Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Przed nami ostatni w tym roku pojedynek o ligowe punkty. Stalówka w zaległym meczu zmierzy się jutro na wyjeździe z ŁKS Łagów.

Zespół z Łagowa po 19 kolejkach zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. ŁKS ma na koncie 8 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w ostatniej kolejce przegrali na własnym stadionie 0:3 z Wólczanką.

Stalówka po 19 rozeranych meczach zajmuje 6 miejsce w tabeli z 35 punktami. Zielono-czarni po 3 zwycięstwach z rzędu mają szansę na kolejny komplet punktów. Ewentualne zwycięstwo w Łagowie zmniejszy stratę do lidera rozgrywek - Wisły do 10 punktów.

Wszyscy liczymy na podtrzymanie dobrej passy.

Tylko zwycięstwo!!!

Hej STAL.

Komentarze (47)

Filip kacper k. | 2020-11-28 16:58

a w mielcu widelcu trzecia bramke dajac zwyciestwo z jagielonia strzela Zjawinski, po asyscie Dadoka i wczesniejszym dosrodkowaniu Getingera

Młodynie | 2020-11-28 17:07

Zobaczymy jak to się potoczy że Łukasz potrafi strzelać bramki to już kiedyś pisałem u nas niestety kontuzje uniemożliwiły mu grę.Dadok jeszcze 100 miał ale zmarnował

Młodynie | 2020-11-28 18:58

Nawet jeśli nie do 1 drużyny to chłopak do rezerw może sie załapie Bytovia Czubaka też wzieła z niskich lig

Vielitz44 | 2020-11-28 21:40

Walczymy do końca, runda co najwyżej średnia, zakończyć ją więc chociaż na podium, a na wiosnę wracamy do walki o awans!

Mariuszstalowa | 2020-11-29 05:02

Do Mlodynie - powinni. Takich chlopakow sprawdzac.

P_laskos | 2020-11-29 09:35

Bez trzech punktów nie wracajcie do Stalowej tylko wygrana

1938fc | 2020-11-29 10:49

» https://polsport.live/mstv/transmisj.....

( Klub nie robi transmisji tylko gospodarz i firma która odpowiada za stronę itp. )

Filip kacper k. | 2020-11-29 12:01

dzis w tych warunkach bedzie niezwykle ciezko u punkty. umiejetnosci nie zdecyduja a walka i szczescie

Maxtor84 | 2020-11-29 12:34

działa wam ta transmisja ?

1938fc | 2020-11-29 12:37

Tak jest ruszyła własnie

1938fc | 2020-11-29 12:38

Mecz ruszył z opóźnieniem 5 minutowym

1938fc | 2020-11-29 12:51

Prowadzimy 1:0 Mroziński asysta Szifer

Pawelsw | 2020-11-29 12:51

0-1 :) nie wiem kto strzelił

Pawelsw | 2020-11-29 13:00

0-2 :) ciezkie warunki do gry

Filip kacper k. | 2020-11-29 13:01

trojka, brawo jaro

Lubelak | 2020-11-29 13:03

Piszcie kto strzelił dla tych co nie oglądają.

Filip kacper k. | 2020-11-29 13:04

odwolali 3

Filip kacper k. | 2020-11-29 13:05

Wiktoruk. teraz bedzie strzelal co mecz chyba

Vielitz44 | 2020-11-29 13:05

Fajnie, że gramy w końcu to co każdy oczekiwał, ale trochę zniesmaczenie, że gracze sobie jak zwykle zwalniają trenera, nie pasuje im jakiś, to nie biegają, zmiana trenera i nagle przypominają sobie na czym polega ich praca - no nic, takie realia. To kończymy panowie okazałym zwycięstwem, i spokojnie pracować w przerwie zimowej.

1938fc | 2020-11-29 13:22

Mamy 3:0 Wiktoruuk

Młodynie | 2020-11-29 13:24

Zjada tą ligę udany transfer

Misio | 2020-11-29 13:27

Dla mnie najlepszy na placu Mroziu. Profesor. Bardzo fajnie to wygląda. Taka jakby Barcelona. Fajnie jakby wpuścił teraz Lebiodę.

