Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy.

Dzień meczowy.
Stalówka właśnie rozgrywa mecz ligowy z liderem - Wisłą Pulawy. Spotkanie oczywiście bez udziału publiczności. Niestety po 20 minutach gry przegrywamy już 0:2. Wynik końcowy 0:3. Odpływa nam Wisła.

Komentarze (68)

Stary_kibic40 | 2020-10-31 13:29

Skoro przegrywamy u siebie to raczej 0-2.

Mariuszstalowa | 2020-10-31 13:35

Wypie... Szydelko!!!

Nicke | 2020-10-31 13:42

Stary Kibic tez mnie to zawsze irytuje. Jak przegrywasz to 0:2

Kibic z młodynia | 2020-10-31 13:46

Panowie. Gdzie pisze się pytania które można zadać trenerowi na konferencji? Chodzi mi na jakiej stronie

Jaszczur | 2020-10-31 13:49

Natychmiast nalezy rozwiazać umowy z Fidziem, Khorolskim, Wiktoruk no i szydelko won!!!!

Adams | 2020-10-31 13:49

Pisząc o zadawaniu pytań aż ciśnie sie zapytac trenera wprost:
Kiedy poda się do dymisji i ile kibice Stalówki muszą przetrwać kompromitujacych wyników aby doszło do zmiany sztabu szkoleniowego

Jw27 | 2020-10-31 13:51

Witasik niech zostanie jednak bo motywacje będzie miał po samobóju. Teraz klasyka i wisła wyjdzie rozluźniona bo 2:0 a Stalowka zmobilizowana. Decydujące będzie do 60 minuty żeby strzelić kontaktowa bramkę. Dobrze ze wisła raczej broni niż chce nas dobić.

Maxtor84 | 2020-10-31 13:54

Może jak lysa pala przestanie machać i spuszczać łeb na dół to coś strzela

Młodynie | 2020-10-31 13:54

Gdyby nie Fidziu to walczylibyśmy o utrzymanie

Młodynie | 2020-10-31 13:55

Ale w zimie raczej odejdzie bo jest skonfliktowany z trenerem

Młodynie | 2020-10-31 13:57

Swoją drogą Szydełko ich dzisiaj raczej nie prowadzi tylko Bober

Stary_kibic40 | 2020-10-31 13:57

JW27 nawet remis ewentualny (np. 2-2) będzie w tym przypadku jak porażka. Tutaj miało być tylko i wyłącznie zwycięstwo. Nieważne w jakim stylu, tylko 3 pkt się liczyły. Przy takim wyniku, resztę sezonu można już tylko dograć. Nawet Henryk z Elektrowni może poprowadzić drużynę do końca sezonu, na pewno będzie lepszy niż ci pozoranci z Rzeszowa.

Maxtor84 | 2020-10-31 13:58

Jak dla mnie wszyscy mogą odejść

Jaszczur | 2020-10-31 14:01

Muszą grac szybciej na dwa kontakty i jakies prostopadle podanie ,bo ten schemat wrzutek Zmory na wysokich obroncow jest tak czytelny...Wisla ma wysokich zawodnikow my 4 malych pilkarzykow ,gdzie Jopek,Stelmach trenerze????

Jw27 | 2020-10-31 14:19

15 min i zero zagrożenia, pół akcji...wisła zasłużenie poki co.

Jw27 | 2020-10-31 14:21

Powinno być 4:0...dobrze bramkarz

Maxtor84 | 2020-10-31 14:24

Obraz nędzy i rozpaczy ani pół strzału w kierunku bramki tego nie da się nawet skomentować najlepiej to przemilczeć

