Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień meczowy !!!

Dzień meczowy !!!
Dzień meczowy !!!

Wykorzystując niedzielne, słoneczne popołudnie, wybieramy się na wycieczkę do Sieniawy gdzie Stalówka grała z Sokołem. Docieramy pod sam stadion bez balastu w ok 60 osób w tym Nisko. Na obiekt oczywiście nie zostajemy wpuszczeni. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i zawijamy w drogę powrotną.

Dzięki wszystkim za obecność.

Kopacze przegrywają 1:0.

Hej STAL!

Komentarze (113)

Stalowiak40 | 2020-11-8 17:29

Narazie nic nie dała zmiana trenera bo gra jest taka sama jak za Szydełki, czyli mnósto sytuacji 100 procentowych, rywal wyprowadza jedną czy dwie i strzela gola. Ja obserwuje ich gre dokladnie i widze ze co mecz jest to samo. Męczą się pudłując jak najęci. Tak to jest jak się sciaga nie wiadomo po co jeszcze jednego bramkarza zamiast napastnika. Niech sobei do łbów tam wbiją ze potrzeba NAPASTNIKA bo sam Fidziukiewicz meczow nie bedzie wygrywal. Nie 4 bramkarza tylko napastnika!! Zapamietajcie łby z zarządu. I przyczyna braku wynikow jest wspomniana nieskutecznosc. Z Wisła Sandomierz setki nie wykorzystane, rywal strzela z 2 sytuacji w meczu. Z Wisła Puławy 4 setki nie wykorzystane co najmniej a rywal mial 4 sytuacje i 3 gole.Z Chełmianką multum sytuacji a goscie jeden strzal i wpadło. To samo było dziś. To było pół sytuacji a i tak wpadło, a Stal się męczyła marnowała jak najęta. Chyba działacze już wiedzą kogo brakuje najbardziej. Zamiast ściagac tego Konefała ktory i tak nie gra lepiej mozna bylo napastnika sciagnac. Pomijam Pilcha ktory nie radzi sobie nawet w rezerwach. Wymysl Szydełki kolejny z reszta niewypalony.

Filip kacper k. | 2020-11-8 17:35

jak ktos myslal ze po 2 czy 3 treneninach, Jarek zmieniajac calkiem taktyke zmieni oblicze tego zespolu do gratuluje poczucia humoru.
Zmiana bardzo na plus, w zimiezrobic czystki i budowac zespol na wzor Siarki (tak, smrody graja 6,7 mlodziezowcami i cykneli nas juz w tabeli) tam jest przyszlosc my jestesmy rok za nimi

Wiru1 | 2020-11-8 18:09

Nie tam jest przyszłość tylko tam jest OPALIŃSKI i tyle w temacie.

Misio | 2020-11-8 19:46

Stalowiak40 - gdzie Ty widziałeś te "setki" nasze niewykorzystane??? Jedna w 4minucie Mrozińskiego z głowy i tyle.

Brawo stal! | 2020-11-8 21:13

Jak dla mnie, to do tej pory najlepszy nasz mecz, to mecz z Siarka, a drugi z Wisla Sandomierz, pozniej dopiero z Pulawami.
Wygranych meczy z gorszymi zespolami wogole nie biore pod uwage, po prostu nie mieli tego samego poziomu.
Gdyby w kazdym meczu zagrali tak jak z Siarka (i nie chodzi tu o wynik), to byli bysmy przed Pulawami.
Siarka zrobila pozytywne wrazenie, ALE przypominam, ze dostali porzadne becki, wiec nie ma co wspominac jakos nadmiernie ich trenera!
Trzeba jak najszybciej przewietrzyc sklad gdyz niektorzy sie juz wypalili, i juz u nas nie odpala.
------------------ -------------------- -------------------- --
Czy ktos wie, tylko tak na 100%, czy sklad i taktyka na mecz z Pulawami byla jeszcze ustalona przez Szydelke czy moze byl to autorski projekt jego asystenta?

Johny | 2020-11-8 21:43

Zmienić trenera !!!!! A tak poważanie, to ta runda ( sezon ) jest stracona, dzięki wybitnemu trenerowi, który dzisiaj pisze i wysyła CV do róznych wielkich europejskich klubów..... Trzeba dać Jaro czas na zapoznanie się z tym bagnem, w które wdepnął, trzeba przewietrzyć szatnie w zimie i powoli od wiosny przygotowywać się do .... kolejnego sezonu!
Nie ma co oczekiwać że nagle Wieprzęć zacznie wygrywać, skoro przez kilkanaście sezonów piłkarze spotykali się towarzysko na boisku i nie wiedzieli co zrobić z tym kulistym przedmiotem, który toczył się wbrew ich woli.
Powodzenia Jaro !!!!

Johny | 2020-11-8 21:44

zamiast "sezonów" miało być: "miesięcy".....