Maxtor84 | 2020-11-29 13:27

Jak na te warunki jakie są to fajna gra naszej drużyny... Dużo gry z pierwszej piłki obrona pewnie mi osobiście podoba się gra Sobotki i oczywiście Jopka

Brawo stal! | 2020-11-29 13:28

Pierwsza polowa 0:3, zarobili na chleb.

Nicke | 2020-11-29 13:32

Oby się nie okazało, ze braknie do awansu tych punktów z Hetmanem czy Giebultowem...

Młodynie | 2020-11-29 13:32

Fidziu musi jeszcze strzelić

Kamilosss | 2020-11-29 13:33

Przypomnę, że poprzedni trener rzucał Mrozińskiego po wszystkich pozycjach. Grał na środku obrony żeby kilka tygodni później biegać bliżej skrzydła ;)


Teraz transfery głównie skrzydłowych i obrońców. Bramkarz chyba też przydałby się.

O takim kreatorze gry pisałem jak Wiktoruk i jak czasem taką rolę pełni Mroziu.

1938fc | 2020-11-29 14:00

3:1 gospodarze strzelają z karnego

Filip kacper k. | 2020-11-29 14:00

niestety stracilismy z karnego

Filip kacper k. | 2020-11-29 14:00

niestety stracilismy z karnego

Maxtor84 | 2020-11-29 14:02

Sami sobie robią smród... Zostali w szatni

1938fc | 2020-11-29 14:03

Piękna akcja 4:1 Fidziu

Vielitz44 | 2020-11-29 14:21

Jak ogólnie gra wygląda? Boisko wiadomo, że specyficzne, ale jak nasi sobie poczynają?

Kamil | 2020-11-29 14:27

Ponoć zdecydowana dominacja naszych

Stalowiak1938 | 2020-11-29 14:34

Brawo!! Gratulacje!! Niech ktoś teraz powie ze zmiana fantasty na Trenera nic nie dała. Brawo drużyna, brawo Jaro!! Szkoda frajerskich porażek za pseudo trenera, bo teraz całkiem inaczej by to w tabeli wyglądało. Trzeba ciężko przepracować zimę, ale najpierw zasłużony odpoczynek bo nie było takiej przerwy długiej ponad rok. Później ładowanie akumulatorów, praca nad siłą, szybkością i wytrzymałością, kilka wzmocnień i bijemy się o 2 ligę!!

1938fc | 2020-11-29 14:35

Dominacja od początku do końca i zasłużone zwycięstwo. Brawo ekipa

Młodynie | 2020-11-29 14:37

Mamy jak na dłoni kto jest lepszym trenerem. Napewno gdyby nie zwlekano ze zmianą trenera to mielibyśmy może z 5 punktów do Wisły

Kamilosss | 2020-11-29 15:01

Przede wszystkim Szydełko trzymał się betonowej taktyki i powinien polecieć po spadku skoro planował nadal grać w ten sposób. To taktyka dla słabszych drużyn czyli dla dołu tabeli. Wzmocnić drużynę i można jeszcze powalczyć.

Stalowiak40 | 2020-11-29 22:08

I tak zrobilo sie tylko 10 punktow do lidera, a gdyby nie przegrane w Zamosciu i Giebaltowie byly by 4 punkty straty, a gdyby nie glupia przegrana z Wisla Sandomierz i Chełmianką byłby tylko 1 punkt straty. Przez tego brodacza z Sieniawy natracili punktow ze i tak jakos udalo sie poczesci naprawic, nawet lepiej niz myslalem, na wiosne Stal wraca do gry o 2 lige, Wisla Pulawy napewno gdzies jeszcze punkty potraci