Jaszczur | 2020-10-31 14:27

Bronimy wyniku,brawo trenerze bober

Johny | 2020-10-31 14:32

Patrzę na ten "dramat piłkarski" i cieszę się, że mecz jet bez publiczności i nie muszę być świadkiem tego wydarzenia siedząc na stadionie. Ci ludzie, których ktoś ubrał w piłkarskie stroje nie mają żadnych chęci i umiejętności. Albo nie chcą mieć.... Ten pseudotrener kolejny raz udowadnia jak beznadziejnym jest trenerem, taktykiem i jakie są efekty jego wielomiesięcznej pracy. Każdy stały fragment ( róg ) to kopnięcie piłki gdzieś poza pole karne, potem gonienie za piłką i próba celnego podania do kolegi z drużyny. Każda akcja to pokaz braku jakiejkolwiek taktyki i pomysłu. Nie mówiąc o pojedynkach "jeden na jeden". Wstyd. A ten wyborny snajper Fidziukieiwcz to już całkiem ma poważaniu jakiekolwiek chęci. Umiejętności mierne, techniki zero, a szybkość przypomina żółwia.
I na koniec : Prezesie, Dyrektorze - są takie chwile, gdy po prostu nie wypada być biernym na to, co my kibice widzimy. Tego trenera i połowe drużyny najnormalnie w świecie trzeba wywalić !!!!!

Kamilosss | 2020-10-31 14:41

Teraz wróćmy do artykułów z początku sezonu. Pisałem jaki nieład panuje w klubie, że skład za słaby i za wąski, że tą betonową taktyką bez skrzydeł nie awansujemy z tej buraczanej ligi, że Wisła Puławy jest znacznie lepsza itd

Wtedy zlinczowany byłem przez kilka osób, które twierdziły inaczej, jak to dobrze jest a i będzie lepiej.

Stal - Wisła 0-3

Adams | 2020-10-31 14:43

0:3 szok sprawdza się wynik jaki przeczuwałem po żalosnej grze czyli kolejny wstydliwy wynik ... po tym meczu czas na dymisję

Motomoto | 2020-10-31 14:47

Nie ma sie co spinac. Za 2 tygodnie zawiesza sezon, a potem anuluja. Nikt nie awansuje i nikt nie spadnie. Zaczniemy od nowa w przyszlym roku.

Adams | 2020-10-31 14:51

Może lepiej gdyby zawiesili rundę jesienną do przyszłego roku przynajmniej oszczędzi to kolejnych hańbiących wyników bo dziś to spacerek dla Puław

Stary_kibic40 | 2020-10-31 14:52

szydełko, bober skończcie w końcu, wstydu sobie oszczędźcie.

Adams | 2020-10-31 14:54

Na koniec mozna podsumować jednym zdaniem:
Kurtyna w dół i czas zakończyć ośmieszania klubu

Mariuszstalowa | 2020-10-31 14:55

Jak mozna kogos takiego trzymac po tylu wpadkach .

Filip kacper k. | 2020-10-31 14:57

Lucjusz. Trzeba dolozyx pieniędzy. Moze premia dla trenera?

Adams | 2020-10-31 14:58

Jeśli w najblizszych dniach nie bedzie decyzji o dymisji to swiadczy o kolejnej nieudolności zarządu ... chyba że czekają aż kibice wezmą sprawy w swoje ręce i wywieziemy ich wszystkich na taczkach tam gdzie ich miejsce jak najdalej od Stalowej

Nicke | 2020-10-31 15:01

Spokojnie to tylko 18 pkt straty...

Filip kacper k. | 2020-10-31 15:03

Dzis pechowo. Zwyciestwo bylo blisko. Zdecydowaka nieskutecznosc. Nie wiem czemu pretensję do trenera. W klubie ewidetnie zadabuaja za malo. 18 pkt to nie tragedia

1938fc | 2020-10-31 15:04

Stowarzyszenie nie przygląda się Czubatu i Wołoszynowi ? Jakoś od razu reakcja na Soleckiego była moze czas znowu wywalić kolejnych ?

Stallzks | 2020-10-31 15:05

Tak wygląda stalowowolska piłka gdy dajemy rządzić w klubie wstdyliwemu chlopaszkowi Nowakowi który nawydawal mnóstwo kasy na kontrakty dla stażystów typu Szydełko. Czkawka nam się odbija jego rządzenia, aż się boje pomyśleć ile to jeszcze będzie trwało... Lucek ty idioto

Adams | 2020-10-31 15:05

Jakby to ująć w Stalowej zbliża sie mrożna atmosfera już -18 a wygląda to bedzię jeszcze chłodniej

Jw27 | 2020-10-31 15:08

Po awansie. Szydełko nie dal rady.Niech dograją To juniorami a wszystkich poza wychowankami na wyprzedaż. Niech biora trenera który chociaż raz wywalczył awans. Starszego a nie teoretyka.

