Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Niedzielny mecz z ŁKS Łagów odwołany!!

Niedzielny mecz z ŁKS Łagów odwołany!!
Jak podaje oficjalna strona klubu ZAPLANOWANY NA NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ MECZ 16. KOLEJKI III LIGI / GR.4 POMIĘDZY ŁKS ŁAGÓW A STALĄ STALOWA WOLA W ZWIĄZKU ZE STWIERDZENIEM POZYTYWNYCH TESTÓW NA OBECNOŚĆ COVID-19 W DRUŻYNIE GOSPODARZY, DECYZJĄ ŚZPN ZOSTAŁ ODWOŁANY.

Komentarze (74)

Sciemaa | 2020-10-23 20:00

przyda sie im odpoczynek

Maxtor84 | 2020-10-23 20:11

Tak bo pewnie gwiazdeczki po meczu z amatorami z Giebułtowa i Kraśnika sa mega wykończeni :))))

Misio | 2020-10-24 07:30

Tak bo oni tylko w weekendy chwilę pokopią, a cały tydzień leżą na hamaku.

Sito | 2020-10-24 08:53

Pewnie wiekszosc zejdzie jutro na mecz rezerw

Vielitz44 | 2020-10-24 12:15

No i lux, niech ławka i ci co bez formy zagrają w rezerwach - jedni i drudzy skorzystają (i wpadną może 3 pkt.), a ci co wypompowani i bez radości z gry, wolne od meczów - może coś zmieni oblicze drużyny.

Makaio | 2020-10-24 14:17

To nażelowane gwiazdki będą mogły wypić najtańszego browarka w weekend ;p

Młodynie | 2020-10-24 15:07

Oni raczej coś mocniejszego preferują

Brawo stal! | 2020-10-24 18:30

Czy ktos orientuje sie czy sa jakies szanse aby Tomasz Plonka zagral jeszcze w Stali czy on juz tak do konca jego kontraktu bedzie tylko na liscie plac?

Filip kacper k. | 2020-10-24 18:39

kontuzja do konca kariery, w podobna strone idzie drugi Plonka

Vielitz44 | 2020-10-24 18:50

Rozumiem, że Płonki kontuzjowani, więc płaci im ZUS? Mam nadzieję, że w przerwie zimowej się temat z nimi wyjaśni, albo wracają do gry, albo rozwiązanie kontraktów - jakby nie było, dwaj "ligowi" gracze, z 2-3 młodych na ich miejsce by można pozyskać.

Filip kacper k. | 2020-10-24 19:38

zależy od umowy. piłkarze raczej nie podpisują umowy o prace- juz nie te czasy, raczej są to umowy kontraktowe. a wtedy stala kwota z klubu ma byc co miesiac przelewana na konto pilkarza, chyba ze powiekszona o premie

Filip kacper k. | 2020-10-24 19:41

Pulawy odjechaly na punktów, ciekawe czy po jesieni beda miec 2 razy wiecej punktów od nas?

Pjona_ziom | 2020-10-24 19:54

Filip poczekaj na realizacje planu 5 letniego sz p dyrektora Nowaka to poważny gracz z doświadczeniem podczas wspólnuch posiłków w restauracjach z naszym trenerem i asystentem z pewnością uda się wymyślić plan na powrót naszej drużyny do extraklasy...

Mariuszstalowa | 2020-10-25 09:40

Wisla nad odplywa. Jeszcze z pare 2-3 wpadki z utrata punktow i bedziemy mogli zapomniec o jakimkolwiek awansie

Stary_kibic40 | 2020-10-25 09:52

Sezon praktycznie z głowy. Spadek nie grozi, wejść nie wejdą. 1/3 sezonu rozegrana, dopiero 5 miejsce w tabeli, a przed nami takie tuzy piłkarskie, jak: Sieniawa, Wólczanka i Wisła Sandomierz. Jeszcze raz brawa dla ,,trenerów' (może za dużo powiedziane) szydełki i bobra. Swoją drogą, jak tam nowak i jego pięcio letni plan??? Dobrze, że kasa się zgadza na koncie. Resovia nie zagra w STW, skąd dzieciaku weźmiesz kasę na utrzymanie PCPN???? Wyczarujesz czy nie zakładałeś, że coś takiego może się zdarzyć?