Stallzks | 2020-11-30 07:23

Panowie do niedawna zwalnialiscie wszystkich zawodników jakoby się nie nadawali do gry w Stalówce. Problem leżał gdzie indziej, mieliśmy stażystów za trenerów, Jaro Wieprzec prowadzi zespół w 5 meczach i drużyna ma serie 4 zwycięstw z rzędu, Szydełko prowadził drużynę w 40-50 meczach i taka sztuka mu się nie udała, (3 wygrane z rzędu). Jestem za rozliczeniem z pracy ludzi którzy są wokół klubu za sprowadzenie tego pokroju amatorów do klubu, to jawne działanie na szkodę klubu. Człowiek się denerwuje co by było gdyby, Giebułtów, Lubartów, Świdnik, Sandomierz, Chelm,, Zamość aż wreszcie kompromitujace 0-3 z Puławami. Amator dyr. pcpn ściągał kolejnych amatorów, a wszystko to biorąc na 5 letni plan klubu. Niestety ten 5 plan gdybyś prowadził człowieku nie wiem czy Stalowa Wola byłaby na piłkarskiej mapie w Polsce. Takim ludziom jak Nowak powinno się z dala od klubu trzymać za amatorkę jaką nam serwował

Młodynie | 2020-11-30 09:30

Taktyka Szydełki sprawdzała się w 2 lidze.Po prostu jest dobra dla drużyn broniących się i czekających na kontrę .Tutaj to my mamy dominować i strzelać po kilka bramek.Szydełko nie nadaje się do drużyn mających walczyć o awans co najwyżej do Sieniawy

Nicke | 2020-11-30 10:23

Ale to przecież nie Szydełko grał na boisku z Hetmabem czy Giebultowem i nie on, a zawodnicy marnowali sytuacje bramkowe... taktyka, taktyką, trener trenerem, ale to zawodnicy grają i strzelają...

Młodynie | 2020-11-30 10:34

Być może był jakiś konflikt ale tego się nie dowiemy

Stallzks | 2020-11-30 13:36

Mas rację szydełko tam nie grał, ale ustawiał drużynę której zadanie było dośrodkowywac z 40 m w pole karne patrz Zmorzynski, betonowal bramkę 5 obrońcami, musieliśmy drżeć o wynik z takim Lubartowem polamatorami, chyba nie chcesz mi mówić że to dobry trener? W teorii może i coś powiedzieć mądrego ale znać na piłce się średnio zna, patrz jego transfer Pilch- na siłę szukać w nim pozytywnych cech piłkarskich... A jednak taki amator zabierał miejsce w składzie naszym wychowankom, piłkarze starsi doświadczeni to widzieli, głupi nie są, jak na tacy mieli podane że coś nie gra w tym człowieku jako trenerze że takie personalia grają w wyjściowej jedenastce... Daliśmy stażyście uczyć się futbolu, szkoda że kosztem naszego klubu, kto wie gdzie bylibyśmy gdyby kandydatura Jara była brana na poważnie wcześniej, ale ze nie był wygodny tamtym rzadzicielom, którzy pochowali się jak szczury to jesteśmy gdzie jesteśmy.

Ziom_stal | 2020-11-30 20:29

Panowie bo trochę zaczynamy odpływać .... bardzo się ciesze ze wygraliśmy 4 mecze z rzędu ale realnie graliśmy z podhalem bardzo ciężki mecz ale to drużyna ze srodka nawet Zamość z nimi wygrał potem młode chłopaki z Cracovi Orlęta ledwo ledwo i teraz na jakieś wsi ze środka tabelki gdzie nawet boisko nie jest wymiarowe .... a my się podniecamy i mówimy o 2 lidze. Prawda taka ze po porażce z Pulawami było -18 i dwa mecze mniej rozegrane .... mamy straty 10 pkt bo Puławy frajersko przegrały z Kszo cisnąć ich cały mecz tylko dlatego mamy 10 pkt straty. Wiec strata mało co została odrobiona. Trener nie odczarował drużyny tylko graliśmy ze słabymi drużynami. Nie może być tak w następnej rundzie ze przegrywamy z cała czołówka. Wisła napewno straci punkty tak samo jak i my i reszta tej ligi ten skład naprawdę trzeba mocno wzmocnić albo zmienić wiele ogniw bo ta runda to dramat i nie ma co mówić o jakims optymizimie o którym mówimy.

Ziom_stal | 2020-11-30 20:45

I lepiej żebyśmy awansowali bo póki co to Hutnik i Garbaria spadają do naszej grupy łatwo nie będzie Kszo wkoncu odpali i może być naprawdę trudno. AVE STAL!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3155) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 166 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 33 049 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 38 073 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 992 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.0156