Jaszczur | 2020-10-31 15:08

Szczegolnie jak Fidziu jest przy pilce to zwyciestwo jest blisko.Druzyna slabo wyglada kondycyjnie moze tu jest problem.Po zejsciu z boiska dwoch najlepszych pilkarzy Zmorzynskiego, Surmiaka gra siadła . Cenie cudaka za odwage ze na Puławy zespoł zagrał 3 obroncow .Brawo!

Adams | 2020-10-31 15:12

Za tydzień po prawdopodobnej porażce w Sieniawie dojdzie do chłodu jak na Syberii ... chyba tam trzeba wysłać wszystkich winnych tego zamieszania

Stalowiak1938 | 2020-10-31 15:14

Szydełko wyp#&*$alaj!!

Szymek2007 | 2020-10-31 15:15

Teraz muszą uważać, żeby nie wylądować w 4 lidze

Adams | 2020-10-31 15:19

Po dzisiejszej porażce najlepiej od poniedziałku negocjować zerwanie kontraktu z trenerami bo jak dalej nie bedzię żadnej reakcji zarządu to jak plucie kibicom prosto w twarz

Jw27 | 2020-10-31 15:19

FRAJERZY! Juz ktoś tu pisał że będzie jak z Pogonią Siedlce. Co jest z Fidziem ze on tak ze spuszczona głową-wygladał na załamanego od początku meczu?

Maxtor84 | 2020-10-31 15:23

On tak zawsze wygląda wiecznie obrażony wiecznie nie zadowolony ale jak przychodzi co do czego to nie pokazuje nic specjalnego

Adams | 2020-10-31 15:37

W pewnym sensie mozna zrozumiec zachowanie Fidzia jakby lagodnie napsiać wylądował głęboko w bagnie i musi w nim tkwić i się dołować przez partactwo w otoczeniu ...

1938fc | 2020-10-31 15:40

Ale Fidziu sam chciał zostać , nikt go nie zmuszał

Młodynie | 2020-10-31 16:07

To nie problem w prezesach tylko w trenerze a najbardziej w zaangażowaniu zawodników .Kolejne zmiany prezesów nic nie dadzą .Bardziej od Czubata to powinien zostać Solecki za którym stali poważni ludzie.Jak zawodnicy za sobą nie przepadają

Johny | 2020-10-31 16:21

Młodynie - dotknaleś sedna sprawy: Solecki wyleciał, bo nie swój. A tu trzeba było ludzi z którymi łatwo można było wejść w układy, bo wszyscy się znamy... To był duży błąd, bo Solecki dawał szansę na sponsoring lepszy jak nasze lojalne małe biznesy, które i tak od lat dają jakieś tam marne pieniądze. No ale wielu było nie po drodze z facetetem soza Stalowej. Pozbyto się gościa po kilku miesiącach i zdobiono miejsce dla kolegów. I tym oto sposobem mamy zarządzanie klubem na takim poziomie, na jakim gramy. Świadectwem tego niech będzie bierność na grę drużyny i akceptowanie takiego patałacha na stanowisku trenera. W innym klubie już po spadku taki antytalent trenerski by się spakował. No ale u nas ciągle się głaszcze go po głowie i czeka się, nie wiem na co...
Piłkarze, s przede wszystkim Gwiazda Fidziukiewicz chodzą po boisku ze spuszczoną głową, bo albo nie chcą, albo nie wiedzą jak grać. Grunt że kolejny miesiąc zamknięty i kasa wszystkim na konto wleci. S kibice na mecze nie chodzą, to i tak nikt nie będzie mordy na nad darł.
Poza tym niedługo Bożenarodzenie..... .

Nicke | 2020-10-31 16:25

No to był bojkot, ci co byli rzekomo winni polecieli ze stołków, miało być lepiej i co mamy? 18 pkt straty do lidera...