Mariuszstalowa | 2020-11-8 23:00

Fidzu niestety tez bez formy. Coraz mniej bramek. Ogolnie to w oknie zimowym trzeba bedzie powymieniac kilku zawodnikow

Stallzks | 2020-11-9 08:25

Jeszcze będzie dobrze, wierzę w to. Stalówka wróci na salony, trzeba tylko trzymać z daleka od klubu pseudo fachowców, pseudo prezesów, pseudo trenerów i pseudo grajków przez nich ściąganych. Wierzę że tych wszystkich powyżej mamy za sobą, a Jaro już będzie wiedział jak to poukładać by to zatrybilo.

Nicke | 2020-11-9 09:01

Czyli wg Ciebie grajków mamy dobrych teraz?

1938fc | 2020-11-9 09:26

Zabawie się w znawce i proszę obyście wyrazili opinie na temat mojej listy transferowej w zimie:
Siudak ( sr ale za dużo baboli i na 3 ligę za słaby) , Hudzik, Płonka , Zieba, , Płonka , Plich ( skrócić wypożyczenie) . Dość mocno zastanowił bym się nad przyszłością Jarosza i Witasika i Fidzia bo nwm czy panowie są tak słabi czy myślą ze każdy mecz wygraja na stojaco

1938fc | 2020-11-9 09:29

I jeszcze Surmiak i Sobotka do mocno do zastanowienia . Wg mnie kadra powinna być budowana pod Mrozińskiego i tego nowego z Siedlec ale domyślam się ze Mroziu odejdzie w zimie lub po sezonie . Co nie zmienia faktu kadrę trzeba przewietrzyć i szukać dobrych grajków w 3 lidze . Wydaje mi się ze posiedzenie Witasika może oznaczać koniec grania u Piotrka ale dziwie isę ze postawił na Stępniowskiego jak i na Szifera aż dziwne wiem ze młodzieżowcy i wychowankowie ale my mamy grać o zwyciestwa

Młodynie | 2020-11-9 09:59

Surmiaka Patryk Tur wciąga nosem.

Kamilosss | 2020-11-9 10:07

Przede wszystkim trzeba z trzech skrzydłowych ściągnąć, bo cchyba nie zamierzamy nadal grać tą betonową taktyką na 5 obrońców. Od odejścia Mikołajczaka nie mamy porządnego skrzydłowego w tym klubie. Paranoja.

Stalowiec1938. | 2020-11-9 10:24

NIestety sezon ten na straty w zimie trzeba przewietrzyć szatnie bo widać że co niektórym już nie chce się grać w Stali i robią pańszczyznę tu trzeba zawodników ze Stalowym Charakterem a teraz mało takich zostało . Cieżko powiedzieć pozytywnego po tej rundzie od Bramkarzy którzy więcej zaliczają wpadek niż wybronionych meczy Obrońcy też im w tym nie pomagają zaliczająć mega dużo wpadek , pomoc i atak nie lepiej nasze akcje to wrzutki ze skrzydła na Fidzia który pod formą strasznie dużo nie wykorzystanych setek . Prawda jest taka że ktoś strasznie zle dobrał ludzi skład typowo defensywny brakuje zawodników ofensywnych i do tego po spadku dużo zawodnikom już się poprostu nie chce i to widać co mecz i się z tym nie ukrywają grają jak za kare . Już po spadku trzeba było przewietrzyć szatnie teraz w zimie odpowiedni moment ściągnąć najlepszych z okolicznych klubów w Sandomierzu paru ciekawych Wólczanka Wrona Pietluch naszych Tur Piechniak i budować to od nowa innego już wyjścia nie widać z sytuacji

Stallzks | 2020-11-9 11:06

Brakuje ofensywnych kreatywnych graczy jak dadok trąbka,Pan stażysta szydełko zadowalal się skrzydłowymi obrońcami ktorzy z 40 m potrafiłi kopnąć w pole karne, na tą chwilę większość graczy mamy dobrych brakuje tutaj dobrego napadziora i dwóch skrzydłowych kreatywnych, resztę zostawić a przede wszystkim odesłać Pilcha do A klasy spowrotem. Nie spodziewajcie się cudów, ta drużyna i jej potencjał był marnowany nie tygodniami a miesiącami, stąd straciła charakter zapał do gry, nie cieszy ich granie w piłkę, takie babole popełnili dwóch stażystów i wierzę w to że zacznie się w końcu seria zwycięstw od środy.

Kategoriak | 2020-11-9 12:24

Wieprzec akurat bardzo dobrze zna Tura bo prowadził go i w juniorach i bodajże jako trener I drużyny wiec na pewno sam najlepiej wie czy się nadaje czy nie. W Nisku coś tam strzela ale czy u nas się nada to już inna kwestia

Nicke | 2020-11-9 12:30

Pamiętajcie, ze jest jednak spora różnica między graniem w 3, a 4 lidze... byli grajki, co wymiatali w 4, a w 3 przepadali...

