Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana z Podhalem.

Wygrana z Podhalem.
Mamy to!!!

Kolejne trzy punkty dla Stalówki!!! Zielono-czarni pokonali przy Hutniczej 2:1 Podhale Nowy Targ!!! Bramki dla Stali zdobyli Wiktoruk i Mistrzyk.

Brawo!

Mecz bez udziału publiczności .

Hej STAL!!!

Komentarze (35)

Kamil | 2020-11-21 16:11

Jeśli uda się wygrać na ciężkim terenie w Łagowie to przeszukujemy tylko na -10

1938fc | 2020-11-21 16:36

Dla tych co nie oglądali lub tych co się wkurzyli przez ścinki na transmisji taka moja opinia na temat meczu. Od 3 spotkań naprawdę fajnie się tą drużynę ogląda , gra piłkę nie ma bicia piłki na pałe i kurcze fajnie fajnie zaczyna to wyglądać za sterami Jarka . Podhale cieżki przeciwnik z ciekawymi zawodnikami ale dzisiaj nie dali naszej ekipie. Gratulacje i oby tak dalej

Stallzks | 2020-11-21 16:59

Sam napisałeś że gra nie wygląda fajnie

1938fc | 2020-11-21 17:02

Zle odczytałeś moją odpowiedz na Vieltiza , nie dałem przecinka wiec można się pomylić mój błąd .

Pjona_ziom | 2020-11-21 17:15

Brawa, teraz to zaczyna wyglądać jak druzyna. Należy pochwalić zespół bo widać było zespołowość i to że gra się układa... Duży plus dla naszego wychowanka na prawej stronie radzi sobie coraz lepiej Filip. Obrona dosyć niepewnie i tym trzeba się zająć w pierwszej kolejności bo potrafimy na własne życzenie oddać bramkę. W końcu dobra interwencja bramkarza który uratował gola z wolnego.

Marekk | 2020-11-21 19:30

brakuje wykonawcy rzutu wolnego w tym klubie bo kto bedzie wykonywal??? ta lysa pala w ataku???

Młodynie | 2020-11-21 19:37

Sobotka od świeta czasem trafi z wolnego

Stalowiec1938. | 2020-11-21 21:19

Wydra 2 bramki w meczu z rezerwami Korony może warto u nas chłopaka spróbować

Młodynie | 2020-11-21 21:21

Na pewno jest 100 razy lepszy od Pilcha ale nie dla fantasty z Sieniawy

1938fc | 2020-11-21 21:33

Młodynie ty masz chyba chorobę dwubiegunową , co każdy następny dzień masz inną opinie na temat każdego zawodnika i trenera .

Młodynie | 2020-11-21 21:35

Stwierdzam fakty Oliwier sobie nie poradził Kacper natomiast udowadnia że zasługuje na szansę. Wiązownica to nie jest jakaś potęga ale jednak fajnie tam gra i czasem coś strzeli. Który z naszych wychowanków byłby w stanie strzelać bramki na 3 ligowym poziomie ? Do tego jest napastnikiem których mamy jak na lekarstwo

Kamil | 2020-11-21 21:54

Wydrę wzięła Wisła Kraków a potem trafił do Wiązownicy. Czy to świadczy o jego talencie? Nie mnie oceniać ja się nie znam

Kamil | 2020-11-21 21:55

A Pilch jest słaby i to już kiedyś wypomnialem Szydelxe na konferencji prasowej

Młodynie | 2020-11-21 21:56

Trafił do Wiązownicy bo wspołpracują z Wisła

1938fc | 2020-11-21 22:17

Trafił do Wiązownicy z kolegą z Wisły bo w Szydełko go nie chciał w Stalowej a byli na ,,testach"

Stallzks | 2020-11-22 07:27

I wziął mega słabego Pilcha który krzywo biega, jest surowy technicznie, nie ma warunków fizycznych, - kolejny przykład Mistrzyk, gość w garbarni zrobił awans do I ligi a u stażystów jest za słaby, a teraz bramka za bramką, wniosek -mieliśmy bardzo słaba dwójkę trenerską którą ktos gdzies kiedyś pochwalił w środowisku menadżerskim że są rewelacyjni i taki pseudo prezes Nowak to łyknął a efekt jest taki że zafundowali nam historyczny spadek do 4 ligi.

Młodynie | 2020-11-22 08:31

Szydełko po prostu preferuje defensywny styl, który jest dobry w Sieniawie ale nie u nas. Ponadto brakuje mu doświadczenia jako piłkarz i jako trener

Misio | 2020-11-22 09:52

Ja wiem, że 99% z was nienawidzi Szydełki, ale spójrzcie realnie na wyniki w II lidze które osiągnął. Wygrał większość meczów, uważam że żaden trener w tamtej sytuacji nie osiągnął by więcej. Spadek był skutkiem dziwnych wyników, które się wtedy wydarzyły. Nigdy w żadnej lidze na świecie nikt nie spadł z ligi z taką ilością punktów! Wiem, że zaraz tu po mnie pojedziecie, bo napisać pozytywnie o Szydełce, to dla was obraza i tzw. kop w d...ale spójrzcie realnie na to co się wydarzyło. Głupio jest gdybać po fakcie, ale załużmy że jeden z 100 meczów w tamtym sezonie zakończył by się innym wynikiem i byłoby utrzymanie. Jak sytuacja przedstawiała by się dzisiaj? A no gralibyśmy w II lidze, pewnie nawet bylibyśmy w górnej połówce tabeli, a Szydełko byłby fajny. I jestem przekonany, że Szydełko wkrótce wypłynie z jakimiś klubem w wyższej lidze i będzie chwalony. Chłop miał u nas kumulację pecha. A tak przy okazji, moje zdanie nt ostatnich niepowodzeń jest takie, że nie mamy bramkarza od kilku sezonów! I jak ktoś widział mecze to wie ile punktów straciliśmy przez babole bramkarzy. Być może nawet Wtorek nie musiałby rezygnować na początku poprzedniego sezonu gdyby nie bramkarskie wpadki.

