Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trzy punkty zdobyte, styl bez zmian

Trzy punkty zdobyte, styl bez zmian

Stal Stalowa Wola pokonała na własnym boisku Stal Kraśnik 2:0. Oba gole dla naszego zespołu zdobył Michał Fidziukiewicz. Jedynie z czego można się cieszyć to komplet punktów, bo znów gra naszej drużyny nie powalała na kolana.

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 2:0 (2:0)
1:0 - Fidziukiewicz 6'
2:0 - Fidziukiewicz 20'

Składy:

Stal Stalowa Wola:
Korziewicz – Waszkiewicz, Hudzik, Witasik – Szifer, Wiktoruk (83′ Mistrzyk), Stelmach, Khorolskyi, Zmorzyński (73′ Sobotka) – Mroziński, Fidziukiewicz (90'+1 Ziółkowski).

Stal Kraśnik: Borusiński – Pacocha, Dyszy, Gajewski (45′ Romera), Bartoś, Michalak, Wolski (58′ Cybula), Nastałek (58′ Cygan), Tadrowski, Zawierucha, Czelej (67′ Skrzyński).

Żółte kartki: Zawierucha, Cygan.

Sędzia: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).

Komentarze (71)

Pjona_ziom | 2020-10-17 17:36

Nasz trener na konferencji powie że jest zadowolony że nie stracili bramki

Johny | 2020-10-17 17:47

Rozumiem, że mecz bez kibiców i wyniki poniżej oczekiwań, ale po ostatnim gwizdku wszyscy uciekli do szatni, bez wspólnego gratulowania sobie zwycięstwa, bez jakiejkolwiek radości. Chwilę wcześniej przy zmianie, Fidziukiewicz machał rękoma z jakimiś pretensjami do trenera, któremu nie przybił piątki ( chyba).... To wszystko pokazuje jaki klimat panuje w tej drużynie, a właściwie pokazuje, że ta grupa nie tworzy zespołu. O tym świadczą tylko takie same koszulki i nic więcej. Jaki trener, taką grą, taka atmosfera.
Sama gra bardzo słaba. Graliśmy z kolejnym słabiutkim zespołem i stylem gry szybko dostosowaliśmy się do 4 ligi ( dla mnie to zawsze będzie 4 liga). W końcu, Szydełko mówił, że musimy nauczyć się tej ligi. No, to się już nauczyli! Grają w stylu adekwatnym do poziomu rozgrywek.
Nie wierzę w zmianę trenera, chociaż to jedyne słuszne rozwiązania w obecnej sytuacji. Szkoda i smutno rysuje się przyszłość piłki w Stalowej Woli. Może po prostu wszystkim to pasuje.

Młodynie | 2020-10-17 17:53

Czubat mówił że Szydełko ma mocną pozycję po prostu szkoda kasy na rozwiązanie kontraktu

Stalowiak40 | 2020-10-17 17:59

W 1-szej polowie jeszcze cos bylo z gry, ale w drugiej pewnie fantasta z sieniawy im powiedzial zeby stali i "bronili wyniku". I dlatego tradycyjnie na stojąco bez jakiegos zaangazowania i tylko dlatego ze rywal byl slaby to nie zdołał niczego strzelic.A mieli swoje szanse i to w podobnych minutach co ostatnio wiesniaki spod Krakowa.To byla powtorka z Giebułtowa, taki sam mecz tyle ze rywale mieli slabszy atak i nic nie strzelali. Ale z Wisłą Puławy to sie juz nie uda.

Nicke | 2020-10-17 18:01

Poprostu nie mamy celu. Uznano, ze Puław nie dogonimy i tak gramy kilka zwycięstw i porażka...

Stalowiak40 | 2020-10-17 18:03

I pomyslec że nawet jakby wygrali z Wisłą Puławy i jeszcze z kimś bo Puławy chyba pauzują jeszcze to by doskoczyli do nich na 6 pukntów. A jakby w swojej normalnej dyspozycji z normalnym trenerem wygrali z amatorami z Giełbultowa i Zamościa to juz by ich dogonili.. niestety dzieki rumcajsowi jest jak jest!!