Kategoriak | 2020-11-9 12:34

Dokładnie o tym mowa. Może faktycznie skoro już chcemy tych naszych to warto zrobić test mecz i ich sprawdzić

1938fc | 2020-11-9 12:46

Mam nadzieje że Jarek nie postawi za bardzo na wychowanków bo my z tej ligi spadniemy. Na ten moment oprócz Stelmacha nikt się nie nadaje do 3 ligi , Stępniowski słabizna , Szifer jedyny mecz zagrał dobry z Siarką . Tutaj trzeba ściągać ludzi dobrych a nie że jest wychowankiem i go ściagniemy do nas . Młodynie mówisz że Surmiaka Tur zjada to nwm czy oglądałeś jakiś mecz Tura to nie jest ten Tur co debiutował za Jarka w 2 lidze . Tak jak koledzy piszą na górze róznica miedzy 3 ligą a 4 jest ogromna .

Filip kacper k. | 2020-11-9 12:51

Stelmach na 3 lige tez jest za cienki

1938fc | 2020-11-9 13:05

Chyba że graniem do tyłu to wtedy ekstraklasa :)

Stalowiec1938. | 2020-11-9 13:35

w okolicy jest paru ciekawych Wiązownica Rop ,Wydra Wólczanka Pietluch Wrona z Sandomierza paru ciekawych z Kraśnika itp itd plus nasi wyróżniający się młodzi zawsze jak w Stali były sukcesy to jak graliśmy swoimi plus chłopakami z rejonu a spoza podkarapacia to były jednostki

Misio | 2020-11-9 15:05

Czytam te komentarze i nie wierzę. Marzą wam się piłkarze z Sieniawy, Wólczanki, Wiązownicy czy Sandomierza? Jak Szydełko takich sprowadzał, to jak ich nazywaliście, "zaciąg z Sieniawy"??? Był przecież Ochał, jest Hudzik, Korziewicz z Sieniawy, jest Włodek z Wólczanki, jeszcze wam mało? A w Sandomierzu jest trener, który jak trenował Stalówkę, to był ch.j i miał wyp...ć, a teraz jak tu przyjechał i wygrał, to nagle taki nawet fajny się zrobił. SZOK!!!

Misio | 2020-11-9 15:10

PS. Jeszcze odnośnie różnicy pomiędzy 4 i 3 ligą, to jak ktoś był na meczu "rezerw" z Jasłem, to mógł się przekonać jaka ta różnica. Skład, który wychodził i wygrywał w 2 lidze drżał o wynik w końcówce z jedną ze słabszych drużyn w 4 lidze.

1938fc | 2020-11-9 15:14

Misio ale teraz dowaliłeś komentarz jak na większość twoich wpisów mogłem się zgodzić tak ten to lepiej usunac . Nikt tutaj wójcika nie chciał może 1 osoba. Jedyny na ten moment godnym nastepcą był Jarek . Ochał ( 0 meczy w 2 lidze) Hudzik gość jest tak słaby że nie dziwne że nie gra w 1 drużynie ile mam meczy 2 może . Korzewicz najpierw przegrywał z Pietrzkiewiczem dopiero teraz broni. Włodek tutaj przecież piszemy że na takich gościach trzeab ten skład opierać . Nwm czy czytasz te komenatrze ale widze że bronisz tych słabeuszy nie każdy nim jest ale musi miec gości do gry a Włodek czy np ten gość z Siedlce nie ma bo co bo ci goście są tak słabi że najlepsi u nas wygląaja słabo dlatego trzeba zostawić 3,4 gości a reszte pożegnać i najlepiej jeszcze sprzedać liścia na pożegnanie za to co robią teraz i co zrobili

Misio | 2020-11-9 15:21

Chyba nie do końca zrozumiałeś mój komentarz. A co do Wójcika, to było kilku co widziało by go chętnie znowu w klubie. Pewnie za kilka lat podobnie będzie z Szydełką.

Nicke | 2020-11-9 15:24

Wójcik się rozwinął i robi wyniki z Sandomierzem. Co w tym dziwnego, ze się go chwali.

Misio | 2020-11-9 15:27

O proszę. Już jeden jest!