Kamil | 2020-10-31 16:34

Mlodynie Solecki był tak poważny ze przez niego pół Polski się z nas śmiało. Nie brnij w ten temat bo on się też do tego nie nadawał. To że w puszkach był dyrektorem to nic nie znaczy. Trzeba mieć do tego pasje i wiedze a tego mu brakowało

Johny | 2020-10-31 16:47

Dziś pasję mają wszyscy : od Bibera, poprzez naszego Nawałkę, Prezesa i Dyrektora ( kolegów od interesów) na Prezydencie kończąc. Sami ludzie z pasją, co widać po aktywności w działaniu. Zapomniałem o piłkarzach: wielkich pasjonatach futbolu.
Teraz to jest dopiero wstyd na całą Polskę....

Aleksander | 2020-10-31 17:02

SZYDEŁKO ODCHODZI ZE STALOWKI. JEST INFO NA FACEBOOK!!!

Daro | 2020-10-31 17:03

Szydełko nie jest trenerem. Ciekawe kto teraz ? Jakieś typy, przecieki ?

Młodynie | 2020-10-31 17:03

Pewnie Kijak albo Adamus

Adams | 2020-10-31 17:13

O przyszedł w końcu ten dzień i bardzo dobrze nareszcie ktoś się obudził i zyskał rozum tylko szkoda za późno ale dobre i to ...jak się mówi lepiej późno niż później ...

Adams | 2020-10-31 17:20

Teraz nieco dla rozluźnienia nasuwa się pytanie kto się zdecyduje na wieczorne omijanie tego zjawiska znaczy długo oczekiwanej zmiany na stanowisku trenera ...

Filip kacper k. | 2020-10-31 17:22

plus taki ze gorszego trenera to nie ma. Szkoda ze Paweł Wtorek poszedl do Niska

Adams | 2020-10-31 17:23

poprawka do poprzedniego komentarza przez literówkę : chodziło o opijanie tego zjawiska ...

Adams | 2020-10-31 17:27

Pech tak chciał akurat P. Wtorek dziś został trenerem Sokoła pewnie jakby poczekał z decyzją mógłby wrócić do trenowania Stalówki ...

Kamil | 2020-10-31 17:27

Ciekawe czy ta wsza bober też zrezygnuje

Filip kacper k. | 2020-10-31 17:28

Kamil, Szydelko mial honor i zrezygnował? czy kasa wygrałą u niego z homorem?

Johnnymalce | 2020-10-31 17:31

I Sokół zapunktował z faworytem na wyjezdzie.. W Głogovii 2:1,duzo sukcesów trenerze Pawle,natomiast Izolator- Stal II 4:2

Kamil | 2020-10-31 17:32

Ponoć Szydełko sam zrezygnował

Kamil | 2020-10-31 17:35

Problemem była szatnia a w niej prym w rozwalaniu brał czynny udział bober

Nicke | 2020-10-31 17:39

No to Szydełko nie wiedział co robi Bober?

Mariuszstalowa | 2020-10-31 17:46

Zami sobie dobierali zawodnikow. Wiec sami sa odpowiedzialni za gre druzyny . Jedyna sluszna decyzja

Młodynie | 2020-10-31 17:48

Bober ani myśli o zakończeniu współpracy

Adams | 2020-10-31 17:52

Jeśli Bober nie jest chętny zrezygnować jest inne rozwiązanie zesłać go do drugiego zespołu ...

Adams | 2020-10-31 18:08

Młodynie - ostatnio za duzo siejesz fermentu .
Bober również zrezygnował

1938fc | 2020-10-31 18:13

Adamus albo Kijak sorry tych gości nie dopuszczać do 1 drużyny.. trzeba gościa z umiejętnościami trenerskimi zobaczymy co duet prezesów wynysli

Adams | 2020-10-31 18:25

Osobiście widziałbym w roli trenera pierwszego zespołu Rafała Wójcika zapewne byłby zainteresowany a jeśli nie on ewentualnie spróbować namówić W. Gąsiora

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 41 071 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 123 845 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 60 806 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 214 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02024