Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rezerwy Cracovii pokonane

Rezerwy Cracovii pokonane

Stal Stalowa Wola pokonała w Krakowie na stadionie Prądniczanki rezerwy Cracovii 3:0. Dwa gole zdobył Michał Fidziukiewicz, a jedno trafienie było autorstwa Bartosza Wiktoruka. Zielono-czarni odraczowali obiek przy ulicy Boboli, bowiem nie tak dawno przegrali tam z Jutrzenką Giebułtów. Dzięki zwycięstwu strata do Wisly Puławy wynosi już tylko, albo aż 13 oczek.

Cracovia II – Stal Stalowa Wola 0:3 (0:2)
0:1 – Michał Fidziukiewicz 9′
0:2 – Michał Fidziukiewicz 29′
0:3 – Bartosz Wiktoruk 79′

Składy:

Cracovia II (skład wyjściowy):
Majchrowicz – Rząsa, Supryn, Pieńczak, Ożóg, Bracik, Stachera, Vinicius Ferreira, Lusiusz, Nowicki, Biernat.

Stal Stalowa Wola: Korziewicz – Zięba (83′ Lebioda), Witasik, Khorolskyi, Sobotka, Jopek (90′ Waszkiewicz), Mroziński, Wiktoruk, Szifer (67′ Stępniowski), Mistrzyk (83′ Zmorzyński), Fidziukiewicz.

Żółte kartki: Ożóg – Khorolskyi.

Sędzia: Adam Jamka (Kielce).

Komentarze (51)

Raul | 2020-11-14 19:19

Bravo , bravo , bravo . 3 punkty na koncie , oby jak najczęściej.

1938fc | 2020-11-14 19:36

Nie ważne jaki rywal ale w 1 połowie naprawde super się oglądało Stalówke w 2 połowie troszkę się cofnęli ale mieli cały mecz pod kontrolą . Oby tak dalej i fajnie to taktycznie zaczyna wyglądać pod względem gry i ustawienia

Johny | 2020-11-14 19:52

Brawo!!! Oby tak dalej !!! Powodzenia !!!

Szymek2007 | 2020-11-14 19:54

Widać różnicę w organizacji gry.Oczywiście na plus.

Młodynie | 2020-11-14 20:40

Widać że Szydełko dusił w drużynie możliwości ofensywne. Wygrać 2 mecze wzmocnić kadrę. Powalczyć jeszcze o awans. W następnym wcale nie będzie łatwiej Garbarnia może spaść i duże szanse ma Motor

Filip kacper k. | 2020-11-15 11:12

Bartosz Pioterczak !!!

Sciemaa | 2020-11-15 11:13

Brawo dla operatora kamery swietna bramka

Vielitz44 | 2020-11-15 11:40

Brawo dla sciemy, że nawet przy dobrej grze naszych, darmowej transmisji itp. znalazł coś na co można ponarzekać:)

Pjona_ziom | 2020-11-15 12:10

SCIEMAAa rację ... Jeżeli się ktoś nie nadaje albo mu się nie chce to niech się nie pcha obsługiwać kamerę bo połowa akcji jest niewidoczna ponieważ kamera nie nadąża za piłką co to ma być?

Vielitz44 | 2020-11-15 12:15

To idźcie i zróbcie to lepiej i nie biadolcie. Mamy za Free transmisję, można oglądać chłopaków, jeszcze na komentatorów sobie ponarzekajcie.

Kamilosss | 2020-11-15 13:01

Aha to jak chleb mi nie smakuje to powiesz że mam iść upiec lepszy? Co to za durnoty.

Operator zawodzi i taki jest fakt.

Misio | 2020-11-15 13:22

Jak ci ktoś dał ten chleb za darmo, to nie masz prawa narzekać. Możesz nie jeść!

Młodynie | 2020-11-15 13:56

Śpiewak kolejna bramka w 1 lidze

Młodynie | 2020-11-15 13:59

Plus wywalczony karny

Nicke | 2020-11-15 14:13

Tu któryś pisał ze dwa miechy temu, ze Śpiewak bez Fidzia nie istnieje i śmiał się, ze ławka i wróci z podkulonym ogonem... i co teraz znawco?