Stallzks | 2020-11-9 15:46

Trzeba sobie jedno uświadomić, z trenerem szydełko robiliśmy autobus co mecz, gość w ofensywie zadowalal się wyrzutkami Zmorzynskiego z 40 metra w pole karne bo czasami dawało efekt(siarka, Katowice) poza tym drużyna wyglądała blado przy takich tuzach jak Lubartów Sandomierz Chełm, ehh długo by wymieniać, stąd nie wywalał bym całego składu tylko do niego dokoptowal 3 zawodników którzy wezmą grę na siebie, pociągną do przodu... Tego brakowało bo każdy grał od siebie, dajmy popracowac Jarkowi, napewno będzie w stanie wpłynąć na słabe morale drużyny, efekty przyjdą, na to potrzeba czasu, w tym sezonie jesteśmy ofiarami systemu w jaki nas wpakował Nowak który zaufał stażyście. Ot co

Brawo stal! | 2020-11-9 17:36

No to jezeli wy chcecie budowac zespol oparty na kopaczach takich jak Khorolskyi, to ja dziekuje, nic z tego nie bedzie.

Gosc nie nadaje sie na gre w zadnej z druzyn z gory tabeli 3 ligi, a wy chcecie na nim budowac zespol?!

Gosc jest wolny, bez kondycji, bez wytrzymalosci, bez przyspieszenia, czlapie sobie swoim tempem cale 90 minut po boisku.
Potrafi tylko podac celnie tylko wtedy gdy nie ma rywala obok niego.

Jest wysoki, ale glowa grac nie potrafi, a te jego przedluzenia po wyrzutach z autu...tu powinien mi ktos wytlumaczyc czemu one maja sluzyc. Lepiej mozna zrobic to noga, wiec nie wiem po co ta zabawa z jego przedluzeniami.

2 i 3 bramka z Pulawami, to jego wina. Obronca od siedmiu bolesci!

Gdy jest rog czy rzut wolny i on wchodzi w pole karne, to nie wie gdzie sie ustawic i pilka zazwyczaj leci kilka metrow od niego.
Gra z nim w zespole, to jak gra w 10 przeciwko 11.

1938fc | 2020-11-9 17:42

Wiesz że piszesz o gościu który przed przyjściem do nas był uznawany za najlepszego gościa w 3 lidze czy nie? To że nie jest w formie to nic dziwnego a każdy na ten moment w 1 zespole jest bez formy teraz mam nadzieje że Jarek to ogarnie

Pjona_ziom | 2020-11-9 19:25

Ja powiem tak
Jeśli chcemy awansować w następnym sezonie to po pierwsze powinniśmy w przerwie sprowadzić dwóch doświadczonych obrońców na których będziemy opierać obronę tak żeby to zgrać te pół sezonu...
Po drugie koniecznie trzeba solidnego rozgrywającego pomocnika do środka.
Po trzecie potrzebny napadzior a jeśli łysy odejdzie to dwóch napastników.
Na razie kadrę mamy na papierze dobrą ale to tylko teoria ... Oby Jaro miał wizję i dobrze to wykminił i odnalazł odpowiednie pozycje dla piłkarzy i wtedy można zgrywać swoich ale i tak w przerwie ( o ile nie zawiesza rozgrywek) będzie trzęsienie i najemnicy out

Misio | 2020-11-9 20:09

Podstawą to jest solidny bramkarz. Z tym jest największy problem od kilku sezonów.

Sito | 2020-11-9 20:31

Zgodze się. Ostatnim solidnym bramkarzem był Tomek Wietecha. To trzeba sobie powiedziec jasno że tamte sezony były naprawde dobre w wykonaniu Stali przez miedzy innymi Tomka. Pewny punkt druzyny no i kapitan podpowiadający jako bramkarz to jest bardzo duzy plus, ale my musimy przestać żyć tym co było bo Tomek już nie wróci. Na tą chwile żaden z naszych bramkarzy nie nadaje się na to by byc tak mocnym punktem jak Tomek

Pjona_ziom | 2020-11-9 21:11

Przepraszam .. zapomniałem o bramkarzu to oczywistość, widzimy jak wygląda obrona bramki w tej chwili większość strzałów na bramkę to gole niestety...

Kamilosss | 2020-11-10 10:07

Pjona Ziom

A na skrzydle kto będzie grał? Obowiązek to skrzydłowi!!!
W tej lidze gra na skrzydłowych to obowiązek, bo w środku zawsze tłoczno. W tej chwili w kadrze może mamy jednego skrzydłowego. Co okienko piszę o tym.

W następnej kolejności bramkarz i napastnik. Kreatywny pomocnik też przydałby się o czym także mówiłem po odejściu Trąbki. Nie znaleziono za niego żadnego dobrego grajka.

1938fc | 2020-11-10 20:38

Jarek zmienia i jutro 1 zawodnik z 1 składu nie zmieścił do kadry na Orlęta i jedzie na rezerwy oraz pewnien gość z którym wiązano dość duże nadzieje tez ląduje w rezerwach na JKS

Vielitz44 | 2020-11-10 22:08

1938FC - co ty taki tajemniczy ;) chodz o Fidzia?