Stary_kibic40 | 2020-10-17 18:19

Przy zmianie Fidzia było bardzo gorąco na linii Fidziu - amator szydełko. Cud, że nie doszło do rękoczynu. W STW chyba takich jaj już dawno nie było.

Nicke | 2020-10-17 18:23

Dlaczego? Zmienił go w 89 minucie to o co poszło? Rozumiem gdyby go zdjął w 60...

Kamil | 2020-10-17 18:26

Fidziu cały mecz i nie tylko dziś macha rękami i ma pretensje, a wiele razy zachowuje się jak egoista i nie podaje tylko sam coś chce zrobić i albo strzela nie wiadomo gdzie, albo traci piłkę. Faktem jest, że tam nie ma drużyny. Zlepek kopaczy i tyle

Johny | 2020-10-17 18:29

Bo Fidziu to gwiazda boisk 4 ligowych, a Rumcajs to wybitny znawca wszelkich szkół trenerskich - trafił swój na swojego !!!
Czubat, rozumiem, że teraz to nie bardzo, ale weź tego czarodzeja wywal w przerwie zimowej. Niech przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia i niech poustawia tą drużynę od nowa. Może coś ruszy na wiosnę. Jeżeli zostanie ten sam układ personalny na ławce trenereskiej na wiosnę, to ......... niech sobie każdy odpowie

Pjona_ziom | 2020-10-17 20:59

Takie pytania na maila do trenera powinny być zadawane po każdym meczu...

Stallzks | 2020-10-17 21:22

Cieszy zwycięstwo, jednak z przebiegu gry mecz równorzędnych drużyn... Przykra sprawa ze stażysta na ławce, nie mamy jakości w drużynie... Kiedy w końcu pożegnamy dwójke amatorów z ławki trenerskiej? Sama konferencja tłumaczy że mamy nie dorajde... Gość mówi że krytycy chcieliby 8-0.. krytycy woleliby 1-0 ale innych 10 sytuacji i zasuwanie piłkarzy a nie wymęczone 2-0 po których oczy bolały i sobie człowiek myślał co ta piłka ma w sobie że takie dno trzeba oglądać

Misio | 2020-10-17 21:52

Ja was ludzie nie rozumiem. Wam nienawiść do Szydełki przesłania obraz. Rozumiem wku...nie po Jutrzence, rozumiem że miejsce w tabeli nie jest zadowalające, ale dzisiaj zagrali bardzo dobry mecz. Zdominowali gości, strzelili dwie bramki i w pełni kontrolowali mecz. Chciałem zobaczyć jak broni Korziewicz, ale on się tam tylko wynudził. Ktoś pisze, że mecz równych drużyn. Dziwne, bo ja dziś widziałem różnicę klasy albo nawet dwóch. Pewnie, super by było gdyby strzelili jeszcze gola albo dwa, ale mnie wystarcza, że mieli ogromną przewagę w grze i wygrali do zera. Nie szkoda mi tych chłopaków co liczyli, że Kraśnik wygra wysoko. Szkoda mi naszych piłkarzy, którzy muszą grać dla takich ludzi. Ktoś pisał, że nie widzi radości po meczu. A z czego oni mają się cieszyć jak 7 dni w tygodniu wylewa się na nich wiadrami pomyje? Nie zdziwię się jak w zimie ucieknie stąd 15 podstawowych grajków i zostanie tylko młodzież. Oby wystarczyło punktów do utrzymania.

Stallzks | 2020-10-17 22:12

Nie wiem misio co ty cpiesz ale jak zadowala cie obraz nędzy i rozpaczy to współczuję.Nie widać radości w ich grze, nie cieszą się piłka nie ma drużyny, nie wciskaj kitu jak Szydelko na konferencji że jest zadowolony z krzykaczy i że wolałby takich niż milczkow.. rozumiem że jesteś pupilkiem szydełki bo uwierz jego futbol nie da się oglądać i tylko z utęsknieniem patrzę w przyszłość kiedy odejdzie z tego klubu a wraz z nim wyjdzie słońce zza chmur którego tak dawno nie widać pod władaniem tego stażysty

Raul | 2020-10-17 22:19

Misio nie strosz , nie strosz , Bo sie zesrosz. Po spadku czytalismy tutaj juz wypociny , jak to zaraz wszyscy odejda I kto ich rzekomo chce.I ze stracimy taki fajny ZESPOL. A bylo tak jak pisalem , prócz Spiewaka Nikt istotny nie odszedł. Teraz to samo , k....pewnie wszyscy skauci extraklapy czekają juz na zimę , by pozyskać Te Gwiazdy ze Stalowki. Takie numery to nie z Nami Kibicami.