Filip kacper k. | 2020-10-25 09:54

teraz uwija sie jak moze zeby dom jak najszybciej postawic. pisulandia sie sypie, ta kadencja osttania, beda wyciskac ile wejdzie

Misio | 2020-10-25 10:43

Dziś rezerwy "ligowym" składem z Jasłem na sztucznym. Powinno być ciekawe widowisko:-)

Młodynie | 2020-10-25 11:01

Przeleje się z miasta pieniądze to nie problem.Nowak raczej wejdzie w struktury Podkarpackiego ZPN tak słyszałem PCPN to tylko chwilowy twór

Vielitz44 | 2020-10-25 11:19

Stal II: Korziewicz - Waszkiewicz, Stępniowski, Stelmach, Jopek, Sobotka, Witasik, Surmiak, Mistrzyk, Mroziński, Grabarz
Grubo :) ciekawe co ligowcy pokażą :)

1938fc | 2020-10-25 12:08

Młodynie najgorsze jest to że ty walisz tutaj taki ferment , widze że dajesz tutaj każdy komentarz który ktoś napiszę na internecie. Przecież jakby ci napisali że przyjdzie Ronaldo to też byś to napisał . Człowiek ze Stali na twiterze to też ty bo piszę takie same wiadomości . Daj spokój bo nie pomagasz klubowi w żaden sposób

Sciemaa | 2020-10-25 12:54

w plecy?

Sciemaa | 2020-10-25 12:57

O wygrali 1:0 lol

Marco | 2020-10-25 19:43

Dobra panowie i panie , żarty żartami ale tak gdzieś mi się wspomniał Władek Gąsior i zawodnicy których ściągał do siarki . Myślę że to by była odpowiednia osoba na stanowisko skauta w naszym klubie. Gość ma doświadczenie , kontakty i myślę że Szydełko (o ile duma pozwoli) mógł by zdobyć wiele doświadczenia .

Jw27 | 2020-10-25 23:42

Strata 15 puntow na dzis. Jeżeli wygramy dwa mecze zaległe i pokonamy wisle to przewaga spada do 6 punktów. Sezon b długi bo 40 meczów. Wymagana zmiana załozenia trenera ze każdy zawodnik to profesjonalista jak Lewandowski. Inaczej będzie jak zawsze i powracające wtopy i tłumaczenia ze komuś wyszedł strzał życia, jesteśmy zmeczeni, jesteśmy frajerami, nie rozumiem co się wydarzyło, indywidualne błędy...itd.

Nicke | 2020-10-26 07:02

Nie wygramy z Pulawami. Ja się przestałem łudzić po porażce z Gielbultowem

Adams | 2020-10-26 10:27

w sobotę z Puławami mecz ostatniej szansy włączenia się do walki o awans ... muszą być 3 pkt dla Stalówki inny wynik oznacza koniec złudzeń o szybkim powrocie do 2 ligi, chociaż mając na uwadze boiskowe poczynania piłkarzy Stali ciężko byc optymistą przed najwazniejszym meczem rundy jesiennej ...
Oby tylko nie skonczyło sie na własnym stadionie kolejną żenującą porażką po fatalnej grze j 0:2 lub 0:3 ...

Mariuszstalowa | 2020-10-26 11:29

Jesli chodzi o sytuacje w kraju to kibice nie przyzwalaja na nastepne zamykanie wszystkiego ale tez nie popieramy marszow dewiantow. Czesto po przeczytaniu komentarzy na forach kibicowskoch mozna zobaczyc probe wciagniecia nas w lewackie protesty. My kibice stanowczo odcinamy sie od tych dwuch antypolskich marszow. Nie dajmy sie wciagnac w dwa zwalczajace sie strony . Kazda z tych stron po wygranej obroci sie przeciwko nam prawicowym kibicom.

