Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogatsi o 3 punkty

Bogatsi o 3 punkty

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy nieustannie padającym deszczu i dlatego nie można było wymagać od piłkarzy jednej i drugiej drużyny widowiskowej gry. Stal wygrała zasłużenie, ponieważ - jak stwierdził na pomeczowej konferencji trener gości Władysław Łach - była bardziej zdeterminowana w dążeniu do zwycięstwa. Krótko mówiąc Stal miała się o co bić w tym meczu, a dla Górnika wynik tego spotkania nie miał już tak naprawdę żadnego znaczenia.
Obie bramki padły po przerwie. W 50. minucie obrońcy Górnika wyszli bardzo wysoko na 40 metr i nie zdążyli przeciąć prostopadłego podania ze środka boiska do wychodzącego na wolną pozycję Mieczysław Ożoga. Za pomocnikiem Stali podążył Starowicz, ale jedyne, co udało mu się osiągnąć, to sfaulować naszego gracza. Sędzie bez wahania wskazał na „wapno”, goście sugerowali, że Ożóg faulowany był przed linią pola karnego, ale arbiter kielecki swej decyzji nie zmienił i piłkę na 11 metrze ustawił Tomasz Szarowski. Pierwsze uderzenie naszego piłkarza obronił Łukasz Paluch, ale wobec mocnej dobitki był już bezradny. Stal po strzeleniu bramki nabrała jeszcze większej ochoty do gry i przeprowadziła w krótkim odstępie czasu kilka ciekawych akcji. W 53. minucie bliski podwyższenia wyniku był Krawiec, w 69. minucie Radawiec, a chwilkę po nim Ożóg. Ale za każdym razem piłka mijała celu albo udanie interweniował Paluch. W 72. minucie po faulu na 25 metrze na Szarowskim sędzia podyktował dla Stali rzut wolny. Kapitalnym uderzeniem popisał się Radawiec - piłka wpadła przy lewym słupku bramki Górnika - i Stal prowadziła 2:0. Kilka minut później mogło być 3:0, ale Paluch wybił piłkę po strzale Pietrasiewicza, a po dobitce Krawca piłka poszybowała nad poprzeczkę.

STAL - GORNIK 2:0 (0:0)
1-0 Szarowski (50), 2-0 Radawiec (72)
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Drozd, Sałek (83 Telka) - Włoch (46 Krawiec), Szarowski, Ożóg, Radawiec - Bednarz (46 Pietrasiewicz), Juda (46 Pająk).
GóRNIK: Paluch - Pawłowicz, Baran, Starowicz (50 Suchan), Weinar - Gruszka (75 Warmuz), Skiba (87 Kusiak), Cebula, Musiał, Ziółkowski - Zegarek (67 Wolański).
Sędziował: Marcin Szrek z Kielc.
Zółta kartka: Gruszka.
Widzów 400.

Źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (17)

~Adam | 2005-05-18 21:11

Bednarz na lawie, nareszcie ktos pomyslal zeby zdjac tego obiboka i najwiekszego niewypala Stali, brawa dla Radawca Pietrasiewicza i Drozda za walke, jak zawsze dobrze zagrali Wietecha i Drabik,wogole to byl chhyba najlepszy mecz Stali w tym sezonie.

~lukasz | 2005-05-18 21:13

zeby pietrasiewicz gral tak w kazdym meczu jak zagral dzisiaj to bez zadnego problemu stalowka byla by w 3 lidze. od bednarza on jest 100000 razy lepszy. ja nie wiem po co bednarz jeszcze jest w stalowce. pietrasiewicz wedlug mnie najlepszy na boisku

~Adam | 2005-05-18 21:14

Aha zapomnialem jeszcze o Mietku O.

~Guru | 2005-05-18 21:37

Brawo PIETRASIEWICZ!!! Jakchłopak wszedł, to zaczął się ruch w napadzie. Jemu się chce grać i dlatego ...Stachu Bednarz powinien zaczynać mecze na ławie( bez urazy Stachu, ale naprawdę niewiele pokazujesz...)