Stallzks | 2020-10-17 22:22

Stażysta nie jest świadomy że pakując grajków w swoją pseudo defensywną formację, zniecheca graczy do zażywania bo najzwyczajniej w świecie nie przynosi ona upragnionego efektu dlatego poziom zadowolenia w tej drużynie wśród grajków sięga minimum... Cóż gość jest tak blisko tego wszystkiego, a pod nosem zrujnował drużynę i jej potencjał.

Fanatyk38 | 2020-10-18 00:57

Misiu. Nie rozumiesz ale jednak rozumiesz ale nie chcesz ... bredzisz jak trener.
Wspomniane Wyniki z Giebułtowem a wcześniej Avią, Hetmanem , Chełmianką i Wisłą wszystko powinny Ci wyjaśnić a dopełnieniem powinno być właśnie miejsce w tabeli I STRATA DO LIDERA , KTÓRA MIAŁA SIĘ ZMNIEJSZAĆ po rozegraniu zaległych spotkań.
Z tą kasą i potencjałem wyniki jak z Wiązownicy czy Tbg powinny być regularne a nie siedzę przed tv i się martwię czy zaraz nie stracimy znowu na 2:1 i bedzie nerwowo z...Kraśnikiem.
20 osób widziało padakę zwłaszcza w 2 połowie a Ty z trenerem dominację. Brawo . Może z poziomu murawy tak to wygląda haha

Młodynie | 2020-10-18 08:33

Zagrali taki sam mecz tylko bramkarz był lepszy .W zimie koniecznie trzeba sprowadzić nowego

Misio | 2020-10-18 09:18

Młodynie to wskaż jakąś interwencję bramkarza, która nas uratowała.

Acer | 2020-10-18 09:44

Niestety nie jest dobrze atut własnego boiska jest po stronie Wisły Puławy , stalówka nie umie grać na swoim boisku naszym zawodnikom leży bardziej klepiska boiska wiejskie .Po przegranej Wisła odjedzie i szanse na awans będą teoretycznie żadne.

Acer | 2020-10-18 09:48

Bramkarz może Konefal zrobi lepszą passę dla stalówki przed odejściem do Katowic bronił całkiem przyzwoicie .

Kamil | 2020-10-18 10:26

Acer przede wszystkim Stalówka z dużej litery!!

Jw27 | 2020-10-18 11:00

W końcu na konferencji ktoś zadawał mniej wygodne pytania. To na UEFA Pro nie było zajęć z psychologii sportu? Do głównych obszarów działalności psychologa sportu, z którymi pracuje wspólnie ze sportowcem to: praca nad zwiększeniem motywacji, budowanie pewności siebie, umiejętność regulacji nastroju, umiejętność radzenia sobie ze stresem czy też poprawianie zdolności koncentracji uwagi.Z treningu mentalnego i współpracy z psychologiem sportu korzysta coraz więcej sportowców, a pozytywne doświadczenia takich postaci jak Iga Świątek, Adam Małysz, Kamil Stoch, Łukasz Piszczek czy Robert Lewandowski.

