Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener odchodzi.

Trener odchodzi.
Po przegranym przez Stal 0:3 meczu z Wisłą , Szymon Szydełko nie jest już trenerem zielono-czarnych. Czekamy na taką decyzję odnośnie asystenta.

Komentarze (67)

Mariuszstalowa | 2020-10-31 17:47

No w koncu .

Młodynie | 2020-10-31 17:51

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem o konflikcie na lini Bober-Szydełko.

Adams | 2020-10-31 18:13

Młodynie zwolnij trochę z wypisywaniem bzdur więcej robisz niepotrzebnego zamieszania niz sensownie piszesz .
Bober też odchodzi

Młodynie | 2020-10-31 18:15

A to dobrze

Jw27 | 2020-10-31 18:44

Następny trener niech ma jasno postawiony cel. Premia za realizacje celu. Z drugiej strony jak Wisła sprzeda Paluchowskiego to zacznie gubic punkty poza tym mieli mecze z czołówką u siebie Zostało 25 meczów- czyli 75 pkt. Realnie do zdobycia min. 50 pkt.
Na koniec sezonu min 76 pkt.

Młodynie | 2020-10-31 18:46

Paluchowski był do wyciągniecia z Mielca ale nasi woleli Tomka

Stary_kibic40 | 2020-10-31 19:10

Decyzja podjęta zdecydowanie za długo. Trzeba było prezesi czekać jeszcze do wiosny. Teraz sezon z głowy, także można brać nawet na trenera Zdziśka z Elektrowni STW. Całe szczęście, że nie trzeba będzie już oglądać tych pozorantów, szydełki i tego drugiego. Bardzo dobry prezent na urodziny.

Tymon | 2020-10-31 19:47

A jest w ogóle ktoś na oki na zastępstwo? Czy jak zawsze w ostatnim czasie nie ogar..?

Adams | 2020-10-31 19:58

Myślę że na aktualną sytuację najlepszym wyborem byłby Rafał Wojcik no ale najpierw trzeba by dogadac sie z Wisłą czy go wypuszczą bo naparwde u nich robi zaskakujące wyniki ponad stan

Adams | 2020-10-31 20:00

Jakoś spokojnie było na konferencji nic nie wskazywało na dymisję chociaz mozna było odnieść wrazenie były? już trener Szydełko wyglądał na nieco wystraszonego

Młodynie | 2020-10-31 20:01

Może Kalita by się nadał ? Lubi pracować z młodymi asystent w u21.Człowiek z Podkarpacia

Kamil | 2020-10-31 20:17

A na konferencji to czasem bober nie był ?

Kamil | 2020-10-31 20:18

Ogólnie to Szydełko był za miekki. Źle sobie dobrał asystentkę.

1938fc | 2020-10-31 20:23

Spytaj MAKAIO I Filip Kacper bo tutaj najbardziej na szydełko najeżdżali , to moze już mają swojego kandydata

Jaszczur | 2020-10-31 20:27

Szydełko zrezygnował przed meczem z Wisłą Puławy , pytanie dlaczego ?

Makaio | 2020-10-31 20:42

Wreszcie, amator odchodzi. Niech udaje trenera gdzie indziej.

Kamil | 2020-10-31 20:45

Sytuacja w klubie, wynik, bober i wszyscy którzy chcieli żeby odszedł na czele z kopaczami. Myślę dlatego tak to się potoczyło.

Filip kacper k. | 2020-10-31 20:57

1938FC tak, bo to byl jeden z najgorszych trenerow w historii stalowolskiej pilki.

mozna go porownac chyba tylko do Kasiaka (jako trenera) Cecherza i Geszke

Młodynie | 2020-10-31 21:01

Szkoda że Grabowski został w Resovii

Adams | 2020-10-31 21:48

Jak widac na konferencj byl Bober dlatego inaczej wyglądał pomeczowy komentarz .
Tak tylko wspomnę najpierw konferencja byla na fb Wisly Puław w wersji audio dlatego coś nie pasowało ...

Filip kacper k. | 2020-10-31 21:59

czemu Szymon dzis nieobecny?

