Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zielono-czarny Mikołaj.

Zielono-czarny Mikołaj.
http://skssw.pl/zielono-czarny-mikolaj-uwaga-licytacja/

WSPIERAMY AKTYWNIE ZBIÓRKĘ .

Panie i Panowie.

Już niedługo Mikołaj. Jak co roku wspieramy Dom Dziecka w Stalowej Woli i startujemy z akcją ZIELONO CZARNY MIKOŁAJ !!!

Potrzebujemy artykuły pomocne przy zdalnym nauczaniu: lampki biurkowe, papier ksero, kamerki internetowe, słuchawki do komputera, pamięć przenośną USB (pendrive).

Ponadto zbieramy chemię gospodarczą, artykuły higieniczne i małe AGD ( toster, opiekacz, czajnik elektryczny, gofrownica.

Wszystkie artykuły zbieramy w Ośrodku Kibice Razem :

we wtorki od 14 do 16,

czwartki od 16 do 18 ,

soboty od 11 do 13.

Zbiórka zakończy się 05.12.2020r przed samym Mikołajem Po raz kolejny pokażmy, że nasze Zielono Czarne Serca są wielkie.

http://skssw.pl/zielono-czarny-mikolaj/

Panie i Panowie !!!

Do Naszej akcji “Zielono Czarny Mikołaj” dołączył pochodzący ze Stalowej Woli muzyk- Mariusz Godzina. Mariusz na co dzień grający w legendarnym zespole KULT przekazał na licytacje płyty. Licytacja potrwa do soboty 5 grudnia do godziny 19:38 !!!

Licytujemy minimum 5pln od ceny wywoławczej za pośrednictwem naszego profilu na Facebook Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola. Osoba która zwycięży licytacje zostanie poinformowana wiadomością priv. W komentarzu podajemy cenę licytacji i nazwę zestawu płyt którym jest ktoś zainteresowany. Z góry gorąco dziękujemy Panu Mariuszowi za tak hojny dar i wspaniałą inicjatywę.

Środki uzyskane z licytacji płyt zasila Nasza zbiórkę na rzecz Domu Dziecka przy ul. Podleśnej. I tu !!! UWAGA!!! gratka dla fanów ponieważ na płytach znajdują się autografy twórców. Płyty zawierające autografy z przyczyn oczywistych zostały odpakowane z oryginalnych opakowań.

Do wylicytowania mamy 3 zestawy płyt:

KAZIK – Zaraza Jest to dziesiąty solowy album studyjny polskiego wokalisty Kazika Staszewskiego stworzony we współpracy z gitarzystą Kultu Wojciechem Jabłońskim. Wydawnictwo ukazało się w czerwcu 2020 roku, PŁYTA Z AUTOGRAFAMI KAZIKA I WOJCIECHA + winylowa płyta zespołu VESPA- BOOZE&GLORY w szeregach którego usłyszymy również Mariusza.

Wywoławcza cena 100zl.

KULT FILM zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu KULT oraz samego Kazika Staszewskiego + kolejny winyl zespołu VESPA, w którym udzielał się Mariusz. Płyta!1! KULT FILM!!! – z autografem Kazika Staszewskiego

Wywoławcza cena 100zl.

KAZIK + ZDUNEK ENSEMBLE Kazik + Zdunek Ensemble to premierowy projekt Kazika Staszewskiego i Janusza Zdunka, stworzony wspólnie z wybitnymi instrumentalistami. Artyści wzięli na warsztat klasykę brytyjskiego punku z lat 70. + BULDOG – projekt muzyczny Piotra Wieteski, byłego basisty i obecnego menedżera Kultu, a także menedżera Kazika i KNŻ. Album jest zapisem koncertu zespołu, który odbył się 12 października 2012 roku w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. AUTOGRAF NA PŁYCIE KAZIK+ZDUNEK

Wywoławcza cena 100zl.

Komentarze (146)

Filip kacper k. | 2020-12-2 19:08

Robert Dadok dzis pierwszy plac i bramka.
A niektorzy pisali ze robi blad idac do skur..lca

Raul | 2020-12-2 19:44

Zawodnik max 2 liga , jesli wiesz o czym Ja pisze. Ale podobnie jak On , Ty typowa amatorka. Internetowy znafca pilki noznej. Poczules smak pilkarskiej szatni , kiedykolwiek ?????,,

Młodynie | 2020-12-2 20:04

Robert jest ok na 1 ligę ale czy na ESA fajnie bo trafił na dobrego trenera który widać na niego stawia.U nas też nie odpalił od razu

Raul | 2020-12-2 20:25

Na Ex jest po prostu za cienki.