1938fc | 2020-11-10 22:12

Nie nie gościa z defensywy ale no nie bede tutaj po nazwiskach leciał . Jutro zobaczycie i oby te zmiany dały coś co drgnie w grze

Filip kacper k. | 2020-11-11 09:40

jest gdzies transmisja meczu o awans do CLJ z Unia Tarnow?

1938fc | 2020-11-11 09:46

Musisz poszukać na stronie Uni Tarnów, nasi napewno nie robią ponieważ robią mecz z Orlętami ale możliwe że rewanż u nas będzie transmitowany

Vielitz44 | 2020-11-11 12:33

56min, 2:1 dla Unii po karnym, walczyć młodzi.

Vielitz44 | 2020-11-11 13:01

2:2, koniec. Brawo młodzi. Teraz dobry wynik u siebie i mamy to, w końcu byłby jakiś awans;)

Filip kacper k. | 2020-11-11 13:05

3 kopaczy na wylocie: surmiak
Hudzik i jarosz

Pjona_ziom | 2020-11-11 14:07

Szifer ustawiony na lewej pomocy i schodzi do środka a na lewe skrzydło wychodzi Sobotka ciekawe rozwiązanie

Retoox | 2020-11-11 14:44

no i 0-1 w 38min ratował nas jeszcze słupek

Stary stalowiak | 2020-11-11 14:45

Czeka Nas kolejna kompromitacja.Wstyd i hańba!

Stalowiak40 | 2020-11-11 14:46

Macie swojego Wieprzecia. G... to dalo i g,.. da.

Młodynie | 2020-11-11 14:47

Problemem są przepłaceni zawodnicy bez formy a nie trener

Brawo stal! | 2020-11-11 14:47

Poszli na przerwe na zjebke!
Nalezy im sie jak nic.

Stalowiak40 | 2020-11-11 14:49

I jeden jakis mozg jeszcze chwalil ze w Sieniawie zagrali najlepszy mecz:-) i co teraz tez pochwali?

Brawo stal! | 2020-11-11 14:51

Tych trzech na wylocie powinno dac im do zrozumienia, ze zaden z nich nie jest niezastapiony.
A Radzyn udowadnia, ze jest to prawda.

Akcje z bramka mieli palce lizac!

Stalowiak40 | 2020-11-11 14:52

Juz sie smieja z nas w tej lidze wszyscy chyba:-) z Gielbultowem na czele. Ten wynik to bedzie juz megakompromitacja, remis bedzie tez beznadziejny..

Retoox | 2020-11-11 14:54

STALOWIAK40 - Ty serio liczyłeś, ze trener nowy kimkolwiek był to gówno w tydzień posprząta? To, że pozbyliśmy się tego darmozjada to dopiero pierwszy krok ku normalności, teraz pora usunąć większość darmozjadów których sprowadzono do tej drużyny Szydełko oraz zawodników przepłaconych. Dla mnie osobiście powinien zostać jedynie Wiktoruk a resztę wyjeeebac i szukać nowych dla odmiany za obecnych ambitnych i walecznych zawodników, bo tyle na tą lige wystarczy. Sezon jest już dawno stracony więc trzeba budować wszystko od nowa. Ja przynajmniej innego rozwiązania nie widzę.

Stalowiak40 | 2020-11-11 15:01

Ale to sa zawodnicy z 2 ligi, a Orlęta z całym szacunkiem dostaja w tej lidze po 5:0, burdel nie burdel ma byc widoczna roznica umiejetnosci.

Retoox | 2020-11-11 15:04

48min. gol Fidziukiewicza po dobitce, żle zachował się bramkarz gości

Kamil | 2020-11-11 15:37

To że tak jest i mamy 3 lige to w dużej mierze wina tych na górze co udają wielkich znawców i managerów. Nieudolność bierze się od samej gory

Vielitz44 | 2020-11-11 15:50

Tragedia, gramy z Orlętami gdzie ich w lidze każdy młócił, a my się bronimy przy 2:1, ehhh.

Filip kacper k. | 2020-11-11 15:52

brawo Jaromir. pierwsze 3 pkt. w zimie wszystkich won !

Vielitz44 | 2020-11-11 16:01

No niestety, ten zespół trzeba budować od nowa, nie wiem kto tu rokuje na przyszłość, wszyscy stracili formę i radość z gry, lipa.