1938fc | 2020-10-31 22:03

Może został odsunięty od 1 drużyny wczoraj albo w dniu dzisiejszym , my tego nie wiemy nikt tutaj pewnie nie wie .

Młodynie | 2020-10-31 22:15

Ktoś coś wspominał że jest na kwarantannie

1938fc | 2020-10-31 22:18

Zdjęcie z newsa jest z dzisiaj

Pazimieh | 2020-10-31 22:47

Składam oficjalny wniosek do admina o zbanowanie użytkownika MŁODYNIE (poprzednio Rafix) za pierd******* głupot i wypisywanie tutaj wyssanych z palca informacji.

Kamil | 2020-10-31 23:04

Szydełko podobno na meczu był, ale po tym co się zadziało na boisku po prostu zrezygnowała i nie pojawił się już na konferencji.

Siatkarz | 2020-10-31 23:26

A witasik niech wypierdala razem z nim

1938fc | 2020-10-31 23:55

A Witasik czego ? Jeden z lepszych zawodników u nas w drużynie co nie zmienia faktu że dalej jest słaby

Młodynie | 2020-11-1 09:12

Nowy trener raczej będzie z zewnątrz tak mi się wydaje

1938fc | 2020-11-1 10:17

Młodynie nie zgrywaj takiego doinformowanego bo też czytam twittera i widze ze bierzesz info od ludzi którzy cos napiszą i przelewas tutaj. Moja ja opinię swoja wyraże na temat nowego trenera. Wg mnie jeśli bierzemy swojego gościa to jedynie Wieprzeć . Teraz pytanie kto zewnątrz nie ma kontraktu i jest wolny. To musi byc ktoś z warsztatem , kto weźmie szatnie za mo..e i postawi niektórych do pionu . Gość musi zmienić taktykę bo nie wierze ze goście są tak słabi bo wg mnie to taktyką była jedna z kilku rzeczy które dają nam cały obraz i miejsce w lidze jak i samą ligę . Pytanie czy to prawda że Bober robił podziały w szatni bo jak wiemy to Bober wywalił Fijarczyka . Tak jak mówie musi to być gościem z warsztatem i charakterem i musi usiaść z zarządem i ustawić 3,4 gości pod których bedzie budowana drużyna na awans bo ja nie widze innej opcji w tym roku będzie cieżko ale w następnym czemu nie . Po burzy wychodzi słońce może rządy Szydełki i Bobera to była ta burza. Hej Stal

Misio | 2020-11-1 10:25

Po Giebułtowie chodziło nazwisko Jałocha. Słyszałem z dwóch źródeł, ale to nic pewnego.

1938fc | 2020-11-1 10:29

Jeśli przyjdzie to porażka Czubata i Wołoszyna bo gość żadnych sukcesów czy to w Siedlcach czy w Radomiaku i gdzie indziej gdzie trenował

Filip kacper k. | 2020-11-1 11:19

kiedys potrafilismy sciagac takich pilkarzy:
» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=556

Adams | 2020-11-1 12:16

Ciekawe co wymysli prezes Czubat i jego ludzie czapewne pojdą na łatwiznę zakontraktują pierwszego lepszego pod ręką co byloby beznsensowną decyzją ... Nowy trener musi być kimś sprawdzonym z reputacją aby zawodnicy odczuwali respekt i szacunek a nie kolesiostwo czy tam robienie sobie jaj z trenera

Adams | 2020-11-1 12:21

Powtórze raz jeszcze aktualnie prawie idealnym kandydatem jest R. Wójcik jak dla mnie zasługuje na kolejną szansę jako trener Stali

Filip kacper k. | 2020-11-1 12:23

tylko ze ma wazny kontrakt z Wisla i musialby go rozwiazac. i byl wczesniej jednym z tych ktorzy doili kase do konca

Adams | 2020-11-1 12:29

Owszem dawniej za jego pierwszej kadencji w Stalowej robił za cwaniaka ale mimo to po kilku latach pracy w innych klubach wygląda na innego człowieka ( mógł zalapać wiekszego doświadczenia i podejscie)

Adams | 2020-11-1 12:40

Możliwe do środy wybiorą nowego trenera raczej nie ma co spodziewać satysfakcjonującego wyboru

Nicke | 2020-11-1 12:48

Kto by teraz nie przyszedł to awansu nie zrobi...