Nicke | 2020-12-2 21:46

Raul, a na 1 ligę się nadaje czy muszę poczuć smak piłkarskiej szatni, by moc się wypowiedziec?

1938fc | 2020-12-4 13:22

Test mecze ruszyły już dzisiaj podobno, spora grupa zawodników jest i muszą rozdzielać

Młodynie | 2020-12-4 13:23

To są narazie chętni czy też ci których trener Wieprzęć widzi

1938fc | 2020-12-4 13:29

Jak jest podobno prawie 3 cyfrowa liczba chętnych to może wyłapia 2 lub 3 gości którzy pójdą w trening a może 1 podpisze kontakt. Jarek będzie szukał i zakontraktuje tych co będzie chciał

Vielitz44 | 2020-12-5 12:43

Tymczasem ciekawy mecz w I lidze - Termalica - ŁKS - Śpiewak vs Trąbka, obaj w 1 składzie :) pojedynek naszych byłych gwiazdek :) oby kiedyś wrócili :)

Młodynie | 2020-12-5 14:20

Wydra kolejna bramka dla Wiązownicy

Stalowiec1938. | 2020-12-6 19:09

i jak po tych testach zawodników ?

1938fc | 2020-12-6 19:22

Skrót taki : Spora liczba testowanych , testy miały się zacząć w sobote lecz zaczęły się w piątek i jedna grupa grała z PKS Rozwadów , w sobotę grali np zawodnicy z 1 drużyny którzy mniej grali ( Waszkiewicz , Hudzik , Surmiak , Stępniowski , Siudak , Moskal , Tłuczek , Bosak ) , nie było Pilcha , testowani grali także z juniorami starszymi no mówie sporo było testowanych z nazwisk ci nie podam bo tutaj nie wiem

Pjona_ziom | 2020-12-6 19:37

Z tego co ja słyszałem to dwaj najbardziej znani są bliżej niż byli czyli Tur i Piechniak.

Młodynie | 2020-12-6 20:08

Akurat Patryk jakby popracował nad posturą to mógłby jeszcze nam troszkę dać. Swoją drogą w Sieniawie nieźle sobie radzi nasz były obrońca Grasza młodzieżowiec

Marco | 2020-12-7 14:56

Akurat w Sieniawie to każdy sobie dobrze radzi odkąd mają prawdziwego trenera, więc i dla nas jest nadzieja.

1938fc | 2020-12-7 15:57

Czy ty w tym momencie porównałeś Ryszarda Kużme do prawdziwego trenera? O ja cię kręcę , poczytać wywiady jak piłkarze się wypowiadają na jego temat , bardzo słaba opinia to jest pierwsza praca która mu wychodzi po 25 latach trenerki?

Młodynie | 2020-12-7 16:01

Tutaj jest najmniejsza zasługa Kuźmy nagle się nie stał dobrym trenerem. Po prostu solidni wybiegani zawodnicy plus specyficzne boisko . Czy z Szydelko czy z Ryszardem robią niezłe wyniki

Filip kacper k. | 2020-12-7 22:20

Z UEFA A będzie można prowadzić klub z poziomu 2 ligi od sezonu 2021/2022.

Skoncza sie kariery ananasów typu szydelko

P_laskos | 2020-12-8 11:38

Zgadzam się z 1938FC większość kadry stanowią zawodnicy Szydełki troche poczytałem i sprawdziłęm (w nawiasie liczba rozegranych meczów)

Zawodnicy Szydełki
Purcha (20), Burka (19), Drelich (19), Lis (19), Majda (18) Kapuściński (18), Hass (17), Jędryas (16), Mazurek (15), Skała (10), Kalin (5)

Zawodnicy Kuźmy
Zając (20), King (19), Kitliński (17), Grasza (15), Kasperkowicz (12), Kowalczyk (4), Kloc (2), Ochab (1)

FILIP KACPER K. z jednej strony to dobry ruch pzpn a z drugiej nie bo obnizy checi podnoszenia kwalifikacji przez trenerow a tak btw nazywasz Szydełke anansem bo spadł z ligi? Przypomnieć ci ile zdobył punktów Wtorek? Jeden w pięciu meczach w Boguchwale z tragicznym Wejherowem którego lał prawie każdy ale ty pewnie nie byłeś nawet na meczu i nie pamietasz ze w 1 polowie nalezał sie karny dla Wejherowa po faulu Jarosza nie mowiac juz o kontrze w 90 minucie 3 na 1. Śmiem twierdzić ze gdyby Szydełko był od początku sezonu to byśmy z tej ligi nie spadli... ale z kogos trzeba zrobic kozła ofiarnego mimo obiektywnie patrzac wedlug mnie dobrych wynikow w drugiej lidze ale dlaczego tego kozła nie zrobić z Wtorka?

