Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jaromir Wieprzęć trenerem Stalówki!!

Jaromir Wieprzęć trenerem Stalówki!!

Jak poinformowała oficjalna strona klubu nowym szkoleniowcem zielono-czarnych został Jaromir Wieprzęć. Wychowanek Stali zastąpił na stanowisku trenera Szymona Szydełkę, który dniu 31.10.2020 rozwiązał kontrakt z klubem. Asystentem Wieprzęcia został Damian Skakuj, który pracował ostatnio w Rotundzie Krzeszów. 

Wieprzęć był już opiekunem Stali w sezonie 2014/2015, gdzie do ostatniej kolejki jego podopieczni bili się o awans do I ligi. Do pełni szczęścia zabrakło wtedy wygranej w ostatniej kolejce z Błękitnymi Stargard. Miejmy nadzieję, że i tym razem będziemy się mogli cieszyć z bardzo dobrych wyników osiąganych przez Stal pod wodzą nowego trenera. 

Komentarze (66)

1938fc | 2020-11-4 17:50

Najlepsza decyzja jaka mogła być , wracamy do 4 obrońców i mam nadzieje że teraz to będzie jakoś wyglądało. Teraz z czystej ciekawości chce zobaczyc jak to będzie wyglądało z Sieniawą

Stary stalowiak | 2020-11-4 18:04

Kolego 1938 FC, pisałeś news wcześniej na temat wiarygodnej informacji, więc proszę masz info, tak jak mówiłem.Jarek pierwszym trenerem.

Pjona_ziom | 2020-11-4 18:34

Skąd się wziął Skakuj? Znacie go? Coś więcej na jego temat niż to że nauczyciel wf z Krzeszowa? Kolega Wołoszyna?
Ja poważnie widziałbym Mietka jako drugiego trenera albo kierownika drużyny

1938fc | 2020-11-4 18:46

Trener A klasowej Rotundy Krzeszów w której sam gra/ gra , ma ukończony kurs UEFA A a wyżej jest tylko PRO, bardzo ceniony w regionie i na podkarpaciu . Dobry wybór na 2 trenera bo np Bober miał licencje na dzieciaki

1938fc | 2020-11-4 18:46

I sumienne gość który chce się rozwijać cały czas

Vielitz44 | 2020-11-4 19:09

Powodzenia Jarek, mam nadzieję, że wróci prosta niekombinowana piłka, może w końcu wróci jakaś radość z gry i mam nadzieję wyniki - walczymy.

Pazimieh | 2020-11-4 19:24

Powodzenia Jaro. Miejmy nadzieję, że uda mu się ogarnąć ten burdel.

Raul | 2020-11-4 19:27

Jaro powodzenia !!! Brawo Zarzad. Grajmy Swoimi Chlopakami , wychowankami I najlepszymi z Podkarpacia , wzmocnionymi zawidnikami , ktorym sie Chce ..... Jeszcze raz Bardzo dobra decyzja . Jaro jestesmy z Toba !!!!!!

Stary_kibic40 | 2020-11-4 20:48

Jarku, Drogi Kolego, samych sukcesów jako trener Stalówki. Witamy ponownie na pokładzie. Czas uporządkować cały ten bajzel, jaki zrobili i zostawili po sobie ci nieudacznicy z Rzeszowa. Szkoda, że przyjdzie Ci pracować dopiero na 4 poziomie rozgrywkowym, ale może uda się to wszystko odbudować. Powodzenia Jaro!!! Szydełko i bober pasowało przeprosić na koniec kibiców Stalówki, a nie wyjechać z uśmieszkiem na twarzy.

Mx310user | 2020-11-4 21:10

Super wiadomość!

Johny | 2020-11-4 21:35

Powodzenia Jaro!!! Najlepszy z możliwych wyborów. Pora rozpocząć przygotowania do .... kolejnego sezonu.
Samych sukcesów !!!