Młodynie | 2020-11-1 13:04

Marzec jest wolny zna 3 ligę prowadził tam KKS Kalisz i w Mielcu też jakieś plamy nie dał. Parę razy widziany u nas na meczach

Nicke | 2020-11-1 13:14

Marzec zrobił awans do ESA, nie sadze by było nas na niego stać..

Kamil | 2020-11-1 13:34

Jalocha faktycznie był kandydatem w okresie kiedy Szydełko dostał ultimatum. Nawet był w Stalowej. Być może nadal jest brany pod uwagę. Szczerze to ten sezon i tak jest już stracony. Kto by nie przyszedł z ta banda psedokopaczy nic nie osiągnie

Daro | 2020-11-1 15:14

Mam nadzieję, że nie ma tematu Jałochy. Ostatni sukces miał w 2010 roku, czyli awans do I-ligi ale trenując drużunę, która była głównym faworytem do awansu (Termalica).

Od tamtej pory zero sukcesów, a od 2015 roku nie trenował żadnego poważnego klubu (Kmita Zabierzów i Orzeł Piaski Wielkie). Do tego bardzo trudny charakter.

1938fc | 2020-11-1 15:26

Co z tego że jest stracony , stracony będzie wtedy kiedy oficjalnie Puławy wejdą do 2 ligi . Nie możemy tak sobie postawić opini że ok Puławy wejdą , sezon stracony . Tu musi przyjść gość który przyjdzie ,który zbuduje ekipe , zacznie wygrywać i da jakąś radość nam kibicom . Licze na dobry wybór

Raul | 2020-11-1 17:55

A w zimie wystawic tych wszystkich paralitykow , skorokopow, na liste transferowa. Zobaczymy ich realna wartosc rynkowa w koncu. W.........c razem z Szydelko.

Raul | 2020-11-1 18:21

Sieniawa , Sandomierz , Wolka Pelkinska i Swidnik to druzyny , ktore mimo duzo mniejszego budzetu wyprzedaja nas w tabeli. To za co My tym cyrkowcom placimy ?????? Prezes w zimie do roboty. Albo obnizka wynagrodzenia o 50% albo szukajcie sobie Jeleni gdzie indziej. Wszyscy moga odejsc . Zastapic takie g...o naprawde nie bedzie problemu. Kapitan co se wali samoboja w meczu jesieni i Fidziu machajacy rekami dyrygent , bez strzalu i dryblingu , marnujacy srednio 2 setki w meczu . No Elita , jednym slowem.

Stallzks | 2020-11-1 19:03

Spokojnie, mieliśmy taką dwójkę trenerską że nasi zawodnicy robili regres formy, tak słabej beznadziejnej gry w stalowej dawno nie było, więc cieszy bardzo że już ich nie zobaczymy. Jedynie Śpiewak zrobił postęp...
Zastanawia mnie jedynie bagno jakie zostawił po sobie stażysta, taki Khorolskyi .. gość gra w podstawie robi jedynie wiatr, z jego gry wiele nie wynika, a Jopek Stelmach ktorzy go zjadają, grzeją ławę, nie wspominając o świetnych transferach typu Ochal Pilch. Chciałbym jeszcze żeby osoba która doprowadziła sport do miejsca gdzie jesteśmy również odeszła ze struktur piłki nożnej- tak Nowak bezjajowcu. Wierzę że przyjdzie w miejsce stażysty człowiek związany kiedyś ze Stalówka, nikt kto jest z zewnątrz, mamy tu 4 ligę. Robić trzon na awans w przyszłym sezonie, bo w tym jesteśmy dawno w d****