1938fc | 2020-10-18 11:30

Cieszy zwycięstwo z drużyną która gra bardzo dobrze na wyjazdach . Odniosę się do kilku kwestii , bramkarzy do gry wybiera Wietecha i do tej decyzji dopasowuje się Szydełko w ustalaniu składu. Konefała nie zobaczymy w bramce Stali w 3 lidze ponieważ jest konflikt pomiedzy Wietechą - Konefał. Co do zachowaniu Fidzia i Szydełko zbił z nim piątkę ale się wkurzył bo Szydełko mu powiedział że nie spełniał tego czego oczekiwał i ja nwm czy po stracie własnie Fidzia nie poszła kontra po której mogli nam strzelić. Od pewnego czasu Fidziukiewicz to jesst za bardzo gwiazda która cały czas chce piłke a jak straci to jakby nie jego wina .Niektórzy chcą tutaj psychologa ale pamietajmy to tylko 3 liga , liga półzawodowa hehe . Pamietam jak ktoś sie tutaj ze mnie śmiał że przegraliśmy z Avią który będzie do spadku , że meczyliśmy się z Wolczanka która bedzie do spadku a tabela pokazuje że jednak te ekipy nie są tak słabe jak się mówiło

1938fc | 2020-10-18 11:33

Teraz wchodzimy w okres bardzo ciezkim meczy jedziemy do Lagowa która ma czym straszyć , potem Puławy nie trzeba chyba mówić i Sieniawa która pod wodzą naszego byłego trenera robi wyniki po nad stan potem Orlęta luzniejszy przeciwnik . Będzie bardzo cieżko ale wierze ale tak apropo nigdy tak wysoko w lidze nie byliśmy ale szkoda że to nie 2 liga lecz 3

Kamilosss | 2020-10-18 12:01

I dalej te same osoby żyją w swoim świecie. Dalej według nich jest dobrze, trener jest świetny, kadra szeroka i mocna :D

Nic się tu nie zmienia tak jak i w klubie.

1938fc | 2020-10-18 12:34

Rezerwy bez wzmocnień z 1 drużyny prowadzą 2:1 z Orzełkiem Przeworsk . Po 1 połowie przegrywali 1:0

Nicke | 2020-10-18 12:51

1938FC to Ty pisałeś, ze Piotrowskiego wyrzucił z treningu i kariera na zakręcie? Dziś gol w rezerwach

1938fc | 2020-10-18 14:30

I widzisz pomyliłem się , widać że odzywki do trenera i wyrzucenie z treningu wyszło mu na dobre . Niech strzela i się rozwija . Jeśli mam się mylić i ci mają wygyrwać i zdobywać punkty to mi taki deal odpowiada

Acer | 2020-10-18 21:00

Może gdyby byli lepsi bramkarze gra Stalówki byłaby lepsza skuteczniejsza.Oglad alem dziś mecz drugiej drużyny ładnie grają chłopaki szkoda że początek sezonu mieli słabszy.

Stalowiec1938. | 2020-10-18 22:10

ten Piotrowski ciężki charakter ale można by było go spróbowac w 1 zespole w ataku przy Fidziukiewiczu może by odpalił jak Śpiewak w 2 drużynie najwięcej strzela bramek

Makaio | 2020-10-18 22:52

Grają, bo grają, nieważne, czy wygrają, zremisują, czy dostaną baty. Ważne, że układziki zachowane, a amator nadal może udawać trenera.

Jw27 | 2020-10-19 08:56

Naiwnością jest wierzyć, iż chłopak 20 letni potrafi się zmobilizować przed meczem jak profesjonalista. Wystarczy ze pierwsi stracą gola, albo Giebułtów strzela gola kontaktowego i wszystko się sypie. Ktoś musi ich zmobilizować, zmotywować. Stalówka jej stalowy charakter zawdzięczała Mietkowi Ożóg. Teraz u nas mam wrażenie kilka osób(trenerów opierdalaczy) drze jape przy linii cały mecz(Stal Kraśnik).

Misio | 2020-10-19 15:19

Zastanawia mnie dlaczego w rezerwach nie zagrali Sobotka, Jarosz, Ziółkowski i Pilch? Surmiak podobno przeziębiony, to ok. ale chyba po to jest drużyna rezerw, żeby rezerwowi mogli zaliczyć mecz w weekend. Mógli zagrać Mistrzyk i Siudak, to dlaczego pozostali nie? Zwłaszcza, że mecz u siebie.

1938fc | 2020-10-19 16:49

Misio już ci tłumacze dlaczego nie zagrali . Od tego sezonu jest zapis że zawodnicy którzy rozegrali 5 meczów w 1 drużynie nie mogą grać w rezerwach chyba że wracają po kontuzji większej niż 2 miesiące.