Młodynie | 2020-11-4 21:43

» https://t.co/YhKytfjL8o?amp=1 bramka i asysta Kacpra

Azure | 2020-11-5 17:09

Gratulacje dla nowego (starego) trenera. Napiszę przewrotnie, ale uważam, że Stalówka ma jeszcze szansę na awans w tym sezonie. Puławy jeszcze złapią zadyszkę, a w Stalowej będzie już tylko lepiej.

Nicke | 2020-11-5 17:26

Mam odmienne zdanie. Puławy może stracą jakieś punkty, ale awansują. Zobaczymy w maju jak bedzie

Gallanonim | 2020-11-5 19:30

Brawo. Zawsze ceniłem J.Wieprzęcia - jako zawodnika i trenera. Słowo jeszcze odnośnie byłych szkoleniowców. Niestety wszystkim się wydaje że to wszystko przez tych "nieudaczników". Niestety, główny ich błąd, a przede wszystkim Szydełko, to fakt że sami nie odeszli wcześniej, tylko czekali aż nie będą mieli wyjścia. Prawdziwy problem leży gdzie indziej i mocno trzymajmy kciuki by nowy trener sobie z tym (a raczej z tymi) poradził. Czeka go trudne zadanie, przynajmniej teraz, w tym składzie osobowym.

Pjona_ziom | 2020-11-5 21:20

Życzę trenerowi awansu i sukcesów ale obiektywnie według mnie aktualnie sytuacja jest taka że sezon stracony i trzeba poukładać karty i zrobić fundament pod następny sezon i tu musi zarząd robić największa robotę i wraz z trenerem odpowiednio działać żeby wypracować plan. Teraz to Jaro raz że nie zna kompletnie naszych gwiazdorów dwa że awans w tym sezonie to byłby cud .... Trzeba zająć się juniorami. Hej Stal!

1938fc | 2020-11-6 08:17

Jarek ma charyzmę , posuch w szatni kiedy trenował 1 drużynę. Szkoda że wtedy doszło do niezrozumiałej decyzji zakończenia współpracy . Od 4 lat nie było w Stalowej trenera który by sobie poradził oprócz duet Wtorek- Fabianowski którzy zrobili super wynik odbijając ekipę od dna tabeli . Coś czuje że Szifera na boku nie zobaczymy bo za Wiperzecia w juniorach grał na środku pomocy. Zostało 5 meczy do końca rundy , fajnie jaki tutaj Jarek zrobił fajne wyniki i by to był początek drogi w góre naszej Stali. Nwm ile Jarek bedzie tolerował np machanie rękami Fidzia . Wydaje mi się ze to najlepszy wybór pod względem psychologicznym jak i taktycznym . Teraz tylko życzyć powodzenia i walki bo Jarek zawsze bedzie tolerowały przez ,,trybuny" i oby to się udało .

Filip kacper k. | 2020-11-6 08:31

nie będzie 5 meczów do końca rundy- tylko jeden, maks 2 z powodu calkowitego zamkniecia Polski.

Nicke | 2020-11-6 08:38

1938 FC: co ty masz z tym nwm? Tak dużo czasu zajmuje napisać: nie wiem? Ile oszczędzisz? Pół sekundy? Z innej beczki: Smuda został trenerem Podhala Nowy Targ.

1938fc | 2020-11-6 09:03

Nicke zboczenie zawodowe heh ciekawe ile taki Smuda zarabia w Podhalu bo za 3 tyś by chyba tam nie poszedł trenować

Młodynie | 2020-11-6 09:05

Właściciela stać zapewnie

Nicke | 2020-11-6 09:06

Ja ich nie rozumiem. Smuda ostatnio miał wyniki 20 lat temu, a oni dalej się na niego nabierają...

Pjona_ziom | 2020-11-6 12:55

Pewne jest że Jaro będzie się darł a nie obserwował biernie co się dzieje na boisku. Myślę że teraz tego potrzeba aby ktoś zrobił w szatni porzadek i dawał jasne sygnały a nie filozofował. Pewne jest że Jaro znajdzie miejsce dla Szifera i Stępniowskiego bo to że oni trenują z 1 drużyna to jego zasługa i gdyby nie on to kopaliby po jeżowych czy zdziarach... On będzie stawiał na swoich czyli Mistrzyk Stelmach i wychowankowie...