1938fc | 2020-11-1 19:08

Stelmach i Jopek zjadają ukraińca? Oglądałeś mecze bo własnie ukrainiec gra równo jak na 3 ligę i na tym poziomie jest . Stelmach tragedia ten gość co jedynie umie zrobić to zagrać do tyłu a do przodu to jedna wielka panika. Jopek tak zjada że gra w 3 lidze i nie poszedł grać wyżej , umie odebrać cos do przodu pociagnie ale gra tak jak cały zespół czyli słabo

Pjona_ziom | 2020-11-1 19:17

Prawda jest taka że Włodek z Ukrainy ma jedynie chęci i stara się walczyć ale brakuje mu umiejętności a na 3 ligę nie trzeba ich dużo, typ nie potrafi odnaleźć swojej pozycji i biega od obrony do ataku przez co popełnia błędy ...
Potrzeba sprowadzić na obronę dwóch doświadczonych graczy związanych ze stw taki Maciorowski np. do tego Tur i kogoś do środka pomocy i reszta juniorów powoli odpali... Ten sezon i tak stracony. Tylko koniecznie potrzeba trenera który ma wizję , doświadczenie i jaja ...

Marco | 2020-11-1 19:44

A może Włodek tak się zachowywał na boisku bo takie miał wytyczne od trenera ? Mi osobiście podoba się jego gra i zaangażowanie i oby nowy trener znalazł dla niego optymalną pozycję gdzie będzie mógł się spełniać.

Stallzks | 2020-11-2 07:37

Khorolskyi biega dużo, ale jest surowy technicznie, warunki fizyczne na takie że ciężko mu się na nogach utrzymać, bardzo nie wiele wynika z jego gry, tak jak pisałem pod rządami stażystów mieliśmy regres formy każdego zawodnika, na pewno to wynika że złej formacji jak też z szatni gdzie ducha drużyny nie zaszczepiono więc każdy grał pańszczyźniane.

1938fc | 2020-11-2 14:25

Zaczerpnąłem informacji i możliwe że dojdzie do transferu na linii Wólczanka - Stalówka , do Stalowej możliwe ze mógłby trafić Daniel Myśliwiec a do Wolczanki miałby trafić Szydełko na ile to info potwierdzone jest tego nie wiem ale taka opcja jest . Myśliwiec robi teraz bardzo dobre wyniki z młodą druzyną Wołczanki i tam Uefa PRO

Marco | 2020-11-2 14:55

Ja to Szydełkę to bardziej w motorze bym widział i nie zdziwię się jak niedługo pojawi się o tym info. Zresztą gdzie by nie poszedł to raczej był już wstępnie dogadany bo z tego co w trawie piszczy to wypowiedzenie złożył już przed meczem i dlatego Bober sam ogarniał ławkę.

Nicke | 2020-11-2 15:00

Motor ma plany awansu do ESA w ciągu kilku lat i braliby gościa, co
Spadł z ligi?

Młodynie | 2020-11-2 15:13

Szydełko zawsze był ceniony w Motorze. Tylko PRO przeszkodziło że tam nie trafił

Stallzks | 2020-11-2 15:13

Gdzie nie pójdzie frycowe będzie płacił bo jako trener sam kiedyś odpowiednio się podsumował że jest... frajerem

Młodynie | 2020-11-2 15:17

Co Wolczanki to następnym krokiem jest Stal Rzeszów jakby się Wołowcowi noga powineła. A i zespół młody ciekawy

Adams | 2020-11-2 17:53

Tak sobie myślę były trener Szydełko raczej nie będzie dobrze wspominał pobytu w Stalowej z jednego powodu jakim jest nadszarpnięta kariera i utrata reputacji zdolnego fachowca wystarczy przypomnieć jakie były zachwyty gdy zaczynał pracę w Stalówce niektóre opinie mówiły że juz dawno nie było tak perspektywicznego trenera w klubie a co sie okazało?
2 liga go ostro zweryfikowała więc nie sądzę aby był łakowym kąskiem dla innych klubów

Stary_kibic40 | 2020-11-2 19:57

Powinien jeszcze szydelko poza boberem, zabrać też ze sobą swoje transfery i nowaka, który za pierdzenie w stołki kolejny rok już bierze kasę. Na trenera brać któregoś ze swoich wychowanków. Sezon i tak z głowy, także szkoda bulić kasy expertom spoza STW. Już było dwóch Rzeszowiaków, przyszli spuścili Stalówkę na 4 poziom i teraz odchodzą z uśmieszkiem na twarzy...