~Cichy_SW | 2005-05-18 21:49

Moim zdaniem Stal zagrala dobrze chociaz mogli wiecej strzelic.Chwalicie napastnikow ale tez dobrze zagrali obroncy z Drabikiem i Kasiakiem na czele

~ | 2005-05-18 22:19

No widzicie chłopaki mała zrzytka i 2-0 brawo Ożug dostałeś rente ze tak kaskom zucasz

~Kibic | 2005-05-18 22:20

Szkoda tylko Damiana Judy bo ten chlopak mogl tez pokazac sie w 2 polowie z lepszej strony:) napewno 2 polowa lepsza w wykonaniu wielu zawodnikow np Salek lub Szarowski ... udalo im sie jakos :)

~kibic stalówki | 2005-05-18 22:51

Czym wy się jaracie? Była zrzutka i co tu dużo mówić, kupili mecz, utrzymali się.

~Cyc-u | 2005-05-18 22:57

tak zrzutka napewno :| a to jak zapierdalali np: Mietek to już człowieku nie widziałes ile serca dzis piłkarze w gre włozyli ? dajcie spokój z tym kupowaniem moze zeczywiscie wieliczka słabiej zagrała ale nasi się musieli pomeczyc i zagrali chyba jeden z najlepszych meczy o ile nie najlepszy w tej rundzie :)

~kibic St. W. | 2005-05-18 23:06

Dobry mecz, starali się, walczyli, tylko Mietek mógłby tak nie drzeć ryja na Judę, młody chłopak, a niedługo będzie się bał piłkę zagrać, bo za plecami już go stary wyzywa !

~ | 2005-05-18 23:18

jak mozna opowiadac takie bzdury ze kupili mecz powiedzcie mi za co?????????bardzo dobry mecz drabika,salka,kasiaka,wietechy w miare dobry drozda,ozoga,pietrasiewicza, szkoda tylko ze na srodku pola za tego cwaniaka boiskowego i slabeusza na srodku pola nie bylo dane zagrac skibie adamus otrzasnij sie i daj zagrac skibie z lewartem i pogonom ..........

~Kapelan Rydzyk | 2005-05-19 00:07

WIECIE CO OPŁACAŁO SIĘ PRZYJŚĆ DZIŚ NA HUTNICZĄ.JEDEN Z LEPSZYCH MECZÓW ROZGRYWANYCH W STALOWEJ 9CHODZIMI O WALKE) W 3 LIDZE JAKIE WIDZIAŁEM.DALI RADE
TYLKO TEN PAJĄK.......POPISUJE SIE ZA BARDZO ;-) HAHA

~zizi | 2005-05-19 00:23

Normalne u was jak Pietrasiewicz zagral slabo z Kmita to wszyscy na niego najezdzali zagral dobry mecz to nagle sie waszym idolem zrobil....eh..

~on :d | 2005-05-19 00:29

zizi dobrze gada polac mu :d pozdro dla szkoly pod huta :d

~ktoś | 2005-05-19 01:02

nastepne 2 mecze tez wygraja...

~ktoś | 2005-05-19 06:20

zizi taki jest urok piłkarza, gdy gra dobrze jest ok , gdy slabo - najeżdza sie na niego. Sam sobie dopisz morał - w Stalówce trzeba grac a nie sie opierdalać.
Daletgo słabi grają po okolicznych wioskach m.in tarnobrzegu , Mielcu itp

~zizi | 2005-05-20 12:29

No dobra ok ale co jak zaraz nastepny pisze teksty typu "na zawsze ze swoja druzna" itp. wiec cos tu jest nie tak albo do konca z nimi albo ich opierdalac za pare zepsutych pilek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 162 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 599 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 142 445 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 441 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02111