1938fc | 2020-12-9 13:57

Prawie 150 osób na testach , był Piechniak był Tur , byli goście z Bytovii Bytów i z innych klubów z Polski . Pojawił się Marut chyab największa perełka od lat w naszym klubie pod względem wychowanków. Obydwaj panowie Płonka trenują już z zespołem , 1 drużyna trenuje do jutra i przerwa

Nicke | 2020-12-9 14:13

Z tą perełką to poważnie piszesz? To dlaczego ktoś z 2 ligi go nie kupił od nas?

1938fc | 2020-12-9 14:18

Tak perełka pod względem umiejętności czysto piłkarskich ale same umiejętności i talent nie wystarczą , jeszcze musi iść głowa z tym. Poszedł grać teraz do Ożarowa , nwm dlaczego go nie wykupili trzeba się pytać klubów z 2 ligi ale jak ktoś go oglądał chociaż raz na boisku to widział żę na spokojnie pod względem piłkarskim 3 liga w zasięgu tego chłopaka.

1938fc | 2020-12-9 14:21

Myślisz że dlaczego np takiemu Essamowi nie udało się w Kluczborku , Legii, Nadwiślanie , Górniku Łęczna i nawet u nas bo właśnie głowa nie grała wraz z umiejętnościami które chłopak ma ogromne

Młodynie | 2020-12-9 16:48

Swoją drogą Essam chyba polubił nasz klub bardzo z tego co widzę po jego profilach

Młodynie | 2020-12-9 17:56

Śpiewak ratuje remis w ostatniej akcji meczu

Adams | 2020-12-9 18:01

Niezle Śpiewak zaorał w ostatnich sekundach Odrę Opole ...to było piękne

Adams | 2020-12-9 18:03

Jeszcze kilka takich ważnych goli Śpiewaka zobaczymy w ekstraklasie i to w innym topowym klubie

Młodynie | 2020-12-9 19:08

Jak na pierwszą rundę nie jest źle 4 bramki mógł mieć więcej. Ma 20 lat za rok zadebiutuje w Ekstraklasie ważne aby się już utrzymał na tym poziomie i kiedyś wrócił do Stalowej Woli po udanej karierze

Brawo stal! | 2020-12-9 22:56

Essam nie potrafil biegac, nie wiedzial jaka posture przyjac do biegania i ktore partie nóg uzyc i w ktorym momencie aby przebic sie do wyzszych lig.
I co najciekawsze, najprawdopodobniej nikt nigdy mu na ten temat nie doradzal.
Wiem, ze moze to byc ciezkie do zrozumienia, sam rozmawialem z dwoma absolwentami AWF-u i oni takze nie wiedzieli o co mi chodzi.
Wedlug nich to geny i takie inne brednie...

To samo dotyczy Fidzia.

Nicke | 2020-12-10 07:05

Garbarnia chce Fidzia, a Puszcza Mrozia. W Sztafecie pisza

Młodynie | 2020-12-10 07:19

Mroziński ma klazulę

1938fc | 2020-12-10 18:00

Plan ramowy 3 ligi zakłada że wracamy do gry 27 - 28 luty , pamietajmy że pauzujemy 1 kolejką i zaczynamy od meczu z Podhalem

1938fc | 2020-12-11 16:51

10 luty sparing : Stal - KSZO w Stalowej w
Woli godzina jeszcze nie znana

1938fc | 2020-12-11 17:46

Test mecze dalej się odbywają . Testujemy testujemy :)

Szymek2007 | 2020-12-11 18:20

Bardzo dobrze,niech testują.Może uda się kogoś wartościowego wyłowić.

Młodynie | 2020-12-11 18:44

Dawno nie było takiej liczby testowanych do rezerw spokojnie napewno kilku chłopaków się nadaje. Doświadczeni np. Patryk Tur spokojnie ponieśliby jakość tego zespołu

Nicke | 2020-12-11 19:21

To my ich do rezerw testujemy? W rezerwach niech grają wychowankowie... my musimy szukać wzmocnień do 1 drużyny...

Nicke | 2020-12-11 19:25

PS. Już sobie dajcie spokój z tym Turem. Wezmą go to wezmą... co to jakiś fanclub się ujawnił czy co?