P_laskos | 2020-11-11 16:12

te brawa to za co? zwyciestwo bylo dzisiaj obowiazkiem i maja gonic Pulawy

Filip kacper k. | 2020-11-11 16:16

odrzuc narkotyki. Pulawy moze zatrzymac tylko covid.

teraz ciezko, bardzo ciezko o punkty w Krakowie, Craxa wyjdzie 1 skladem by zachowac meczowy rytm bo jest kadra

P_laskos | 2020-11-11 16:27

nie rob ze mnie ciemnogrodu bo maja wygrywac i koniec kropka a to czy dogonia pulawy to sie okaze zwyciestwo nad orletami bylo obowiazkiem i odniesione w marnym stylu bo rownie dobrze moglismy przegrac

Stalowiak1938 | 2020-11-11 17:29

Ich obowiązkiem jest wygrać dwa najbliższe mecze i zapewnić sobie w tej rundzie utrzymanie w lidze, później długa przerwa zimowa. Wylebac 3/4 drużyny. Niestety trzeba będzie zainwestować w klasowych zawodników. Runda wiosenna to zgranie drużyny i przygotowanie do następnego sezonu w ktorym musi być awans. W tym sezonie z tym składem personalnym możemy tylko pomarzyć o awansie.

Brawo stal! | 2020-11-11 17:35

Mecz mozna podsumowac jako chaos i bitka.

Nie mozna im zarzucic, ze sie nie starali, ale trzeba w koncu aby do nas dotarlo, ze nie mamy zespolu 2-go ligowego, tylko mamy przecietnych 3-cio ligowych grajkow z adekwatnymi umiejetnosciami lub ich brakiem.

Zaden z nich nie wyroznia sie na tle innych od nas czy na tle rywali.

Gdyby tak zmienic im stroje przed meczem, zaprosic do ogladania osoby, ktore nie znaja 3 ligi i nie znaja naszych gwiazd i tych z Radzynia, to nikt by nie wpadl na to, kto spadl z drugiej ligi i jest na drugo-ligowych stawkach, a kto tula sie po ogonie tabeli.

Jedynymi plusami jest to, ze jest 3 punkty i, ze Bóg tego nie ogladal, bo by nam urzadzil przedwczesny Armagedon.

Teraz pytaniem jest co zrobic aby tym naszym gwiazdom placic proporcjonalnie do prezentowanego na boisku poziomu?

A poziom nie jest zbyt wysoki, bo kopiemy sie po czolach z Radzyniem, ktory w swoim skladzie (niczym nie odrozniajacym sie od naszego!) ma pilkarza, ktory w zamieszaniu pod bramka (chyba okolo 75 minuty) otrzymuje podanie na piatce przed nasza bramka, pusta bramka, nikogo obok.
A co on robi, przyjmuje slabsza noga, przetasowuje nogi i probuje strzelic ta lepsza noga, ale na nasze szczescie jest juz za pozno, bo bylo by 2:2 i jeszcze wiekszy wstyd.

Brawo stal! | 2020-11-11 17:40

Co do awansu, to jest to ciagle mozliwe, mozemy tam sie wczagac, tak jak zrobil to Widzew w poprzednim sezonie, ale musza nam pomoc inni, bo sami na pewno tego nie dokonamy!

Stalowiak40 | 2020-11-11 18:13

Wisła Puławy dzis straciła punkty. 3/4 składu to poprzedni sezon i 2 liga. Wtedy i potrafili wygrywac z liderem na wyjezdzie czy z Katowicami co walczyly o awans, grac jak rowny z rownym. To nie są przecietni kopacze bo na 3 lige to tylko Puławy moga sie rownac. Niestety na papierze tylko, reszta zdecydowanie słabsza w tej lidze i w swojej normalnej dyspozycji dzis by było 4:0 a nie męczarnie. Z drugiej strony Orlęta zagrały dziś ponad swój stan, byłem zaskoczony że tak dobrze grają, chyba najlepsze spotkanie w lidze rozgrywali, a Stal grała słabo przy tym to musialo sie skonczyc na meczarniach. Wybronili sie jakos od kompromitacji, ale gra jest wciaz slaba i do poprawy. Nawet mimo tych problemow i zmian to spokojnie 3:0 obstawialem przed meczem, ale tu Orleta zagraly zdecydowanie ponad stan i chyba zaskoczyli swoja gra samą Stal.

1938fc | 2020-11-11 18:35

Zamiast cieszyć że wygrywamy to zawsze jakieś pretensje .

Stalowiak40 | 2020-11-11 18:38

Moze Jarek Wieprzec powinien poprosic Pawła Szafrana o pomoc? Mimo z ten trenuje w 5 lidze Zdziary to ma wyniki ponad stan od lat z ta druzyna (tam graja goscie po 40stce a ogrywaja wszystkich jak leci od lat). W duecie z Szafranem moglo by to wypalic.

Stalowiak40 | 2020-11-11 18:39

i nie trzeba szukac w Sieniawie czy gdzie tam, wystarczy po wioskach sie rozgladnac. Lola Szafran to tez stalowy charakter

Lasek stw-waw | 2020-11-11 20:12

A może stworzyć trenerski tercet, oprócz Szafrana ściagnąć jeszcze Tadka Krawca no i Mietka jako grającego trenera, żeby środek pola uporządkował. To już wypali na pewno.