Okulickiego | 2020-11-2 20:16

Czytam te komentarze.... Stop.....! te pobożne życzenia co niektórych komentatorów. Nie sądzę że ktokolwiek z decyzyjnych w Klubie bierze pod uwagę te życzenia. I jeszcze jedno.... Nie rozumiem co ma do tego wszystkiego niejaki Nowak. Co ma dyr. PCPN do PSA to że był to historia. Czytam iż wielu dalej ma jakieś pretensje. To jest zwykły dziad i nieudacznik ale ma poparcie Łucka i z PSA nie ma już nic wspólnego. A przewija się w komentarzach jak by nie wiadomo kim był. Odnośnie trenera to nie ma dla mnie znaczenia kto to będzie bo jak nie będzie kasy to i nie będzie odpowiednich grajków a w jakichś Samarytan zwyczajnie nie wierzę.

1938fc | 2020-11-2 21:53

Mówiąc ze Stalowej nie ma teraz pieniedzy to gadać głupoty. Mając taki skład Szydełko grał defensywnie co potwierdził sam Waszkiewicz w wywiadzie przed Puławami. Nowy trener musi przyjść wyciągnać 4,5 gości pod którym bedzie opierał skład a reszta bajo w okienku zimowym. Szydełko sam sobie kopał dołek w który wpadł bo się bał zagrać ofensywniej i nie chciał zmieniać taktyki. Mamy najlepszego obrońcę w lidze ukraińca a ten go wystawia do przodu . Dlatego Puławy są przed nami z taka przewagą bo grają ofensywnie , mają mocny skład ale my też taki mamy . W Sieniawie to wychodziło bo miał srogich zawodników technicznie i Sokoł grał defensywnie co przynoisło efekt. Mająć taki zespoł w Stalowej nie możesz grać defensywnie w 3 lidze

Jaszczur | 2020-11-2 23:19

Szydełko poległ bo dobrał sobie złych zawodników nie ma głowy do transferów ,każdy transfer to porazka Khorolski, Korziewicz, Pilch, Wiktoruk,.bez formy Jarosz, Witasik,, Waszkiewicz, Stelmach.A z Puławami ustawiająć malutkich zawodników do srodka pola to mnie powalił, nie wiedział ze Wisła ma chłopów po190cm?

Stary_kibic40 | 2020-11-3 16:35

Mietek Ożóg Mietek

Pazimieh | 2020-11-3 17:00

STARY_KIBIC40 popieram kandydaturę. Nie chodzi o umiejętności trenerskie, a o to że na pewno wziąłby to całe towarzystwo za pysk i raz dwa wiedzieliby gdzie grają i że mają dawać z siebie 110% bez jęczenia.

1938fc | 2020-11-3 17:16

Mietka dać na asystenta i masz asystenta , motywatora i gościa który walnie w pysk w przerwie i pokaże gdzie grają . To nie jest głupi pomysł dać Mietka na asystenta

Filip kacper k. | 2020-11-3 17:25

Cytat z Mariusza Biela odnośnie Mietka:

MB: Panie Mieczysławie, czy pańska Stal, ta, w której grał Pan przez tyle lat, pokonałaby tę obecną?
MO: Tak. 1:0
MB: A dlaczego tak skromnie?
MO: Bo ja mam już 55 lat, a Gaza, Iwan, Kusiak i Lola, nie chcą dać się namówić na taki mecz. Mówią, że nie mają czasu na wygłupy

Tymon | 2020-11-4 07:40

Dzisiaj środa więc chyba powinno już coś być wiadomo odnośnie szkoleniowca czy dalej robimy amatorszczyznę?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 898 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 26 639 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 101 018 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 553 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.01605