Filip kacper k. | 2020-12-11 20:01

Piotr Witasik (obrońca)
Szymon Jarosz (obrońca)
Rafał Surmiak (pomocnik)
Piotr Zmorzyński (pomocnik)
Michał Płonka (pomocnik)
Michał Fidziukiewicz (napastnik)
Tomasz Płonka (napastnik)
chlopaki out

Młodynie | 2020-12-11 20:01

Czy Czubat dobrze się czuje ? Witasik Jarosz Surmiak Tomek Płonka Michał Płonka i Fidziukiewicz wystawieni na sprzedaż

Młodynie | 2020-12-11 20:02

Ciekawe dlaczego Fidziu czyżby plotki o konflicie jednak były prawdziwe

Nicke | 2020-12-11 20:05

Mlodynie a co Cię tak dziwi? Goście zawodzili w tym sezonie...

Kamil | 2020-12-11 20:06

Jarosz słaby, Zmorzynski nic poza bieganiem nie umie. Tomek Płonka już raczej nie pokopie zawodowo, Michał Płonka już wcześniej miał odejść, Surmiak w sumie nie pokazał nic ciekawego. Witasik miewał lepsze i gorsze momenty i on mógłby faktycznie zostać. Fidziu raczej nie chce zostać dodatkowo niedawna dziwna akcja w szatni chyba też zdecydowała że Jarek wydał zgodę na jego odejście

Młodynie | 2020-12-11 20:07

Rozumiem sprzedajemy tych z największymi wypłatami ale jednak Fidziu to połowa tej drużyny.Czyli raczej będziemy grać juniorami

Młodynie | 2020-12-11 20:08

Jak co okienko rewolucja kadrowa. Mroziński może iść do Puszczy jeszcze

Nicke | 2020-12-11 20:09

Mlodynie, juniorami, bo oprócz Fidzia to już żadnego napastnika nie ma na rynku?

1938fc | 2020-12-11 20:09

Młodynie ale gadasz głupoty chłopie..... juniorami będzie grać no nie wierzę hahahha

Młodynie | 2020-12-11 20:11

Zobaczymy kogo sprowadzą

Nicke | 2020-12-11 20:20

Nikogo nie sprowadzą, juniorami będziemy grać...

1938fc | 2020-12-11 20:26

Mówisz o rezerwach masz rację będą grać wychowankami

Młodynie | 2020-12-11 20:27

Pensje są na czas ?

1938fc | 2020-12-11 20:44

Oprócz Fidziukiewicza pozostali zasłużyli na to żeby trafić i wydaje mi się ze to mądre decyzje. Panowie za takie pieniądze nie mogą zajmować 3 miejsca w 3 lidze. Wiecznie kontuzjowani Michał i Tomek Płonka . Jarosz u Wesprzecie w ogóle nie grał , Surmiak miał być zbawcom środka pola a była bardzo słabo , Zmorzyński oprócz walorów szybkościowych kompletnie bez szału .Witasik nigdy nie byłem do góscia przekonany a Fidziu to wiadomo kasa

Adams | 2020-12-11 21:47

Chyba nikogo nie powinno dziwić wystawienie Fidzia na sprzedaż ... ci co sie choć troche orientują co sie dzieje w klubie mogli wiedzieć był pewniakiem do opuszczenia Stalówki

1938fc | 2020-12-11 22:02

Lista transferowa którą można opisać tak : Zawodnicy którzy nie grali po przyjściu Jarka i chyba zawodnicy psujący atmosferę w drużynie . Fidziowi trzeba podziekować za te wszystkie bramki i tyle i powodzenia

1938fc | 2020-12-11 22:06

Zmiany w termianrzu zaczynamy z Avią a kończymy na meczu z Podhalem

Młodynie | 2020-12-11 22:19

23 stycznia sparing ze Stalą Kraśnik

P_laskos | 2020-12-11 23:29

Jaro ich skreślił to wylądowali na liście przecież oficjanie mowił ze Fidziukiewicz to słaby jest piłkarz

1938fc | 2020-12-12 10:04

Nie powiedział nic takiego , jedynie co powiedział to że drużyna ma potencjał wygrywać w każdym meczu

Młodynie | 2020-12-12 10:26

Nikt nie poiwiedział że Fidziu na 100 procent odejdzie. Michała Płonkę też rok temu wystawili a został.Wielu klubów po prostu nie stać na Michała. Jest drogi w utrzymaniu

Kamil | 2020-12-12 12:38

Jakie zmiany? Normalnie pauzujemy w pierwszej kolejce potem Avia i Podhale na koniec. Tak miało być

Misio | 2020-12-12 14:21

Mnie najbardziej żal Zmorzyńskiego. Powinien dostać szanse na lewej pomocy. U Szydełki grał na wahadle, dawał radę, ale myślę że jako typowy lewy pomocnik byłby bardzo wartościowym zawodnikiem. Odbieram to tak, że Jaro stawia na Mistrzyka i dlatego Zmorzyński jest odpalony. A szkoda. Chyba, że chodzi o coś o czym nie wiem. Kasa, charakter, inne oferty?