Stary_kibic40 | 2020-10-26 15:16

Mariusz zgadzam się w 100 %. Również pod tym się podpisuję.

1938fc | 2020-10-26 17:27

Wczoraj kibice Jagielonii oraz straż marszu broniły wejść do kościołów w swoim mieście. To samo było w Krakowie oraz w Warszawie a u nas widzę że kibice zachęcają do przyjścia na protest . W środę marsz w Stalowej i będą chcieli wejść do klasztoru i najprawdopodobniej do drewnianego kościółka. Zgadzam się.tutaj z koelga który napisał powyżej komentarz

1938fc | 2020-10-26 17:32

Widzialemem wczoraj że wlansie było to udostępnione więc troszkę dziwne że takie coś wchodzą kibice ale teraz w naszym kraju tyle się dzieje że gdize nie popatrzeć to ciekawie jest .

Młodynie | 2020-10-26 18:55

Bardziej Florian i Bazylika

1938fc | 2020-10-26 23:56

Pomyliłem się pod Bazylikę właśnie , ciekawe rzeczy dzisiaj w Warszawie , Poznaniu , Jaslo gdzie kibice pilnują kościołów przed dewastacją i przyjmują na klatę wyzwiska strajkujących w ich stronę

Mariuszstalowa | 2020-10-27 00:30

Nawet to cos zaczyna sie wypowiadac na portalach kibicowskie probujac nas przekonac o swoja polskoscia. Powinnismy sie ograniczac tylko to ochrony miejsc waznych dla naszej historii, a reszta niech sie wyzywa . Jesli zaragujemy to napewno glowne media znajda w nas kozla ofiarnego nastepnego zamkniecia gospodarki czego zapewne oczekuja . Jesli bedziemy cierpliwi to cala zlosc spoleczenstwa spadnie na lewakow oraz partyjniakow.

Filip kacper k. | 2020-10-27 08:50

wielu tu jechalo ze Fidziu sporo zarabia. jak wynika z raportu PSA byly prezes Mateszuek zarabiał 15 tys brutto- 11 tys netto miesiecznie

Kamil | 2020-10-27 09:19

Tak właśnie wygląda zarządzanie w klubie

Młodynie | 2020-10-27 09:30

W PCPN dostaje więcej podobno

Stary_kibic40 | 2020-10-27 11:23

11 tys. zł. miesięcznie na rączkę. Bardzo ładnie. Żeby jeszcze coś robił. Takiemu błaznowi to bym u siebie w firmie nawet trójki nie dał do ręki.

Lubelak | 2020-10-27 12:32

Ktoś chyba zaspał:) Kibice już pierwszego dnia byli winni bo wg GW dołączyli do dewiantów Gdyni. Cokolwiek sie zrobi winni będą zawsze kibole . Nawet jak sie będzie stało z boku. A w takiej sytuacji trzeba stać po właściwej stronie. A własciwą nie jest stanie u boku Antify. Nikt z nich nie twierdzi, że chodzi o ustawę tylko rewolucję i wojnę. Zresztą o jakiej ustawie mowa skoro sporo część uczestników to LGBT. Ustawy nie zmienia się bazgraniem po murach, demolką czy przeszkadzaniem innych.
A jutro do SW wybierają się delegacje z kilku miast, mowa także o busie z Niemiec, bo od 2 dni Niemcy są w PL i biorą aktywny udział w zamieszkach.