P_laskos | 2020-11-11 20:25

z czego sie cieszyc? z marnej gry i szczesliwego zwyciestwa? z niecierpliwoscia czekam na skrot bo relacja wskazywala na spora przewage Orlat » https://regiowyniki.pl/mecz/31906/Pi..... mozna ogladnac retransmisje jak ktos nie mial czasu

Misio | 2020-11-11 23:28

Portal menadżerów piłkarskich! Gdzie byliście jak był konkurs na prezesa? Jeden ściąga skrzydłowych, drugi napastników, trzeci obrońców, a czwarty asystenta trenera. Jest też MISTRZ który widzi ma boisku 54-latka. Mietka Ożoga. A i jeszcze ustalcie: czy ściągamy do nas całą Wiązownicę czy Wólkę czy Sieniawę?" Oczywiście rozumiem "fachowcy", że zwalniacie 3/4 lub cały skład za swoje? I zatrudniacie tych waszych wirtuozów z Wiązownicy też za swoje? Brawo! Czekam!

Nicke | 2020-11-12 08:19

Misio, wiesz co to ironia? Uwierzyłeś w Ozoga na boisku? Gratuluję. A może mas swoj pomysł na zespół, bo wyśmiewać jest łatwo...

1938fc | 2020-11-12 08:48

P_Laskos cieszę się ze zwycięstwa i 3 punktów , ja wyznaje taką zasadę że lepiej grać brzydko i zdobywać 3 punkty niż grać ładnie i dostawać cały czas porażkę za porażką , Cieszy mnie jak drużyna wczoraj zaczeła grać po przerwie do strzelenia 2 bramki potem się cofnęli co Jarek sam nwm dlaczego i będą musieli pracować. To zwycięstwo mam nadzieje pomoże drużynie jak i Jarkowi w zbudowaniu monolitu

Misio | 2020-11-12 08:54

Czy ja mam pomysł na zespół? A kim ja jestem? I po co? Jest od tego zarząd i sztab trenerski. Ja mogę sobie kupić bilet jak zaczną wpuszczać, a teraz relację. Mogę sobie od czasu do czasu coś napisać nt gry czy składu, ale nie ponosi mnie fantazja żeby "sprowadzać" tu piłkarzy czy trenerów. Nie znam ich wymagań finansowych czy planów życiowych, a co najważniejsze, to podobnie jak wy wszyscy tutaj nie mam w tej kwestii nic do gadania.

Nicke | 2020-11-12 08:59

Ale pozwolisz ludziom pisać o tym czy zabronisz? To ze ty nie chcesz o tym pisać nie znaczy, ze reszta nie moze

Cisse | 2020-11-12 09:26

Przynajmniej w końcu mamy trenera, który nie powinien narzekać na poziom wychowanków, bo sam ich wychowywał praktycznie od dziecka.
Więc zna ich poziom, wie na co można liczyć i jeśli się faktycznie nie nadają to jest również jego wina.

Jw27 | 2020-11-12 09:27

Najważniejsze jest to ze oni graja dla nas kibiców. Warto stworzyć ankietę i po meczu udostepnic dla tych co wykupili dostep do meczu. Np. Oceny występów piłkarzy, ocena meczu, czy wykupie nastepny bilet dlaczego tak, dlaczego nie. Trener nie musi tego czytać ale czesc z nas poczuje spełnienie jako asystenci i ze mają wpływ na rzeczywistość. Ja nie potrafię juz ich oglądać jak oni się meczą, ale czekam na poprawę. Jak my uż wcześniej tak i teraz trener mówił jest wiele do poprawy.

P_laskos | 2020-11-12 16:27

FILIP KACPER K. przestan mydlic oczy i usprawiedliwiac Jara juz przed meczem w Krakowie Jakim pierwszym skladem ma wyjsc Craxa jak gra w 1/16 Pucharu Polski w Szczecinie ?? Zwyciestwo z rezerwami to obowiazek zaden remis tylko i wylacznie zwyciestwo

1938fc | 2020-11-12 16:30

Oglądając skrót zauważyłem ze jest reklama Canal + na banerach wzdłuż starej trybuny ktoś coś wie więcej na ten temat?

P_laskos | 2020-11-12 16:42

To chyba reklama sklepu z dekoderami a swoja droga na skrocie brakuje kilku akcji orlat » https://regiowyniki.pl/mecz/31906/Pi..... troche oszukany ten skrót ale wazne ze wygrana

34: Bardzo dobre rozegranie rzutu wolnego. Kobiałka podaje do Szymali, ten dośrodkowuje w pole karne, piłka spada pod nogi Kamińskiego a ten w doskonałej okazji strzela obok bramki!

40: Bardzo dobre rozegranie rzutu rożnego, Kobiałka podaje do Filipowicza, ten dośrodkowuje i słupek ratuje bramkarza gospodarzy!