Nicke | 2020-12-12 15:06

Jest tez kwestia młodzieżowców. Trzeba zmieścić dwóch w składzie nawet jeśli są bez formy.

1938fc | 2020-12-12 15:14

Masz Szifera i Ziębe wiec tutaj nie ma problemu

Nicke | 2020-12-12 15:35

A czy Szifer i Zieba zawsze są w formie?

Młodynie | 2020-12-12 19:31

Fidziukiewicz jest rozchwytywany na rynku także klub znajdzie wynegocjuje korzystną cenę .Ruch Garbarnia Resovia czy Stal Rzeszów

Szymek2007 | 2020-12-12 20:05

A niech go biorą

Młodynie | 2020-12-12 21:02

» https://pilkarskamafia.blogspot.com/..... odnośnie sprawyze Skrą jednak coś mają chyba

1938fc | 2020-12-12 21:40

Ruch ma taki problem że klauzula działa od 2 ligi do ekstraklasy. Nwm czy ktoś się skusi na Fidziukiewicza biorąc pod uwagę gaże jaka dostaje u nas

Młodynie | 2020-12-13 19:16

Resovia ciekawych zawodników odpaliła Hebel Daniel Kantor Płatek

Pjona_ziom | 2020-12-13 19:49

Sprzedać tego łysego który ma największe $$ (nie dlatego że jest słaby tylko że już się wypalił i widać że umiejętności są ale chęci brak) i załatwić dwóch napastników za niego. Dodatkowo potrzeba ogarnąć obronę to jest priorytet najlepiej jakby to były chłopaki od nas którzy by sie zgrywali ale potrzeba kogoś doświadczonego myślę że taki grany Maciorowski by się przydał na tą chwilę.

Młodynie | 2020-12-13 19:54

Na bramkę może być doświadczony Daniel z Resovii na zmianę z Korziewiczem.Płatek wolny też można wykorzystać .Do obrony nawet można pomyśleć nad powrotem Mateusza Kantora

Nicke | 2020-12-13 20:01

Pjona ale wiesz, ze Maciorowski ma 42 lata?

1938fc | 2020-12-13 20:10

Jeden gadał tutaj ze Ozóg by mogł tu przyjść , teraz Maciorowski moze Jarka poprosimy żeby pograł , Kasiaka Lebiode . Niektórzy żyją w innym świecie

Pjona_ziom | 2020-12-13 20:50

Dobra to dajmy na środek obrony juniorów

Misio | 2020-12-13 21:15

Proponuję na boki obrony Wieśka Pędlowskiego i Janusza Weselaka. Ograne chłopaki, doświadczenie jest.

Nicke | 2020-12-13 21:35

Do ataku Griszczenko i Hamlet.

Szymek2007 | 2020-12-13 21:41

Tak i jeszcze Abel Salami...

1938fc | 2020-12-15 09:00

Wole grać juniorami w obronie niż 42 Maciorowskim który formę miał może z 10 lat temu a teraz gra z pasji i dla zdrowia. Jak podaje portal 4 miasta , 1 stycznia ma zostać rozegrany mecz noworoczny w którym mają zagrać byli piłkarze Stali oraz goście

Pjona_ziom | 2020-12-15 10:09

Ja nie twierdzę że Maciorowski jest w życiowej formie, podałem tylko przykład piłkarza który na środku obrony ma być ograny doświadczony i pewny moim zdaniem. Juniorzy na środku obrony to jest mega słaby pomysł chyba że chcemy awansować wyżej za 8-10 lat ....

1938fc | 2020-12-15 11:50

Nasz zespół jest na 8 miejscu w PRO JUNIOR SYSTEM w 3 lidze

1938fc | 2020-12-15 11:58

Wiem o co ci chodzi ale też nie można powiedzieć ze 42 letnim zawodnikiem zrobimy awans heh . Właśnie to jest urok piłki

Pazimieh | 2020-12-15 17:19

Przypominam, że na zawodników z listy transferowej musi znaleźć się jeszcze chętny :) więc wstrzymajcie się dopóki nie odejdą, bo innaczej nie będzie miejsca dla ewentualnych nowych zawodników.