1938fc | 2020-11-15 14:34

Spokojnie Nicke bo na ten moment Śpiewak jest młodzieżowcem i jak skończy mu się ten wiek to wyjdzie wtedy czy będzie grał czy nie , co do śmiesznych gości którzy mają pretensje o transmisje nie oglądajcie nikt was nie zmusza. Najwięcej tutaj szczekacie a pewnie ani karnet nie kupiony i na żadnym meczu nie byliście może z Sandomierzem bo takie derby troszkę

Nicke | 2020-11-15 15:07

Na razie gra i strzela, a koleś pisał, ze będzie grzał ławkę...

Młodynie | 2020-11-15 16:05

Ma swój czas jest młodzieżowcem jak ma się przebić to jest dla niego idealny moment.Raczej jest bardzo chwalony

Brawo stal! | 2020-11-15 16:49

Nie kumam panowie, zamiast sie cieszyc i zyczyc Spiewakowi jak najlepiej, to osoby, ktore w przeszlosci zle ocenily chlopaka, ciagle chca umniejszyc temu co robi na boisku.
Ciagle zal zalewa niektorych na sama mysl, ze Szydelko, ktory postawil na Spiewaka mogl by byc za cos pochwalony.

Tak na marginesie, brawa dla chlopakow z U-15!
Niezle grali!
Co ciekawe, wiecej bylo dryblingow (udanych!) w ich meczu ze strony obu druzyn, niz w meczach pierwszej druzyny.

W pierwszej druzynie NIKT nie potrafi dryblowac.
W pierwszej

Vielitz44 | 2020-11-15 17:42

Szkoda młodych, fajnie jakby jednak był awans i potem gra z najlepszymi, pozostaje za rok walka znów w okręgu. Fakt jednak, jest spory potencjał, szkoda paru strat itp., ale jest szansa, że w końcu doczekamy się paru wychowanków, oby był z tego pożytek i oby w końcu było kim grać, nie tylko najemnicy.
A Śpiewakowi jak najlepiej życzę, oby w końcu ktoś od nas coś osiągnął.

1938fc | 2020-11-15 17:52

Teraz widzę pretensje po zwyciestwie 1 drużyny że nie umieją dryblować niektórzy to są naprawde... Nie wspomnisz o nie wybijaniu piłki gdy Cracovia podchodziła wysoko , fajne wychodzenie z pressingu ( podaniami) , dobra gra w obronie Witasika i Włodka , zmienianie strony przerzutami ( celnymi) i bramka na 3:0 , rotacja zawodników na pozycjach , zagrania za obronne gdzie padła bramka 1:0 , utrzymywanie się przy piłce . Co do meczu dzieciaczków jedna i druga drużyna miała po 2 gości którzy się wyróżniali i po obydwu stronach była to 9 i 10 . Byłem zdziwiony że obydwie drużyny tak mało sobie podawały pomiędzy swoimi tylko laga w przód , taki typowy mecz walki .Charakteru i woli walki nie można im odmówić ale troszkę umiejętności więcej by się przydało .No ale mam nadzieje że którys z chłopaków lub niektórzy zagrają w 1 druzynie Stali na jak najwyższym poziomie w polskiej lidze

Misio | 2020-11-15 18:14

Małolaci odpadli na własne życzenie. Powinni do przerwy strzelić ze 4-5 bramek i zamknąć mecz. Unia do przerwy nie istniała! Nasz bramkarz do przerwy miał 1 albo 2 kontakty z piłką, żadnej interwencji. Z przodu oprócz goli poprzeczka i ze 2 sam na sam. Goście zwietrzyli szansę gdy dostali od naszych karnego w prezencie. O ile w I połowie nasi potrafili rozgrywać piłkę, o tyle w II była tylko laga i straty. Swoją drogą, to ciekawe jak wyglądały by występy 15-latków na szczeblu centralnym. Chodzi mi o logistykę i koszty. Przecież taki wyjazd np. do Szczecina czy Gdańska, to kilka tysięcy złotych. Bo nie wierzę, że pojechali by na takie mecze bez noclegu.

Młodynie | 2020-11-15 18:32

Chyba w u15 jest podział na grupy czyli Kraków Lublin co najwyżej

Misio | 2020-11-15 18:38

No tak. Masz rację U17 jest podzielone na 4 grupy, to U15 tym bardziej. Wystarczyło sprawdzić.

