Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy.

Jutro gramy.
Pilkarska jesień na poziomie 3 ligi zbliża się do końca. Stalowcy powalczą o sześć punktów i zmniejszenie straty do lidera.

Stalówka w ostatnim meczu rundy, zagra jutro przy Hutniczej z Podhalem Nowy Targ. Następnie , tydzień później zielono-czarni rozegrają zaległe spotkanie z LKS Łagów i zakończą rywalizację o ligowe punkty w tym roku.

Nasz jutrzejszy przeciwnik-Podhale , po 19 kolejkach zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Zespół z Nowego Targu ma na koncie 9 zwycięstw , 4 remisy i 6 porażek. W ostatnim meczu Podhale zremisowało u siebie z Wisłoką 1:1.

Stalówka po 18 rozegranych kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Zespół po zmianie trenera doznał jednej porażki w Sieniawie i odniósł dwa zwycięstwa. Liczymy na podtrzymanie dobrej pasy w końcówce rundy . Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do śledzenia relacji z jutrzejszego pojedynku .

Pierwszy gwizdek -sobota godzina 13:00.

Tylko zwycięstwo . Hej Stal!!!

Komentarze (58)

1938fc | 2020-11-20 09:38

Karnetowicze pewnie za ,, darmo" transmisja . Przypominam jak coś

P_laskos | 2020-11-20 11:07

Tylko zwyciestwo!!!!!!!! Kazdy inny wynik jak porazka, tylko STAL

Stary_kibic40 | 2020-11-20 12:28

Hej hej Podhale

Kategoriak | 2020-11-20 13:30

Wczoraj widziałem wywiad Mrozinskiego w Weszło w którym mówi ze już teraz ma ofertę z I ligę lecz trzyma go kontrakt do czerwca

1938fc | 2020-11-20 13:46

To samo z Waszkiewiczem który chwali sobie życie w naszym mieście , bardzo dobrze niech ktoś wpłaca za Mrozińskiego klauzule i wtedy może odchodzić ale trzeba przyznać Piotrek Mroziński jest takim zawodnikiem który ten zespół ciągnie . Stary Kibic 40 Hej Hej Podhale przyjedziecie do Stalowej dostaniecie w pałe / Może tak być czy nie?

Filip kacper k. | 2020-11-20 14:26

Mrozinskiego chce Sandecja i pejsovia

Młodynie | 2020-11-20 17:00

Waszkiewicz to zostanie do końca kariery sprawy osobiste decydują

Brawo stal! | 2020-11-20 23:39

Maja wygrac, to sa winni kibicom!

Młodynie | 2020-11-21 09:20

My w tamtym sezonie wcale nie mieliśmy słabych zawodników . Inne kluby na nich stawiają Zjawiński a teraz Ciepiela zgłoszony do Ekstraklasy przez Legię

Młodynie | 2020-11-21 09:53

Swoją drogą Władze powinny wykorzystać PCPN dopóki Stal Rzeszów nie zbuduje swojego ośrodka za 200 mln zł

P_laskos | 2020-11-21 10:01

MŁODYNIE pierwszy raz sie z Toba zgadzam !!!! Zjawinski, Ciepiela, Pietrzkiewicz, Dadok, Śpiewak a tyle było narzekan na Fabianowskiego i Szydełke PCPN mozna zwijac jak Stal Rzeszow zbuduje osrodek tu nikt nie przyjedzie bez hotelu a co do dzisiejszego meczu Jaro Wieprzec i piłkarzyki nas interesuje tylko zwyciestwo

1938fc | 2020-11-21 10:33

Pietrzkiewicz ? Zjawiński ? Ci goście nie sprawdzili się u nas , mają dobrego agenta i dlatego grają w 1 lidze i ekstraklasie. Przypomne ci ze Spiewak w zimie miał sobie klubu szukać a Fabianowski niech się nawet nie wypowiada bo każdy ma tego gościa dość i każdy ma z niego polewkę . Zasłużył sobie na to

Filip kacper k. | 2020-11-21 10:55

skoro skladbyl dobry to akurat bardzo, bardzo zle swiadczy to o cudaku z sieniawy

Johny | 2020-11-21 12:19

PCPN to jest kpina. Tu pies z kulawą nogą nie zawita, bo wszyscy szukają obiektów razem z hotelami i jakimś obiektem gastronomicznym. U nas nawet koszy na smieci brakuje. Same boiska to nie wszystko. Za niedługo pryśnie czar naszego Ośrodka piłkarskiego, który w ogóle na siebie nie zarabia. Rzeszów na pewno stworzy coś co przebije nasz obiekt wielokrotnie i to tam będą przyjeżdżać różne ekipy na zgrupowania, bo Rzeszów to nie umierająca Stalowa Wola, gdzie nawet porządnego hotelu brakuje.