Vielitz44 | 2020-11-22 09:55

Jest już gdzieś skrót albo ma ktoś link do retransmisji?

Młodynie | 2020-11-22 10:23

Trener Wieprzęć powinien pomyśleć o robieniu UEFA PRO przyda się w 2 lidze

Nicke | 2020-11-22 10:30

A to Wieprzecia chce jakiś klub z 2 ligi?

Młodynie | 2020-11-22 10:32

Tylko jak kiedyś awansujemy będzie trzeba słupa szukać znowu

Filip kacper k. | 2020-11-22 11:21

nie trzeba bedzie bo kazdy trener z licencha UEFA A po awansie dostaje roczna licencje warunkowa

Stallzks | 2020-11-22 12:49

Misio 3 mecze u siebie o 6 pkt gładko przegrał, odpalił mu Śpiewak który błyszczy w 1 lidze, zabrakło personaliów typu Mistrzyk- odpalony. Po słabym występie sobotki w Widzewie należała mu się ława do końca sezonu. Miał wyniki które cieszyły i dawały 3 pkt nie chce mi ujmować, ale suma sumarum spadliśmy z 3 do 4 ligi i on pod tym się podpisał nazywając siebie min. frajerem, a co było w 4 lidze sam wiesz, gralibyśmy z nim o utrzymanie, jeśli wierzysz że szydełko zaistnieje w świecie futbolu jako trener to współczuję bo fantasta to typowy średniak z jego wypaczonym spojrzeniem na piłkę.

Dżef | 2020-11-22 15:16

Szydełko wypłynie taaaaa.
Chyba jak ściek z rury do Wisły.

Adams | 2020-11-22 15:26

Widać poprawę stylu gry piłkarzy Stali co ważne nie są hamowani przez defensywną grę jak u poprzedniego trenera ... co do trenera Szydełko jego renoma została mocno zachwiana tym bardziej gdy aktualny trener Wieprzęć szybko ustabilizuje i znacznie poprawi poziom gry całego zespołu ...

Brawo stal! | 2020-11-22 20:32

Panowie, Szydelko wyplynie, bez obaw, to tylko kwestia czasu.
Przypominam co niektorym, ze to on poprawil znaczaco gre Stali po tym jak Wtorek nie dal rady.

Co do meczu to kiepska transmisja, mam nadzieje, ze sie znacznie polepszy w przyszlosci.

Gorzej z tym naszym bramkarzem, tu szanse na znaczna poprawe sa mniejsze.

Co do "znacznej" zmiany stylu gry, to ja nic takiego znaczacego nie widze.

Wygrali, ale fajerwerkow nie bylo.
Przynajmniej jest 4 w obronie.

1938fc | 2020-11-22 21:28

Korzewicz w tym meczu pokazał przy wolnym i innych sytuacjach że potrafi bronić. Nie miał co za bardzo zrobić przy bramce na 1:1.

Stalowiak40 | 2020-11-23 00:06

Co do komentatora to mogli by wziac Piotra Pyrkosza z Leliwy, dawał rade kiedys, dobrze komentowall,a ten komentotator obecny to na poczatku sie gubił, ale pozniej sie troche rozkręcił, transmisja rwala niestety, przez ta zarazę serwery sa przeciazone bo wszyscy oglądają zamiast byc na stadionach trudno sie dziwic

Stallzks | 2020-11-23 08:45

Przypomnijmy obrońcom Szydełki ile on prowadził Stalówkę - 40-50 kilka meczy, jego rekord wygranych z rzędu wynosił 3 mecze wygrane z rzędu.
Analogicznie Jarek Wieprzęć prowadzi drużynę od 4 meczy jego obecna passa to 3 wygrane z rzędu.
Wniosek wysnujcie sobie sami, mieliśmy amatorów nie trenerów.

Sciemaa | 2020-11-23 09:28

eh jaka ro juz rutyna... jaki trener by w ostatnich latach nie przyszedl to wszyscy hura!! awans!! a konczy sie jak zawsze.

Młodynie | 2020-11-23 09:54

Może nie awans bop o to będzie ciężko ale nie jest to niewykonalne . Gdyby nie kompromitacje w Zamościu i ZJutrzenką mielibyśmy 5 punktów do Wisły. Szydełko może jest dobrym trenerem dla zespołów z dołu tabeli broniących się i czekających na kontry. Niestety prowadzenie gry i utrzymywanie się przy piłce kuleje

Dżef | 2020-11-23 10:10

Pajac z Sieniawy dostał wszystko co chciał.
i wielkie g zrobił
Więc nie gadajcie bzdur.
Powinien być pogoniony po meczu a Avią.

Stallzks | 2020-11-23 10:20

W Świdniku fantasta dostał aż 6 bramek z czego 3 nieuznane...

Nicke | 2020-11-23 12:12

Będą w tym roku kalendarze Stalówki w maratonie?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 890 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 848 razy
Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 480 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 210 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0175