Nicke | 2020-12-16 08:40

A co jeśli ktoś się zgłosi w ostatniej chwili po nich, a my jeszcze nikogo nie ściągniemy?

Młodynie | 2020-12-16 09:30

To my decydujemy o nich mają wazne kontrakty wiec raczej jak nikogo nie zakupią to zostaną przykład Michał Płonka w ubiegłym sezonie

Nicke | 2020-12-16 10:40

Tylko, ze granie ze świadomością, ze w klubie cir nie chcą spowoduje, ze nie dadzą z siebie 100% na boisku...

Młodynie | 2020-12-16 10:47

Zawsze są rezerwy za karę

Młodynie | 2020-12-16 10:48

Jaro już sobie z nimi poradzi

Młodynie | 2020-12-16 15:25

Wydra na celowniku Garbarni

Młodynie | 2020-12-17 12:15

Mroziński na 99 procent odchodzi

1938fc | 2020-12-17 12:24

A tym procentem jest klauzula więc poczekajmy bo on może chcieć odejść a czy ktoś się zgłosi tego nie wiemy

P_laskos | 2020-12-17 12:40

Z niewolnika nie ma pracownika niech idzie

1938fc | 2020-12-17 13:55

W Maratonie pojawiły się kalendarze klubowe. Cena 10 zł

Pjona_ziom | 2020-12-17 18:12

Zaczyna się bardzo obiecująco, pozbywamy się najbardziej uniwersalnego wybieganego ogranego doświadczonego zawodnika który robił dużo roboty nawet jak nie szło drużynie to potrafił zebrać na siebie i dać jakość do przodu a przede wszystkim nie odpuszczał jak inni najemnicy ...

Szymek2007 | 2020-12-17 18:14

Nie pozbywamy się, tylko chce sam odejść.

Młodynie | 2020-12-17 18:15

Sam chce odejść interesuje go gra w 1 lidze albo Ekstraklasie

Kategoriak | 2020-12-17 18:25

Miał dobra rundę. Nie dziwne ze jest na liście klubów z wyższych lig, tym bardziej ze ma do tego predyspozycje by grać wyżej

Pjona_ziom | 2020-12-17 19:03

Czyli po staremu... Co każda rundę musi odejść dwóch trzech najlepszych zawodników ... W takim razie zostaje pronjunior w każdym sezonie walka o środek tabeli, kopanina po Wiązownicach, łagowach i innych Giebułtowach... Obym się mylił i ludzie odpowiedzialni za transfery kadrę po za szkoleniem młodzieży się opamiętali bo idziemy w odwrotnym kierunku.

Nicke | 2020-12-17 19:30

Słucham propozycji Pjona Ziom czym chcesz zatrzymać Mrozinskiego w Stali? Rozumiem, ze gdyby widzieli Cię w drużynie z 1 ligi w jego wieku to byś tu został?

Pjona_ziom | 2020-12-17 19:43

Nicke. No właśnie ten cały zarząd klubu który jest ostatnio tak doświadczony w przep*ierda****u pieniędzy niech odpowie na pytanie które zadajesz. Nie będę tutaj pisał publicznie ale kto orientuję się więcej co się dzieje w klubie to wie jaki jest bałagan.

1938fc | 2020-12-17 19:47

Bałagan w klubie jest od Szymańskiego po Nowaka i po teraz . Myślisz że sie da naprawić burdel który trwa o 2013 roku ?

1938fc | 2020-12-17 19:48

Znajdz w którym klubie nie ma burdelu tu jest polska piłka . Jedyny klub to Raków a tak to wszedzie jest burdel

Kamil | 2020-12-17 20:25

Gdyby Szymański miałby taki budżet jak obecni to gralibyśmy już pewnie w I lidze od kilku sezonów jak np. Puszcza

Młodynie | 2020-12-17 20:57

Fidziukiewicz podpisał z Ruchem sprawa już przyklepana

1938fc | 2020-12-17 21:04

Tak podpisał że ludzie zwiazani z ruchem to dementują na ten moment

Filip kacper k. | 2020-12-18 08:34

nie podpisał, tylko ma podpsiac i nie teraz tylko od lata i Ruch liczy ze Stal zgodzi sie na rozwiazanei umowy za poruzmieniem stron- zeby dolaczyl juz zima

1938fc | 2020-12-18 09:47

Młodynie ty to jednak masz dobre info na temat transferów hahah

Młodynie | 2020-12-18 09:49

Akurat tak twierdzi pewien siedlecki dziennikarz

Młodynie | 2020-12-18 09:50

W sumie zostanie pewnie do lata bo nikt nie bedzie chciał go wykupić.

