Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bogatsi o 3 punkty

Bogatsi o 3 punkty

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy nieustannie padającym deszczu i dlatego nie można było wymagać od piłkarzy jednej i drugiej drużyny widowiskowej gry. Stal wygrała zasłużenie, ponieważ - jak stwierdził na pomeczowej konferencji trener gości Władysław Łach - była bardziej zdeterminowana w dążeniu do zwycięstwa. Krótko mówiąc Stal miała się o co bić w tym meczu, a dla Górnika wynik tego spotkania nie miał już tak naprawdę żadnego znaczenia.
Obie bramki padły po przerwie. W 50. minucie obrońcy Górnika wyszli bardzo wysoko na 40 metr i nie zdążyli przeciąć prostopadłego podania ze środka boiska do wychodzącego na wolną pozycję Mieczysław Ożoga. Za pomocnikiem Stali podążył Starowicz, ale jedyne, co udało mu się osiągnąć, to sfaulować naszego gracza. Sędzie bez wahania wskazał na „wapno”, goście sugerowali, że Ożóg faulowany był przed linią pola karnego, ale arbiter kielecki swej decyzji nie zmienił i piłkę na 11 metrze ustawił Tomasz Szarowski. Pierwsze uderzenie naszego piłkarza obronił Łukasz Paluch, ale wobec mocnej dobitki był już bezradny. Stal po strzeleniu bramki nabrała jeszcze większej ochoty do gry i przeprowadziła w krótkim odstępie czasu kilka ciekawych akcji. W 53. minucie bliski podwyższenia wyniku był Krawiec, w 69. minucie Radawiec, a chwilkę po nim Ożóg. Ale za każdym razem piłka mijała celu albo udanie interweniował Paluch. W 72. minucie po faulu na 25 metrze na Szarowskim sędzia podyktował dla Stali rzut wolny. Kapitalnym uderzeniem popisał się Radawiec - piłka wpadła przy lewym słupku bramki Górnika - i Stal prowadziła 2:0. Kilka minut później mogło być 3:0, ale Paluch wybił piłkę po strzale Pietrasiewicza, a po dobitce Krawca piłka poszybowała nad poprzeczkę.

STAL - GORNIK 2:0 (0:0)
1-0 Szarowski (50), 2-0 Radawiec (72)
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Drozd, Sałek (83 Telka) - Włoch (46 Krawiec), Szarowski, Ożóg, Radawiec - Bednarz (46 Pietrasiewicz), Juda (46 Pająk).
GóRNIK: Paluch - Pawłowicz, Baran, Starowicz (50 Suchan), Weinar - Gruszka (75 Warmuz), Skiba (87 Kusiak), Cebula, Musiał, Ziółkowski - Zegarek (67 Wolański).
Sędziował: Marcin Szrek z Kielc.
Zółta kartka: Gruszka.