Stallzks | 2020-11-6 13:40

Panie Szydełko zabierz szrot ze sobą typu Pilch, gość w A klasie mega słaby byłby. W końcu nadeszło światełko w tunelu. W końcu Tomko vel Bober zamilczy na zawsze. Jedziemy z tematem panie trenerze, wracamy do klasycznego 442 i przede wszystkim dajemy pograć zawodnikom a nie wciskamy im antyfutbolu do głowy który każdemu wychodził uszami i nosami.

Makaio | 2020-11-6 20:03

Powodzenia, trenerze.

Stary_kibic40 | 2020-11-6 20:06

Jaro zróbcie coś z dwoma Płonkami. Goście wiecznie kontuzjowani, kasę tylko doją z klubu.

Młodynie | 2020-11-6 20:23

Tomek najprawdopodobniej już nie zagra w karierze

Sciemaa | 2020-11-7 14:35

W koncu i "znowu" swoj czlowiek... w sumie innego wyboru nie bylo. Sezon trzeba dograc z dobrym wynikiem bo juz awans odlecial...no chyba ze jakies cuda. No nic Jaro. Powodzenia

Vielitz44 | 2020-11-7 15:00

Stal II 2:3, szkoda. Nie może grać pierwsza Stal dzień przed Stal II? Wtedy można by sensownie wykorzystać rezerwy, ogrywając tam tych co nie grają w pierwszym składzie...

Sciemaa | 2020-11-7 16:20

A czy tu chodzi o wyniki rezerw? tam sie maja chlopaki ogrywac.A nie zeby 1 sklad ratowal ich przed spadkiem....

Filip kacper k. | 2020-11-7 18:52

Siudaczek dzis znow dał popis umiejętności.
Chlopie wez sie za nauke albo za szkole bo powyzej A klasy kariery nie zrobisz

Vielitz44 | 2020-11-7 19:07

SCIEMAA - to po co grać jak wyniki nie ważne? Mają wygrywać i się utrzymać, bo spadniemy i będzie granie z wioskami w okręgówce, także wyniki są istotne.
Mamy 4 ligę i tam powinni się ogrywać ci co się w meczu nie załapią oraz ci co chcą grać w 1 składzie.
No bramkarz im nie pomógł, co z tym Konefałem?

Pjona_ziom | 2020-11-7 20:04

Niestety bramkarz to najsłabsze ogniwo... Sam sobie bramki pakuje...
Jutro ustawienie 4-2-3-1

Vielitz44 | 2020-11-8 10:55

Masakra z tą transmisją, liga buraczana a ci 15zl, nie wnikam w koszty przygotowania, ale jakby to po 5zl zrobili to na bank więcej by zarobili (granica psychologiczna:)), bo to co jest teraz to cena zaporowa...

1938fc | 2020-11-8 11:39

Jarek udanego startu i 3 punktów i oby była dla wszystkich kibiców Stali udana niedziela

Filip kacper k. | 2020-11-8 11:51

dziś zwycięski remis

Stary_kibic40 | 2020-11-8 11:54

Sieniawa mocna, jeszcze nie przegrała w tym sezonie. Także odpowiedni czas na ich pierwszą porażkę. Weź to Jaro ustaw jak należy, zagrajcie na luzie i wygrajcie to dla kibiców. Całe szczęście, że już nie ma tych dwóch nieudaczników szydełki i tego drugiego.

Adams | 2020-11-8 13:00

Po zmianie trenera myślę dziś piłkarze Stalówki pokażą dużo lepszej gry mam nadzieję wyjdą na boisko z lepszym nastawieniem i powalczą coś mam przeczucie mecz na remis lub skromna wygrana Stali

Wojtas93 | 2020-11-8 13:12

Mroziński dwu setka pudło Sieniawa jedna akcja gol i jak ma być wynik jak dzieci ich zrobiłi tym szybkim rozegraniem

Maxtor84 | 2020-11-8 13:14

tu nawet Guardiola nie pomoże :D

Wojtas93 | 2020-11-8 13:15

Szofer drugą tak można liczyć w nieskończoność..