1938fc | 2020-12-18 09:54

Siedleccy dziennikarze mówili takze ze Fidziu idzie do Pogoni Siedlce a wyszło jak wyszło

Marek1938 | 2020-12-18 12:37

NIE MA SIĘ CO CZEPIAĆ CZUBATA I WOŁOSZYNA BO CO MOGA ZROBIĆ Z TYM BURDELEM CO ZASTALI PO NOWAKU.
SWOJĄ DROGA PISAŁEM KIEDYŚ ŻE BEDZIEMY TĘSKNIĆ ZA SZYMAŃSKIM I ZAJĄCEM, GÓWNO WTEDY BYŁO ANI STADIONU ANI KASY ALE PRZYNAJMNIEJ GRALISMY W 2 LIDZE A Z WIEPRZĘCIEM NAWET BILIŚMY SIĘ O AWANS DO 1 LIG. TERAZ PRZYDUPASY PREZYDENTA MIELI WSZYSTKO A MY MAMY 3 LIGĘ. DOBRA K..A ZMIANA. NOWAK POWINIEN MIEĆ ZAKAZ STADIONOWY W STALOWEJ.

Młodynie | 2020-12-18 12:46

zobaczymy jaką strategię przyjmie klub bo chyba zdecydują się na PJS przynajmniej ja tak odbieram sprzedaż podstawowych zawodników

1938fc | 2020-12-18 13:09

To zle odbierasz tą sprzedaż ,,podstawowych" zawodników . Z niewolnika nie ma pracownika jak ktos na górze pisał , nie chcesz grać w Stalowej to won z tego miasta

Nicke | 2020-12-18 13:14

Z wywiadu z prezesem w Sztafecie wynika, ze nie bardzo wierzy by udało się dogonić Puławy...

Stalowiak68 | 2020-12-18 13:19

Nie ogarniacie że to nie jest żadna wyprzedaż czy sprzedaż tylko klub chce się pozbyć zawodników którzy mają największe kontrakty!? To proste, nie ma kasy bo poprzedni zarząd z Nowakiem i Fabianowskim przejechali kasę i teraz trzeba oszczędzać na wszystkim.

Jaszczur | 2020-12-18 17:26

Sytuacja w klubie jest bardzo słaba finansowo , zawodnikom zaproponowano obnizenie wynagrodzen kto sie nie zgodzil trafił na liste transferowa , wiosna ciezka gramy wychowankami o utrzymanie

Nicke | 2020-12-18 17:57

Trzeba było im obniżyć po spadku to teraz byłaby lepsza...

Młodynie | 2020-12-18 18:07

Zależy też ile dostali od miasta zawsze na zimowe okienko była nowa dotacja

1938fc | 2020-12-18 18:28

Jaszczur po co kłamiesz ?

1938fc | 2020-12-18 18:33

Mógłbym mi ktoś streścić wywiad z prezesem który był w sztafecie ?

Stalowiec1938. | 2020-12-18 18:56

w Sztafecie pisze że przymierzany są byli zawodnicy Kitliński Trubeha Tur i Piechniak

Młodynie | 2020-12-18 19:02

Kitliński jak najbardziej ciągnie grę Sokoła. Trubeha myślę z 8 bramek strzeli

Nicke | 2020-12-18 20:46

Jeśli chodzi o wywiad z prezesem to ma niedosyt po rundzie, ze kilka razy głupio straciliśmy punkty m.in. Z Hetmanem i Jutrzenką, nie mógł zwolnić Szydelki bo trzeba by było płacić jemu i nowemu trenerowi... Puławy raczej awansują...

Okulickiego | 2020-12-18 21:35

OBYM SIĘ MYLIŁ .... OBYM GŁUPOTY OPOWIADAŁ ..!!
Dwa miesiące temu napisałem tu że KONIEC piłki nożnej jaką do tej pory wszyscy oglądaliście. I niech mnie ktokolwiek przekona ....!!!!
Póki co to wszystko idzie w kierunku całkowitego UPADKU ...!! Jedyne co pozostanie to Szkółka Piłkarska w takim zaawansowanym zorganizowaniu....Dw a miesiące temu o tym pisałem i dziś wszystko się sprawdza. Machina ruszyła i to ma być dostarczyciel grajków innym klubom za kasę.
To co się dziś wyprawia to nic innego jak "kto ile kasy ma ten w takiej lidze gra" ............. Trzeba dodać że nie wszyscy podpisują się pod tym stwierdzeniem. Myślałem że to koniec ....!!! Bo wszystko na to wskazywało .....AŻ tu nagle JEST !!!!! jest światełko w tunelu .... mecz harytatywny gdzie będą ludzie z którymi ten Klub nie do końca rozstał się dobrze CZAS ZAŁAGODZIĆ TE GŁUPAWE ANIMOZJE... Czas na BUDOWANIE...!!! Pewnie potrwa to bardzo długo ale dlaczego nie skarzystać...???
OBYM SIĘ MYLIŁ ...!!! mam wątpliwości dokąd to wszystko zmierza ...!!! Bo miał być AWANS a będzie dużo gadania i lipa .....OBYM SIĘ MYLIŁ....!!!