Jarosz ( 13 występów w 3 lidze ) , Sobotka ( 7 wystepów w lidze ) . Co do 2 gości Ziółkowski i Pilch nwm może są za słabi na rezerwy?

Amator | 2020-10-19 18:27

Mecz bezjajeczny. Moim zdaniem zagrali przynajmniej z odrobine wiekszym zaangazowanie w porownaniu do meczu z Jutrzenka. Najwyrazniej - kibice nie przeszkadzali :). Druzyny brak - to widac po meczu; zadnej radosci. Rozczarowal Krasnik ktory przez caly mecz nie pokazal kompletnie niczego, zadnej walki - jakby z gory 2:0 bylo zalozonym wynikiem. Ta jedna sytuacja gdzie facet z dosc ostrego konta trafil w bramkarza to bylo wszystko - tym samym nasz Matthew nie mial okazji sie wykazac, wiec w dalszym ciagu nie wiadomo jak dziurawe ma rece w porowaniu z Siudakiem. Obrona knoci - to sie niestety powtarza, nagminny brak krycia, wiec przydalby sie tam ktos kto ma przynajmniej dwoje oczu, uszu, potrafi obrocic glowe w prawo i w lewo i obudzic drzemiacego obok.

Misio | 2020-10-19 22:00

1938FC - chyba się mylisz, bo Mistrzyk i Siudak rozegrali więcej niż 5 meczów w I drużynie. Po za tym taki przepis godzi w sens drużyny rezerw.

Pazimieh | 2020-10-19 22:22

A może poprostu sporo chłopaków gra od maja praktycznie co 3 dni? Dajcie już spokój, bo czepiacie się o wszystko co się da, a akurat ta kwestia jest mocno nieistotna.

Brawo stal! | 2020-10-19 23:33

Kibice, ktorzy "maja w sercu Stalówke" robia co moga aby zepsuc atmosfere w druzynie.
Stalowka byla o wiele lepsza od Krasnika, ale jak ma sie plan aby wprowadzic ferment do zespolu, to pisze sie glupoty na temat faktycznej sytuacji na boisku.

Trenerze Szydelko, Khorolskyi nie nadaje sie do pierwszego zespolu Stalówki, jest wolniejszy od pozostalych, brakuje mu zaangazowania, a o sprintach do pilki to trzeba zapomniec! Dlaczego ktos go sprowadzil do gry w 2 lidze gdy jest kiepski w 3-ciej pozostanie dla mnie zagadka.
Fidziu go ledwie toleruje, a na pewno nie uwaza za rownego sobie czy innym. Koledzy z boiska nie podaja mu pilki. Gdyby chociaz probowal walczyc o pilke, a tu nic, tylko probuje ustawiac innych na boisku! Komiczna sytuacja. Najgorszy zawodnik bawi sie w grajacego trenera.
Niestety, Ukrainiec jest do odstrzalu w przerwie zimowej lub na wypozyczenie.

Młodynie | 2020-10-20 07:41

A ja zauwazyłem że walczy do tego miał okazję z Kraśnikiem strzelił w poprzeczkę .Jest wysoki.Czasami niepotrzebnie bawi się we własnym polu karnym ze Stala akurat ładnie minął napastnika zwodem

Kociak | 2020-10-20 07:55

Khorolskyi moim zdaniem jest jednym z najlepszych piłkarzy Stali. Potrafi rozrzucić piłkę, braku zaangażowania nigdy nie zauważyłem. Za to Fidziu 3/4 meczu stoi, nie biega. Oczywiście strzela najwięcej bramek ale ile okazji na to potrzebuje, Ile już setek zmarnował...

Vielitz44 | 2020-10-20 09:56

Brawo stal! - toś dał po jajach z Vladem :) chyba jedyny co walczy (nie licząc wychowanków). Wirtuozem nie jest, ale walki to mu nie można odmówić. Fakt jest taki, że trener nie ma na niego pomysłu, dlatego gość biega po całym boisku...
Fidziu o dziwo, ostatnio zaczął coś biegać, bo wcześniej to stał i machał rękami, ale fakt, że marnuje dalej sporo - niestety, nic lepszego nie mamy, bez niego było by jeszcze gorzej, bo jednak jak chce, to potrafi (doświadczenie ma, jedynie forma gdzieś uleciała ostatnio).