1938fc | 2020-11-15 18:40

Młodynie CLJ nie jest podzielone na 4 grupy . 4 grupy są w Makroregionie czyli tak jak 3 liga, CLJ albo jest podzielona na wschód zachód albo na 1 czyli cała Polska i opłaty za noclegi i wszystko robi PZPN. Najpierw są ligi wojewódzkie , potem Makroregion potem jest CLJ a potem potem tylko Młodzieżowa Liga Mistrzów

1938fc | 2020-11-15 18:44

A nie przepraszam mój bład teraz chyba Makroregionu nie ma a mamy 4 grupy CLJ i zwycięzca każdej grupy gra w małym turnieju

P_laskos | 2020-11-15 19:47

trener Czubat do zwolnienia prowdzić dwa do zera i nie potrafić awansowac powinien ponieśc konsekwencje

Młodynie | 2020-11-15 20:03

Sam ma siebie zwolnić ?

Vielitz44 | 2020-11-15 22:24

P_LASKOS - witamy nowego trolla na pokładzie :)

Brawo stal! | 2020-11-15 23:32

P_LASKOS - gostek jest chyba z Tarnobrzega i zle nam rzyczy.
W sumie nie mam niczego zlego przeciw Tarnobrzegowi, gdyz zycze wszystkim klubom z regionu jak najlepiej (wasze male wojenki mnie nie interesuja!), ale gostek specjalnie pisze takie komentarze, i jemu osobiscie mam to za zle.

P_laskos | 2020-11-16 11:41

Trolla to poszukaj u siebe w domu... gdyz fakty sa takie że jeśli nie zamierzamy gonić Puław to grajmy wychowankami bo jeszcze mozemy dogonić Wiazownice i siarkopol w klasyfikacji Pro Junior System. Jaki jest cel dla druzyny i trenera bo granie o zwyciestwo w kazdym meczu to nie cel to obowiazek kazdego kto wychodzi w koszulce Stalówki na boisko

P_laskos | 2020-11-16 11:45

Młodynie młodzi chłopcy stalowcy z krwi i kości walczyli do upadłego mieli dwa do zera i awans w kieszeni do przerwy a potem trener Czubat namieszał zmianami i nie awansowali to kto jest winny oni czy ten co robił zmiany ???

Stary_kibic40 | 2020-11-16 13:01

Szifer, Mistrzyk w 1 składzie. Brawo Jaro, o to chodzi. Szydełko amatorze, można? Można. A nie bidak przegrywając z Sandomierzem 0-1, mając chłopaków na ławce, kompletnie nie robił zmian, czekając na oklaski chyba. Przyjedź chłopie z tym swoim asystentem od 7 boleści na korepetycje do Jara, on was szybko wyszkoli.

Makaio | 2020-11-16 20:25

Nie ma pseudotrenerzyny, są wyniki. Brawo!

Nicke | 2020-11-16 21:08

Makaio, na razie pokonali 15 i 16 drużynę w tabeli, wiec się nie rozpędzaj z tymi wynikami...

Johny | 2020-11-16 22:00

Nie marudzić. Trzymać kciuki. Jeszcze wrócą dobre czasy dla naszej piłki. Nie wiem czy dożyję, ale wrócą....

Adams | 2020-11-16 22:09

Spokojnie nie wpadajcie w hurraoptymizm... widzę pojawiają się pochwały ok , owszem po każdym wygranym meczu należą się dobre słowa ale bez przesady ... dopiero po zmianie trenera w 3 meczach zespół zdobył 6 pkt ale przykładowo traf sie gorszy dzień przyjdzie porażka po kiepskim meczu co wtedy? nagle będą pojawiać się komentarze typu zwolnic trenera Wieprzęcia bo sie nie nadaje itd .
Więcej spokoju i nie robić sztucznej presji przez "pompowanie" balonika!

Stary_kibic40 | 2020-11-17 09:38

Adams a kto tu pompuje balonik? Ten sezon i tak jest już stracony. Wejść nie wejdą, spaść nie spadną. Gdyby czubat potrafił szybciej zareagować, byłyby teraz jeszcze jakieś szanse. A tak to sezon z głowy już. Mógł chłop czekać z decyzją do Sylwestra jeszcze.