Maxtor84 | 2020-11-8 13:15

dobrze że niedługo lockdown to trochę sobie odpoczną :D :D

Maxtor84 | 2020-11-8 13:19

transmisja padła ?

Misio | 2020-11-8 13:34

Na tym polu co grają, to we wrześniu były wykopki?

Młodynie | 2020-11-8 13:35

Najgorsze boisko w lidze od dawna takie są opinie

Stalowiak40 | 2020-11-8 13:54

NA razie nie widać efektów ani lepszej gry ani niczego. Sytuacja taka sama jak u Szydełki, marnowanie okazji i jedna czy 2 sytuacje rywala i gol. Nic to na razie przynajmniej nie dało. Kopia meczu z Wisłą ostatnio tylko na kartoflisku w Sieniawie.

Quick1986 | 2020-11-8 13:56

Jak pisałem że nic z tego nie będzie bo od lat żadnego trenera i piłkarzy z wyższych klas rozgrywkowych tylko darmowe odpadki po okienkach transferowych z wiejskich lig i trenerzy gdzie nikt nich nie chce lub trenują młodzież bo nie mają papierów albo żadnych sukcesów, to moje komentarze były usuwane...

Jaszczur | 2020-11-8 14:05

Na efekty pracy trzeba zaczekac do marca , przeciez nie ma pilkarzy na poziomie ,potrzebny dobry bramkarz ,stoper , i napastnik.

Vielitz44 | 2020-11-8 14:12

Czyli jak zwykle, to nie trener tylko drużyna słaba. U nas trzeba trenera co przyjdzie w pakiecie z nowym trzonem drużyny, to co mamy to pruchno...

Maxtor84 | 2020-11-8 14:43

Kolejny beznadziejny mecz naszej drużyny ...

Stary stalowiak | 2020-11-8 14:46

Kufa!!!!Z kolejną wsią w dupę, który to już raz.Tylko nas upokarzają na cały kraj.zrobili z naszego klubu istne pośmiewisko!!! Wstyd i hańba!!!!!! Wszystkich rozgonić tam skąd przyszli.

Młodynie | 2020-11-8 14:48

Grają w przewadze od 80 minuty

Stary stalowiak | 2020-11-8 14:49

Po tym co oni wyprawiają to tylko zebrać komitet powitalny i przywitać ich chlebem i solą

Maxtor84 | 2020-11-8 14:54

kompromitacji ciąg dalszy .... nasi schodząc z boiska jakby się tym nie przejmowali, uśmieszki piątki z rywalami :) tragedia

Nicke | 2020-11-8 14:58

Ileż można? Pensje drugoligowe, zawodnicy z przeszłością w ekstraklasie i dostają w czapkę od Giebultowa, Sieniawy czy Sandomierza... dalej się uczycie tej ligi? Leją was chłopy, co wrócili z nocki z fabryki...

Młodynie | 2020-11-8 15:15

Sezon stracony trzeba ogrywać młodych.Z Piotrowskiego może być niezły zawodnik jak się ogarnie młody Lebioda czy Grabarz

Młodynie | 2020-11-8 15:32

Sieniawa to nie ogórki pokroju Giebułtowa czy Zamościa

Nicke | 2020-11-8 15:41

Dziwne rzeczy się dzieją w tej lidze. Kszo wygrywa z Sandomierzem w środę, a dziś przegrywa z Wiązownicą...