Filip kacper k. | 2020-10-20 10:09

Pejsovia jednak nie uratuje nowaka z PCPN. przekaldane mecze z powodu korony, Lucek musisz wiecej dosypac Mateuszkowi zeby miał za co sie bawic

Sciemaa | 2020-10-20 14:15

spokojnie wczesniej czy pozniej musza zaczac grac

Vielitz44 | 2020-10-20 14:22

Tak, pejsy mają u nas grać 4 mecze, miasto RZE dało im na to 200tyś, a Mati potrzebuje 900tyś, skąd reszta?

Filip kacper k. | 2020-10-20 14:24

Reszte doplaci Lucek-bo on bogaty lub spolki miejskie- zeby nie bylo widac

Filip kacper k. | 2020-10-20 14:24

Reszte doplaci Lucek-bo on bogaty lub spolki miejskie- zeby nie bylo widac

1938fc | 2020-10-20 17:17

Sorry Misio właśnie chyba nie obowiązuje to na poziomie amatorskim ale wiem że to jest na centralnym nwm do której ligi ale na pewno tak jest. Pozdrawiam

=1938= | 2020-10-21 16:14

Żebyście tak glośno śpiewali na meczach jak tu ujadacie to by nas bylo slychać w Szczecinie podczas meczu. Nie ma to jak net i mozliwość sapania o wszystko do wszystkich.

=1938= | 2020-10-21 16:16

I mam jedno pytanie. Gdzie są Ci znawcy co mowili, że Mrozinski nie nadaje się do ataku??????? Słucham. Ktory ma jaja i uderzy się pięscią w piers i przyzna się że nie ma pojecia.

Stallzks | 2020-10-21 16:21

Mroziński to uniwersalny zawodnik, poradzi sobie na każdej pozycji, jest to kreatywny zawodnik ale na pewno napad ani obrona to nie jego nominalne pozycję. To że sobie radzi w przodzie z fidziem to zasługa tylko i wyłącznie jego umiejętności i ogrania, extraklasowa przeszłość. Co nie zmienia faktu że mamy nędznego trenera który autobus stawia w 4 lidze a do tego nie jedna wioska już nas ograła. Mam nadzieję coraz bliżej dni kiedy Nowaka i Szydełki a więc dwóch artystów którzy nam spuścili ligę nie będzie w tym klubie.

Nicke | 2020-10-21 16:31

Nadaje się czy nie nadaje, fakt jest faktem, ze mamy 12 pkt straty do lidera...

Amator | 2020-10-21 18:21

...a mimo to wciaz pewnie tli sie szansa; wystarczy tylko wygrywac wszystko do konca i liczyc ze ktos jeszcze zlupie Pulawy ze 2 razy :)

1938fc | 2020-10-22 08:20

Trampkarze starsi i trener / prezes Michał Czubat zostali mistrzami podkarpacia i zagrają z drużyna z Małopolski o Centralną Ligę Juniorów u15 . Info z FB

Adams | 2020-10-22 21:28

To się porobiło jutro bardzo możliwe PCPN pożegna się z kasa za wynajem od resovii ...
Najprawdopodobniej nie zagrają żadnego meczu w Stalowej czyli nikle szanse na 1 ligę przy Hutniczej (szkoda meczu z Jastrzębiem i Arką)

Filip kacper k. | 2020-10-23 02:01

W takim wypadku. Lucek wyskakuj z kolejna banka dla Mateuszka. Tys bogaty a Mateuszek w potrzebie. W styczniu widze kolejne fofinansiwanie do tego taniego stadionu i bez dyskusji

Młodynie | 2020-10-23 07:14

Pieniadze się znajdą to żaden problem

Filip kacper k. | 2020-10-23 08:49

mecz w Lagowie moze byc ostatnim w tym roku

Misio | 2020-10-23 08:57

Filipie czyli wolałbyś dalej jeździć do Bogochwały, byleby miasto nie ponosiło kosztów utrzymania stadionu?