Młodynie | 2020-11-21 13:04

Rzeszów i Kalisz planuje wybudowanie pod Rzeszowem największej akademii w Środkowo Wschodniej Europie czyli chcą przebić Dynamo Kijów i Slavię Praga

Młodynie | 2020-11-21 13:11

Wydra 2 bramki dla Wiązownicy dzisiaj

Misio | 2020-11-21 13:11

Wszystkim nawala transmisja, czy tylko mi?

1938fc | 2020-11-21 13:12

Ścina ścina ale prowadzimy 1:0 bramka z głowy Wiktoruk

Siatkarz | 2020-11-21 13:12

Mi też nawala ale już prowadzimy :)

1938fc | 2020-11-21 13:13

To chyba wina TV com serwery pewnie padają albo coś

1938fc | 2020-11-21 13:16

Mamy remis 1:1

Siatkarz | 2020-11-21 13:19

Bramkarza potrzeba od zaraz.

Pjona_ziom | 2020-11-21 13:34

Zaraz ktoś mi wypomnie że narzekam ale ta "transmisja" to jest jakaś mega porażka .... Co chwilę przycina obraz, do tego raz jest głos raz nie a "komentator" to chyba wygrzebany z liści bo nie*doli jakby walnął z liter wódki... Wolę tego nie oglądać szkoda że to 15 zł kosztuje ...i to nie tylko u mnie bo znajomi mają tak samo... Kup karnet a tu taka chała

Pjona_ziom | 2020-11-21 13:37

Jeszcze z.ta kamera nie nadąża za akcjami i nie widać gdzie jest piłka ...

Misio | 2020-11-21 13:38

Ja też z 15-20 minut nie widziałem. Już lepiej jakby 4miasta robiły darmową.

Johny | 2020-11-21 13:44

Niech se wsadzą te 15 zł.
Wyłączam.... i więcej się nie włączam

Stary piknik | 2020-11-21 13:52

Nie wiem kto jest odpiwiedzialny za jakość transmisji ale wskoczyłem sobie na Concordię Elbląg i tam wszystko ładnie idzie, więc to problem u nas raczej. Oglądać sie tego nie da czyli 15 zl w błoto bo na skuteczną reklamację nie ma co liczyć.

1938fc | 2020-11-21 13:54

Myślicie dlaczego kluby odchodzą od TV com , serwery są słabe i to nie jest wina klubu tylko serwerów które nie nadążają . Jaka darmowa Misio niektórzy kupili karnet to mają tak jakby za darmo tramisje . Taki z ciebie kibic że nie chcesz wspierać klubu nawet drobną wpłatą ? Rozumiem widać ze ścina ale ludzie każdy widiz gdzieś problem , mnie też wkurza transmisja ale nigdy nie powiem że klub powinien robic transmisje za darmo bo to największa głupota jaka mogła być

P_laskos | 2020-11-21 13:55

realizacja i wykonanie tej transmisji to jakiś shit

Pjona_ziom | 2020-11-21 13:57

A ten sprzęt to kto kupił jak nie kibice? Całe życie wspieram ten klub i karnety i wyjazdy zawsze nie żałuję pieniędzy ale to jakaś chała jest z tymi transmisjami ewidentnie ale szkoda pisac bo zaraz będzie że krytykuje itd

1938fc | 2020-11-21 13:59

Ja też płace i wspieram ale nie wina kibców może bład ludzki lub elektroniki nwm ale jak ktoś mówi o darmowej transmisji to wiesz to aż serducho zaczyna mocniej bić i ciśnienie tylko podnosi

Pawelsw | 2020-11-21 14:02

Problem z transmisja zażegnany... zapraszamy na 2 połowę

Misio | 2020-11-21 14:03

1938FC - chodzi o to, że 4miasta robią darmowe transmisje, amatorskie, ale muszą mieć zgodę klubu. Nie mają, bo robi to odpłatnie tvcom w porozumieniu z klubem. Nie chodzi mi o te 15 zł, tylko o jakość. Wolę amatorską transmisję, ale gdzie widzę co się dzieje i mógłbym im zapłacić nawet 30 zł, niż wydać 15 i oglądać coś jakby analizę Gmocha. Klatka po klatce albo kilkuminutowa pauza.