Adams | 2020-11-8 15:58

Sokół Sieniawa w pewnym stopniu mozna uznać za fenomen .. nie dość nie zaznali w tym sezonie porażki do tego średnim składem osiągają bardzo dobre wyniki pod wodzą trenera Kuźmy ...
Widocznie w tym klubie jest spory potencjał jeśli dwóch byłych trenerów Stalówki osiągały rezultaty ponad normę... to też pokazuje jaki jest marny skład w Stali

Pjona_ziom | 2020-11-8 16:00

Nasze gwiazdy zrobiły ogromny progres w ostatnim meczu 3-0 a teraz straciły tylko jedną bramkę... Ostatnie kilkanaście minut grają w przewadze zawodnika brawo sezon już i tak stracony odsunąć ich od składu niech szukają sobie innego źródła dochodu. Wprowadzac juniorów i w przerwie zrobić solidne transfery

Raul | 2020-11-8 16:11

W zimie zalecane solidne wietrzenie szatni i sciagniecie w końcu zawodników z jajami ,charakterem , umiejętnościami i chęciami.A tych pozorantow W.....c.

Młodynie | 2020-11-8 16:12

Nie wiem czy takich znajdziemy to już nie to pokolenie

Misio | 2020-11-8 16:37

Na tym polu co namalowali linie i postawili bramki nie powinno się próbować grać kombinacyjnie, tylko lagą na napastników. Tam nawet Barcelona by nic nie stworzyła. Paświsko jak w B-klasie, to i taktyka powinna być jak w B-klasie! Trzech najszybszych do ataku, a reszta do walki i wybijanki. Jeszcze nie widziałem, żeby grać po ziemi albo prowadzić piłkę na bagnie.

Stary piknik | 2020-11-8 17:24

Ogrom pracy przed trenerem. Sezon stracony bo nikt przy zdrowych zmysłach nie sądzi że Puławy zmarnują 20 punktów przewagi. Musieliby przegrać 7 spotkań a my wszystko wygrać. Ten sezon należy potraktoeać jako przygotowanie do kolejnego. Zgrać ustawienie i taktykę, zrobić przegląd składu, wyszukać najlepszych zawodników z innych drużyn z grupy, szczególnie z Podkarpacia - powinniśmy być dla nich atrakcyjną opcją transferu bo wiadomo że ambicje są u nas wieksze niż tkwienie w 3 lidze. Mamy dwa okienka transferowe i ponad pół roku żeby w kolejnym sezonie zbić wszystkich jak to teraz robią Puławy. Wg mnie to wszystko co z tego sezonu można wyciągnąć.

Stalowiak40 | 2020-11-8 17:29

Narazie nic nie dała zmiana trenera bo gra jest taka sama jak za Szydełki, czyli mnósto sytuacji 100 procentowych, rywal wyprowadza jedną czy dwie i strzela gola. Ja obserwuje ich gre dokladnie i widze ze co mecz jest to samo. Męczą się pudłując jak najęci. Tak to jest jak się sciaga nie wiadomo po co jeszcze jednego bramkarza zamiast napastnika. Niech sobei do łbów tam wbiją ze potrzeba NAPASTNIKA bo sam Fidziukiewicz meczow nie bedzie wygrywal. Nie 4 bramkarza tylko napastnika!! Zapamietajcie łby z zarządu. I przyczyna braku wynikow jest wspomniana nieskutecznosc. Z Wisła Sandomierz setki nie wykorzystane, rywal strzela z 2 sytuacji w meczu. Z Wisła Puławy 4 setki nie wykorzystane co najmniej a rywal mial 4 sytuacje i 3 gole.Z Chełmianką multum sytuacji a goscie jeden strzal i wpadło. To samo było dziś. To było pół sytuacji a i tak wpadło, a Stal się męczyła marnowała jak najęta. Chyba działacze już wiedzą kogo brakuje najbardziej. Zamiast ściagac tego Konefała ktory i tak nie gra lepiej mozna bylo napastnika sciagnac. Pomijam Pilcha ktory nie radzi sobie nawet w rezerwach. Wymysl Szydełki kolejny z reszta niewypalony.

Stalowiak40 | 2020-11-8 17:32

I doświadczonego napastnika a nie jakiegos 17 letniego parcha. Nie wierze ze takich "Panów" za ktorych się maja tam nie stac na sciagniecie napastnika na 3 ligę. !7 letnie parchy sa dobre na zmiany za ktoregos z tych napastników a nie na caly mecz.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 671 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 430 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 848 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 27 107 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01713