Nicke | 2020-12-18 21:44

Światełkiem w tunelu ma być mecz charytatywny? Ze niby co to zmieni, ze zagrają byli zawodnicy?

Młodynie | 2020-12-18 21:45

Powołanie Czubata na prezesa od razu znaczyło zmianę strategii stawiamy raczej na szkolenie i wychowanków.

Młodynie | 2020-12-18 21:49

Zjawiński jednak coś gra 3 karne dzisiaj wywalczone

P_laskos | 2020-12-19 02:16

Dadok i Zjawiński graja pierwsze skrzypce u Ojrzynskiego w poprzednim meczu z Lechem teraz z Legia na ciekawostke zasluguje fakt ze Mielec w tych dwóch meczah gral ustawieniem 343 czyli takim jak Dadok i Zjawiński w Stalówce za Szydełki

Nicke | 2020-12-19 06:36

Stal grała 3-5-2

Brawo stal! | 2020-12-19 12:41

Sprzedani już czy ciągle nikt ich nie chce, tych naszych gwiazd?

Młodynie | 2020-12-19 12:47

Fidziukiewicz ma kilka ofert. Klub prowadzi rozmowy z Ruchem co do ceny tak wynika z wywiadu Fidzia dla katowickiego Sportu

Nicke | 2020-12-19 20:45

Na stronie Echa dnia jest fajny wywiad z Wieprzeciem.

Nicke | 2020-12-22 17:56

Podobno Broń Radom chce dwóch graczy Stalowki

Młodynie | 2020-12-23 11:11

Szydełko nowym trenerem Hutnika i pewnie będzie chciał kogoś od nas wyciągnąć

Nicke | 2020-12-23 12:44

Pietlucha testuje Stal Rzeszów

Młodynie | 2020-12-23 12:47

Surmiak blisko Hutnika

Nicke | 2020-12-23 12:50

Może Pilcha by wziął?

Nicke | 2020-12-23 12:55

Ale ze Bobera nie wziął ze sobą?

Młodynie | 2020-12-23 12:56

To pokazuje że w sprawie konfliktu między Szydełko a Boberem było coś na rzeczy chyba

Adams | 2020-12-23 13:03

Hutnik wrzuca Sz. Szydełko na głęboką wodę ma zadanie utrzymać im 2 ligę ... To taki troche zyciowy test jeśli zrealizuje cel jego kariera trenerska troche ruszy aczkolwiek jeśli zdoluje kolejny klub jako trener sie skończy więc te zadanie to jego ostatnia szansa na udowodnienie że jest trenerem a nie Pro wuefistą z papierami

Nicke | 2020-12-23 13:54

Jak znowu będzie grał trójka w obronie to spadną

Filip kacper k. | 2020-12-23 14:06

system gry nie ma wiekszego znaczenia, trojka w obronie graja juz najlepsi na swiecie, jest on bardzo niewygodny dla dla 4-5-1. wiec teoretycznie grajac 3-5-2 powinno byc latwiej o punkty.

ale jak zawsze wszystko zalezy od wykonawców

Młodynie | 2020-12-23 14:11

Może być wesoło bo za czasów Sieniawy nawet miał spinę z kibicami.

Młodynie | 2020-12-23 14:38

Tylko żeby Szydełko nie podebrał Kitlińskiego

Blezu11 | 2020-12-25 23:25

Na co ci Kitliński ?Będziesz miał zamiast Fidzia takiego Piechniaka za połowę tego i jeszcze jednego takiego samego szrota ,który nastrzela ci tyle bramek co w sezonie 2016/2017.Chyba pamiętasz ile razy ukąsił?

Nicke | 2020-12-28 09:18

I jak sytuacja z transferami? Coś było gadane, ze z Fidziem ma być temat do końca roku wyjaśniony czy zostaje...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2038) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 54 963 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 410 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 28 987 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 567 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01718