1938fc | 2020-10-27 12:38

Czyli Lubelak mówisz że może być jutro gorąco ? Dlatego jetsem ciekaw czy my kibice staniemy bronić kościołów i miejsc świętych. Ale ciekawa zapowiedź jutrzejszego strajku

Sciemaa | 2020-10-27 18:05

"Lucjusz Nadbereżny
Potraficie tylko kłamać i celowo manipulować. Mateusz Nowak zarabiał w 2019 roku -3900 netto miesięcznie - brutto koszt jego wynagrodzenia w roku 2019 to 61 694,24 zł. Celowo podajecie koszty całej administracji i funkcjonowania spółki akcyjnej a nie faktyczne wynagrodzenie prezesa. W ten sposób w oczywisty sposób, traktujecie swoich czytelników bez szacunku, wprowadzając ich celowo w błąd. Wszystkim, którzy tutaj wyzywają od złodziei i rzucają innymi oskarżeniami współczuję, że dajcie się Państwo tak łatwo manipulować portalowi i wkręcać w kłamstwa stw24. "

Sciemaa | 2020-10-27 18:22

Niemcy w stalowej?:D dobre:D

Młodynie | 2020-10-27 19:27

max.: 10 888,41 zł

min.: 500,00 zł

Najniższe i najwyższe zarobki zawodników

Pjona_ziom | 2020-10-27 20:09

Od dawna pisałem żeby za zasługi dać awans panu Nowakowi. Pan się marnuje na tym stanowisku i ktoś z takim doświadczeniem i takimi umiejętnościami powinien zarabiać co najmniej 3x tyle. Jako to odpowiedzialność spoczywa na Panu Nowaku przy zamkniętym stadionie to jest nie do pomyślenia. ***** ***

Filip kacper k. | 2020-10-27 20:28

Od 2 listopada zakonczenie rozgrywek ponizej 2 ligi

Nicke | 2020-10-27 20:31

Filip Kacper i co oni niby wymyślili? Na wiosnę jak dalej będzie covid to będą odrabiać kolejki z listopada? Kiedy?

Stan.aka | 2020-10-27 21:03

FILIP KACPER K.

skąd to info?

Wiru1 | 2020-10-27 21:43

Chyba masz kulawe info. Przed chwila Polsat news podal ze lock downu jednak nie bedzie i gramy dalej.

Filip kacper k. | 2020-10-27 21:59

W piatek bedzie ogłoszone. Info od Stanowskiego

Kamil | 2020-10-28 06:11

Tez widziałem info nawet coś rzecznik podkarpackiego ZPN o tym wspominal

Wiru1 | 2020-10-28 10:18

W Rmfie przed chwilą mówili że lock downu nie będzie przez te protesty. A Stanowski to zwykły kondon a nie dziennikarz to go nie słuchajacie i nie czytajcie.

Adams | 2020-10-31 12:22

Przed bardzo ważnym meczem z Puławami napiszę ciekawą informację: Nasz były trener P. Wtorek został ogłoszony szkoleniowcem Sokoła z Niska ...
Myślę teraz nadejdą lepsze wyniki i lepszy czas dla Sokoła

Adams | 2020-10-31 12:26

Co do dzisiejszego meczu pozostaję mieć nadzieje grajki zagrają jak zapowiadają w wywiadach i wyjdą na boisko w bojowym nastroju ... kto wie może zechcą podarować zwycięstwo jako prezent dla trenera Szydełko ktory mial wczoraj urodziny..

Daro | 2020-10-31 13:01

Co się dzieje z Krotoszyńskim ? Dwa tygodnie temu w ogóle nie było spikera, a dzisiaj jest ktoś inny.