1938fc | 2020-11-21 14:05

Rozumiem Misio liczę na 2 połowa będzie lepsza w grze naszych zawodników i transmisji

Pjona_ziom | 2020-11-21 14:10

Problem zażegnany? Ciągle przerywa i teraz czarny obraz i czeskie napisy to tak wygląda transmisja?

Pawelsw | 2020-11-21 14:11

Odśwież proszę

Kamil | 2020-11-21 14:19

Chyba lepiej było jak było cicho i leciało trochę łaciny z murawy :-)

1938fc | 2020-11-21 14:24

Brawoooo 2:1 Mistrzyk

Misio | 2020-11-21 14:26

Niech już szlag trafi tą transmisję byle by wygrali! A następnym razem już się nie dam nabrać na tvcom.

1938fc | 2020-11-21 14:27

Zaloguj się ponownie , ja tak zrobiłem i żadnej zacinki od dłuzszego czasu

Misio | 2020-11-21 14:30

Zrobiłem jak napisałeś...obejrz ałem 4 sekundy bez przycinki! Hahaha

1938fc | 2020-11-21 14:32

W tym momencie ścina to prawda ale muszę pwoeidzieć że przez chwile ani jednej ścinki hehe

Vielitz44 | 2020-11-21 14:45

Jak tam im idzie, bronimy się?

Stallzks | 2020-11-21 14:48

Trener Wieprzec potrzebował 4 meczy żeby wyrównać rekord stażysty Szydełki 3 meczu wygranych z rzędu który prowadził drużynę w 40-50 kilku meczach. Wyobraźcie sobie jakich mieliśmy dwóch stażystów i jaki stażysta Nowak go sprowadził.. aż strach myśleć jak to Jarek ich poprowadzi dalej, celuje w 1-3 miejsce w przyszłym sezonie, ten mamy stracony dzięki pseudo trenerom

1938fc | 2020-11-21 14:49

Własnie nie gramy fajna piłke dzisiaj

Filip kacper k. | 2020-11-21 14:49

Pulawy przegrywaja w ostrowcu

1938fc | 2020-11-21 14:54

Koniec wygyrwamy 2:1 . Brawo drużyna!!

Młodynie | 2020-11-21 14:54

10 punktów straty w połowie sezonu jeszcze można walczyć

1938fc | 2020-11-21 14:55

13 na ten moment nie dopisuj sobie 3 punktów z Lagowem już teraz

Młodynie | 2020-11-21 14:56

Jaro w zimie poskłada drużynę

Pjona_ziom | 2020-11-21 14:58

Młodynie jesteś propagandzista że hej

P_laskos | 2020-11-21 14:59

Młodynie ma racje maja wygrywac i gonic Puławy

Misio | 2020-11-21 15:05

Do straty do Puław należy doliczyć jeszcze 1 punkcik, bo w przypadku równej ilości punktów raczej nie wygramy w Puławach 4-1

Pjona_ziom | 2020-11-21 15:08

A ja zapytam czy ja o czymś nie wiem i klub zmienił barwy? Dlaczego piłkarze grają w białych koszulkach u siebie?

Jaszczur | 2020-11-21 15:20

Brawa dla Stalówki !!! Wreśćie widać radość z gry , walka o każdy metr boiska i gra cały czas do przodu pomimo prowadzenia .Dziś najlepsi na boisku to;Khorolski , Mistrzyk , Szifer (9 pojedynków jeden na jeden ) który nie boi się pójść w kiwkę . Fidziuk jak byłby szybszy w tym co zamierza zrobić na boisku to też by dziś co strzelił . Jestem zbudowany po tym meczu jeszcze wiosną tak grać i jest szansa dogonić Puławy.

Młodynie | 2020-11-21 15:21

Należy dodać że wreszcie jest rozgrywający Wiktoruk tego brakowało w poprzednim sezonie

=1938= | 2020-11-21 20:05

Nie podniecajcie się tak bo po Łagowie koniec rundy i pytanie,,KTO?" zostanie i kto ewentualnie przyjdzie do druzyny. Żeby się nie okazało że 6 odejdzie i nikt konretny nie przyjdzie i vo wtedy????

=1938= | 2020-11-21 20:05

Nie podniecajcie się tak bo po Łagowie koniec rundy i pytanie,,KTO?" zostanie i kto ewentualnie przyjdzie do druzyny. Żeby się nie okazało że 6 odejdzie i nikt konretny nie przyjdzie i vo wtedy????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 723 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 140 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 923 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 730 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01874