś niedopilnowal

Nicke | 2020-10-16 09:38

Makaio jakbyś nie zauważył to są amatorzy. Grają i pracują zawodowo...

Młodynie | 2020-10-16 09:45

Podobno o Piotrowskiego chodzi

Nicke | 2020-10-16 10:13

Kategoriak. Nie rezerwy dostały walkower tylko rezerwy ukarane walkowerem. Ropczyce dostały walkower czyli dla nich 3:0.

Kategoriak | 2020-10-16 10:17

Dzięki za poprawkę, o to mi chodziło. Który to już walkower ?

Filip kacper k. | 2020-10-16 10:20

drugi,

trzeci walkower oznacza degradacje czy cos sie zmienilo w ostatnim czasie?

Stalowiec1938. | 2020-10-16 11:39

masakra co się dzieje w tym klubie od 1 zespołu po rezerwy i drużyny młodzieżowe kolejny walkower rezerw wcześniej w drużynach młodzieżowych też się zdarzały czy kto kol wiek odpowiada za coś w tym klubie oprócz brania pensji ? za tą kompromitacje z Jutrzenką dawno powinny być wyciągnięte konsekwencje zabrane premie itp itd dawno już w tym klubie nie było takich jaj jak teraz amatorka na każdym szczeblu oprócz kibiców którzy jako jedyni trzymają poziom

1938fc | 2020-10-16 11:57

Tak do walkowera przyczynił się nasz piłkarzyna Piotrowski i nwm czy to zobaczymy już rezerwach ponieważ Adamus go wyrzucił z treningu więc kariera na zakręcie

Młodynie | 2020-10-16 12:41

Co zrobił dokładnie ?

1938fc | 2020-10-16 15:29

Darmowa transmisja , emigracja miłego oglądania

Jaszczur | 2020-10-16 15:45

Ja trzymam kciuki zeby Stal II dostala kolejny walkower i niech spadnie bo szkoda 45 tys zł na utrzymanie drugiej druzyny .

1938fc | 2020-10-16 16:19

A czasami nie 200 tyś za cały sezon gry ?

Sciemaa | 2020-10-16 20:59

Dobra pytanie padlo za co ten walkower

Pjona_ziom | 2020-10-16 23:01

Zagrał nieuprawniony zawodnik
» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....

Młodynie | 2020-10-17 08:43

Oj się czepiają dopisali przecież ręcznie

1938fc | 2020-10-17 09:43

Nie jestem kompetentną osoba do tego aby mówić dlaczego rezerwy dostały walkowera . Możecie spytać naszego strzelca co wymyślił

Misio | 2020-10-17 09:59

Przecież tam jest napisane, że chodzi o Piechniaka, a nie Piotrowskiego. To o co chodzi?

Nicke | 2020-10-17 10:46

1938FC piszesz, ze przez Piotrowskiego, a okazuje się ze dlatego ze zagrał Piechniak...

1938fc | 2020-10-17 10:57

Popytaj przez kogo piechniak znalazł się na meczu . Adamus nie brał gościa pod uwagę. Może wam Czubat albo Wołoszyn wytłumaczy jak są prezesami

Stalowiak1938 | 2020-10-17 11:10

Czy jest jakaś darmowa transmisja dla karnetowiczów, lub wszystkich kibiców z dzisiejszego "widowiska" ?

Pjona_ziom | 2020-10-17 11:16

Masz kilka postów wyżej link do darmowej transmisji. Hej Stal!

Stalowiak40 | 2020-10-17 13:10

Dziś kibicujemy Stali Kraśnik, miejmy nadzieje ze wygra i rozbije te gwiazdy z fatasta z Sieniawy na czele. Jutrzence amatorom sie udalo to tymbardziej uda sie Stali Krasnik!!! Oby bylo to wysokie zwyciestwo Krasnika i moze wtedy ten pseudotrener wyleci. Dziś smialo mozna stawiac na Krasnik i miejmy nadzieje ze wygra!!! 0:3 mile widziane!!!

Johny | 2020-10-17 13:23

Z przykrością podpisuję się pod Twoimi życzeniami Stalowiak.... Oby to był ostatni występ tego Rumcajsa w roli niby trenera Stalówki.

1938fc | 2020-10-17 13:26

Sorry chłopaki ale ja kibicuje klubowi któremu kibicuje od dzieciaka czyli Stali Stalowa Wola . Interesują mnie wyniki interesuje mnie tabela interesują mnie zwycięstwa i zdobywanie punktów , interesuje mnie dobro klubu. Nikt mi nie wkręci że jak Szdyełko odejdzie bedzie tylko lepiej , że przyjdzie trener który zrobi awans bo czegos takiego nie da się zapowiedzieć i że w to uwierze. Mam nadzieje że dzisiaj 3 punkty zostaną w Stalowej i nie wazne kto będzie trenerm kto będzie ustalał taktykę chce aby w kazdym meczu nasz zespół zdobywał 3 punkty . Szkdoa że mamy takich kibców jak wasza 2 ale co zrobie

Nicke | 2020-10-17 14:01

Hudzik i Korziewicz w podstawie

Stary_kibic40 | 2020-10-17 14:05

szydełko, bober wyp.... pajace

Amator | 2020-10-17 14:23

Durne te apele o kibicowaniu Krasnikowi. Albo się jest ze Stalówka albo nie. Trenerów za naszego życia będzie tu jeszcze wielu. Aż sie boje transmisje włączyć - ostatnie dwa całe mecze które miałem okazje zobaczyc to były Siedlce i Sandomierz, ale jak to mówią - do trzech razy. Jazda Stał!

Pjona_ziom | 2020-10-17 14:27

Ale poważnie trener wystawia Hudzika do pierwszego składu? Jak on w drugiej drużynie robi wielbłądy i nie potrafi się odnaleźć na boisku... Stawiam że Kraśnik coś ustrzeli... Nie wierzę że tak można zestawić drużynę ... W obronie młodzik...

Maxtor84 | 2020-10-17 14:37

Doradzi ktoś czemu zawsze mi tnie transmisję na tvcom? Kurde oglądam inne mecze na różnych stronach wszystko chodzi super a tutaj zawsze ścina. Czy to na kompie czy na telefonie na mobilnym nie mogę tego rozkminic

Johny | 2020-10-17 14:39

Życzę Stalówce jak najlepiej. Jestem z nią już 45 lat.
I własnie dlatego, że jestem z nią całym sercem sercem, chce aby wróciły lepsze czasy i nie widzę lepszej przyszłości przy tym trenerze i jego przydupasie. On już udowodnił swoją wartość i swoje wydumane ego. Dziś wygrają, jutro kompromitacja, potem znów jakieś męki z wygraną, potem kolejna wpadka...... Poza tym styl pracy i ustawienie drużyny pokazują, kto i jak tam rządzi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 888 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 681 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 568 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 598 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02156