71: W dobrej sytuacji Wojczuk, ale zamiast dogrywać do lepiej ustawionego kolegi strzelił ponad bramką.

1938fc | 2020-11-13 08:27

W sobotę mecz z Cracovia a w niedziele nasza młodzież gra o CLJ u15 tutaj link do niedzielnej transmisji :

» https://www.youtube.com/watch?v=e6gq.....

Zubr | 2020-11-14 00:33

bedze gdzes live cracovia stal

1938fc | 2020-11-14 10:02

Na TV com jest relacja na żywo , możliwe ze dzisiaj kupie to będę tu informował jak to wygląda

P_laskos | 2020-11-14 10:04

dzisiaj ma byc tylko zwyciestwo

Młodynie | 2020-11-14 11:23

Cracovia ma robić streama na YT

1938fc | 2020-11-14 13:15

Młodynie zgadza się mój błąd, Cracovia na yt robi transmisje meczy rezerw

Zubr | 2020-11-14 15:28

ma ktos linka do transmisji

Sciemaa | 2020-11-14 15:29

pewnie jak tamci robia platna to darmowej nie bedzie

1938fc | 2020-11-14 15:46

Sciema i nie podawaj fałszywych informacji

Transmisja : » https://www.youtube.com/watch?v=q85X.....

1938fc | 2020-11-14 15:47

Jedni potrafia wydać 15 zł na swój ukochany klub a inni tylko pretensje że za drogo jest

Sciemaa | 2020-11-14 15:49

Zeby jeszcze ta kasa szla na klub...

Zubr | 2020-11-14 15:50

dzeki za linka

1938fc | 2020-11-14 15:50

To na co kasa idzie? Daj mi dowody że to idzie do prywatnej kasy . Dobra czas na mecz , tylko 3 punkty

Kamil | 2020-11-14 15:51

Oby tylko nie było powtórki i kolejnej kompromitacji przy Boboli. Nie tak dawno tam ograła nas Jutrzenka

Marekk | 2020-11-14 15:53

zalezy w jakim skladzie krakowia jak same juniory to moze dadza rade

Sciemaa | 2020-11-14 15:55

1938fc bylo mowione ze oni dziela kase miedzy wszystkie kluby

1938fc | 2020-11-14 16:09

Fidziu ale brameczka fiu fiu

Filip kacper k. | 2020-11-14 16:10

Fidziu to polowa wartosci tej druzyny, gdyby nie on bylibysmy blisko strefy spadkowej

Pjona_ziom | 2020-11-14 16:25

Jak nie strzela że dwa mecze albo marnuje 5 setek to jadą po nim jak burym ośle żeby odszedł itd
Teraz strzela gola w pierwszej sytuacji to jaki piłkarz jaka wartość hahhaa smieszne

Filip kacper k. | 2020-11-14 16:29

bardzo zmieszne. narzekania na chlopa gdzie laik widzi ze umjeetnosci sa duzo powyzej reszty, jest w czubie strzelcow i jeszcze marudza. nie dogodzisz

1938fc | 2020-11-14 16:30

Fidzu Fidziu 2:0

Cider | 2020-11-14 16:40

Panowie jeszcze mecz się nie skończył ,jest super wynik ale trzeba poczekać do końca meczu .Wszyscy pamiętamy co było z Jutrzenką.

P_laskos | 2020-11-14 16:50

Jaki super wynik??? Tu ma sie skończyć 5 albo 6:0 dla nas. Gramy z dzieciakami i to gorszego sortu bo ci lepsi pojechali na Puchar Polski z pierwsza druzyna na ławke. Ma by 5 albo 6 inny wynik to porażka

Pjona_ziom | 2020-11-14 16:51

Oczywiście druga połowa ważniejsza niż pierwsze 45min. Nie zapominajmy że w ostatnim meczu Cracovia strzeliła z Podhalem 5 bramek w drugiej połowie ...
Hej Stal

Młodynie | 2020-11-14 16:51

Czy z takimi dziedciakami to nie wiem Lusiusz trochę minut w ESA ma jest jeszcze Wdowiak na ławce. Ogólnie cieszą się grą

1938fc | 2020-11-14 16:53

Za 5 lub 6 gol dają jakieś dodatkowe punkty ? Zwycięstwo to zwycięstwo

Filip kacper k. | 2020-11-14 16:53

Ciezko oceniac na tle slabego przeciwnika. mecze z Podhalem i Lagowem wiecej powiedza.

Filip kacper k. | 2020-11-14 17:31

w 2 polowie oczy bola... a sobotka to jest jakis dramat- powinien rozwazyc koniec przygody z pilka

1938fc | 2020-11-14 17:35

Napewno słabiej gramy niż w 1 ale mamy 3:0 brawo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 806 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 002 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 872 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 589 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02168