1938fc | 2020-11-17 11:17

15 i 16 drużynę w tabeli pokonaliśmy ale to też nie są słabe drużyny . Rezerwy Cracovi tydzień przed meczem z nami pokonują 5:1 Podhale Nowy Targ które przed sezom było kandydatem do awansu i trzeba podkreślić ze zagrali w takim samym składzie z nami nie biorąc nikogo z 1 drużyny , Orlęta typowy sredniak tej ligi . Nie ma co patrzeć z kim gramy , trzeba wygyrwać i liczyć na cud z tym awansem. Cieszy że ta gra jakoś zaczyna wyglądać ale przekonamy się w sobotnim meczu z Podhalem

Adams | 2020-11-17 11:22

Uwierz mi pojawiają sie głosy o marzeniach włączenia sie do walki o awans co w tym sezonie powinno sie dla dobra zespołu odpuscic z myslami o awans ... sezon trzeba uznać za stracony to że wyniki będą to wiadome ale nie powinno się wymagac w tym sezonie dogonienia Puław .
Lepiej wyjdzie spokojne budowanie zespołu na kolejny sezon niech w tym sezonie grają młodzi powinni to jest czas dla nich do zgrywania sie w pierwszym zespole aby od początku kolejnego sezonu od razu walczyć o awans

1938fc | 2020-11-17 13:04

Do każdego meczu trzeba podchodzić z wiarą ze awans jest możliwy .

Arriss | 2020-11-17 14:10

Paluchowski odchodzi do Motoru na 100. Kto tam będzie strzelał ?. Wszystko jeszcze możliwe wygrać z Podhalem i ŁAGOWEM.

Nicke | 2020-11-17 14:17

No kto? Drozdowicz z Bartosiakiem.

Adams | 2020-11-17 15:45

Bez przesady ...już szukacie okazji na awans po możliwym oslabieniu Puław ... nie nakręcajcie się na awans najpierw dać spokój zawodnikom niech odzyskają radosc z gry bez większej presji która w tym momencie nie jest potrzebna

P_laskos | 2020-11-17 17:00

Maja wygrywac w kazdym meczu bez wyjatku i do konca walczyc o awans

Stallzks | 2020-11-17 20:24

Panowie jaki awans? To Ci sami którzy pisaliście sezon temu że gramy o baraże i awans do I ligi? Masakra jaka amnezja.. Awans wybili nam z głowy dwóch stażystów którzy ewidentnie nie wykorzystywali potencjału drużyny. Choć jedna jaskółka wiosny nie czyni, to jednak praca Jarka będzie powoli widoczna a zawodnicy w końcu uwierzą w siebie... Taki regres form u zawodników jaki mieliśmy za stażystów to woła o pomstę do nieba kto ich tu ściągnął, na szczęscie mamy to za sobą.

Kamil | 2020-11-18 14:01

Nie żyje Adam Musiał

Amator | 2020-11-18 14:56

Tak, niestety bardzo przykra wiadomosc - Adam Musial; jeden z najlepszych trenerow ktory Stalowka miala zaszczyt miec.

Filip kacper k. | 2020-11-18 15:02

jako jedyny utrzymał Stalowke w ekstraklasie.
udaloby sie toi drugi raz gdyby nie Przesmycki, dzis zaufany czlowiek Bonka i szef kolegium sedziow

Stary_kibic40 | 2020-11-18 15:11

Bardzo smutna wiadomość. Cóż to był za trener. Śp. Adam Musiał, potrafił i zapalić cygaro na konferencji prasowej i zdrowo opieprzyć zawodników, ustawiając ich na boisku jak trzeba. Szacunek pozostanie na zawsze Panie Adamie. Spoczywaj w pokoju. Świeć z nieba na klub ze Stalowej Woli, niech wrócą jeszcze do nas ekstraklasowe czasy.

Johny | 2020-11-18 15:54

Bardzo smutna wiadomość....
Pan Adam był najlepszym trenerem, jakiego miała Stalówka. To byłby złote czasy naszej piłki. Kilka lat wspaniałych emocji, które na zawsze zostaną w mojej pamięci, podobnie jak widok palącego fajki na konferencji Adama Musiała...
Niech spoczywa w pokoju ....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3155) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 138 161 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 430 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 5 577 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 887 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0168