Maxtor84 | 2020-10-31 13:09

i tak długo wytrzymali :)

Filip kacper k. | 2020-10-31 13:14

Brawo szymon
Do pierwszej bramki dzielnie realizowali założenia taktycznie

Mx310user | 2020-10-31 13:16

druga piłka w pole karne i drugi gol... :)

Stallzks | 2020-10-31 13:18

Szymon nam funduję kolejną kompromitację, słabe Puławy siara potrafiła walnąć u siebie. Co za stażysta jest na tej ławce, wszystko wchodzą jak w masło porażka ten człowiek

Maxtor84 | 2020-10-31 13:19

dobrze ze tego nie widzimy :D

Filip kacper k. | 2020-10-31 13:19

Szymon jak wcześniej tlumaczyl ze nie bylo odpoczynku tak teraz powie ze mial za duza przerwe.

Szymon szydelko trener na lata

Mariuszstalowa | 2020-10-31 13:19

Kur... najwazniejszy mecz , a tu takie cyrki

Stary_kibic40 | 2020-10-31 13:20

Szydełko co wy gracie znowu??? Mało czasu bylo na przygotowanie???

Maxtor84 | 2020-10-31 13:22

chyba chłopaki mięli za dużo wolnego hahahhahaa

Adams | 2020-10-31 13:22

Zaczyna się czarny scenariusz i sprawdzają sie moje przedmeczowe przeczucia o ktorych wczoraj pisałem ...

Vielitz44 | 2020-10-31 13:24

No to chyba już wszystko robi się jasne, może to nam wyjdzie na dobre - podziękować "trenerowi", powodzenia w dalszej karierze, ale już nie w STW.

Mariuszstalowa | 2020-10-31 13:25

Jesli dzis przegraja to nie chce by Szydelko wiec prowadzil ta druzyne. Jesli niemozna go zwolnic to niech przesuna do rezerw lub cwiczy dzueciaki ale nie pierwsza druzyne.

Adams | 2020-10-31 13:25

Dla przypomnienia zacytuje swoje zdanie:
"Oby tylko nie skonczyło sie na własnym stadionie kolejną żenującą porażką po fatalnej grze j 0:2 lub 0:3 ..."
Ale że to sie dzieje juz po 15 minutach to zostawie bez dalszych słów

Jw27 | 2020-10-31 13:29

Kombinują tam gdzie trzeba grac prostą i szybką piłkę. Tak jak Puławy. Raczej wisi w powietrzu 3cia. Witasik niestety do zmiany.

Wojtas93 | 2020-10-31 13:29

Różowe korki Pan Stepniowski chłopak od nas popatrzcie jak wielkie zaangażowanie i wy pretensje że naszym nie dają szansy? Przecież to ręce opadają ... Przyjrzyjcie się jego bieganiu po boisku i odpowiedź dajcie sobie sami ... Z kim awans ?

Mariuszstalowa | 2020-10-31 13:33

Tak sie niszczy mysli o awansie na poczatku w niecalej polowie sezonu .

Kibic z młodynia | 2020-10-31 13:45

Panowie. Gdzie pisze się pytania które można zadać trenerowi na konferencji? Chodzi mi na jakiej stronie

Adams | 2020-10-31 13:47

Co do zadawania pytań aż ciśnie sie na usta zapytac trenera wprost: Kiedy poda się do dymisji i ile kibice Stalówki muszą patrzeć na kompromitujace wyniki aby doszło do zmiany sztabu szkoleniowego

Siatkarz | 2020-10-31 13:58

Już po meczu ze skrą napisałem Szydełko WON ale większość go broniła . Co z tego że ma UEFA PRO skoro papiery nie stawią drużyny i nie poprowadzą treningów.

Filip kacper k. | 2020-10-31 14:45

Jeszcze jeden jeszcze jeden

Spotters | 2020-10-31 14:49

Wstrzymywałem się z komentowanie zbyt długą łudząc się że w końcu może zaskoczy? hm jednak widzę że jest coraz gorzej i widoków że będzie lepiej nie ma!! Sezon stracony nie wiem co trzeba tutaj zrobić chyba najlepiej rozgonić to całe towarzystwo i zacząć budowę drużyny od 0. Wszystkim kibicom współczuje takiej drużyny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 22 713 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 126 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 857 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 897 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01821