Nicke | 2020-10-23 09:19

Misio a czy z założenia to
Miasto
Miało całkowicie utrzymywać PCPN czy drużyny, które miały tu trenować na zgrupowaniach?

Misio | 2020-10-23 09:27

A na tych zgrupowaniach, to te drużyny mają spać w swoich namiotach, czy PCPN wypożycza? Kiedyś kibice chodzili do Urzędu Miasta domagać się finansowania klubu i budowy stadionu, a dziś klepią w klawiaturę, że jednak nie. Ciekawe czy to ci sami?

Filip kacper k. | 2020-10-23 09:29

Misio, nie dyskutujemy o sensie stadionu. on juz jest.
Dyskutujemy o dyrektorze PCPN ktory ma kolejny cieply stolek i jedyne co jest w stanie zrobic to wyciagac kase po miejskie pieniadze, bo majac taka infrastukture, zaplecza, nie jest w stanie w rok zarobic na polowe jego utrzymania.

I nie tylko on jest tam na etacie.

1938fc | 2020-10-23 09:38

Mecz w Łagowie nie będzie ostatnim bo nikt nie będzie już ruszał lig do końca rundy jesiennej .

Filip kacper k. | 2020-10-23 09:57

1938FC zapisuje, za 2 tygodnie wrocimy do rozmowy

Kamil | 2020-10-23 10:03

Dajcie już spokój. My tu narzekamy a i tak się nic nie zmieni. Oni dalej będą obsadzać stołki swoimi i zapewniać im dostanie zycie, a klub będzie się staczał do dołu. Każdy jest namaszczony partyjnie. Nie liczylbym że tam trafi ktos spoza otoczenia prezydenta.

1938fc | 2020-10-23 10:11

Ok , mam nadzieję że za 2 tygodnie będę miał ja rację bo lepiej grać niż siedzieć na dupie i znowu powtarzać to samo co bylo na początku epidemii

Filip kacper k. | 2020-10-23 10:17

tez mam taka nadzieje, ale przecieki ds zamkniecia wszystkiego sa niestety przeciwne.

wyzzsze ligi sie badaja i 10 % poilkarzy jest juz po koronie. polowa meczów tam odwolana

W naszej lidze sie nie testuje.

Koronaswirus pozamiata wszystko. Jedynie co zostanie to Nowak na cieplych panstwowych posadkach

Filip kacper k. | 2020-10-23 10:37

wodz naszego miasta- Lucjusz z korona

Misio | 2020-10-23 10:41

PCPN to twór na potrzeby otrzymania dofinansowania z ministerstwa na budowę brakującej trybuny i pozostałej infrastruktury. Minie okres umowny i obiekty wrócą do MOSiRu. Jak sobie wyobrażacie funkcjonowanie centrum treningowego bez zaplecza noclegowego? Kogo tu ściągniesz na obóz bez możliwości noclegu na miejscu? Zaproponujesz hotel Stal? Każdy podziękuje. Jedyne co tu można organizować to jakieś turnieje, mecze reprezentacji młodzieżowych, ale i tak są lepsze miejsca w Polsce. Teraz co do obsady dyrektora tegoż tworu. Lucek kogoś musiał obsadzić, więc obsadził "swojego", bo kogo miał tam wpuścić? Wroga? Żeby się z nim później kłócił i walczył? Posadził Nowaka, bo ma nad nim władzę i kontrolę, a że jest to stanowisko fikcyjne, to wiadomo. Bo co on może? Podobna sytuacja jest ze stanowiskiem prezesa klubu, jak i każdej innej spółki podlegającej Miastu. Zmieni się władza, zmienią się figuranci na tych stołkach. Tak to działa i zawsze działało wszędzie.

Adams | 2020-10-23 12:38

Już oficjalnie potwierdzone :
Resovia nie zagra w Stalowej ... swoje mecze będą rozgrywać stadionie Miejskim w Rzeszowie

Sciemaa | 2020-10-23 17:58

czyli zadnych prac na stadionie w rz nie bedzie.... wiec na wiosne i tak gdzies grac beda nusieli

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 620 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 245 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 111 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 236 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01652